Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pouring Efekt Medium Atölyesi

Yaratıcılığımızı Akışkan Sanatla Gösteriyoruz!

Hayal Gücünüzle Sıvılara Renk Katın... Resim Akademi Pouring Efekt Medium Kursu

Hayal gücünüzü akışkan ve renkli bir forma sokmak, tuvalinizi adeta bir renk cümbüşü haline getirmek istemez misiniz? Pouring Efekt Medium atölyesi ile sizlere hayal gücünün akışkanlığını gösteriyoruz...

Pouring Efekt Medium atölyesi ile yeni bir akrilik tekniğinde ustalaşacak, yaratıcılığınızı özgür bırakarak yalnızca tuvalinize değil, hayatınıza da renk katacaksınız. Türkiye’nin en iyi sanat okulunda eğlenceli bir workshopla becerilerinizi arasına bir yenisini daha eklerken unutulmaz saatler geçirecek, sanatın büyülü dünyasını keşfetme şansı bulacaksınız.

Sanatın yeni formlarını Resim Akademi’de keşfetmeye başlayın, hayatınıza keyif alacağınız bir hobi katın!

Pouring Efekt Medium eğitimi gibi hobi kursları gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağladığı gibi kendinizi daha zinde ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur, hayatınızdaki sorunların sizi mutsuzluğa sürüklemesinin önüne geçer.

pouring efekt medium atölyesi

Tüm Pouring Efekt Medium Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Pouring Efekt Medium workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, Pouring Efekt Medium malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Pouring Efekt Medium Kursu Resim Akademi

Yaşamınıza sanatla renk katmak ve haftalık enerjinizi sağlayacak yeni bir sanat dalı ile tanışmak istemez misiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış dökme akrilik dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir Pouring Efekt Medium eğitimi alın!

pouring efekt medium atölyesi eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan ünlü isimlerden Pouring Efekt Medium eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
pouring efekt medium kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Pouring Efekt Medium kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
pouring efekt medium atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı Pouring Efekt Medium atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Pouring Efekt Medium eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

pouring efekt medium kursları

Boş Zamanlarınızı Renklendirin!

Hayatın sizi yalnızca sorumluluklarınız ve monotonlukla sıkıştırmasından sıkıldınız mı? O halde bir değişime ne dersiniz?

Sıradanlık döngüsünden kurtulmak, yaşamın size getirdiği stres yükünü azaltmak ve kendinize biraz vakit ayırmak için Resim Akademi Pouring Efekt Medium kursu ile tanışın, keyifli bir hobi ile yaşamınıza yeni bir anlam ve hedef katın, boş zamanlarınızın sizin için mutluluk kaynağı olmasını sağlayın!

Eğlenceli etkinliklerle dolu sosyal bir atmosferde dökme akrilik atölyesi ile sanatın güzelliklerini keşfedin!

Dünyaya Sanatın Penceresinden Bakın!

Günlük koşturmacaların sizi ve enerjinizi tüketmesini istemiyorsanız Pouring Efekt Medium atölyesi ile yaşamınıza yeni bir yön verin!

Resim Akademi olarak öğrencilerimize Pouring Efekt Medium kursları ile yeni bir akrilik tekniğini öğretmenin, el becerilerini görsel algılarını geliştirmenin yanı sıra gerçekten keyif alacakları, sanatın renkli dünyasını yakından tanıyacakları, keyifli bir ortam sunmaya da özen gösteriyoruz.

Siz de Resim Akademi ailesine katılın, usta sanatçılar eşliğinde yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü konuşturun!

pouring efekt medium eğitimi
pouring efekt medium eğitimleri

Yeni Arkadaşlar Edinin!

Hep aynı insanlarla, iş veya günlük konuşmalar ekseninden çıkamayan sohbetlerden sıkılmaya mı başladınız?

