Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sulu Boya Atölyesi

Renklerle Dolu Bir Hafta Sonuna Hazır Olun!

Kendi Renklerinizi Yaratın, Dünyanıza Sanatla Neşe Katın! Resim Akademi Sulu Boya Atölyesi

Sulu boya tekniğini kullanarak yaşamınıza yeni renkler eklemek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse Resim Akademi’de sizi bekliyoruz!

Resim sanatının her yönünü öğrenmek isteyenler, sulu boya tekniğinde daha fazla deneyim kazanmayı hedefleyenler veya yalnızca güzel bir hafta sonu geçirmeyi ve boş zamanına sanatla değer katmayı arzulayanlar için kusursuz bir sulu boya atölyesi hazırladık! Siz de mutlu öğrencilerimiz arasına katılmak için hemen bize ulaşın!

Resim Akademi sulu boya workshop programı ile kendinize eğlenceli ve nitelikli saatler ayırmaya ne dersiniz?

Sulu boya eğitimi almak size sabırlı olmayı, başarılı ve etkileyici sonuçlar alabilmek için gerektiğinde beklemeyi öğretir!

sulu boya atölyesi

Tüm Sulu Boya Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Sulu boya workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, sulu boya malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sulu Boya Kursu Resim Akademi

Renkli bir dünyada sanatın farklı yönlerini ve kendi becerilerinizi keşfetmek, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ve boş zamanlarınıza değer katmak için sulu boya workshop programımıza göz atın! Ailemizin bir parçası olun, uzman sulu boya eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış sulu boya dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir sulu boya eğitimi alın!

sulu boya atölyesi eğitmenleri

Ünlü Sulu Boya Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden sulu boya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sulu boya workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Sulu boya kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
sulu boya atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı sulu boya atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sulu boya eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

sulu boya kursu

Kendiniz İçin Bir Şeyler Yapın!

Son zamanlarda hayatınız yalnızca sorumluluklarınızı yerine getirmekten ibaret bir hal almaya mı başladı?

Öyle ki bazen kendinizi başkasının hayatını yaşarmış gibi mi hissediyorsunuz? Kendiniz için bir şeyler yapmak adeta bir lükse mi dönüştü? Bir hafta sonunu yalnızca kendinize ve sevdiğiniz bir aktivite yapmaya ayırın, sulu boya atölyesi ile sanat dolu bir gün geçirin, yaşadığınızı yeniden hatırlayın!

Sulu boya dersleri ile yeni haftaya çok daha mutlu ve pozitif başlayacak, yaşam enerjinizin tazelendiğini hissedeceksiniz!

Günlük Koşturmacaların Stresinden Uzaklaşın!

Üst üste mesailer sizi eskisinden çok daha fazla yıpratmaya başladıysa, sınavlara hazırlanmaktan dinlenmeye vakit bulamadıysanız doğru adrestesiniz!

Resim Akademi sulu boya workshop programı ile günlük koşturmacaların size sunduğu yorucu ve yıpratıcı rutinin dışına çıkacak, stresin üzerinizde yarattığı olumsuz etkilerden kurtulacak, ruhunuza sanat terapisi uygulayarak yaşamınıza yeni renkler ekleyeceksiniz!

İş veya okul arkadaşlarınız, aileniz ve yakınlarınız sulu boya kursu sonrası ruh halinizdeki değişimi hemen fark edecek!

sulu boya kursları
sulu boya eğitimi

Dünyanızı Dokunuşlarınızla Güzelleştirin!

İçinde yaşadığımız dünyayı çok daha güzel ve cazip bir hale getirmenin en eğlenceli ve yaratıcı yolu sanattan geçiyor!

Siz de dünyanızı sulu boya atölyesi ile yeniden inşa etmeye ne dersiniz? Resim Akademi’nin sanat ve eğlenceyle dolu atmosferinde tıpkı sizin gibi sanat tutkunları ile tanışarak resim sanatı üzerine sohbetler edecek, arkadaşlarınız arasına yenilerini ekleyecek, unutulmayacak saatler geçirerek anılar biriktireceksiniz.

Mutluluğun resmini yapabilir misiniz? Eminiz Resim Akademi sulu boya atölyesinde bu soruya “evet” diyeceksiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Eğer sorumluluklarınızın vaktinizin tamamını aldığından ve yeteneklerinizi keşfedecek fırsatı bulamadığınızdan şikayet ediyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sulu boya kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir sulu boya eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sulu boya atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre sulu boya workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan sulu boya dersleri veriyoruz.

sulu boya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi sulu boya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sulu boya workshop sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sulu boya kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sulu Boya Atölyesi ile Hayatınızda Sanata Yer Açın, Rutininize Neşe Katın!

