Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Sulu Boya Kursu

Ofisinizde Hayal Gücüne Yer Açın!

İş Birliğini ve Yaratıcılığı Geliştirin...

İş ortamının rengini pozitif yönde değiştirmek için kurumsal sulu boya kurslarımıza göz atın, neşeli bir çalışma ortamının sırrını bizimle birlikte keşfedin!

Kurumsal sulu boya dersleri ile çalışanlarınızın yaratıcılığın önemini fark etmelerini sağlayacak, ofis içi uyumu artırarak karşınıza çıkan fırsatları çok daha iyi değerlendirebilecek bir iş ortamı yaratacaksınız. Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’nin kurumsal sulu boya eğitiminde çalışma verimliliğinizi maksimize edecek dolu dolu bir program sizleri bekliyor.

Siz de ekibinizle birlikte kurumsal sulu boya derslerine katılın, hem çalışanlarınızın motivasyonunu artırın hem de iş yerinde daha samimi bir atmosfer yaratın!

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal sulu boya eğitimi gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

kurumsal sulu boya kursu

Tüm Kurumsal Sulu Boya Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 9 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal sulu boya kursu programımızda sizlere 3 hafta 9 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığı ve iş birliğini geliştiren çalışmalarla ofis ortamınızdaki havayı yeniliyoruz! Resim sanatının temelleriyle başladığımız kurs programımızı, fırça kullanım teknikleri ve renk dağılımı ile sonlandırıyor; sulu boya ile bol bol pratik yapmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sulu Boya Kursu Resim Akademi

İş yerinizde soğuk rüzgarlar mı esiyor? Çalışanlarınızın arasında iş yerinde düzeni ve huzuru bozacak bir soğukluk varsa sizin için harika bir önerimiz var: Kurumsal sulu boya kursları! Resim Akademi’de ekibiniz hem sanat dolu bir ortamda işin yorgunluğunu üstünden atacak hem de birbirleriyle olan iletişimlerini güçlendirecek! Gelin, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir kurumsal sulu boya eğitimini deneyimleyin!

kurumsal sulu boya kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal sulu boya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal sulu boya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal sulu boya eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal sulu boya kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı kurumsal sulu boya kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sulu boya eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal sulu boya eğitimi

Çalışanlarınıza Değer Verdiğinizi Gösterin!

Resim Akademi olarak bugüne kadar çalışanlarına kıymet veren onlarca farklı firmaya kurumsal sulu boya dersleri için özel programlar hazırladık.

Siz de Türkiye’nin en büyük sanat ailesinin bir parçası olun, çalışanlarınızla yakından ilgilendiğinizi onlara gösterin! Kurumsal sulu boya kursu armağanınızla motivasyonlarını ve markanıza olan bağlılıklarını artırın! Ailemize katılarak iş ortamınızda da gerçek bir aile sıcaklığı olmasını sağlayın, mutlu ve iletişimi yüksek bir ekiple birlikte profesyonel dünyadaki yerinizi sağlamlaştırın.

İş ortamınızı, kurumsal suyu boya dersleri ile renklendirin! Verimli, sağlıklı ve huzurlu bir ofis oluşturabilmek için hep birlikte keyifli bir aktiviteye katılın.

Ofiste Genel Bir Mutsuzluk mu Hakim?

Çalışanlarınız mesailerden, yetişmesi gereken projelerden ve yoğun çalışma ritminden yorgun mu düştü? Ofiste herkeste bir bıkmışlık veya mutsuzluk mu seziyorsunuz?

Tüm bu olumsuzlukları sanatla ortadan kaldırmaya ne dersiniz? Hemen Resim Akademi’ye gelin, kurumsal sulu boya dersleri ile çalışanlarınızın birbirleriyle keyifli vakit geçirmelerini, yeteneklerini keşfetmelerini ve aynı zamanda dinlenmelerini sağlayın. Kurumsal sulu boya eğitimi ile çalışanlarınıza yaratıcılığın önemini gösterin, çok daha başarılı ve verimli projelere imza atın!

Çalışanlarınızın sanatın büyüsüne kapılmasına fırsat verin, kurumsal sulu boya kursları ile mutlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratın!

kurumsal sulu boya eğitimleri
kurumsal sulu boya dersi

Projelerinizi Sanatla Harmanlayın!

