Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Linol Baskı Atölyesi

Hayal Gücünüzün Sınırlarının Dışına Çıkın!

Hayatın Monotonluğundan Sanatla Sıyrılın!

Dünyayı hayal gücünüzle değiştirmek istemez misiniz? Linol baskı atölyemizde el becerilerinizi geliştirecek, hayal gücünüzle dünyaya şekil vereceksiniz.

Hobileriniz arasına bir yenisini daha eklemek ve görsel sanatların farklı bir yönüyle tanışmak istiyorsanız aradığınızdan çok daha fazlasını linol baskı kursu programımızda bulacaksınız. Türkiye’nin en iyi sanat okulunda heyecan verici bir linol baskı kursu sizi bekliyor… Linol baskı atölyesi ile ayrıcalıklı bir hobi edinecek, boş zamanlarınızı sanatla zenginleştireceksiniz.

Linol baskı atölyesi programımızı gündelik yaşamın sıkıcılığından kurtulmak, sosyal becerilerini geliştirmek ve yeteneklerini keşfetmek isteyen sanatseverler için özel olarak hazırladık!

Linol baskı eğitimi gibi hobi kursları, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağladığı gibi kendinizi daha zinde ve yenilenmiş hissetmenize de yardımcı olur, hayatınızdaki sorunların sizi mutsuzluğa sürüklemesinin önüne geçer.

linol baskı atölyesi

Tüm Linol Baskı Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Hafta 8 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Linol baskı atölyesi programımızda sizlere 2 hafta 8 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Linol baskının temelleriyle başladığımız derslerimizde linol baskı teknikleri, uygulama yöntemleri, linol baskı uygulamaları konularına yer veriyor, linol baskının tüm inceliklerini sizlere aktarıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Linol Baskı Atölyesi Resim Akademi

Detaylı resimler yapmak, sizin gibi sanatsever kişilerle bir arada etkileşimli bir ortam yaratmak ve mükemmel sanat eserleri oluşturmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel linol baskı kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

linol baskı atölyesi eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden linol baskı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
linol baskı kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Linol baskı kursu ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
linol baskı atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda kat ettiğiniz yolu gösteren, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı linol baskı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında linol baskı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

linol baskı kursları

Günlük Telaşlarınızdan Sıkıldınız Mı?

Yetişmesi gereken işler, çalışmanız gereken sınavlar, başkalarına karşı olan sorumluluklarınız… Tüm bunlara, linol baskı atölyesi ile keyifli bir ara vermeye ne dersiniz?

Cevabınız evet ise vakit kaybetmeden Resim Akademi ile tanışın, ilgi alanlarınıza en uygun linol baskı eğitimi programını planlayalım. Linol baskı atölyesi ile eğlenirken öğrenin, gündelik hayata eğlenceli ve sanat dolu bir mola verin! Yaşama sanatın penceresinden bakın, mutluluğun yeniden keşfedin! Linol baskı atölyesinde edindiğiniz tecrübelerle kendinize ve yaşamınıza değer katın!

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda linol baskı dersleri ile el sanatları tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkaracak, hayatı kendi kaleminizle yeni baştan çizeceksiniz.

Hayal Gücünüzün Sınırlarını Keşfedin!

Sanatın büyülü ve eğlenceli atmosferinde hem sosyalleşmek hem de özgün sanat eserleri yaratmak ister misiniz?

Öyleyse linol baskı kursu ile potansiyelinizi açığa çıkarma vakti! Hayal gücünüzün sınırlarını keşfedecek, özgüven kazanarak kendinize benlik saygınızı geliştirecek; iş ve okul yaşamınızda daha başarılı olacak, gündelik hayatın stresinden uzaklaşacaksınız. Geleceğe güzel anılar ve samimi dostluklar bırakacaksınız.

Resim Akademi linol baskı kursları ile başardığınızı hissedecek, kendinizi çok daha donanımlı bir hale getireceksiniz.

linol baskı eğitimi
linol baskı eğitimleri

Hayatınızı Sanatla Değiştirin!

Sanatın baş döndüren dünyasına vakit kaybetmeden adım atın, linol baskı kursları ile hayatınızın ritmini değiştirin…

İster hobi amaçlı linol baskı kursu almak isteyin isterseniz amacınız meslek edinmek olsun. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş linol baskı eğitimleri alın, yaşamınıza sanatla dokunun. Model çizimlerinden sanat tarihi seminerlerine kadar renkli aktiviteler bulacağınız keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın!

