Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Heykel Kursu

Sanatla Markanıza Şekil Verin!

Ekibinizin Hayal Gücüne Yatırım Yapın…

Toprağı ellerinizle şekillendirerek hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşımayı öğrenecek, ekip arkadaşlarınızla birlikte yaratıcılığınızı geliştireceksiniz.

İş arkadaşlarınızla birlikte harika bir kurumsal heykel kursu programına katılmaya ve eğlenerek öğrenmenin sınırlarını aşmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de firma olarak yeni bir hobi edinecek, çalışanların birlikteliklerini ve aidiyet duygularını güçlendirecek bir kurumsal heykel eğitimi sizi bekliyor!

Kurumsal heykel kursu programımızı hazırlarken çalışanlarınızın yaratıcılık ve motivasyon artırımını göz önünde bulundurduk, firmanız için en iyisini tasarladık!

Araştırmalara göre kurumsal heykel eğitimi ile kile dokunan çalışanların stres seviyelerinin %78 oranında azaldığı gözlemlenmiştir.

kurumsal heykel kursu

Tüm Kurumsal Heykel Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Firmaya Göre Planlanır
Kontenjan
Sınırsız

İlginize, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kurumsal heykel kursu programımız tamamen firmalara göre belirlenen gün ve saatlerde geliştirilen bir program olup heykel tekniklerini öğrenebileceğiniz, heykel malzemelerini tanıyıp uygulama yapabileceğiniz ve heykel sanatının temellerini atabileceğiniz bir kurumsal heykel eğitimi programıdır. Tasarım ve çizgi çalışmaları, hacim ve kütle çalışmaları kavramlarının öğretildiği programımızda en iyi heykelleri tasarlayabileceksiniz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Heykel Kursu Resim Akademi

Yeni bir yetenek öğrenmek, ilgi alanlarınıza bir yenisini eklemek, çamura dokunarak zihninizi boşaltmak istiyorsanız Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar dikkate alınarak hazırlanmış kurumsal heykel dersleri ile kaliteli bir içerikle oluşturulmuş bir kurumsal heykel kursu alın!

kurumsal heykel kursu eğitmenleri

Ünlü Heykel Eğitmenleri

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden heykel eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kurumsal heykel kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Heykel eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
kurumsal heykel kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı kurumsal heykel kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında heykel eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kurumsal heykel kursları

Ortaya Yaratıcılık Dolu İşler Çıksın!

Çalışmalarınızda eksik olan şeyin hayal gücü ve yaratıcılık mı olduğuna inanıyorsunuz? Ofiste bir şeyler yolunda mı gitmiyor? Çalışma ortamında her şey durağan mı?

Resim Akademi olarak verdiğimiz kurumsal heykel kursları ile çalışma ortamınızdaki tüm bu olumsuzlukları değiştirmeniz mümkün! Kurumsal heykel eğitimi ile çalışanlarınıza sorumluluk almanın, yaratıcılığın ve hayal gücünün önemini gösterin, çok daha başarılı ve verimli projelere imza atın! Sanat ve hayal gücünü buluşturan kurumsal heykel dersleri ile fark yaratan bir profesyonelliği ortaya koyun!

Çalışanlarınızın veya iş arkadaşlarınızın potansiyellerini fark edebileceğiniz kurumsal heykel eğitimleri ile sınırsız bir yetenek döngüsüne girin!

Sanattan Bihaber Olmayın!

Resim Akademi’de yalnızca kurumsal heykel dersleri almakla kalmayacak, sanata olan bağlılığınızı güçlendireceksiniz ve ruhunuzu doyuracaksınız!

Çalıştığınız ve profesyonel hayat dışında kendinize zaman ayıramadığınız için üzülmeyin! Kurumsal heykel eğitimi ile sanattan kopmadan kendinizi geliştirmeye devam edebilmeniz mümkün! Çalışanların yaratıcılıklarını gözler önüne seren, iş dışında da zihinlerini boşaltmalarına yarayan kurumsal heykel kursu yeni kursiyerlerini bekliyor; firmanızın gücünü ve sanata bağlılığını artırmak için siz de katılın!

İş bitirici, çözüm bulma yeteneği yüksek bir iş ortamına sahip olun, firmanızı sanatın büyülü dokunuşuyla zirveye taşıyın!

kurumsal heykel eğitimi
kurumsal heykel dersi

Profesyonellikte Zirveye Çıkın!