Resim Akademi’de yalnızca kurumsal sulu boya dersleri almayacak, her şeye sanatla bakmayı öğrenecek, projelerinize hayal gücünüzü katmanın sırrını keşfedeceksiniz!

Profesyonel hayatın sıkıcı ve monoton akışını kurumsal sulu boya eğitimi ile değiştirecek, ofisinize renk katacaksınız! Kurumsal sulu boya kursu ile çalışanlarınıza yaratıcılıklarını gösterme fırsatı tanıyacak, çok daha azimle çalışan, verimli ve pozitif bir ekip kuracaksınız! Gelin, kurumsal sulu boya kurslarının geliştirici etkisini birlikte keşfedelim!

Resim Akademi ile başarılarınızı, gelişiminizi, çabanızı ve motivasyonunuzu destekleyin, ekibinize yepyeni bir güç kazandırın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Her sabah işe giderken ayaklarınız geri geri mi gidiyor? Çalışma ortamınızda kendinizi mutsuz ve umutsuz mu hissediyorsunuz? Öyleyse ortamın dinamiğini yükseltmek için kurumsal sulu boya eğitimlerine katılın! Ekibinizle olan iletişiminizi güçlendirebileceğiniz kurumsal sulu boya eğitimleri ile ilgili bilgi almak için hem kurumumuzu ziyaret edip bir kahvemizi için hem de size sunabileceği faydaları öğrenin!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal sulu boya eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal sulu boya eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal sulu boya dersleri veriyoruz.

kurumsal sulu boya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal sulu boya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal sulu boya eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal sulu boya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Capcanlı Bir Atmosferde, Kurumsal Sulu Boya Kurslarına Katılın; Ekibinizle Birlikte Bağlarınızı Güçlendirin!

İş ortamınız ne kadar renksiz, ciddi ve durağan olursa olsun, ekip arkadaşlarınızla birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir fırsatınız daha var! Resim Akademi’nin firmalara özel olarak planladığı kurumsal sulu boya eğitimlerine katılmak istiyorsanız hemen gelin, hem programınızı belirleyelim hem de yaşamınıza değer katalım…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal sulu boya kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal sulu boya eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal sulu boya eğitimi

Veriminizi Artırın!

Yorgunluk ya da uykusuzluk gibi nedenlerden dolayı işinize konsantre olamıyorsanız kurumsal sulu boya dersinde dinlenin, verimli olun!

Kayıt Ol »

Başarıyı Hissedin!

Ekip olarak etkileşiminizi, iletişiminizi, samimiyetinizi ve bağlarınızı geliştirin; başarıya giden yolu daha kestirmeden yakalayın!

meb ruhsatlı kurumsal sulu boya kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Sulu Boya Kursu

Güvenlikten ekipmana, derslik büyüklerinden eğitimlerimizin kalitesine kadar her sonuda standartları karşılıyor, Milli Eğitim Bakanlığı kriterlerinin tamamına uyum sağlıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal sulu boya kursu olarak öğrencilerimizin güvenli bir binada ve alanında uzman kişilerden eğitim alabilmesi için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor, MEB standartlarına ek olarak Avrupa kriterlerini de uyguluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal sulu boya kursları veriyor; öğrencilerimizin eğitim sektöründeki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan faydalanmalarını sağlıyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kurumsal Sulu Boya Kursu

Vaktinin çoğunu iş yerinde geçirenler ancak yine de mesai arkadaşlarıyla istediği gibi bir bağ kuramayan öğrencilerimize tamamen uygulama ağırlıklı bir kurumsal sulu boya eğitimi veriyor; kursumuzda eğlenceli anlar yaşamalarını sağlıyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için kurumsal sulu boya kursu için geçerli olan her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi uygulayarak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri, birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı kurumsal sulu boya kursunda; ritim ve armoni, sulu boya tekniği, zımparalama, renk ve derinlik uyumu gibi konularda teorik değil, pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı kurumsal sulu boya kursu
kurumsal sulu boya eğitimleri

Uluslararası Kurumsal Sulu Boya Kursu Standardı

Kurumsal sulu boya eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, gelişiminin ve çabasının farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal sulu boya eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz kurumsal sulu boya kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda kurumsal sulu boya eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesai arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle birlikte eğlenebilmeniz ve sanatla iç içe olup kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal sulu boya kursundan sonra da profesyonel yaşamında yönlendirmeye ihtiyaç duyan, başarıya nasıl ulaşması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize rehberlik yapıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Azmi, başarısı ve gelişimiyle fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize kurumsal sulu boya eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarınızla ortak bir noktada buluşabilmeniz, iş ortamınızı çok daha keyifli bir hale dönüştürebilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

kurumsal sulu boya dersleri

Öğrenci Yorumları

Eğlenceli Vakit Geçirin!

