Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Akrilik Atölyesi

Dünyaya Tuvalimizden Bakıyoruz!

Hayal Gücünüzü Resmetmeyi Öğrenin! Resim Akademi Akrilik Atölyesi

Tuvalinizi hayal gücünüzün aynası haline getirmeye ne dersiniz? Akrilik atölyemizde renklere hayal gücümüzle hayat veriyoruz!

Resim Akademi’de sanatın farklı yönlerini keşfetmek isteyenler için keyifli bir workshop sizi bekliyor! Akrilik atölyesi ile akrilik boyalarınız arasında hayal gücünüzü etkileyici görsellere dönüştürme fırsatı yakalayacak, keyifli ve sanat dolu bir hafta sonu geçirerek günlük rutininize çok daha motive ve zinde döneceksiniz.

Siz de güzel vakit geçireceğiniz ve yaşamınıza renk katacağınız bir sanat aktivitesine katılmak istiyorsanız bu haftanız akrilik atölyesine ayırın!

“Sanatı düşündüğüm zaman aklıma güzellik gelir. Güzellik hayatın gizemidir. Güzellik gözde değil, zihindedir. Zihnimiz mükemmelliğin farkındadır.” – Agnes Martin

akrilik atölyesi

Tüm Akrilik Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Akrilik workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, akrilik malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Akrilik Kursu Resim Akademi

Sanatın yaşamınızda mutluluk verici bir kaynağa dönüşmesini, ruhunuzu dinlendirmesini ve yarınlara daha pozitif bakmanızı sağlamak istemez misiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman akrilik eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış akrilik dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir akrilik eğitimi alın!

akrilik atölyesi eğitmenleri

Ünlü Akrilik Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden akrilik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
akrilik workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Akrilik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
akrilik atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı akrilik atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında akrilik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

akrilik eğitimi

Boş Vakitlerinize Değer Katın!

İşten veya okuldan arta kalan zamanınızda sizi motive edecek ve yaşam enerjinizi tazeleyecek bir hobiye sahip olmak istemez misiniz?

Bugüne kadar farklı aktiviteler deneseniz de hayatınızda kalıcı bir yer edinemediler mi? Akrilik atölyesi ile bir de şansınızı sanattan yana denemeye ne dersiniz? Akrilik kursları ile resim sanatının en keyifli yanlarından birini keşfetme fırsatı yakalayacak, size huzur veren, zihninizi bambaşka bir dünyaya götüren ayrıcalıklı bir hobi edineceksiniz.

Üstelik akrilik atölyesi sayesinde sanata daha fazla zaman ayırmak sizi günlük rutininize ve sorumluluklarınıza çok daha motive dönmeniz için destekleyecek!

Dünyanızı Sanatla Güzelleştirin!

Yalnızca hayal gücünüzü kullanarak dünyanızı çok daha güzel hale getirebileceğinizi biliyor musunuz?

Yaratıcılığınızın sınırlarını keşfedeceğiniz akrilik dersleri ile sanatın dünyayı güzelleştiren araçlarını ve olanaklarını tanımaya başlayın, tekdüzeliğin gri tonlarından sıyrılarak yaşamınızı renklendirin, bu hafta sonu başkaları için değil de yalnızca kendiniz için bir şeyler yapmayı deneyin!

İçinizdeki sanatçıyı uyandırarak akrilik kursu, kendinize daha fazla inanmanızı ve güvenmenizi sağlayacak!

akrilik kursu
akrilik kursları

Yaşadığınızı Yeniden Hissedin!

İçinizin sıkıldığını hissediyor, mutsuzluktan bir türlü kurtulamıyorsanız akrilik eğitimi size çok iyi gelecek!

Sanatın baş döndüren güzellikleri arasında bir yandan resim tutkunuz için keyifli uygulamalar yaparken bir yandan da Resim Akademi’nin eğlenceli atmosferinde yeni insanlarla tanışacak, sanata dair sohbetler edecek, sosyalleşecek, arkadaşlarınız arasına yenilerini ekleyerek hayata karıştığınızı hissedeceksiniz.

Artık yaşamın sizi sürüklemesine izin vermeyin, akrilik atölyesi ile sevdiğiniz aktivitelere daha fazla zaman ayırın, kendiniz için bir şeyler yapın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Monotonluk ağlarının yaşamınızda her noktayı sarmasının önüne geçmeyi arzuluyor, kendinize yeni hobiler arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun akrilik kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir akrilik eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun akrilik atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre akrilik workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan akrilik dersleri veriyoruz.

akrilik workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi akrilik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Akrilik workshop sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Akrilik kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Akrilik Atölyesi ile Sanatın Huzur Verici Dünyasını Keşfetmeye Başlayın!

