Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Taş Boyama Atölyesi

Hayatınıza Sanatın Gülümsemesini Katın!

Boş Vakitlerinizi Eğlenceli Bir Hobiye Ayırın… Resim Akademi Taş Boyama Atölyesi

El becerilerinizi geliştirmek, gündelik hayatınızı, yaşam ve çalışma alanlarınızı güzelleştirmenizi sağlayacak yeni bir hobi edinmek istemez misiniz? Taş boyama atölyemiz sizi bekliyor…

Sınıf arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz, yeni dostluklar kuracağınız, unutulmaz anılar biriktireceğiniz, sanatın gülümseyen atmosferinde sosyalleşme ve hayata karışma imkanı bulacağınız bir programı sizlere sunuyoruz! Taş boyama atölyesi ile gerçek bir sanat merkezinin dünyasına adım atın, Resim Akademi’de ufak dokunuşlarla hayatınızı tepeden tırnağa değiştirin.

Sanatın gülümseyen yüzü ile hayatınıza renk katmak için taş boyama kurslarımıza siz de katılın, dünyayı birlikte güzelleştirelim.

taş boyama atölyesi

Tüm Taş Boyama Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Taş boyama workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup taş boyama malzemelerinin kullanımı, taş boyama fırçaları ve özellikleri, taş boyama yöntem ve teknikleri, desen oluşturma, boyut verme, vernik çeşitleri ve kullanımı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Taş Boyama Kursu Resim Akademi

Günlük yaşamı sanatla zenginleştirmek ve süslemek istiyorsanız taş boyama atölyemize katılmanızın tam zamanı! Ailemizin bir parçası olun, uzman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış taş boyama dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir taş boyama eğitimi alın!

taş boyama kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden taş boyama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
taş boyama workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Taş boyama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
taş boyama atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı taş boyama atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında taş boyama eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

taş boyama kursu

Hayatınızda Yeni Bir Heyecana Mı İhtiyacınız Var?

Son zamanlarda kendinize vakit ayıramadığınız için mutsuz musunuz? Çalışma ritminiz her geçen gün düşüyor mu? Tüm bunlara ufak bir dokunuşla dur diyebilirsiniz.

Taş boyama kursları ile hayatınıza renk katın, renkli motifler tasarlayın, yaratıcılığınızı gösterin, hayal gücünüzü açığa çıkarın. Hem yeni bir hobi edinin hem de iş ya da okul hayatınızda eski verimliliğinizi yakalayın. Sanatın aktüel yönüyle tanışmanızı sağlayacak taş boyama atölyesi hayatınızı çok daha renkli hale getirme şansını size sunuyor!

Sanatın pozitifliğini dünyanıza taşımak için en iyi seçenek Resim Akademi! Taş boyama eğitimi ile yaşamınıza dinamizm katın…

Enerjinizi Yenileyin!

Yoğun bir iş temposunun stresini ve yorgunluğunu gidermek için sanattan daha iyi bir yol olamaz… Boş zamanlarınızı sanata ayırın, kendinizi yenilenmiş hissedin!

Taş boyama dersleri ile gerçek bir sanat merkezinde keyifli vakit geçirme şansı bulacak, sanatın eğlenceli yönüyle tanışacak, stresten uzaklaşacak, işe ya da okula döndüğünüzde tüm yorgunluğunuzdan sıyrılmış hissedeceksiniz. Sanatın stresi azaltan sihrini kullanarak çok daha verimli ve üretken biri haline gelin…

Taş boyama kursu yaşam enerjinizi tazeleyecek! Hayatınızı değiştirme fırsatını kaçırmayın, Resim Akademi’de yeni bir başlangıca adım atın!

taş boyama kursları
taş boyama eğitimi

Eğlenerek Öğrenmenin Tadını Çıkarın!

Eğlenceli bir ortamda el becerilerinizi geliştirin, gündelik hayatınızı güzelleştirmenizi sağlayacak keyifli bir hobi edinin!

Şehrin ortasında farklı bir boyuta açılan kapılarıyla Resim Akademi sizlere gündelik hayatın koşturmacasından sıyrılma fırsatı veriyor! Taş boyama dersi ile keyifli bir şekilde vakit geçirirken ayrıcalıklı bir hobi edinecek, hayatınıza renk katacak, eğlenceli ve sosyal bir ortamda unutulmaz dakikalar geçireceksiniz.

Yeteneklerinizi kendinizi ve hayatınızı değiştirmek için kullanmaya hazırsanız taş boyama atölyesi için hemen bizimle iletişime geçin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kendinizi giderek daha sıkılmış ve tekdüzeliğin içerisinde sıradanlaşmış hissediyorsanız bu durumdan kurtulmak için ilk adımlarınızı taş boyama atölyesi ile atın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun taş boyama kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir taş boyama eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun taş boyama atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre taş boyama workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan taş boyama dersleri veriyoruz.

taş boyama workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi taş boyama dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Taş boyama workshop sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Taş boyama kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Taş Boyama Atölyesi ile Sanatı Hayatınıza Taşıyacak, Küçük Detayları Güzelleştirmeyi Öğreneceksiniz!