Yeteneklerinizi keşfetmek için en doğru adrestesiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve başarının sırrını keşfetmek için bu büyük ailenin bir parçası olun…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Linol baskı atölyesinde, incelikli detayları bulunan baskılar yapmanın, resim sanatını tutkunuz haline getirmenin ayrıcalığını hissetmek ister misiniz? Öyleyse Resim Akademi’ye gelin; hem nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, resim atölyelerimizi, Sanat Cafe’mizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün hem de bir çayımızı/kahvemizi için.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun linol baskı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre linol baskı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan linol baskı dersleri veriyoruz.

linol baskı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi linol baskı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Linol baskı eğitimi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Linol baskı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Eğlenceyle Sanatı Bir Araya Getirdik! Linol Baskı Atölyesi ile El Becerilerinizi Geliştirin.

Yeteneklerinizi keşfetmek, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ve sanat merkezli yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Sizi birbirinden özgü çizim ve tasarımların gücü ile buluşturacak linol baskı atölyesine katılın, tutkularınızı daha da ilerletin.

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi linol baskı atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik linol baskı eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
linol baskı kursu

Siyah-Beyaz Etkisini Keşfedin!

Linolyum baskının temeli olan siyah beyaz dokuları, eserlerinizde ön plana çıkarın; sanatın benzersiz büyüsünü hissedin!

Kayıt Ol »

Hünerlerinizi Sergileyin!

İsterseniz kağıt isterseniz de kumaş üzerinde linol baskı deneyin, yarattığınız nadide eserleri koleksiyonunuzda sergileyin!

meb ruhsatlı linol baskı kursu

MEB Ruhsatlı Linol Baskı Kursu

Resim Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığından ruhsat almış, kaliteli bir eğitim kurumuyuz; linol baskı eğitimlerimizi de MEB standartlarına bağlı kalarak veriyoruz.

Linol baskı atölyesinde öğrencilerimizin güvenli bir binada ve alanında uzman kişilerden eğitim alabilmesi için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor, MEB standartlarına ek olarak Avrupa kriterlerini de uyguluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun linol baskı kursları veriyor; öğrencilerimizin eğitim sektöründeki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan faydalanmalarını sağlıyoruz.

MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Linol Baskı Kursu

Sürekli ev ve iş arasında gelip giden bir düzeni olanlar ve monoton yaşamına yepyeni bir soluk getirmek isteyenler için linol baskı derslerini uygulamalı olarak işliyoruz.

Atölyelerimizde öğrencilerimizin ekip olarak hoşça vakit geçirmesini sağlamak için linol baskı derslerimiz için gerekli olan teknik ve teknolojik ekipmanların tamamını bulundurmaya özen gösteriyor; derslerimizi uygulayarak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri, birlikte çok daha sosyal bir ortamda bulunabilmeleri için sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Uygulamalı linol baskı dersinde; baskı teknikleri, kalıp hazırlama, oranlama ve çizgi uygulamaları başta olmak üzere pek çok konuyu pratik ağırlı olarak işliyor, öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz.

uygulamalı linol baskı eğitimi
linol baskı eğitimleri

Uluslararası Linol Baskı Kursu Standardı

Linol baskı eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, gelişiminin ve çabasının farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan linol baskı eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve grubun dinamiğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz linol baskı kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda linol baskı eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Bıçak, kağıt ve kalem kullanarak harikalar yaratabilmeniz ve günlük yaşamınızda sanata yer verebilmeniz adına Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Linol baskı kursundan sonra da profesyonel yaşamında yönlendirmeye ihtiyaç duyan, başarıya nasıl ulaşması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize rehberlik yapıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Azmi, başarısı ve gelişimiyle fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize linol baskı eğitimleri dışında da profesyonel yaşamda fayda görebilecekleri teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çok yönlü düşünebilen sanatsever bir birey olabilmeniz için çabalıyor, linol baskı atölyesinde sanatın en güzel halini, sizlere sunuyoruz.

linol baskı dersi

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı sanatla renklendirmek istiyor, nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Yeteneklerinizle Birlikte Kendinizi de Keşfedin!

