Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Ahşap Boyama Kursu

Ayrıcalıklı Bir Hobi Edinin! Ahşap Boyama Dersi Resim Akademi

El Becerilerinizi Geliştirin, Yaşam Alanlarınızı Kendiniz Dekore Edin…

Boş zamanlarınızı el becerilerinizi geliştirmeye ayırmak, keyifli bir ortamda ahşap boyamanın inceliklerini öğrenmek istemez misiniz? Resim Akademi sizlere dolu dolu bir program sunuyor.

Ahşap boyama kursları ile eğlenceli bir ortamda yeni arkadaşlıklar kuracak, el becerilerinizi geliştirecek, ev ya da iş yerinizdeki mobilyaları kendi başınıza süslemeyi öğreneceksiniz! Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’nin eşsiz ortamında yapacağınız keyifli aktiviteler de cabası… Gündelik koşuşturmacalara ara verin ve kendinize zaman ayırın!

Ahşap boyama kursu programımızı boş zamanlarını sanata ayırmak, yaşamın monoton akışına dur demek ve keyifli bir hobi edinmek isteyenler için özel olarak hazırladık!

“Hobiler insanın içindeki yaratıcılığı, üretme arzusunu ortaya çıkarır, bireyin kişisel gelişimine katkı sağlar.” -Yrd. Doç. Dr. Pınar Tektaş

ahşap boyama kursu

Tüm Ahşap Boyama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Ahşap boyama eğitimi; 3 ay 18 saat olacak şekilde planlanmaktadır. Ahşap boyama kursunda, geleneksel el sanatlarında önemli bir yere sahip olan ahşap boyama sanatının ustalarından kökenine, zımparalama, eskitme, varak uygulama ve desen oluşturma gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ahşap Boyama Kursu Resim Akademi

Pek çok kişi, yaşamının bir döneminde ahşap boyamaya ilgi duyar. Ama doğru teknikleri bilmedikleri için bu hevesleri, kısa sürede etkisini kaybeder. Siz de onlardan olmayın! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ahşap boyama kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

ahşap boyama kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Kariyerleriyle gençlere örnek olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden ve sanatçılardan ahşap boyama dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
ahşap boyama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Ahşap boyama dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
ahşap boyama kursu sertifikası

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz referans niteliğinde kurum onaylı ahşap boyama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ahşap boyama dersi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

ahşap boyama eğitimi

Yaşamınızı Süslemeyi Öğrenin!

Ayrıcalıklı bir hobiniz olsun, ahşap boyama dersleri ile yalnızca ahşap boyama sanatını değil, yaşamınızı süslemeyi de öğrenin...

Sanatın büyülü ve eğlenceli atmosferinde sosyalleşecek, yeni arkadaşlıklar edinecek, hayal gücünüzün sınırlarını keşfedecek, özgüven kazanarak kendinize daha çok güvenecek, iş ve okul yaşamınızda daha başarılı olacak, gündelik hayatın stresinden uzaklaşacaksınız. Geleceğe güzel anılar ve samimi dostluklar bırakacaksınız.

Yaşamınızı renklendirmek için daha fazla beklemeyin, Resim Akademi ahşap boyama dersi ile sanatı ve estetiği hayatınızın bir parçası haline getirin…

Monotonluktan Sıyrılmak İstemez Misiniz?

Gündelik hayatın telaşlarından sıkıldınız mı? Hayatınız iş, okul ve sorumluluklardan ibaret bir hale mi geldi? Kendinize vakit ayıramıyor musunuz? Küçük bir adımla hayatınızı değiştirin...

Sıkıcı ve sıradan bir yaşam döngüsünden kurtulamıyor musunuz? Son zamanlarda kendinizi çok stresli mi hissediyorsunuz? Bir hedefinizin olmamasından şikayetçi misiniz? Cevabınız evetse vakit kaybetmeden Resim Akademi ile tanışın, ilgi alanlarınıza en uygun ahşap boyama eğitimi programını planlayalım. Kendinize ve yaşamınıza değer katın!

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda sanat tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkaracak, hayatı yeniden sevmeye başlayacaksınız…

ahşap boyama eğitimleri
ahşap boyama dersi

Dünyanızı Değiştirin!