İş arkadaşlarınızla birlikte çok daha samimi bir ortamda neşeli anlar yaşayın!

Ekibinizi Güçlendirin!

Kurumsal sulu boya kursunda ekibinizin iletişimini iyileştirin,etkileşimi artırın!

Sanatla Buluşun!

Kurumsal sulu boya derslerinde sanat dolu bir yaşama merhaba deyin!

kurumsal sulu boya kursu mezunları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden firmalara resim sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak ofislerindeki atmosferi iyileştirdik.

Tam donanımlı kurumsal sulu boya kursumuz, grup çalışmaları için kurduğumuz ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal sulu boya eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce kurumsal çalışana ve onlarca firmaya eğitim verdik.

Kurumsal sulu boya eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel dersler hazırlayıp renkli, keyifli ve samimi bir ortamda dersler işledik.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

İş ortamınızı daha da aktifleştirmek, enerjiyi yükseltmek ve motivasyonunuzu artırmak için kurumsal sulu boya kursundan sonra başka eğitimlere de katılmak ister misiniz?

Kurumsal sulu boya kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere, motivasyonunuzu artıracak yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama gibi kurslara katılabilirsiniz.

Merak ettiğiniz, ilgi duyduğunuz ya da yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz diğer alanlarda da güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

kurumsal sulu boya dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal sulu boya kursu

Sosyal Etkinlikler

Sizi gelecek yaşamınıza en iyi şekilde hazırlayan kurumsal sulu boya eğitimlerinin son derece keyifli ve sanatsal bir ortamda verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca sulu boya konusunda eğitim almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da en ünlü sanatçılarla tanışabilmeleri için başarılı ressamlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Profesyonel yaşamlarını güçlendirirken aynı zamanda da yoğun ve yorucu tempolarına ara verip ekip olarak dinlenecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde kurumsal sulu boya kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece kurumsal sulu boya dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, ortak hayalleri bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve geleceğe dönük planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini sağlıyoruz.

Canlı, aktif ve sanat dolu bir ortamda, iş ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor, performansınızı iyileştirmek için çabalıyoruz.

bakırköy sanat cafe
kurumsal sulu boya workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, sanatçılarını, akademisyenlerini ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, keyif alacağınız workshoplar düzenliyoruz.

Resim sanatında ve sulu boya konusunda uzman sanatçılardan, çok değerli bilgiler alıyor; gelişiminizi destekliyoruz. Sanatta başarılı olmanın yolunu, sanata ve sanatçıya değer verilmesinin gerekliliğini ve sanata dair pek çok konuyu detaylıca öğreniyoruz.

Bu konuda çok sayının kişinin yeteneklerini gün ışığına çıkartan, pek çok kişiye ilham veren ve eğiten usta isimlerden önemli bilgiler ediniyor, grup olarak unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal sulu boya eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Sulu Boya Dersi Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal sulu boya eğitimlerimizde; öğrencilerimizin ekip olarak kaynaşmasını ve hoşça vakit geçirmesini amaçlıyor; bu doğrultuda derslerimizi olabildiğince keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. Siz de kurumsal sulu boya derslerinin detaylarını inceleyin, mesai arkadaşlarınızla çok daha yakın ilişkiler kurun!

Kurumsal sulu boya dersi aldıktan sonra;
 • Sanatsal konularda yetkin olacak,
 • Resim sanatıyla daha yakından ilgilenecek,
 • İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi güçlendirecek,
 • Daha etkileşimli ve huzurlu bir çalışma ortamına sahip olacak,
 • Sosyal yönünüzü geliştirecek,
 • İş yaşamınızdan kalan zamanlarda dinlendiğinizi hissedecek,
 • Betimleme becerilerinizi artıracak,
 • Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak,
 • Performansınızı iyileştireceksiniz.

İlk hafta kurumsal sulu boya dersleri ile resim sanatının temellerini öğrenecek, sulu boya tekniğimizle birlikte hayal gücümüzü tuvale dökmeyi öğreneceğiz. Kurumsal sulu boya kursu programımızın ilk bölümünde;
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir, Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
İlk hafta sulu boya dersleri ile tuvalinizde kompozisyon oluşturmayı öğrenecek, renkleri tanıyarak kendi renklerinizi yaratmaya başlayacaksınız.

