Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Diğer Akademilerimiz

dans akademi

Dans Akademi

İstanbul’un merkezi lokasyonları başta olmak üzere ülkemizin tüm illerinde 100’e yakın şubesiyle dans tutkunlarına eğitimler veren Dans Akademi ile tanışın!

Türkiye’nin en iyi dans kursu Dans Akademi’de alanında uzman dans eğitmenleriyle onlarca farklı tür dansın eğitimini alabilir, sıkıcı ve monoton bir yaşamdan keyifli bir dünyaya adım atabilir, hayatın stresinden dans ederek uzaklaşabilir, uluslararası standartlarda uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar ve becerileriniz esas alınarak hazırlanan dans kursu ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz!

Dans etmek sizin için bir tutkuysa, Dans Akademi Avrupa standartlarında verdiği keyifli eğitimler, uzman hocaları ve hobinizi ilerletebileceğiniz profesyonel desteğiyle yanınızda!

Dans Akademi

Bale Akademi

Sanat, bale ve dans tutkunlarının ortak platformu olan Bale Akademi; çocuk ve yetişkinler için sunduğu eğitimlerle ülkemizde sanatın gelişimine katkı sağlıyor.

Bale Akademi’de çocuk ve yetişkin olarak ayırdığımız Avrupa standartlarında eğitim programları ile geleceğin başarılı balet ve balerinlerini yetiştiriyoruz. Çocuklarına bale sevgisini aşılamak isteyen aileler, konservatuara hazırlananlar ya da sadece baleye merak duyanlar için birbirinden keyifli eğitimlerimiz var!

MEB onaylı, uluslararası standartlarda bale eğitimleri, sahne uygulamaları ve yılsonu gösterileri, eğlenceli etkinlikler ve keyifli bir atmosfer Türkiye'nin en iyi bale okulu Bale Akademi'de sizi bekliyor!

Bale Akademi
bale akademi
müzik akademi

Müzik Akademi

Müzik tutkusunu profesyonel bir kariyer ya da ayrıcalıklı bir hobiye dönüştürmek isteyenler, konservatuara hazırlananlar, profesyonel bir müzisyen olarak teknik eğitimler ile eksiklerini kapatmayı hedefleyenler için birbirinden keyifli ve dolu dolu eğitimler hazırladık!

Müziğin teknik ve pratik yönlerini en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, içinizdeki müzikal potansiyeli açığa çıkarmak, yeteneklerinizi şekillendirmek ve hayatınızı müzikle renklendirmek için Müzik Akademi avantajlarından yararlanabilir, Akademi ailesinin sanatsever ve kıymetli üyelerinden biri olabilirsiniz!

Uluslararası standartlarda uygulamalı eğitimler, fark yaratan stüdyo ve sahne çalışmalarıyla heyecan verici bir müzik yolculuğuna çıkmak için Türkiye'nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi ile tanışın!

Müzik Akademi

Sinema Akademi

Türkiye’nin en kapsamlı oyunculuk ve sanat kursu olan Sinema Akademi, sahne sanatlarının 24 farklı branşında eğitim vererek geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmektedir.

Sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek, beğenilen bir oyuncu olmak ve hayatınıza değer katmak için ünlü oyuncular, oyuncu koçları, akademisyenler, spikerler ve yönetmenlerden eğitim alarak kendinizi geliştirin, Sinema Akademi ile sanat yolculuğunuza yeni bir boyut katın.

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki sahne tutkusu bize yeter! Oyuncu olmak isteyenler, konservatuara hazırlananlar, teknik eğitim almak isteyenler ya da sadece kendini geliştirme amacı olanlar için birbirinden keyifli eğitimlerimiz sizleri bekliyor!

Sinema Akademi
sinema akademi
foto life akademi

Foto Life Akademi

Foto Life Akademi, 35 branş ve 13 destekleyici eğitimle fotoğrafçılık eğitimleri alanında hizmet vererek geleceğin başarılı fotoğraf sanatçılarını yetiştirmektedir.

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimlerinin merkezi Foto Life Akademi’de öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Fotoğraf gezileri, foto safari turları, kültürel ve sosyal aktivitelerle dolu bir fotoğrafçılık kursu ile yepyeni bir dünyanın keyfini çıkarın!

Foto Life Akademi

İmaj Akademi

Dikkat çekici bir imaj ve güçlü bir iletişim size tüm kapıları açar! İmaj Akademi olarak ihtiyacınız olan tüm mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini vermek için kurulduk.

Kişi ve firmaların gerekli kurumsal deneyimi kazanması, şirketini başarıyla temsil etmesi, insan ilişkilerini geliştirmesi, takım çalışmalarında liderlik göstermesi, etkileme sanatında uzmanlaşması için imaj oluşturma temelli eğitimlerimizi grup ve özel dersler şeklinde vererek başarılı bir kariyerin temellerinin atılmasını İmaj Akademi ayrıcalığıyla sağlıyoruz.

İmaj Akademi etkili bir duruş ve profesyonel görüntü kazandıracak, etkin bir yönetici olmanızı ve liderlik becerileri sergilemenizi sağlayacak, etkileme sanatında uzmanlaştıracak imaj yönetimi, kişisel markalaşma ve nöroliderlik yaklaşımlarıyla birlikte imaj koçlarımız yanınızda!

İmaj Akademi
imaj akademi

Sosyal Medyada Biz

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, hobi ve teknik resim kurslarımızı, workshop ve genç atölyelerimizi, derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Resim Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Resim Akademi'nin en büyük başarısı resme ve sanata gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77