Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Heykel Tasarım Atölyesi

Kil Parçalarıyla Harikalar Yaratıyoruz…

Dünyaya Şekil Vermeyi Öğrenin! – Heykel Tasarım Kursu Resim Akademi

Ellerinizi kirletmeye hazır mısınız? Toprağı şekillendirecek, hayal gücümüze hayat vereceğiz! Heykel tasarım atölyemizde kil parçalarını sanat harikalarına dönüştürüyoruz…

Gerçek bir sanat okulunda, plastik sanatlara hayranlık duyan sınıf arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir heykel atölyesi programına ne dersiniz? Türkiye’nin en iyi sanat merkezi Resim Akademi’de ellerinizle harikalar yaratacak, hayal gücünüzü somutlaştıracak, yeteneklerinizi konuşturacaksınız! Yeni ve keyifli bir hobi edinerek boş vakitlerinizi sanatla geçireceksiniz.

Heykel tasarım atölyesi programımızı yeni bir hobi edinmek, el becerilerini geliştirmek ve üniversitelerin heykel bölümlerine hazırlanmak isteyen sanatseverler için özel olarak hazırladık!

Her yıl heykel yapımı kursu almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

heykel tasarım atölyesi

Tüm Heykel Tasarım Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
5 Hafta 25 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Heykel tasarım atölyesi programıyla sizlere 5 hafta 25 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, akademik ve mesleki hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Heykel sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde tasarım ve çizgi çalışmaları yapıyor, hacim ve kütle kavramını öğreniyor, heykelcilikte kullanılan malzemeleri yakından tanıyor, bolca pratikle sanatımızda deneyim kazanıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Heykel Tasarım Atölyesi Resim Akademi

Yeteneklerinizi sanatla harmanlamanın zamanı geldi! Resim Akademi’nin en keyifli workshopı heykel tasarım atölyesine davetlisiniz! Hemen gelin, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir heykel kursu ile el becerilerinizi ortaya çıkarın!

heykel tasarım atölyesi eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden heykel eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
heykel tasarım workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Heykel dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
heykel tasarım atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı heykel kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında heykel tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden heykel yapımı kursu alarak suça ortak olmayın!

heykel tasarım kursu

Mükemmel Bir Sanatla Tanışın!

Duygu ve düşünceleri en güzel ifade etme şekillerinden biri olan heykelcilikte ustalaşmak ister misiniz? Birçok insanın en büyük hayalini, gelin Resim Akademi’de siz gerçekleştirin!

Kilden heykellere yetenekleriniz ve hayal gücünüzle şekil verin! Heykel tasarım atölyesinde ruhunuzu beslerken aynı zamanda da yarattığınız sanat eserleriyle başarı duygusunu tadın! Yoğun ve yorucu temponuza küçük bir mola vererek hayata, sanatın penceresinden bakın. Resim Akademi’de hem dinlenin hem de eğlenin!

Çamurun, sizi ne kadar sakinleştirdiğine inanamayacaksınız! O dokuya şekil ve hayat verdikçe kendinizi, yeniden keşfedeceksiniz!

Yeni Bir Hobi mi Arıyorsunuz?

Hem el becerilerinizi konuşturabileceğiniz hem de boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir hobi mi edinmek istiyorsunuz?

Öyleyse, sanatın tüm dallarında eğitimler veren Resim Akademi ile tanışın! Heykel tasarım atölyesi ile kendinize ayırmak istediğiniz tüm vakitleri, hem keyifli hem de üretkenliğinizi destekleyecek bir kurs ile geçirin! Yaratıcılığınızı, motivasyonunuzu ve enerjinizi yükseltin; işinize daha çok konsantre olun!

Siz de heykel tasarım kurslarına katılın, sıkıcı ve monoton yaşamınıza dur deyin! Artık heykel tasarım atölyesi ile çok daha aktifsiniz!

heykel tasarım kursları
heykel tasarım eğitimi

Hayallerinizi Ertelemeyin!

Hayatınızın her döneminde heykeltıraşlara büyük bir hayranlık mı duydunuz? Peki, neden siz de onlar gibi ellerinizle toprağa şekil vermiyorsunuz?

Haydi, Resim Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirmenin şimdi tam zamanı! Hemen heykel tasarım atölyesine katılın; toprak, çamur ve kilden birbirinden harika eserler yaratın! Hem sanatın büyülü dünyasındaki yerinizi alın hem de heykel sanatını keşfetmenin ayrıcalığını hissedin.

