Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Ağaç Boyama Atölyesi

Yepyeni Bir Hobiyle Tanışın!

Eğlenceyle Sanatı Bir Araya Getirdik! El Becerilerinizi Eğlenerek Geliştirin… Resim Akademi Ağaç Boyama Atölyesi

İşten veya okuldan vaktiniz arttığında genelde kendinizi can sıkıntısıyla mücadele eder halde mi buluyorsunuz? Sizi herkesten ayıracak keyifli bir hobiyle tanışmak ve boş zamanlarınıza değer katmak istemez misiniz?

Eğer yanıtınız evetse ağaç boyama atölyesinin ilginizi çekeceğinden eminiz! Resim Akademi ağaç boyama kursu ile hayatınıza neşe katacak bir hobiyi eğlenceli dersler ve sosyal bir atmosferde sizlere sunuyoruz! Günlük rutininize kısa bir ara verin ve ağaç boyama atölyesi ile kendinize güzel vakit geçirme şansı yaratın!

Sanatla dünyamı güzelleştirmek, yaşamıma renk katmak istiyorum diyorsanız ağaç boyama kursları ile hemen tanışın!

Ağaç boyama kursu gibi hobi kursları gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağladığı gibi kendinizi daha zinde ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur.

ağaç boyama atölyesi

Tüm Ağaç Boyama Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Ağaç boyama workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup ağaç boyama malzemelerinin kullanımı, ağaç boyama fırçaları ve özellikleri, ağaç boyama teknikleri, zımparalama, budama, eskitme, varak uygulama, desen oluşturma, boyut verme gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ağaç Boyama Kursu Resim Akademi

Sanata duyduğunuz ilgiyi günlük yaşamınıza taşımak istiyorsanız ağaç boyama atölyesi sizin için doğru tercih! Ailemizin bir parçası olun, uzman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış ağaç boyama dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir ağaç boyama eğitimi alın!

ağaç boyama atölyesi eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden ağaç boyama kursu alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
ağaç boyama kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Ağaç boyama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
ağaç boyama atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı ağaç boyama atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ağaç boyama eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

ağaç boyama kursları

Monotonluğu Geride Bırakmanız İçin Aradığınız Fırsat!

Kendinizi günlük yaşamın sıkıcı ve tekdüze labirentinde kaybolmuş gibi hissediyorsanız ağaç boyama atölyesi sizin için bir acil çıkış olabilir!

Hayatınız giderek iş veya okuldan ibaret bir hal mi alıyor? Sorumluluklarınızla uğraşmaktan kendiniz için ayırabileceğiniz hiç zaman bulamıyor, bulsanız bile güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir hobiye sahip olmadığınız için sıkılıyor musunuz? Ağaç boyama kursu ile sanatın farklı yönlerini denemeye ne dersiniz?

Eğer sanatı seviyor, yaşamınıza sanatla renk katmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ağaç boyama derslerimize katılın!

Dünyanızı Sanatla Süsleyin!

Hayal gücünüzü kullanarak hem kendinizi hem de dünyanızı değiştirebileceğinizi fark etmenizin zamanı geldi!

Yaratıcılığınızı açığa çıkaran ağaç boyama atölyesi ile dünyanızı güzelleştirmek için sanattan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin, fırçanızı günlük yaşamın rengini değiştirmek için kullanın, gri tonları hayatınızdan çıkararak çok daha renkli ve eğlenceli bir dünyaya adım atın!

Sanatı hayatla buluşturan ağaç boyama kursları ile evinizi ve dünyanızı süslemek için ilk adımlarınızı atın!

ağaç boyama eğitimi
ağaç boyama eğitimleri

Stresin Sizi Mutsuz Etmesine İzin Vermeyin!

Koşturmacalar arasında boğulmak yerine sanatla nefes almaya, ağaç boyama kursu ile stresten kurtulmaya ne dersiniz?

