Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kuru Boya Atölyesi

Rengarenk Bir Dünyaya Adım Atın!

Hayal Gücünüzü Renklere Yansıtın…

Kuru boya tekniğinizi geliştirmek, çizimlerinizde renkleri, gölge ve ışık tekniklerini, renk derecelerini daha iyi kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Kuru boya atölyesi ile sizlere bolca uygulama yaparak çizim becerilerinizi her gün biraz daha geliştireceğiniz, usta sanatçılardan alacağınız tavsiyelerle eksiklerinizi gidereceğiniz, sosyal ve eğlenceli bir ortamda sanat merkezli yeni arkadaşlar edineceğiniz keyifli bir kurs programı sunuyoruz…

Resme ilgisi olan, renklerle çalışmaktan keyif duyan ve kâğıdın dokusunu hissetmek isteyen sanatseverler için kuru boya kursu programımızı geliştirdik!

Kuru boyanın keyif veren deneyimini yaşayan ve tüm teknikleriyle kuru boya eğitimi alan kişilerin olumlu psikolojik gelişme gösterdiklerini biliyor muydunuz?

kuru boya atölyesi

Tüm Kuru Boya Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Kuru boya workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 2 bölümlük bir atölye eğitimi olup resim tekniklerini, tonlama tekniklerini, renklerin kompozisyondaki yerini, resimde hareket ve ritmi, kuru boya kalemlerinin özelliklerini öğrenebileceğiniz, kuru boya ile resim tekniğini içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kuru Boya Kursu Resim Akademi

Renklerin büyüsüne kapılıp en güzel çizimleri oluşturmak, keyifli saatler geçirmek için Avrupa standartlarında düzenlenmiş, bol uygulamalı ve bireysel farklılıkları gözeten Türkiye’nin en güncel kuru boya kursu programlarıyla tamamen sizin öğrenme hızınıza, bilginize hitap eden bir eğitim sunuyoruz!

kuru boya kursu eğitmenleri

Ünlü Kuru Boya Eğitmenleri

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severler için idol, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kuru boya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kuru boya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kuru boya dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kuru boya atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı kuru boya atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında kuru boya eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kuru boya kursları alarak suça ortak olmayın!

kuru boya kursları

Sanatla Monotonluğa Dur Deyin!

Hayatınızın yorucu stresinden uzaklaşmaya ne dersiniz? Öyleyse rengarenk kuru boya kalemlerinizi sakladığınız yerden çıkarın!

Kendinizi hayatın akışına kaptırıp savrulmaktan mutsuz musunuz? Giderek daha stresli hissetmeye mi başladınız? Kendiniz için iyi bir adım atamamaktan ve iyi hissedememekten mi şikayetçisiniz? Cevabınız evetse vakit kaybetmeden Resim Akademi ile tanışın, ilgi alanlarınıza en uygun kuru boya eğitimi programını planlayalım. Psikolojinizi iyileştiren rengarenk bir eğitime başlayın!

Yaşadığınızı hissettiren, rutininizi değiştiren ve ruhunuzda çiçekler açmasına sebep olan kuru boya eğitimleri ile hem eğlenin hem de öğrenin!

Yeni Arkadaşlıklar Edinin!

Yepyeni bir hobiyi sanat dolu ortamda icra etmek, sizin gibi sanat tutkunu insanlarla tanışıp kaynaşmak istemez misiniz?

Sanatsal aktivitelerinizi sosyalleşerek yapacak, kuru boya tekniklerini öğrendiğiniz eğitmenlerinizle sanat sohbetlerine katılacak, içinizi ısıtan bir ortamda kuru boya eğitimi alarak yepyeni ve dopdolu anılar biriktireceksiniz. İçinizi ısıtan rengarenk bir eğitim yolculuğuna çıkıp çevrenizi genişletmek için ne duruyorsunuz?

Resim tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirmek için daha fazla beklemeyin! Yönünüzü bulun değişim başlasın…

kuru boya eğitimi
kuru boya eğitimleri

Boya Kalemlerinin Gücünü Hissedin!

İçinizdeki resim yapma yeteneğini kağıda yansıtmak için sabırsızlanıyor musunuz? Kuru boya atölyesi ile rengarenk bir dünyaya adımlarınızı atın!

Resim Akademi’de renklerle bir dünya yaratmak çok kolay! Kursiyerlerimizin severek katıldığı kuru boya kursu ile siz de kendi renginizi bulabilir, en sevdiğiniz hobiyi bir keyfe dönüştürebilirsiniz! Eğlencenin kapılarını boya kalemleriyle aralamak, yeteneklerinizi kağıt üzerinde konuşturmak istiyorsanız eğlenceli eğitim programımıza dahil olmalısınız!

