Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Ellerinizle En Güzel Şekilleri Vermeye Hazır Olun!

Sanatın Huzur Verici Etkilerini Hissedin… - Resim Akademi Seramik ve Cam Tasarım Eğitimi

Sanatın iyi hissettiren ve içinizi huzurla kaplayan yanlarını keşfetmek, ellerinizle cama hayat vermek istemez misiniz? Seramik ve cam tasarım kursu size iyi gelecek…

Hayal gücünüzün sınırlarını ortaya çıkarmak ve bu sınırları genişletmek için seramik hamuruna dokunmak, cama şekil vermek iyi bir fikir! Hayatınızda yepyeni bir hobiye yer açarak ruhunuzu dinlendirdiğinizi fark edecek, aynı zamanda yeteneklerinizi destekleyeceksiniz! Geleceğin usta seramik ve cam tasarımcısı olarak anılma hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için adım atma fırsatı Sanat Akademi’de…

El becerilerinizi geliştirecek, sanata olan bağlılığınızı artıracak bir eğitim programı arıyorsanız seramik ve cam tasarım kursu ile yeteneklerinizi profesyonel bir seviyeye taşıyın!

Seramik ve cam tasarım kursundan yararlanarak yeteneklerini geliştiren birçok kişi güzel sanatlar yetenek sınavlarından başarıyla geçiyorlar ve bu alanda yüksek öğrenim görmeyi tercih edebiliyorlar.

seramik ve cam tasarım kursu

Tüm Seramik ve Cam Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 30 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Seramik ve cam tasarım kursu eğitim programımızı seviyenize, yaş grubunuza, ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyor ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 12 haftalık ve toplamda 30 saatlik bir program veriyoruz. Uygulama ağırlıklı seramik ve cam tasarım eğitimi programıyla birlikte seramik hamuruyla tanışmanıza öncülük ediyor, cam yapımını öğretiyor, çağdaş form uygulamalarına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Seramik ve Cam Tasarım Kursu Resim Akademi

Ellerinizle harikalar yaratmak, harika formlarda seramik ve cam tasarımları yapmak, hayranlık uyandıran bir seramik sanatçısı olmak en büyük hayalleriniz arasındaysa Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel seramik ve cam tasarım kursu programlarıyla tanışın, fark yaratan sanat eğitiminizi alın!

seramik ve cam tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden seramik ve cam tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
seramik ve cam tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Seramik ve cam tasarım dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
seramik ve cam tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı seramik ve cam tasarım kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında seramik ve cam tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

seramik ve cam tasarım eğitimi

Hayatınıza Yeni Bir Anlam Kazandırın!

İş ve ev arasında gidip gelmekten sıkıldığınızı hissediyorsanız aynı zamanda da güzel sanatlara ilginiz varsa seramik ve cam tasarım eğitimi alarak yeni hedefler belirlemeye başlayın!

Yaşamın sadece hayatta kalmaktan ibaret olmadığını bilmeli, kendinize ayırdığınız vakti sanatla birleştirmelisiniz. Bunun için de seramik ve cam tasarım kursları ile kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz… Resim Akademi’nin seramik ve cam tasarım kursu, hem gelecek hedeflerinize sanatla yön vermeniz hem de yeni yetenekler geliştirmeniz için aradığınız desteği sağlıyor!

Harika bir sanat merkezinde sosyalleşerek öğrenme deneyimine hazırsanız potansiyelinizi keşfetmeye bekliyoruz…

Ruh Halinizi Sanatla İyileştirin!

Kendinizi seramik ve cam tasarım kursları için hazırlayın! Çünkü psikolojinizi bile iyileştirecek eğlenceli etkinliklere başlıyorsunuz!

Hayata karışmak için bundan güzel bir zamanlama ve eğitim yolculuğu olamaz! Arkadaş ortamınızı sanatla harmanlamak, hayatın stresli evrelerini düşünmemek, el yeteneklerinizi geliştirerek gelecek hedeflerinizi belirlemek istiyorsanız Resim Akademi ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Sosyalleşerek ve eğlenerek öğrendikleriniz özgüveninizi artıracak, olumlu bir dünya görüşü kazandıracak…

Seramik ve cam tasarım dersleri ile hayatınızı bambaşka hedeflerle doldurabilir, güzel sanatlara hazırlanırken veya yeni bir meslek edinirken iyi bir altyapı oluşturabilirsiniz.

seramik ve cam tasarım eğitimleri
seramik ve cam tasarım dersi

Yeni Bir Dünya Yaratın!

