Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Kariyerinize Hayal Gücünüz Yön Versin!

Markaların Favori Tasarımcısı Olun! Resim Akademi Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Hayal gücünüze güveniyor musunuz? Profesyonel bir tasarımcı olmak, markalarla çalışmak ve endüstriyel ürün tasarımında aranan bir isim haline gelmek için en doğru adrestesiniz!

Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile yeteneklerinizi profesyonel seviyeye taşıyacak, dijital çizim programlarını öğrenecek, iş hayatına hazırlanacak ve hayal gücünüzle kariyerinizi şekillendirmeyi öğreneceksiniz! Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de sizlere mesleğinizi eğlenirken öğrenebileceğiniz dolu dolu bir program sunuyoruz...

Kariyerinize yatırım yapmak için vakit kaybetmeden endüstri ürünleri tasarımı kursu ile tanışın, geleceğinizi bugünden inşa etmeye başlayın!

Günümüzün teknolojiye, makinelere ve otomasyon sistemlerine bağlı dünyasında endüstri ürünleri tasarımı kursu ile kalıcı bir yer edinebilirsiniz.

endüstri ürünleri tasarımı kursu

Tüm Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Endüstri ürünleri tasarımı kursu haftada 1 gün 1,5 saatten oluşan bir program olup temel tasarım, makine ve ürün tasarımı, görsel algı, tasarımda tüketici algısı, ürün tasarım yöntemleri, CAD yazılımlarının kullanımı, AutoCAD arayüzü ve komutları, Solidworks arayüzü ve komutları gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Resim Akademi

Geleceğin dünyasında yerinizi yaratıcılığınızla ayırtmak, mesleki birikiminize yeni kazanımlar ekleyerek kariyer seçeneklerinizi arttırmak istemez misiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman endüstri ürünleri tasarım eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış endüstri ürünleri tasarım dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alın!

endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı tasarımcıları arasında yer alan ünlü isimlerden endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
endüstri ürünleri tasarımı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Endüstri ürünleri tasarımı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında endüstri ürünleri tasarımı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

endüstri ürünleri tasarımı eğitimi

Kariyerinizde Değişiklik Çanları Mı Çalıyor?

Uzun zamandır mesleğinizin sizi tatmin edemediğini mi hissediyorsunuz? Yaratıcılığınızı ve çalışma tutkunuzu işiniz mi sınırlıyor?

Kendinize yeni bir kariyer planı çizmeye ne dersiniz? Eğer çizim yapmaya ilgi duyuyor ve yeteneklerinizi kariyeriniz haline getirmek istiyorsanız endüstri ürünleri tasarımı kursları ile geleceğinize yeni bir yön verebilir, sanatsal becerilerinizi sizi bugünün ve yarının dünyasında vazgeçilmez kılacak bir mesleğe dönüştürebilirsiniz.

Alanının en iyilerinden endüstri ürünleri tasarımı kursu alın, yeteneklerinizi uygulamalı eğitimlerle geliştirin, kendinize yatırım yapın!

Sevdiğiniz İşi Yapın!

Hayatınızın tutkusunu bir hobi olmaktan çıkarmaya, daha ileri taşımaya ne dersiniz? Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile bunu yapmanız zor değil!

İster güzel sanatlar fakültesinde eğitim almaya hazırlanan bir öğrenci isterseniz de mesleğine ilk adımları atmaya hazırlanan bir tasarımcı olun; endüstri ürünleri tasarımı kursu ile sektörün ihtiyaçlarına göre yeteneklerinizi güncelleyin, tutkusunu mesleği haline getiren şanslı insanlardan biri olun!

Resim Akademi endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile gerçek potansiyelinizi açığa çıkarın, geleceğin dünyasında yeriniz hazır olsun!

endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri
endüstri ürünleri tasarımı dersi

Kariyerinizde Yeni Fırsatlar Yaratın!

Uzun süredir endüstriyel tasarım alanında çalışıyorsanız sektördeki bilgilerinizi güncellemek karşınıza yeni fırsatların çıkmasını sağlayabilir!

Gelişiminiz için endüstri ürünleri tasarımı kursu alarak sektördeki yenilikleri öğrenin, alanınızın en iyilerinden eğitimler alın, güncel CAD yazılımlarını kullanmakta deneyim kazanın, mesleki yolculuğunuzda hızlı adımlar atarak kariyer basamaklarını daha kısa sürede tırmanın!

İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre planladığımız endüstri ürünleri tasarımı kursları ile kariyeriniz için yeni seçenekler yaratacak, zirveye becerileriniz ve birikiminizle ulaşacaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyerime yeni baştan yön vermenin zamanı geldi diyor, kendinizi geleceğin dünyasına hazırlamak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun endüstri ürünleri tasarımı kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre endüstri ürünleri tasarımı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan endüstri ürünleri tasarımı dersleri veriyoruz.

endüstri ürünleri tasarımı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi endüstri ürünleri tasarımı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Endüstri ürünleri tasarımı kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursları ile Kendinize Güveninizi Tazeleyin, Mesleğinizde Yeni Başarılara Yelken Açın!

Yüksek rekabetin bir an bile duraksamadığı iş dünyasında kendinize güçlü bir konum edinmek için mesleki gelişiminize katkı yapmak istemez misiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun endüstri ürünleri tasarımı eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi endüstri ürünleri tasarımı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
endüstri ürünleri tasarımı kursları

İşin Mutfağını Keşfedin!

Tasarım ve çizim becerilerinizi endüstri ürünleri tasarımı kursu ile keskinleştirin, uygulamalı eğitimlerle daha yolun başında deneyim kazanın!

Kayıt Ol »

Her Zaman Zirveyi Hedefleyin!

Kendini geliştiren, endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile mesleğinin tüm ayrıntılara vakıf bir profesyonel olarak kariyerinizi zirveye taşıyın!

meb ruhsatlı endüstri ürünleri tasarımı kursu

MEB Ruhsatlı Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Resim Akademi endüstri ürünleri tasarımı kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, uygulamaya dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve ürün tasarımına yönelik pratiklerle pekiştirmekteyiz.

Endüstri ürünleri tasarımı kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız endüstri ürünleri tasarımı kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı endüstri ürünleri tasarımı dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, çizim ve tasarım tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman endüstri ürünleri tasarımı eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin görsel okur yazarlıklarını, CAD yazılımlarına dair deneyimlerini, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme kabiliyetlerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve workshop programları düzenliyor; endüstri ürünleri tasarımı eğitimi sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en iyi endüstri ürünleri tasarımı kursu olarak öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunan, hedeflerine ulaşmalarını destekleyen bir endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile yaşamlarına değer katıyoruz.

uygulamalı endüstri ürünleri tasarımı eğitimi
endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri

Uluslararası Standartta Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan endüstri ürünleri tasarımı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz endüstri ürünleri tasarımı kursu programımızda öğrenme hızınıza, hedeflerinize, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, endüstri ürünleri tasarımı eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, endüstri ürünleri tasarımı kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Endüstri ürünleri tasarımı dersi içeriklerimizi sektörün ihtiyaçlarına yanıt verecek başarılı tasarımcılar yetiştirecek şekilde düzenliyor, akademik ve mesleki anlamda yeniliklerini yakından takip ederek müfredatımızı ve eğitim metotlarımızı güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, endüstri ürünleri tasarımı kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, mesleki birikimlerini ve ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, mesleki başarılar için onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen endüstri ürünleri tasarımı eğitmenleri ile birlikte hem keyif alacağınız hem de kendinize yatırım yapabileceğiniz bir endüstri ürünleri tasarımı kursu düzenliyoruz.

endüstri ürünleri tasarımı dersi
endüstri ürünleri tasarımı dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi sonrası kendini geliştirmeyi sürdürmek ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak endüstri ürünleri tasarımı kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve mesleki becerilerini bir adım daha ileri taşıyabilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya sanatın farklı yönleriyle tanışmak isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Mesleki yolculuklarında adından söz ettirmek, bilgi ve birikimleriyle saygı uyandırmak, başarılarıyla kariyer hedeflerini birer birer gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin endüstri ürünleri tasarımı kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanında oluyoruz.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Yorumları

Hedefleriniz İçin Harekete Geçin!

Becerilerinizi geliştirerek alanınızda saygınlık kazanmak, kariyerinizde daha ileri adım atmak istemez misiniz?

Mesleğinizin En İyisi Olun!

Kariyerinizin hangi aşamasında olursanız olun, endüstri ürünleri tasarımı kursu ile birikiminizi arttırın, zirveyi hedefleyin!

