Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Ahşap Boyama Kursu

Birlikte Çalışmayı Öğrenin!

İş Yerinizde Aile Ortamı Yaratın…

Şirket içi iletişimi artırmak, birlikte daha verimli bir çalışma ortamı yaratmak için kurumsal ahşap boyama kurslarımızı alın, ofisinizde fark yaratın!

Profesyonel dünyayı sanatla doldurmak çok kolay! Kurumsal ahşap boyama kursu ile hem çalışma alanlarınızı güzelleştirmeyi öğrenin hem de ekip arkadaşlarınızla kaynaşarak gerçek bir aile ortamı yaratın. İş yerinizi renklendirin, çalışma ortamınızın çehresini Türkiye’nin en iyi sanat okulu ile değiştirin.

Kurumsal ahşap boyama kursu programımız; çalışanlarını motive etmek ve iyi hissettirmek için çalışmalar gerçekleştiren firmalar için fark yaratıyor!

Araştırmalara göre; kurumsal şirketlerde çalışanların %35’i kurumsal eğitimlerden yararlanarak performans arttırıyor. Öyleyse kurumsal ahşap boyama eğitimi ile kendinize alan açın!

kurumsal ahşap boyama kursu

Tüm Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 9 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal ahşap boyama workshop programı, kişisel farklılıkları ve beklentileri göz ardı etmeden hazırlanmış 3 haftalık, 9 saatlik bir eğitim programı olup ahşap boyama tekniklerini, eskitme tekniklerini, vernikleme ve çatlatma tekniklerini öğrenebileceğiniz bir kurumsal ahşap boyama eğitimi programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Resim Akademi

Kurumsal ahşap boyama dersleri ile şirketinize renk katabilir, yepyeni deneyimlerle iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Öyleyse sanat ve eğlence için en doğru adresiniz Resim Akademi’den kurumsal ahşap boyama eğitimleri alın, uluslararası standartlara uygun ve uygulama ağırlıklı geliştirilmiş eğitim programımızdan yararlanın!

kurumsal ahşap boyama kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal ahşap boyama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
ahşap boyama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal ahşap boyama eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal ahşap boyama kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı kurumsal ahşap boyama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ahşap boyama eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal ahşap boyama eğitimi

Sıkıcı İş Ortamınızı Renklendirin!

Ofiste kimse birbiriyle sohbet etmeye yanaşmıyor mu? Ortamı hareketlendirecek bazı etkinlikler mi gerekiyor? Resim Akademi’de firmanıza özel çözümler var!

Çalışma hayatınızı renklendirmek için iş değiştirmeniz veya farklı bir kariyere geçmeniz şart değil! Kurumsal ahşap boyama kursları ile sanatı işinizin bir parçası haline getirin, iş değiştirerek hayatınızı renklendirmek yerine çalışma alanınızı renklendirmeyi öğrenin. Çok daha verimli bir çalışma ortamında başarılı projelere imza attığınızı gösterin!

Sosyal ve eğlenceli ahşap boyama kursu ile çalışanlarınızın işbirliği duygusunu artırın, yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına olanak tanıyın!

Çözüm Odaklı Çalışmayı Öğrenin!

Çalışanlarınıza ekip ruhunu aşılayın, problemlerin üstesinden ekip olarak gelmeyi ve aynı zamanda birlik olmayı öğrenin!

Kurumsal ahşap boyama eğitimi programımızı, firmaların beklenti ve hedeflerini belirleyerek, bu doğrultuda hazırlıyoruz ve çalışan verimliliğini artırmayı hedefliyoruz. Resim Akademi’de çalışanlarınız yalnızca bir zanaati gerçekleştirmeyi öğrenmeyecek, aynı zamanda, birlikte keyifli vakit geçirirken sorunlara karşı ortak akıl yürütme deneyimi kazanarak takım olarak yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı yakalayacak…

Kurumsal ahşap boya eğitimi ile iş yerinizde güçlü ve üretken bir birliktelik yaratın, çalışanlarınız birlikte çalışmaktan ve vakit geçirmekten keyif almaya başlasın.

kurumsal ahşap boyama eğitimleri
kurumsal ahşap boyama dersi

İşinize Sanat Katın!

Resim Akademi’de yalnızca kurumsal ahşap boyama dersleri almayacak, hayata sanatla bakmayı öğrenecek, projelerinize sanatsal bir bakışın inceliklerini katmaya başlayacaksınız.

İş hayatının monotonluğuna ahşap boyama kursları ile dur deyin, ofisinizde renkli bir ortam yaratın, çalışanlarınıza kendilerini keşfedebilecekleri özgür bir çalışma alanı sunun! Yaratıcı, özgüvenli ve hayal gücü yüksek bir ekiple karşılaştığınız sorunlara daha hızlı çözüm üretin, fırsatları iyi değerlendirin ve markanızı zirveye sanatla taşıyın!

