Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Ebru Kursu

Profesyonel Yaşamınızı Yaratıcılığınızla Etkileyin!

Daha Mutlu Bir Çalışma Ortamı İçin: Kurumsal Ebru Dersleri

Çalışma ortamınızı sanatla renklendirmek, çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak ve profesyonel hayata farklı bir pencereden bakmak istemez misiniz?

Kurumsal ebru kursu ile klasik süslemeciliğin sırlarını öğrenirken aynı zamanda sabır ve emek gibi erdemlerin değerini yeni baştan keşfedecek, iş hayatınızı renklendirecek, yaratıcılığı ofisinizin doğal bir parçası haline getireceksiniz. Her dakikasından keyif alacağınız bir kurumsal ebru kursu programıyla daha mutlu bir çalışma ortamına merhaba diyeceksiniz!

İş ortamınızdaki enerjiyi artıracak, herkesin ofise gelip giderken mutlu olmasını sağlayacaksınız. Ayrıca kurumsal ebru eğitimleri ile sanat dolu bir iş düzeni kuracaksınız.

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal ebru eğitimi gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

kurumsal ebru kursu

Tüm Kurumsal Ebru Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 9 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal ebru kursu programımızda sizlere 3 hafta 9 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığınızı, üretkenliğinizi ve gelişiminizi destekliyoruz. Resim sanatının temelleriyle başlıyor, kurumsal ebru eğitimimizin devamında ebruculukla ilgili tüm detayları ve uygulamaları konu ediniyor, bol bol pratik yapıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Ebru Kursu Resim Akademi

Kurumsal hayatta çok daha göz önünde bir şirket mi olmayı planlıyorsunuz? Öyleyse hem eğleneceğiniz hem de birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız kurumsal ebru derslerine katılın, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir kurumsal ebru eğitimi alın.

kurumsal ebru kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal ebru eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal ebru kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal ebru eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal ebru kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı kurumsal ebru kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ebru eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal ebru eğitimi

Başarının Sırrı: Sağlıklı Bir İletişim

Mesai arkadaşlarınız arasında iletişim problemlerinin olduğuna mı inanıyorsunuz? Öyleyse iş ortamındaki iletişimi güçlendirmek için kurumsal ebru eğitimlerine katılın!

Kurumsal ebru kursu ile çalışanlarınız arasındaki ilişkiyi güçlendirecek, ofis içinde çok daha sıcak bir iletişim kuracak, çalışanlarınızın kuruma aidiyetini artıracak, ekip performansınızı daha verimli hale getireceksiniz! Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de çalışanlarınıza eğlenceli bir kurumsal ebru eğitimi alma fırsatı yaratacaksınız.

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda iş birliği duygusunu artıracak, çalışma arkadaşlarınızın yaratıcılıklarını açığa çıkaracak, ofisinize özgüvenli bir çalışma standardı getireceksiniz!

Birlikte Çalışmayı Öğrenin!

Şirket içi iletişimi ve bağlılığı artırmak için sanatın dostluğundan yararlanın, kurumsal ebru dersleri ile gerçek bir aile ortamı yaratın...

Resim Akademi’de çalışanlarınız birlikte emek harcamanın değerini öğrenecek, yaratıcılıklarını kullanarak problemlere çözüm bulacak, kurumsal ebru derslerinde yaptıkları özgün çalışmalarla kendilerini ifade ederek özgüven kazanacak! Kurumsal ebru eğitimi ile ofisinizde büyülü bir dünya yaratacak, ekip arkadaşlarınızla birlikte çalışmaktan keyif alacaksınız.

Sosyal, faydalı, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı için ekip arkadaşlarınızı toplayın ve Resim Akademi’nin kurumsal ebru derslerine gelin!

kurumsal ebru eğitimleri
kurumsal ebru dersi

İş Hayatınıza Yeni Bir Soluk Getirin!

Resim Akademi’de yalnızca kurumsal ebru eğitimi almayacak; aynı zamanda sosyal becerilerinizi de geliştireceksiniz!

Arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimi güçlendirecek, sanata karşı olan bakış açınızı iyileştireceksiniz. Yepyeni sanat eserleri yaratacak, arkadaşlarınızla birlikte hem sosyal hem de renkli bir ortama ayak uyduracaksınız. İş hayatının monotonluğuna kurumsal ebru kursları ile dur diyecek, ofisinizde renkli bir ortam yaratacaksınız.