Sanata olan yeterliliğinizi en sevdiğiniz boya kalemleriyle ortaya koyun, yüksek bir özgüvenle sevdikleriniz için en iyi resimleri çizin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Boya kalemlerinizi kullanmayı öğrenmek, renklerle detayları oluşturmak, çizim tekniğini kuru boyalarla öğrenmek için gelin, kuru boya workshop programlarından beklentilerinizi belirleyelim, sizin için en doğru kuru boya kursu eğitim programını planlayalım; eğlenceli bir dünyanın içine yolculuk edin!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kuru boya eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kuru boya kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kuru boya dersleri veriyoruz.

kuru boya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kuru boya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Online Danışmanlık

Öğrencilerimizin sorularına her platformdan yanıt veriyor, kuru boya eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kuru boya kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hayatınızda Yeni Bir Boyut Açın! Uygulamalı Kuru Boya Kursları ile Kendi Renginizi Ortaya Koyun!

Kuru boyalarla bir sanat yolculuğuna çıkmak ister misiniz? Ruhunuza iyi gelecek, renklerle vakit geçirebileceğiniz, eğlenirken yeteneğinizi açığa çıkarabileceğiniz eğitimlere ihtiyacınız varsa Resim Akademi’nin kuru boya atölyesi sizi bekliyor…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kuru boya atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik kuru boya eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kuru boya kursları

Sanata Dokunun!

Elinizdeki boya kalemleriyle Türkiye'nin en iyi kuru boya atölyesi eğitim programlarıyla sanatınızı en ince ayrıntılarına kadar öğrenin.

Kayıt Ol »

Yeteneklerinizi Geliştirin!

Sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkaracak ve içinizi rengarenk hislerle dolduracak kuru boya eğitimleri ile geleceğiniz için büyük bir adım atın!

meb ruhsatlı kuru boya kursu

MEB Ruhsatlı Kuru Boya Atölyesi

Bir eğitim kurumu olarak kuru boya çizim atölyesi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

MEB’e bağlı bir kuru boya kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, oldukça eğlenceli eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğitimlerimizi teorik ağırlıklı değil, uygulamalı olarak veriyor, öğrencilerimizin isteklerini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ilerliyoruz. Düzenlediğimiz kuru boya çizim eğitimi süresince tüm çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi MEB standartlarına bağlı olarak düzenliyor, kuru boya dersi alarak gelişim sağlamanızı destekliyoruz.

Kuru boya kursu ararken özellikle yasal olmayan ve ruhsatsız kurumlardan uzak durmalı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi güvenle tercih etmelisiniz. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim ortamlarımızla kuru boya dersleri veriyoruz.

Uygulamalı Kuru Boya Eğitimi

Detaylı bir kompozisyon çalışması yapabilmek, her mekan için ayrı bir uygulama ortaya koyabilmek için kuru boya workshop programları tam size göre!

Sosyallikle iç içe geçmiş, kaliteli eğitim malzemelerine erişebileceğiniz eğlenceli bir kurs ortamı mı hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak size tam da bu ortamı sunuyor, tüm ihtiyaçlarınızı görüyor ve karşılıyoruz. Kuru boya çizim çalışmalarınızda uygulamalı yöntemler kullanıyor ve farklı teknikleri de destekliyoruz. Çizimlerinizi daha iyi bir hale getirebilmeniz için uzman eğitmenlerimizle yol gösteriyoruz.

Kuru boya çizim tekniklerini teoride öğrenmek oldukça yetersiz kalacaktır. İşte bu yüzden uygulamaya önem veriyor, öğrencilerimizin çizim yeteneklerini ortaya çıkaran çalışmalar gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz.

Uygulama olmadan kuru boya atölyesi eğitiminin alınamayacağını bilmeli, siz de bol pratikle ve uzman eğitmenlerle destek sağlayan eğitimimize dahil olmalısınız.

uygulamalı kuru boya eğitimi
kuru boya dersi

Uluslararası Standartta Kuru boya Atölyesi

Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını gözeterek, güncelliğe önem vererek, Avrupa standartlarında bir kuru boya çizim kursu programı meydana getiriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle veriyor, öğrencilerimizin deneyimlerini artırıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 350’nin üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı herkesin ihtiyaçlarına göre düzenlememiz sebebiyle takdir kazanıyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi ortaya koyuyoruz.

Kuru boya çizim eğitimi içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, uygun teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak tanıyoruz. Eğitim binamızın fiziki ve sosyal alanlarını da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Yeteneklerinizi profesyonelce artırmak, eğlenceli vakit geçirmek ya da merak ettiğiniz tekniği öğrenebileceğiniz bir eğitim arıyorsanız kuru boya çizim eğitimi ile kendinizi gösterebilirsiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Kuru boya eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyor, öğrenmeye ve gelişmeye istekliyseniz desteklerimizi sunuyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, siz değerli öğrencilerimize tam destek sağlıyoruz. Resim sanatını doğru yöntemlerle ortaya koymak isteyen, yeteneği ve tekniğini harmanlamak isteyen, farklı teknikler öğrenerek yeteneklerini artırmaya hevesli kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer atölyelerimiz hakkında da detayları paylaşıyoruz.

