Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Girişimcilere Destek – Kendi Resim Kursunuzu Açmaya Ne Dersiniz?

İş Hayatına Sanat Tutkunuzla Atılmaya Ne Dersiniz? – Genç Girişimciler İçin Destek

Güzel sanatlar fakültesinden mezun oldunuz ve geleceğinizi sanatla şekillendirmek mi istiyorsunuz? Resim sanatına olan tutkunuzu yeni insanlara aktarmak, sanatsever nesiller yetiştirmek, yetiştirdiğiniz öğrencilerle ülkemizde resim sanatının gelişimine katkıda bulunmak başlıca hedefiniz mi? O halde genç girişimcilere destek programımızla kesinlikle tanışmalısınız.

Genç girişimciler için destek programı ile kendi resim kursu merkezinizi zaman zaman yorucu olabilen başvuru süreciyle boğuşmak zorunda kalmadan, çok daha düşük maliyetler ve daha kısa bir zaman harcayarak açabilir, erken yaşta kendi işinizin patronu olma şansını yakalayabilirsiniz. Bunun için yalnızca Resim Akademi ile görüşmeniz yeterli!

Yıllarca Beklemenize Gerek Yok! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Kendi işinizin başınıza geçmek için yıllarca birikim yapmak ve doğru zamanı sabırla beklemek zorunda değilsiniz! İş hayatına erken yaşlarda zirveden başlamak için genç girişimcilere destek programımızdan yararlanabilir, kendi resim kursunuzun başına geçerek öğrencilerinizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz. Genç girişimci desteği ile resim kursu açmak için gerekenlerle ilgili düzenlemeleri çok daha kısa sürede ve düşük maliyetlerle yaparak zamandan ve maliyetten kazanabilirsiniz.

Genç Girişimcilere Destek Programından Yararlanın, Eğitim Merkezinizin Temellerini Atın!

Akademideki yıllarınız kendi öğrencilerinizi yetiştirmenin hayaliyle mi geçti? Hem başarılı bir sanatçı hem de yüzlerce öğrenci yetiştiren usta bir eğitmen, bir sanat ve resim okulu sahibi mi olmak istiyorsunuz? Resim kursu açmak için bekleyerek vakit kaybetmek ve resim kursu açma şartları hakkında endişelenmek yerine genç girişimcilere destek programı ile hayallerinizi hemen gerçeğe dönüştürün. Genç girişimci desteği ile;

  • Resim kursu açmak için gereken yatırım maliyeti ve diğer masrafları minimize edeceksiniz.

  • Projenizin bütçesini çok daha kontrollü kullanacasınız.

  • Kendi imkanlarınızın ötesine geçeceksiniz.

  • Resim Akademi franchise ortaklığı ile 15 yılı aşkın bir süredir başarısını sürdüren, deneyimli bir organizasyona katılmış olacaksınız.

  • Erken yaşta iş hayatına sağlam adımlarla girecek, profesyonel yaşama birkaç adım önde başlayacaksınız.

  • Öğrenci sayınızı hızla arttırabileceğiniz reklam ve PR desteğinden yararlanma şansınız olacak.

  • İş hacminizi çok daha kısa sürede genişleterek yatırım için harcadığınız maliyeti telafi edecek, kar oranlarınızı yükselteceksiniz.

  • Genç girişimcilere destek programı ile sektörde güvenilir bir isim olacak, eğitim markanızı inşa edeceksiniz.

Hedef Öğrenci Sayısına Ulaşmak İçin Beklemeyeceksiniz! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Resim kursu açmak olsun, diğer özel eğitim kurumları olsun, tüm yeni eğitim kurumlarının ilk açılış sürecinde yaşadıkları en büyük sorun hedefledikleri öğrenci sayısına ulaşmakta zorlanmalarıdır. Çoğu zaman resim kursu açmak için gerekenler yerine getirilirken yapılan masraflarla büyük bir yükün altına giren kurum, kısa ve orta vadede hedeflediği öğrenci sayısını yakalayamadığı için sağlıklı bir mali yapı oluşturamamakta, bu nedenle de kapanmak zorunda kalmaktadır.

Fakat Resim Akademi franchise ortaklığı kapsamındaki genç girişimci desteği, bu türden riskleri en aza indirmeniz için de son derece önemlidir. Genç girişimciler için destek programı ile doğru hedeflenen reklam ve PR desteği alacak, sosyoekonomik analizler sonrasında belirlenen minimum öğrenci sayısı hedeflerine kısa sürede ulaşacak, orta ve uzun vadeli hedeflerinizi de Resim Akademi desteğiyle gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

[widget-182]

Resim Akademi Franchise Sisteminde Neler Var?

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir resim kursu olarak 15 yılı aşkın bir süredir sanatseverlerin yaşamlarına anlamlı bir dokunuşta bulunuyor, öğrencilerimize sunduğumuz eğitimlerin dışında Resim Akademi franchise sistemi ile genç girişimcilere destek oluyor, kendi işlerinin başına geçerek hayallerindeki işi yapmalarını sağlıyoruz.

Siz de resim kursu açmak istiyorum diyorsanız Resim Akademi franchise sistemiyle tanışmanızın tam zamanı! Genç girişimcilere destek programı ile MEB standartlarına uygun bir resim kursu açabilmeniz için resim kursu açma şartları ve başvuru sürecinde size destek oluyor, kurs binanızın düzenlenmesinde yanınızda oluyor, eğitmen ve personel alım-yönetim süreçlerinde deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Genç girişimcilere destek programı kapsamında kurs merkezinizin açılışı gerçekleştirildikten sonra da desteğimizi sürdürüyor, finansal fizibilite ve reklam çalışmaları ile kazanç oranı yüksek, sürdürülebilir bir yapı kurmanızı sağlıyor, eğitim sektörüne adım attığınız ilk andan itibaren güçlü bir marka yaratmanıza fırsat veriyoruz. Siz de Resim Akademi genç girişimci desteği şartları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız hemen bize ulaşın, uzmanlarımızla projenizin detaylarını görüşün.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77