Birçok firma ve çalışan için düzenlediğimiz kurumsal heykel dersleri ile siz de rahatlayıp yaratıcılık kazanarak alanınızın dahi ekibi olabilirsiniz!

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi hissettirerek firmanıza olan bağlılığı artırmak istiyorsanız, işlerini sevebilecekleri eğlence ortamıyla onları desteklemeye ne dersiniz? Resim Akademi olarak verdiğimiz kurumsal heykel kursu ile çalışma ortamınızın gerçek bir aile sıcaklığını yansıtmasını sağlayabilir, şirket içi iletişimi pozitife çevirebilirsiniz. Böylece daha profesyonel ve kurumsal görünerek müşterilerinizi de etkileyebilirsiniz.

Kurumsal heykel kursu ile iş ortamınızda gerçek bir aile sıcaklığını hedefleyin, mutlu ve iletişimi yüksek bir ekiple markanıza değer katın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yetenek kazanmak, kile ve çamura dokunmanın rahatlatıcı etkilerini hissetmek ve iş ortamında pozitif gülücükler saçabilmek için gelin, sanat dolu eğitim merkezimizde beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek dolu dolu bir kurumsal heykel kursu eğitim programı planlayalım, şirket içi iletişimi kalitelendirin!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kurumsal heykel eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal heykel eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal heykel dersleri veriyoruz.

kurumsal heykel kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal heykel dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin kurumsal heykel eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyor, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal heykel eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kurumsal Heykel Kursları ile Elleriniz Kirlenirken Hayata ve İş Yaşamına Dair Yeni Bakış Açıları Kazanın!

Ellerinizin çalışmasını sağlayan, görsel becerilerinizi artıran ve ruhunuzu doyuran bir kurumsal heykel kursu programı Resim Akademi’de! İşlerinizi yoluna koyacak, stresinizi aşağı seviyelere çekecek bir eğitime ihtiyacınız varsa firmanız için en uygun kurumsal heykel kursu programını belirlediğimizi bilmeli, Resim Akademi’nin eğlenceli ortamına dahil olmalısınız…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanıza beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kurumsal heykel eğitimi programını belirleyelim, ders planını yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kurumsal heykel dersleri

Ellerinizi Kirletin!

Kurumsal hayatın kurallarını bir kenara bırakın ve ellerinizi kirletmenin tadını çıkarmaya başlayın! Korkmayın, kimse sizi detaylara boğmayacak!

Kayıt Ol »

Neşenizi Bulun!

Çalışmaya olduğu kadar kendimizi iyi hissetmeye de ihtiyacımız var! O halde kolları sıvayın ve yeteneklerinizi kurumsal heykel kursları ile ortaya koyun!

meb ruhsatlı kurumsal heykel kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Heykel Kursu

Kurumsal eğitimler de düzenleyen bir eğitim kurumu olarak kurumsal heykel kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

MEB’e bağlı, yasal kurumsal heykel kursu olarak öğrencilerimize standartlara uygun olarak kaliteden yana içerikler sunuyoruz. Acil çıkışlarımızdan deprem dayanıklılık raporlarımıza, sınıf büyüklüklerimizden eğitim araç-gereçlerimize kadar her konuda MEB standartlarını ortaya koyan bir eğitim programı düzenliyoruz. Etkileyici ve güvenli eğitim ortamında verdiğimiz kurumsal heykel kursları sizi bekliyor…

Stresinizi azaltmak, yeteneklerinizi ortaya koymak ve deneyimlerinizi artırarak eğlenmek için tercih edebileceğiniz kurumsal heykel kursu eğitimlerini güvenli bir eğitim binasında alacak, teorik bilgilerden uzak, uygulama ağırlıklı bir programa dahil olacaksınız.

Kurumsal heykel eğitimi alırken MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim merkezimizde kurumsal heykel eğitimleri için firmanızı bekliyoruz!

Uygulamalı Kurumsal Heykel Kursu

Kurumsal heykel yapımının eğlenceli dünyasına dalmak, kendinizi yeni hobiyle geliştirmek istiyorsanız kurumsal heykel kursu tam size göre bir uygulamalı program sunuyor!

