Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu

Bırakın Başarılarınız Konuşsun!

Zirveye Çıkmak İçin Yeteneklerinizi Sunmayı Bilmelisiniz…

İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere gibi ülkelerin üniversitelerinde güzel sanatlar üzerine master yapmayı mı hedefliyorsunuz? Geçmiş başarılarınızı en iyi şekilde sunmayı öğrenin, şansınızı boşa harcamayın…

Resim Akademi olarak sanat severlere yalnızca resim ve sanat eğitimleri ile destek olmuyor, becerilerini sergilemeleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları elde etmelerine olanak tanıyoruz. Portfolyo tasarım dersleri ile hayalini kurduğunuz üniversitede master yapmaya bir adım daha yaklaşacak, akademik kariyerinize avantajlı başlayacaksınız.

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu programımızı Güzel Sanatlar Fakültelerinde öğrenci olan, yurt içi veya yurt dışındaki üniversitelerin master programlarına katılmak isteyen sanatsever gençler için hazırladık!

Ülkemizdeki çoğu üniversitenin aksine yurt dışındaki üniversiteler master başvuruları için öğrencilerin portfolyo hazırlamasını ister. Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu alan öğrencilerin seçkin üniversiteler tarafından tercih edilme olasılığı çok daha yüksektir.

master başvurusu için portfolyo tasarım kursu

Tüm Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 6 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Portfolyo tasarım derslerinde; dijital portfolyo tasarım yazılımlarının kullanımı, mülakat teknikleri, beden dili kullanımı, taslak çalışmaları ve portfolyo araştırmaları başta olmak üzere pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Portfolyo Tasarım Kursu Resim Akademi

Sanat ve tasarım okullarına başvuru yapmak için güzel bir portfolyo tasarlamaya mı ihtiyacınız var? Son dönemde herkesin ilgi odağı olan yurt dışındaki üniversitelere kabul edilme şansınızı düşürmeyin! Resim Akademi’de Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel portfolyo tasarım kursu programlarıyla profesyonel bir eğitim alın!

master başvurusu için portfolyo tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta mimarları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden portfolyo tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
master başvurusu için portfolyo tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Portfolyo tasarım dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
portfolyo tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarını hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı ve uzmanlığınızı belgeleyen kurum onaylı sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında portfolyo tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

portfolyo tasarım kursu

Uzmanlığınızı Kanıtlamak mı İstiyorsunuz?

Görsel sanatlar alanında eğitim aldınız ve daha fazlasını mı hedefliyorsunuz? Daha önce gerçekleştirdiğiniz projelerle başvuracağınız kurumu etkilemek mi istiyorsunuz?

İşinizde umut vadeden bir yetenek olduğunuzu göstermek, daha önce imza attığınız başarılı projeleri doğru şekilde sunmak, her şeyden önce master başvurunuzda olumlu yanıt almak için portfolyo tasarım eğitimi programımıza göz atın! Kendinizi siz değil başarılarınız anlatsın! Hayallerinizdeki üniversitede eğitim alma fırsatı yakalayın…

Deneyimli bir eğitim kurumunda portfolyo tasarım eğitimi almanın ayrıcalığını yaşayacak, kariyerinize bir adım önde başlayacaksınız…

Tutkularınızın Peşinden Gidin!

Çocukluğunuzdan beri resim ve tasarım tutkusuyla çabalıyor, işinizi en iyi şekilde yapabilmek için çalışıyorsanız doğru adrestesiniz!

Resim Akademi yalnızca tekniğinizi ve resim becerilerinizi geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda becerilerinizi gösterebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız kazanımları edinmenize de imkan yaratıyor. Portfolyo tasarım dersleri ile görsel sanatlar alanında deneyimli akademisyenlerden portfolyo hazırlama teknikleri hakkında ipuçları alacak, başarılarınızı etkileyici ve eşsiz bir biçimde sunacaksınız.

Hedeflerinize ulaşacak, hayallerinizdeki okullarda okuma fırsatını yakalayacaksınız. Edindiğiniz bilgi ve tecrübelerle mükemmel başarılara imza atacaksınız.

portfolyo tasarım kursları
portfolyo tasarım eğitimi

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Küçük bir adımla hayatınızı baştan aşağı değiştirmek sizin elinizde! Hayalinizin peşinden gidin, sürprizlerle dolu bir dünyaya adım atın…

Beklentilerinize, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza kısacası her şeyiyle size göre düzenlenen bir portfolyo tasarım kursu ile yeteneklerinizi sunmayı öğreneceksiniz! Sektörün en deneyimli sanatçılarıyla görüşecek, akademisyenlerden fikir alacak, daha önce sizinle aynı yollardan geçmiş insanlardan tavsiyeler alma fırsatı yakalayacaksınız.

