Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Büst Çizim Atölyesi

Yetenek Sınavlarına Ustalardan İpuçlarıyla Hazırlanın!

Anatomi Çizimlerinizi Geliştirin…

Yetenek sınavlarına hazırlanıyor, sınav tarihi yaklaştıkça endişeli mi hissediyorsunuz? Yoksa amacınız yalnızca çizim yeteneklerinizi geliştirmek mi? Büst çizim atölyemize göz atın, aradığınızı bulacaksınız.

Resim sergileri ve müze gezileriyle sanatın ruhunu yakalayacağınız, keyifli bir ortamda yapacağımız uygulama ağırlıklı derslerle eğlenirken öğreneceğiniz, tıpkı sizin gibi resim sanatının inceliklerini öğrenmek isteyen sanat severlerle ölümsüz arkadaşlıklar kuracağınız zevkli atölye çalışmaları sizleri bekliyor…

Büst çizim atölyesi programımızı yeteneklerini parlatmak isteyen, keyifli vakit geçirirken çizim tekniklerini öğrenmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

Taş malzeme üzerine düşen ışık ve gölgelerin portreleri nasıl gösterdiğini incelemenizi ve karakalemle çalışmanızı sağlayarak bakış açınızı değiştirecek büst çizimi dersi gelişiminizi destekler.

büst çizim atölyesi

Tüm Büst Çizim Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Büst çizim workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 3 bölümlük bir atölye eğitimidir. Yeteneklerinizi artırarak çizim sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak büst çizim atölyesi; büst çizimin temellerini, geometrik formların çizimini, büst üzerinde ışık ve gölgelendirme çalışmalarını, oran ve orantı bilgisini içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Büst Çizim Atölyesi Resim Akademi

Çizim teknikleri hakkında detaylara hakim olmak, ışık ve gölgenin yarattığı etkileri keşfetmek ve bir büstün çizimini doğru yöntemlerle öğrenmek için büst çizim atölyesi programımıza göz atın! Avrupa standartlarında hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel büst çizim kursu programlarıyla tamamen sizin öğrenme hızınıza, bilginize hitap eden eğitiminizi alın!

büst çizim atölyesi eğitmenleri

Ünlü Çizim Eğitmenleri

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severler için idol, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden büst çizim eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
büst çizim kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Büst çizim dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
büst çizim atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı büst çizim atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında büst çizim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden büst çizim dersi alarak suça ortak olmayın!

büst çizim workshop

Yetenek Sınavları Mı Yaklaşıyor?

Eğitim hayatınıza güzel sanatlar fakültesinde mi devam edeceksiniz? Yetenek sınavları, tarih yaklaştıkça sizi daha fazla mı endişelendirmeye başladı?

Hayatınızı alışılageldik bir şekilde yaşamak istemiyor, sanatın özgür dünyasında kendi potansiyelini keşfederek resim tutkunuzu kariyerinizin bir parçasını haline getirmeyi hedefliyorsanız en doğru adrestesiniz. Büst çizim kursları ile hayallerinize ulaşmak için ilk adımları atın, eksiklerinizi kapatın, kendinizi geliştirin…

Alanında uzman eğitmenlerden büst çizim dersleri alın, yetenek sınavları öncesinde hem yeteneklerinizi hem de özgüveninizi artırın.

Potansiyelinizi Fark Edin!

Sanat yolculuğunuzda her adımınızı doğru attığınızdan emin olun, gerçek bir sanat merkezinde potansiyelinizi keşfetme fırsatını kaçırmayın!

Türkiye’nin en iyi sanat okulunda büst çizim kursu programıyla yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda hayata karışacak, sosyalleşecek, sanat merkezli yeni arkadaşlıklar kuracak, özgüven kazanarak kendinize daha çok güvenecek, hayal gücünüzün sınırlarını görecek, başarılı bir geleceğe doğru adımlar atacaksınız. Hayatınızı değiştirmek ellerinizde!

Daha fazla zaman kaybetmeden harekete geçin! Büst çizim dersi ile resim tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

büst çizim kursları
büst çizim kursu

Tekniğinizi Geliştirin!

Büst çizim dersleri ile yalnızca yetenek sınavlarına hazırlanmakla kalmayacak, çizimlerinizin kusursuzlaşması için de büyük bir adım atacaksınız.

