Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Cam Tasarım Atölyesi

Dünyayı Hayal Gücümüzle Süslemeyi Öğreniyoruz!

Hayata Sanatla Renk Katın! – Cam Tasarım Eğitimi Resim Akademi

Yaşam ve çalışma alanlarını sanatla baştan yaratmayı öğrenin, tasarımlarınızla dünyayı değiştirmeye başlayın!

Cam tasarım atölyesi ile hayal gücünüzün sınırlarını görecek, imgesel tasarım çalışmaları yaparak kendinizi sanatla ifade etmeyi öğrenecek, eğlenceli uygulamalarla sanatınızın sırlarınızı keşfedeceksiniz! Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de hayatınızı değiştirecek ayrıcalıklı bir eğitime hazır olun!

Cam tasarım kursu programımızı el becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak ve hobisini mesleği haline getirmek için deneyim kazanmak isteyen sanat severlere özel hazırladık!

Her yıl cam tasarım eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

cam tasarım atölyesi

Tüm Cam Tasarım Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 15 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Cam tasarım atölyesi programıyla sizlere 3 hafta 15 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi ve cam süslemeciliğinde tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Cam tasarım sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde çizim ve tasarım becerilerimizi geliştiriyor, farklı boya türleriyle sanatımızı icra etmeyi öğreniyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cam Tasarım Atölyesi Resim Akademi

Geleneksel el sanatları içerisinde önemli bir yere sahip olan cam tasarım sanatı, diğer bir ifade ile cam üflemeciliği, ata yadigarı olarak bilinen sanatlarımızdan bir tanesi. Siz de bu sanatla tanışmak istiyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel cam tasarım kursuna gelin, ayrıcalıklı bir hobi edinin.

cam tasarım atölyesi eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden cam tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
cam tasarım kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Cam tasarım dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
cam tasarım atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında cam tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

cam tasarım kursları

Çok Mu Sıkıldınız?

İş ve ev arasında devam eden yaşam döngüsünden sıkıldınız mı? Belki de artık mesleğiniz sizi eskisi gibi tatmin etmiyor. Tüm bunlardan kurtulmanın bir yolu var!

Hayatınıza yeni bir renk katmak, yeni bir hobi edinmek, kendinize daha fazla vakit ayırmak mı istiyorsunuz? Aklınızda mesleğinizi değiştirmek ya da hobinizi meslek haline getirmek mi var? Üniversitelerin tasarım bölümleri için mi hazırlanıyorsunuz? Cam tasarım kursları size aradığınız her şeyi sunuyor!

Gerçek bir sanat merkezinde kendinize sanatın büyüleyici aynasında yeniden bakanın, cam tasarım atölyesi ile potansiyelinizi keşfedin, hayatınızı değiştirin…

Tutkularınıza Ara Vermeyin!

Sanata ve kendinize daha fazla zaman ayırın, gündelik hayatın yoruculuğuna kapılmadan cam tasarım kursları ile kendinize özel bir dünya keşfedin…

Hayata karışmak, yeni arkadaşlar edinmek, özgüven kazanarak benlik saygınızı artırmak, günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşmak, geleceğe daha umutla bakmak için Resim Akademi ile tanışın. Cam tasarım dersleri ile el becerilerinizi geliştirin, hayatınızı sanatla değiştirin, mutluluğu yeniden keşfedin!

Sanat tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirmek için vakit kaybetmeden harekete geçin, cam tasarım dersleri ile bambaşka bir dünya keşfedin…

cam tasarım eğitimi
cam tasarım eğitimleri

Yeni Bir Dünya Yaratın!

Hayal gücünüzle yeni bir dünya yaratın, cam tasarım eğitimleri ile yaratıcılığınızı gerçek dünyaya taşıyın!

İster yalnızca yeni bir hobi edinin isterseniz cam tasarım kursu ile yeni bir kariyere yelken açın. Size özel olarak planlanan gün ve saatte, beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış cam tasarım kursları ile sanata ve kendinize vakit ayırın! Atölye çalışmaları ve müze gezileriyle renkli bir eğitim programının tadını çıkarın.