Rotanızı Resim Akademi’ye çevirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük ailenin bir parçası olun…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dünyanın en ünlü okullarına başvuru sürecinde en çok ihtiyacınız olan portfolyo hazırlama noktasında Resim Akademi’nin deneyimli eğitmenlerinin desteğine başvurmaya ne dersiniz? Yeteneklerinizi başarılı projelere dökmek, kendinizi ispat etmek ve kabul almak için hemen portfolyo tasarım kursu hakkında bilgi almak üzere Resim Akademi’ye gelin, hem eğitimimizin detayını inceleyin hem de bir kahvemizi için.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun portfolyo tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre portfolyo tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan portfolyo tasarım dersleri veriyoruz.

master başvurusu için portfolyo tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi portfolyo tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Portfolyo tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Portfolyo Tasarım Kursları ile Hayallerinizin Peşinden Gidin!

Portfolyonuzda en başarılı çalışmalarınıza, yeteneklerinize ve gelişiminize mi yer vermek istiyorsunuz? Öyleyse aradığınız profesyonel desteği Resim Akademi’nin master başvurusu için portfolyo tasarım kursunda bulabilirsiniz. Portfolyo tasarım eğitimleri ile harika bir akademik başarı yakalayabilirsiniz.

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi portfolyo tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik portfolyo tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
master başvurusu için portfolyo tasarım kursları

Profesyonel Bir Eğitim Alın!

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katıldıktan sonra yurt dışındaki okullarda benzersiz bir eğitim alın, işinizde bir numara olun.

Kayıt Ol »

Özgeçmişiniz Kusursuz Olsun!

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katılın hem özgeçmişiniz çok daha profesyonel görünsün hem de donanımlı bir tasarım uzmanı olun!

meb ruhsatlı master başvurusu için portfolyo tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Portfolyo Tasarım Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı portfolyo tasarım kursu veren firmaların aksine öğrencilerimizin geleceklerini ellerinden almıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir master başvurusu için portfolyo tasarım kursu olarak öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor; derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuda Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun portfolyo tasarım eğitimleri veriyoruz.

Resim Akademi olarak kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyor, master başvurusu için portfolyo tasarım kursları alarak uzmanlaşmak isteyenlere destek oluyoruz.

Uygulamalı Portfolyo Tasarım Kursu

Portfolyolarınızın yeteneklerinizle birlikte aslında sizi de ifade etmesi gerektiğini biliyor musunuz? Uzmanlığınızı, yeteneğinizi ve başarılarınızı ortaya koyan profesyonel bir portfolyo hazırlamak isteyenlere tam kapsamlı bir portfolyo tasarım dersi veriyoruz.

Atölyelerimizde portfolyo derslerinde kullanabilmeniz için her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi yaparak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz. Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri için atölye çalışmaları, sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursunda, öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı özgeçmiş, niyet mektubu hazırlama, beden dili kullanımı, dijital portfolyo tasarımı, InDesign, Photoshop ve Illustrator gibi tasarım programlarının kullanımını detaylı ve uygulamalı olarak aktarıyoruz.

Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri animasyon - çizgi film eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve bu sayede onları, akademik yaşamlarına ve gelecekteki başarılarına en iyi şekilde hazırlıyoruz.

uygulamalı portfolyo tasarım eğitimi
portfolyo tasarım eğitimleri

Uluslararası Portfolyo Tasarım Eğitimleri Standardı

Master başvurusu için portfolyo tasarım eğitimlerine katılan her öğrencimizin geçmiş birikimlerinin, öğrenme hızlarının, becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan master başvurusu için portfolyo tasarım eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz portfolyo tasarım kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda master başvurusu için portfolyo tasarım eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Dünyanın en güzel okullarında eğitim alabilmeniz ve kariyerinizi en iyi şekilde yönetebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Başarılı bir sanatçı olmak ve güzel sanat dallarında uzmanlaşmak isteyen kişilere, master başvurusu için portfolyo tasarım derslerinden sonra da destekleyici eğitimler öneriyoruz.

Teknik resim ve güzel sanatlara hazırlık eğitimleri gibi öğrencileri tam manasıyla donanımlı hale getirecek, içlerindeki potansiyeli açığa çıkarmalarını sağlayacak konularda eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyor; uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Kariyerlerinde başarıya ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm konularda, ihtiyaçları olan desteği sağlıyoruz.

portfolyo tasarım dersi
portfolyo tasarım dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, portfolyo tasarımı eğitimi süresince edindiği bilgileri nasıl kullanması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize, hazırlık konusunda da destek oluyoruz.

