Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Cam Tasarım Kursu

Tasarımlarınızla El Becerilerinizin Sınırlarını Aşın!

Profesyonel Hayata Sanatla Renk Katın…

Çalışma alanlarınızı sanatla baştan yaratmayı öğrenin, tasarımlarınızla dünyayı değiştirmeye işinizden başlayın!

Kurumsal cam tasarım kursu ile çalışanlarınızın yaratıcılıklarını geliştirebilir, imgesel çizim çalışmalarıyla hayal güçlerinin sınırlarını keşfetmelerini sağlayabilir, eğlenceli uygulamalarla ekibinizdeki dostane havayı artırabilir, sanatı iş verimliliğinizi artırmak için kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi sanat okulunda firmanızın çehresini değiştirin!

Şirketlerin çalışanlarını motive etmeleri ve yaratıcılıklarını yükseltmeleri için düzenlediğimiz kurumsal cam tasarım kursu programımızla birliktelik duygunuzun arttığını hissedeceksiniz…

Araştırmalara göre kurumsal cam tasarım eğitimi almak şirket içi iletişimi artırıyor, çalışanların birbirleri ile olan ilişkilerini geliştiriyor.

kurumsal cam tasarım kursu

Tüm Kurumsal Cam Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
3 Hafta 12 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Şirketlerin İlgi, beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen kurumsal cam tasarım kursu programımız; 3 haftalık, 12 saatlik katkı sağlayıcı bir eğitim programı olup cam tasarım tekniklerini öğrenebileceğiniz, uygulamalar yapabileceğiniz, cam tasarım malzemelerini tanıyabileceğiniz bir kurumsal cam tasarım eğitimi programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Cam Tasarım Kursu Resim Akademi

Hayattaki deneyimlerinizi çoğaltmak, hobilerinize yenisini eklemek, zihninizi rahatlatmak istiyorsanız Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış kurumsal cam tasarım dersleri ile kaliteyle oluşturulmuş ve deneyimlerinize katkı sağlayacak bir kurumsal cam tasarım kursu programına dahil olun!

kurumsal cam tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden kurumsal cam tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal cam tasarım eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal cam tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı kurumsal cam tasarım kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında cam tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal cam tasarım eğitimi

Ofis İçi İletişimi Artırmak Mı İstiyorsunuz?

Geçen zamana karşılık çalışanlarınız hala gerçek bir ekip haline gelemedi mi? Ofisinizde soğuk rüzgarlar mı esiyor? Keyifli bir atmosferde kurumsal cam tasarım kursları her şeyi değiştirebilir!

Kurumsal cam tasarım eğitimi ile çalışanlarınızın birbiriyle olan iletişimlerini kuvvetlendirin, birlikte çalışmaktan keyif alan bir ekip yaratın… Sorumluluk almayı seven, hayal gücünü kullanmayı bilen bir ekip yaratmak için Türkiye’nin en güncel eğitimini sunan akademisinden kurumsal cam tasarım eğitimleri alın, ekip ruhunu her an canlı tutun!

Şirketinizdeki dostlukları pekiştirecek, yetenekleri açığa çıkarıp özgüven seviyelerini yükseltecek harika bir kurumsal cam tasarım kursu için geç kalmayın!

Birlikte Çalışmaktan Keyif Alın!

Sağlıklı bir iletişimin en büyük destekçilerinden biri sanat merkezli dostluklardır. Siz de profesyonel hayatta sanata yer açın, kurumsal cam tasarım kursları ile çalışma ortamınızı değiştirin.

Resim Akademi’de çalışanlarınız ekip arkadaşlarıyla birlikte problemlere çözüm bulmayı öğrenecek, yaratıcılıklarını kullanmaya başlayacak, özgün çalışmalar ortaya koyarak kendilerini sanatla ifade edecek! Kurumsal cam tasarım eğitimi ile bırakın sanat iş ortamınızın bir parçası olsun, çalışanlarınız birlikte çalışmaktan ve vakit geçirmekten keyif almaya başlasın.

Ofisinizde sanata yer ayırın! Türkiye’nin en iyi sanat okulundan alacağınız kurumsal cam boyama kursları ile profesyonel hayatınızın rengini bulun!

kurumsal cam tasarım eğitimleri
kurumsal cam tasarım dersi

Şirketinizi Geliştirin!

Siz de çalışanlarınızın firmalarını sevmesi ve kendilerini iş ortamlarına ait hissetmesini istiyor musunuz? Öyleyse kurumsal cam tasarım kursu programımıza dahil olun!

