Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Natürmort Çizim Atölyesi

Hayal Gücünüzün Sınırlarını Keşfedin!

Potansiyelinizi Açığa Çıkarmak İçin Aradığınız Fırsat…

Resim sanatına ilgi duyuyor, ancak yeteneklerinizden emin olamıyor musunuz? Natürmort çizim atölyesi ile hem sanatın büyülü dünyasına adım atın hem de kendinizi daha yakından tanıyın.

Çizim becerilerinizi geliştireceğiniz, keyifli aktiviteler, müze gezileri ve resim sergileri ile sanata bakışınızı değiştirecek bir kurs programı sizleri bekliyor. Türkiye’nin en iyi sanat okulunda işinin usta sanatçılardan natürmort çizim dersleri alacak, bu sırada unutulmaz anılar biriktirecek, yolculuğumuzun her dakikasından keyif duyacaksınız…

Natürmort çizim kursu programımızı gündelik yaşamın sıkıcılığından kurtulmak, keyifli vakit geçirmek, yeni bir hobi edinmek ve resim yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

Natürmort çizim eğitimi alarak çevrenizi gözlemlemeyi öğrenecek, görsel algılama yeteneklerinizi geliştirecek, natürel çalışmaların nasıl yapılacağını incelikleriyle öğreneceksiniz.

natürmort çizim atölyesi

Tüm Natürmort Çizim Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Natürmort çizim workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 3 bölümlük bir atölye eğitimi olup natürmort çizimin temellerini, nokta ve çizgi çalışmalarıyla natürmort çizimini, nesne üzerinde ışık ve gölgelendirme çalışmalarını, oran ve orantı bilgisini, tek renk ve renkli natürmort çalışmalarını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Natürmort Çizim Atölyesi Resim Akademi

Çizim tekniklerinizin gelişmesini sağlamak, bakarak çizim ve hayali çizim yeteneklerinizi aşamalandırmak ve doğanın büyüsüne kapılmak için natürmort çizim workshop programımıza göz atın! Avrupa standartlarında hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel natürmort çizim kursu programlarıyla tamamen sizin öğrenme hızınıza, bilginize hitap eden eğitiminizi alın!

natürmort çizim atölyesi eğitmenleri

Ünlü Çizim Eğitmenleri

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severler için idol, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden natürmort çizim eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
natürmort atölyesi

%100 Öğrenme Garantisi

Natürmort çizim dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
natürmort çizim atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı natürmort çizim kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında natürmort çizim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden natürmort çizim kursu alarak suça ortak olmayın!

natürmort çizim workshop

Boş Zamanlarınıza Keyif Katın!

Sorumluluklarınıza biraz ara verip kendi yeteneklerinizi keşfetmek mi istiyorsunuz? Nefes almanızı ve gelişmenizi sağlayacak eğitim için harekete geçin!

Yaşamın monoton döngüsünden sıyrılmak, iş ya da okul yaşamının stresinden uzaklaşmak, hobilerinizi çeşitlendirmek… Tüm bunları ve daha fazlasını bulmak için Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim akademi ile tanışın, yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya en uygun natürmort çizim dersleri ile kendinize zaman ayırın, çizimin inceliklerini öğrenmeye başlayın!

Eğlenmeyi ve anın keyfini çıkarmayı hiçbir zaman ihmal etmeyen bir sanat merkezinde natürmort çizim eğitimi ile yeni bir dünyanın kapılarını aralayın…

Şimdi Değişim Zamanı!

Hayatınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin! Gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinde hayata karışın, sosyalleşin ve eğlenin!

Özgüven kazanarak iş veya okul yaşamınızda kendinize daha çok güvenmek, stresten arınmak ve başarıya sanatla ulaşmak için natürmort çizim kurslarını deneyin! Unutulmaz anılar biriktirin, yeni arkadaşlar edinin, hayatınızda yeni adımlar atmanın ve geleceğinize katkı sağlamanın en sanatsal taraflarını öğrenerek pozitif bakış açısı kazanın…

Tutkularınızın peşinden gitmek hiçbir zaman geç değildir! Natürmort çizim eğitimi ile kendinizi yeni baştan keşfetmeye ne dersiniz?

natürmort kursu
natürmort kursları

Bir Adımda Dünyanızı Değiştirin!

Büyüleyici bir dünyanın tadını çıkarmak için bir adım atmanız yeterli! Yalnızca bir adımla sanat dolu bir atmosferde hayatınızı değiştirin…

Alanında uzmanlaşmış sanatçıların eğitim verdiği natürmort çizim atölyesi derslerimizle en iyilerden işin püf noktalarını öğrenin, tutkunuzu bir de onlardan dinleyin, dünyaya sanatın penceresinden bakma fırsatı yakalayın. Çizimin nasıl yapılması gerektiğini, doğadaki ışık ve gölge etkisini, bakarak çizim yapmanın inceliklerini, renkleri ve desenleri öğrenebileceğiniz mükemmel bir natürmort kursu ile hedeflerinize yaklaşın!

