Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Graffiti Kursu

Tutkunuz Sokaklara Taşsın!

Sanatınızı Hayata Taşıyın! – Resim Akademi Graffiti Kursu

Çizim yeteneklerinizle dünyayı güzelleştirmek istiyor, tuval yerine duvarları kullanmayı tercih ediyorsanız graffiti kursumuza göz atın!

Sanatın özgür doğasını keşfetmek, yeteneklerinizle dünyayı renklendirmek, tutkunuzu sokaklara taşımak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de ayrıcalıklı bir graffiti kursu sizi bekliyor. Graffiti sanatının inceliklerini öğrenin, özgürlüğün resmini dilediğiniz yere çizin!

Hip Hop kültürünün özgür dünyasında yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı doyasıya sergilemek istiyorsanız graffiti kursları ile tanışmanızın tam zamanı!

Protest doğası ile kitlelerin duygularını ifade etme aracı olan graffiti, sizin de kendinizi ifade edebilmek için yeni bir araç keşfetmenizi sağlayacak!

graffiti kursu

Tüm Graffiti Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Graffiti kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffitinin tarihçesi, graffiti sanatına giriş, graffiti yapımından kullanılan malzemeler, graffiti teknikleri, ışık ve gölgendirme, renklerin kullanımı, farklı zeminlerde egzersizler, çerçeve türleri ve üç boyutlu tasarım gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Graffiti Kursu Resim Akademi

Sorumlulukların ve zorundalıkların sizi kısıtlamasından bıktınız mı? Graffiti kursu ile ruhunuzu özgür bırakmaya ne dersiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman graffiti eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış graffiti dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir graffiti eğitimi alın!

graffiti kursu eğitmenleri

Ünlü Graffiti Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden graffiti eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
graffiti kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Graffiti kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
graffiti kursu sertifikası

Graffiti Kursu Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı graffiti kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında graffiti dersi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

graffiti eğitimi

Hayatınıza Yeni Bir Yorum Getirin!

Yalnızca hayal gücünüzle dünyayı güzelleştirebileceğinize inanmak biraz fazla gerçek üstü gibi mi gözüküyor?

Sevdiğiniz aktivitelere vakit ayırmak istiyor ancak ne yapacağınızdan emin olamıyor musunuz? Eğer Hip hop kültürüne ya da yaşamla iç içe bir sanat dalına merakınız varsa graffiti kursu almak tam aradığınız şey olabilir! Eğer hayatı kaçırdığınızı hissediyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden graffiti eğitimi ile tanışın…

Graffiti dersleri ile dünyanızı renklendirecek sihirli dokunuşu nasıl hayata geçirebileceğinizi Resim Akademi’de öğreneceksiniz.

Kendinizi Yaratıcılığınızla İfade Edin!

Yeteneklerinize sırtınızı dönmeyin, graffiti kursu ile potansiyelinizi açığa çıkarın, sokaklar atölyeniz olsun…

Eğer iş veya okul yaşamınızda daha başarılı olmanın farklı ilgi alanlarına sahip olmayı feda etmekten geçtiğine inanıyorsanız yanıldığınızı hemen söyleyelim! Graffiti kursu gibi sizi yansıtan ve yaratıcılığınızı öne çıkaran aktivitelerle kendinizi ve kişiliğinizi dışa vurma şansı bularak özgüveninizi ve motivasyonunuzu tazelersiniz!

Yaratıcılığınızı graffiti eğitimi alarak özgür bırakın, kısıtlayıcı sorumlulukların ruhunuzu da ele geçirmesine izin vermeyin!

graffiti eğitimleri
graffiti dersi

Sanat Aynı Zamanda Bir Duruştur!

Hip Hop’ın özgürlükçü ve protest yönünü de unutmuyor, graffiti sanatının politik tavrını göz ardı etmiyoruz!...

Çizim ve el becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra Resim Akademi graffiti kursları ile graffiti sanatının tarihine de derslerimizde önemli bir yer ayırıyor, sanatın ve Hip Hop kültürünün politik ve protest tarafı hakkında anekdotlar aktarıyor, gündemi ve dünyada yaşanan olayları sanatla yorumlamayı öğreniyoruz.