Hayal gücünüze güç katmak ve el becerilerinizle dünyayı olduğundan daha güzel hale getirmek istemez misiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun taş boyama atölyesi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi taş boyama atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik taş boyama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
taş boyama workshop

Dünyaya Renk Katın!

Yaratıcılığınızı kısıtlayan sorumluluklardan bir anlığına sıyrılın, taş boyama atölyesi ile dünyanıza renk katacak boyama teknikleri öğrenin.

Kayıt Ol »

Sanatla Gülümseyin!

Sizi mutsuz eden koşturmacalardan ve stresten taş boyama kursları ile uzaklaşın, hayata sanatla daha pozitif bakmaya başlayın!

meb ruhsatlı taş boyama atölyesi

MEB Ruhsatlı Taş Boyama Kursu

Resim Akademi taş boyama kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir taş boyama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir taş boyama kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız taş boyama eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Taş boyama atölyesi ile sizlere MEB standartlarında, nitelikli ve boş vakitlerinize gerçekten değer katacak bir eğitim sunuyor, zamanınızı boşa harcamadığınızdan emin oluyoruz!

Uygulamalı Taş Boyama Eğitimi

Yaşamınıza farklı deneyimler kazandırmak, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız taş boyama atölyesi tam size göre! Uygulamalı taş boyama dersleri ile yaşamınıza yeni bir renk katıyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı taş boyama dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yaratıcılığınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman taş boyama eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları düzenliyor; taş boyama kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif taş boyama kursu olarak yaratıcılığınızı teşvik eden, kendinize ve yeteneklerinize inanmanızı destekleyen bir kurs atmosferi yaratmaya hassasiyet gösteriyoruz.

uygulamalı taş boyama atölyesi
taş boyama eğitimleri

Uluslararası Standartta Taş Boyama Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir taş boyama kursu programı hazırlıyoruz.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz taş boyama kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Eğitim standartlarımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, taş boyama eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, taş boyama kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Taş boyama atölyesi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, öğrencilerimizin gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Taş boyama eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak taş boyama kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için taş boyama kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

taş boyama dersi

Taş Boyama Atölyesi Yorumları

Günlük Rutininiz Sizi Boğuyor Mu?

İşleriniz ve sorumluluklarınız arasında kendinizi boğulmuş ve mutsuz mu hissediyorsunuz?

Yeni Bir Hobiyle Tanışın!

Taş boyama kursu alarak keyifli bir hobiye merhaba deyin, sıkıcı yaşam döngünüzden kurtulun.

Hayal Gücünüzle Yaşamı Güzelleştirin!

Monoton renkleri arkanızda bırakın, taş boyama atölyesi ile dünyayı renklendirmenin yeni yollarını öğrenin.

taş boyama atölyesi mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve taş boyama sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Taş boyama dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı taş boyama kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel taş boyama eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye taş boyama dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir taş boyama eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Boş zamanlarında değer katma aruzlarını taş boyama atölyesi ile sınırlı tutmak istemeyen öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve becerilerinize yenilerini ekleyeceğiniz eğitimlerle yanınızdayız. Başta taş boyama kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları workshoplar, hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, taş boyama kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

taş boyama dersleri
sosyal etkinlikler taş boyama atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi taş boyama atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir taş boyama dersi sunuyoruz!

Taş boyama kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif taş boyama kursu olarak öğrencilerimizin taş boyama, tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Taş boyama dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Taş boyama dersi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece taş boyama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi organizasyonları düzenleyerek çalışmalarınızı sergileme fırsatı sunuyor, taş boyama kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
taş boyama workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli ressamları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik taş boyama eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Taş boyama atölyesi ve diğer kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Taş Boyama Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Yaşamın sıradan ve tekdüze akışından sıkıldıysanız, kendinize yeni ve farklı bir hobi arıyorsanız detaylı taş boyama eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman taş boyama eğitmenlerinden taş boyama eğitimi alabileceğiniz taş boyama workshop programını kaçırmayın!

Taş boyama atölyesinin size kazandıracakları;
 • Yaşamınıza renk katacak bir hobiniz olur.
 • Görsel sanatlarla tanışırsınız.
 • El becerileriniz gelişir.
 • Görsel algılarınız güçlenir.
 • Yeteneklerinizi keşfedersiniz.
 • Kendinize daha fazla güvenmeye başlarsınız.
 • Hayatın stresinden uzaklaşırsınız.
 • Motivasyonunuzu tazelersiniz.
 • Sanatsal duyarlık kazanırsınız.
 • Daha üretken bir insan olursunuz.
 • Bakış açınız değişir.
 • Problemlere yaratıcı çözümler bulma beceriniz güçlenir.
 • Hayata daha pozitif bakmaya başlarsınız.