Çalışanlarınıza ne kadar değer verdiğinizi göstermenizin tam sırası! Türkiye’nin en eğlenceli resim ve sanat okulundan kurumsal cam tasarım eğitimi alarak gelişimlerini desteklemeli, keyifli vakit geçirme isteklerine bir çözüm yaratmalı, bağlılıklarını bu yolla yükseltmelisiniz. Mutlu ve iletişimi yüksek ekiplerinizin çalışma performanslarındaki artışı gördükçe keyfiniz yerine gelecek!

Aile sıcaklığıyla çalışanlarınızı kucaklamak istiyorsanız onlara fırsatlar sunun, kurumsal cam tasarım dersleri ile yeteneklerini besleyin ve iyi hissetmeleri için yol gösterici olun!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çalışan motivasyonunu artırmak, yeteneklerinizi geliştirmek ve şirketiniz aynı zamanda da kendiniz için gelin, sanatla iç içe eğitim merkezimizde istek, beklenti ve ihtiyaç analizi yaparak şirketinizi olumlu etkileyecek bir kurumsal cam tasarım kursu eğitim programı planlayalım, şirkette mutlu çalışanların varlığını görünür kılalım!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal cam tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal cam tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal cam tasarım dersleri veriyoruz.

kurumsal cam tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal cam tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal cam tasarım eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal cam tasarım eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kurumsal Cam Tasarım Kursları ile Sanata Yatkın Ekip Ruhu Kazanın!

Çalışma ortamınızı yapılandırmak, çalışanlarınızın bağlılıklarını artırmak mı istiyorsunuz? Sanat duyarlılığı olan ve stres atmaya ihtiyacı bulunan çalışanlarınız için kişisel ve kurumsal gelişimlere katkı sağlayacak kurumsal cam tasarım kursu tercih edebilir, bağlılığını ortaya koyan bir ekip yaratabilirsiniz…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik cam tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal cam tasarım dersleri

Kendinizi Geliştirin!

İşlerinizin arasında sizi iyi hissettirecek ve gelişiminizi destekleyecek bir uğraş edinin, kurumsal cam tasarım kursları ile hayal gücünüzü geliştirin!

Kayıt Ol »

Adımlarınızı Sağlam Atın!

Firmanızın gelişmesi, ilerlemesi ve çalışanlarına daha fazla değer katması için elinizden geleni yapın, kurumsal cam tasarım eğitimlerini seçin, ilerlemeyi sürdürün!

meb ruhsatlı kurumsal cam tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Cam Tasarım Kursu

Kurumsal eğitimler de düzenleyen bir eğitim kurumu olarak kurumsal cam tasarım kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

MEB’e bağlı, yasal kurumsal cam tasarım kursu olarak öğrencilerimize standartlara uygun olarak kaliteden yana içerikler sunuyoruz. Acil çıkışlarımızdan deprem dayanıklılık raporlarımıza, sınıf büyüklüklerimizden eğitim araç-gereçlerimize kadar her konuda MEB standartlarını ortaya koyan bir eğitim programı düzenliyoruz. Etkileyici ve güvenli eğitim ortamında verdiğimiz kurumsal cam tasarım kursları sizi bekliyor…

Deneyim kazanmak, eğlenmek, yeni bir hobi geliştirip iş stresinden arınmak için seçebileceğiniz kurumsal cam tasarım kursu eğitimlerini güvenli bir eğitim binasında alacak, teorik bilgilerden uzak, uygulama ağırlıklı ve sınırsız eğlence sağlayan bir programa dahil olacaksınız.

Kurumsal cam tasarım eğitimi alırken MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim merkezimizde kurumsal cam tasarım eğitimleri için firmanızı bekliyoruz!

Uygulamalı Kurumsal Cam Tasarım Kursu

Kurumsal cam tasarım dersleri ile hobinizi sanatla buluşturmak, şirket içi iletişiminizi artırmak istiyorsanız kurumsal cam tasarım kursu size uygun bir uygulamalı program sunuyor!

Eğitim sınıflarının kalitesini koruyan, sanat materyallerini yeterli bir şekilde bulunduran, sosyalliği artıran eğitimlerimizi biliyor musunuz? Resim Akademi olarak kursiyerlerimizin böyle bir ortamda cam tasarım eğitimi almalarını sağlıyoruz. Uygulamalarımızla ve renkli aktivitelerimizle çalışanların streslerini atmaları için alan yaratıyoruz.