Gelecekte Yerinizi Ayırtın!

Bugünün ve geleceğin mesleği endüstriyel ürün tasarımında ustalaşın, yeni başarılara imza atmaya hazırlanın!

endüstri ürünleri tasarımı kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize endüstriyel tasarımın teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Endüstri ürünleri tasarımı dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı endüstri ürünleri tasarımı kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye endüstri ürünleri tasarımı dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, hedeflerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, kariyer yolculuğunuza sağlam adımlarla devam edin!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Güzel sanatlara olan ilgilerini meslekleri ve endüstri ürünleri tasarımı kursları ile sınırlı tutmayan öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendinize değer katacağınız, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve keyifli bir hobi edineceğiniz eğitimlerle yanınızdayız. Başta endüstri ürünleri tasarımı kursu olmak üzere öğrencilerimize mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları, hayatlarına renk katacakları hobi kursları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, endüstri ürünleri tasarımı kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

endüstri ürünleri tasarımı dersleri
sosyal etkinlikler endüstri ürünleri tasarımı kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi endüstri ürünleri tasarımı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir endüstri ürünleri tasarımı dersi sunuyoruz!

Endüstri ürünleri tasarımı kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif endüstri ürünleri tasarımı kursu olarak öğrencilerimizin mesleklerinin en iyileriyle birlikte tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı endüstriyel tasarımcılar ve iş insanları ile tanışmasına imkan veriyor, en iyilerle düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile profesyonellerle bir araya geliyoruz.

Endüstriyel ürün tasarımı dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, mesleki birikiminizi arttırmanın yanı sıra güzel vakit geçirmenizi sağlamayı da ihmal etmiyoruz!

Sanat Cafe

Endüstriyel ürün tasarımı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece endüstri ürünleri tasarımı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, endüstri ürünleri tasarımı kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
endüstri ürünleri tasarımı workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı iş insanları, deneyimli sanatçıları ve tasarımcıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta isimlerin sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve başarılarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü iş insanları, sanatçılar ve eğitmenlerden butik endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mesleğine adamış başarılı tasarımcılardan kariyeriniz boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Endüstri ürünleri tasarımı kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Modern dünyanın ihtiyaçlarına yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle yanıt vermek, kariyerinizi zirveye taşıyarak tasarımlarınızla insanların hayatında yer edinmek istemez misiniz? Detaylı endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman endüstri ürünleri tasarımı eğitmenlerinden endüstri ürünleri tasarımı kursu alma şansını kaçırmayın!

Endüstri ürünleri kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Mesleğinize güçlü bir adımla başlama şansınız olacak.
 • Üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı bölümlerine hazırlanacaksınız.
 • Eksiklerinizi gidererek mesleki yolculuğunuzda yeni şanslar yakalayacaksınız.
 • Kariyerinizi daha ileri taşıyacaksınız.
 • Teknik resim kurallarına uygun bir şekilde endüstriyel ürün tasarımları yapabileceksiniz.
 • CAD yazılımlarını ve bilgisayar destekli tasarımı öğreneceksiniz.
 • 3 boyutlu tasarımda deneyim kazanacaksınız.
 • Gelecekteki meslektaşlarınızla şimdiden tanışarak networkünüzü oluşturmaya başlayacaksınız.
 • Eğitim geçmişinizden bağımsız olarak yeni bir kariyer yapma şansınız olacak.
 • Alanınızda kendinize olan güveniniz artacak.
 • Özgeçmişinize endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikasını ekleyerek işverenlerin dikkatini çekeceksiniz.

İşe tasarımın temellerinden başlıyor, endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile adımlarımızı sağlam attığımızdan emin oluyoruz! 1. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Temel Tasarım
 • Çizgi Egzersizleri
 • Hacim, Kütle ve Yüzey Kavramları
 • Geometrik Şekil Çalışmaları
 • Obje Strüktürlerini Görsel Olarak Algılama
 • Geometrik Alan Çalışmaları
 • Renk ve Biçim İlişkileri
 • Karakalem ve Monokrom Çalışmaları
 • İzdüşüm Yöntemleri
 • Üç Boyutlu Tasarıma Giriş
Teknik kavramlar sizi korkutmasın! Endüstri ürünleri tasarımı kursu ile 6 ayda mesleğinizin tüm gereklerini yaparak yaşayarak öğreneceksiniz!