Türkiye’nin en büyük sanat ailesi Resim Akademi’ye katılın, hayatınızı değiştirmek için en büyük adımlardan birini atma fırsatını yakalayın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Natürmort çizim eğitimi ile doğanın gücünü kağıda ya da tuvale aktarmak için gelin, sanat ve eğitim dolu ortamımızda beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizin için en uygun natürmort çizim dersleri eğitim programını planlayalım, ilgi alanlarınızı ve merakınızı canlı tutarak yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayalım!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun natürmort çizim eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre natürmort çizim eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan natürmort çizim dersleri veriyoruz.

natürmort atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi natürmort çizim dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Online Danışmanlık

Öğrencilerimizin sorularına her platformdan yanıt veriyor, natürmort çizim eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Natürmort çizim kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yüzleri Güldüren Bir Sanat Merkezinde, Natürmort Çizim Atölyesi ile Yeteneklerinizi Keşfedin!

Sanat yolculuğunuzu keyiflendirecek en iyi natürmort atölyesi programı Resim Akademi’de! Çizim yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, sizi güzel sanatlarda başarılı bir natürmort çizimi yapmaya sevk edecek bir eğitime ihtiyacınız varsa Resim Akademi’nin yaratıcı, öğretici ve sanat dolu ortamına dahil olmalısınız…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi natürmort çizim atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik natürmort çizim eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
natürmort çizim kursları

El Becerisi Kazanın!

Natürmort atölyesi ile çizimlerinizde ince detaylar yaratmayı, ışık ve gölgeyi ayarlamayı öğrenmek, iyi bir çalışma ortaya koymak mümkün.

Kayıt Ol »

Beğeni Toplayın!

Çevrenizin beğenerek seyredeceği bir sanatçı olmak, çizim yeteneklerinizi ortaya koymak istiyorsanız natürmort kursları ile kendinize bir alan yaratın!

meb ruhsatlı natürmort çizim kursu

MEB Ruhsatlı Natürmort Atölyesi

Bir eğitim kurumu olarak natürmort çizim atölyesi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir natürmort kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Eğitimlerimizi teorik ağırlıklı değil, uygulamalı olarak veriyor, öğrencilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde programlar oluşturuyoruz. Natürmort çizim eğitimi süreci boyunca etkinliklerimizi ve atölyelerimizi tamamen MEB standartlarına göre düzenliyoruz. Natürmort çizim dersi alarak hayata yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşan ve becerileri gelişen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Natürmort atölyesi için katılım sağlarken özellikle yasal olmayan yerlerden uzak durmalı, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim ortamlarımızla natürmort çizim dersleri veriyoruz.

Uygulamalı Natürmort Çizim Kursu

Kendinizi çizim yönünden geliştirmek, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız natürmort çizim workshop programları tam size göre!

Kaliteli eğitim sınıflarında, tüm sanat materyallerine erişebileceğiniz, aynı zamanda da sosyalleşebileceğiniz bir ortam bulmayı mı hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da bu ortamı sağlıyoruz. Uygulamalı eğitimlerle ve renkli etkinliklerle yeteneklerinizi geliştirmeniz için destek veriyoruz. Çalışmalarınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğinizi ve eksik kaldığınız noktaları uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gösteriyor, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlıyoruz.

Natürmort çizim tekniklerini teoride öğrenmek oldukça yetersiz kalacaktır. İşte tam da bu nedenle el becerilerinizi ve görsel algılama yeteneklerinizi geliştirecek çalışmaları yapabilmeniz için yol gösteriyoruz.

Uygulama olmadan natürmort çizim atölyesi eğitimini alamayacağınızı bilmeli, bol pratikle destek sağlayan eğlenceli eğitimimizle tanışmalısınız…

uygulamalı natürmort çizim eğitimi
natürmort çizim kursu

Uluslararası Standartta Natürmort Atölyesi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarında bir natürmort çizim kursu programı hazırlıyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 300’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı herkesin ihtiyaçlarına göre düzenlemeye devam ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi düzenliyoruz.