Küçük bir adımla bambaşka bir dünyaya merhaba deyin, sanatla birlikte kendinizi de yeni baştan keşfedin…

Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş ahşap boyama dersleri ile uygulama ve pratik ağırlıklı, resim sergilerinden müze gezilerine, model çizimlerinden sanat tarihi seminerlerine kadar renkli aktiviteler bulacağınız keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın!

Yeteneklerinizi keşfetmek için en doğru adrestesiniz. Rotanızı Resim Akademi’ye çevirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek bu büyük ailenin bir parçası olun…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ham ahşapları kendi ellerinizle reklendirebileceğiniz ve eviniz için birbirinden canlı dekoratif aksesuarlar oluşturabileceğiniz, atölye çalışmaları ve workshoplarla öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz ahşap boyama kursuna katılmaya ne dersiniz? Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, resim atölyelerimizi, Sanat Cafe’mizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görmek üzere Resim Akademi’ye gelin, sizlere hem bir çay/kahve ikram edelim hem de bizi daha yakından tanımanızı sağlayalım.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun ahşap boyama eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre ahşap boyama dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan ahşap boyama dersleri veriyoruz.

ahşap boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi ahşap boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin ahşap boyama eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ahşap boyama kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ahşap Boyama Derslerine Katıldıktan Sonra Evinizdeki Tüm Aksesuarları Kendi Zevkinize Göre Renklendirin!

Ahşap boyama kursunda öğreneceğiniz boyama teknikleri ve püf noktalarla dilerseniz masanızı dilerseniz de takı kutunuzu rengarenk boyayın! Maharetlerinizi konuşturmak ve içinizdeki sanatçıya açığa çıkarmak için hemen Resim Akademi’ye gelin, en güzel ve eğlenceli hobiyi siz edinin!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi ahşap boyama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik ahşap boyama eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ahşap boyama kursları

Evinizi Yeni Baştan Yaratın!

Canınız her sıkıldığında ya da motivasyonunuzun düştüğünü hissettiğinizde hemen evinizdeki ahşap objelerin renklerini değiştirin, keyfinizi tazeleyin!

Kayıt Ol »

Keyifli Bir Hobi Edinin!

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için ahşap boyama dersi alın, ahşaplara en güzel şekli verdikten sonra eserlerinizi sevdiklerinize armağan edin!

meb ruhsatlı ahşap boyama kursu

MEB Ruhsatlı Ahşap Boyama Kursu

Ahşap boyama yapmak isteyen, kendine keyifli bir hobi bulma arayışında olan öğrencilerimizin hayallerini ve vaktini çalmıyor, kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir ahşap boyama kursu olarak ekipman ve eğitim gereçlerinden acil çıkışlara, derslik büyüklüklerimizden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuda öğrencilerimizin güvenliğine, huzuruna ve doğru bir eğitim almasına önem veriyoruz. Ahşap boyama kursumuzu MEB standartlarının tamamına uygun bir şekilde, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle birlikte sunuyoruz.

MEB ruhsatlı olmayan merdiven altı kurumların karşısında durarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor; imkanlarımızı ve eğitimlerimizi geliştirmeye, öğrencilerimize her daim en iyisini vermeye devam ediyoruz.

Ahşap boyama kursu başından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız ile birlikte gelişiminizi takip ediyor, MEB ruhsatlı gençler için kursumuzda sizleri keyifli bir hobi ile buluşturuyoruz.

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek atölye çalışmaları, sergiler ve etkinlikler ile sanatı hayatla buluşturuyoruz!

Ahşap boyama kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı ahşap boyama dersleri ile ahşap boyama kursu programımızı teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Teoriği değil pratiği öğretiyoruz! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri ahşap boyama eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Eskitme ve stencil gibi teknikleri, zımpara yapmayı, ahşabı pürüzsüzleştirmeyi, astarlamayı ve eskitme tekniklerini uygulamalı olarak öğretiyor, ahşap boyama kursunu tamamladığınızda sizleri gerçek bir sanatçıya dönüştürüyoruz.