Tasarım, algı demektir. Endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile 2. ayımızda tasarımda tüketici algısını inceleyecek, başarılı bir tasarımcı olmak için yeteneklerimizi şekillendireceğiz. 2. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Algılamada Gestalt İlkeleri
 • Ürün Tasarımında Tüketici Algısı
 • Tasarımda Oran ve Denge
 • Hiyerarşi ve Bütünlük
 • Etki Noktası, 2 ve 3 Boyutlu Tasarım
 • Temel Matematik
 • Temel Geometri
 • Analitik Geometri
 • Çizim ve Anlatım Teknikleri
 • Tasarımla Öyküleme
Usta bir tasarımcı olmaya hazır mısınız? Endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile sektörde aranan bir isim haline geleceksiniz.

Hayal gücümüzün sınırlarını test ediyoruz! Endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile hem tüketicileri hem de markaları etkilemeyi öğreneceğiz! 3. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Sunum ve Renklendirme Teknikleri
 • Görsel Sunum Teknikleri
 • Ürün Tasarımında Elementler
 • Ürün Tasarım Yöntemleri
 • Ürün Tasarımında Konum ve Değer
 • Şekil – Zemin İlişkisi
 • Uzaklık ve Yakınlık Ayrıntıları
 • Işık-Gölge Kontrastları
 • Geometrik Formların Çizimleri
 • 2 ve 3 Boyutlu Çalışmalar
 • Üç Boyutlu Geometrik Formların Çizimleri
 • Kavalyer ve Aksonometrik Perspektifler
 • Plan – Kesit ve Görünüm İlişkisi
 • Artistik Perspektif
 • Modellemeye Giriş
 • Sanal ve Gerçek Modelleme Teknikleri
Endüstri ürünleri tasarımı kursu ile özgüveniniz her geçen gün artacak! Bırakın, tasarımlarınıza hayal gücünüz şekil versin!

Gerçek bir tasarımcı olmak istiyorsanız tasarım yazılımlarını kullanmayı bilmelisiniz! Endüstri ürünleri tasarımı kursu yolculuğumuzun son ayını bilgisayar destekli tasarıma ayırıyoruz. 4. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Bilgisayar Destekli Tasarım
 • Grafik İşleme
 • Adobe Photoshop ve Illustrator Çalışmaları
 • CAD Yazılımlarında Uygulamalar
 • 2 ve 3 Boyutlu Objelerin Sanal Ortamda Tasarlanması
 • Temel Deformasyon Komutları
 • Sanal Ortamda Işık ve Renk Bilgisi
 • Gerçekçi Tasarım Oluşturma
 • AutoCAD Arayüzü, Araçları ve Komutları
 • AutoCAD Yazılımında Desen ve Logo Tasarımı
 • AutoCAD Çıktı Alma ve Dosya Formatları
CAD yazılımlarına ilk adımlarımızı attığımız endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile yaratıcılığınızı sanal dünyaya taşıyacaksınız!

Yolculuğumuza CAD yazılımları üzerinden devam ediyor, tasarımlarımıza AutoCAD ile şekil veriyoruz. 5. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • AutoCAD Kesit Görünüşler
 • Tarama Çizgileri ve Özellikleri
 • Tam Delik ve Kör Delik
 • Tam, Yarı ve Kademeli Kesit Görünüşler
 • Döndürülmüş Kesit Görünüşler
 • Kısmi ve Detay Kesit Görünüşler
 • 2 Boyutlu Çizim Egzersizleri
 • Peyzaj Projesi Uygulaması
 • Makine Parçası Çizim Uygulaması
 • Mimari Çizim Uygulaması
 • Bina Çizim Uygulaması
 • 3 Boyutlu Çizim Egzersizleri
 • İzometrik, Aksonometrik ve Dimetrik Çizim Çalışmaları
 • Katı Model Çalışma Kuralları
Bolca uygulama yapacağımız 5. ay endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile CAD yazılımları sizin için kağıt kalemden daha kolay hale gelecek!