Yeteneklerinizi keşfetmek için en doğru adrestesiniz. Resim Akademi’nin cam tasarım eğitimleri ile fark edilen ve keşfedilen bir yetenek olun!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Cam tasarım atölyesinde el becerilerinizi geliştirmek, eviniz için yeni dekoratif aksesuarlar yaratmak ve sanatla dolu bir yaşam sürmek istiyorsanız hemen Resim Akademi’ye gelin, kahvenizi yudumlarken bir yandan da yeteneklerinizin fark edilebileceği ve doğru bir şekilde harmanlanacağı cam tasarım eğitimleri hakkında bilgi alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun cam tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre cam tasarım atölyesi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan cam tasarım dersleri veriyoruz.

cam tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi cam tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Cam tasarım eğitimi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Cam tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Cam Tasarım Atölyesi ile Sanatınızı Yaparak Öğrenin, Deneyim Kazanın, Kendinizi Geliştirin!

Estetikle ihtişamı buluşturan cam sanatı hakkında daha fazla mı bilgi sahibi olmak istiyorsunuz? En iyi cam tasarım kursu programı Resim Akademi’de! Camdan biblolar, bardaklar, tabaklar ve dekoratif aksesuarlar… Yeni maceralara yelken açabileceğiniz, kendinizi yeni baştan keşfedebileceğiniz ve yarattığınız eserlerle kendinize küçük bir sergi açabileceğiniz cam tasarım atölyelerine katılın, hoşça vakit geçirin! Cam tasarım atölyesi tam size göre...

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi cam tasarım atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik cam tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşın.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
cam tasarım kursları

Cama Şekil Verin!

Evinizde kullandığınız tüm dekoratif aksesuarları kendiniz yapmak için cam tasarım atölyesine katılın, tasarımlarınıza hayat verin.

Kayıt Ol »

Eğlenceli Vakit Geçirin!

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz cam tasarım atölyelerinde keyifli vakit geçirin, günlük yaşamınız için motive olun!

meb ruhsatlı cam tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Cam Tasarım Kursu

El becerilerini geliştirmek isteyen, cam üflemeciliğinin tüm detaylarına hakim olmayı planlayan öğrencilerimizin hayallerini ve vaktini çalmıyor, kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir cam tasarım kursu olarak ekipman ve eğitim gereçlerinden acil çıkışlara, derslik büyüklüklerimizden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuda öğrencilerimizin güvenliğine, huzuruna ve doğru bir eğitim almasına önem veriyoruz. Cam tasarım kursumuzu MEB standartlarının tamamına uygun bir şekilde, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle birlikte sunuyoruz.

MEB ruhsatlı olmayan merdiven altı kurumların karşısında durarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor; imkanlarımızı ve eğitimlerimizi geliştirmeye, öğrencilerimize her daim en iyisini vermeye devam ediyoruz.

Cam tasarım kursu başından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız ile birlikte gelişiminizi takip ediyor, MEB ruhsatlı cam tasarım kursumuzda, yeteneklerinizi sanatla buluşturuyoruz.

Uygulamalı Cam Tasarım Atölyesi

El sanatlarına hayranlık duyanlar için olmazsa olmaz eğitimlerden biri olan cam tasarım kursunu, öğrencilerimizin yeteneklerini daha çok geliştirebilmesi açısından uygulamalı bir şekilde işliyoruz.

Öğrencilerimizin cam füzyon ve vitray çalışmalarını başarılı bir şekilde yapabilmeleri için teorik eğitimden çok uzak, tamamen pratik ağırlıklı cam tasarım dersleri veriyor, kursiyerlerimizin öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenliyoruz.

Cam üflemeciliğinde uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz için Çizgi ve Ton Çalışmaları, Geometrik Form Çalışmaları, Seramik Şekillendirme Yöntemleri, Alçı Şekillendirme, Parçalı Model ve Kalıp, Cama Desen Hazırlama ve Camı Alevle Şekillendirme gibi konularda açıklayıcı cam tasarım dersi veriyoruz.

Öğrencilerimizin hem deneyim kazandıkları hem yeni beceriler öğrendikleri cam tasarım atölyesi eğitim sistemimizi geliştiriyor ve bu sayede onlara hayallere dokunmanın en iyi yolunu öğretiyoruz.

uygulamalı cam tasarım eğitimi
cam tasarım eğitimleri

Uluslararası Cam Tasarım Eğitimi Standardı

Her öğrencimizin yeteneklerinin, öğrenme sürecinin ve gelişiminin farklı olduğunu biliyor, bu doğrultuda 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan cam tasarım eğitimini veriyoruz.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan cam tasarım kursumuzda eğitim programlarını kursiyerlerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak eğitmenlerimizin deneyimine, araç gereç donanımına, sosyal alanların çeşitliliğine ve eğitim salonlarımızın konforuna da dikkat ediyoruz. Keyifli bir ortamda cam tasarım dersleri alabilmeniz ve cam üflemeciliği konusunda ustalaşabilmeniz için en iyi imkanları sunmaya özen gösteriyoruz.