Hayal gücünüzle yeni bir dünya yaratın, seramik ve cam tasarım eğitimleri ile yaratıcılığınızı gerçek dünyaya taşıyın!

Yeni bir kariyere yelken açmak ya da sadece hoş bir hobi edinmek hiç zor değil! Yapmanız gereken sadece kendinize güvenmek ve sevdiğiniz etkinliklerin peşinden gitmek… Seramik ve cam tasarım eğitimleri ilginizi çekiyorsa sizin için en uygun eğitim programını belirliyoruz ve eğitimlerimizle başarılardan başarılara koşmanızın önünü açıyoruz!

Resim Akademi’yi ziyaret edin, yeni dostluklar ve dolu dolu eğitim içerikleri ile tanışıp kendinizi sınırsız bir yolculuğa hazırlayın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Seramik ve cam tasarım eğitimi ile geleceğinizde yeni kapılar aralamak için gelin, sanat ve eğitim dolu merkezimizde beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizin için en uygun seramik ve cam tasarım kursu eğitim programını planlayalım, ilgi alanınıza ve merakınıza yönelik geliştirilmiş bir seramik ve cam tasarım eğitimi almaya başlayın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun seramik ve cam tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre seramik ve cam tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan seramik ve cam tasarım dersleri veriyoruz.

seramik ve cam tasarım dersleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi seramik ve cam tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Seramik ve cam tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Seramik ve Cam Tasarım Kursları ile Usta Bir Zanaatkar Olma Yolunda İlerleyin!

Meslek sahibi olmak için güzel sanatlara eğilmek istiyorsanız ya da severek yapacağınız bir uğraşı, var olan mesleğinize tercih edip yeni hedefler belirliyorsanız en iyi seramik ve cam tasarım kursu programı Resim Akademi’de! Yeni maceralara yelken açacağınız bir eğitime ihtiyacınız varsa Resim Akademi’nin eğlenceli ortamına dahil olmalısınız…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi seramik ve cam tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik seramik ve cam tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
seramik ve cam tasarım kursları

Sanatınızda Ustalaşın!

Alanında uzman eğitmenler, Türkiye'nin en iyi seramik ve cam tasarım eğitimi programlarıyla sanatınızı en ince ayrıntılarına kadar öğrenin.

Kayıt Ol »

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, herkesin hayranlık duyduğu bir sanatçı olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

meb ruhsatlı seramik ve cam tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Bir eğitim kurumu olarak seramik ve cam tasarım kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir seramik ve cam tasarım kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına bağlı kalıyoruz. Güvenilir bir eğitim kurumunda, eğlence dolu bir seramik ve cam tasarım eğitimi için katılım sağlayabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Teoride bir eğitimden ziyade, uygulamalı eğitimlerimizle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde programlar oluşturuyoruz. Seramik ve cam tasarım eğitimi süreci boyunca müze ve resim sergisi gezileri, atölye çalışmaları düzenliyor, öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için sanatsal fırsatlar sunuyoruz. Seramik ve cam tasarım dersleri ile kaliteli bir program içeriğine dahil olan öğrencileri mezun ediyoruz.

Seramik ve cam tasarım eğitimi alırken özellikle yasal olmayan yerlerden uzak durmalı, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih ederek güvenli eğitim yuvasında bulunmalısınız. Uluslararası standartlarda düzenlediğimiz programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim ortamlarımızla seramik ve cam tasarım eğitimleri veriyoruz.

Uygulamalı Seramik ve Cam Tasarım Eğitimi

Ortaya muhteşem eserler çıkarmak için seramik hamurlarıyla sanat çalışmaları yapmak istiyorsanız Resim Akademi’nin seramik ve cam tasarım dersi tam size göre!

Öğrencilerimizin seramik ve cam tasarım kursu sonunda başarılı birer zanaatkar olmalarını, ortaya kaliteli işler çıkarabilmelerini istiyor, bu yüzden teorik ve pratik uygulamaları bir arada sunuyoruz. El becerilerini geliştirecek çalışma egzersizleriyle başarılarını üst düzeye taşımalarını sağlıyoruz.

Her türlü teknolojik imkanı ve yeterli düzeyde malzemeyi öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmek için kullanıyor, uzman eğitmenlerimizin birebir ilgisiyle seramik ve cam tasarım kursları veriyoruz. Uygulamalı eğitim olmadan öğrencilerimizin el yeteneklerinin gelişmeyeceğini biliyor, işte bu yüzden bol pratiği önemsiyoruz.