Eğitim sınıflarının kalitesini koruyan, sanat materyallerini yeterli bir şekilde bulunduran, sosyalliği artıran eğitimlerimizi biliyor musunuz? Resim Akademi olarak kursiyerlerimizin böyle bir ortamda eğitim almalarını sağlıyoruz. Uygulamalarımızla ve renkli aktivitelerimizle çalışanların streslerini atmaları için alan açıyoruz.

Uzman eğitmenlerimizle eksikliği hissedilen noktalar için destek oluyor, deneyimleyerek öğrenmenize fırsat tanıyoruz. Kurumsal heykel tekniklerini uygulama ağırlıklı bir programla, el becerilerinizi geliştirecek seviyede düzenliyoruz ve sanatla iç içe geçmenizi önemsiyoruz.

El becerilerinizi geliştirecek bol pratiği destekleyecek uygulamalı kurumsal heykel kursu programlarımızla siz de tanışmalı, yetenekli bir ekip olduğunuzu kanıtlamalısınız!

uygulamalı kurumsal heykel kursu
kurumsal heykel eğitimi

Uluslararası Standartta Kurumsal Heykel Kursu

Tamamen güncel ve kişisel farklılıkları göz önünde bulunduran, kaliteli, aynı zamanda da Avrupa standartlarında bir kurumsal heykel kursu eğitimleri veriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun ve oldukça gelişmiş bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururuyla; mezun ettiğimiz 250’nin üzerinde kursiyerden beğeni alıyor, programlarımızı bireysel ihtiyaçlara göre yapılandırmaya devam ediyoruz. Tüm kursiyerlerimizin donanımlarını, seviyelerini ve öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi düzenliyoruz.

Kurumsal heykel eğitimi içeriklerimizin katkı sağlayıcı ve geliştirici olmasına dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. Fiziki imkanlarımızı ve sosyal alanlarımızı da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanları için geliştirilen kurumsal heykel eğitimleri ile yüzü gülen çalışanlarla, iyi bir şirket politikası belirleyin.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal heykel eğitimleri tamamlandıktan sonra ekiplere destek olmayı sürdürüyor, gelişim sağlayabilecekleri yönlendirmeler sunuyoruz.

Sosyalleşmenin, yeni deneyimler kazanmanın olumlu yanlarını ortaya koyuyor, kursiyerlerimizin destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmanızı ve kendinize katkılar sağlamanızı destekliyoruz. Sanattan kopmadan farklı tekniklerle hayatına renk katacak kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer derslerimiz hakkında detaylar veriyoruz.

Kurumsal heykel kursu dışında birbirinden farklı ve eğlenceli kurumsal eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara yönelik geliştirilen teknik eğitimlerimiz hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz.

Eğitimlerimizle deneyim, beceri ve özgüven kazanacağınızı biliyor, ekip ruhunuza katkı sağlamak için programlarımızı hazırlıyoruz.

heykel kursu

Öğrenci Yorumları

Sınırsızca Eğlenin!

Sinir ve stres dolu bir iş yaşamı yerine eğlenerek öğrendiğiniz etkinliklere katılın!

Beceriler Kazanın!

Ellerinizle harikalar yaratıp tüm çevrenizi etkilemeye ne dersiniz? Kurumsal heykel eğitimleri alın!

Çalışırken Yüzünüz Gülsün!

Keyifli iş ortamları yaratan kurumsal heykel kursu ile pozitif etkileri hissetmeye başlayın!

kurumsal heykel kursu mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğumuza başladığımız günden bugüne dek ülkemizden ve dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden firmaya kurumsal heykel kursu ile teknik ve pratik öğrettik!

Donanımsal açıdan eksiksiz kurumsal heykel kursumuz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla tamamen Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı kurumsal heykel eğitimi sunuyor, kusursuz bir deneyim sağlıyoruz. Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ardından programlarımızı yapılandırıyoruz.

Türkiye’nin en güncel kurumsal heykel eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen yüzlerce kursiyere kurumsal heykel dersi vererek boyalarla ve sanatla olan ilişkilerini geliştiriyoruz.

Gelişim odaklı, kaliteli içeriğe sahip kurumsal heykel eğitimi programlarımız şirketler tarafından çok seviliyor ve talep ediliyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanatı teşvik eden birçok kurs programına Resim Akademi’de dahil olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kurumsal ve kişisel gelişiminize katkı sağlamak için eğlenceli eğitimlerden yararlanın!