Kurumsal ebru kursundan sonra yaratıcı, özgüvenli ve hayal gücü yüksek bir ekiple birlikte karşılaştığınız sorunlara daha hızlı çözüm üretecek, işinizde bir numara olacaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Resim Akademi ailesi olarak sizlere, iş hayatında başarıya ve huzura ulaşmanın sırrını aktarıyor; profesyonel açıdan gelişiminizi destekliyoruz. Ekibinizle birlikte çok daha mutlu bir ortamda çalışabilmeniz için sizleri kurumumuza davet ediyoruz. Gelin, hem bir kahvemizi için hem de kurumsal ebru eğitimleri ile ilgili bilgi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal ebru eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal ebru eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal ebru dersleri veriyoruz.

kurumsal ebru kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal ebru dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal ebru eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal ebru eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sanat Dolu Bir Ortamda Kurumsal Ebru Eğitimleri Alın, İşinize Dört Elle Sarılın!

Mesai arkadaşlarınızın işlerine yeteri kadar önem vermediğini gözlemliyor, dağınık ve özensiz çalışma stillerini düzeltmek ve motivasyonlarını artırmak istiyorsanız sizlere harika bir önerimiz var: Kurumsal ebru dersi. Resim Akademi’nin gruplara özel olarak planladığı, iş ortamındaki canlılığı artıran kurumsal ebru eğitimleri, sizin de ilginizi çektiyse hemen gelin, hem programınızı belirleyelim hem de çalışma hevesinizi artıralım…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi ebru dersi

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal ebru eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal ebru kursları

Daha Enerjik Hissedin!

İşin yorucu ve yoğun temposu, enerjinizi tüketiyorsa boş vakitlerinizi kurumsal ebru kurslarında değerlendirin, enerji dolun!

Kayıt Ol »

Yenilenin!

İşten arta kalan zamanlarda arkadaşlarınızla birlikte kurumsal ebru eğitimlerine katılın, hem dinlenin hem de sosyalleşin!

meb ruhsatlı kurumsal ebru kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Ebru Kursu

Güvenlikten ekipmana, derslik büyüklerinden eğitimlerimizin kalitesine kadar her sonuda standartları karşılıyor, Milli Eğitim Bakanlığı kriterlerinin tamamına uyum sağlıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal ebru kursu olarak öğrencilerimizin güvenli bir binada ve alanında uzman kişilerden eğitim alabilmesi için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor, MEB standartlarına ek olarak Avrupa kriterlerini de uyguluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal ebru kursları veriyor; öğrencilerimizin eğitim sektöründeki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan faydalanmalarını sağlıyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kurumsal Ebru Kursu

Başımı kaşıyacak vaktim yok diyenler, tüm vaktini iş yerinde geçirenler ve mesai arkadaşlarıyla bir türlü istediği etkileşimi yakalayamayanlar için tamamen uygulama ağırlıklı bir kurumsal ebru kursu veriyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için kurumsal ebru kursu için geçerli olan her türlü teknolojik, görsel ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi uygulayarak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin hem grup olarak daha çok sosyalleşmeleri hem de yeteneklerini geliştirebilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı kurumsal ebru kursunda; ebrunun kumaşa ve seramiğe uygulanışı ile ilgili konularda teorik değil, pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı ebru kursu
kurumsal ebru eğitimi

Uluslararası Kurumsal Ebru Kursu Standardı

Kurumsal ebru eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, gelişiminin ve çabasının farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel kurumsal ebru eğitimi programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal ebru eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz kurumsal ebru kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda kurumsal ebru eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesai arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle birlikte eğlenebilmeniz, iş dışında da sosyalleşebilmeniz ve birbirinizi daha yakından tanıyabilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal ebru kursundan sonra da profesyonel yaşamında yönlendirmeye ihtiyaç duyan, başarıya nasıl ulaşması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize rehberlik yapıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman akıllarına takılan her türlü sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Azmi, başarısı ve gelişimiyle fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize kurumsal ebru eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarınızla ortak bir noktada buluşabilmeniz, iş ortamınızı çok daha keyifli bir hale dönüştürebilmeniz ve profesyonel bir imaj çizebilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

kurumsal ebru dersi

Öğrenci Yorumları

Ekip İçi İletişimi Artırın!

Kurumsal ebru kursunda, iş arkadaşlarınızla birlikte sinerji oluşturun!

Resim Sanatı ile Tanışın!

Yaşamınıza sanatla yön verme hayaliniz, kurumsal ebru eğitimiyle gerçekleşsin!

Motive Olun!