Uygulama olmadan seramik ve cam tasarım eğitimi almanızın anlamsız olacağını bilmeli, seramik ve cam tasarım kursu programımızla pratiği bol çalışmalarımızda yer almalısınız.

uygulamalı seramik ve cam tasarım eğitimi
seramik ve cam tasarım eğitimleri

Uluslararası Standartta Seramik ve Cam Tasarım Eğitimi

Seramik ve cam tasarım kursu programımızı bireysel farklılıkları baz alarak hazırlıyor, güncelliği koruyarak Avrupa standartlarında bir kaliteyi yakalıyoruz.

Kaliteli, etkinlik dolu ve uluslararası standartlarda bir seramik ve cam tasarım eğitimi için 15 yıllık deneyimimizi kullanıyor, mezunlarımızdan tam not alıyoruz. Bugüne kadar verdiğimiz seramik ve cam tasarım eğitimleri ile 400’ün üzerinde mezun öğrencimiz bulunuyor ve programlarımızı her öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlemeye devam ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi sunuyoruz.

Seramik ve cam tasarım eğitimi içeriklerimizin fazlasıyla kapsamlı ve geliştirici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu atölyelerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlardan da yararlanarak eğitim almalarını sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Siz de kaliteli bir zanaat sahibi olmak istiyorsanız Resim Akademi’nin seramik ve cam tasarım dersi programını inceleyebilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Seramik ve cam tasarım eğitimleri ile yeteneklerinizin sınırlarını keşfetmenize öncülük ediyor ve aynı zamanda yeni bir mesleğe adım atma tüyoları veriyoruz.

Öğrencilerimizin seramik ve cam tasarım kursları boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, geleceklerini şekillendirmelerine destek oluyoruz. Alanlarına destek olacak ek eğitimlere yönlendirmelerini yapıyoruz, kariyer hedefleri için donanım kazanmalarını sağlıyoruz.

Gelecek hedefleri arasında başarılı birer seramik ve cam tasarımcısı olma hayali bulunan öğrencilerimiz için mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak bilgiler kazandırıyor, beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru yöntemlerle belirliyoruz. Reklam ve tanıtım uygulamalarında, PR çalışmalarında destekçileri oluyoruz, başarılı seramik ve cam tasarımcılarının bulunduğu atölyelerde, fabrikalarda, üretim merkezlerinde çalışma imkanları yaratıyoruz.

Öğrencilerimizin tümünün başarılı bir eğitim alması, aldıkları eğitimi iyi değerlendirmesini istiyoruz ve çalışmalarımızı bu yönüyle sürdürüyoruz.

seramik ve cam tasarım dersi
seramik ve cam tasarım dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Seramik ve cam tasarım eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizin yanlarında yürümeye devam ediyor, başarılarını destekliyor, akıllarındaki soruları her an yanıtlıyoruz!

Resim Akademi olarak sadece seramik ve cam tasarım eğitimleri süresince değil, sonrasında da öğrencilerimizi bilgilendirmeyi ve desteklemeyi sürdürüyoruz. Seramik ve cam tasarım eğitimi ile el becerilerini, görsel algılama yeteneklerini, işin tekniğini kazandırdıktan sonra diğer teknik eğitimlerimizden en uygun olanları hakkında bilgilendirmeler yapıyor, güzel sanatlara hazırlanmak isteyen öğrencilerimizi hazırlık kurslarına yönlendiriyoruz. Seramik ve cam tasarım kursları dışında da gelişmelerini destekliyoruz.

Resim Akademi seramik ve cam tasarım eğitimleri özgüvenli yarınlar yaratmak istiyorsanız kurumumuza bekliyor, ailemizin bir parçası olmanızı istiyoruz…

Öğrenci Yorumları

Cam Işıltısını Kendi Ellerinizle Tasarlayın!

Seramik ve cam tasarım eğitimi alarak hiç bilmediğiniz bir alanı tüm detaylarıyla öğrenmek ister misiniz?

Yeni Zanaatkarlar Yetiştiriyoruz!

Kariyerinizi çizerken tasarımcı yönünüzü açığa çıkarmak ve iyi ürünler ortaya koymak sizin elinizde!

Sosyalleşirken Yeni Deneyimler Kazanın!

Hem eğlenin hem de öğrenin! Yeteneklerinizi açığa çıkarırken yeni dostluklar kuracaksınız!

seramik ve cam tasarım kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerimize seramik ve cam tasarım kursları ile teknik ve pratik yönler aktardık.

Tam donanımlı seramik ve cam tasarım kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel seramik ve cam tasarım eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm şehirlerinden kurumumuza gelen yüzlerce öğrenciye eğitim verdik.

