Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Karakalem Kursu

Kurumsal Hayatta Sanata Yer Açın!

Ekibinizin Motivasyonunu Artırın...

Profesyonel dünyanın ciddiyetine sanatla neşe katın! Çalışanlarınıza kurumsal karakalem kursu armağan edin, daha pozitif bir çalışma ortamı yaratın!

Kurumsal karakalem kursumuzda; firmaların profesyonel dünyada başarılarına sürdürmelerine yardımcı oluyor, sanatın farklı yönlerini değerlendirerek iş ortamındaki verimliliği artırıyoruz. Kurumsal karakalem kursu ile kısa sürede iş ortamınızı pozitif yönde değiştiriyor, şirket içi iletişimi güçlendirerek çok daha efektif bir iş birliği ile başarılarınıza yenilerini ekliyoruz...

Kurumsal karakalem kursu programımızı çalışanların motivasyonunu artırmak, iş ortamındaki iletişimi ve birliktelik duygusunu artırmak güçlendirmek isteyen firmalar için özel olarak hazırlıyoruz.

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal karakalem eğitimi gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

kurumsal karakalem kursu

Tüm Kurumsal Karakalem Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 12 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal karakalem kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal karakalem kurslarında; bitki, natürmort, manzara, peyzaj, nesne ve hayvan çizimleri gibi pek çok karakalem çizim türünün üzerinde durulmaktadır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Karakalem Kursu Resim Akademi!

Çalışma ortamınızı renklendirmek ve ekibinizin motivasyonunu artırmak ister misiniz? Öyleyse uluslararası standartlarda uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir kurumsal karakalem kursu programının ayrıcalığını Türkiye'nin en iyi sanat okulunda deneyimleyin!

kurumsal karakalem kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal karakalem eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal karakalem kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal karakalem eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal karakalem kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı kurumsal karakalem kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında karakalem eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal karakalem eğitimi

Düşük Verim Canınızı mı Sıkıyor?

Çalışanlarınızın birbirleriyle iletişiminin düşük olması iş verimliliğini düşürüyor mu? Geçen zamana rağmen hala aralarında umduğunuz dostluk ortamı oluşmadı mı? Bir de sanatı ve kurumsal karakalem kursunu deneyin...

Kurumsal karakalem eğitimi ile çalışanlarınıza sorumluluk almanın, yaratıcılığın ve hayal gücünün önemini gösterin, daha sağlıklı bir ofis ortamında, aidiyet duygusu yüksek çalışanlarla çok daha başarılı ve verimli projelere imza atın! Türkiye’nin en büyük sanat ailesine katılın, kurumsal karakalem dersleri ile firmanızdaki dostluğu pekiştirin, siz de bir aile olun...

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda çalışanlarınızın iş birliği duygusunu artırın, yaratıcılıklarını açığa çıkarın, kurumsal karakalem kurslarından sonra özgüvenli çalışanlara sahip olun!

Birlikte Çalışmayı Öğrenin!

Ofis içi iletişimi güçlendirmek için sanatın büyüsünden yararlanın, kurumsal karakalem dersleri ile iş birliğini artırın...

Resim Akademi’de çalışanlarınız ekip arkadaşlarıyla birlikte problemlere çözüm bulmayı öğrenecek, yaratıcılıklarını kullanmaya başlayacak, özgün çalışmalar ortaya koyarak kendilerini sanatla ifade edecek! Bırakın, kurumsal karakalem eğitimi ile sanat, iş ortamınızın bir parçası olsun, çalışanlarınız birlikte çalışmaktan ve vakit geçirmekten keyif almaya başlasın.

Kurumsal karakalem eğitimlerinden sonra aralarındaki bağlantı ve yakınlık artsın, çok daha sağlıklı bir iş ortamı oluşsun!

kurumsal karakalem dersi
kurumsal karakalem eğitimleri

Markanıza Değer Katın!

Resim Akademi olarak bugüne kadar çalışanlarına değer veren onlarca farklı firmaya kurumsal karakalem dersleri için özel programlar hazırladık.

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi göstermek, firmanıza bağlılıklarını artırmak ve işlerini sevmelerini sağlamak istiyorsanız Türkiye’nin en eğlenceli resim okulundan destek alın! Kurumsal karakalem kursu ile iş ortamınızda gerçek bir aile sıcaklığı olmasını sağlayın, mutlu ve iletişimi yüksek bir ekiple markanıza değer katın!