Sizler için yeniden yaşadığınızı ve hayata karıştığınızı hissedebileceğiniz bir Pouring Efekt Medium atölyesi hazırladık. Tıpkı sizin gibi resim tutkunları ile birlikte yeni şeyler öğrenmenin heyecanını yaşayacak, deneyimlerinizi paylaşacak, unutulmaz anılar biriktirecek, sosyalleşecek ve yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Pouring Efekt Medium eğitimi ile gerçek bir aile sıcaklığını her an hissedecek, sanat aracılığıyla dostlar kazanacaksınız.

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Günlük yaşamın kısır döngüsünü aşmak ve resim sanatına olan tutkunuzu yeni teknikler öğrenerek çeşitlendirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun Pouring Efekt Medium kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir Pouring Efekt Medium eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Pouring Efekt Medium atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Pouring Efekt Medium workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Pouring Efekt Medium dersleri veriyoruz.

pouring efekt medium kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Pouring Efekt Medium dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Pouring Efekt Medium workshop sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Pouring Efekt Medium kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Pouring Efekt Medium Atölyesi ile Yaşamınızdan Stresi Çıkarın!

Yoğun bir haftadan mı çıktınız? İş veya okul koşturmacaları arasında kendinize vakit ayırmakta zorlanıyor musunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun Pouring Efekt Medium atölyesi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi pouring efekt medium atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Pouring Efekt Medium eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sanatın büyüsünü birlikte keşfedelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
pouring efekt medium kursu

Sıkılmaktan Kurtulun!

Monoton bir yaşam döngüsünün sizi daha fazla mutsuz etmesine izin vermeyin, Pouring Efekt Medium atölyesi ile yaşamınıza bir yenilik katın!

Kayıt Ol »

Hayal Gücünüzü Özgürce Sergileyin!

İş veya okul yaşamınız yaratıcılığınızı yeterince ortaya çıkarmanıza engel oluyorsa Pouring Efekt Medium atölyesi ile hayal gücünüzün sınırlarını keşfedin!

meb ruhsatlı pouring efekt medium atölyesi

MEB Ruhsatlı Pouring Efekt Medium Kursu

Resim Akademi Pouring Efekt Medium kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Pouring Efekt Medium kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dökme akrilik kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız Pouring Efekt Medium eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi gezisi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Pouring Efekt Medium atölyesi ile sizlere MEB standartlarında, nitelikli ve boş vakitlerinize gerçekten değer katacak bir eğitim sunuyor, zamanınızı boşa harcamadığınızdan emin oluyoruz!

Uygulamalı Pouring Efekt Medium Eğitimi

Yaşamınıza farklı deneyimler kazandırmak, hobilerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız Pouring Efekt Medium atölyesi tam size göre! Uygulamalı dökme akrilik dersleri ile yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Pouring Efekt Medium dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yaratıcılığınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman Pouring Efekt Medium eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenliyor; Pouring Efekt Medium kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif Pouring Efekt Medium kursu olarak yaratıcılığınızı teşvik eden, kendinize ve yeteneklerinize inanmanızı destekleyen bir kurs atmosferi yaratmaya hassasiyet gösteriyoruz.

uygulamalı pouring efekt medium eğitimi
pouring efekt medium eğitimleri

Uluslararası Standartta Pouring Efekt Medium Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarında bir Pouring Efekt Medium kursu programı hazırlıyoruz.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz Pouring Efekt Medium kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, Pouring Efekt Medium eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, Pouring Efekt Medium kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Pouring Efekt Medium atölyesi içeriklerimizi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamak üzere sürekli güncelliyor, en iyi dökme akrilik kursu deneyimini sunmak için Avrupa’nın sanat okullarının uygulamalarını yakından takip ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Pouring Efekt Medium eğitimi sonrası sanata gönül veren ve kendini geliştirmeyi sürdürmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak Pouring Efekt Medium kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için Pouring Efekt Medium kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

pouring efekt medium dersi

Pouring Efekt Medium Atölyesi Yorumları

Yeni Bir Hobi Edinin!

Boş zamanlarınıza sanatla değer katmak ve yeni bir hobiyle tanışmak istemez misiniz?

Yeteneklerinizi Güncelleyin!

