Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Taş Boyama Kursu

Ofis Aktiviteleriyle Verimliliği Artırın!

Profesyonel Hayata Gülümseme Katın…

Çalışma ritminizin her geçen gün azaldığını mı hissediyorsunuz? Ekibinizin yeni bir heyecana mı ihtiyacı var? Taş boyama kursları ile ofisinizde yeni bir sinerji yaratın!

Şirket içi verimliliği artırmak için sanatı kullanmak mümkün! Kurumsal taş boyama kursu ile iş arkadaşlarınızla birlikte keyifli dakikalar geçirin, unutulmaz anılar biriktirin, firmanızda dostane bir havayı hakim kılın! Çalışanlarınızı yaratıcılıklarını göstermeleri için teşvik edin, sanatın eğlenceli yönlerini keşfederek profesyonel dünyada fark yaratın.

İş ortamında kaliteli iletişim ve çalışan motivasyonu oluşturmak isteyen firmalar için özel olarak geliştirdiğimiz kurumsal taş boyama kursu programımızla siz de tanışın…

Kurumsal taş boyama eğitimleri ile yeni eğlencelere dahil olan çalışanların odaklanma süreleri ve performansları artıyor, daha iyi işler ortaya koyabiliyorlar.

kurumsal taş boyama kursu

Tüm Kurumsal Taş Boyama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Hafta 8 Saat
Kontenjan
Sınırsız

İlginize, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kurumsal taş boyama kursu programımız; 2 haftalık, 8 saatlik etkileyici ve geliştirici bir eğitim programı olup taş boyama tekniklerini öğrenebileceğiniz, uygulamalar yapabileceğiniz, taş boyama malzemelerini tanıyabileceğiniz bir kurumsal taş boyama eğitimi programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Taş Boyama Kursu Resim Akademi

Çalışan motivasyonunu artıran, eğlenceyle sosyalliği harmanlayan kurumsal taş boyama dersleri için en doğru adres Resim Akademi! Eğitim ve sanat dolu kurumumuzdan kurumsal taş boyama eğitimleri alın, uluslararası standartlara uygun ve uygulama ağırlıklı geliştirilmiş eğitim programımızdan yararlanın!

kurumsal taş boyama kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden taş boyama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal taş boyama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal taş boyama eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için hiçbir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal taş boyama kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı kurumsal taş boyama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında taş boyama eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal taş boyama kursları

Ekibinizin Yeni Bir Heyecana Mı İhtiyacı Var?

Çalışma ritminiz her geçen gün düşüyor mu? Ofiste olmayan arkadaşlık ortamı projelerinizde verimliliği azaltıyor mu? Tüm bunlara ufak bir dokunuşla dur diyebilirsiniz.

Kurumsal taş boyama kursları ile çalışma hayatınıza renk katın, renkli motifler tasarlayın, çalışanlarınızın yaratıcılıklarını açığa çıkarmasını sağlayın. Renkli ve eğlenceli taş boyama dersleri ile çalışanlarınız birlikte vakit geçirmekten keyif almaya başlasın, iş yerinizdeki dostluk pekişsin, verimliliğinizi yükseltin!

Sanatın pozitifliğini iş hayatınıza taşımak için en iyi seçenek Resim Akademi! Taş boyama eğitimi ile ekibinize dinamizm katın…

Ofisinizin Enerjisini Değiştirin!

Yoğun bir iş temposunun stresini ve yorgunluğunu gidermek için sanattan daha iyi bir yol olamaz… İşinize sanat katın, ofisinizin enerjisi değişsin!