Yaşamınızdan sanatı, asla eksik etmeyin! Sanatın, özellikle de heykelciliğin rahatlatıcı ve dinlendirici etkisini siz de heykel tasarım eğitimi ile yaşayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Bir parça kilden mükemmel eserler ortaya koyan heykel sanatçılarının sırrını merak mı ediyorsunuz? Resim Akademi’de heykelcilik ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz! Hemen kurumumuzu ziyaret edin, hem bir kahvemizi için hem de size en uygun heykel tasarım eğitimleri hakkında bilgi alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun heykel tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre heykel tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan heykel tasarım dersleri veriyoruz.

heykel tasarım workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi heykel tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Heykel tasarım eğitimi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Heykel tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Heykel Tasarım Atölyesi ile Sanatınızı Yaparak Öğrenin, Deneyim Kazanın, Kendinizi Geliştirin!

Heykel tasarım atölyesinde, güzel sanatlar konusundaki yeteneklerinizi gün ışığına çıkartmak ister misiniz? Elinizin becerisi ve hayal gücünüzün genişliği, gelin Resim Akademi’de birleşsin! Yaşamınızda yepyeni bir rutine ihtiyacınız varsa gelin, heykel tasarım atölyesi ile sanatla yenilenin, güzelleşin ve dinlenin!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi heykel tasarım atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik heykel tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
heykel tasarım workshop

Duygularınızı Açığa Çıkarın!

Sanatçıların kendini ifade etmesinin en iyi şekli, sanat eserleridir. Siz de zihninizden tüm geçenleri heykel tasarım atölyesinde eserinize yansıtın!

Kayıt Ol »

Kendinizi Keşfedin!

Heykel tasarım derslerinde yarattığınız sanat eserleri ile kendinize olan güveninizi tazeleyin, bir daha asla sanattan kopmayın!

meb ruhsatlı heykel tasarım atölyesi

MEB Ruhsatlı Heykel Tasarım Kursu

Resim Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığından ruhsat almış, kaliteli bir eğitim kurumuyuz; heykel tasarım eğitimlerimizi de MEB standartlarına bağlı kalarak veriyoruz.

Heykel tasarım atölyesinde öğrencilerimizin güvenli bir binada ve alanında uzman kişilerden eğitim alabilmesi için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor, MEB standartlarına ek olarak Avrupa kriterlerini de uyguluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun heykel tasarım kursları veriyor; öğrencilerimizin eğitim sektöründeki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan faydalanmalarını sağlıyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Heykel Tasarım Atölyesi

Sürekli ev ve iş arasında gelip giden bir düzeni olanlar ve monoton yaşamına yepyeni bir soluk getirmek isteyenler için heykel tasarım derslerini uygulamalı olarak işliyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için heykel tasarım derslerimiz için gerekli olan teknik ve teknolojik ekipmanların tamamını bulundurmaya özen gösteriyor; derslerimizi uygulayarak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri, birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı heykel tasarım dersinde; desen çalışmaları, canlı modelden çalışmalar, iskelet kurma, ışık ve gölge egzersizleri gibi konularda pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı heykel tasarım eğitimi
heykel tasarım eğitimleri

Uluslararası Heykel Tasarım Kursu Standardı

Heykel tasarım eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, gelişiminin ve çabasının farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan heykel tasarım eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz heykel tasarım kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda heykel tasarım eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Yeteneklerinizi geliştirebilmeniz ve günlük yaşamınız için gerekli olan motivasyonu sağlayabilmeniz adına Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Heykel tasarım kursundan sonra da profesyonel yaşamında yönlendirmeye ihtiyaç duyan, başarıya nasıl ulaşması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize rehberlik yapıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Azmi, başarısı ve gelişimiyle fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize heykel tasarım eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Heykel tasarım atölyesinden sonra yeni yeteneklerinizi keşfedebilmeniz ve kendinizi çok daha aktif hissedebilmeniz için yanınızda oluyoruz.

heykel tasarım dersi

Öğrenci Yorumları

Ellerinizle Hayat Verin!

Heykel tasarım atölyesinde kile, çamura ve toprağa şekil verin, yepyeni sanat eserleri yaratın!

Sanatla Dolu Bir Yaşama Merhaba Deyin!

Heykel tasarım derslerini bitirdikten sonra diğer sanatsal eğitimlere katılın, gelişime devam edin!

Ön Plana Çıkın!

