Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dijital İllüstrasyon Kursu

Çizim Yeteneğinizi Sanal Dünyaya Taşıyın!

Dijital Dünyaya Tasarımlarınızla Yön Verin – Resim Akademi Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Çizim yeteneğinizi dijital dünyaya taşımak, illüstrasyon yazılımlarını öğrenerek profesyonel dünyada aranan bir isim haline gelmek istemez misiniz? Cevabınız evetse, aradığınız fırsat burada!

Dijital illüstrasyon kursları ile çizim becerilerinizle dijitalde harikalar yaratacak, hayal gücünüzle sanal aleme yön vermeyi öğrenecek, dijital tasarım yazılımlarını yakından tanıyarak yeteneklerinizi teknolojiyle güncelleyeceksiniz, iş hayatına sağlam ve kendinden emin adımlarla girme fırsatı yakalayacaksınız.

Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu sizlere kariyerinize yeni bir soluk getirme şansı sunuyor, bu fırsatı kaçırmayın!

Dijital illüstrasyon kursları ile yalnızca iş hayatına değil, üniversitelerin grafik tasarım gibi bilgisayar destekli tasarımcılığa yönelik bölümlerine de hazırlanabilirsiniz.

dijital illüstrasyon kursu

Tüm Dijital İllüstrasyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Dijital illüstrasyon kursu programı haftada 1 gün 1,5 saatten 24 haftalık bir program olup tasarım ve çizim egzersizleri, görsel algı, Adobe Illustrator arayüzü ve kullanımı, dijital tasarım araç setleri, Adobe Bridge arayüzü ve kullanımı, özgün tasarım yaratma gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dijital İllüstrasyon Kursu Resim Akademi

Yaratıcı çizimler ve tasarımlarla hayal gücünüzü kağıda kolaylıkla yansıtmanıza rağmen söz konusu bilgisayar ortamında tasarım yapmak olduğunda o kadar başarılı değil misiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman dijital illüstrasyon eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış dijital illüstrasyon dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir dijital illüstrasyon eğitimi alın!

dijital illüstrasyon kursu eğitmenleri

Ünlü İllüstrasyon Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı tasarımcıları arasında yer alan ünlü isimlerden dijital illüstrasyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
dijital illüstrasyon kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Dijital illüstrasyon kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
dijital illüstrasyon kursu sertifika

Dijital İllüstrasyon Kursu Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı dijital illüstrasyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dijital illüstrasyon dersi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden dijital illüstrasyon eğitimi alarak suça ortak olmayın!

dijital illüstrasyon eğitimi

Mesleğinizde Güncelleşmek Mi İstiyorsunuz?

Çizim ve tasarım alanındaki birikiminiz güncellikten uzak mı? İşlerinizde dijital dünyanın avantajlarından yararlanamıyor musunuz?

Becerilerinizi dijital dünyaya taşımak, işinizi en iyi ve güncel bir şekilde yapabilmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse vakit kaybetmeden Resim Akademi ile tanışın, ilgi alanlarınıza en uygun dijital illüstrasyon eğitimi programını planlayalım, mesleğinizi bilgisayar desteğiyle yapmayı öğrenin, kariyer seçeneklerinizi artırın!

Boş vakitlerinizi Resim Akademi’de alanınızın en iyilerinden dijital illüstrasyon dersleri alarak geçirin, hem işin ustalarıyla tanışın hem de illüstrasyonun püf noktalarını öğrenin!

Dijitalleşmeye Ayak Uydurun!

Eğer başarılı bir tasarımcı olarak sektörde ayakta kalmak istiyorsanız yeteneklerinizi dijital dünyaya aktarabilmelisiniz...

Dijital dünyanın ve dijital reklamcılık sektörünün ihtiyaçlarına ve hedeflerinize göre planlanan bir dijital illüstrasyon kursu alarak güncel konular hakkındaki eksiklerinizi kapatın; internet reklam ajansları ve dijital pazarlama departmanı bulunan firmaların gözde isimlerinden biri haline gelin!

Dijital illüstrasyon kursları ile yeteneklerinizi güncelleştirecek, özgüven kazanarak kendinize ve mesleki birikiminize daha çok inanmaya başlayacaksınız!

dijital illüstrasyon eğitimleri
dijital illüstrasyon dersi

Sektördeki Yenilikleri Yakalayın!

Hali hazırda bir illüstratör olarak mesleğinizi yapıyor olsanız bile zirveye ulaşmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz!