Kurumsal taş boyama dersleri ile gerçek bir sanat merkezinde keyifli vakit geçirme şansı bulacak, sanatın eğlenceli yönüyle tanışacak, stresten uzaklaşacak, işe döndüğünüzde tüm yorgunluğunuzdan sıyrılmış hissedeceksiniz. Sanatın stresi azaltan sihrini kullanarak ofisinizde çok daha verimli ve üretken bir ortam yaratın…

Kurumsal taş boyama kursu ofisinizin enerjisi tazeleyecek! Çalışanlarınızla birlikte çok daha verimli bir iş ortamına kavuşmak için Resim Akademi’ye yönelin!

kurumsal taş boyama eğitimi
kurumsal taş boyama eğitimleri

Daha Mutlu Çalışanlar…

Profesyonel hayatın ciddiyetini biraz olsun kırmak istiyorsanız kurumsal taş boyama kursları ile sanatın gülümseyen dünyasına adım atın…

Resim Akademi olarak sizlere şehrin merkezinde eğlenceli ve sanat dolu atmosferiyle bambaşka bir dünyaya açılan eşsiz eğitim ortamı sunuyoruz! Kurumsal taş boyama dersleri ile hoş bir sanat merkezinde ekip arkadaşlarınızla kaynaşma şansı bulacak, hayatınızda yeni bir boyut açacak, unutulmaz anılarla zihninizi dolduracaksınız…

İş hayatının koşturmacasına Resim Akademi ile dur deyin! Taş boyama kursu ile çalışanlarınıza önem verdiğinizi gösterin, daha mutlu bir ortamda başarılı işlere imza atın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Verimliliği artırmak, farklı sanat dallarını detaylarıyla öğrenmek ve sınırsız eğlence için gelin, sanat dolu eğitim merkezimizde isteklerinizi, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek şirketinizin çalışanları için dolu dolu bir kurumsal taş boyama kursu eğitim programı planlayalım, şirkette mutlu çalışanların varlığını görünür kılalım!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal taş boyama eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal taş boyama eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal taş boyama dersleri veriyoruz.

kurumsal taş boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal taş boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal taş boyama eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal taş boyama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kurumsal Taş Boyama Kursları ile Ofisinizde Sanata Yer Açın!

Çalışma ortamınızı iyileştirmek, çalışanlarınızı keyiflendirmek mi istiyorsunuz? Sanatı seven, ilgi duyan çalışanlarınız için gelişimi sağlamak istiyorsanız Resim Akademi olarak verdiğimiz kurumsal taş boyama kursu ile dinamik ve keyifli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal taş boyama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal taş boyama eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal taş boyama dersi

İşlerinizi Sevin!

Uygulamalı kurumsal taş boyama kursları ile yepyeni tasarımları açığa çıkarın; hem ofis işlerinizde hem de hobilerinizde yeteneklerinizi severek geliştirin!

Kayıt Ol »

Ekibinizle Kaynaşın!

Destansı bir sanat yolculuğunda kişisel gelişiminizi ekibinizle birlikte tamamlayın, iş ortamınızdaki bağlarınızı kuvvetlendirin ve deneyimlerinizi ortaya koyun!

meb ruhsatlı kurumsal taş boyama kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Taş Boyama Kursu

Kurumsal eğitimler de düzenleyen bir eğitim kurumu olarak kurumsal taş boyama kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

MEB’e bağlı, yasal kurumsal taş boyama kursu olarak öğrencilerimize standartlara uygun olarak kaliteden yana içerikler sunuyoruz. Acil çıkışlarımızdan deprem dayanıklılık raporlarımıza, sınıf büyüklüklerimizden eğitim araç-gereçlerimize kadar her konuda MEB standartlarını yansıtan bir eğitim programı düzenliyoruz. Etkileyici ve güvenli eğitim ortamında verdiğimiz kurumsal taş boyama kursları sizi bekliyor…

Stresinizi azaltmak, yeteneklerinizi ortaya koymak ve deneyimlerinizi artırarak eğlenmek için tercih edebileceğiniz kurumsal taş boyama kursu eğitimlerini güvenli bir eğitim binasında alacak, teorik bilgilerden uzak, uygulama ağırlıklı bir programa dahil olacaksınız.