Duygulara hayat veren, insanları harekete geçiren bir ressam olarak büst çizim atölyesi derslerinde insan bedeni çizimlerinde karşılaştığınız zorlukları aşmak için usta isimlerden ipuçları alacak, kompozisyon tarzınızı güçlendirecek, tekniğinizi geliştirecek, çalışmalarınızdaki ustalık izlerini her geçen gün artırma fırsatı yakalayacaksınız.

Unutmayın! Başarılı bir sanatçı olmak için doğru eğitimleri almalı, altyapınızın sağlamlığından emin olmalısınız...

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Büst çizim tekniklerini öğrenerek çizim yeteneklerinde derece atlamak için gelin, sanat ve eğitim dolu ortamımızda beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizin için en uygun büst çizim dersleri eğitim programını planlayalım, ilgi alanlarınızı ve merakınızı canlı tutarak yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayalım!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun büst çizim eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre büst çizim dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan büst çizim dersleri veriyoruz.

büst çizim kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi büst çizim dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Online Danışmanlık

Öğrencilerimizin sorularına her platformdan yanıt veriyor, büst çizim eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Büst çizim kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kaleminizi Konuşturun! Büst Çizim Atölyesi İle Yeteneklerinizi Parlatmanın Zamanı Gelmedi Mi?

Sanat yolculuğunuzda yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için doğru yerdesiniz! Çizim yeteneklerinizi çok daha fazla artırarak büst çizim tekniklerini öğrenebileceğiniz, sizi güzel sanatlarda başarılı bir büst çizimi yapmaya yönlendirecek bir eğitime ihtiyacınız varsa Resim Akademi’nin sanat ve eğlence dolu ortamına katılmalısınız…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi büst çizim atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik büst çizim eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
büst çizim kursu

Yeteneğinizi Saklamayın!

En iyi ve profesyonel eğitmenler eşliğinde alacağınız büst çizim dersleri sayesinde yeteneklerinizin görünür olmasına izin vereceksiniz!

Kayıt Ol »

Siz De Çizebilirsiniz!

Kendinize güvenip kalemi elinize almanın zamanı geldi! Güzel sanatlarda en iyi başarıları elde etmek, güzel başlangıçlara yelken açmak sizin elinizde!

meb ruhsatlı büst çizim atölyesi

MEB Ruhsatlı Büst Çizim Atölyesi

Bir eğitim kurumu olarak büst çizim atölyesi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

MEB’e bağlı bir büst çizim kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, oldukça eğlenceli eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğitimlerimizi teorik ağırlıklı değil, uygulamalı olarak veriyor, öğrencilerimizin isteklerini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ilerliyoruz. Büst çizim eğitimi süreci boyunca etkinliklerimizi ve atölyelerimizi tamamen Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına göre düzenliyoruz. Büst çizim dersi alarak çizim yetenekleri sınırsızca gelişen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Büst çizim dersi için katılım sağlarken özellikle yasal olmayan ortamlara dahil olmamalı, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim ortamlarımızla büst çizim dersleri veriyoruz.

Uygulamalı Büst Çizim Eğitimi

Her gördüğünüzü çizebilmek, deneyimlerinizi artırmak ve güzel sanatlarda başarı elde etmek istiyorsanız büst çizim workshop programları tam size göre!

Kaliteli eğitim sınıflarında, tüm sanat materyallerine erişebileceğiniz, aynı zamanda da sosyalleşerek eğlenebileceğiniz bir eğitim ortamı mı hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak öğrencilerimize aradıkları eğitim ortamını sunuyoruz. Uygulamalı eğitimlerle ve bol etkinliklerle yeteneklerinizi geliştirmeniz için yanınızda oluyoruz. Çalışmalarınızı daha iyi bir noktaya getirebilmeniz için uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yol gösteriyor, deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyoruz.

Büst çizim tekniklerini teoride öğrenmek oldukça yetersiz kalacaktır. İşte tam da bu nedenle el becerilerinizi ve izleyip çizme yeteneklerinizi geliştirecek çalışmaları yapabilmeniz için yol gösteriyoruz.

Uygulama olmadan büst çizim atölyesi eğitimini alamayacağınızı bilmeli, bol pratikle destek sağlayan eğlenceli eğitimimizle tanışmalısınız…

uygulamalı büst çizim eğitimi
büst çizim eğitimleri

Uluslararası Standartta Büst Çizim Atölyesi

Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını gözeterek, güncelliğe önem vererek, Avrupa standartlarında bir büst çizim kursu programı meydana getiriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle veriyor, öğrencilerimizin deneyimlerini artırıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 200’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı herkesin ihtiyaçlarına göre düzenlememiz sebebiyle takdir kazanıyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi ortaya koyuyoruz.