Kurumsal sulu boya eğitimleri ile 2. haftamıza girerken renklerin uyumunu öğrenmeye hazırlanıyor, resimde tonalite ve armoni kavramlarıyla tanışıyoruz. 2. hafta kurumsal sulu boya kursu programımızda;
 • Tonlar, Derinlik
 • Hava – Çizgi ve Kuşbakışı Perspektif
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanlar
 • Ritim ve Armoni
 • Sulu Boya Tekniği
 • Sulu Boyada Yoğunluk
 • Sulu Boyada Saydamlık
 • Sulu Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
 • Sulu Boya Setleri
 • Sulu Boya Fırçaları ve Kullanımı
Kurumsal sulu boya dersleri ile son ayımıza girerken artık daha özgüvenli, neler yapabileceğini bilen, yeteneklerinin farkında bir birey haline geleceksiniz...

Kurumsal sulu boya kursu yolculuğumuzun son ayında daha fazla egzersiz bizi bekliyor! Kendi renklerimizi oluşturacak, fırçamızı doğru kullanmayı öğreneceğiz. Kurumsal sulu boya eğitimi 3. haftasında;
 • Sulu Boya Kağıtlarını Tanıma
 • Yapıştırma Bantları
 • Su Kabı ve Su Kullanımı
 • Kağıt Kıskacı
 • Gliserin Kullanımı ve Kurumayı Geciktirme
 • Sulu Boya ile Renklendirme
 • Uygulama Alanını Renklendirme
 • Deneme Kağıdı Kullanma ve Renkleri Deneme
 • Açık ve Koyu Alanlarda Su Kullanım
 • Fırça Kullanma Teknikleri
 • Renk Dağılımı
Kurumsal sulu boya kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Sulu Boya Kursu Programı

Kurumsal sulu boya kursu programımızda sizlere 3 hafta 9 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, yaratıcılığı ve iş birliğini geliştiren çalışmalarla ofis ortamınızdaki havayı yeniliyoruz! Resim sanatının temelleriyle başladığımız kurs programımızı, fırça kullanım teknikleri ve renk dağılımı ile sonlandırıyor; sulu boya ile bol bol pratik yapmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Sulu Boya Kursu Programı - 600’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Çalışanlarının gelişimine, motivasyonuna ve çalışma düzenine önem veren ekip liderleri için grup olarak katılabilecekleri çok keyifli kurumsal sulu boya eğitimleri planlıyoruz.

Kurumsal sulu boya kursumuzda; renk dağılımı, sulu boya ile renklendirme, sulu boyada saydamlık ve sulu boyada yoğunluk gibi konular üzerinde duruyor, öğrencilerimizi resim sanatının en güzel türüyle tanıştırıyoruz.

Kurumsal sulu boya derslerimizi, öğrencilerin iş dışındaki zamanlarını daha verimli, üretken ve aktif bir şekilde geçirmelerini sağlayacak şekilde organize ediyoruz.

“Sanat eserleri, bir medeniyeti sonraki nesillere anlatan şahitlerdir.” -E.G.Benite

kurumsal sulu boya dersi

Kurumsal Sulu Boya Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve kurumsal sulu boya kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Kurumsal sulu boya eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Kurumsal sulu boya kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler, ressamlar, resim öğretmenleri, tasarımcılar ve güzel sanatlar uzmanlarıdır.

Resim Akademi olarak sulu boya eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, sulu boya kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sulu boya kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sulu boya kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi sulu boya kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kurumlara özel olarak verdiğimiz Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Resim Kursu, Karakalem Kursu, Yağlı Boya Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Cam Kursundan dilediğinize ekibinizle birlikte katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal sulu boya kursu fiyatları

Kurumsal Sulu Boya Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Sulu Boya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal sulu boya kursu ile rengarenk bir dünyayı keşfeden ve ekibiyle birlikte yepyeni bir deneyim yaşamak isteyen öğrencilerimizin katıldığı eğitimlere göz atmak ister misiniz? Siz de sanat dolu bir yaşamın sırrını, bu eğitimlerle keşfedin!

Kurumsal Sulu Boya Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal sulu boya kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal sulu boya kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi sulu boya kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal sulu boya kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

141

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 705 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77