Son bölümümüzde bir başka 3 boyutlu teknik çizim uygulaması olan Solidworks’e bakacağız. 6. Ay Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Solidworks Arayüzü ve Komutları
 • Temel Çizim Komutları
 • Katı Modelleme Tasarımı
 • Referans Resim Kullanarak Modelleme
 • Montaj Sayfası Oluşturma
 • Animasyon ve Simülasyon Oluşturma
 • Bükülme Analizi ve Statik Analiz
 • Plastik Enjeksiyon Analizi
 • Teknik Resim Oluşturma
 • Yüzey Modelleme
 • Yüzey Modelleme ve Katı Modelleme Arasındaki Farklar
 • Sac Levha Oluşturma
 • İleri Düzey SolidWorks Komutları
6 aylık yolculuğumuz sonunda artık hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşımaya hazır, donanımlı bir endüstriyel ürün tasarımcısı haline geleceksiniz!

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Modern dünyanın endüstriyel ihtiyaçlarına tasarımlarıyla hayat vermek isteyen, yeteneklerini yeni bir kariyere dönüştürmeyi hedefleyen ve kendisine yatırım yaparak kariyerini zirveye taşımayı arzulayanlara sunduğumuz endüstri ürünleri tasarımı kursları ile bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %97 katılımcı memnuniyeti sağladık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı

Mesleki becerileriniz ve birikiminizle kariyerinize hızlı bir giriş yapmak mı istiyorsunuz? Yoksa mesleğinizi değiştirerek yeteneklerinizle daha uygun bir alana geçmeyi mi planlıyorsunuz? O halde kesinlikle endüstri ürünleri tasarımı kursumuza göz atmalısınız.

Endüstri ürünleri tasarımı kursu haftada 1 gün 1,5 saatten oluşan bir program olup temel tasarım, makine ve ürün tasarımı, görsel algı, tasarımda tüketici algısı, ürün tasarım yöntemleri, CAD yazılımlarının kullanımı, AutoCAD arayüzü ve komutları, Solidworks arayüzü ve komutları gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Endüstri ürünleri tasarımı kursu programımızı çizim ve tasarım becerilerini geliştirerek yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak, iş dünyasına ve üniversitelerin endüstriyel tasarım bölümlerine hazırlanmak isteyenlere özel olarak hazırladık!

Endüstri ürünleri tasarımı kursu ile makine parçasından endüstriyel parça ve ürün tasarımına, otomasyon sistemlerinden inşaat ürünlerine kadar farklı alanlarda çalışabilir, yeni bir kariyer planı yapabilirsiniz.

endüstri ürünleri tasarımı dersi

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak endüstri ürünleri tasarımı kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitmen kadromuz; güzel sanatların başta endüstriyel tasarım ve teknik resim alanlarında olmak üzere farklı alanlarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü endüstri ürünleri tasarımı eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı isimlerini bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan endüstri ürünleri tasarımı kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu Florya, endüstri ürünleri tasarımı kursu Bahçelievler, endüstri ürünleri tasarımı kursu Ataköy, endüstri ürünleri tasarımı kursu Yeşilköy, endüstri ürünleri tasarımı kursu Zeytinburnu, endüstri ürünleri tasarımı kursu Avcılar olarak hizmet veren endüstri ürünleri tasarımı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Endüstri ürünleri tasarımı kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Endüstri ürünleri tasarımı kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Endüstri ürünleri tasarımı kursu mesleki ve akademik birikiminizi ve pratik becerilerinizi geliştirmeyi hedefleyen bir teknik eğitimdir. Eğer üniversitelerin endüstriyel tasarım bölümlerinde okuyor veya okumayı planlıyorsanız endüstri ürünleri tasarımı kursları ile yeni kaynaklara ulaşabilir ve daha fazla uygulama yaparak deneyim kazanabilirsiniz. Sektöre yeni adım atıyor veya eksiklerinizi gidererek daha başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsanız endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alarak temel tasarım teorisine dair bilgilerinizi gözden geçirebilir, bilgisayar temelli endüstriyel tasarımda daha fazla tecrübe edinebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kariyerlerini çizim yetenekleriyle şekillendirmek ve mesleki becerilerini güçlendirmek isteyen endüstri ürünleri tasarımı kursu ile yetinmedi! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız endüstri ürünleri tasarımı kursu sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Endüstri Ürünleri Tasarımı Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Endüstri ürünleri tasarımı kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Endüstri ürünleri tasarımı kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi endüstri ürünleri tasarımı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Endüstri ürünleri tasarımı kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Endüstri ürünleri tasarımı kursları ile kariyerlerinde sağlam adımlarla ilerleyen yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

271

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.355 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77