Sanatın yaşamınıza getireceği dokunuşla işin, okulun ve diğer sorumluluklarınızın omuzlarınıza yüklediği stres yükünü hafifletecek, çok daha sağlıklı bir ruh haline kavuşarak yaşam enerjinizi tazeleyecek, ağaç boyama atölyesi ile daha mutlu ve pozitif bir yaşamın yeni yollarını öğreneceksiniz.

Hayatın sizi mutsuz eden stresinden ağaç boyama eğitimi ile uzaklaşın, keyifli bir hobiyle zihninizi boşaltın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Rutininizin yalnızca iş ve sorumluluklarınızdan ibaret bir hal almaya başlaması sizi giderek daha fazla endişelendiriyorsa gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ağaç boyama kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir ağaç boyama eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun ağaç boyama atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre ağaç boyama workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan ağaç boyama dersleri veriyoruz.

ağaç boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi ağaç boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Ağaç boyama workshop sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ağaç boyama kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ağaç Boyama Atölyesi ile Sanatı Hayatınıza Taşıyacak, Küçük Detayları Güzelleştirmeyi Öğreneceksiniz!

Ağaç boyama kursları ile yaşamınıza güzellik katmak için farklı boyama tekniklerini öğrenecek, dünyanızı hayal gücünüzle kendiniz yaratacaksınız! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun ağaç boyama kursu planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi ağaç boyama atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik ağaç boyama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ağaç boyama kursu

Dünyanızı Baştan Yaratın!

Hayal gücünüzün yalnızca teoride kalmadığına tanıklık edin, ağaç boyama atölyesi ile dünyanızı ve yaşamınızı güzelleştirmenin yeni yollarını öğrenin.

Kayıt Ol »

Yeni Bir Hobiniz Olsun!

Yaşam enerjinizin düşmeye başladığını hissettiğinizde sarılabileceğiniz bir hobiniz olsun, ağaç boyama kursları ile kendinizi daima enerjik tutmayı öğrenin!

meb ruhsatlı ağaç boyama kursu

MEB Ruhsatlı Ağaç Boyama Kursu

Resim Akademi ağaç boyama kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir ağaç boyama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir ağaç boyama kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız ağaç boyama eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Ağaç boyama kursu ile sizlere MEB standartlarında, nitelikli ve boş vakitlerinize gerçekten değer katacak bir eğitim sunuyor, zamanınızı boşa harcamadığınızdan emin oluyoruz!

Uygulamalı Ağaç Boyama Eğitimi

Yaşamınıza farklı deneyimler kazandırmak, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız ağaç boyama atölyesi tam size göre! Uygulamalı ağaç boyama dersleri ile yaşamınıza yeni bir renk katıyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ağaç boyama dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yaratıcılığınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman ağaç boyama eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları düzenliyor; ağaç boyama kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif ağaç boyama kursu olarak yaratıcılığınızı teşvik eden, kendinize ve yeteneklerinize inanmanızı destekleyen bir kurs atmosferi yaratmaya hassasiyet gösteriyoruz.

uygulamalı ağaç boyama eğitimi
ağaç boyama eğitimleri

Uluslararası Standartta Ağaç Boyama Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir ağaç boyama kursu programı hazırlıyoruz.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz ağaç boyama kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Eğitim standartlarımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, ağaç boyama eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, ağaç boyama kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Ağaç boyama atölyesi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, öğrencilerimizin gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Ağaç boyama eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak ağaç boyama kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için ağaç boyama kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

ağaç boyama dersi

Ağaç Boyama Atölyesi Yorumları

Tekdüzelikten Kurtulamıyor Musunuz?

Yaşamın monotonluğunun sizin içine çekmesine engel olmakta zorlanıyor musunuz?

Dünyanıza Renk Katın!

Ağaç boyama atölyesi ile yaşamınızı monotonluk grisinden kurtarmaya başlayın!

Yeni Bir Hobiyle Tanışın!

