Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Yağlı Boya Kursu

Ofisinize Renk Katın!

Fırçanızla Verimli Bir Çalışma Ortamı Yaratın!

Ofis içi iletişimi pozitif yönde geliştirmek, ekibinizi hayal gücünü kullanmaları yönünde teşvik etmek ve motivasyonu artırmak için kurumsal yağlı boya kursu programımıza göz atın!

Kurumsal yağlı boya dersleri ile çalışanlarınıza emeğin ve sabretmenin değerini öğretecek, yaratıcılığın önemini fark etmelerini sağlayacak, çalışanlarınızın uyumunu artırarak karşınıza çıkan fırsatları çok daha iyi değerlendirebileceğiniz bir iş ortamı yaratacaksınız. Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de markanıza değer katacağınız bir kurumsal yağlı boya kursu sizi bekliyor.

Kurumsal yağlı boya kursu programımıza katılın, çalışanlarınızın iş ortamındaki motivasyonunu, birliktelik duygusunu ve iletişimini artırın!

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal yağlı boya eğitimi gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

kurumsal yağlı boya kursu

Tüm Kurumsal Yağlı Boya Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 9 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal yağlı boya kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal yağlı boya kurslarında; Kompozisyon Çeşitleri, Açık ve Koyu Alanlar, Ritim ve Armoni, Yağlı Boya Tekniği ve Tuvale Astar Atma gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Yağlı Boya Kursu Resim Akademi

Çalışma ortamını renklendirmek isteyen yöneticiler ve kurumsal hayatta yaratıcılığıyla öne çıkmayı hedefleyen çalışanlar için en doğru adres, Resim Akademi kurumsal yağlı boya kursları! Uluslararası standartlarda uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir kurumsal yağlı boya kursu programının ayrıcalığını Türkiye'nin en iyi sanat okulunda deneyimleyin!

kurumsal yağlı boya kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal yağlı boya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal yağlı boya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal yağlı boya eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal yağlı boya kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı kurumsal yağlı boya kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında yağlı boya eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal yağlı boya eğitimi

Projelerinizde Yaratıcılık mı Eksik?

Çalışmalarınızda eksik olan şeyin hayal gücü ve yaratıcılık mı olduğuna inanıyorsunuz? Ofiste bir şeyler yolunda mı gitmiyor? Çalışma ortamında her şey çok mu monoton?

Türkiye’nin en iyi sanat okulundaki kurumsal yağlı boya kursları ile tüm bu olumsuzlukları değiştirmeniz mümkün! Kurumsal yağlı boya eğitimleri ile çalışanlarınıza sorumluluk almanın, yaratıcılığın ve hayal gücünün önemini gösterin, çok daha başarılı ve verimli projelere imza atın! Sanat ve hayal gücünü buluşturan kurumsal yağlı boya dersleri ile profesyonel dünyada fark yaratmak için ilk adımı atın...

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda çalışanlarınızın yaratıcılıklarını açığa çıkarın, markanızın değerini artırın…

Hayal Gücüne Yer Açın!

Resim Akademi’de yalnızca kurumsal yağlı boya dersleri almayacak, hayata sanatın penceresinden bakmayı öğreneceksiniz!

Profesyonel hayatın sıkıcı ve monoton akışını kurumsal yağlı boya eğitimi ile değiştirecek, ofisinize renk katacaksınız! Kurumsal yağlı boya kursu ile çalışanlarınıza yaratıcılıklarını gösterme fırsatı verecek, fırsatları değerlendirmesini bilen, iş bitirici, çözüm bulma yeteneği yüksek bir iş ortamına sahip olarak firmanızı sanatın büyülü dokunuşuyla zirveye taşıyacaksınız.

Kurumsal yağlı boya kurslarına katıldıktan kısa bir süre iş ortamınızdaki ve çalışanlarınızdaki gelişimi fark edecek, başarma duygusunu hissedeceksiniz.

kurumsal yağlı boya eğitimleri
kurumsal yağlı boya dersi

Çalışanlarınıza Değer Verdiğinizi Gösterin!

Resim Akademi olarak bugüne kadar çalışanlarına değer veren onlarca farklı firmaya kurumsal eğitimler verdik ve kurumsal yağlı boya dersleri için özel programlar hazırladık.