Öğrencilerimizi bireysel olarak değerlendirdiğimiz seramik ve cam tasarım eğitimi programlarıyla öğrenme hızlarını ve deneyimlerini göz önünde bulunduruyoruz.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Profesyonel bir seramik ve cam tasarımcısı olmak istiyorsanız ve aynı zamanda diğer eğitimlerimizi de merak ediyorsanız tüm çalışmalarımızla tanışmak için geç kalmayın!

Seramik ve cam tasarım kursları ile kendi yeteneklerinizi ortaya koyarken gelişiminizi sürdürmek istiyorsanız farklı alanlardaki 14 hobi eğitimini inceleyebilir, teknik anlamda gelişiminizi sürdürmenize destek verecek 14 farklı teknik eğitimden yararlanabilir, kurumsal eğitim programlarıyla kariyer hedeflerinizi belirleyebilir, size özel düzenlediğimiz workshoplarla gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Güzel sanatlara hazırlanıyorsanız, hazırlık kurslarımızla tanışarak kendinizi yetenek sınavlarına hazırlayabilirsiniz.

Hayat boyu öğrenme prensibiyle gelişiminizi sürdürmek istiyorsanız seramik ve cam tasarım kursu programı dışında da Resim Akademi’den yararlanabilir, donanımlı bir birey olabilirsiniz.

seramik ve cam tasarım dersleri
sosyal etkinlikler seramik ve cam tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat dolu bir ortamda, çeşitli etkinliklerle eğlenerek ve öğrenerek sosyalleşen öğrencileri görmek isterseniz başınızı Resim Akademi’ye doğru çevirin!

Seramik ve cam tasarım kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Seramik ve cam tasarım eğitimi alırken gönlünüzce eğlenmeye devam etmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Seramik ve cam tasarım dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Seramik ve cam tasarım eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin her köşesinde sanatı bulabilirsiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için gerekli olan her şey kurumumuzda!

Görsel ALT Başlığı
seramik ve cam tasarım workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü seramik ve cam tasarımcılarını, ressamlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, merak ettiklerinizi öğrenmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında profesyonelleşmiş isimleri dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın tadını çıkaracaksınız. Seramik ve cam tasarım eğitiminin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimizi soluyabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımıza katılın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Seramik ve cam tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Seramik ve Cam Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Görsel ve plastik sanatlar alanında beceriler kazanmak istiyor, iyi bir seramik ve cam tasarım eğitimi ile yeteneklerinizi sergilemek mi istiyorsunuz? O halde alanında uzmanlaşmış en iyi eğitmenlerden alacağınız seramik ve cam tasarım kursları için geliştirdiğimiz eğitim programımızı incelemeli, erken kayıt fırsatlarımızı yakalamalısınız…

Seramik ve cam tasarım eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Seramik ve cam tasarım alanında kendinizi geliştireceksiniz.
 • Güzel sanatlar için deneyim kazanacaksınız.
 • Seramik ve cam yapımında kullanılan malzemeleri tanıyacaksınız.
 • Başarılı bir zanaatkar olmak için yetenek kazanacaksınız.
 • Mesleki yönden eksikliklerinizi tamamlayacaksınız.
 • Seramik hamuruna dokunmanın psikolojinizi olumlu etkilediğini göreceksiniz.
 • Stres seviyenizi aşağı çekeceksiniz.
 • Özgüveniniz artacak ve başarmanın hazzını yaşayacaksınız.
 • Görsel algılama yetenekleriniz gelişecek.
 • Tasarımsal bakış açısı kazanacaksınız.
 • El becerisi geliştireceksiniz.
 • Farklı formlardaki camların yapılışını öğreneceksiniz.

Seramik ve cam tasarım kursu programımıza öncelikle temel çizim ve tasarım bilgilerimizi gözden geçirerek başlıyoruz. 1. Ay Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Temel Sanat Eğitimi
 • Tasarımın Temel İlkeleri
 • Mesleki Tasarım
 • Tasarımda Kompozisyon Kuralları
 • Temel Çizim Teknikleri
 • Çizgi ve Ton Çalışmaları
 • Geometrik Form Çalışmaları
 • Nesne Çizimleri
 • İmgesel Kompozisyonlar
 • Renkli Kalem Egzersizleri
 • Üç Boyutlu Tasarım
Artık teorik bilgilerimizi gerçek dünyaya taşımaya hazırız! Seramik ve cam tasarım kursları ile keyifli uygulamalar bizi bekliyor.