Boş zamanlarınıza değer katacak, eğlenceli bir hobi edinmek için Resim Akademi ile tanışın!

ağaç boyama atölyesi mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve ağaç boyama sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Ağaç boyama dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı ağaç boyama kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ağaç boyama eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye ağaç boyama dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir ağaç boyama eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Boş zamanlarında değer katma aruzlarını ağaç boyama atölyesi ile sınırlı tutmak istemeyen öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve becerilerinize yenilerini ekleyeceğiniz eğitimlerle yanınızdayız. Başta ağaç boyama kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları workshoplar, hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, ağaç boyama kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

ağaç boyama dersleri
sosyal etkinlikler ağaç boyama atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi ağaç boyama atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir ağaç boyama dersi sunuyoruz!

Ağaç boyama kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif ağaç boyama kursu olarak öğrencilerimizin ağaç boyama, tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Ağaç boyama dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Ağaç boyama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece ağaç boyama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi organizasyonları düzenleyerek çalışmalarınızı sergileme fırsatı sunuyor, ağaç boyama kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
ağaç boyama workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli ressamları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik ağaç boyama eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Ağaç boyama atölyesi ve diğer kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Ağaç Boyama Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Günlük yaşamınızın içerisine sanatı taşımak, keyifli bir hobiyle boş zamanlarınızı güzelleştirmek istiyorsanız detaylı ağaç boyama eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman ağaç boyama eğitmenlerinden ağaç boyama eğitimi alabileceğiniz ağaç boyama workshop programını kaçırmayın!

Ağaç boyama atölyesinin size kazandıracakları;
 • Görsel farkındalığınız artar.
 • Ayrıcalıklı bir hobi edinirsiniz.
 • Kendinize olan güveniniz artar.
 • Gizli kalmış yeteneklerinizi keşfedersiniz.
 • Stresten uzaklaşırsınız.
 • Yaşam enerjiniz ve motivasyonunuz artar.
 • Sanatsal bakış açısı kazanırsınız.
 • Üretkenliğiniz artar.
 • Hayata daha pozitif bakarsınız.
 • Odaklanma süreniz artar.

Ağaç boyama ve süslemeciliğine ilk girişimizi yapıyor, malzemelerimizi tanıyarak işe başlıyoruz. 1. Bölüm Ağaç Boyama Atölyesi Programı:
 • Ağaç Boyamacılık Nedir?
 • Ağaç Boyamada Kullanılan Malzemeler
 • Akrilik Boyaların Özellikleri ve Kullanımı
 • Ağaç Boyama Fırçaları ve Özellikleri
 • Vernik Kullanımı
 • Süsleme İçin Yardımcı Malzemeler
 • Zımparalama
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
Yeni bir hobi kazanmanızı sağlayacak ağaç boyama kursu programımızın ilk bölümü; malzemelerimizle ve sınıf arkadaşlarımızla tanışmakla geçecek!

Programımızın 2. bölümünde farklı ağaç yüzeylerine göre nasıl bir teknik kullanmamız gerektiğini öğreneceğiz. 2. Bölüm Ağaç Boyama Atölyesi Programı:
 • Ağaç Boyama Teknikleri
 • Doku ve Zemin Teknikleri
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
 • Kağıt Doku Ağaç Boyama
 • Poşet Doku Ağaç Boyama
 • Mermer Doku Ağaç Boyama
 • Kadife Doku Ağaç Boyama
 • Tuğla Desenli Ağaç Boyama
 • Desen Egzersizleri
İlk denemelerinizi yapacağınız ağaç boyama dersleri ile artık basit yüzeylerde istediğinizi rahatlıkla yapabildiğinizi fark edeceksiniz.