Büst çizim eğitimi içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, uygun teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak tanıyoruz. Eğitim binamızın fiziki ve sosyal alanlarını da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Yeteneklerinizi profesyonelce artırmak, eğlenceli vakit geçirmek ya da merak ettiğiniz tekniği öğrenebileceğiniz bir eğitim arıyorsanız büst çizim dersi ile kendinizi gösterebilirsiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Büst çizim eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyor, öğrenmeye ve gelişmeye istekliyseniz desteklerimizi sunuyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Resim sanatından kopmak istemeyen, yeni deneyimlere açık, büst, tors, portre gibi farklı teknikler öğrenerek yeteneklerini artırmaya hevesli kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detayları paylaşıyoruz.

Büst çizim atölyesi dışında natürmort çizim atölyesi, portre çizim atölyesi, sulu boya atölyesi, heykel tasarım atölyesi gibi birbirinden farklı ve eğlenceli eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz.

Gelişiminizi sınırsızca devam ettirebilmeniz ve resim hakkında çok daha fazla tekniğe hakim olabilmeniz için tüm eğitimlerimizi öneriyor, gelişiminizi destekliyoruz.

büst çizim dersi

Öğrenci Yorumları

Detaylara Hakim Olun!

En ince detaylarına kadar çizimi öğrenmek ve başarılı olmak için adımlar atmaya ne dersiniz?

Sosyal Bir Ortama Hazır Olun!

Kaleminizi elinize alın ve sizin gibi sanata gönül verenlerle birlikte eğlenerek çiziminizi yapın!

Konsantrasyonunuzu Artırın!

Odaklanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Yeteneğinizi dikkatli bir çalışmayla ortaya koyun!

büst çizim atölyesi mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen kişilere büst atölyesi ile teknik ve pratik yönler aktardık.

Tam donanımlı büst çizim kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla uluslararası düzeyde ve tamamen uygulamaya dayalı büst çizim eğitimi veriyor, programlarımızı hazırlarken öğrencilerimizi bireysel olarak değerlendiriyoruz.

Türkiye’nin en güncel büst çizim eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize büst çizim dersi vererek sanat duyarlılığı kazandırdık.

Eğlenceyi ve dopdolu içeriği ortaya koyan büst çizim atölyesi programları öğrencilerimiz tarafından çok seviliyor, aynı zamanda da talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Çizim ve sanat üzerine geliştirilen birçok atölyeye Resim Akademi’de dahil olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Büst çizim kursları ile büst detaylarını kağıda yansıtırken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Büst atölyesi eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonellik kazanmanıza destek oluyoruz.

Çocuk, genç ya da yetişkin kurslarımızın geliştirici ve sanat dolu eğitimlerinden yararlanmanız için sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

büst çizim dersleri
sosyal etkinlikler büst çizim atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Çeşitli etkinliklerin gerçekleştiği sanat dolu bir ortamda eğlenerek ve öğrenerek bir araya gelen her yaştan öğrenci görmek isterseniz Resim Akademi’ye doğru yönelin!

Büst çizim kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Büst çizim eğitimi alırken gönlünüzce eğlenmeye devam etmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine siz de davetlisiniz.

Sanat Cafe

Büst çizim dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Büst çizim eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanata verdiği değeri her karışında göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
büst çizim workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü çizerlerini, ressamlarını, heykeltıraşlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, bilmeniz gereken tüm detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Büst çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Büst çizim atölyesi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Büst Çizim Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Büst çizim atölyesi programımızla birlikte büst çizim tekniklerini, görsel algılama yeteneklerinizi artırmayı, geometrik şekillerin ve objelerin detaylı çizimini öğrenmek ister misiniz? O halde el becerilerinizi ve teknik bilginizi geliştirecek büst çizim atölyesi programımızı inceleyerek bu şahane eğitime katılmalısınız!