Kurumsal heykel kursları ile çalışma arkadaşlarınız eşliğinde becerileriniz arasına yenilerini katarken ve elinizi geliştirirken farklı eğitimlere de yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, geliştirici eğitimlerimiz arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kurumsal heykel eğitimi dışında alabileceğiniz 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, eğlenceli hobi kursları, diğer kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile kendinize katkıda bulunmanıza olanak tanıyoruz.

Çalışanların huzuru, mutluluğu ve bilgi birikimleri için geliştirdiğimiz üst düzey içerikli programlarımızla tüm ekipleri Resim Akademi’ye bekliyoruz.

kurumsal heykel dersleri
sosyal etkinlikler kurumsal heykel kursu

Sosyal Etkinlikler

İş arkadaşlarınızla sanat dolu bir ortamda eğlenceli etkinliklere katılmak, sosyalleşmenin tadını çıkarmak ve hayata değer katmak isterseniz Resim Akademi ile tanışın!

Kurumsal heykel kursu programından yararlanan kursiyerler için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri aktiviteler hazırlıyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve iş arkadaşlarıyla kalite içeren zamanlar geçirmeyi sürdürüyorlar, sınırsız bir öğrenme deneyiminin içine dalıyorlar. Arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen kursiyerlerimiz aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Kurumsal heykel eğitimi alırken sosyalleşmeyi ve etkinlikleri önemsiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Kurumsal heykel dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Kurumsal heykel eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanat dolu olduğunu göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kurumsal heykel workshop

Duayenlerden Workshoplar

Sanatçı, ressam, çizer ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, alanında ünlü simalardan detaylar edinmenizi destekliyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Kurumsal heykel çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin tecrübelerini öğrenmek, merak ettiklerinizi sorgulamak için workshoplarımıza katılın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal heykel eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kurumsal Heykel Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kurumsal heykel eğitimi programımızla yeteneklerinizi ortaya çıkarmak, bilgi birikiminizi artırmak, eğlenceli bir aktivite içerisinde sosyalliğin tadını sınırsızca çıkarmak istemez misiniz? O halde firmanız için büyük katkıları olacak, gelişiminizi artıracak bir deneyim için kurumsal heykel kursu ders programımızı inceleyin!

Kurumsal heykel eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Stresinizi kontrol altına almayı öğreneceksiniz.
 • Eğlenceli bir eğitim ortamında yer alacaksınız.
 • Heykel yapmanın inceliklerini öğreneceksiniz.
 • Detay çalışmayı öğreneceksiniz.
 • Heykel malzemelerinin kullanımını öğreneceksiniz.
 • İş arkadaşlarınızla iş ortamı dışında vakit geçirebileceksiniz.
 • Kişisel gelişiminizi sürdüreceksiniz.
 • Yeni bir hobi edineceksiniz.
 • Kendinizi sanata daha yatkın hissedeceksiniz.
 • Görsel algılama yetenekleriniz gelişecek.
 • Yaratıcı düşünme yönünüz gelişim gösterecek.
 • Çalışma motivasyonu kazanacaksınız.

Kurumsal heykel kursu programımıza heykel sanatını öğreniyor, Avrupa’da ve Türkiye’de heykelciliğin önemli örneklerini tanıyor, soyut ve somut hacim çalışmaları yapıyoruz. 1. Bölüm Heykel Kursu Programı:
 • Avrupa’da Heykel Sanatı ve Tarihi
 • Türk Heykel Sanatı ve Heykel Sanatçıları
 • Örnek Eserlerin İncelenmesi
 • Çizgi Çalışmaları
 • Hacimlerin Geometrik Yapıları
 • Soyut ve Somut Hacim Çalışmaları
 • Desen çalışmaları
 • Natürmort Çalışmaları
 • Canlı Modelden Çalışmalar
 • Heykelde Temel Unsurlar
 • Kompozisyon ve Ritim
 • Oran ve Orantı
Kurumsal heykel dersleri ile geçirdiğiniz ilk bölümde ekip arkadaşlarınızın ve kendinizin geliştiğinizi görebilecek, detaylara hakim olmanın özgüvenini hissedeceksiniz.