Siz de Türkiye’nin en büyük sanat ailesinin bir parçası olun, çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösterin, motivasyonlarını ve markanıza olan bağlılıklarını artırın! Kurumsal yağlı boya derslerimize katılarak iş ortamınızda da gerçek bir aile sıcaklığı olmasını sağlayın, mutlu ve iletişimi yüksek bir ekiple birlikte profesyonel dünyadaki yerinizi sağlamlaştırın.

Profesyonel hayatı resimle renklendirin! Rotanızı Resim Akademi’ye çevirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kurumsal yağlı boya kurslarını deneyimleyin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

İş hayatınızda gergin bir ortam mı var? Mesai arkadaşlarınızın birbiriyle olan iletişimini güçlendirmenin keyifli bir yolu var: Kurumsal yağlı boya kursu. Üstelik kurumsal yağlı boya kursumuzun eğitim programı, tamamen ekibinize göre yapılıyor! Siz de gelin, hem bir kahvemizi için hem de kurumsal yağlı boya kursları ile rengarenk bir dünya keşfedin!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal yağlı boya eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal yağlı boya eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal yağlı boya dersleri veriyoruz.

kurumsal yağlı boya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal yağlı boya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal yağlı boya eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal yağlı boya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gerçek Bir Sanat Merkezinde, Kurumsal Yağlı Boya Kursları ile Markanıza Renk Katın!

İş ortamınızın, diğer markalara ve firmalara, çok daha sıcak ve samimi görünmesini ister misiniz? Öyleyse ilk iş olarak ekibinizin iş dışındaki ilişkilerini ve birbirlerine olan yaklaşımlarını güçlendirmeniz gerek! Haydi, hemen Resim Akademi’ye gelin, kurumsal yağlı boya kursları ile firmanızı çok daha prestijli hale getirin!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal yağlı boya eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal yağlı boya eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşın.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal yağlı boya kursları

Sıcak Bir Ortam Yaratın!

İş yerinizde herkes birbiriyle çok mu resmi? Öyleyse ortama enerji ve samimiyet katmak için kurumsal yağlı boya eğitimlerine katılın, farkı hissedin!

Kayıt Ol »

Sanatla Buluşun!

Sanatsal becerilerinizi doğru bir eğitimle buluşturarak kişisel gelişiminizi destekleyin, özgeçmişinizi güçlendirin ve aranan bir çalışan olun!

meb ruhsatlı kurumsal yağlı boya eğitimi

MEB Ruhsatlı Kurumsal Yağlı Boya Kursu

Güvenlikten ekipmana, derslik büyüklerinden eğitimlerimizin kalitesine kadar her sonuda standartları karşılıyor, Milli Eğitim Bakanlığı kriterlerinin tamamına uyum sağlıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal yağlı boya kursu olarak öğrencilerimizin güvenli bir binada ve alanında uzman kişilerden eğitim alabilmesi için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor, MEB standartlarına ek olarak Avrupa kriterlerini de uyguluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal yağlı boya kursları veriyor; öğrencilerimizin eğitim sektöründeki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan faydalanmalarını sağlıyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kurumsal Yağlı Boya Kursu

Vaktinin çoğunu iş yerinde geçirenler ancak yine de mesai arkadaşlarıyla istediği gibi bir bağ kuramayan öğrencilerimize tamamen uygulama ağırlıklı bir kurumsal yağlı boya eğitimi veriyor; kursumuzda eğlenceli anlar yaşamalarını sağlıyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için kurumsal yağlı boya kursu için geçerli olan her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi uygulayarak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri, birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı kurumsal yağlı boya kursunda; ritim ve armoni, yağlı boya tekniği, zımparalama, renk ve derinlik uyumu gibi konularda teorik değil, pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı kurumsal yağlı boya eğitimi
kurumsal yağlı boya eğitimleri

Uluslararası Kurumsal Yağlı Boya Kursu Standardı

Kurumsal yağlı boya eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, gelişiminin ve çabasının farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal yağlı boya eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz kurumsal yağlı boya kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda kurumsal yağlı boya eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesai arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle birlikte eğlenebilmeniz ve sanatla iç içe olup kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal yağlı boya kursundan sonra da profesyonel yaşamında yönlendirmeye ihtiyaç duyan, başarıya nasıl ulaşması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize rehberlik yapıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Azmi, başarısı ve gelişimiyle fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize kurumsal yağlı boya eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarınızla ortak bir noktada buluşabilmeniz, iş ortamınızı çok daha keyifli bir hale dönüştürebilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

kurumsal yağlı boya dersi

Öğrenci Yorumları

Başarının En Eğlenceli Yolunu Keşfedin!