Deneyim kazanarak, yaparak ve yaşayarak öğrenmeniz için uzman eğitimlerimizle desteğimizi sunuyor; kurumsal cam tasarım eğitimi tekniklerini uygulama ağırlıklı bir programla, el becerilerinizi geliştirecek seviyede düzenliyoruz ve sanatla iç içe geçmenizi önemsiyoruz.

Sosyalliğinizi artırırken bol pratikle yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak uygulamalı kurumsal cam tasarım kursu programlarımızla bir araya gelmeli, keyfinizi yükseltmelisiniz.

uygulamalı kurumsal cam tasarım kursu
kurumsal cam tasarım eğitimi

Uluslararası Standartta Kurumsal Cam Tasarım Kursu

Tamamen güncel ve kişisel farklılıkları göz önünde bulunduran, kaliteli, aynı zamanda da Avrupa standartlarında bir kurumsal cam tasarım kursu eğitimleri veriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun ve oldukça gelişmiş bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururuyla; mezun ettiğimiz 300’ün üzerinde kursiyerden beğeni alıyor, programlarımızı bireysel ihtiyaçlara göre yapılandırmaya devam ediyoruz. Tüm kursiyerlerimizin donanımlarını, seviyelerini ve öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi düzenliyoruz.

Kurumsal cam tasarım eğitimi içeriklerimizin katkı sağlayıcı ve geliştirici olmasına dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanları için geliştirilen kurumsal cam tasarım eğitimleri ile tüm ekibi motive edin!

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal cam tasarım eğitimleri tamamlandıktan sonra ekiplere destek olmayı sürdürüyor, gelişim sağlayabilecekleri yönlendirmeler sunuyoruz.

Sosyalleşmenin, yeni deneyimler kazanmanın olumlu yanlarını ortaya koyuyor, kursiyerlerimizin destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı ve kendinize katkılar sağlamanızı destekliyoruz. Sanattan kopmadan farklı tekniklerle hayatına renk katacak kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer derslerimiz hakkında detaylar veriyoruz.

Kurumsal cam tasarım kursu dışında birbirinden farklı ve eğlenceli kurumsal eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara yönelik geliştirilen teknik eğitimlerimiz hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz.

Eğitimlerimizle deneyim, beceri ve özgüven kazanacağınızı biliyor, ekip ruhunuza katkı sağlamak için programlarımızı hazırlıyoruz.

kurumsal cam tasarım eğitimleri

Öğrenci Yorumları

Amatörlüğünüzü Atın!

Cam tasarımı yapmayı öğrenerek kendinizi geliştirecek, yeni bir deneyim kazanacaksınız!

Ekip Ruhunuzu Koruyun!

Kaliteli bir ekipte yer almanın gururunu hissetmek isteyecek, beraber gelişimi destekleyeceksiniz!

Şirketinizin Çalışmalarını Güçlendirin!

Kendinizi daha odaklanmış ve iş bitirici görmek için hobilerle rahatlamaya tam hız devam edeceksiniz!

kurumsal cam tasarım kursu mezunlarık

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğumuza başladığımız günden bugüne dek ülkemizden ve dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden firmaya kurumsal cam tasarım kursu verdik!

Donanımsal açıdan eksiksiz kurumsal cam tasarım kursumuz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla uluslararası standartlarda ve uygulamaya ağırlık veren kurumsal cam tasarım eğitimi sunuyor, kusursuz bir deneyim sağlıyoruz. Kursiyerlerimizin ihtiyaçlarının farkına varıp bu doğrultuda programlarımızı geliştiriyoruz.

Türkiye’nin en güncel kurumsal cam tasarım eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen yüzlerce kursiyere kurumsal cam tasarım dersi vererek boyalarla ve sanatla olan ilişkilerini geliştiriyoruz.

Eğlenceyi hayatın merkezine alan, gelişim destekleyici kurumsal cam tasarım eğitimi programlarımız firmaların çalışanları ve yöneticileri tarafından çok seviliyor ve talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanatı sevdiren birçok kurs programına akademimizde dahil olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kurumsal ve kişisel gelişiminize katkı sağlamak için eğlenceli eğitimlerden yararlanın!