İşten, okuldan ve sorumluluklarınızdan arta kalan zamanı akrilik dersleri ile sanata ayırmaya ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun akrilik atölyesi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi akrilik atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik akrilik eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
akrilik workshop

Sıradanlıktan Kurtulun!

Tekdüze bir yaşam döngüsünün sizi mutsuz etmesine engel olun, akrilik atölyesi ile ruhunuzu yenileyecek keyifli bir hobi edinin!

Kayıt Ol »

Yaratıcılığınızı Özgürce Sergileyin!

Hayal gücünüzü iş veya okul yaşamında açığa çıkaramıyorsanız sanata yaşamınızda yer ayırın, akrilik atölyesinde yeteneklerinizin sınırlarını test edin!

meb ruhsatlı akrilik atölyesi

MEB Ruhsatlı Akrilik Kursu

Resim Akademi akrilik kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir akrilik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir akrilik kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız akrilik eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi gezisi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Akrilik atölyesi ile sizlere MEB standartlarında, nitelikli ve boş vakitlerinize gerçekten değer katacak bir eğitim sunuyor, zamanınızı boşa harcamadığınızdan emin oluyoruz!

Uygulamalı Akrilik Eğitimi

Yaşamınıza farklı deneyimler kazandırmak, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız akrilik atölyesi tam size göre! Uygulamalı akrilik dersleri ile yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı akrilik dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yaratıcılığınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman akrilik eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenliyor; akrilik kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif akrilik kursu olarak yaratıcılığınızı teşvik eden, kendinize ve yeteneklerinize inanmanızı destekleyen bir kurs atmosferi yaratmaya hassasiyet gösteriyoruz.

uygulamalı akrilik eğitimi
akrilik eğitimleri

Uluslararası Standartta Akrilik Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarında bir akrilik kursu programı hazırlıyoruz.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz akrilik kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, akrilik eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, akrilik kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Akrilik atölyesi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, en iyi akrilik kursu deneyimini sunmak için Avrupa’nın sanat okullarının uygulamalarını yakından takip ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, akrilik atölyesi sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Akrilik eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, sanata olan ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir sanatçı olarak onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen akrilik eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de yeni beceriler edineceğiniz bir akrilik kursu düzenliyoruz.

akrilik dersi
akrilik dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Akrilik eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak akrilik kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için akrilik kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Akrilik Atölyesi Yorumları

Sanata Ayırdığınız Zamanı Arttırın!

Yaşamınızı daha renkli ve mutlu kılmak için sanatın güzelliklerinden yararlanmaya ne dersiniz?

Sorumluluklarınızın Stresinden Kurtulun!

İş, okul ve diğer koşturmacaların sizi yıpratmasına izin vermeyin, akrilik atölyesi ile stresten kurtulun!

Dünyaya Daha Pozitif Bakın!

Bakış açınızı akrilik atölyesi ile değiştirin, dünyanın güzelliklerini sanatla keşfetmeye başlayın!

akrilik atölyesi mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve akrilik sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Akrilik dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı akrilik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel akrilik eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye akrilik dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir akrilik eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanat yolculuklarını akrilik atölyesi ile sınırlı tutmak istemeyen öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta akrilik kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, akrilik kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

akrilik dersleri
sosyal etkinlikler akrilik atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi akrilik atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir akrilik dersi sunuyoruz!

Akrilik kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif akrilik kursu olarak öğrencilerimizin akrilik, tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Akrilik dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Akrilik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece akrilik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, akrilik kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
akrilik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli ressamları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik akrilik eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Akrilik atölyesi ve diğer kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Akrilik Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Siz de bu hafta sonu renkli bir gün geçirmek istiyor, yeni bir deneyimle tanışmayı arzuluyorsanız detaylı akrilik eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman akrilik eğitmenlerinden akrilik eğitimi alabileceğiniz akrilik workshop programını kaçırmayın!

Akrilik atölyesinin size kazandıracakları;
 • Yaşamınızda sanata yer ayıracaksınız.
 • Hayata çok daha pozitif bakacaksınız.
 • Kişisel gelişiminizi destekleyeceksiniz.
 • Size huzur veren bir hobi edineceksiniz.
 • Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı arttıracaksınız.
 • Odaklanma süreniz artacak.
 • Görsel okur yazarlığınız gelişecek.
 • Eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi öğreneceksiniz.
 • Sanatsal duyarlılık kazanacaksınız.
 • Kendinizi ifade edebileceğiniz yeni bir araç bulacaksınız.
 • Özgüveniniz artacak.
 • Yeteneklerinize daha çok inanmaya başlayacaksınız.

İlk önce resim sanatının temellerine göz atıyor, akrilik tekniğine geçmeden önce temel kuralları öğreniyoruz. 1. Bölüm Akrilik Atölyesi Programı:
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir, Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
İlk bölüm akrilik dersleri ile renkleri tanımaya başlayacak, kendi kompozisyonunuzu oluşturmak için nelere ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz.