Eğer son zamanlarda kendinizi sektördeki yenilikler karşısında geride kalmış hissediyor, rekabette elinizin zayıflamaya başladığını düşünüyorsanız dijital illüstrasyon dersi ile eski bilgilerinizin üzerine yenilerini ekleyebilir, sektördeki ve yazılımlardaki değişiklikleri yakalayarak performansınızı yukarı taşıyabilirsiniz.

İster kariyerinizin başında olun ister zirveye ulaşmak için kendinizi geliştirmeyi hedefleyin Resim Akademi dijital illüstrasyon eğitimi ile aradığınızı bulacaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Güçlü adımlarla kariyerinize başlamak, yeni bir kariyere adım atmak veya işinizdeki becerinizi daha da ilerletmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun dijital illüstrasyon kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir dijital illüstrasyon eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun dijital illüstrasyon eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre dijital illüstrasyon dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan dijital illüstrasyon dersleri veriyoruz.

dijital illüstrasyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dijital illüstrasyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Dijital illüstrasyon kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dijital illüstrasyon kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijital İllüstrasyon Kursları ile Hayal Gücünüzü Güncellemenin Tam Zamanı!

Giderek dijitalleşen dünyada yaratıcılığınızın yeni nesil araçlardan uzak kalmasını istemiyor, dijital tasarım araçlarını en iyi şekilde kullanarak becerilerinizi ortaya koyabilmeyi mi hedefliyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun dijital illüstrasyon eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi dijital illüstrasyon kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dijital illüstrasyon dersi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dijital illüstrasyon kursları

Yeteneklerinize Yatırım Yapın!

Çizim ve tasarıma olan ilginizi dijital illüstrasyon kursu ile destekleyin, hobinizi mesleğe dönüştürün, sevdiğiniz işi yaparak para kazanın!

Kayıt Ol »

Yeni Nesil Yaratıcılığı Keşfedin!

Hayal gücünüzü dijital illüstrasyon kursları ile bilgisayar ortamına aktarmayı öğrenin, illüstrasyon araçlarını mükemmel düzeyde kullanarak hızlı ve ses getiren tasarımlara imza atın!

meb ruhsatlı dijital illüstrasyon kursu

MEB Ruhsatlı Dijital İllüstrasyon Kursu

Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dijital illüstrasyon kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden dijital illüstrasyon eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız dijital illüstrasyon eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, uygulamaya dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve bilgisayar destekli tasarıma yönelik pratiklerle pekiştirmekteyiz.

Dijital illüstrasyon kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız dijital illüstrasyon kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dijital illüstrasyon dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dijital çizim ve tasarım tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman dijital illüstrasyon eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el becerilerini, görsel okur yazarlıklarını, bilgisayar destekli tasarım alanındaki deneyimlerini, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme kabiliyetlerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve workshop programları düzenliyor; dijital illüstrasyon kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital illüstrasyon kursu olarak öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunan, hedeflerine ulaşmalarını destekleyen bir dijital illüstrasyon eğitimi ile yaşamlarına değer katıyoruz.

uygulamalı dijital illüstrasyon eğitimi
dijital illüstrasyon eğitimleri

Uluslararası Standartta Dijital illüstrasyon Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan dijital illüstrasyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 1300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz dijital illüstrasyon kursu programımızda öğrenme hızınıza, hedeflerinize, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, dijital illüstrasyon dersi içeriklerimizin yeterliliğine, dijital illüstrasyon kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital illüstrasyon dersi içeriklerimizi sektörün akademik ve mesleki anlamda yeniliklerini yakından takip ederek güncelliyor, öğrencilerimize en iyi dijital illüstrasyon kursu deneyimini sunmak için illüstrasyon ve tasarım dünyasındaki yazılım güncellemelerini hızlı bir şekilde derslerimize entegre ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, dijital illüstrasyon kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Dijital illüstrasyon eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, mesleki birikimlerini ve ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir illüstratör ve dijital tasarımcı olarak onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen dijital illüstrasyon eğitmenleri, illüstratörleri ve tasarımcıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de kendinize yatırım yapabileceğiniz bir dijital illüstrasyon kursu düzenliyoruz.

dijital illüstrasyon dersi
dijital illüstrasyon dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Dijital illüstrasyon eğitimi sonrası kendini geliştirmeyi sürdürmek ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak dijital illüstrasyon kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve mesleki becerilerini bir adım daha ileri taşıyabilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya sanatın farklı yönleriyle tanışmak isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Mesleki yolculuklarında adından söz ettirmek, bilgi ve birikimleriyle saygı uyandırmak, başarılarıyla kariyer hedeflerini birer birer gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin dijital illüstrasyon kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanında oluyoruz.