Resim Akademi olarak sadece master başvurusu için portfolyo tasarım kursu süresince değil; mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla ve başarılarıyla fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize portfolyo tasarım eğitimleri dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Keyif aldığınız bir işte çalışabilmeniz, gelecekte en ünlü heykeltıraş, ressam, karikatürist ve tasarımcılardan biri olabilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çalışın ve Başarın!

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katılarak rakiplerinizin arasında en iyi, siz olun!

Yeteneklerinizi Gösterin!

Portfolyo hazırlamak, zahmetli bir iştir. Yeteneklerinizi doğru bir şekilde göstermek için eğitim alın!

Sanatçılığa İlk Adımı Atın!

Yaşamınızdaki en önemli fırsatlardan biri olan master başvurusuna en iyi şekilde hazırlanın!

portfolyo tasarım kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize portfolyo hazırlamanın püf noktalarını, beden dilinin önemini ve doğru özgeçmiş hazırlamanın ipuçlarını aktardık.

Tam donanımlı portfolyo tasarım derslerimizi işlediğimiz merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel portfolyo tasarım eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye portfolyo tasarım dersleri verdik ve başarılı dolu bir eğitim hayatının kapılarını araladık.

Öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve becerilerinize özel düzenlenmiş portfolyo tasarım kurslarına katılmak isterseniz Resim Akademi’ye gelin, siz de başarının sırrını keşfedin!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Yeteneklerinizi, başarılarınızı ve potansiyelinizi göstermek için hazırladığınız kişisel gelişim dosyalarına master başvurusu için portfolyo tasarım kursundan başka eğitimler de eklemek ister misiniz?

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz kariyerinizi güçlendirebilecek dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere, destekleyici workshoplara ve hobi amaçlı olarak sulu boya, yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama ve taş boyama gibi kurslara katılabilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da genç hobi resim kursunda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, keyifli hobilerden birini edinebilirsiniz.

portfolyo tasarım dersleri
sosyal etkinlikler portfolyo tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

Sizi gelecek yaşamınıza en iyi şekilde hazırlayan portfolyo tasarım eğitimlerinin son derece keyifli ve canlı bir ortamda verildiğini biliyor musunuz?

Öğrencilerimize yalnızca master başvurularının kabul alması için ihtiyaçları olan teknik detayları aktarmıyor, aynı zamanda öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için başarılı tasarımcılar ve sanatçılarla tanışacakları network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Akademik yaşamlarını güçlendirirken aynı zamanda da yoğun ve yorucu tempolarına ara verip dinlenecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde master başvurusu için portfolyo tasarım kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece portfolyo tasarım dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin sosyalleşebileceği, ortak hayallerini bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve gelecek planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini ve sanata dair sohbetler edebilmelerini sağlıyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, sanata ve sanatçıya değer veren pırıl pırıl nesiller yetiştiriyor, gençleri hayata en iyi şekilde hazırlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
portfolyo tasarım workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, karikatüristlerini, ebru sanatçılarını, animasyon sanatçılarını, yönetmenlerini, görsel efekt uzmanlarını ve mimarlarını sizlerle buluşturuyor, birbirinden verimli workshoplar düzenliyoruz.

Önemli projelerin altında imzası bulunan, gerçek bir sanatsever olarak hafızalarda yer edinen ünlü isimlerden “en iyi” olmanın sırrını alıyor, genel kazanımlarınızı artırıyoruz. Donanımlı, gelişmiş ve başarılı bir sanatçı olmanın püf noktalarını öğreniyor, sanata ve sanatçıya dair hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri master başvurusu için portfolyo tasarım kursundan öğrenmenizi sağlıyoruz.

Yıllarını grafik tasarıma, görsel sanatlara, animasyona ve çizgi filmlere adamış ünlü isimlerden hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işin mutfağına giriyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Portfolyo tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katılarak yurt dışındaki üniversitelerden kabul almak, yeteneklerinizi doğru ve etkili bir şekilde ortaya koyabilmek ister misiniz? Portfolyo tasarım eğitimleri ile başarılı bir akademik yaşamın kapılarını aralayın ve birbirinden harika sanat eserlerinin ardındaki isim olun!

Portfolyo tasarım derslerine katılmanızın size kazandıracakları;
 • Dünyanın en iyi okullarında eğitim alma fırsatını yakalayacak,
 • İyi bir eğitim ile birlikte başarılı bir kariyere yolculuğuna çıkacak,
 • İşinizde bir numara olacak,
 • Başarılı bir eğitim geçmişi ve özgeçmişle rakiplerinizin bir adım önüne çıkacak,
 • Sanatsal becerilerinizi geliştirecek,
 • Yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi artıracak,
 • Dopdolu bir özgeçmişe sahip olacaksınız.