Keyifli bir hobi edinebilmeniz, sanatla buluşabilmeniz ve kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için cam tasarım eğitimi yolculuğunuzu başlatıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Cam tasarım kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, cam tasarım eğitimi süresince edindiği bilgileri meslek hayatına nasıl uygulayacağını bilemeyen öğrencilerimize, her konuda destek oluyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla ve yaratıcılığıylla fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize cam tasarım eğitimleri dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Eserlerinizden sergi açabilmeniz, çeşitli süs eşyalarını sevdiklerinize hediye edebilmeniz ve cam üflemeciliğindeki yenilikleri yakalayabilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

cam tasarım dersleri

Öğrenci Yorumları

Nefesinizle Cama Şekil Verin!

Sıcak cama birbirinden yaratıcı şekiller verin, yarattığınız eserleri sevdiklerinize armağan edin!

Yeni Bir Hobi Edinin!

Sıkıcı ve monoton hayatınıza, cam tasarım atölyesi ile yeni bir soluk getirin, enerjinizi artırın!

Kapsamlı Bir Cam Tasarım Kursu Alın!

Sanata dair her detayı bünyesinde barındıran Resim Akademi’de cam tasarım eğitimi alın, başarın!

cam tasarım atölyesi mezunları

200 Mezun Öğrenci

Bugüne dek Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden cam tasarım kurslarımıza katılan keşfedilmemiş pek çok yeteneğe cam üflemeciliğinin pratik yönlerini aktardık.

Tam donanımlı cam tasarım eğitimi merkezimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, atölyelerimiz, deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ve içimizdeki eğitim aşkı ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel cam tasarım atölyesi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Nefesiyle cama şekil vermek, el emeği süs eşyaları üretmek isteyenlere dopdolu ve eğlenceli bir cam tasarım eğitimi sunduk.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Günlük yaşamınız için ihtiyacınız olan motivasyonu cam tasarım kurslarından sonra da diğer eğitimlerle sağlamak ister misiniz?

Cam tasarım kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere dilerseniz de motivasyonunuzu artıracak yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama gibi kurslara katılabilirsiniz.

Merak ettiğiniz, ilgi duyduğunuz ya da yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz diğer alanlarda da güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

cam tasarım dersleri
sosyal etkinlikler cam tasarım atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Özgeçmişinizdeki hobiler kısmına faydalı, keyifli ve enerji dolu bir belge kazandırabileceğiniz cam tasarım atölyesinin son derece sanatsal bir çatı altında verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca cam üflemeciliği eğitimi almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da arkadaşlarıyla birlikte öğrendikleri bilgileri geliştirebilmeleri, ünlü isimlerle tanışabilmeleri için başarılı cam sanatçılarıyla birbirinden keyifli organizasyonlar düzenliyoruz.

Kişisel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda da yepyeni sanatsal beceriler edinmelerini sağlıyor, huzurlu bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Sanatın en güzel hallerini yansıtan Sanat Cafe’mizde cam tasarım kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, cam tasarım derslerini öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin yalnızca cam sanatını öğrendikleri bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, keyifli vakit geçirebileceği, yeni dostluklar edinebileceği ve kendine vakit ayırabileceği bir ortam haline dönüştürüyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, cama nefesinizle hayat vermenizi sağlıyor; sizi sanatın en güzel dallarından biri ile buluşturuyoruz.

bakırköy sanat cafe

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Cam tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Cam Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Camın sıcakken şekil alabilme özelliğinden faydalanarak cama, hayal gücünüzü yansıtmak ister misiniz? Cam tasarım atölyesinde; yüzyıllardır önemi koruyan cam üflemeciliğinin önemini ve geçmişini öğrenin, kültürel yönünüzü ve el becerilerinizi geliştirin. Hemen cam tasarım derslerinin programını inceleyin, erken kayıt avantajlarını yakalayın!