Türkiye'nin en iyi linol baskı kursu Resim Akademi ile renkli bir dünyaya ilk adımınızı atın!

Çizgilere Hayat Verin, Duyguları Görünür Kılın!

Yaşama kaleminizle yeni bir pencere açın, kendinizi çizgilerin diliyle ifade etmeyi öğrenin!

linol baskı kursu mezunları

150 Mezun Öğrenci

Bugüne dek Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden linol baskı kurslarımıza katılan pek çok öğrencimize heykel sanatının pratik yönlerini aktardık ve keyifli vakit geçirmelerini sağladık.

Tam donanımlı linol baskı eğitimi merkezimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, ferah atölyelerimiz, deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ve içimizdeki eğitim aşkı ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel linol baskı atölyesi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

En güzel sanat formlardan biri olan linol baskı ile tanışmak ve elleriyle harikalar yaratmak isteyenlere dopdolu bir linol baskı kursu sunduk.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Kendinize son zamanlarda hiç vakit ayıramadığınızı mı fark ettiniz? Öyleyse hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz destekleyici eğitimlere de bakmanızı öneririz.

Linol baskı kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz profesyonel yaşamdaki başarılarınızı etkileyecek iç mimarlık, grafik tasarım, karakalem, dijital illüstrasyon ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere ya da motivasyonunuzu artıracak ebru, ahşap boyama, sulu boya, akrilik, yağlı boya gibi kurslara katılabilirsiniz.

Heykel tasarım atölyesinde bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve hobi eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, hafta sonlarınızı çok daha aktif geçirebilirsiniz.

linol baskı dersleri
sosyal etkinlikler linol baskı atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Siyah ve beyazın muhteşem buluşmasına daha yakından şahit olabileceğiniz linol baskı atölyesinde her şeyi, sizin için özenle planlıyoruz!

Resim Akademi’de öğrencilerimizin yalnızca linol baskı eğitimi almalarını sağlamıyor, aynı zamanda da arkadaşlarıyla birlikte kendilerini geliştirebilmeleri, ünlü isimlerle tanışabilmeleri için başarılı heykeltıraşlarla, sanatçılarla, ressamlarla, zanaatkarlarla ve tasarımcılarla network organizasyonları düzenliyoruz.

Kişisel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda da yepyeni sanatsal beceriler edinmelerini sağlıyor, öz değerlerini artırıyoruz.

Sanat Cafe

Sanatın en güzel hallerini yansıtan Sanat Cafe’mizde linol baskı kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, linol baskı derslerini öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin yalnızca linolyum baskının tekniklerini öğrendikleri bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin ekip olarak sosyalleşebileceği, keyifli vakit geçirebileceği, yeni dostluklar edinebileceği ve kendine vakit ayırabileceği bir ortam haline dönüştürüyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, sizi günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıyor, kendinize ayırdığınız vakti daha eğlenceli geçirmenizi sağlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
linol baskı workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü ressamlarını, zanaatkarlarını, heykeltıraşlarını ve tasarımcılarını sizlerle buluşturuyor, birbirinden verimli geçen workshoplar düzenliyoruz.

Bugüne dek linol baskı konusunda çok sayıda eser vermiş, yapıtlarının ünü ülke sınırlarını aşmış isimlerden linolyum baskının püf noktalarını öğreniyor, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini destekleyici tüyolar alıyoruz.

Mesleğine tutkuyla bağlı, yıllarını bu işe vermiş profesyonel kişilerle gerek akademik gerekse sosyal yaşamınız için benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Linol baskı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Linol Baskı Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Linol baskı atölyesinde, öğrencilerimizi kağıt ve kumaş üzerine yapılabilen linol baskı ile tanıştırıyor; linol baskının özelliklerini ve çizgi uygulamalarını işliyoruz. Uygulamalı olarak işlediğimiz linol baskı derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen Resim Akademi’ye gelin, hem erken kayıt fırsatlarını yakalayın hem de siyahla-beyazı kendi ellerinizle buluşturun!