Profesyonel hayatı kurumsal ahşap boyama eğitimi ile canlandırın! Resim Akademi’nin eğlenceli eğitimini kaçırmayın, firmanızı geleceğe taşıyın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Eğlenceyi işle buluşturmak, yeni bir deneyimin tadına varmak ve verimlilik kazanmak için gelin, sanat dolu eğitim merkezimizde beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek şirketinizin çalışanları için dolu dolu bir kurumsal ahşap boyama kursu eğitim programı planlayalım, verimliliği gözle görülür ölçüde artırın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal ahşap boyama eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal ahşap boyama eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal ahşap boyama dersleri veriyoruz.

kurumsal ahşap boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal ahşap boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal ahşap boyama eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal ahşap boyama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sanatsal Becerileri Geliştiren Kurumsal Ahşap Boyama Kursları ile Şirket İçi Motivasyon Sağlayın!

Sıcak ve samimi bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Çalışanlarınız çok mu stresli? Firma aidiyeti oluşturmak ve kendinize değer katmak mı amacınız? Sanata olumlu yaklaşan çalışanlara sahip olmak ve gelişimi sağlamak istiyorsanız Resim Akademi olarak verdiğimiz kurumsal ahşap boyama kursu ile dinamik ve keyifli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal ahşap boyama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal ahşap boyama eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal ahşap boyama dersleri

İşleri Büyütün!

Kurumsal ahşap boyama kursları ile verimlilik artışını gözlemleyin, eğitimlerimizle hem firmanıza hem de kendinize değer katın!

Kayıt Ol »

Eğlencenin Tadını Çıkarın!

Ekip olarak gelişme ve eğlence odaklı kurumsal ahşap boyama kursları ile nasıl keyifli vakit geçirdiğinize ve iyi hissettiğinize inanamayacak, her eğitime dahil olmak isteyeceksiniz.

meb ruhsatlı kurumsal ahşap boyama dersleri

MEB Ruhsatlı Kurumsal Ahşap Boyama Kursu

Kurumsal eğitimler de düzenleyen bir eğitim kurumu olarak kurumsal ahşap boyama kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, yasal bir kurumsal ahşap boyama kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında, kaliteden ödün vermeyen içerikler sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Sağlam ve güvenli eğitim ortamında verdiğimiz kurumsal ahşap boyama kursları sizi bekliyor…

Yeteneklerinizi geliştirmek, eğlenerek öğrenmek ve stres atmak için tercih edeceğiniz kurumsal ahşap boyama kursu eğitimlerini güvenli bir eğitim binasında alacak, teorik bilgilerin yanında uygulama ağırlıklı bir programa dahil olacaksınız.

Kurumsal ahşap boyama eğitimi alırken MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim merkezimizde kurumsal ahşap boyama eğitimleri için firmanızı bekliyoruz!

Uygulamalı Kurumsal Ahşap Boyama Kursu

Kendinizi ahşap boyama becerisiyle şımartmak, hobilerinize vakit ayırmak istiyorsanız kurumsal ahşap boyama kursu programları tam size göre bir uygulamalı eğitim veriyor!

Kaliteli eğitim sınıflarında, tüm sanat materyallerine erişimin sağlanacağı, aynı zamanda da sosyal bir ortam yaratan eğitimlerimizin varlığından haberdar mısınız? Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da bu ortamı sağlıyoruz. Uygulamalı eğitimlerle ve renkli etkinliklerle çalışanların streslerini atmaları için alan yaratıyoruz.

Uzman eğitmenlerimizle eksikliğini hissettiğiniz noktaları tespit ediyor, deneyimleyerek öğrenmenize destek oluyoruz. Kurumsal ahşap boyama tekniklerini uygulama ağırlıklı bir programla, el becerilerinizi geliştirecek seviyede düzenliyoruz ve sanata dokunmanızı sağlıyoruz.

Uygulama olmadan kurumsal ahşap boyama kursu eğitimini alamayacağınızı bilmeli, bol pratikle destek sağlayan eğlenceli eğitimimizle tanışmalısınız…

uygulamalı ahşap boyama eğitimleri
kurumsal ahşap boyama dersi

Uluslararası Standartta Kurumsal Ahşap Boyama Kursu

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarında bir kurumsal ahşap boyama kursu programı hazırlıyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 300’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı herkesin ihtiyaçlarına göre düzenlemeye devam ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi düzenliyoruz.