Motivasyonun, en az sıkı çalışmak kadar önemi var! Kurumsal yağlı boya dersleri ile motive olun!

İş Hayatında Etkileşimli Bir Ortam Yaratın!

İş dışında görüşmediğiniz arkadaşlarınızla keyifli, samimi ve doğal bir ortamda buluşun!

Sanat Dolu Bir Yaşamı Benimseyin!

Kurumsal yağlı boya kursları ile sanatı, yaşamınızın en vazgeçilmez öğelerinden biri haline getirin!

kurumsal yağlı boya kursu mezunları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden firmalara resim sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak verimliliklerini artırmalarına yardımcı olduk.

Tam donanımlı kurumsal yağlı boya kursumuz, grup çalışmaları için kurduğumuz ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal yağlı boya eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce kurumsal çalışana ve onlarca firmaya eğitim verdik.

Kurumsal yağlı boya eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel dersler hazırlayıp kişisel imajınızı güçlendirmek için çalıştık.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İş ortamınızı daha da aktifleştirmek, enerjiyi yükseltmek ve motivasyonunuzu artırmak için kurumsal yağlı boya kursundan sonra başka eğitimlere de katılmak ister misiniz?

Kurumsal yağlı boya kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere, motivasyonunuzu artıracak sulu boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama gibi kurslara katılabilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da kurumsal yağlı boya kursunda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

kurumsal yağlı boya dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal yağlı boya kursu

Sosyal Etkinlikler

Sizi gelecek yaşamınıza en iyi şekilde hazırlayan kurumsal yağlı boya eğitimlerinin son derece keyifli ve sanatsal bir ortamda verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca yağlı boya konusunda eğitim almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da öğrendikleri bilgileri geliştirebilmeleri, kendilerini daha donanımlı hissedebilmeleri için başarılı ressamlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla tanışacakları network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Akademik yaşamlarını güçlendirirken aynı zamanda da yoğun ve yorucu tempolarına ara verip ekip olarak dinlenecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde kurumsal yağlı boya kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece kurumsal yağlı boya dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, ortak hayalleri bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve gelecek planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini ve sanata dair sohbetler edebilmelerini sağlıyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, iş ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor, sizleri çalışma rutininize çok daha etkili bir şekilde hazırlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
kurumsal yağlı boya workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, sanatçılarını, akademisyenlerini ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, keyif alacağınız workshoplar düzenliyoruz.

Resim sanatında ve yağlı boya konusunda uzman sanatçılardan, çok değerli bilgiler alıyor; gelişiminizi destekliyoruz. Sanatta başarılı olmanın yolunu, sanata ve sanatçıya değer verilmesinin gerekliliğini ve sanata dair pek çok konuyu detaylıca öğreniyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara, resimlere ve sanata adamış ünlü isimlerden hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, ekibinizle birlikte benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal yağlı boya eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Detaylı Eğitim Programı

Keyifli ve sağlıklı bir iş ortamının, çalışanların verimliliğini, motivasyonunu ve huzurunu artırdığını biliyor musunuz? Kurumsal yağlı boya derslerinde; ekibinizin birbiriyle olan iletişimini güçlendirin, çalışma ortamınızda daha çok huzur ve güven hakim olsun! Hemen, kurumsal yağlı boya derslerinin programını inceleyin, erken kayıt avantajlarını yakalayın!

Kurumsal yağlı boya eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • İş yerindeki enerjiniz ve verimliliğiniz artacak,
 • Motive olacak, hedeflerinize daha hızlı şekilde ulaşacaksınız,
 • İş ve özel hayat dengesini etkili bir biçimde kuracak,
 • Mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek,
 • Huzurlu bir çalışma ortamına sahip olacak,
 • Sosyal yönünüzü geliştirecek,
 • Ekibinizdeki herkesin memnun olmasını sağlayacaksınız.

İlk hafta kurumsal yağlı boya dersleri ile resim sanatının temellerini öğrenecek, yağlı boya tekniğimizle birlikte hayal gücümüzü tuvale dökmeyi öğreneceğiz. Kurumsal yağlı boya kursu programımızın ilk bölümünde;
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir, Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
İlk hafta kurumsal yağlı boya dersleri ile tuvalinizde kompozisyon oluşturmayı öğrenecek, renkleri tanıyarak kendi renklerinizi yaratmaya başlayacaksınız.