Kurumsal cam tasarım kursları ile çalışma arkadaşlarınızla birlikte becerilerinizi geliştirmek, eliniz gelişirken farklı eğitimlere de yönelmek istiyorsanız birbirinden eğlenceli ve öğretici hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, Resim Akademi olarak düzenlediğimiz tüm eğitimlerimizi seçebilirsiniz.

Kurumsal cam tasarım eğitimi dışında alabileceğiniz 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, eğlenceli hobi kursları, diğer kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile kendinize katkıda bulunmanıza olanak tanıyoruz.

Huzurlu çalışma ortamı, mutlu bir mesleki deneyim ve deşarj olmayı destekleyen üst düzey içerikli eğitim programlarımıza katılımlarınızı bekliyoruz.

cam tasarım dersleri
sosyal etkinlikler cam tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

İş arkadaşlarınızla sanat dolu bir ortamda eğlenceli etkinliklere katılmak, sosyalleşmenin tadını çıkarmak ve hayata değer katmak isterseniz Resim Akademi ile tanışın!

Kurumsal cam tasarım kursu programından yararlanan kursiyerler için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri aktiviteler hazırlıyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve iş arkadaşlarıyla kalite içeren zamanlar geçirmeyi sürdürüyorlar, sınırsız bir öğrenme deneyiminin içine dalıyorlar. Arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen kursiyerlerimiz aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Kurumsal cam tasarım eğitimi ile gelişiminizi sınırsızlaştırmak, yepyeni etkinliklerle eğlenmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu çekici atmosferine gelmelisiniz.

Sanat Cafe

Kurumsal cam tasarım dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Kurumsal cam tasarım eğitimi dışında zamanınızı değerlendirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklerimize katılım sağlama, eğitmenlerle iletişimde kalma, sohbet edebilme fırsatını yakalayacaksınız.

Resim Akademi’nin tüm atmosferinde sanatı soluyacak, eğlencenin ve dinlenmenin keyifli yanlarını eğitimlerinize ek olarak keşfedeceksiniz…

bakırköy sanat cafe
kurumsal cam tasarım eğitimleri

Duayenlerden Workshoplar

Sanatçı, ressam, çizer ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, alanında ünlü simalardan detaylar edinmenizi destekliyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Kurumsal cam tasarım çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin tecrübelerini öğrenmek, merak ettiklerinizi sorgulamak için workshoplarımıza katılın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal cam tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Cam Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yaratıcılığınızı ortaya koymak, çevrenizde beğeni kazanmak, aynı zamanda işlerinizi stresten uzak tutmak ister misiniz? O halde kurumsal cam tasarım eğitimi alarak tüm isteklerinizi gerçekleştirin, hem kendinizi hem de şirketinizi geliştirmenin keyfiyle mutlu hissedin. Gelişiminizi destekleyecek kurumsal cam tasarım kursu programımızı inceleyin!

Kurumsal cam tasarım eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Stresinizi kontrol edebilmeyi öğreneceksiniz.
 • Eğlenceli bir eğitim ortamında yer alacaksınız.
 • Cam tasarım alanında kendinizi geliştireceksiniz.
 • Cam yapımında kullanılan malzemeleri tanıyacaksınız.
 • Cam tasarımında yetenek kazanacaksınız.
 • Yeni bir hobiniz olacak.
 • Çalışma motivasyonu kazanacaksınız.
 • Sanata olan bağlılığınız artacak.
 • İş arkadaşlarınızla iş ortamı dışında vakit geçirebileceksiniz.
 • Kişisel gelişiminizi sürdüreceksiniz.
 • Özgüveniniz artacak ve başarmanın hazzını yaşayacaksınız.
 • Görsel algılama yetenekleriniz gelişecek.
 • Tasarımsal bakış açısı kazanacaksınız.
 • El becerisi geliştireceksiniz.
 • Farklı formlardaki camların yapılışını öğreneceksiniz.

Cam tasarım kursu programımıza öncelikle temel çizim ve tasarım bilgilerimizi gözden geçirerek başlıyor, mesai arkadaşlarımızın bilmediğimiz yönlerini keşfediyoruz. 1. Hafta Kurumsal Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Temel Sanat Eğitimi
 • Tasarımın Temel İlkeleri
 • Mesleki Tasarım
 • Tasarımda Kompozisyon Kuralları
 • Temel Çizim Teknikleri
 • Çizgi ve Ton Çalışmaları
 • Geometrik Form Çalışmaları
 • Nesne Çizimleri
 • İmgesel Kompozisyonlar
 • Renkli Kalem Egzersizleri
 • Üç Boyutlu Tasarım
Kurumsal cam tasarım kursu birinci hafta sonrasında artık teorik bilgilerimizi kullanmaya hazırız! Yaratıcılığınızı açığa çıkaracak dolu dolu bir program sizi bekliyor.