Linol baskı derslerine katıldıktan sonra;
 • El becerileriniz gelişecek,
 • Sanatın diğer dallarına da ilgi duymaya başlayacaksınız,
 • Üretkenliğiniz ve yaratıcı gücünüz artacak,
 • Yeni bir hobi edinecek hatta bu hobiniz üzerinden kazanç sağlayacak duruma geleceksiniz,
 • Görsel algınız gelişecek,
 • İş dışındaki zamanlarınızı keyifle geçireceksiniz,
 • Kişisel gelişiminizi destekleyeceksiniz.

İşe öncelikle baskı tekniklerini tanıyarak başlıyor, linol baskıyı diğer tekniklerden ayıran özellikleri öğrenerek malzemelerimizi tanıyoruz. Linol baskı atölyesi programımızın 1. bölümünde;
 • Baskı Teknikleri
 • Linol Baskı Tekniğinin Özellikleri
 • Linol Baskı Tekniğinde Kullanılan Teknikler ve Uygulama Yöntemleri
 • Linol Baskı İçin Gereken Malzemeler
 • Linol Baskı Tekniğinde Uygun Desen Hazırlama
 • Linol Baskı Tekniğine Uygun Kalıp Hazırlama
İlk hafta linol baskı dersleri ile linolyum kullanarak baskı yapmanın püf noktalarını öğrenirken eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

Artık kendi tasarımlarımızı yapmanın zamanı geldi! Linol baskı dersleri ile son haftamızda desen tasarımlarına odaklanıyoruz! 2. hafta linol baskı atölyesi programımızda;
 • Çizgi Uygulamaları
 • Çizginin Desendeki Yeri
 • Basit Geometrik Formlar
 • Köşeli Form Çizimleri
 • Desende Perspektif
 • Geometrik Formlarda Oranlama
 • Yuvarlak Formların Çizimleri
 • Daire ve Elips Çizimi
 • Küre ve Silindir Çizimi
 • Linol Baskı Uygulamaları
Linol baskı atölyesi derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer workshoplar, hobi kursları ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Linol Baskı Atölyesi Programı - 150’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Yaşamına yeni bir soluk getirmeyi planlayan ve sanatsal aktivitelere yönelmeyi isteyen öğrencilerimize linol baskı atölyesinde detaylı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Linol Baskı Atölyesi Programı

Linol baskı kursunda; Linol Baskı Tekniğinde Uygun Desen Hazırlama, Linol Baskı Tekniğine Uygun Kalıp Hazırlama, Basit Geometrik Formlar ve Çizgi uygulamaları gibi pek çok konu üzerinde durulmakta ve kişiye özel eğitim programı oluşturulmaktadır.

Linol baskı atölyesi programımızda sizlere 2 hafta 8 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Linol baskının temelleriyle başladığımız derslerimizde linol baskı teknikleri, uygulama yöntemleri, linol baskı uygulamaları konularına yer veriyor, linol baskının tüm inceliklerini sizlere aktarıyoruz.

Linol baskı atölyelerin; kursiyerlerin sosyal yaşamları için ihtiyaç duydukları özgüven ve öz değer duygularını artırabilmeleri ve kişisel gelişimlerini destekleyebilmeleri için detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır.

“Sanatı duyan insanlarla, sanatı anlayan insanlar çoktur ama sanatı hem duyan hem de anlayan insan pek azdır.” -G. S. Hillard

linol baskı dersleri

Linol Baskı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Linol baskı eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı linol baskı kursu sertifikası sunmaktayız.

Linol baskı eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Linol baskı kursu eğitmen kadromuz; üniversitelerde akademisyenlik yapan, ünlü eserlere hayat vermiş olan ve bu konudaki bilgi ve deneyimini ispat etmiş ünlü kişilerdir.

Resim Akademi olarak linol baskı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, linol baskı kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Linol baskı kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Linol baskı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi linol baskı atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Hayır. Linol baskı atölyelerimize herkes katılabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
linol baskı atölyesi fiyatları

Linol Baskı Atölyesi Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Linol Baskı Atölyesi Derslerimize Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Ruhunuzu, tüm stresten ve olumsuzluklardan arındırmak ister misiniz? Öyleyse linol baskı atölyesinden sonra da sanattan kopmayan öğrencilerimizin katıldığı diğer eğitimlere göz atın, gelişimin ve değişimin sonu olmadığını unutmayın.

Linol Baskı Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Linol baskı kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Linol baskı kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi linol baskı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Linol baskı kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Linol baskı kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

241

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.205 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77