Kurumsal taş boyama eğitimi alırken MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim merkezimizde kurumsal taş boyama eğitimleri için firmanızı bekliyoruz!

Uygulamalı Kurumsal Taş Boyama Kursu

Taş boyamanın eğlenceli dünyasına dalmak, yeni hobiler geliştirmek istiyorsanız kurumsal taş boyama kursu tam size göre bir uygulamalı program sunuyor!

Eğitim sınıflarının kalitesini koruyan, sanat materyallerini yeterli bir şekilde bulunduran, sosyalliği artıran eğitimlerimizi biliyor musunuz? Resim Akademi olarak kursiyerlerimizin böyle bir ortamda eğitim almalarını sağlıyoruz. Uygulamalarımızla ve renkli aktivitelerimizle çalışanların streslerini atmaları için alan açıyoruz.

Uzman eğitmenlerimizle eksikliği hissedilen noktalar için destek oluyor, deneyimleyerek öğrenmenize fırsat tanıyoruz. Kurumsal taş boyama tekniklerini uygulama ağırlıklı bir programla, el becerilerinizi geliştirecek seviyede düzenliyoruz ve sanatla iç içe geçmenizi önemsiyoruz.

Uygulama olmadan kurumsal taş boyama kursu eğitimini alamayacağınızı bilmeli, bol pratikle destek sağlayan eğlenceli eğitimimizle tanışmalısınız…

uygulamalı kurumsal taş boyama eğitimi
kurumsal taş boyama dersleri

Uluslararası Standartta Kurumsal Taş Boyama Kursu

Tamamen güncel ve kişisel farklılıkları göz önünde bulunduran, kaliteli, aynı zamanda da Avrupa standartlarında bir kurumsal taş boyama kursu düzenliyoruz.

Uluslararası standartlara uygun ve oldukça gelişmiş bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururuyla; mezun ettiğimiz 300’ün üzerinde kursiyerden beğeni alıyor, programlarımızı bireysel ihtiyaçlara göre yapılandırmaya devam ediyoruz. Tüm kursiyerlerimizin ihtiyaçlarını, donanımlarını, seviyelerini ve öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi düzenliyoruz.

Kurumsal taş boyama eğitimi içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanları için geliştirilen kurumsal taş boyama eğitimleri ile yüzü gülen çalışanlarla, fark edilen bir şirket çalışma prensibi geliştirin.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal taş boyama eğitimleri tamamlandıktan sonra ekipleri yalnız bırakmadan, gelişmelerini destekleyecek yönlendirmelerimize devam ediyoruz.

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Sanattan ve yeni beceriler geliştirme hevesinden kopmak istemeyen, farklı tekniklerle hayatına renk katacak kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer derslerimiz hakkında detaylar veriyoruz.

Kurumsal taş boyama kursu dışında birbirinden farklı ve eğlenceli kurumsal eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara yönelik geliştirilen teknik eğitimlerimiz hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz.

Tüm eğitimlerimizin geliştirici gücünün farkındayız ve çalışanlarınızı etkileyici eğitimlerimiz için yönlendirmenizi bekliyoruz!

taş boyama kursları

Öğrenci Yorumları

Eğlence Dolu Etkinlikler!

Kariyerinizde ilerlerken neşenizi bulacak, Resim Akademi’nin etkinlikleriyle gülümseyeceksiniz!

Etkileyici Bir Deneyim!

Taş boyama eğitimi ile el becerileriniz olduğunu keşfedecek, ortaya çıkardığınız ürünü seveceksiniz!

Merak Uyandıran İmaj!

Şirketinizin değerlerini ön plana çıkaracak, mutlu ve çalışkan ekibinizle imajınızı güçlendireceksiniz!

kurumsal taş boyama kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğumuza başladığımız günden bugüne dek ülkemizden ve dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden firmaya kurumsal taş boyama kursu ile teknik ve pratik öğrettik!

