Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

İstanbul’da Yapılacak Değişik Aktiviteler mi Arıyorsunuz?

Hafta Sonu Yapılacak Şeyler – Sıradanlıktan Kurtulun!

Bütün bir hafta içi hafta sonu yapılacak şeyler planlıyor, sonra da tüm vaktinizi televizyon karşısında ya da elde telefonla mı geçiriyorsunuz? Sıradan hafta sonu etkinliklerinin dışına çıkarsanız eğlenmek için daha fazla motivasyona sahip olabilirsiniz. Yorgunluk, yoğun çalışma temposu ve uykusuzluğun izlerini üzerinizden atmanızı sağlayacak hafta sonu aktiviteleri ile kendinizi dinlenmiş hissedebilirsiniz.

O halde gelin, ilgi alanınıza uygun hafta sonu yapılacak şeyler neler birlikte görelim. Yaşamınıza değişiklik katmazsanız monotonluk sizi tükenmişliğe sürükler. Bu yüzden hafta sonu aktiviteleri ile yepyeni bir hobi edinmek, sizin için de çok iyi olur.

Hafta Sonu Yapılacak Etkinlikler Hangileri?

Evde yapılacak hafta sonu aktivitelerinden sıkıldınız, öyle değil mi? Kitaplıklar düzenlendi, aylık kitap okuma hedefine ulaşıldı, alışverişe çıkıldı, arkadaşlarla görüşüldü… Ee, bu sıradanlık nereye kadar gidecek? Hafta sonu yapılacak şeylerde biraz da eğlenceye yer vermeye ne dersiniz? 

Resim Kursu – Hafta Sonu Yapılabilecek Aktiviteler

Hafta sonu yapılacak şeyler listesinde ilk sırada resim kursları var. Resim kursuna katıldığınızda sulu boya, akrilik boya ve yağlı boya ile farklı farklı sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni yetenekler geliştirip keyifli bir hobi edinebilirsiniz. 

Çizim ve boyama becerileriniz geliştikçe ve daha anlamlı resimler yapmaya başladıkça bu etkinliğin sizin için ne kadar keyifli olacağını tahmin bile edemezsiniz. 

Taş Boyama Kursu – Hafta Sonu Yapılacak Şeyler

Şöyle hiçbir teknik olmadan, serbest stil desenler çizeyim, güleyim, eğleneyim diyenler için hafta sonu yapılacak etkinliklerden bir diğeri taş boyama kursları. Taş boyama kursuna katıldığınızda küçük ve büyük taşlara, basit motifler çizerek zihninizi dağıtır, günlük yaşamın stresinden uzaklaşırsınız. Hatta isterseniz boyadığınız taşlardan bir koleksiyon bile oluşturabilirsiniz.

Graffiti Kursu – Hafta Sonu Etkinlikleri

İşte size değişik hafta sonu aktivitelerinden biri. Graffiti kursunda ruhunuzdaki sınır tanımazlığı ortaya çıkarabiliriz. Sokaklara ve duvarlara hayat verip kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Graffiti kursu, hem eğlenceli hem sıra dışı bir hafta sonu etkinliği olarak sizleri bekliyor… 

Karikatür Kursu – İstanbul’da Yapılacak Değişik Aktiviteler

Karikatür kursu da neymiş? Karikatür kursu mizahi yönüne güvenen, esprileriyle ortamlara neşe saçan ve çizgileriyle eleştirel yönünü geliştirmeyen isteyen herkes için oldukça keyifli olan hafta sonu aktivitelerinden biri. İsterseniz günlük yaşamdan isterseniz politikadan isterseniz de sadece güldürü amaçlı karikatürler oluşturabilirsiniz. 

Dans Kursu – Hafta Sonu Yapılacak Şeyler

Sıradan hafta sonu aktiviteleri bana göre değil diyorsanız işte size hafta sonu yapılabilecek aktivitelerin en enerjiği, en hareketlisi… İsterseniz modern dans kursu isterseniz oryantal dans kursu isterseniz hip hop dans kursu veya halk dansları kursuna katılın, daha keyifli bir hafta sonu geçirin. Üstelik en çok tercih edilen hafta sonu etkinliklerinden biri olan dans kursuna arkadaşlarınızla birlikte de katılabilirsiniz. 

Sınırsız Eğlence İçin Odağınızı Değişik Hafta Sonu Etkinliklerine Çevirin!
Gezmek bile hep aynı yerlerde dolaştığınızda sıkıcı olabilir. Eğer hafta sonu yapılacak şeylerde bunca zamandır bozmadığınız bir rutininiz varsa şimdi bir değişiklik yapıp farkı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Böylece hem ufkunuzu genişletir hem de kendinize değer katacak aktivitelerin içinde bulunursunuz.

Bir düşünün; dans ederek geçirdiğiniz bir hafta sonunda, hafta içi için daha çok motivasyon biriktirmez misiniz? Ya da farklı farklı renklerle mükemmel bir resim yaptığınızda, tüm haftanın yorgunluğunu atmaz mısınız? E, o halde ne duruyorsunuz? Haydi hafta sonu etkinliklerini denemeye…

[widget-136]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77