Kuru boya atölyesi dışında büst çizim atölyesi, natürmort çizim atölyesi, akrilik kursu, sulu boya kursu, heykel tasarım atölyesi gibi birbirinden farklı ve eğlenceli eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz.

Sanatın teknik yönlerini keşfetmek, öğrendikleriyle geleceğine ışık tutmak isteyen öğrencilerimiz için kendilerini sınırsızca geliştirebilecekleri kurs programları düzenliyoruz.

kuru boya dersleri

Öğrenci Yorumları

Detayları Renklendirin!

Sizi detayları resmetmeye çağıran renklerin tonlarına kendinizi kaptırmaya ne dersiniz?

Kuru Boya Kalemlerini Tanıyın!

Her kalemin kendi tekniği var; bilirseniz etkileyici resimlerinizi yapabilirsiniz…

Eğlenceli Bir Gün!

Kendinizi bir günlüğüne rutininizden kurtarın ve kuru boya atölyesi ile eğlenmeye başlayın!

kuru boya atölyesi mezunları

350+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen kişilere perspektif atölyesi ile teknik ve pratik yönler aktardık.

Tam donanımlı kuru boya kursu merkezimiz, ferah atölyelerimizde ve deneyimli eğitmen kadromuzla Avrupa standartlarında ve tamamen uygulamaya dayalı kuru boya eğitimi veriyor, programlarımızı hazırlarken öğrencilerimizin gelişimini birey odaklı gerçekleştiriyoruz.

Resim Akademi’de Türkiye’nin en güncel kuru boya eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize kuru boya dersi vererek deneyimlerini geliştirdik.

Eğlenceyle bilgiyi bir arada sunan, yetenekleri ortaya çıkaran kuru boya atölyesi programları öğrencilerimiz tarafından çok talep görüyor ve beğeniyle karşılanıyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Çizim ve sanat üzerine geliştirilen birçok atölyeye Resim Akademi’de katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için eğitimlerimizi tercih edin!

Kuru boya kursu dışında natürmort, portre, büst, nü, akrilik, sulu boya, yağlı boya, cam tasarım, taş boyama, karakalem, karakter tasarımı, linol baskı gibi farklı alanlardan birçok workshop eğitimine ek olarak iç mimarlık, dijital illüstrasyon, grafik tasarım, heykel gibi konulara yönelik 14 teknik eğitim ve bunların yanı sıra çocuklara ve yetişkinlere yönelik 14 farklı alanda hobi kursu, gençler için güzel sanatlara hazırlık kursları ve çalışanlara yönelik kurumsal eğitim programlarımızla sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkarıyor, eğlenceli ve katkı sağlayıcı bir ortam sunuyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana resim ve sanat hakkında keyif dolu içerikler sunuyor, dilediğiniz resim ve tasarım eğitimlerini veriyoruz.

kuru boya dersleri
sosyal etkinlikler kuru boya atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Çeşitli etkinliklerin gerçekleştiği sanat dolu bir ortamda eğlenerek ve öğrenerek bir araya gelen her yaştan öğrenci görmek isterseniz Resim Akademi’ye doğru yönelin!

Kuru boya kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Kuru boya eğitimi aldığınızda eğlenceden de kopamayacağınızı biliyorsanız, Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine mutlaka katılmalısınız!

Sanat Cafe

Kuru boya dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat dolu sohbetlerin içinde kaybolabileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Kuru boya eğitimi dışında da bolca vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de zaman zaman düzenlenen etkinliklere katılım sağlayabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet halinde olabilme, sosyalleşerek iyi vakit geçirmenin tadına varabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanata verdiği değeri tüm atmosferinde yakalayacaksınız! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kuru boya workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü çizerlerini, ressamlarını, heykeltıraşlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, bilmeniz gereken tüm detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Kuru boya çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kuru boya atölyesi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin workshop çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Kuru Boya Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Kuru boya atölyesi ile bırakın elleriniz rengarenk danslar ortaya koysun… Çizim yeteneklerinizi kuru boya teknikleriyle açığa çıkarmak isterseniz resimde kompozisyonun, renk gruplarının, kuru boya kalem özelliklerinin ve en etkili kuru boya tekniklerinin detaylarını kuru boya kursları eğitim programı ile öğrenebilirsiniz. O halde kuru boya atölyesi eğitim programımızın detaylarını inceleyin ve eğitiminize başlayın…