Çevrenizde sanata ve sanatçıya değer veren biri olarak tanının, tüm dikkatleri üzerinizde toplayın!

heykel tasarım kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Bugüne dek Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden heykel tasarım kurslarımıza katılan pek çok öğrencimize heykel sanatının pratik yönlerini aktardık ve keyifli vakit geçirmelerini sağladık.

Tam donanımlı heykel tasarım eğitimi merkezimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, ferah atölyelerimiz, deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ve içimizdeki eğitim aşkı ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel heykel tasarım atölyesi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Kişisel gelişimini desteklemek, elleriyle harikalar yaratmak isteyenlere dopdolu bir heykel tasarım kursu sunduk.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İşten kalan zamanlarda hem eğlenmek hem de bol bol dinlenmek isterseniz heykel tasarım kursu dışındaki destekleyici eğitimlere de bakmanızı öneririz.

Heykel tasarım kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, karakalem, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere ya da motivasyonunuzu artıracak ebru, ahşap boyama, sulu boya, akrilik, yağlı boya gibi kurslara katılabilirsiniz.

Heykel tasarım atölyesinde bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, hafta sonlarınızı çok daha aktif geçirebilirsiniz.

heykel tasarım dersleri
sosyal etkinlikler heykel tasarım atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Özgeçmişinizdeki hobiler kısmına faydalı, keyifli ve enerji dolu bir belge kazandırabileceğiniz heykel tasarım atölyesinin son derece sanatsal bir çatı altında verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca heykel tasarım eğitimi almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da arkadaşlarıyla birlikte öğrendikleri bilgileri geliştirebilmeleri, ünlü isimlerle tanışabilmeleri için başarılı heykeltıraşlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla network organizasyonları düzenliyoruz.

Kişisel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda da yepyeni sanatsal beceriler edinmelerini sağlıyor, huzurlu bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Sanatın en güzel hallerini yansıtan Sanat Cafe’mizde heykel tasarım kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, heykel tasarım derslerini öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin yalnızca heykel sanatını öğrendikleri bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, keyifli vakit geçirebileceği, yeni dostluklar edinebileceği ve kendine vakit ayırabileceği bir ortam haline dönüştürüyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, kendinize olan güveninizi tazelemenizi sağlıyor, sizleri iş ve günlük yaşamınıza motive ediyoruz.

bakırköy sanat cafe
heykel tasarım workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü heykeltıraşlarını, ressamlarını, sanatçılarını ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, birbirinden verimli workshoplar düzenliyoruz.

Bugüne dek çok sayıda sanat eserinin altına imzasını atan, yapıtları ile ülke ve dünya çapında adını duyuran isimlerden, sanatta başarılı olmanın yollarını öğreniyor, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini destekleyici tüyolar alıyoruz.

Mesleğine tutkuyla bağlı, yıllarını bu işe vermiş profesyonel kişilerle gerek akademik gerekse sosyal yaşamınız için benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Heykel tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Heykel Tasarım Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Heykel tasarım kurslarında; güzel sanatların en güzel dallarından biri olan heykelcilikle sizleri tanıştırıyor; ünlü sanatçıları ve eserlerini inceliyoruz. Heykel tasarım kursunda desen ve kalıp alma çalışmaları yapıyor, derslerimizi uygulamalı olarak işliyoruz. Siz de gelin, heykel tasarım dersinin eğlencesine katılın, erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın.

Heykel tasarım eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • Keyifli bir hobi edinecek,
 • El becerilerinizi geliştirecek,
 • Sanat dolu bir yaşam sürecek,
 • İşinize veya okulunuza eskisinden daha çok motive olmaya başlayacak,
 • Ortaya çıkardığınız eserlerle yaratıcılığınızı ispat edecek,
 • Üretkenliğinizi artıracak,
 • Görsel algınızı geliştireceksiniz.

Heykel tasarım kursu programımıza heykel sanatının tarihiyle başlıyor, Avrupa’da ve Türkiye’de heykelciliğin önemli örneklerini tanıyoruz. Heykel tasarım atölyesi programımızın 1. haftasında;
 • Avrupa’da Heykel Sanatı ve Tarihi
 • Türk Heykel Sanatı ve Heykel Sanatçıları
 • Örnek Eserlerin İncelenmesi
 • Çizgi Çalışmaları
 • Hacimlerin Geometrik Yapıları
 • Soyut ve Somut Hacim Çalışmaları
 • Desen Çalışmaları
 • Natürmort Çalışmaları
 • Canlı Modelden Çalışmalar
 • Heykelde Temel Unsurlar
 • Kompozisyon ve Ritim
 • Oran ve Orantı
Heykel tasarım dersleri ile çıktığımız yolculuğun ilk haftasında adımlarımızı sağlam atıyor, sıfırdan zirveye ilerlemeye başlıyoruz.

