Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Resim Kursu

İş Ortamınıza Renk Katın!

Şirket İçi İletişimi Sanatla Artırın... Kurumsal Resim Kursu Resim Akademi

Çalışanlarınızın kurum içi iletişimini güçlendirmek ve motivasyonunu artırmak için aradığınız fırsat! Kurumsal resim kursu ile ofis ortamınızı renklendirin.

Aynı mekanda saatlerce birlikte çalışmalarına rağmen iş dışında fazla iletişim kuramayan, mesai saatleri bittiğinde ortak hiçbir aktivitede bulunmayan ve birbirini yeterince iyi tanımayan şirket çalışanlarınız arasındaki iletişimi güçlendirmek istemez misiniz? Kurumsal resim kursları ile sizlere tam da aradığınız fırsatı sunuyoruz.

Kurumsal hobi resim kursu programı, şirketinde birliktelik ve aidiyet duygusu yaratmak, çalışanlarının kaynaşmasını ve daha mutlu çalışmasını sağlamak isteyen tüm firmalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Hobi resim kursu gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

kurumsal resim kursu

Tüm Kurumsal Resim Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 32 saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal hobi resim kursu; toplamda 2 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal hobi resim eğitimlerinde; spatula ve palet kullanımı, palet üzerinde renk oluşturma, tonalite ve armoni, soyut resim tasarlama, modelleme ve uzamsal perspektif gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Resim Kursu Resim Akademi

Çalışma ortamınızı renklendirmek isteyen yöneticiler, kurumsal hayatta yaratıcılığıyla öne çıkmayı hedefleyen çalışanlar için en doğru adres Resim Akademi! Uluslararası standartlarda uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir kurumsal resim kursu programının ayrıcalığını Türkiye'nin en iyi sanat okulunda deneyimleyin!

kurumsal resim kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden hobi resim eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal resim kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal resim eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal resim kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı hobi resim kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında kurumsal resim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal hobi resim eğitimi

Ofisteki İletişimsizlikten Şikayetçi Misiniz?

Çalışanlarınız arasında umduğunuz dostluk ortamı yok mu? Uzun bir süredir bir arada olmalarına rağmen aralarında hala soğuk rüzgarlar mı var? Endişe etmeyin...

Kurumsal hobi resim kursu ile çalışanlarınız arasındaki ilişkiyi güçlendirecek, ofis içinde çok daha sıcak bir iletişim kuracak, çalışanlarınızın kuruma aidiyetini artıracak, ekip performansınızı daha verimli hale getireceksiniz! Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de çalışanlarınıza eğlenceli bir hobi kursu alma fırsatı yaratın...

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda iş birliği duygusunu artırın, yaratıcılıklarını açığa çıkarın, özgüvenli çalışanlara sahip olun!

Yaratıcılığı Yüksek Çözüm Odaklı Bir İş Ortamı Yaratın!

Çalışmalarınızda eksik olan şeyin hayal gücü ve yaratıcılık olduğu düşünüyorsanız en doğru adrestesiniz...

Resim Akademi’de çalışanlarınıza hayal güçlerini yansıtma, yaratıcılıklarını gösterme ve ekip arkadaşlarıyla birlikte problemlere çözüm bulabilme becerilerine geliştirebilecekleri hobi resim dersleri hazırlıyor, özgün çalışmalar ortaya çıkarmalarını teşvik ederek kendilerini sanatla ifade etmelerine olanak sağlıyoruz.

İş hayatında aradıkları motivasyonu kurumsal hobi kursları ile bulmalarını sağlıyor, üretkenliklerini artırıyoruz.

kurumsal hobi resim eğitimleri
kurumsal hobi resim dersi

İş Hayatınıza Renkli Bir Mola Verin!

Resim Akademi olarak bugüne kadar çalışanlarına değer veren onlarca farklı firmaya kurumsal eğitimler ve hobi resim dersleri için özel programlar hazırladık.

Siz de Türkiye’nin en büyük sanat ailesinin bir parçası olun, çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösterin, motivasyonlarını ve markanıza olan bağlılıklarını artırın! Ailemize katılarak iş ortamınızda da gerçek bir aile sıcaklığı olmasını sağlayın, mutlu ve iletişimi yüksek bir ekiple birlikte profesyonel dünyadaki yerinizi sağlamlaştırın.

Profesyonel hayatınızı resim yeteneğinizle renklendirin! Kurumsal hobi resim kursları ile iş hayatında mutluluğu yakalayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

İş hayatınızda ihtiyacınız olan motivasyonu sağlamak ve grup içi etkileşimi artırmak için kurumsal resim kurslarına katılmaya ne dersiniz? Üstelik kurumsal resim derslerimizin tamamı, ekibinizin iletişimini güçlendirmek ve birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlamak üzere programlanıyor! Siz de gelin, hem bir kahvemizi için hem de kurumsal hobi resim kursları ile ekibinize göre düzenlenmiş bir kurumsal hobi resim eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal resim eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal resim eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal resim dersleri veriyoruz.

kurumsal resim kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal resim dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal resim eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal resim kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gerçek Bir Sanat Merkezinde, Hobi Resim Kursları ile Firmanızın Rengini Değiştirin!