Graffiti kursları ile özgür düşünceli, aktüel yaşamı yakalamayı bilen sanatçı bireyler yetiştiriyoruz…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sanatla hayatın iç içe geçtiği bir aktiviteyle özgürlüğünüzü sınırlandıran çizgileri yok etmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun graffiti kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir graffiti eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun graffiti eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre graffiti dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan graffiti dersleri veriyoruz.

graffiti kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi graffiti dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Online Danışmanlık

Öğrencilerimizin sorularına her platformdan yanıt veriyor, graffiti dersi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Graffiti kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hayal Gücünüzle Dünyayı Güzelleştirmenin Yollarını Graffiti Kursları ile Öğreneceksiniz!

Sanatın yalnızca atölyelerde, müzelerde, sergilerde değil, sokaklarda da yer sahibi olduğuna tanıklık etmek istiyorsanız graffiti kursları tam da aradığınız fırsat! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun graffiti eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi graffiti kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik graffiti dersi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
graffiti kursları

Ruhunuzu Özgür Bırakın!

Gerçek kişiliğinizi ve yaratıcılığınızın gücünü graffiti kursları ile gösterin, sınırlamaların ve koşulların size engel olmasına izin vermeyin!

Kayıt Ol »

Kendinizi Sanatla İfade Edin!

Duygularınızı ifade etmekte zorlanıyor, kendinize yeterince güvenemiyorsanız graffiti kursu alarak özgüveninizi tazeleyin, öne çıkmaktan çekinmeyin!

meb ruhsatlı graffiti kursu

MEB Ruhsatlı Graffiti Kursu

Resim Akademi graffiti kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir graffiti kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden graffiti eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız graffiti eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve gezi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Graffiti kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Graffiti Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız graffiti kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı graffiti dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, tasarım, tag ve writer tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman graffiti eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenliyor; graffiti kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en özgür graffiti kursu olarak öğrencilerimizi yaratıcılıklarını ve yeteneklerini sergilemeye teşvik eden, kendilerine olan inançlarını ve güvenlerini arttıran keyifli bir atmosfer yarattık!

uygulamalı graffiti eğitimi
graffiti eğitimleri

Uluslararası Standartta Graffiti Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan graffiti dersi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 420’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz graffiti kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, graffiti eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, graffiti kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Graffiti dersi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, en iyi graffiti kursu deneyimini sunmak için Avrupa’nın sanat okullarının uygulamalarını yakından takip ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, graffiti kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Graffiti eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, sanata olan ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir sanatçı olarak onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen graffiti eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de yeni beceriler edineceğiniz bir graffiti kursu düzenliyoruz.

graffiti dersleri
graffiti dersi

Eğitim Sonrası Destek

Graffiti eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak graffiti kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için graffiti kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Graffiti Kursu Yorumları

Rutininizin Dışına Çıkın!

Yaşamınızdaki monotonluk zincirini graffiti kursları ile kırmaya ve daha renkli bir hayata kavuşmaya ne dersiniz?

Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Hayal gücünüzü dilediğiniz gibi sergileyebileceğiniz uygulamalı graffiti dersleri ile sanatın eğlenceli dünyasını tanıyın!

Sanata Hayatınızda Daha Fazla Yer Açın!

İş veya okul telaşının arasında ilgi duyduğunuz aktivitelere zaman ayırın, yaşamınızı graffiti kursu ile değiştirin!

graffiti kursu mezunları

420+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve graffiti sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Graffiti dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı graffiti kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel graffiti eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye graffiti dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir graffiti dersi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanat yolculuklarını graffiti kursları ile sınırlı tutmayan öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta graffiti kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, graffiti kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

graffiti dersleri
sosyal etkinlikler graffiti kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi graffiti kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir graffiti dersi sunuyoruz!