Dijital İllüstrasyon Kursu Yorumları

Sevdiğiniz İşi Yapın!

Hobinizi mesleğiniz haline getirerek hayalinizdeki işi yapmak ve para kazanmak istemez misiniz?

Görsel Algınızı Geliştirin!

Dijital illüstrasyon kursları ile algılarla oynamayı öğrenin, tasarımlarınızın etki gücünü arttırın!

İşin Püf Noktalarını Öğrenin!

Bilgisayar destekli tasarıma dijital illüstrasyon eğitimi ile adım atın, mesleğinizi işin mutfağında öğrenin!

dijital illüstrasyon kursu mezunları

1300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize dijital illüstrasyon mesleğinin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Dijital illüstrasyon dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı dijital illüstrasyon kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dijital illüstrasyon dersi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye dijital illüstrasyon dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, hedeflerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir dijital illüstrasyon eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, kariyer yolculuğunuza sağlam adımlarla devam edin!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Güzel sanatlara olan ilgilerini meslekleri ve dijital illüstrasyon kursları ile sınırlı tutmayan öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendinize değer katacağınız, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve keyifli bir hobi edineceğiniz eğitimlerle yanınızdayız. Başta dijital illüstrasyon kursu olmak üzere öğrencilerimize mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları, hayatlarına renk katacakları hobi kursları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, dijital illüstrasyon kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

dijital illüstrasyon dersleri
sosyal etkinlikler dijital illüstrasyon kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir dijital illüstrasyon dersi sunuyoruz!

Dijital illüstrasyon kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif dijital illüstrasyon kursu olarak öğrencilerimizin mesleklerinin en iyileriyle birlikte tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı dijital tasarımcıları, illüstratörleri ve sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile profesyonellerle bir araya geliyoruz.

Dijital illüstrasyon dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, mesleki birikiminizi arttırmanın yanı sıra güzel vakit geçirmenizi sağlamayı da ihmal etmiyoruz!

Sanat Cafe

Dijital illüstrasyon dersi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dijital illüstrasyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, dijital illüstrasyon kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
dijital illüstrasyon workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı illüstratörleri, deneyimli tasarımcıları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta isimlerin sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve başarılarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü iş insanları, sanatçılar ve eğitmenlerden butik dijital illüstrasyon eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mesleğine adamış başarılı tasarımcılardan kariyeriniz boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Dijital illüstrasyon kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Dijital İllüstrasyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

Artık her şey gibi tasarımda dijitalde! Siz de görsel gücü yüksek illüstrasyonlarla insanları etkileyebilecek tasarımlar ortaya çıkarabilmek istiyorsanız detaylı dijital illüstrasyon eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dijital illüstrasyon eğitmenlerinden dijital illüstrasyon kursu alma şansını kaçırmayın!

Dijital illüstrasyon kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Güncel tasarım ve illüstrasyon programlarını kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Başarılı bir tasarımcı olarak kariyerinizde önemli bir adım atacaksınız.
 • Eksik bilgilerinizi gidererek kariyerinizi ileri taşıyacaksınız.
 • Deneyimli illüstrasyon eğitmenlerinden eğitim alarak işin püf noktalarını öğreneceksiniz.
 • Meslektaşlarınızla tanışacak, networkünüzü oluşturmaya başlayacaksınız.
 • Üniversitelerin grafik tasarım bölümleri için hazırlanacaksınız.
 • Kendinize daha fazla güveneceksiniz.
 • Dijital pazarlama ve reklamcılık sektöründe çalışabilecek yeterliliğe sahip olacaksınız.
 • Görsel algınızı güçlendireceksiniz.
 • Hedef kitlenize uygun tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz.
 • Ürettiğiniz görsellerin etki gücünü arttıracaksınız.

