Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kadın Girişimcilere Destek – Sanat Dünyasında Kadın Sayısı Giderek Artıyor!

Kadın Girişimci Desteği ile Kendi İşinizin Başına Geçin, Erkek Egemen Bir Dünyaya Sanatla Karşı Koyun!

İş dünyasında kadın sayısının artması hiç kuşkusuz bir ülkenin gelişmişlik düzeyini gösteren en önemli faktörlerden biridir. Hele ki söz konusu sanat olduğunda kadınların bu sektörde daha fazla yer alması, kendi işlerini kurması ve öğrencilerini yetiştirmesi ülkemiz insanlarına sanat sevgisi ve bilinci aşılamak açısından da son derece önemlidir.

Biz de kadın girişimcilere destek programımızla güzel sanatlar fakültelerinde eğitim alan ve kendi resim kurslarını açmak isteyen, iş dünyasındaki başarılarını eğitim sektörüne ve sanat dünyasına taşımayı hedefleyen kadın girişimcilerimize destek oluyor, eğitim markalarını daha kolay bir şekilde hayata geçiriyoruz. Peki nedir bu kadın girişimcilere destek programı diyorsanız gelin, birlikte bakalım.

Sanatsever Kadınlar İçin Örnek Olun! – Kadın Girişimcilere Destek 2022

Güzel sanatlar fakültesinde eğitim aldığınız yıllardan bu yana resim kursu açmak istiyorum diyor, deneyimlerinizi ve birikimlerinizi insanlarla paylaşarak geleceğin sanatçılarını ve sanatsever nesillerini yetiştirmeyi hayal ediyorsanız kadın girişimci desteği ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Eğer bir eğitim kurumunun başına geçmenin riskleri sizi korkutuyor, resim kursu açma şartları ve başvuru süreci hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyor, sonrasında kurs merkezinin yönetimini tek başınıza nasıl yürütebileceğinizden emin olamıyorsanız kadın girişimciler için destek programı ile tüm bu soru işaretlerini giderebilir, tıpkı sizin gibi girişim ve sanat dolu hayallere sahip olan kadınlar için yol gösterici olabilirsiniz.

Kadın Girişimci Desteği ile Eğitim Sektörüne Güçlü Bir Giriş Yapın!

Resim kursu açmak isteyen pek çok kadın girişimci ve sanat tutkununun akıllarında soru işaretleri olmasının son derece doğal bazı nedenleri olduğunu kabul etmek gerekir. Ancak kadın girişimcilere destek programı ile bu soru işaretlerinin büyük bir bölümünün de ortadan kalktığını vurgulayalım. Kadın girişimci desteği ile;

  • Resim kursu açmak için gereken yatırım maliyetleri ve diğer masraflar hakkında danışmanlık desteği alacaksınız.

  • Resim kursu açma şartları ile ilgili düzenlemeler, başvuru süreci ve resmi prosedürleri daha kolay halledeceksiniz.

  • Kendi imkanlarınızın ötesine geçme şansınız olacak.

  • Resim Akademi franchise sistemi sayesinde deneme yanılmaya gerek kalmadan deneyimli bir kurumun tecrübelerinden yararlanarak sektöre hızla uyum sağlayacaksınız.

  • Kariyeriniz için dev bir adım atacaksınız.

  • Reklam ve PR desteğimizle öğrenci sayınızı hızla arttıracaksınız.

  • İş hacminizi kısa sürede büyüteceksiniz.

  • Güven duyulan, tercih edilen bir resim kursu markası yaratacaksınız.

Hedef Öğrenci Sayınıza Ulaşmanız Çok Sürmeyecek! – Kadın Girişimcilere Destek 2022

Resim kursu açma sürecinin getirdiği kendine özgü zorluklar bir kenara açılış sürecinin arkasından da girişimcileri pek çok problem beklemektedir. Bunların başında da yeterli öğrenci sayısına ulaşmak ve kurumu hızlı bir şekilde yatırım maliyetlerini karşılayabilecek finansal yeterliliğe kavuşturmak gelmektedir.

Bu süreçte pek çok kurum kısa vadede hedefledikleri öğrenci sayısına ulaşamadıkları için mali açıdan sıkıntıya düşmekte, kayıt gerçekleştiren az sayıda öğrenciye bu nedenle daha az olanak sunabilmekte ve daha sektörde bir bilinirlik sağlayamadan kapanmak zorunda kalmaktadır.

Ancak Resim Akademi franchise ortaklığı kapsamında sunduğumuz kadın girişimciler için destek programı; kurs merkezinin bulunduğu konumu sosyoekonomik için analiz etmekte, kısa, orta ve uzun vadeli hedef planlamaları gerçekleştirmekte, kurumun açılışından itibaren güçlü ve sağlıklı bir finansal yapıya sahip olmasına olanak sağlamaktadır.

[widget-182]

Resim Akademi Franchise Sistemi ile Hayallerinize Kavuşun!

Resim Akademi olarak yalnızca sanat tutkunu öğrencilere resim eğitimleri vermekle kalmıyor, özellikle üst kademelere çıkıldıkça erkeklerin hakim olmaya iş dünyasında kadın girişimcilerin ve başarılı iş insanlarının sayısını arttırmak için kadın girişimcilere destek programı ile ülkemizin sanat ve eğitim dünyasının gelişimine katkıda bulunuyoruz.

15 yılı aşkın bir süredir MEB ruhsatlı eğitim veren bir resim kursu olarak deneyimlerimizi kadın girişimci desteği ile iş ortaklarımıza aktarıyor, kendi markalarını hayata geçirmeleri için onlara A’dan Z’ye bir destek sağlıyoruz.

Resim kursu açma şartları hakkında bilgilendiriyor, kurs binasında yapılması gereken değişiklikler, MEB standartlarının yerine getirilmesi, gerekli evrakın toplanması ve başvuruların gerçekleştirilmesi sürecinde yanınızda oluyor, anahtar teslim bir resim kursu merkezini emrinize sunuyoruz.

Resim kursu merkezinin açılmasıyla birlikte personel ve eğitmen alım-yönetim süreçlerinizi deneyimimizle yönetmenize yardımcı oluyor, reklam ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyor, hedeflerinize ulaşarak sağlıklı bir mali yapı oluşturmanızı sağlıyoruz.

Siz de Resim Akademi kadın girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin, projenizi uzmanlarımızla birlikte gözden geçirin, kendi işinizi kurmak için ilk adımı Resim Akademi ile atın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77