Sıcak ve samimi bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Çalışanlarınız çok mu stresli? Firma aidiyeti oluşturmak ve kendinize değer katmak mı amacınız? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Firmanıza en uygun kurumsal hobi resim kursu programını belirleyerek bakış açınızı değiştirelim, motivasyonunuzu artıralım.

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi kurumsal hobi resim kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik hobi resim eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal hobi resim kursları

İş Dışında da Sosyalleşin!

İşiniz çok mu yorucu? Kendinize ayıracak hiç vaktiniz yok mu? Öyleyse kurumsal hobi resim kurslarında iş arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşin!

Kayıt Ol »

İlişkilerinizi Geliştirin!

Yalnızca iş sınırlarında ve resmi olan ilişkilerinizi, kurumsal hobi resim kursunda güçlendirin, sosyal bir ortamda birbirinizi daha yakından tanıyın!

meb ruhsatlı kurumsal resim kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Resim Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı kurumların aksine öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal resim kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun koşullar sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin güvenli bir binada, kaliteli bir eğitim alabilmesi için hem MEB hem de Avrupa standartlarını gözetiyoruz. Kurumsal resim kursunda alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal hobi resim kursları veriyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kurumsal Resim Kursu

İş dışında sosyalleşmeye vakit bulamayan ve ekip olarak bir aktiviteye katılmak isteyen öğrencilerimize tamamen uygulama ağırlıklı bir kurumsal hobi resim eğitimi veriyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için kurumsal resim kursu için geçerli olan her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi yaparak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri ve birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı kurumsal resim kursunda; karakalem çizimleri, resim teknikleri, modelleme, soyut resim tasarlama ve sulu boya kullanımı gibi konularda teorik değil, pratik dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı kurumsal hobi resim eğitimi
kurumsal hobi resim eğitimleri

Uluslararası Kurumsal Resim Kursu Standardı

Kurumsal hobi resim eğitimlerine katılan her öğrencimizin geçmiş birikimlerinin, öğrenme hızlarının, becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal resim eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz kurumsal resim kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda kurumsal resim eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesai arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle birlikte eğlenebilmeniz ve sanatla iç içe olup kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal resim kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, kurumsal resim eğitimi süresince edindiği bilgileri nasıl değerlendireceğini bilemeyen öğrencilerimize, yol haritaları çıkarıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla ve başarılarıyla fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize kurumsal hobi resim eğitimleri dışında da kurumsal yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarınızla bir sinerji oluşturabilmeniz, iş ortamınızı çok daha eğlenceli bir hale dönüştürebilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

kurumsal hobi resim dersi

Öğrenci Yorumları

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Uzman isimlerden kurumsal resim kursu alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Güçlendirin!

İmajınızı güçlendirin, markanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın, sosyal bir ekip olun!

Motivasyonunuzu Artırın!

Yoğun ve yorucu temponuza kurumsal resim kursu ile ara verin, daha iyi çalışın!

kurumsal resim kursu mezunları

1500 Mezun Öğrenci

Bugüne dek Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden kurumsal resim kurslarımıza katılan çeşitli firma ve ekiplere, resim sanatının pratik yönlerini aktardık ve keyifli vakit geçirmelerini sağladık.

Tam donanımlı kurumsal resim kursu merkezimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, ferah resim atölyelerimiz, deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ve içimizdeki eğitim aşkı ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal resim eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Birey odaklı kurumsal resim eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve becerilerinize özel düzenlenmiş kurumsal resim kursları ile siz de ekip ruhunuzu canlandırın!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Yeteneklerinizi, başarılarınızı ve potansiyelinizi göstermek için hazırladığınız kişisel gelişim dosyalarına kurumsal hobi resim kursundan başka eğitimler de eklemek ister misiniz?

Kurumsal resim kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere, motivasyonunuzu artıracak sulu boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama, yağlı boya gibi kurslara katılabilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da kurumsal hobi resim kursunda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenin yolunu keşfedebilirsiniz.

kurumsal hobi resim dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal resim kursu

Sosyal Etkinlikler

Sizi gelecek yaşamınıza en iyi şekilde hazırlayan kurumsal resim eğitimlerinin son derece keyifli ve sanatsal bir ortamda verildiğini biliyor musunuz?