uygulamalı ahşap boyama eğitimi
ahşap boyama eğitimleri

Uluslararası Ahşap Boyama Eğitimleri Standardı

Her öğrencimizin yeteneklerinin, öğrenme sürecinin ve gelişiminin farklı olduğunu biliyor, bu doğrultuda 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan ahşap boyama dersi veriyoruz.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan ahşap boyama kursumuzda eğitim programlarını kursiyerlerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak eğitmenlerimizin deneyimine, araç gereç donanımına, sosyal alanların çeşitliliğine ve eğitim salonlarımızın konforuna da dikkat ediyoruz. Keyifli bir ortamda genç resim dersleri alabilmeniz ve faydalı bir hobi edinebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

İster hobi amaçlı ahşap boyama dersi almak isteyin isterseniz amacınız meslek edinmek ya da bu işi diğer insanlara öğretmek olsun; ayrıcalıklı bir ahşap boyama eğitimi ile Resim Akademi’de ustalaşın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yaşamın yorucu temposundan bunaldığı için el sanatlarına yoğunlaşmak isteyen, yoğun ve monoton düzenine renkli ve yepyeni bir düzen getirmeyi hedefleyen kişilere ahşap boyama kursundan sonra da teknik resim ve güzel sanatlara hazırlık eğitimleri veriyoruz.

Ahşap boyama eğitimine katılarak içindeki sanatçıyı renklerle buluşturmak isteyen ancak hangi adımları atması gerektiğini bilmeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyoruz.

Yaşama sanatın penceresinden bakabilmeniz için eğitim yönlendirmenizden yeteneklerinizin gelişimine kadar pek çok noktada sizlere ihtiyacınız olan desteği sağlıyoruz.

ahşap boyama dersi
ahşap boyama dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmek isteyen, profesyonel hayatta desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimize ahşap boyama eğitimleri sonrasında da destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak sadece ahşap boyama kursu süresince değil; mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Bir hobi olarak başladığı bu sanatı, profesyonel bir şekilde yürütmek isteyen kursiyerlerimize ahşap boyama kursu dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Sanatınızdan keyif almanız, hobinizi mesleğiniz haline getirmeniz ve geleceğinizi sanat çerçevesinde yönlendirmeniz için ahşap boyama eğitimi sonrasında da Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Evinizi Kendiniz Dekore Edin!

Evinizdeki tüm ahşap eşyalarının rengine, dokusuna siz karar verin!

Eskiyen Mobilyalarınızı Güzelleştirin!

Eskimiş mobilyalarınızdan yepyeni ürünler yaratın ve keyif alın!

Keyifli Bir Hobi Edinin!

Asla bir kurs gözüyle bakmayacağınız mükemmel bir deneyim yaşayın!

ahşap boyama kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana, gerek hobi gerekse meslek edinme amaçlı olarak ahşap boyama yapmak isteyen 500 öğrenciyle harika dersler geçirdik!

Ahşap boyama sanatının tüm inceliklerine eğitim programımızda yer verdiğimiz, uygulamalı ve bireysel farklılıklar gözetilerek oluşturulan ahşap boyama kursumuzda Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırladık, herkesi Türk kültüründe önemli bir yeri bulunan ahşap boyama sanatı ile tanıştırdık!

Öğrencilerimiz ahşap boyama eğitimlerine başlarken öğrenme hızlarını, ilgi alanlarını, becerilerini ve gelecek planlarını dikkate aldık. Siz de Türkiye’nin en güncel ahşap boyama kursuna gelin, dopdolu bir eğitim alın.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İş, okul ve biriken sorumluluklar derken son zamanlarda kendinize pek fazla zaman ayıramadığınızı fark ettiyseniz keyifli bir hobi ile sıkıcı yaşamınızı renklendirebilirsiniz!