Yorucu ve yoğun temponun sizi düşürmesine izin vermeyin, enerjinizi düşürmeyin!

kurumsal ebru kursu mezunları

400 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden şirketlere, ebruculuğun teknik ve pratik yönlerini aktararak ofislerine renk kattık.

Tam donanımlı kurumsal ebru kursumuz, grup çalışmaları için kurduğumuz ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal ebru eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce kurumsal çalışana ve onlarca firmaya kurumsal ebru eğitimi verdik.

Onlara keyifli, samimi ve rengarenk bir ortam sunduk. İhtiyaç ve beklentilerine özel dersler hazırlayıp kişisel gelişimlerini destekledik.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İş ortamınızda herkesin çok daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını istiyorsanız iş ortamınıza enerji katabileceğiniz kurumsal ebru derslerinden sonra da destekleyici eğitimlerimizi önerebiliriz.

Kurumsal ebru kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere ya da motivasyonunuzu artıracak yağlı boya, akrilik, karakalem, sulu boya ve ahşap boyama gibi kurslara katılabilirsiniz.

Merak ettiğiniz, ilgi duyduğunuz ya da yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz diğer alanlarda da güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla kendinizi yeni iş günü için daha fazla yenilenmiş hissedebilirsiniz!

kurumsal ebru dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal ebru kursu

Sosyal Etkinlikler

Sizi gelecek yaşamınıza en iyi şekilde hazırlayan kurumsal ebru eğitimlerinin son derece keyifli ve sanatsal bir ortamda verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca ebru sanatı konusunda eğitim almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da en ünlü sanatçılarla tanışabilmeleri için başarılı ressamlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Kariyer planlarını başarıyla yürütmelerini desteklerken aynı zamanda da kendilerine vakit ayırmalarını sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde kurumsal ebru kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece kurumsal ebru dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, ortak hayalleri bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve geleceğe dönük planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini sağlıyoruz.

Sanatın her yönünü daha yakından tanıyabileceğiniz ve kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz kurumsal ebru kursları ile yaşam standardınızı yükseltiyoruz.

bakırköy sanat cafe
kurumsal ebru workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ebru ustalarını, ressamlarını, sanatçılarını, akademisyenlerini ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, keyif alacağınız workshoplar düzenliyoruz.

Resim ve ebru sanatı konusunda uzman sanatçılardan, çok değerli bilgiler alıyor; gelişiminizi destekliyoruz. Sanatta başarılı olmanın yolunu, sanata ve sanatçıya değer verilmesinin gerekliliğini ve sanata dair pek çok konuyu detaylıca öğreniyoruz.

Bu konuda çok sayının kişinin yeteneklerini gün ışığına çıkartan, pek çok kişiye ilham veren ve ebru sanatında önemli bir yeri bulunan usta isimlerden önemli bilgiler ediniyor, ekip olarak hem keyifli hem de eğitici bir kurumsal ebru kursu almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal ebru eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Ebru Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal ebru kurslarında; öğrencilerimizin şirket olarak çok daha verimli bir çalışma düzenine sahip olmaları, hoşça vakit geçirmeleri ve çalışma performanslarını geliştirmeleri için kurumsal ebru derslerimizi olabildiğince keyifli hale getiriyoruz. Siz de kurumsal ebru derslerinin detaylarını inceleyin, iş arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir aktiviteye dahil olun!

Kurumsal ebru derslerine katıldıktan sonra;
 • Görsel farkındalığınız artacak,
 • El becerileriniz gelişecek,
 • İş ortamınız çok daha sosyal ve aktif olacak,
 • Mesai arkadaşlarınızla ilişkileriniz güçlenecek,
 • Sanatın diğer dallarına olan ilginiz artacak,
 • Sosyal yönünüz güçlenecek,
 • İş yerindeki motivasyonunuz ve çalışma performansınız iyileşecek.

Programımıza ebru sanatını tanıyarak başlıyor, kurumsal ebru kursu ile klasik döneme doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkıyoruz. Kurumsal ebru kursu programımızın ilk haftasında;
 • Ebru Nedir?
 • Ebru Sanatının Kökenleri
 • Ebru Sanatının Geçmiş ve Yaşayan Ustaları
 • Ebru Sanatında Kullanılan Malzemeler
 • Tekne
 • Kıvam Artırıcılar
 • Öd
 • Boyalar, Ebru Fırçalar, Kağıt
 • Kıvam Artırıcıların Ayarlanması
 • Ebru Sanatında Renk ve Renk Geçişleri
 • Ebru Boyama Çeşitlerine Giriş
Kurumsal ebru dersleri ile geçen bir haftanın sonunda sabır ve emeğin estetiğine tanıklık edecek, hiçbir başarının çalışma olmadan ortaya çıkmadığını kavrayacaksınız.