Graffiti kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif graffiti kursu olarak öğrencilerimizin graffiti ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Graffiti dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Graffiti dersi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece graffiti eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, graffiti kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
graffiti workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli graffiti sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik graffiti eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara ve Hip Hop kültürüne adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Graffiti kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Graffiti Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hip Hop enerji dolu dünyasına graffiti kursu alarak giriş yapmaya ne dersiniz? Vakit kaybetmeden detaylı graffiti eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman graffiti eğitmenlerinden graffiti kursu alma şansını kaçırmayın!

Graffiti kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Görsel farkındalığınızı geliştirir.
 • Sanatın farklı türlerini tanımanızı sağlar.
 • Sanatla yaşam arasındaki ilişki hakkında fikir edinirsiniz.
 • Keyifli bir hobiniz olur.
 • Stresten uzaklaşma şansı yakalarsınız.
 • Sosyalleşir, yeni arkadaşlar edinirsiniz.
 • Hip Hop kültürünün görsel yönünü keşfedersiniz.
 • Daha aktif ve girişken bir insan olursunuz.
 • İletişim becerileriniz güçlenir.
 • Problemlere karşı yaratıcı ve hızlı çözümler üretmeye başlarsınız.
 • Eleştirel bakış açısı kazanırsınız.
 • Sorumluluklarınıza çok daha enerjik ve motive bir halde dönersiniz.

Graffiti kursu programımızın ilk bölümün sokak sanatının temellerini öğrenecek, Hip Hop kültürüyle tanışacağız! 1. – 2. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Graffiti Nedir?
 • Graffitinin Tarihçesi
 • Görsel Sanatlarda Aktivizm
 • Sokak Sanatı ve Hip Hop
 • Graffitinin Hip Hop Kültüründeki Yeri ve Önemi
 • Graffitinin Temellerine Giriş
 • Graffiti İçin Kullanılan Malzemeler
 • Sprey Boyalar ve Özellikleri
 • Graffitide Harfler
 • Graffitide Köprüler
 • Graffitide Askılar
 • Graffitide Işık ve Gölgelendirme
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
İlk haftalarımızda graffiti dersleri ile malzemelerimizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğimizi öğrenmiş olacağız.

3. hafta itibariyle farklı graffiti stilleriyle tanışacak, tekniklerimiz arasına yenilerini ekleyeceğiz. 3. – 4. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Tweaking Teknikleri
 • Graffitide Perspektif
 • Graffitide Renkler
 • Renklerin Kullanımı
 • Graffitide Kontrast
 • Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri
 • Graffitide Flow
 • Çizim Teknikleri
 • Graffiti Eskizleri
 • Tag’ler ve Throw Up’lar
 • Basit Graffiti Denemeleri
 • Bakarak Çizme Egzersizleri
 • Kalıpla Çizme Egzersizleri
Graffiti dersleri ile geçen ilk ayın sonunda Hip Hop kültürünü yakından tanıyacak, kendi taginizi atmaya başlayacaksınız!

2. ay graffiti dersleri ile kendimizi geliştirmeye devam edecek, özgün graffiti stilimizi bulmaya çalışacağız. Spreylerinizi hazırlayın! 5. – 6. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Önceki Haftaların Tekrarı
 • Graffiti Eskizleri
 • Ana Hat Geliştirme
 • Graffitide Üç Boyut
 • Graffiti Stilleri
  • Spaggetti Stili
  • Roller Fill Stili
  • Counterpoint Stili
  • Çift Harf Stili
  • Public Stil
 • Akrilik Kalemleri ile Egzersizler
 • Sprey Boya ile Egzersizler
 • Sprey Boya Türleri ve Markaları
 • Boya Basınç Araştırmaları
 • Tuval Bezi Üzerinde Egzersizler
 • Duvar Üzerinde Egzersizler
Farklı zeminlerde üç boyutlu tasarımlar oluşturmayı öğreniyor, koşulların sanatımıza engel olmasına izin vermiyoruz!