Kurumsal karakalem kursu ile yaratıcılığı yüksek, sorumluluk almayı bilen bir ekip yaratın, yüksek motivasyonla başarıya koşun!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ekibinizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz, iş dışındaki zamanlarda birbirinizi çok daha iyi tanıyıp eğleneceğiniz kurumsal karakalem eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz? Öyleyse nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, resim atölyelerimizi, Sanat Cafe’mizi ve sosyal alanlarımızı görmek üzere Resim Akademi’ye gelin, sizlere hem bir çay/kahve ikram edelim hem de bizi daha yakından tanımanızı sağlayalım.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal karakalem eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal karakalem eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal karakalem dersleri veriyoruz.

kurumsal karakalem kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal karakalem dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal karakalem eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal karakalem eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gerçek Bir Sanat Merkezinde, Kurumsal Karakalem Kursları ile Firmanızın Rengini Değiştirin!

Sıcak ve samimi bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Çalışanlarınız çok mu stresli? Firma aidiyeti oluşturmak ve kendinize değer katmak mı amacınız? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, hem tanışalım hem de ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun kurumsal karakalem kursu programını belirleyerek bakış açınızı değiştirelim…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal karakalem kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal karakalem eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
karakalem kursları

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamaları kurumsal karakalem kursları ile hayal gücünüzü geliştirin, yeteneklerinizi keşfedin, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanın!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatte size özel karakalem kursları ile gelişin ve değişin!

meb ruhsatlı karakalem kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Karakalem Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim kurumlarında bulunması gerektiği bildirilen tüm kriterleri karşılıyor, kalitemizi MEB ruhsatımızla belli ediyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal karakalem kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun koşullar sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin güvenli bir binada, kaliteli bir eğitim alabilmesi için hem MEB hem de Avrupa standartlarını gözetiyoruz. Kurumsal karakalem kursunda alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal hobi resim kursları veriyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kurumsal Karakalem Kursu

İş dışında sosyalleşmeye vakit bulamayan ve ekip olarak bir aktiviteye katılmak isteyen öğrencilerimize tamamen uygulama ağırlıklı bir kurumsal karakalem eğitimi veriyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için kurumsal karakalem kursu için geçerli olan her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi yaparak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri ve birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı kurumsal karakalem kursunda; gölgelendirme teknikleri, nesne modelleme, nesne çizimi, iç mekan ve dekor çizimi gibi konularda teorik değil, pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı kurumsal karakalem kursu
kurumsal karakalem dersleri

Uluslararası Kurumsal Karakalem Kursu Standardı

Kurumsal karakalem eğitimlerine katılan her öğrencimizin geçmiş birikimlerinin, öğrenme hızlarının, becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal karakalem eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz kurumsal karakalem kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda kurumsal karakalem eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesai arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle birlikte eğlenebilmeniz ve sanatla iç içe olup kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal karakalem kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, kurumsal karakalem eğitimi süresince edindiği bilgileri nasıl değerlendireceğini bilemeyen öğrencilerimize, yol haritaları çıkarıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla ve başarılarıyla fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize kurumsal karakalem eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarınızla sağlıklı ve huzurlu bir ortam oluşturabilmeniz, iş yerinde ihtiyacınız olan motivasyonu ve çalışma azmini sağlayabilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

kurumsal karakalem dersi

Öğrenci Yorumları

Başardığınızı Hissedin!

Kurumsal karakalem kursunda motivasyonunuzu yükseltin, performansınız artsın!

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Alın!

Mesai arkadaşlarınızla birlikte hep kapsamlı hem de eğlenceli bir karakalem dersi alın!

Yakın İlişkiler Kurun!

Daha önce yeteri kadar tanıyamadığınızı fark ettiğiniz iş arkadaşınızla vakit geçirin!

kurumsal karakalem kursu mezunları

1000 Mezun Öğrenci

Bugüne dek Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden kurumsal karakalem kurslarımıza katılan çeşitli firma ve ekiplere, resim sanatının pratik yönlerini aktardık ve keyifli vakit geçirmelerini sağladık.

Tam donanımlı kurumsal karakalem kursu merkezimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, ferah resim atölyelerimiz, deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ve içimizdeki eğitim aşkı ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal karakalem eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Ekip ruhunu canlandırmak, grup içindeki motivasyonu artırmak ve kişisel gelişimini desteklemek isteyenlere dopdolu bir kurumsal karakalem eğitimi sunduk.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İşten kalan zamanlarda hem eğlenmek hem de bol bol dinlenmek isterseniz kurumsal karakalem kursu dışındaki destekleyici eğitimlere de bakmanızı öneririz.