2. ay seramik ve cam tasarım kursu programımızda süsleme sanatının inceliklerini öğreniyor, keyifli uygulamalarla kazanımlarımızı kalıcı hale getiriyoruz. 2. Ay Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Seramik Şekillendirme Yöntemleri
 • Alçı Şekillendirme
 • Parçalı Model ve Kalıp
 • Dekor Uygulamalarına Giriş
 • Dik Formlarda Uygulamalar
 • Cam Yüzey Aşındırma Teknikleri
 • Cam Füzyon ve Vitray
 • Cama Desen Hazırlama
 • Camı Alevle Şekillendirme
 • Cam Dekor Teknikleri
Seramik ve cam tasarım dersleri ile geçen 2 ayın sonrasında özgüven kazanacak, hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşıyamaya başlayacaksınız!

Seramik ve cam tasarım kursu programımızın son ayında yeni teknikler öğreniyor, özgün çalışmalar ortaya koymayı deniyoruz. 3. Ay Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Sulu Boya ve Kolaj Çalışmaları
 • Model ve Kalıp Bilgisi
 • Seramik ve Cam Tasarımda Türk Motifleri
 • Elek Baskı, Camda Isıl İşlem
 • Yalıtımlı Camlarda Kaplama
 • Talaşlı İşleme Teknikleri
 • El Dekorları
 • Çağdaş Form Uygulamaları
 • Çamur Tornası Uygulamaları
 • Özgün Tasarım Çalışmaları
Seramik ve cam tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Yeni bir zanaat öğrenmek, yeteneklerinizi açığa çıkarmak ve başarılı olmak istiyorsanız seramik ve cam tasarım kursları ile kendinize yeni bir sanat yolculuğunun kapılarını aralayacaksınız. İsteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımları destekliyor, en iyi seramik ve cam tasarım kursu eğitimini almanızı sağlıyoruz.

Seramik ve Cam Tasarım Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı

Ses getiren bir seramik ve cam tasarımcısı olmak istiyorsanız detaylarıyla gelişiminize destek veren bir eğitim içeriğine hazırlanın!

Seramik ve cam tasarım kursu eğitim programımızı seviyenize, yaş grubunuza, ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyor ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 12 haftalık ve toplamda 30 saatlik bir program veriyoruz. Uygulama ağırlıklı seramik ve cam tasarım eğitimi programıyla birlikte seramik hamuruyla tanışmanıza öncülük ediyor, cam yapımını öğretiyor, çağdaş form uygulamalarına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Özgüveninizi sınırsızca geliştirecek, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, profesyonelliğe doğru kapılar aralayacak seramik ve cam tasarım eğitimleri için Resim Akademi’ye bekliyoruz.

Seramik ve cam tasarım eğitimi alan bireyler atölye, fabrika, alçı ve dekor firmalarında, tiyatro sahne tasarımında çalışabilirler. Bölüm, mesleki açıdan geniş bir alana sahiptir.

seramik ve cam tasarım dersleri

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Seramik ve cam tasarım kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı seramik ve cam tasarım kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları seramik ve cam tasarım dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Seramik ve cam tasarım kursu eğitmen kadromuz; görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından, heykeltıraşlarından, sanatçılarından, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak seramik ve cam tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Seramik ve cam tasarım kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Seramik ve cam tasarım kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve seramik ve cam tasarım kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi seramik ve cam tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Seramik ve cam tasarım dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Seramik ve cam tasarım kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Seramik ve cam tasarım eğitimi almanın yararları saymakla bitmez. Öncelikle seramik ve cam tasarım dersleri ile becerilerinizi profesyonel dünyaya göre şekillendirebilir, geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Eğer üniversitelere hazırlanan bir öğrenciyseniz ve tasarımla ilgili bir bölüm okumayı düşünüyorsanız seramik ve cam tasarım kursu ile branşınızı yakından tanıyabilir, üniversite eğitiminize erkenden hazırlanabilir, kendinizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz. Tasarım bölümlerinden mezunsanız ancak kendinizi sektöre girmek için yeterli hissetmiyorsanız seramik ve cam tasarım kursu ile yeteneklerinizi geliştirebilir, tasarım ve çizim yazılımlarını öğrenebilir, güncel bir programla iş hayatının gerektirdiği becerileri kazanımlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
seramik ve cam tasarım kursu fiyatları

Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Seramik ve Cam Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sanat tutkunuzu bir adım ileri taşımak istemez misiniz? Ayrıcalıklı bir hobi ya da yeni bir kariyer fırsatı… Seramik ve cam tasarım kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği resim kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Seramik ve Cam Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Seramik ve cam tasarım kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Seramik ve cam tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi seramik ve cam tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Seramik ve cam tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Seramik ve cam tasarım kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

542

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.710 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77