Portfolyo tasarım dersleri ile öncelikle portfolyonun önemini kavrayacak, akademik ve mesleki kariyerimizi en iyi nasıl sunabileceğimize göz atacağız. İlk hafta master başvurusu için portfolyo tasarım kursu programında;
 • Kişisel Sunum Nedir?
 • Kişisel Sunum Teknikleri
 • Monogram Tasarımı
 • Özgeçmiş Hazırlama
 • Niyet Mektubu Hazırlama
 • Mülakat Teknikleri
 • Beden Dili Kullanımı
 • Sosyal Projelerin Özgeçmişte Önemi
 • Yarışma ve Sergi Katılımlarının Önemi
Unutmayın, portfolyonüzde başvuracağınız kurumla uyumlu güçlü yanlarınızı öne çıkarmalı, becerileriniz hakkında karşı tarafta olumlu bir izlenim uyandırmalısınız.

Sırada tasarım teknikleri var! Portfolyo tasarım eğitimi ile branşınıza ve başvuracağınız kuruma uygun tasarım yapmayı öğreneceksiniz! Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu programımızın son iki haftasında;
 • Portfolyo Tasarımına Giriş
 • Portfolyo Türleri
 • Dijital Portfolyo Tasarım Yazılımları
 • Dijital Portfolyo Ortamları
 • Adobe InDesign
 • Illustrator ve Photoshop’ta Portfolyo Hazırlama
 • Dijital Portfolyo Tasarım Süreçleri
 • Kişisel Portfolyo Hazırlama Teknikleri
 • Portfolyo İçin Araştırma Yapma
 • Taslak Çalışmaları
Portfolyo tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken kendisini geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu Programı -300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu programımızda sizlere 4 hafta 6 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, akademik kariyeriniz boyunca yararlanabileceğiniz becerileri kazanımlarınız arasına eklemenizi sağlıyoruz. Portfolyo tasarım kursu derslerimiz arasında ise görsel iletişim tasarımda portfolyonun önemi, portfolyo için belge toplama, portfolyo teknikleri gibi konular yer alıyor.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu Programı

En prestijli okullarda eğitim alabilmeniz, sanatsal becerilerinizi geliştirebilmeniz ve akademik kariyerinizi en iyi şekilde yönlendirebilmeniz için portfolyo tasarım eğitimlerinde sizler için kapsamlı ve detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Portfolyo tasarım derslerinde; dijital portfolyo tasarım yazılımlarının kullanımı, mülakat teknikleri, beden dili kullanımı, taslak çalışmaları ve portfolyo araştırmaları başta olmak üzere pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Portfolyo tasarım kursları, öğrencilerin sanat hayatlarına çok daha profesyonel ve donanımlı bir şekilde girebilmesi için özenle ve detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katılan öğrencilerimizin %88’inin en iyi okullara kaydolduğunu biliyor musunuz?

portfolyo tasarım dersi

Portfolyo Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak hem teknik hem hobi kurslarını tamamlayan tüm öğrencilerimize kurum onaylı sertifika veriyoruz. Master başvurusu için portfolyo tasarım kursunu başarıyla tamamlayan herkes, sertifika alma hakkına sahiptir.

MEB sertifikalı bir kurum olarak herhangi bir gerekçe ile portfolyo tasarım derslerine katılamayan öğrencilerimiz için farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini sunuyoruz.

Master başvurusu için portfolyo tasarım dersleri veren eğitmenlerimizin tamamı, güzel sanatlar, grafik tasarım, mimarlık ve görsel efekt tasarımı bölümlerinde eğitim almış; sanatın farklı alanlarında çeşitli eserler bırakmış isimlerdir.

Resim Akademi olarak portfolyo tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, portfolyo tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Portfolyo tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Portfolyo tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi portfolyo tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Master başvurusu yapmak üzere olan herkes, yaş sınırlaması olmaksızın portfolyo tasarım kurslarına katılabilmektedir.

Master başvurusu için portfolyo tasarım kurslarına katılarak dünyanın en iyi üniversitelerine kabul alabilmek için profesyonel bir eğitim alabilir, portfolyo tasarım derslerinde öğrendiğiniz bilgilerle iyi bir eğitim hayatına başlayabilirsiniz. Ayrıca mesleki becerilerinizi artırabilir, özgeçmişinizi çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
portfolyo tasarım kursu fiyatları

Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Portfolyo Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Master başvurusu için portfolyo tasarım kursuna katıldıktan sonra sanatsal alandaki becerilerinizi daha da geliştirmek istemez misiniz? İşte size yepyeni fırsatlar! Hemen öğrencilerimizin katıldığı diğer eğitimlere göz atın, merak ettikleriniz ve ilgi alanlarınız ışığında size en çok hitap eden kursu seçin!

Portfolyo Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Portfolyo tasarım kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Portfolyo tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi portfolyo tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Portfolyo tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Portfolyo tasarım kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

127

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 635 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77