Kurumsal karakalem kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere, motivasyonunuzu artıracak sulu boya, akrilik, ebru, ahşap boyama, yağlı boya gibi kurslara katılabilirsiniz.

Kurumsal karakalem kursunda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, yepyeni hobiler edinebilirsiniz.

kurumsal karakalem çizim dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal karakalem kursu

Sosyal Etkinlikler

İş arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir ortamda hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak kurumsal karakalem kurslarının son derece sanatsal bir çatı altında verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca kurumsal karakalem eğitimi almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da arkadaşlarıyla birlikte öğrendikleri bilgileri geliştirebilmeleri, ünlü isimlerle tanışabilmeleri için başarılı ressamlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla network organizasyonları düzenliyoruz.

Akademik yaşamlarını güçlendirirken aynı zamanda da yoğun ve yorucu iş tempolarına ara verip ekip olarak dinlenecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Sanatın en güzel hallerini yansıtan Sanat Cafe’mizde kurumsal karakalem kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kurumsal karakalem derslerini öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli hale getiriyoruz.

Sadece kurumsal karakalem dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, keyifli vakit geçirebileceği, yeni dostluklar edinebileceği ve kendine vakit ayırabileceği bir ortam haline dönüştürüyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, iş ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor, sizleri yoğun temponuza ayak uydurabilmeniz için motive ediyoruz.

bakırköy sanat cafe
karakalem workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, sanatçılarını ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, birbirinden verimli workshoplar düzenliyoruz.

Bugüne dek çok sayıda sanat eserinin altına imzasını atan, yapıtları ile ülke çapında adını duyuran isimlerden, sanatta başarılı olmanın yollarını öğreniyor, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini destekleyici tüyolar alıyoruz.

Mesleğine tutkuyla bağlı, yıllarını bu işe vermiş usta sanatçılarla gerek profesyonel gerekse sosyal yaşamınız için benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal karakalem eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Karakalem Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal karakalem derslerinde; ekibinizle birlikte bir sinerji oluşturabilmeniz için keyifli dersler işliyor; ilk olarak resim sanatının tarihinden, önemli eserlerden ve sanatçılardan bahsediyoruz. Kurumsal karakalem dersini; çalışma ortamınızda maksimum seviyede verim oluşturabilmeniz adına olabildiğince etkileşimli bir şekilde işliyor, bol bol pratik yapıyoruz.

Kurumsal karakalem eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • Keyifli bir hobi edinecek,
 • Boş vakitlerinizi hem eğlenceli hem faydalı bir aktiviteyle geçirmiş olacak,
 • İş arkadaşlarınızı daha yakından tanıyacak,
 • Kişisel gelişiminizi destekleyecek,
 • Çalışma ortamında ihtiyacınız olan motivasyonu sağlayacak,
 • Hafta içi çalışma rutininize enerji toplayacak,
 • Çizim becerilerinizi geliştirecek,
 • Görsel algınızı ve farkındalığınızı artıracaksınız.

4 haftalık kurumsal karakalem kursu yolculuğumuza öncelikle resim sanatının temelleriyle başlıyor, temel bilgilerimizi gözden geçiriyoruz. Kurumsal karakalem eğitimi programımızın ilk ayında;
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir, Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Yapmak İçin Gerekli Malzemeler
 • Resim Kalemi Türleri
 • Resim Kağıdı Türleri
 • Biçimlerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Resimde Denge ve Hareket
İlk hafta kurumsal karakalem dersleri ile ekip arkadaşlarınızla kaynaşırken aynı zamanda resim sanatının temel ilkelerini öğrenmeye başlayacaksınız.

Kurumsal karakalem eğitimi programımızın 2. haftasında basit çizimler yaparak yeteneklerimizi geliştirecek, kazanımlarımız arasına yenilerini ekleyeceğiz. 2. hafta kurumsal karakalem kursu programımızda;
 • Karakalem Çizim Teknikleri
 • Geometrik Şekillerin Çizimleri
 • Üç Boyutlu Şekil Çizimleri
 • Gölgelendirme Teknikleri
 • Nesne Çizimi
 • Işık Kaynağının Belirlenmesi
 • Nesne Modelleme ve Işık Kaynağına Göre Gölgeleme
 • Perspektif Kuramına Giriş
 • Uzamsal Perspektif
Kurumsal karakalem kursları ile geçen iki haftanın sonunda potansiyelinizi açığa çıkaracak, gösterdiğiniz gelişime kendiniz de şaşıracaksınız.