Kurumsal yağlı boya eğitimleri ile 2. haftamıza girerken renklerin uyumunu öğrenmeye hazırlanıyor, resimde tonalite ve armoni kavramlarıyla tanışıyoruz. 2. hafta kurumsal yağlı boya kursu programımızda;
 • Tonlar, Derinlik
 • Hava – Çizgi ve Kuşbakışı Perspektif
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanlar
 • Ritim ve Armoni
 • Yağlı Boya Tekniği
 • Yağlı Boyada Yoğunluk
 • Yağlı Boyanın Kapatıcı Özelliği
 • Yağlı Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
 • Yağlı Boya Türleri
 • Yağlı Boya Fırçaları ve Kullanımı
Kurumsal yağlı boya dersleri ile son ayımıza girerken artık daha özgüvenli, neler yapabileceğini bilen, yeteneklerinin farkında bir birey haline geleceksiniz...

Kurumsal yağlı boya kursu yolculuğumuzun son ayında daha fazla egzersiz bizi bekliyor! Kendi renklerimizi oluşturacak, fırçamızı doğru kullanmayı öğreneceğiz. Kurumsal yağlı boya eğitimi 3. haftasında;
 • Terebentin ve İncelticiler
 • Spatula ve Palet
 • Vernik
 • Fırça Temizliği
 • Boyama Öncesi Renk Hazırlama
 • Tuvale Astar Atma
 • Tuvalin Gerginliğini Sağlama
 • Zımparalama
 • Geniş Alanlarda Fırça Seçimi, Dar Alanlarda Fırça Seçimi
 • Açık Alanlarda Işık ve Koyu Alanlarda Gölge Kullanımı
 • Renk ve Derinlik Uyumu
 • Mat – Yarı Mat ve Parlak Vernik Kullanımı
Kurumsal yağlı boya kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Programı

Yağlı boya kursu programımızda sizlere 4 hafta 12 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığı ve iş birliğini geliştiren çalışmalarla ofis ortamınızı yeniden yaratıyoruz! İlk olarak resim sanatına giriş yapıyor, önemli eserler üzerinde duruyoruz. Kurumsal yağlı boya derslerinde; çalışanlarınızı motive etmenin yollarını paylaşıyor, huzurlu bir iş ortamının sırrını veriyoruz!

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Programı - 600’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Çalışanlarının çok daha fazla sorumluluk almasını, işlerine dört elle sarılmasını ve iş ortamında geçirdikleri vakitten memnun olmasını isteyenler için kurumsal yağlı boya kursunda detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurumsal yağlı boya kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal yağlı boya kurslarında; Kompozisyon Çeşitleri, Açık ve Koyu Alanlar, Ritim ve Armoni, Yağlı Boya Tekniği ve Tuvale Astar Atma gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Kurumsal yağlı boya kursları, öğrencilerin iş yaşamında kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, çok daha enerjik ve verimli olabilmeleri için detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

“Beni düşündüren en önemli şey şudur: İyi bir yolda mıyım, çalışmalarımda gelişme var mı, sanat hataları yapıyor muyum ? Çünkü maddeyle ilgili, tablo yapımıyla ve hatta tuvalin hazırlanmasıyla ilgili sorunlar gerçekten en son planda yer alır. Bunlar her zaman için düzeltilebilir değil mi?” -Paul Gauguin

kurumsal yağlı boya dersleri

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve kurumsal yağlı boya kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Kurumsal yağlı boya eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Kurumsal yağlı boya kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler, ressamlar, resim öğretmenleri, tasarımcılar ve güzel sanatlar uzmanlarıdır.

Resim Akademi olarak yağlı boya eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, yağlı boya kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Yağlı boya kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Yağlı boya kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi yağlı boya kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kurumlara özel olarak verdiğimiz Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Resim Kursu, Karakalem Kursu, Sulu Boya Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Cam Kursundan dilediğinize ekibinizle birlikte katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal yağlı boya kursu fiyatları

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Yağlı Boya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal yağlı boya kursu ile yeteneklerini keşfeden, ekibiyle birlikte yepyeni sanatsal aktivitelerde yer almak isteyen öğrencilerimizin katıldığı eğitimlere göz atmak ister misiniz? Siz de sanat dolu bir yaşamın sırrını, bu eğitimlerle keşfedin!

Kurumsal Yağlı Boya Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal yağlı boya kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal yağlı boya kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal yağlı boya kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal yağlı boya kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

126

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 630 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77