Fırçamızı elimize alacak, ilk uygulamalarımızı yapmaya başlayacağız. 2. Bölüm Akrilik Atölyesi Programı:
 • Akrilik Boyada Renk Bilgisi
 • Tonalite ve Armoni
 • Perspektif ve Boya Yoğunluğu
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanların Sunumu
 • Akrilik Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
 • Akrilik Boya Türleri
 • Akrilik Boya Fırçaları ve Kullanımı
 • Akrilik Tekniği Obje Çalışmaları
Akrilik dersi 2. bölümümüzde birbirinden keyifli uygulamalar yapacak, hayal gücümüze fırçamızla şekil vereceğiz.

Programımızın son bölümünde tekniğimizi geliştirmek ve kendi stilimizi bulmak için daha zorlu egzersizlere geçiyoruz. 3. Bölüm Akrilik Atölyesi Programı:
 • Fırça Temizliği
 • Boyama Öncesi Renk Hazırlama
 • Tuvalin Gerginliğini Sağlama
 • Geniş Alanlarda Fırça Seçimi
 • Dar Alanlarda Fırça Seçimi
 • Açık Alanlarda Işık ve Koyu Alanlarda Gölge Kullanımı
 • Renk ve Derinlik Uyumu
 • Peyzaj Çalışmaları
 • Figür Çalışmaları
 • Portre Çalışmaları
 • Soyut Resim Teknikleri
 • Serbest Çalışma Teknikleri
Akrilik atölyesi ile keyifli bir maceranın sonuna geliyor, sanata daha fazla zaman ayırmak isteyen öğrencilerimizle diğer kurs programlarımızda yolculuğumuza devam ediyoruz.

Akrilik Atölyesi Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Yaşamlarında yeni renklere yer açmak, hayatın monotonluğundan kurtulmak ve stresle mücadele etmeyi kolaylaştıran bir hobi edinmek isteyenler için düzenlediğimiz akrilik atölyesi ile 300’ün üzerinde öğrenciye eğitim verdik ve %99 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de Resim Akademi’nin mutlu öğrencileri arasına katılmaya hazır mısınız?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Akrilik Atölyesi Programı

Ayrıcalıklı bir hobiyle yaşamınıza yeni bir boyut katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Akrilik tekniğini workshop programımızda uygulamalı bir şekilde öğrenmeye başlayın, ilk harikalarınızı Resim Akademi’de yaratın!

Akrilik workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, akrilik malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Akrilik atölyesi programımızı yeni bir hobi edinmek, resim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel düzeye taşımak ve sanatla sosyalleşmek isteyenler için özel olarak hazırladık!

“Eğer içinizden bir ses resim yapamayacağını söylüyorsa, mutlaka resim yapın ve sesin kaybolduğunu göreceksiniz.” – Vincent Van Gogh

akrilik eğitimleri

Akrilik Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Akrilik atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı akrilik atölyesi sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı akrilik atölyesi sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Akrilik atölyesi eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve sanatçılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak akrilik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Akrilik kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Akrilik kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, akrilik kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi akrilik kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan akrilik kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Akrilik kursu Florya, akrilik kursu Bahçelievler, akrilik kursu Ataköy, akrilik kursu Yeşilköy, akrilik kursu Zeytinburnu, akrilik kursu Avcılar olarak hizmet veren akrilik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Akrilik kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Akrilik kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Akrilik atölyesi yeteneklerini keşfetmek, ilgi duyduğu sanat dalına bir gün ayırmak ve keyifli uygulamalar yapmak, yeni bir hobi edinmek isteyenler için hazırlanmıştır. Akrilik atölyesi ile günlük koşturmacalar peşinde artan stresinizi yeniden sağlıklı bir düzeye çekebilir, zihninizin rahatlamasını sağlayabilir, yeni insanlarla tanışarak sanat hakkında paylaşımlarda bulunabileceğiniz arkadaşlar edinebilirsiniz. Yetenekleriniz hakkında daha fazla fikir sahibi olarak daha uzun süreli bir akrilik kursu alıp almamaya karar verebilir, eğitim danışmanlarımızla size özel bir program yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
akrilik kursu fiyatları

Akrilik Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Akrilik Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Akrilik atölyesi ile boş zamanlarına keyifli bir hobiyle değer katan öğrencilerimiz Resim Akademi’nin farklı kurs ve workshop programlarından yararlanmaya devam ediyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız akrilik atölyesi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Akrilik Atölyelerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Akrilik workshop programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Akrilik atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi akrilik kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Akrilik workshop programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Akrilik atölyesi ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

208

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.040 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77