İşe önce tasarım programlarını tanıyarak başlıyoruz. Dijital illüstrasyon kursu programımızın ilk ayında Adobe Illustrator’u kullanmayı öğreneceğiz! 1. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Adobe Illustrator Programına Giriş
 • Program Kurulumu
 • Birden Fazla Çalışma Yüzeyi
 • Panel İçinde Görünümün Düzenlenmesi
 • Hizalama Özelliği
 • Akıllı Kılavuzlar
 • Çalışma Alanını Tanıma
 • Tools Paneli ve Araç Setleri
 • Panellerle Çalışma
 • Çalışma Alanını Kaydetme
 • Çalışma Alanını Sıfırlama
Her gün kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyor, dijital illüstrasyon kursları ile günümüzün dünyasına ayak uyduruyoruz!

Kendi tasarımlarınızı yapmaya hazır mısınız? Dijital illüstrasyon eğitimi yolculuğumuza basit tasarım denemeleriyle devam ediyoruz. 2. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Çizimin Görüntüsünü Değiştirme
 • Birden Fazla Çalışma Yüzeyi Arasında Gezinme
 • Navigatör Paneli
 • Fırçalarla Çalışma
 • Blob Fırça Kullanımı
 • Blob Fırça Aracıyla Çizim Egzersizleri
 • Blob Fırça ve Silgi Aracıyla Düzenleme
 • Desen ve Resim Fırçalarıyla Uygulamalar
 • Fırça Rengini Değiştirme
 • Fırçaların Renk Özelliklerini Değiştirme
 • Saçılma Fırçalarıyla Egzersizler
Dijital illüstrasyon dersleri ile geçen 2 ayın sonunda basit tasarımlarınızı dijitalde yapmak sizin için çok daha pratik hale gelecek!

Adobe Illustrator’un tüm detaylarını henüz öğrenmedik! Dijital illüstrasyon dersi yolculuğumuzu yeni araçlarla sürdürüyoruz. 3. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Örnek Şablonlarla Uygulamalar
 • Özel Çalışma Alanları
 • Yeni Kontrol Paleti Oluşturma
 • Shape Aracı
 • Yeni Araç Kutusu Oluşturma
 • Objelerle Çalışma
 • Type Stilleri ile Çalışma
 • Kalem Aracı ile İşaretleme
 • Gelişmiş Kalem Aracını Kullanmak
 • Objelerin Kopyasını Kullanma
 • Eğri Oluşturma
 • Gradient Uygulama
 • Gradient Palet
Dijital illüstrasyon dersleri ile yolculuğumuzu yarılarken artık tasarımlarınıza kendi yorumunuzu katmaya başlayacaksınız!

Fiziksel tasarımlarınızı sanal ortama aktararak üzerinde çalışmayı denediniz mi? 4. ay dijital illüstrasyon dersleri ile içe aktardığımız dosyalar üzerinde çalışmayı öğreneceğiz. 4. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • İçe Aktarma
 • Path Type Yaratmak
 • Links Paleti
 • Objeleri Hizalama
 • Spot Renklerin Kullanımı
 • Text Yazma
 • Çıktı Alma
 • Karakter Paleti
 • Paragraf Paleti
 • Renk Örnekleri Paleti
 • CMYK ve RGB Renklerin Farkları
 • Sembol Paleti
 • Sprey İşlemleri Uygulama
 • Katmanları Gruplama
 • PDF Çıktısı Alma
Her geçen gün Adobe Illustrator’u kullanmakta ustalaşacak, kariyerinize illüstrasyon yazılımlarını tüm detaylarıyla bilerek başlayacaksınız.

Dijital illüstrasyon eğitimi ile 5. ayımızda Adobe Bridge’i tanıyacak, tasarımlarımızda örnek presetlerden yararlanacağız. 5. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Adobe Bridge’e Giriş
 • Adobe Bridge’i Özelleştirme
 • Asset’lere Metadata ve Kelime Uygulama
 • Metadataları Düzenleme ve Kaydetme
 • Dosyalarda Arama Yapma
 • Shape Komutları
 • Compound Path Yaratma
 • Offset Path Yaratma
 • Efektler ve Filtreler
 • Pathfinder ile Shape Yaratma
Sanal ortamda tasarımlarınızı kusursuzlaştırmak nasıl bir his? Dijital illüstrasyon kursları ile deneyim kazanacak, rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz.