Kuru boya eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Kuru boya tekniklerinin detaylarını öğrenebileceksiniz.
 • Renklerle incelikli bir çalışma gerçekleştireceksiniz.
 • Sanata dahil olabileceğiniz yepyeni ve eğlenceli bir eğitime katılacaksınız.
 • Boş zamanlarınızı en iyi aktiviteyle değerlendirebileceksiniz.
 • Sosyal bir ortamda eğitim alacaksınız.
 • El becerinizi geliştireceksiniz.
 • Gözlem yeteneğiniz gelişecek.
 • Sanat duyarlılığı edineceksiniz.
 • Keyif alacaksınız.
 • Pozitif psikoloji geliştireceksiniz.
 • Kompozisyon kurma, ışık ve gölgelendirme yapma, doğru kalem tutuşu gibi genel resim tekniklerini öğreneceksiniz.

İlk saatte kuru boya dersleri ile resim sanatının temellerini öğrenecek, kuru boya tekniğimizle birlikte hayal gücümüzü yansıtmayı öğreneceğiz. 1. Bölüm Kuru Boya Kursu Programı:
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir
 • Resim Nasıl Yapılır
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
İlk bölüm kuru boya dersleri ile kompozisyon oluşturmayı öğrenecek, renkleri tanıyarak kendi renklerinizi yaratmaya başlayacaksınız.

Kuru boya eğitimleri ile devam eden 2. bölümde renklerin uyumunu öğrenmeye hazırlanıyor, resimde kompozisyon ve ritim kavramlarıyla tanışıyoruz. 2. Bölüm Kuru Boya Kursu Programı:
 • Tonlar
 • Derinlik
 • Hava – Çizgi ve Kuşbakışı Perspektif
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanlar
 • Kuru Boya Tekniği
 • Hareket ve Ritim
 • Kuru Boyada Kalemleri ve Özellikleri
 • Kuru Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
 • Kuru Boya Türleri
 • Kuru Boya Uygulamaları
Kuru boya atölyesi programımızı doyurucu bilgilerle ve çok eğlenceli bir şekilde tamamlarken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer atölyelerimiz, hobi kurslarımız ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Kuru Boya Atölyesi Programı – 350’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Eğlenceyle ve renklerle dolu bir etkinliğe katılmak, çizim tekniklerini kuru boyalarla gerçekleştirmek, terapi gibi bir eğitime katılmak istiyorsanız kuru boya atölyesi ile ilginize hitap eden bir kuru boya eğitimi alabilirsiniz! Kuru boya kursları çıkacağınız yolculukta size eşlik ediyor, Resim Akademi’den kuru boya eğitimi almaktan mutluluk duyan öğrencilerimizin arasına sizin de katılmanızı bekliyoruz.

Kuru Boya Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kuru Boya Atölyesi Programı

Sanatınızla fark yaratmak, hoş bir sanat ortamında kuru boya eğitimi alıp el becerinizi geliştirmek istiyorsanız size destek veren bir program içeriğine hazırlanın!

Kuru boya workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 2 bölümlük bir atölye eğitimi olup resim tekniklerini, tonlama tekniklerini, renklerin kompozisyondaki yerini, resimde hareket ve ritmi, kuru boya kalemlerinin özelliklerini öğrenebileceğiniz, kuru boya ile resim tekniğini içeren bir eğitim programıdır.

Kuru boyalara olan ilginizi kağıda aktarmanıza olanak tanıyacak, yeteneklerinizin sınırlarını zorlayıp gelişiminizi ve aynı zamanda da eğlenmenizi sağlayacak kuru boya eğitimleri için Resim Akademi’ye bekliyoruz.

“Dünya aydınlık olsaydı, sanat olmazdı.”- Albert Camus

kuru boya dersleri

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Kuru boya atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı kuru boya atölyesi sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları kuru boya dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Kuru boya atölyesi eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, çizerlerinden, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak kuru boya çizim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Kuru boya çizim atölyesi sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Kuru boya kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve kuru boya kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi kuru boya atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Kuru boya dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Kuru boya kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kuru boya kursu fiyatları

Kuru Boya Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Kuru Boya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Resim tutkusunu ortaya koymak isteyen, hobilerini geliştirmeyi ya da her teknikte profesyonelleşmeyi bekleyen öğrencilerimiz Resim Akademi ile gelişmeye ve eğlenmeye devam ediyor. Alıştıkları sanat ortamından kopmak istemeyen öğrencilerimizin kuru boya atölyesi sonrasında aldıkları eğitimleri inceleyin, siz de bu eğitimlerden yararlanın!

Kuru Boya Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kuru boya kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kuru boya kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kuru boya kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kuru boya kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

350+

Mezun Öğrenci

Kuru boya kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

149

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 745 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77