Kurumsal ahşap boyama eğitimi içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanları için geliştirilen kurumsal ahşap boyama eğitimleri ile şirket içi iletişimi artırın!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal ahşap boyama eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizi yalnız bırakmıyor, sürekli öğrenme ve gelişme isteği bulunan öğrencilerimize doğru yönlendirmeler yapıyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Resim sanatından kopmak istemeyen, yeni deneyimlere açık, farklı teknikler öğrenerek hayatına yön verecek olan kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detayları paylaşıyoruz.

Kurumsal ahşap boyama kursu dışında birbirinden farklı ve eğlenceli kurumsal eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara yönelik geliştirilen teknik eğitimlerimiz hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz.

Başarılı bir eğitim sürecini tamamladığınızda ve şirketiniz için olumlu etkileri hissettiğinizde yanınızda olmayı sürdürüyor, diğer eğitimlerimizi de öneriyoruz!

kurumsal ahşap boyama eğitimleri

Öğrenci Yorumları

Şirketinizi Geliştirin!

Pozitif bir bakış açısıyla şirketinizin değerlerini yükseltmek ister misiniz?

Yeni Yetenekler Kazanan Bir Ekip!

El becerileriyle büyüleyen bir ekibin parçası olmanın güzelliğini hissedeceksiniz.

Marka Değeriniz Artsın!

Müşterilerinize karşı imajınızı yapılandırın, çok daha fazla müşteriyi garantileyin!

kurumsal ahşap boyama kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğumuza başladığımız günden bugüne dek ülkemizden ve dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden firmaya kurumsal ahşap boyama kursu ile teknik ve pratik öğrettik!

Donanımsal açıdan eksiksiz kurumsal ahşap boyama kursumuz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla uluslararası düzeyde ve tamamen uygulamaya dayalı kurumsal ahşap boyama eğitimi veriyor, her bir öğrencinin ihtiyacına yönelik bir program hazırlıyoruz.

Türkiye’nin en güncel kurumsal ahşap boyama eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize kurumsal ahşap boyama dersi vererek sanata olan bakışı değiştiriyoruz.

Gelişim odaklı, kaliteli içeriğe sahip kurumsal ahşap boyama eğitimi programlarımız şirketler tarafından çok seviliyor ve talep ediliyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanata dair birçok kurs eğitimine Resim Akademi’de katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Kurumsal ahşap boyama kursları ile iş arkadaşlarınız eşliğinde yeteneklerinize yenilerini eklerken ve el becerilerinizi geliştirirken farklı eğitimlere de yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Kurumsal ahşap boyama eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile kendinizi geliştirmenize ve daha fazla profesyonelleşmenize olanak tanıyoruz.

Firmanızın stres altında olmaması ve gelişim gösteren çalışanlarla hayata değer katması için ekibinizi Resim Akademi’ye bekliyoruz.

kurumsal ahşap boyama dersleri
sosyal etkinlikler ahşap boyama kursu

Sosyal Etkinlikler

İş arkadaşlarınızla sanat dolu bir ortamda eğlenceli etkinliklere katılmak, sosyalleşmenin tadını çıkarmak ve hayata değer katmak isterseniz Resim Akademi ile tanışın!

Kurumsal ahşap boyama kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Kurumsal ahşap boyama eğitimi alırken gönlünüzce eğlenmeye devam etmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Kurumsal ahşap boyama dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Kurumsal ahşap boyama eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanat dolu olduğunu göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kurumsal ahşap boyama kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ressamlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, öğrenmek istediğiniz detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Kurumsal ahşap boyama çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal ahşap boyama eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal ahşap boyama eğitimi programımızla yeni yetenekler kazanmak, stresinizi atmak, kendinizi farklı bir alanda ifade etmek istemez misiniz? O halde şirketinize katkı sağlayacak, kendiniz için bambaşka dünyaların kapılarını aralayacak bir deneyim için kurumsal ahşap boyama kursu programımızı detaylarıyla inceleyin!

Kurumsal ahşap boyama eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Stresinizi kontrol altına almayı öğreneceksiniz.
 • Eğlenceli bir eğitim ortamında yer alacaksınız.
 • İş arkadaşlarınızla çalışma dışında vakit geçirebileceksiniz.
 • Kişisel gelişim sağlayacaksınız.
 • Yeni bir hobi edineceksiniz.
 • Ahşap boyama yeteneklerinizi geliştireceksiniz.
 • Görsel algılama yetenekleriniz gelişecek.
 • Çalışma motivasyonu kazanacaksınız.