Son ayımızda dijital illüstrasyon dersleri ile gerçek bir tasarımcı haline gelecek, hayal gücümüzü dijital ortama aktaracağız! 6. Ay Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Tracing İmajlar ile Çalışmalar
 • Otomatik Tracing
 • Tracing Objeleri Path’e Dönüştürme
 • Live Paint Uygulama
 • Clipping Maskeler
 • Efekt Yaratma ve Düzenleme
 • Blend Uygulaması
 • Grafik Stili Paylaşma
 • Dönüştürülmüş Renklerle Çalışma
 • Renk Grupları Oluşturma
 • Resme Renk Atma
6 aylık dijital illüstrasyon eğitimi ile artık kendi tasarımlarınızı kolayca oluşturabilecek, dijital araçlardan dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz.

Dijital İllüstrasyon Kursu Programı – 1300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Görsel sanatlara olan ilgisini dijital becerilerle bir araya getirerek kariyer yolculuğunda aşama kaydetmek ve hayallerinin mesleğini yapabilecek yeterliliğe ulaşmak isteyenler için hazırladığımız dijital illüstrasyon kursları ile bugüne kadar 1300’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 katılımcı memnuniyeti sağladık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Dijital İllüstrasyon Kursu Programı

Bugüne kadar görsel yanınızın hep güçlü olduğuna mı inandınız? Kalem kağıtla yaptığınız tasarımlar bile insanları hayran mı bırakıyor? Bu becerinizi dijital araçların pratikliğiyle birleştirerek hayal gücünüze güç katmak istiyorsanız dijital illüstrasyon kursu tam size göre!

Dijital illüstrasyon kursu programı haftada 1 gün 1,5 saatten 24 haftalık bir program olup tasarım ve çizim egzersizleri, görsel algı, Adobe Illustrator arayüzü ve kullanımı, dijital tasarım araç setleri, Adobe Bridge arayüzü ve kullanımı, özgün tasarım yaratma gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Dijital illüstrasyon kursu programımızı tasarım becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak, iş dünyası ve grafik tasarım bölümlerine hazırlanmak isteyen tasarım ve illüstrasyon meraklılarına özel olarak düzenledik!

Dijital illüstrasyon kursu; üniversitede grafik tasarım veya görsel sanatlar eğitimi almış olmasanız bile dijital tasarım dünyasına adım atmanıza ve yeni bir meslek edinmenize imkan verir.

dijital illüstrasyon dersi

Dijital İllüstrasyon Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Dijital illüstrasyon kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı dijital illüstrasyon kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı dijital illüstrasyon kursu sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak dijital illüstrasyon kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Dijital illüstrasyon kursu eğitmen kadromuz; güzel sanatların başta illüstrasyon ve dijital tasarım alanlarında olmak üzere farklı alanlarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dijital illüstrasyon eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, illüstratörler ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak dijital illüstrasyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Dijital illüstrasyon kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Dijital illüstrasyon kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, dijital illüstrasyon kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan dijital illüstrasyon kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dijital illüstrasyon kursu Florya, dijital illüstrasyon kursu Bahçelievler, dijital illüstrasyon kursu Ataköy, dijital illüstrasyon kursu Yeşilköy, dijital illüstrasyon kursu Zeytinburnu, dijital illüstrasyon kursu Avcılar olarak hizmet veren dijital illüstrasyon kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Dijital illüstrasyon kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dijital illüstrasyon kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Dijital illüstrasyon kursu; çizime ve tasarıma ilgi duyan, bu ilgisini dijital becerilerle güçlendirmek ve profesyonel düzeye taşımak isteyenler için hazırlanan bir teknik eğitim programıdır. Dijital illüstrasyon kursu ile kariyerinize başarılı bir illüstratör ve tasarımcı olarak yön vermek için ihtiyacınız olan becerileri edinebilir, sektörde en çok kullanılan dijital illüstrasyon yazılımları ve kullanımlarında deneyim kazanabilir, işin püf noktalarını öğrenerek aranılan bir tasarımcı veya illüstratör haline gelebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
dijital illüstrasyon kursu fiyatları

Dijital İllüstrasyon Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Dijital İllüstrasyon Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yeteneklerini günümüzün dünyasına uyarlayarak mesleki kazanımları arasına yenilerini eklemek isteyen öğrencilerimiz dijital illüstrasyon kursu sonrasında güzel sanatların farklı yönlerini Resim Akademi’de keşfetmeyi sürdürüyor. Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız dijital illüstrasyon kursu sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Dijital İllüstrasyon Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dijital illüstrasyon kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Dijital illüstrasyon kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Dijital illüstrasyon kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

1300+

Mezun Öğrenci

Dijital illüstrasyon kursları ile kariyerlerinde sağlam adımlarla ilerleyen yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

395

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.975 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77