Ahşap boyama kursunu bitirdikten sonra dilerseniz sulu boya, karakalem, ebru, yağlı boya, akrilik ve taş boyama gibi diğer hobi eğitimlerine katılabilir ya da dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimler ve workshoplar ile yeteneklerinizi yönlendirmeye devam edebilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da ahşap boyama kursunda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, işin mutfağına girebilirsiniz.

ahşap boyama dersleri
sosyal etkinlikler ahşap boyama kursu

Sosyal Etkinlikler

Ahşap boyama dersleri elbette sanat dolu bir ortamda verilir. Öğrencilerimize ahşap boyama kursunda yalnızca ahşap boyamanın tekniklerini öğretmiyor, aynı zamanda da sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin ahşap boyama kursu dışında da eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı satranç, playstation ve bowling turnuvaları düzenliyor; öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için usta sanatçıları, sanatseverlerle bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için resim sergisi ve müze gezileri organizie ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Sanatın ayrıntılarını öğrenirken mutlu olacakları, en ünlü ahşap boyama sanatçılarıyla buluşacakları huzurlu ve eğlenceli bir ahşap boyama kursu atmosferi yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde ahşap boyama kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuza severek gelmenizi sağlıyoruz.

Sadece ahşap boyama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin sosyalleşebileceği, ortak zevkleri bulunan insanlarla bir arada bulunabileceği, resim ve sanat konulu sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
ahşap boyama workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ahşap boyama sanatçıları, kaligrafları, hattatları, ressamları ve grafik tasarımcıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebilmeniz ve usta isimlerden tüyolar alabilmeniz için önemli fırsatlar yaratıyoruz.

Çalışmalarıyla adını tüm ülkede duyurmuş, yaptığı eserlerin herkesin hafızasına kazındığı usta isimlerden sanat ve ahşap dünyasına dair bilinmeyenleri öğreniyor, hobiden profesyonelliğe uzanan yolculuğunuzu başlatıyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri, işin ehlinden alıyor; genel kazanımlarınızı artırıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış ünlü isimlerden hayatın her alanında kullanılabilecek önemli

bilgiler ediniyor, ebru sanatını ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Ahşap boyama eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Ahşap Boyama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Ahşap boyama kursu programımızda sizlere 12 hafta 12 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Ahşap boyamacılığının temelleriyle başladığımız kurs programında ahşap boyama için gerekli malzemeler, akrilik boyaların özellikleri, ahşap boyama teknikleri, doku ve zemin teknikleri, ahşap boyama uygulamaları gibi konulara yer veriyor, el becerilerimizi geliştirerek hobilerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz.

Ahşap boyama eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • Görsel algınız gelişir,
 • Keyifli bir hobi edinirsiniz,
 • Özgüveninizi tazelersiniz,
 • Günlük yaşamın stresinden uzaklaşır, ihtiyacınız olan motivasyonu sağlarsınız,
 • Sanatın yepyeni bir dalını keşfedersiniz,
 • Sanatçı yönünüzü geliştirirsiniz,
 • Üretkenliğinizi ve verimliliğinizi artırırsınız.

Ahşap boyama kursu programımızın ilk ayında ahşap süslemeciliğinin temellerini öğrenecek, kullanacağımız malzemeleri yakından tanıyacağız. İlk ay ahşap boyama eğitimi derslerinde;
 • Ahşap Boyamacılık Nedir?
 • Ahşap Boyamada Kullanılan Malzemeler
 • Akrilik Boyaların Özellikleri ve Kullanımı
 • Ahşap Boyama Fırçaları ve Özellikleri
 • Vernik Kullanımı
 • Süsleme İçin Yardımcı Malzemeler
 • Zımparalama, Budaklama, Varak Uygulama
Ahşap boyama kursları ile kısa sürede hobileriniz arasına bir yenisini daha ekleyecek, gündelik hayatınızı zenginleştiren el becerilerine sahip olacaksınız.

Ahşap boyama kursu programımızın 2. ayında boyama tekniklerini görecek, farklı yüzeylerde hangi tekniklerin işimizi kolaylaştıracağını öğreneceğiz. 2. ay ahşap boyama eğitimi programımızda;
 • Ahşap Boyama Teknikleri
 • Doku ve Zemin Teknikleri
 • Budaklama, Varak Uygulama
 • Kağıt Doku Ahşap Boyama
 • Poşet Doku Ahşap Boyama
 • Mermer Doku Ahşap Boyama
 • Kadife Doku Ahşap Boyama
 • Tuğla Desenli Ahşap Boyama
 • Desen Egzersizleri
Ahşap boyama dersleri ile geçen 2 ayın sonunda süsleme tekniğinizin geliştiğini fark edecek, basit yüzeylerde harika işler çıkarmaya başlayacaksınız.