İlk olarak taş boyama kursu programımızda kullanacağımız malzemeleri tanıyor, hangi taşların boyama için daha uygun olduğunu öğreniyoruz. 1. Bölüm Taş Boyama Atölyesi Programı:
 • Taş Boyama İçin Uygun Taşların Özellikleri
 • Boya Çeşitleri ve Özellikleri
 • Taş Boyama Fırçaları
 • Fırça ve Boya Kullanımı
 • Tasarım Denemeleri
 • Taş Boyamada Kullanılan Yöntem ve Teknikler
 • Taş Boyama Desenleri
 • Tasarım ve Desenlerin Taşa Uygulanması
Taş boyama dersleri hayatınıza neşe katacak! El becerilerinizi geliştirirken yeni arkadaşlar edinecek, keyifli bir atmosferde yeni hobinizin keyfini çıkaracaksınız.

İkinci bölümümüzde vernik kullanımını ve kurutma tekniklerini öğreniyoruz. Taş boyama atölyemiz tüm hızıyla devam ediyor! 2. Bölüm Taş Boyama Atölyesi Programı:
 • Realist Desenlerin Uygulanması
 • Vernik Çeşitleri
 • Vernik Kullanımı
 • Cilalama Teknikleri
 • Kurutma İşlemi
 • Stilize Motifler
 • Stilize Desen Uygulamaları
 • Serbest Tasarımlı Egzersizler
 • Tasarım – Malzeme Uyumu
Keyifli uygulamalarla taş boyama workshop programımızı tamamlıyor, sanatla hayatımızı güzelleştirmek için el becerilerimizi geliştiriyoruz!

Taş Boyama Atölyesi Programı – 150’nin Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Yaşam ve çalışma alanlarınıza kendi başınıza renk katmayı öğreneceğiniz keyifli bir hobiyle tanışmak istiyorsanız taş boyama atölyesi size çok uygun! Bugüne kadar taş boyama atölyesi ile 150’nin üzerinde öğrenciye eğitim verdik ve %97 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de Resim Akademi’nin mutlu öğrencileri arasına katılın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Taş Boyama Atölyesi Programı

Yaşamın sıradanlığını sanatın yaratıcı dokunuşuyla aşmanızı sağlayacak, kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissetmenize destek olacak bir taş boyama kursu için doğru adrestesiniz! Hemen Resim Akademi ile tanışın, dünyayı birlikte değiştirelim.

Taş boyama workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup taş boyama malzemelerinin kullanımı, taş boyama fırçaları ve özellikleri, taş boyama yöntem ve teknikleri, desen oluşturma, boyut verme, vernik çeşitleri ve kullanımı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Taş boyama atölyesi programımızı boş zamanlarını sanata ayırmak, yaşamın monoton akışına dur demek ve keyifli bir hobi edinmek isteyenler için özel olarak hazırladık!

Taş boyama atölyesi ile eviniz ve ofisiniz için renkli basit eşyalar tasarlayabileceğiniz gibi kombinlerinizle kullanabileceğiniz basit aksesuar ve takılar da tasarlamaya başlayabilirsiniz.

taş boyama eğitimleri

Taş Boyama Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Taş boyama atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı taş boyama atölyesi sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı taş boyama atölyesi sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Taş boyama atölyesi eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve sanatçılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak taş boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Taş boyama kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Taş boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, taş boyama kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi taş boyama kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan taş boyama kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Taş boyama kursu Florya, taş boyama kursu Bahçelievler, taş boyama kursu Ataköy, taş boyama kursu Yeşilköy, taş boyama kursu Zeytinburnu, taş boyama kursu Avcılar olarak hizmet veren taş boyama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Taş boyama kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Taş boyama kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Taş boyama atölyesi; keyifli bir hobi edinmek ve hobisiyle yaşam ve çalışma alanlarında veya günlük kıyafetlerinde kullandığı aksesuarlar tasarlamak isteyenler için düzenlediğimiz bir workshop etkinliğidir. Taş boyama kursu ile el becerilerinizi ve görsel algınızı geliştirebilir, boş zamanlarınıza değer katabilir, hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz eğlenceli bir hobi edinebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
taş boyama kursu fiyatları

Taş Boyama Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Taş Boyama Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sanatın renkli yönlerini keşfederek daha pozitif bir yaşama kavuşmak isteyen öğrencilerimiz taş boyama atölyesi sonrasında farklı kurslarımızdan yararlanmayı sürdürüyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız taş boyama atölyesi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Taş Boyama Atölyelerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Taş boyama workshop programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Taş boyama atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi taş boyama kursu şubeleri.

%97

Öğrenci Memnuniyeti

Taş boyama workshop programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Taş boyama atölyesi ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

157

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 785 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77