Kurumsal ebru kursu programımızın ikinci bölümünde farklı ebru türlerini tanıyor, kendi üslubumuzu bulmaya çalışıyoruz. 2. hafta kurumsal ebru dersleri arasında;
 • Ebru Çeşitleri
 • Battal Ebru
 • Zemin Battal
 • Tarz-ı Kadim
 • Somaki Battal
 • Serpmeli Battal
 • Mustafa Düzgünman Usulü
 • Ethem Efendi Usulü
 • Gelgit Ebru
 • Şal Ebrusu
 • Taraklı Ebru
 • Ebru Sanatında Sık Kullanılan Çiçekler
 • Çiçek Tasvirinde Renklerin Ayarlanması
Kurumsal ebru kursları sayesinde geleneksel ebruculukta tasvir edilen objeleri öğrenecek, kendi tasvirlerinizi oluşturmaya başlayacak, yaratıcılığınızı dışa vurarak özgüven kazanacaksınız.

Son haftasına geldiğimiz kurumsal ebru eğitimi programımızda ebru türlerini tanımaya devam ediyor, teknemize olan hakimiyetimizi geliştiriyoruz. Kurumsal ebru kursu programımızın son bölümünde;
 • Bülbülyuvası Tekniği
 • Kumlu ve Kılçıklı Ebru
 • Hafif Ebru
 • Çift Baskılı Ebru
 • Hatip Ebrusu
 • Yazılı Ebru
 • Zeminsiz Çiçekli Ebru Çalışmaları
 • Ebru Desen Denemeleri
 • Dalgalı Ebru
 • Ebrunun Kumaşa Uygulanışı
 • Ebrunun Seramiğe Uygulanışı
 • Uygulamada Sık Karşılaşılan Güçlükler ve Çözümleri
Kurumsal ebru kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Ebru Kursu Programı

Kurumsal ebru kursu programımızda sizlere 3 hafta 9 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığınızı, üretkenliğinizi ve gelişiminizi destekliyoruz. Resim sanatının temelleriyle başlıyor, kurumsal ebru eğitimimizin devamında ebruculukla ilgili tüm detayları ve uygulamaları konu ediniyor, bol bol pratik yapıyoruz.

Kurumsal Ebru Kursu Programı - 400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

İş hayatında çok daha aktif, verimli ve motive olmak için ekibinizle birlikte katılabileceğiniz keyifli ve dopdolu kurumsal ebru eğitimleri veriyoruz.

Kurumsal ebru eğitimlerinde; ebrunun seramiğe ve kumaşa uygulanışı, çiçekli ebru çalışmaları, ebru çeşitleri ve ebru desen denemeleri gibi konular üzerinde duruyor, öğrencilerimizi geleneksel Türk el sanatlarında önemli bir yere sahip olan ebruculukla tanıştırıyoruz.

Kurumsal ebru derslerimizi; öğrencilerin iş dışındaki zamanlarını çok daha sosyal ve etkin bir şekilde geçirmelerini sağlamak üzere organize ediyoruz.

“Bilim ve sanat, takdir edilmediği yerden göç eder.” - İbn-i Sina

kurumsal ebru dersi

Kurumsal Ebru Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve kurumsal ebru kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Kurumsal ebru eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Kurumsal ebru kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler, ressamlar, resim öğretmenleri, tasarımcılar ve güzel sanatlar uzmanlarıdır.

Resim Akademi olarak kurumsal ebru eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurumsal ebru kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Kurumsal ebru kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kurumsal ebru kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi, kurumsal ebru kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kurumlara özel olarak verdiğimiz Ahşap Boyama Kursu, Resim Kursu, Karakalem Kursu, Sulu Boya Kursu, Yağlı Boya Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Cam Kursundan dilediğinize ekibinizle birlikte katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal ebru kursu fiyatları

Kurumsal Ebru Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Ebru Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal ebru eğitimleri ile yeni yeteneklerinizi de keşfetmek ister misiniz? Öyleyse kurumsal ebru eğitimlerine katıldıktan sonra kişisel gelişimine katkı sunmaya devam eden öğrencilerimizin aldıkları kurslara göz atın!

Kurumsal Ebru Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ebru kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Ebru kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi ebru kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ebru kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

128

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 640 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77