İş veya okul yoğunluğunun sizi gerçekten yorduğu bir haftanın ardından kendinizi sanatla dinlendirmeye ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun sulu boya atölyesi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi sulu boya kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sulu boya eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sulu boya workshop

Hayata Ara Verin!

Monotonluğun yaşamınızı esir almasına izin vermeyin, kendinizi sorumluluklara hapsetmek yerine sulu boya atölyesi ile yeni bir hobi edinin!

Kayıt Ol »

Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın!

Sanatın büyülü dünyasına adım atın, sulu boya workshop programı ile yaratıcılığınızın geniş evreninde unutulmaz bir maceraya atılın!

meb ruhsatlı sulu boya kursu

MEB Ruhsatlı Sulu Boya Kursu

Resim Akademi sulu boya kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sulu boya kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sulu boya kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız sulu boya eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi gezisi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Sulu boya atölyesi ile sizlere MEB standartlarında, nitelikli ve boş vakitlerinize gerçekten değer katacak bir eğitim sunuyor, zamanınızı boşa harcamadığınızdan emin oluyoruz!

Uygulamalı Sulu Boya Eğitimi

Yaşamınıza farklı deneyimler kazandırmak, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız sulu boya atölyesi tam size göre! Uygulamalı sulu boya dersleri ile yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı sulu boya dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yaratıcılığınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman sulu boya eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenliyor; sulu boya kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif sulu boya kursu olarak yaratıcılığınızı teşvik eden, kendinize ve yeteneklerinize inanmanızı destekleyen bir kurs atmosferi yaratmaya hassasiyet gösteriyoruz.

uygulamalı sulu boya eğitimi
sulu boya eğitimleri

Uluslararası Standartta Sulu Boya Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarında bir sulu boya kursu programı hazırlıyoruz.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz sulu boya kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, sulu boya eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, sulu boya kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sulu boya atölyesi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, en iyi sulu boya kursu deneyimini sunmak için Avrupa’nın sanat okullarının uygulamalarını yakından takip ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, sulu boya atölyesi sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Sulu boya eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, sanata olan ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir sanatçı olarak onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen sulu boya eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de yeni beceriler edineceğiniz bir sulu boya kursu düzenliyoruz.

sulu boya dersi
sulu boya dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Sulu boya eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak sulu boya kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için sulu boya kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Sulu Boya Atölyesi Yorumları

Yeteneklerinizi Keşfedin!

Kendi renklerinizi yaratmakta ne kadar maharetli olduğunu görmek, yaratıcılığınızı denemek istemez misiniz?

Keyifli Bir Hobi Edinin!

Boş zamanlarınıza değer katacak, stresten uzaklaşmanızı sağlayacak bir hobiyle tanışmak için sulu boya kursuna katılın!

Hayal Gücünüzü Tuvalinize Yansıtın!

Kendinizi sanatla ifade edin, sulu boya atölyesi ile duygularınızın ve yaratıcılığınızın açığa çıkmasına izin verin!

sulu boya atölyesi mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve sulu boya sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Sulu boya dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı sulu boya kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sulu boya eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sulu boya dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir sulu boya eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanat yolculuklarını sulu boya atölyesi ile sınırlı tutmak istemeyen öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta sulu boya kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, sulu boya kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

sulu boya dersleri
sosyal etkinlikler sulu boya atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi sulu boya atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir sulu boya dersi sunuyoruz!

Sulu boya kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif sulu boya kursu olarak öğrencilerimizin sulu boya, tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Sulu boya dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Sulu boya eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sulu boya eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, sulu boya kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
sulu boya workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli ressamları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik sulu boya eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Sulu boya atölyesi ve diğer kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sulu Boya Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırmak, günlük koşturmacaların stres ve yorgunluğundan resim sanatıyla uzaklaşmak istiyorsanız detaylı sulu boya eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman sulu boya eğitmenlerinden sulu boya eğitimi alabileceğiniz sulu boya workshop programını kaçırmayın!

Sulu boya atölyesi programının sizlere kazandıracakları;
 • Sulu boya tekniklerini öğrenirsiniz.
 • Sulu boya tekniğinde deneyim kazanırsınız.
 • El becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • Görsel okur yazarlığınız gelişir.
 • Renk gruplarını tanırsınız.
 • Renklerle üretebileceğiniz farklı görselleri öğrenirsiniz.
 • Sosyalleşme şansı yakalarsınız.
 • Hayal gücünüzü dışa vurma fırsatınız olur.
 • Yeteneklerinizi keşfedersiniz.
 • Farkındalığınız artar.
 • Güzel vakit geçirirsiniz.
 • Haftaya daha motive ve mutlu başlarsınız.
 • Sanatla hayatınıza pozitiflik katarsınız.