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca resim eğitimi almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da öğrendikleri bilgileri geliştirebilmeleri, kendilerini daha donanımlı hissedebilmeleri için başarılı ressamlarla, sanatçılarla ve tasarımcılarla tanışacakları network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin merak duygularının gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Akademik yaşamlarını güçlendirirken aynı zamanda da yoğun ve yorucu tempolarına ara verip ekip olarak dinlenecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde kurumsal resim kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece kurumsal resim dersi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, ortak hayallerini bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve gelecek planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken yeni arkadaşlıklar edinmelerini ve sanata dair sohbetler edebilmelerini sağlıyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, iş ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor, sizleri çalışma rutininize çok daha etkili bir şekilde hazırlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
kurumsal resim workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, sanatçılarını, sanat tarihi uzmanlarını ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, birbirinden verimli workshoplar düzenliyoruz.

Önemli projelerin altında imzası bulunan, gerçek bir sanatsever olarak hafızalarda yer edinen ünlü isimlerden “en iyi” olmanın sırrını alıyor, genel kazanımlarınızı artırıyoruz. Donanımlı, gelişmiş ve başarılı bir sanatçı olmanın püf noktalarını öğreniyor, sanata ve sanatçıya dair hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri kurumsal resim kursundan öğrenmenizi sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara, resimlere ve sanata adamış ünlü isimlerden hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, ekibinizle birlikte benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal hobi resim eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Resim Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal hobi resim eğitimlerinde; ekip ruhu oluşturabilmeniz, iş ortamındaki resmi ilişkilerinizi güçlendirebilmeniz için eğitime ilk olarak resim sanatının tarihinden, önemli eserlerden ve sanatçılardan başlıyoruz. Kurumsal resim eğitimlerinde; çizim teknikleri, resimde kompozisyon oluşturma, palet üzerinde renk oluşturma ve bakarak çizme gibi konuları işliyor, bol bol pratik yapıyoruz.

Kurumsal resim derslerine katıldıktan sonra;
 • İş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz güçlenir,
 • Sosyal ortamlarda da birlikte vakit geçirdiğiniz birbirinizi daha iyi tanırsınız,
 • Kişisel gelişiminizi destekleyici bir aktiviteye katılmış olursunuz,
 • İş ortamında ihtiyacınız olan motivasyonu sağlarsınız,
 • Resim sanatını daha yakından tanırsınız,
 • Görsel algınızı geliştirirsiniz,
 • Çalışma azminizi ve hevesinizi artırırsınız,
 • Çizim ve boyama becerilerinizi iyileştirirsiniz.

Önce resim sanatının temellerini öğrenecek, temel bilgilerimizin doğruluğundan emin olacağız. Eğlenirken öğreneceğiniz bir resim kursu programına hazır olun! Kurumsal resim kursu programımızın ilk haftasında;
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir, Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Boyama Türleri, Boya Türleri
 • Resim Malzemeleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Biçimlerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Resimde Denge ve Hareket
 • Serbest Konulu Çizim Egzersizleri
1. hafta kurumsal resim kursları ile ekip arkadaşlarınızın daha önce fark etmediğiniz özelliklerini fark edecek, samimi bir ortamda 2 aylık yolculuğumuz için hazırlanacaksınız.

Şimdi kalemlerimizi elimize alma zamanı! Kurumsal resim eğitimi derslerimiz karakalem çalışmalarıyla devam ediyor… 2. – 3. hafta kurumsal resim kursu derslerimize;
 • Karakalem Çizim Malzemeleri
 • Çizgiler ve Desenler
 • Kurşun Kalem Egzersizleri
 • Füzen Tarama Ucu
 • Düz-Daire-Elips Gibi Geometrik Şekillerin Çizimi
 • Ufuk Çizgisi, Üç Boyutlu Şekiller
 • Gölgelendirme
 • Nesne Çizimi
 • Işık Kaynağının Belirlenmesi
 • Perspektif
Kurumsal resim dersleri ile geçen 3 ayın sonunda resimde temel kompozisyon kurallarını öğrenerek kendinize daha fazla güvenmeye başlayacaksınız.

Kurumsal resim kursu yolculuğumuzun 4. haftasında yaratıcılığımızı öne çıkaracağız! Hayal gücümüzü konuşturmanın vakti geldi… Kurumsal resim eğitimi programımızın 4. ayında;
 • Çizim Teknikleri
 • Form Anlatım ve Görsel İlişkilendirme
 • Natürmort ve Doğa Çalışmaları
 • Kuru Boya Tekniği ile Çalışmalar
 • Karakter Yaratımı
 • Modelleme
 • Uzamsal Perspektif
 • Bitki Çizimi, Peyzaj Çizimi
 • Bakarak Çizme Alıştırmaları
Kurumsal resim kursları ile yeteneklerinizi keşfedecek, potansiyelinizi açığa çıkaracak, iş yaşamında daha başarılı olacaksınız...