İki bölümden oluşan büst çizim eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Büst çizim tekniğini öğreneceksiniz.
 • Işık ve gölge çalışmaları yapacaksınız.
 • Geometrik form çizimlerine hakim olacaksınız.
 • Resimde tonlama ve desen çalışmalarına hakim olacaksınız.
 • Kompozisyon kurma tekniklerini öğreneceksiniz.
 • El ve çizim becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Odaklanma yetenekleri kazanacaksınız.
 • Güzel sanatlar fakültelerine yerleşebilmek için donanım kazanacaksınız.
 • Sosyalleşebileceğiniz bir etkinlikte yer alacaksınız.
 • Boş zamanınız için geliştirici bir eğitim bulacaksınız.

Adımlarımızı sağlam atıyoruz! Büst çizim kursu derslerimize önce çizimin temel kurallarını öğrenerek başlayacağız!
 • Büst ve Tors Çiziminde Temel Bilgiler
 • Nokta ve Çizgi Egzersizleri
 • Resimde Açık ve Koyu Tonların Kullanımı
 • Işık ve Gölge
 • Tasarı İlkeleri
 • Form Tasarı İlkelerine Göre Çizim
 • Büst ve Tors Çiziminde Kompozisyon
 • Kompozisyon Çalışmaları
Büst çizim dersleri ile geçen 2 haftanın sonunda anatomi bilginiz gelişecek, beden çizimlerinde giderek ustalaştığınızı fark edeceksiniz.

Büst çizim atölyesi programımızın ikinci bölümünde tekniğimizin üzerinde duracak, geometrik form çalışmalarıyla çizimlerimizi kusursuzlaştırmayı deneyeceğiz.
 • Geometrik Form Çizimleri
 • Klasik Büst ve Tors Çizimlerinde Geometrik Formların Analizi
 • Anatomi Çizimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Oran ve Orantı
 • Parça Bütün İlişkisi
 • Artistik Anatomi
Büst çizim atölyesi programımızı doyurucu bilgilerle tamamlarken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer atölyelerimiz, hobi kurslarımız ve teknik eğitimlerimize yönlendiriyoruz.

Büst Çizim Atölyesi Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Başarılı bir çizer olarak her tekniğe hakim olmak istiyorsanız, yeteneklerinizi herkes görsün diye büst çizim atölyesi katılımcısı olarak kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz! Büst çizim kursları ile öğreneceklerinizin yararlı olacağını belirtiyor, sizi de büst çizim eğitimi alan memnun öğrencilerimizin arasında görmek istiyoruz!

Büst Çizim Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Büst Çizim Atölyesi Programı

Sanat dolu bir ortamda bulunmak, büst çizim teknikleri hakkında beceriler kazanmak istiyorsanız ellerinizi yetenekle dolduracak bir program içeriğine hazır olun!

Büst çizim workshop programı tamamen beklentilerinize, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 1 gün 3 bölümlük bir atölye eğitimidir. Yeteneklerinizi artırarak çizim sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak büst çizim atölyesi; büst çizimin temellerini, geometrik formların çizimini, büst üzerinde ışık ve gölgelendirme çalışmalarını, oran ve orantı bilgisini içeren bir eğitim programıdır.

Özgüveninizi sınırsızca geliştirecek, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, deneyimlerinizi artıracak büst çizim eğitimleri için Resim Akademi’nin kapısından içeri adım atmalısınız…

“Resim sanatı bir hesap ya da bir usa vurma işi değildir.” - Raoul Dufy

büst çizim dersi

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Büst çizim atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı büst çizim atölyesi sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları büst çizim dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Büst çizim atölyesi eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, çizerlerinden, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak büst çizim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Büst çizim atölyesi sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Büst çizim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve büst çizim kursu ücretleri için eğitim koordinatörlerimizle görüşebilirsiniz.

Resim Akademi büst çizim atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza gelebilir, eğitiminizi alabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Büst çizim dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Büst çizim kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
büst çizim kursu fiyatları

Büst Çizim Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Büst Çizim Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Büst çizimine dair her detayı bilmek ve el becerisi kazanmak isteyen öğrencilerimiz kısa sanat gezintilerine Resim Akademi’de devam ediyorlar. Siz de diğer öğrencilerimizin büst çizim atölyesi sonrasında severek aldıkları diğer eğitimleri incelemek istemez misiniz? İşte öğrencilerimizin en çok tercih ettiği diğer eğitimler…

Büst Çizim Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Büst çizim kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Büst çizim kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi büst çizim kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Büst çizim kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Büst çizim kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

138

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 690 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77