Ahşap boyama dersleri ile son ayımıza gelirken yeni teknikleri kazanımlarımız arasına ekleyecek, sanatımızda ustalaşacağız! Ahşap boyama kursu programımızın son ayında;
 • Eskitme Teknikleri
 • Silerek Eskitme
 • Mum ile Eskitme
 • Antik Eskitme
 • Boya ile Eskitme
 • Boyut Verme Teknikleri (Kabartma – Rolyef)
 • Efekt Boyama Teknikleri
 • Tek Vuruş Tekniği
 • Dekupaj Teknikleri
 • Çatlatma Teknikleri
 • Stencil Tekniği
 • Transfer Teknikleri
Ahşap boyama kursu derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer hobi kursları ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Ahşap Boyama Kursu Programı - 500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Ahşap boyama kursuna katılarak içindeki sanatçı kişiliği ortaya çıkaran 500’ün üzerindeki kursiyerimizin her biri, başarı ve memnuniyetle mezun oldu. Ahşap boyamanın inceliklerini, ahşap boyama sanatının en bilinen örneklerini ve usta sanatçıların eserlerini öğrendi. Bugüne kadar ahşap boyama kursuna katılan pek çok öğrencimiz, yeteneklerini keşfetmenin yepyeni bir yolunu buldu.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Ahşap Boyama Kursu Programı

Amatörlükten profesyonelliğe uzanan yolculuğunuz, basit motiflerden yazılı ve sanatsal değeri olan eserlere dönüşecek. Ahşap boyama kursu ile ruhunuz tüm sıkıntılardan arınırken ellerinizde yepyeni bir beceri kazanacak.

Ahşap boyama eğitimi; 3 ay 18 saat olacak şekilde planlanmaktadır. Ahşap boyama kursunda, geleneksel el sanatlarında önemli bir yere sahip olan ahşap boyama sanatının ustalarından kökenine, zımparalama, eskitme, varak uygulama ve desen oluşturma gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Ahşap boyama eğitimleri, öğrencilerin kendilerini sanat dolu bir yaşama hazırlamaları, gelecek planlarında sanata yer vermeleri, yaşamlarını mutlu ve başarılı bir kişi olarak sürdürmeleri için hazırlanmaktadır.

“Yüksek bir insan topluluğu olan Türk milletinin tarihi bir özelliği de güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir.” - Mustafa Kemal Atatürk

ahşap boyama eğitimi

Ahşap Boyama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak ahşap boyama kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı ahşap boyama kursu sertifikası veriyoruz. MEB onaylı sertifikalarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ahşap boyama eğitiminde kaçırdığınız dersler için farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisi verilmektedir.

Ahşap boyama kursu eğitmenlerinin tamamı, el sanatlarında önemli deneyimler kazanmış, güzel sanatlar eğitimi almış, alanında ünlü sanatçılardır.

Resim Akademi ahşap boyama kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Resim Akademi ebru kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Resim Akademi olarak ahşap boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, ahşap boyama kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Ahşap boyama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Ahşap boyama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

7’den 70’e ahşap boyamaya tutkusu olan herkes, ahşap boyama kurslarımıza katılabilir. hşap boyama kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor. 18 yaş altı öğrencilerimizin derslere katılması için velilerinin izni gerekiyor.

Ahşap boyama kursuna katılmak, sizin görsel algınızı değiştirecek. Yaşamınızdaki yoğun tempodan kısa bir süreliğine uzaklaşmanızı, dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlayacak. Görsel sanatların en güzel dallarından biriyle tanışmanızı, bu sanatın sizin yaşamınızda kendine yer bulmasını destekleyecek. Sanatsever bir birey olarak toplumda yer almanızı sağlayacak.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
ahşap boyama kursu fiyatları

Ahşap Boyama Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Ahşap Boyama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

El becerilerinizi bir adım ileri taşımak istemez misiniz? Resim Akademi’de ayrıcalıklı bir hobi ya da yeni bir kariyer fırsatı edinme şansınız var! Ahşap boyama kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği resim kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Ahşap Boyama Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ahşap boyama kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Ahşap boyama kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi ahşap boyama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ahşap boyama kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Ahşap boyama kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

195

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 975 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77