Gerçeklik hissini desteklemek için ışık ve gölgelerden nasıl yararlanabileceğimize bakacak, çalışmalarımıza yeni detaylar katacağız. 7. – 8. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
 • Kontrast
 • Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri
 • Graffitide Flow
 • İleri Çizim Teknikleri
 • Makro ve Mikro Çerçeveler
 • Pacing Tekniği
 • Slicing Tekniği
 • İleri Harf Çalışmaları
 • Boşlukların Kullanımı
 • Çerçeveleme
 • Üç Boyutluluk
 • Gölgelendirme
 • Graffitide Dinamizm ve Hareket
8 haftalık graffiti eğitimi programımızın sonunda çalışmalarımıza birlikte göz atacak, eksiklerimizi gidererek sanatın farklı yönlerini tanımak isteyen öğrencilerimizle yeni maceralara atılacağız!

Graffiti Kursu Programı – 420’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Hayatına Hip Hop kültürünün dinamik ve özgür motifleriyle renk katmak, yaratıcılığını ve hayal gücünü diledikleri şekilde sergilemek isteyen sanatseverler için hazırladığımız graffiti kursları ile bugüne kadar 420’nin üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 katılımcı memnuniyeti sağladık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Graffiti Kursu Programı

El ve çizim becerilerinizin gelişimine sağlayacağı katkıların yanı sıra graffiti kursları sanatın en aktif ve aktüel yönüyle tanışacak, özgür ve yaratıcı düşünme becerinizi güçlendirerek kendi hayatınızdaki sorunlarla çok daha kolay şekilde mücadele edebileceksiniz!

Graffiti kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffitinin tarihçesi, graffiti sanatına giriş, graffiti yapımından kullanılan malzemeler, graffiti teknikleri, ışık ve gölgendirme, renklerin kullanımı, farklı zeminlerde egzersizler, çerçeve türleri ve üç boyutlu tasarım gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Graffiti kursu programımızı Hip Hop kültürünü keşfetmek, yeteneklerini özgürce açığa çıkarmak ve keyifli bir hobi edinmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

Graffiti eğitimi alan öğrenciler günlük yaşamlarında zihinsel bariyerlerinden, olumsuz stres ve geleceğe dair endişelerden kurtularak çok daha aktif ve girişken bir kişiliğe sahip olmaktadır.

graffiti dersleri

Graffiti Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Graffiti kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı graffiti kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Sertifika programlarımız hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak graffiti kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Graffiti kursu eğitmen kadromuz; graffiti başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü graffiti eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, graffiti sanatçıları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak graffiti eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Graffiti kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Graffiti kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, graffiti kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi graffiti kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan graffiti kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Graffiti kursu Florya, graffiti kursu Bahçelievler, graffiti kursu Ataköy, graffiti kursu Yeşilköy, graffiti kursu Zeytinburnu, graffiti kursu Avcılar olarak hizmet veren graffiti kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Graffiti kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Graffiti kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Graffiti kursu her şeyden önce yaşamınıza renk katacak keyifli bir hobi edinmenizi sağlar. Bunun yanı sıra graffiti kursları ile yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü sergileyebileceğiniz özgür bir platform bulur, eğitmenlerinizin desteği sayesinde kendinizi sanatla ifade etmenin yeni yollarını keşfedersiniz. Bu sayede çekingenliğinizi üzerinden atarak çok daha iletişime ve sosyalleşmeye açık, aktif ve girişken bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde graffiti kursu programlarımızı öğrencilerimizin sosyalleşebileceği ve yeni insanlarla tanışabileceği aktiviteler içerecek şekilde planladık!

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
graffiti kursu fiyatları

Graffiti Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Graffiti Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Graffiti kursu alarak sanatın en eğlenceli formlarından birini Resim Akademi ile tanıyan öğrencilerimiz farklı kurs programlarımızdan yararlanarak yeni maceralara atılmayı sürdürüyor. Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız graffiti kursu sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Graffiti Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Graffiti kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Graffiti kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi graffiti kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Graffiti kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

420+

Mezun Öğrenci

Graffiti kursları ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

213

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.065 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77