Malzemelerimizi tanıyor, ellerimizi heykel yapımı için çalıştırıyoruz. Heykel eğitimi programımızın bu bölümünde kille çalışmaya başlıyoruz.
 • Kil, Sehpa ve Yontu Malzemeleri
 • İskelet Kurma
 • Kilin Hazırlanması
 • Kilde Plastik Yapı
 • Işık ve Gölge Egzersizleri
 • Kompozisyon Etütleri
 • Üç Boyutlu Objeler
 • Canlı Modelden Portre Çalışmaları
 • Heykelcilikte Farklı Teknikler
 • Alçı Torsdan Etütler
Heykel dersleri ile yaratıcılığımızı ortaya çıkararak teorileri pratiğe dökebilecek, yeteneklerimizi sınırsızca konuşturabileceğiz.

Kurumsal heykel kursu programımızın son bölümünde rölyef ve kalıp almayı öğrenecek, işi ustalıkla ele alabileceğiz.
 • Heykelcilikte Farklı Teknikler
 • Kil ile Rölyef Etütleri
 • Alçak Rölyef
 • Yüksek Rölyef
 • Resimden Rölyef Etütleri
 • Canlı Modelden Rölyef Etütleri
 • Kalıp Alma Yöntemleri
 • Alçı Kalıp Alma
 • Kalıp Alma Egzersizleri
 • Dış Mekanlarda Heykel Analizi
 • Heykel Etütleri
 • Serbest Konulu Heykel Çalışmaları
Kurumsal heykel kursları ile sorumluluk duyguları gelişmiş, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen çalışma ortamları oluşturuyor, markanıza değer katıyoruz!

Kurumsal Heykel Kursu Programı – 250’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bir ucundan sanata dokunmak ve bunu hayatınıza, aynı zamanda da iş yaşamınıza dahil etmek istiyorsanız; kurumsal heykel kursu ile yeteneklerinizi ortaya koyarken sizi eğlendirecek bir eğitim alabilirsiniz! Kurumsal heykel kursları alarak kendinizi geliştirmenize, sanata katkı sağlamanıza ve firmanızı geliştirmenize eşlik ediyor, Resim Akademi’den kurumsal heykel eğitimi almaktan keyif alan öğrencilerimizin arasına sizin de katılmanızı istiyoruz.

Kurumsal Heykel Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kurumsal Heykel Kursu Programı

El becerilerinizi geliştirmenize, deneyimlerinizi çoğaltmanıza ve iyi hissetmenize olanak tanıyacak bir program içeriğine hazır olun!

İlginize, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kurumsal heykel kursu programımız tamamen firmalara göre belirlenen gün ve saatlerde geliştirilen bir program olup heykel tekniklerini öğrenebileceğiniz, heykel malzemelerini tanıyıp uygulama yapabileceğiniz ve heykel sanatının temellerini atabileceğiniz bir kurumsal heykel eğitimi programıdır. Tasarım ve çizgi çalışmaları, hacim ve kütle çalışmaları kavramlarının öğretildiği programımızda en iyi heykelleri tasarlayabileceksiniz.

Kurumsal heykel eğitimleri ile deneyimlerinizi artırabilir, sanat dolu yolculuğunuza çıkabilir, gelişiminizle yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

“Gerçek bir sanat eseri, yalnız ilahi olgunluğun gölgesidir.”- Michelengelo

kurumsal heykel kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Kurumsal heykel kursu programını başarıyla tamamlayan ekipler için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı kurumsal heykel kursu sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları kurumsal heykel dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal heykel kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak kurumsal heykel eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Kurumsal heykel kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Kurumsal heykel kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve kurumsal heykel kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi kurumsal heykel kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal heykel dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor ve tüm kurumlara açık. Kurumsal heykel kursları seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her ekibin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
kurumsal heykel kursu fiyatları

Kurumsal Heykel Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Olun

Kurumsal Heykel Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal heykel kursu ile çalışma hayatlarına eğlence eklemek, streslerini kontrol altına almak ve firmasına katkı sağlamak isteyen ekipler diğer eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Hayatı renklendirmek için diğer kursiyerlerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın, eğlenceli bir ekip ruhunu koruyun!

Kurumsal Heykel Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal heykel kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal heykel kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi kurumsal heykel kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal heykel kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

250+

Mezun Öğrenci

Resim, tasarım ve görsel sanatlarla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

121

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 605 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77