Son bölümümüzde daha ileri tekniklere geçiyor, kazanımlarımızı egzersizlerle kalıcı hale getiriyoruz. 3. Bölüm Ağaç Boyama Atölyesi Programı:
 • Eskitme Teknikleri
  • Silerek Eskitme
  • Mum ile Eskitme
  • Antik Eskitme
  • Boya ile Eskitme
 • Boyut Verme Teknikleri (Kabartma – Rolyef)
 • Efekt Boyama Teknikleri
 • Tek Vuruş Tekniği
 • Dekupaj Teknikleri
 • Çatlatma Teknikleri
 • Stencil Tekniği
 • Transfer Teknikleri
Ağaç boyamacılığının bilinen tekniklerine yer verdiğimiz workshop programımızın sonuna geliyor, sanatsever öğrencilerimizi diğer kurs programlarımızda ağırlamayı sürdürüyoruz.

Ağaç Boyama Atölyesi Programı – 150’nin Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Evde kaldığınız vakitlerde uğraşabileceğiniz keyifli ve farklı bir hobi mi arıyorsunuz? O halde ağaç boyama kursumuza kesinlikle göz atın! Bugüne kadar ağaç boyama atölyesi ile 150’nin üzerinde öğrenciye eğitim verdik ve %97 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de Resim Akademi’nin mutlu öğrencileri arasına katılın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Ağaç Boyama Atölyesi Programı

Sanat sevginizi günlük yaşamınıza taşıyarak daha renkli ve stresten uzak bir yaşam tarzına sahip olmak istiyorsanız ağaç boyama atölyesi ile yepyeni bir hobi edinebilir, monotonluktan kurtulabilirsiniz.

Ağaç boyama workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup ağaç boyama malzemelerinin kullanımı, ağaç boyama fırçaları ve özellikleri, ağaç boyama teknikleri, zımparalama, budama, eskitme, varak uygulama, desen oluşturma, boyut verme gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Ağaç boyama atölyesi programımızı boş zamanlarını sanata ayırmak, yaşamın monoton akışına dur demek ve keyifli bir hobi edinmek isteyenler için özel olarak hazırladık!

Ağaç boyama atölyesi ile karşılaştığınız sorunlarla çok daha kolay mücadele etme becerisi kazanabilir, ruh sağlığınızı güçlendirerek hayata bakışınızı daha olumlu hale getirebilirsiniz.

ağaç boyama dersleri

Ağaç Boyama Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Ağaç boyama atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı ağaç boyama kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı ağaç boyama atölyesi sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Ağaç boyama atölyesi eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve sanatçılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak ağaç boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Ağaç boyama kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Ağaç boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, ağaç boyama kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi ağaç boyama kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan ağaç boyama kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Ağaç boyama kursu Florya, ağaç boyama kursu Bahçelievler, ağaç boyama kursu Ataköy, ağaç boyama kursu Yeşilköy, ağaç boyama kursu Zeytinburnu, ağaç boyama kursu Avcılar olarak hizmet veren ağaç boyama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Ağaç boyama kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ağaç boyama kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Ağaç boyama workshop programımızı sanatın farklı yönlerine ilgi duyan ve keyifli bir hobi edinmek isteyenler için planladık. Ağaç boyama atölyesi ile bir yandan görsel algınızı ve el becerilerinizi geliştirirken bir yandan da keyifli ve sosyal bir atmosferde yeni arkadaşlar edinecek, güzel vakit geçirecek ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
ağaç boyama atölyesi fiyatları

Ağaç Boyama Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Ağaç Boyama Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Ağaç boyama atölyemize katılarak yaşamlarına renk katacak keyifli bir hobi edinen öğrencilerimiz Resim Akademi’nin farklı kurs programlarıyla yeni şeyler öğrenmeyi sürdürüyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız ağaç boyama atölyesi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Ağaç Boyama Atölyelerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ağaç boyama workshop programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Ağaç boyama atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi ağaç boyama kursu şubeleri.

%97

Öğrenci Memnuniyeti

Ağaç boyama workshop programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Ağaç boyama atölyesi ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

139

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 695 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77