Natürmort çizim kursu içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Eğlenceli bir hobi ya da merak ettiğiniz tekniği öğrenebileceğiniz bir eğitim arıyorsanız natürmort çizim eğitimi alabilir, kağıdınıza yansıtabilirsiniz…

Eğitim Sonrası Destek

Natürmort çizim eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizi yalnız bırakmıyor, sürekli öğrenme ve gelişme isteklerinizi destekleyecek fırsatlar yaratıyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Resim sanatından kopmak istemeyen, yeni deneyimlere açık, farklı teknikler öğrenerek hayatına yön verecek olan kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detayları paylaşıyoruz.

Natürmort çizim atölyesi dışında büst çizim atölyesi, portre çizim atölyesi, yağlı boya atölyesi, akrilik atölyesi, heykel tasarım atölyesi gibi birbirinden farklı ve eğlenceli eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz.

Gelişiminizi sınırsızca devam ettirebilmeniz ve resim hakkında çok daha fazla tekniğe hakim olabilmeniz için tüm eğitimlerimizi öneriyor, gelişiminizi destekliyoruz.

natürmort çizim eğitimi

Öğrenci Yorumları

Başarabileceğinize İnanın!

Pek çok insan çizim yapmak ister, peki kaçı gerçekten kalemi eline alabilir! Sınırlarınızı yıkın!

Hobinizle Etkileyin!

Natürmort çizim kursları sayesinde yeteneklerinizle herkesi kendinize hayran bırakmaya başlayabilirsiniz!

Çizgilere Hayat Verin!

Çizim tekniklerini öğrendikçe kompozisyon yetenekleriniz aşsın, bilginiz sınırsızlaşsın!

natürmort çizim atölyesi mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerimize natürmort atölyesi ile teknik ve pratik yönler aktardık.

Tam donanımlı natürmort çizim kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla uluslararası düzeyde ve tamamen uygulamaya dayalı natürmort çizim eğitimi veriyor, programlarımızı hazırlarken öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını esas alıyoruz.

Türkiye’nin en güncel natürmort çizim eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize natürmort çizim dersi vererek sanat duyarlılığı kazandırdık.

Birey odaklı ve dopdolu içerikli olarak verdiğimiz natürmort çizim eğitimi programları öğrencilerimiz tarafından çok seviliyor ve talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanata dair birçok atölyeye Resim Akademi’de katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Natürmort çizim kursları ile ölü doğanın kağıt ya da tuval üzerindeki detaylandırma çalışmalarını pratik ederken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Natürmort atölyesi eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi sağlıyoruz.

Çocuk, genç ya da yetişkin kurslarımızın geliştirici ve sanat dolu eğitimlerinden yararlanmanız için sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

natürmort çizim dersi
sosyal etkinler natürmort çizim atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Sanat dolu bir ortamda, çeşitli etkinliklerle eğlenerek ve öğrenerek sosyalleşen her yaştan insanı görmek isterseniz yönünüzü Resim Akademi’ye doğru çevirin!

Natürmort çizim kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Natürmort çizim eğitimi alırken gönlünüzce eğlenmeye devam etmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Natürmort çizim dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Natürmort çizim eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanat dolu olduğunu göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
natürmort çizim workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü çizerlerini, ressamlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, öğrenmek istediğiniz detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Natürmort çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Natürmort çizim eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Natürmort Çizim Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Natürmort çizim atölyesi programımızla birlikte doğada var olan nesnelerin detaylarını çizmeyi, çevrenizi incelemeyi, görsel algılama yeteneklerinizi artırmayı ister misiniz? O halde kendinize yepyeni bir çizim deneyiminin kapılarını aralayacağınız natürmort atölyesi programımızı inceleyerek kararınızı vermelisiniz!

Natürmort çizim kursu programının kazandıracakları;
 • Natürmort çizim tekniğini öğreneceksiniz.
 • Kompozisyon kurmanın kurallarını öğreneceksiniz.
 • Işık ve gölge çalışmaları yapacaksınız.
 • Doğal ışığın ve yapay ışığın kurallarını öğreneceksiniz.
 • Doğal nesnelerin üzerinde ışığın hareketlerini öğreneceksiniz.
 • El becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Tonlama ve desen çalışmalarında yetenek kazanacaksınız.
 • Kaliteli bir hobi edinmenin pozitif enerjisine sahip olacaksınız.
 • Odaklanma becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Sosyalleşerek öğreneceksiniz.
 • Güzel sanatlara hazırlanabileceksiniz.