Renklerin oluşumunu keşfetmeye hazır mısınız? 5. hafta kurumsal resim dersleri ile sulu boya çalışmaları yapacak, kendi renklerimizi yaratacağız! Kurumsal resim kursu yolculuğumuzun 5. haftasında;
 • Sulu Boya Resim Malzemeleri
 • Sulu Boya Kullanımı
 • Sulu Boya Resim Teknikleri
 • Renklerin Oluşumu
 • Renk Grupları
 • Ana ve Ara Renkler
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Nötr Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
 • Sulu Boya Resimlerde Derinlik ve Perspektif
5. hafta kurumsal resim dersleri ile şirket içi iletişiminizin güçlendiğini fark edecek, iletmek istediğiniz mesajı iş arkadaşlarınıza daha sağlıklı bir şekilde aktarmaya başlayacaksınız.

Şimdi de yeteneklerimizi yağlı boya kullanarak deneyeceğiz. Kurumsal hobi resim kursu derslerine yağlı boya çalışmalarıyla devam ediyoruz! Kurumsal resim kursu programımızın iki haftalık bu bölümünde;
 • Yağlı Boya Tekniği
 • Yağlı Boya Tekniğinde Kullanılan Malzemeler
 • Fırça Kullanım Teknikleri
 • Soyut Resim Nedir?
 • Soyut Resim Tasarlama
 • Obje Deformasyonu
 • Geometrik Şekillerin Deformasyonu
 • Desende Ritim Tasarımı ve Analizi
 • Tonalite ve Armoni
Kurumsal resim dersleri ile renkleri daha yakından tanıyor, kazanımlarımız arasına her gün yenilerini ekliyoruz!

Kurumsal hobi resim kursu programımızın son iki haftasında akrilik boya kullanımını öğreniyor, tuvalimizi hayal gücümüzle süslüyoruz. Kurumsal resim kursu programımızın son iki haftası;
 • Akrilik Boya Tekniği
 • Akrilik Boya Malzemeleri
 • Akrilik Fırçalarının Özellikleri
 • Akrilik Altı Dolgu Malzemeleri
 • Spatula ve Palet Kullanımı
 • Temizlik Bezleri
 • Akrilik Boya İçin Tuval Hazırlama
 • Tuval Gerginliği
 • Palet Üzerinde Renk Oluşturma Egzersizleri
Kurumsal resim kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Resim Kursu Programı

Kurumsal resim kursu programımızda sizlere 8 hafta 32 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Resim sanatının temelleriyle başlayacağımız programımızda karakalem çizim teknikleri, sulu boya, yağlı boya ve akrilik kullanımı, renklerin oluşumu, resimde kompozisyon kuralları gibi pek çok konuyu eğlenceli uygulamalarla birlikte görecek, ekip arkadaşlarınızla kaynaşacaksınız.

Kurumsal Resim Kursu Programı - 1500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

İş yaşamında motivasyonunu artırarak başarıya ulaşmak isteyen, sosyal ve aktif bir çalışma ortamı oluşturmayı planlayan öğrencilerimiz için kurumsal resim kursunda detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurumsal hobi resim kursu; toplamda 2 aylık bir süreçte verilmektedir. Kurumsal resim eğitimlerinde; spatula ve palet kullanımı, palet üzerinde renk oluşturma, tonalite ve armoni, soyut resim tasarlama, modelleme ve uzamsal perspektif gibi pek çok konu üzerinde durulmaktadır.

Kurumsal hobi resim eğitimleri, öğrencilerin iş yaşamında çok daha dinamik, verimli ve motive olması için özenle ve detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Kurumsal resim kursumuzu bitiren öğrencilerimizin, iş dışında da ekip olarak vakit geçirmeye devam ettiklerini biliyor muydunuz?

kurumsal resim dersleri

Kurumsal Resim Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ekip olarak aramıza katılan ve kurumsal resim kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Kurumsal resim eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Kurumsal resim kursu eğitmen kadromuzun tamamı; görsel sanatlar bölümü mezunu, alanında deneyim ve bilgi sahibi akademisyenler, ressamlar, resim öğretmenleri, tasarımcılar ve güzel sanatlar uzmanlarıdır.

Resim Akademi olarak resim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, resim kursundan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturmaktayız. Hobi resim kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Hobi resim kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal resim kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kurumlara özel olarak verdiğimiz Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Resim Kursu, Karakalem Kursu, Sulu Boya Kursu, Yağlı Boya Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Cam Kursundan dilediğinize ekibinizle birlikte katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal resim kursu fiyatları

Kurumsal Resim Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Resim Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal hobi resim kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği resim kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Kurumsal Resim Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Hobi resim kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal hobi resim kursu ve sanatsal eğitimler alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal hobi resim kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal hobi resim kursu öğrencilerimizden yüksek memnuniyet oranı.

1500+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

151

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 755 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77