Programımıza resim sanatının temelleriyle başlıyor, ilk denemelerimizi yapıyoruz! 1. Bölüm Sulu Boya Atölyesi Programı:
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir?
 • Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
Sulu boya workshop programımızın ilk bölümünün ardından renkleri tanıyacak, hangi renklerin karışımından nasıl bir görüntü elde edebileceğinizi bileceksiniz.

Bu bölümümüzde kompozisyon yaratmaya odaklanacak, hayal gücümüzü tuvale aktarmayı öğreneceğiz! 2. Bölüm Sulu Boya Atölyesi Programı:
 • Tonlar
 • Derinlik
 • Hava – Çizgi ve Kuşbakışı Perspektif
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanlar
 • Sulu Boya Tekniği
 • Sulu Boyada Yoğunluk
 • Sulu Boyada Saydamlık
 • Sulu Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
 • Sulu Boya Setleri
 • Sulu Boya Fırçaları ve Kullanımı
Basit manzara çizimleri ile 2. Bölüm sulu boya dersleri sonunda ilk eskizlerimizi yaratacak, kendimize olan güvenimizi arttıracağız.

Malzemelerimizi daha incelikli kullanmayı öğrenerek tekniğimizi geliştiriyor, gerçek potansiyelimizi açığa çıkarıyoruz. 3. Bölüm Sulu Boya Atölyesi Programı:
 • Sulu Boya Kağıtlarını Tanıma
 • Yapıştırma Bantları
 • Su Kabı ve Su Kullanımı
 • Kağıt Kıskacı
 • Gliserin Kullanımı ve Kurumayı Geciktirme
 • Sulu Boya ile Renklendirme
 • Uygulama Alanını Renklendirme
 • Deneme Kağıdı Kullanma ve Renkleri Deneme
 • Açık ve Koyu Alanlarda Su Kullanımı
 • Fırça Kullanma Teknikleri
 • Renk Dağılımı
3. bölüm sulu boya eğitimleri ile programımızın sonuna geliyoruz! Sanatın tadı damağında kalan öğrencilerimizle daha detaylı ve uzun süreli sulu boya kursumuza ve diğer eğitimlerimize geçiyoruz!

Sulu Boya Atölyesi Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sanatla olan bağınızı güçlendirmeye hazır mısınız? Sulu boyalarınızı ve fırçalarınızı elinize alın ve hemen Resim Akademi’ye gelin! Bugüne kadar sulu boya atölyesi ile 400’ün üzerinde öğrenciye eğitim verdik ve %99 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de Resim Akademi’nin mutlu öğrencileri arasına katılın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Sulu Boya Atölyesi Programı

Sanat dolu bir atmosferde tıpkı sizin gibi sanat tutkunu insanlarla sosyalleşmek, birlikte yaratıcılığınızı göstermek ve sulu boyalarınızla harikalar yaratmak istiyorsanız Resim Akademi sulu boya atölyesi tam da size göre!

Sulu boya workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, sulu boya malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Sulu boya atölyesini keyifli bir hobiyle tanışmak, yaşamında sanata yer ayırmak, boş zamanlarına değer katmak ve sulu boya tekniklerini uygulamalı bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırladık!

“Resim, gerçekliğin var olmak zorunda olmadığı bir yerdir.” - Mary Kubica

sulu boya dersi

Sulu Boya Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Sulu boya atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sulu boya atölyesi sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı sulu boya atölyesi sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sulu boya atölyesi eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve sanatçılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak sulu boya eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Sulu boya kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Sulu boya kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, sulu boya kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi sulu boya kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan sulu boya kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sulu boya kursu Florya, sulu boya kursu Bahçelievler, sulu boya kursu Ataköy, sulu boya kursu Yeşilköy, sulu boya kursu Zeytinburnu, sulu boya kursu Avcılar olarak hizmet veren sulu boya kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Sulu boya kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Sulu boya kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Sulu boya atölyesi; resim sanatına ilgi duyanlar için düzenlenen keyifli bir workshop programıdır. Sulu boya eğitimi ile görsel okur yazarlığınızı geliştirebilir, tıpkı sizin gibi sanatseverlerle sosyalleşebileceğiniz sanat dolu bir atmosferde yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşebilir, gizli kalmış yeteneklerinizi keşfedebilir, günlük yaşamın stresinden ve koşturmacalarından biraz olsun uzaklaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
sulu boya kursu fiyatları

Sulu Boya Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Sulu Boya Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sulu boya atölyemize katılarak yaşamını sanatla renklendiren öğrencilerimiz Resim Akademi’de yolculuklarına devam ediyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız sulu boya atölyesi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Sulu Boya Atölyelerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sulu boya workshop programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sulu boya atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi sulu boya kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Sulu boya workshop programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Sulu boya atölyesi ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

213

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.065 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77