3. haftasına geldiğimiz kurumsal karakalem kursu programımızda gerçekçi çizimler yapmayı deneyecek, yeni çizim teknikleri öğreneceğiz! Kurumsal karakalem kursu programımızın 3. haftasında;
 • Perspektif Kuramı
 • Ufuk Çizgisi
 • Bitki Çizimleri, Peyzaj Çizimleri
 • Basit Natürmort Egzersizleri
 • Basit Hayvan Çizme Egzersizleri
 • Nesne Çizimi
 • Bakarak Çizme Alıştırmaları
 • Manzara Çizimleri
 • Karakalem Çizimlerde Açık ve Kapalı Alanların Sunumu
3 haftalık kurumsal karakalem kursları ile yaratıcılığınızı geliştirecek, kendinizi sanatla ifade etmeye başlayacaksınız.

Kurumsal karakalem kursu programımızın son haftasında nesne çizimlerimize devam edecek, ortak projelerle iş birliğimizi geliştirmeye odaklanacağız. 4. ay kurumsal karakalem kursu derslerimiz arasında;
 • Karakalem Obje Çiziminde Taslak Hazırlama
 • Portre Çizim Egzersizleri
 • Göz Çizim Teknikleri
 • İnsan Yüzü Çizimi, Yüz Hatlarının Gölgelendirilmesi
 • İç Mekan ve Dekor Çizimi
 • Gerçekçi Çizim Egzersizleri
 • Bakarak Portre Çizim Alıştırmaları
 • Karakalem Çizimlerde Hareket
Kurumsal karakalem kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz.

Kurumsal Karakalem Kursu Programı

Kurumsal karakalem kursu programımızda sizlere 4 hafta 12 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığı ve iş birliğini geliştiren çalışmalarla ofis ortamınızı yeniden yaratıyoruz! Resim sanatı ile ilgili bilinmesi gereken temel konularla başlayacağımız kurs programında karakalem çizim teknikleri, bakarak çizme alıştırmaları, resimde kompozisyon, manzara çizimleri, basit natürmort egzersizleri gibi pek çok konuyu en keyifli uygulamalarla birlikte görecek, ekip arkadaşlarınızla kaynaşacaksınız.

Kurumsal Karakalem Kursu Programı - 1000’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

İş hayatının durağan ve monoton temposundan sıkılan, ekibiyle bir arada keyifli bir aktiviteye katılmayı planlayan öğrencilerimize kurumsal karakalem kursunda detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurumsal karakalem kursu; toplamda 1 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal karakalem kurslarında; bitki, natürmort, manzara, peyzaj, nesne ve hayvan çizimleri gibi pek çok karakalem çizim türünün üzerinde durulmaktadır.

Kurumsal karakalem eğitimleri, öğrencilerin iş yaşamında çok daha dinamik, verimli ve motive olması için özenle ve detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Kurumsal karakalem eğitimlerine katılan öğrencilerimizin, iş yerlerindeki performanslarının gözle görülür şekilde arttığını biliyor muydunuz?

kurumsal karakalem çizim dersi

Kurumsal Karakalem Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve kurumsal karakalem kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Kurumsal karakalem eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Kurumsal karakalem kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler, ressamlar, resim öğretmenleri, tasarımcılar ve güzel sanatlar uzmanlarıdır.

Resim Akademi olarak kurumsal karakalem eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, karakalem kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Kurumsal karakalem kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kurumsal karakalem kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal karakalem kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurumsal karakalem kursu merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kurumlara özel olarak verdiğimiz Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Resim Kursu, Sulu Boya Kursu, Yağlı Boya Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Cam Kursundan dilediğinize ekibinizle birlikte katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal karakalem kursu fiyatları

Kurumsal Karakalem Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Karakalem Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal karakalem kursu ile yeteneklerini keşfeden ve sanatın diğer dallarını da tanımak için heveslenen öğrencilerimizin aldığı eğitimlere göz atmak ister misiniz? İsterseniz hobi olarak isterseniz de mesleki olarak faydalanabileceğiniz diğer kurslar…

Kurumsal Karakalem Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal karakalem kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal karakalem kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal karakalem kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal karakalem kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

132

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 660 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77