2. hafta kurumsal cam tasarım eğitimi programımızda süsleme sanatını detaylarıyla öğreniyor, keyifli uygulamalarla eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. 2. Hafta Kurumsal Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Seramik Şekillendirme Yöntemleri
 • Alçı Şekillendirme
 • Parçalı Model ve Kalıp
 • Dekor Uygulamalarına Giriş
 • Dik Formlarda Uygulamalar
 • Cam Yüzey Aşındırma Teknikleri
 • Cam Füzyon ve Vitray
 • Cama Desen Hazırlama
 • Camı Alevle Şekillendirme
 • Cam Dekor Teknikleri
Kurumsal cam tasarım dersleri ile geçen 2 haftanın sonrasında özgüven kazanacak, hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşıyamaya başlayacaksınız!

Kurumsal cam tasarım kursu programımızın son haftasında özgün çalışmalara imza atacak, ekip olarak eğlenceli bir üretim sürecinin tadını çıkaracağız. 3. Hafta Kurumsal Cam Tasarım Kursu Programı:
 • Sulu Boya ve Kolaj Çalışmaları
 • Model ve Kalıp Bilgisi
 • Cam Tasarımda Türk Motifleri
 • Elek Baskı, Camda Isıl İşlem
 • Yalıtımlı Camlarda Kaplama
 • Talaşlı İşleme Teknikleri
 • El Dekorları
 • Çağdaş Form Uygulamaları
 • Çamur Tornası Uygulamaları
 • Özgün Tasarım Çalışmaları
Kurumsal cam kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Cam Tasarım Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Cam tasarımının detaylarını öğrenmek, sınırsızca gelişmek ve kendinizi deşarj etmek istiyorsanız; kurumsal cam tasarım kursu ile yeteneklerinizi geliştirirken motivasyonunuzu yükseltecek bir eğitim alabilirsiniz! Kurumsal cam tasarım kursları alarak çıkacağınız yolculukta size eşlik ediyor, Resim Akademi’den kurumsal cam tasarım eğitimi programından yararlanmaktan mutlu kursiyerlerimizin arasına sizin de katılmanızı istiyoruz.

Kurumsal Cam Tasarım Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kurumsal Cam Tasarım Kursu Programı

El becerileri kazanıp iş stresinizi olabildiğince azaltmak ve kendinize bir nefes alma alanı açmak istiyorsanız size destek veren bir program içeriğine hazırlanın!

Şirketlerin İlgi, beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen kurumsal cam tasarım kursu programımız; 3 haftalık, 12 saatlik katkı sağlayıcı bir eğitim programı olup cam tasarım tekniklerini öğrenebileceğiniz, uygulamalar yapabileceğiniz, cam tasarım malzemelerini tanıyabileceğiniz bir kurumsal cam tasarım eğitimi programıdır.

Kurumsal cam tasarım eğitimleri ile kendinizi sınırsızca geliştirebilecek, iş arkadaşlarınızla kaynaşabilecek, pozitif bir çalışan olacaksınız!

“Çocukken herkes bir sanatkardır, zor olan yetişkinken sanatkar kalabilmektir.” – Pablo Picasso

cam tasarım kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Kurumsal cam tasarım kursu programını başarıyla tamamlayan ekipler için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı kurumsal cam tasarım kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları kurumsal cam tasarım dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal cam tasarım kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak kurumsal cam tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Kurumsal cam tasarım kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Kurumsal cam tasarım kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve kurumsal cam tasarım kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal cam tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal cam tasarım dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor ve tüm kurumlara açık. Kurumsal cam tasarım kursları seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her ekibin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal cam tasarım kursu fiyatları

Kurumsal Cam Tasarım Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Cam Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal cam tasarım kursu ile çalışma hayatlarını eğlenceyle harmanlamak, streslerini kontrol altına almak ve firmasına katkı sağlamak isteyen ekipler diğer eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Daha renkli ve keyifli bir hayat için diğer kursiyerlerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın, eğlenceli bir ekip ruhu yaratın!

Kurumsal Cam Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal cam tasarım kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal cam tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal cam tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal cam tasarım kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

120

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 600 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77