Önce işin temellerine ineceğiz! Natürmort çizim kursu programımıza resim sanatının temelleriyle başlıyoruz. 1. Bölüm Natürmort Çizim Atölyesi Programı:
 • Natürmort Resimde Temel Bilgiler
 • Nokta ve Çizgi
 • Nokta ve Çizgi ile Yüzey Düzenlemeleri
 • Resimde Açık ve Koyu Tonların Kullanımı
 • Işık ve Gölge
 • Tasarı İlkeleri
 • Form Tasarı İlkelerine Göre Çizim
 • Natürmort Çizimde Kompozisyonu
 • Kompozisyon Çalışmaları
Natürmort çizim dersleri ile ölü doğa çalışmalarında kullanılan temel prensipleri öğrenecek, kompozisyon kurmanın inceliklerini bilecek, çizimlerinizde uygulamaya başlayacaksınız.

Son iki haftamızda natürmort çalışmaların özelliklerine daha yakından bakacak, kendi çalışmalarımızı ortaya koyacağız! 2. Bölüm Natürmort Çizim Atölyesi Programı:
 • Özgün Strüktür Uygulamaları
 • Natürmort Çalışmaları
 • Natürmordun Özellikleri
 • Nesneleri Bir Arada Algılama ve Yorumlama
 • Oran ve Orantı
 • Parça Bütün İlişkisi
 • Nesne ve Mekan İlişkisi
 • Tek Renk Natürmort Çalışmaları
 • Çok Renkli Natürmort Çalışmaları
Natürmort çizim atölyesi programımızı doyurucu bilgilerle tamamlarken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer atölyelerimiz, hobi kurslarımız ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Natürmort Atölyesi Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Çizim yapmanın özel bir yetenek olduğunu düşünüyorsanız, dalından kopmuş meyve formlarını resmetmeye ilgi duyuyorsanız natürmort çizim atölyesi ile hem ilginize hem de yeteneklerinize hitap eden bir eğitim alabilirsiniz! Natürmort çizim kursları ile atacağınız adımları destekliyor, sizi de natürmort çizim eğitimi alan memnun öğrencilerimizin arasında görmek istiyoruz.

Natürmort Çizim Kursu Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Natürmort Çizim Atölyesi Programı

Sanat dolu bir ortamda bulunmak, natürmort çizim teknikleri hakkında beceriler kazanmak istiyorsanız gelişiminize destek veren bir eğitim içeriğine hazırlanın!

Natürmort çizim workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 3 bölümlük bir atölye eğitimi olup natürmort çizimin temellerini, nokta ve çizgi çalışmalarıyla natürmort çizimini, nesne üzerinde ışık ve gölgelendirme çalışmalarını, oran ve orantı bilgisini, tek renk ve renkli natürmort çalışmalarını içeren bir eğitim programıdır.

Özgüveninizi sınırsızca geliştirecek, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, deneyimlerinizi artıracak natürmort çizim eğitimleri için Resim Akademi’ye bekliyoruz.

“Hep aynı şeye dönüyorum: Ressam bütün benliğiyle doğanın incelenmesine vermelidir kendini ve bir öğretim niteliğini taşıyan tablolar yapmaya çalışmalıdır…” - Paul Cezanne

natürmort çizim dersi

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Natürmort çizim atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı natürmort çizim kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları çizim dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Natürmort çizim atölyesi eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, tasarımcılarından, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak natürmort çizim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Natürmort çizim atölyesi sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Natürmort çizim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve natürmort çizim kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi natürmort çizim atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Natürmort çizim dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Natürmort çizim kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Natürmort çizim eğitimi almanın yararları saymakla bitmez. Öncelikle resim dersleri sayesinde hayal gücünüzü ve yaratıcılığını geliştirir, kendinizi sanatla ifade etmeyi öğrenirsiniz. Görsel okur yazarlığınız, çizim ve tasvir yetenekleriniz gelişir, dünyaya sanatın penceresinden bakmaya başlarsınız. Ayrıca natürmort çizim kursları ve diğer resim eğitimleri ince psikomotor becerilerin, odaklanmanın ve dikkatin gelişimine büyük katkı sağlar. Natürmort çizim dersleri ile iş ve okul yaşamınızda daha başarılı hale gelebilir, problem çözme yeteneği edinebilirsiniz. Resim kursu ile yeteneklerinizi keşfederek başarılı bir kariyer sahibi olabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
natürmort çizim kursu fiyatları

Natürmort Çizim Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Natürmort Çizim Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çizim yeteneklerini ve bakış açılarını değiştirmek isteyen öğrencilerimiz sanat dolu resim yolculuklarına Resim Akademi’de devam ediyorlar. Öğrencilerimizin natürmort atölyesi sonrasında severek aldıkları diğer eğitimlerimizi incelemek istemez misiniz? İşte öğrencilerimizin en çok tercih ettiği diğer eğitimler…

Natürmort Çizim Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Natürmort çizim atölyesi derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Natürmort çizim atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi natürmort çizim atölyesi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Natürmort çizim kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Natürmort çizim atölyesi programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

189

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 945 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77