Donanımsal açıdan eksiksiz kurumsal taş boyama kursumuz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla tamamen Avrupa standartlarındaki düzeyde, uygulama ağırlıklı kurumsal taş boyama eğitimi sunuyor, kusursuz bir deneyim sağlıyoruz. Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ardından programlarımızı yapılandırıyoruz.

Türkiye’nin en güncel kurumsal taş boyama eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen yüzlerce kursiyere kurumsal taş boyama dersi vererek boyalarla ve sanatla olan ilişkilerini geliştiriyoruz.

Gelişim odaklı, kaliteli içeriğe sahip kurumsal taş boyama eğitimi programlarımız şirketler tarafından çok seviliyor ve talep ediliyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanatı teşvik eden birçok kurs programına Resim Akademi’de dahil olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kişisel gelişiminize katkı sağlamak için eğlenceli eğitimlerden yararlanın!

Kurumsal taş boyama kursları ile çalışma arkadaşlarınız eşliğinde becerileriniz arasına yenilerini katarken ve elinizi geliştirirken farklı eğitimlere de yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, kendi sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Kurumsal taş boyama eğitimi dışında alabileceğiniz 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, eğlenceli hobi kursları, diğer kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile kendinize katkıda bulunmanıza olanak tanıyoruz.

Çalışanların huzuru, mutluluğu ve bilgi birikimleri için geliştirdiğimiz üst düzey içerikli programlarımızla tüm ekipleri Resim Akademi’ye bekliyoruz.

taş boyama dersleri
kurumsal taş boyama kursu sosyal etkinlikler

Sosyal Etkinlikler

İş arkadaşlarınızla sanat dolu bir ortamda eğlenceli etkinliklere katılmak, sosyalleşmenin tadını çıkarmak ve hayata değer katmak isterseniz Resim Akademi ile tanışın!

Kurumsal taş boyama kursu programından yararlanan kursiyerler için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri aktiviteler hazırlıyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve iş arkadaşlarıyla kalite içeren zamanlar geçirmeyi sürdürüyorlar, sınırsız bir öğrenme deneyiminin içine dalıyorlar. Arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen kursiyerlerimiz aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Kurumsal taş boyama eğitimi alırken sosyalleşmeyi ve etkinlikleri önemsiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Kurumsal taş boyama dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Kurumsal taş boyama eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanat dolu olduğunu göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
taş boyama workshop

Duayenlerden Workshoplar

Sanatçı, ressam, çizer ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, alanında ünlü simalardan detaylar edinmenizi destekliyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Kurumsal taş boyama çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin tecrübelerini öğrenmek, merak ettiklerinizi sorgulamak için workshoplarımıza katılın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal taş boyama eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Kurumsal Taş Boyama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal taş boyama eğitimi programımızla yeni beceriler edinmek, iş stresinizi azaltmak, yeteneklerinizi konuşturmak istemez misiniz? O halde şirketinize katkı sağlayacak, gelişiminizi artıracak bir deneyim için kurumsal taş boyama kursu eğitim programımıza göz atın!

Kurumsal taş boyama eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Stresinizi kontrol altına almayı öğreneceksiniz.
 • Eğlenceli bir eğitim ortamında yer alacaksınız.
 • Taş boyama becerisi kazanacaksınız.
 • Taş boyama malzemelerinin kullanımını öğreneceksiniz.
 • İş arkadaşlarınızla çalışma dışında vakit geçirebileceksiniz.
 • Kişisel gelişim sağlayacaksınız.
 • Yeni bir hobi edineceksiniz.
 • Kendinizi sanata daha yatkın hissedeceksiniz.
 • Tasarımsal yönünüz kuvvetlenecek.
 • Görsel algılama yetenekleriniz gelişecek.
 • Yaratıcı düşünme yönünüz gelişim gösterecek.
 • Çalışma motivasyonu kazanacaksınız.