Ahşap boyama kursu programımızın ilk haftasında ahşap süslemeciliğinin temellerini öğrenecek, kullanacağımız malzemeleri yakından tanıyacağız. 1. Hafta Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Ahşap Boyamacılık Nedir?
 • Ahşap Boyamada Kullanılan Malzemeler
 • Akrilik Boyaların Özellikleri ve Kullanımı
 • Ahşap Boyama Fırçaları ve Özellikleri
 • Vernik Kullanımı
 • Süsleme İçin Yardımcı Malzemeler
 • Zımparalama
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
Ahşap boyama kursları ile ekip arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz aktiviteler arasına bir yenisini daha ekleyecek, iş hayatınızı zenginleştiren el becerilerine sahip olacaksınız.

Ahşap boyama kursu programımızın 2. haftasında boyama tekniklerini görecek, farklı yüzeylerde hangi tekniklerin işimizi kolaylaştıracağını öğreneceğiz. 2. Hafta Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Ahşap Boyama Teknikleri
 • Doku ve Zemin Teknikleri
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
 • Kağıt Doku Ahşap Boyama
 • Poşet Doku Ahşap Boyama
 • Mermer Doku Ahşap Boyama
 • Kadife Doku Ahşap Boyama
 • Tuğla Desenli Ahşap Boyama
 • Desen Egzersizleri
Ahşap boyama dersleri ile geçen 2 hafta sonunda süsleme tekniğinizin geliştiğini fark edecek, basit yüzeylerde harika işler çıkarmaya başlayacaksınız.

Ahşap boyama dersleri ile son haftamıza gelirken yaşam ve çalışma alanlarını güzelleştirmeyi öğrenecek, ekip arkadaşlarımızla dostluğumuzu pekiştireceğiz. Ayrıca bolca uygulamayla kazanımlarımızı kalıcı hale getireceğiz.. 3. Hafta Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Eskitme Teknikleri
 • Silerek Eskitme
 • Mum ile Eskitme
 • Antik Eskitme
 • Boya ile Eskitme
 • Boyut Verme Teknikleri (Kabartma – Rolyef)
 • Efekt Boyama Teknikleri
 • Tek Vuruş Tekniği
 • Dekupaj Teknikleri
 • Çatlatma Teknikleri
 • Stencil Tekniği
 • Transfer Teknikleri konularını görüyoruz.
Kurumsal ahşap boyama kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Sanata bir ucundan dokunmak ve hayattaki deneyimlerinizi artırarak yeni maceralar keşfetmek istiyorsanız; kurumsal ahşap boyama kursu ile ilginize, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden bir eğitim alabilirsiniz! Kurumsal ahşap boyama kursları alarak çıkacağınız yolculukta size eşlik ediyor, Resim Akademi’den kurumsal ahşap boyama eğitimi almaktan keyif alan öğrencilerimizin arasına sizin de katılmanızı bekliyoruz.

Kurumsal Ahşap Boyama Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Programı

Şirketinize sanatla değer katmak, olumlu bir psikoloji içine dahil olmak ve kurumsal ahşap boyama eğitimi alıp el becerinizi geliştirmek istiyorsanız size destek veren bir program içeriğine hazırlanın!

Kurumsal ahşap boyama workshop programı, kişisel farklılıkları ve beklentileri göz ardı etmeden hazırlanmış 3 haftalık, 9 saatlik bir eğitim programı olup ahşap boyama tekniklerini, eskitme tekniklerini, vernikleme ve çatlatma tekniklerini öğrenebileceğiniz bir kurumsal ahşap boyama eğitimi programıdır.

Kurumsal ahşap boyama eğitimleri ile yeteneklerinizin sınırlarını keşfedecek, gelişiminizi sağlayacak ve deneyimlerinizi oraya koyacaksınız!

“Ruhun elle birlikte çalışmadığı yerde, sanat olmaz.” - Leonardo da Vinci

kurumsal ahşap boyama eğitimi

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Kurumsal ahşap boyama kursu programını başarıyla tamamlayan ekipler için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı kurumsal ahşap boyama kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları kurumsal ahşap boyama dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal ahşap boyama kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, tasarımcılarından, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak kurumsal ahşap boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Kurumsal ahşap boyama kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Kurumsal ahşap boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve kurumsal ahşap boyama kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal ahşap boyama kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ahşap boyama dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor ve tüm kurumlara açık. Kurumsal ahşap boyama kursları seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her ekibin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal ahşap boyama kursu fiyatları

Kurumsal Ahşap Boyama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Ahşap Boyama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal ahşap boyama kursu ile kendilerini geliştirmek, streslerini azaltmak ve firmasına katkıda bulunmak isteyen ekipler diğer eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Teknik, bilgi ve becerilerin ileri düzeye taşınması için diğer öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın, ekip dinamiğinizi korumaya devam edin!

Kurumsal Ahşap Boyama Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ahşap boyama kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal ahşap boyama kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal ahşap boyama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal ahşap boyama kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

244

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.220 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77