Artık ellerimizi kirletmenin zamanın geldi. Heykel tasarım eğitimi programımızın bu bölümünde malzemelerimizi elimize alıyor, kille çalışmaya başlıyoruz. Heykel tasarım kursu programımızın bu bölümünde;
 • Kil - Sehpa ve Yontu Malzemeleri
 • İskelet Kurma
 • Kilin Hazırlanması
 • Kilde Plastik Yapı
 • Işık ve Gölge Egzersizleri
 • Kompozisyon Etütleri
 • Üç Boyutlu Objeler
 • Canlı Modelden Portre Çalışmaları
 • Heykelcilikte Farklı Teknikler
 • Alçı Torsdan Etütleri
3. hafta heykel tasarım dersleri ile teoriyle pratiği bir araya getirecek, keyifli atölye çalışmalarıyla bildiklerimizi hayata geçireceğiz.

Heykel tasarım kursu programımızın son iki haftasında rölyef ve kalıp almayı öğrenecek, kendi stilimizi keşfetmeye başlayacağımız. Heykel tasarım atölyesi yolculuğumun son bölümünde;
 • Heykelcilikte Farklı Teknikler
 • Kil ile Rölyef Etütleri
 • Alçak Rölyef, Yüksek Rölyef
 • Resimden Rölyef Etütleri
 • Canlı Modelden Rölyef Etütleri
 • Kalıp Alma Yöntemleri
 • Alçı Kalıp Alma, Kalıp Alma Egzersizleri
 • Dış Mekanlarda Heykel Analizi
 • Heykel Etütleri
 • Serbest Konulu Heykel Çalışmaları
Heykel tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer workshoplar, teknik eğitimler, hobi kursları ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz.

Heykel Tasarım Kursu Programı - 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Yaşamında durağan bir tempo olan, yaşamında köklü bir değişiklik yapmak isteyen öğrencilerimize heykel tasarım kursunda detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Heykel Tasarım Atölyesi Programı

Heykel tasarım atölyesinde; Resimden Rölyef Etütleri, Canlı Modelden Rölyef Etütleri, İskelet Kurma, Kilin Hazırlanması, Dış Mekanlarda Heykel Analizi, Kalıp Alma Egzersizleri ve Desen Çalışmaları gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Heykel tasarım atölyesi programıyla sizlere 5 hafta 25 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, akademik ve mesleki hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Heykel sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde tasarım ve çizgi çalışmaları yapıyor, hacim ve kütle kavramını öğreniyor, heykelcilikte kullanılan malzemeleri yakından tanıyor, bolca pratikle sanatımızda deneyim kazanıyoruz.

Heykel tasarım eğitimleri, öğrencilerin kendilerini günlük yaşamda daha sosyal, canlı ve enerjik hissedebilmeleri için detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

“Sanat güzelliğin ifadesidir… Bu ifade söz ile olursa şiir, nağme ile olursa musiki, nakş ile olursa ressamlık, oyma ile olursa heykeltıraşlık, bina ile olursa mimarlık olur.” - Mustafa Kemal Atatürk

heykel tasarım eğitimleri

Heykel Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Heykel tasarım eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı heykel tasarım kursu sertifikası sunmaktayız.

Heykel tasarım eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Heykel tasarım kursu eğitmen kadromuz; üniversitelerde akademisyenlik yapan, ünlü eserlere hayat vermiş olan ve bu konudaki bilgi ve deneyimini ispat etmiş ünlü kişilerdir.

Resim Akademi olarak heykel tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, heykel tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Heykel tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Heykel tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi heykel tasarım atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Hayır. Heykel tasarım atölyelerimize herkes katılabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
heykel tasarım kursu fiyatları

Heykel Tasarım Atölyesi Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Heykel Tasarım Atölyemize Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Heykel tasarım atölyesi ile yeteneklerini keşfeden ve sanatın diğer dallarına ilgi duymaya başlayan öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de öğrencilerimizin en çok tercih ettiği sanatsal eğitimlere göz atın, hayallerinizden vazgeçmeyin!

Heykel Tasarım Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Heykel tasarım atölyesi derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Heykel tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi heykel tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Heykel tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Heykel tasarım kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

182

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 910 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77