İlk hafta taş boyama kursu programımızda kullanacağımız malzemeleri tanıyor, hangi taşların boyama için daha uygun olduğunu öğreniyoruz ve uygulamaya başlıyoruz. 1. Hafta Taş Boyama Kursu Programı:
 • Taş Boyama İçin Uygun Taşların Özellikleri
 • Boya Çeşitleri ve Özellikler
 • Taş Boyama Fırçaları
 • Fırça ve Boya Kullanımı
 • Tasarım Denemeleri
 • Taş Boyamada Kullanılan Yöntem ve Teknikler
 • Taş Boyama Desenleri
 • Tasarım ve Desenlerin Taşa Uygulanması
Taş boyama dersleri ile geçen bir hafta ofisinize neşe katacak! Ekip arkadaşlarınızı daha yakından tanıyacağınız bir taş boyama eğitimi sizi bekliyor.

İkinci haftamızda vernik kullanımını ve kurutma tekniklerini öğreniyoruz. Taş boyama kursları tüm hızıyla devam ediyor! 2. Hafta Taş Boyama Kursu Programı:
 • Realist Desenlerin Uygulanması
 • Vernik Çeşitleri
 • Vernik Kullanımı
 • Cilalama Teknikleri
 • Kurutma İşlemi
 • Stilize Motifler
 • Stilize Desen Uygulamaları
 • Serbest Tasarımlı Egzersizler
 • Tasarım – Malzeme Uyumu
Kurumsal taş boyama kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Taş Boyama Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Sanat çalışmaları yapmak ve yeteneklerinizin sınırlarını keşfe çıkmak istiyorsanız; kurumsal taş boyama kursu ile yeteneklerinizi geliştirirken iyi hissettirecek bir eğitim alabilirsiniz! Kurumsal taş boyama kursları alarak çıkacağınız yolculukta size eşlik ediyor, Resim Akademi’den kurumsal taş boyama eğitimi almaktan keyif alan öğrencilerimizin arasına sizin de katılmanızı diliyoruz.

Kurumsal Taş Boyama Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kurumsal Taş Boyama Kursu Programı

El becerileri kazanıp iş stresinizi olabildiğince azaltmak ve kendinize bir nefes alma alanı açmak istiyorsanız size destek veren bir program içeriğine hazırlanın!

İlginize, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kurumsal taş boyama kursu programımız; 2 haftalık, 8 saatlik etkileyici ve geliştirici bir eğitim programı olup taş boyama tekniklerini öğrenebileceğiniz, uygulamalar yapabileceğiniz, taş boyama malzemelerini tanıyabileceğiniz bir kurumsal taş boyama eğitimi programıdır.

Kurumsal taş boyama eğitimleri ile yepyeni deneyimler kazanacak, sanat dolu bir yolculuğa katılacak, gelişiminizle takdir toplayacaksınız…

“Güzel sanat; kişinin elinin, aklının ve kalbinin birlikte hareket ettiği şeydir.” - John Ruskin

kurumsal taş boyama kursları

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Kurumsal taş boyama kursu programını başarıyla tamamlayan ekipler için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı kurumsal taş boyama kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları kurumsal taş boyama dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal taş boyama kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak kurumsal taş boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Kurumsal taş boyama kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Kurumsal taş boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve kurumsal taş boyama kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal taş boyama kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal taş boyama dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor ve tüm kurumlara açık. Kurumsal taş boyama kursları seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her ekibin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal taş boyama kursu fiyatları

Kurumsal Taş Boyama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Taş Boyama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal taş boyama kursu ile hayatlarına ve işlerine neşe katmak, gelişim göstermek, stres seviyelerini düşürmek ve firmasına katkıda bulunmak isteyen ekipler diğer eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Hayata renk katmak ve nefes almak için diğer öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın, eğlenceli bir ekip ruhuna sahip olduğunuzu herkese gösterin!

Kurumsal Taş Boyama Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal taş boyama kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Taş boyama kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi taş boyama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Taş boyama kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

152

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 760 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77