Cam tasarım derslerine katıldıktan sonra;
 • Dekoratif süs eşyaları üretebilir,
 • Evinizi el emeği, göz nuru ürünlerle donatabilir,
 • Anadolu’nun binlerce yıllık geleneklerinden biri olan cam üflemeciliğini öğrenebilir,
 • Estetik algınızı geliştirebilir,
 • Yepyeni bir hobi edinebilir,
 • Üretkenliğinizi ve yaratıcılığınızı artırabilir,
 • Eşi ve benzeri olmayan ürünler yaratabilir,
 • Ürettiğiniz eserleri satarak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Cam tasarım kursu programımıza öncelikle temel çizim ve tasarım bilgilerimizi gözden geçirerek başlıyoruz. 1. hafta cam tasarım atölyesi programımızda;
 • Temel Sanat Eğitimi
 • Tasarımın Temel İlkeleri
 • Mesleki Tasarım
 • Tasarımda Kompozisyon Kuralları
 • Temel Çizim Teknikleri
 • Çizgi ve Ton Çalışmaları
 • Geometrik Form Çalışmaları
 • Nesne Çizimleri
 • İmgesel Kompozisyonlar
 • Renkli Kalem Egzersizleri
 • Üç Boyutlu Tasarım
Artık teorik bilgilerimizi gerçek dünyaya taşımaya hazırız! Yaratıcılığınızı açığa çıkaracak dolu dolu bir program sizi bekliyor.

2. hafta cam tasarım eğitimi programımızda süsleme sanatının inceliklerini öğreniyor, keyifli uygulamalarla eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Cam tasarım atölyesi programımızın 2. haftasında;
 • Seramik Şekillendirme Yöntemleri
 • Alçı Şekillendirme
 • Parçalı Model ve Kalıp
 • Dekor Uygulamalarına Giriş
 • Dik Formlarda Uygulamalar
 • Cam Yüzey Aşındırma Teknikleri
 • Cam Füzyon ve Vitray
 • Cama Desen Hazırlama
 • Camı Alevle Şekillendirme
 • Cam Dekor Teknikleri
Cam tasarım dersleri ile geçen 2 haftanın sonrasında özgüven kazanacak, hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşıyamaya başlayacaksınız!

Cam tasarım kursu programımızın son haftasında özgün çalışmalara imza atacak, eğlenceli bir üretim sürecinin tadını çıkaracağız. Son hafta cam tasarım atölyesi derslerimiz arasında;
 • Sulu Boya ve Kolaj Çalışmaları
 • Model ve Kalıp Bilgisi
 • Seramik ve Cam Tasarımda Türk Motifleri
 • Elek Baskı
 • Camda Isıl İşlem
 • Yalıtımlı Camlarda Kaplama
 • Talaşlı İşleme Teknikleri
 • El Dekorları
 • Çağdaş Form Uygulamaları
 • Çamur Tornası Uygulamaları
 • Özgün Tasarım Çalışmaları
Cam tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer workshoplar, teknik eğitimler, hobi kursları ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Cam Tasarım Atölyesi Programı - 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Hobi edinerek sosyal hayatını güçlendirmeyi, stresini azaltmayı ve kendini tanımayı isteyenler için cam tasarım kursunda detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Cam Tasarım Atölyesi Programı

Cam tasarım atölyesinde; Model ve Kalıp Bilgisi, Seramik ve Cam Tasarımda Türk Motifleri, Elek Baskı, Camda Isıl İşlem, Cam Füzyon ve Vitray, Cama Desen Hazırlama, Camı Alevle Şekillendirme ve Üç Boyutlu Tasarım gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Cam tasarım atölyesi programıyla sizlere 3 hafta 15 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi ve cam süslemeciliğinde tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Cam tasarım sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde çizim ve tasarım becerilerimizi geliştiriyor, farklı boya türleriyle sanatımızı icra etmeyi öğreniyoruz.

Cam tasarım eğitimi; öğrencilerin kendilerini sanatla ifade edebilmeleri, çok daha enerjik ve motive olabilmeleri için detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

“Sanat kainatın içindedir. Sanatkar bunu oradan çıkarabilendir.” -Albrecht Durer

cam tasarım dersleri

Cam Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve cam tasarım kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Cam tasarım eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Cam tasarım kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler ve cam ustalarıdır.

Resim Akademi olarak cam tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, cam tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Cam tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Cam tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi cam tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Hayır. Cam tasarım atölyelerimize herkes katılabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
cam tasarım kursu fiyatları

Cam Tasarım Atölyesi Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Cam Tasarım Atölyemize Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Cam üfleme sanatının tüm detaylarını öğrenen ve güzel eserler yaratmaya başlayan öğrencilerimizin pek çoğu sanatın diğer dallarıyla da tanıştı! Siz de öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen diğer eğitimlere göz atın, gelişim yolculuğunuzu sürdürün.

Cam Tasarım Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Cam tasarım atölyesi derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Cam tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi cam tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Cam tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Cam tasarım kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

389

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.945 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77