Pouring Efekt Medium atölyesi ile sanatın yeni tekniklerini keşfedin, becerilerinize yenilerini ekleyin!

Gri Tonlardan Kurtulun!

Yaşamınızı renklendirecek bir Pouring Efekt Medium kursu ile monotonluğa hapsolmaktan kurtulun!

pouring efekt medium atölyesi mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize tasarımcılığın ve Pouring Efekt Medium sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Pouring Efekt Medium dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı Pouring Efekt Medium kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Pouring Efekt Medium eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Pouring Efekt Medium dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir Pouring Efekt Medium eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanat yolculuklarını Pouring Efekt Medium atölyesi ile sınırlı tutmak istemeyen öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta Pouring Efekt Medium kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, Pouring Efekt Medium kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

pouring efekt medium dersleri
sosyal etkinlikler pouring efekt medium atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi Pouring Efekt Medium atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir Pouring Efekt Medium dersi sunuyoruz!

Pouring Efekt Medium kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif Pouring Efekt Medium kursu olarak öğrencilerimizin Pouring Efekt Medium, tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Pouring Efekt Medium dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, eğlenceli etkinlikler ve öğretici uygulamalarla sanata olan ilginizi bir tutkuya dönüştürüyoruz.

Sanat Cafe

Pouring Efekt Medium eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Pouring Efekt Medium eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, dökme akrilik kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
pouring efekt medium workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin deneyimli ressamları ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve sanatlarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik Pouring Efekt Medium eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Pouring Efekt Medium atölyesi ve diğer kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Pouring Efekt Medium Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Bu hafta sonunuzu keyifli bir sanat etkinliğiyle renklendirmeye ne dersiniz? Eğer resim sanatına ilgi duyuyor ve yeni teknikler öğrenmek istiyorsanız detaylı Pouring Efekt Medium eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerimizden Pouring Efekt Medium eğitimi alabileceğiniz Pouring Efekt Medium workshop programını kaçırmayın!

Pouring Efekt Medium atölyesinin size kazandıracakları;
 • Sanat tutkunuza zaman ayıracaksınız.
 • Hayata daha pozitif bakmaya başlayacaksınız.
 • El becerileriniz gelişecek.
 • Görsel algınız güçlenecek.
 • Size mutluluk veren bir hobiye sahip olacaksınız.
 • Analiz ve gözlem yeteneğiniz güçlenecek.
 • Sanatsal hassasiyetiniz artacak.
 • Özgüven kazanacaksınız.
 • Yeteneklerinize daha çok inanmaya başlayacaksınız.
 • Resim sanatının yeni tekniklerini keşfedeceksiniz.

İşe öncelikle pouring efekt medium tekniği ile akrilik boyamanın temelleriyle başlayacak, renklerin oluşumuna göz atacağız! 1. Bölüm Pouring Efekt Medium Atölyesi Programı:
 • Akrilik Boyada Renk Bilgisi
 • Tonalite ve Armoni
 • Perspektif
 • Boya Yoğunluğu
 • Kompozisyon Çeşitleri
 • Açık ve Koyu Alanların Sunumu
 • Akrilik Boya Türleri
 • Akrilik Boya Fırçaları ve Kullanımı
 • Geniş Alanlarda Fırça Seçimi
 • Dar Alanlarda Fırça Seçimi
 • Dökme Akrilik Tekniği (Pouring Efekt Medium)
 • Obje Çalışmaları
Pouring efekt medium dersleri ile geçen ilk günün sonunda akrilik sanatının temellerini öğrenecek, pouring efekt medium tekniğiyle ilk denemelerimizi yapacağız.

Pouring efekt medium kursu programımızın 2. gününde yaratıcılığımızı konuşturacak, tuvalimizde hayal gücünün sınırlarını zorlayan desenler yaratacağız. 2. Bölüm Pouring Efekt Medium Atölyesi Programı:
 • Pouring Efekt Medium Boya Hazırlama ve Tarifi
 • Pouring Efekt Medium Tekniği İçin Gerekli Malzemeler
 • Bloom Tekniği
 • Girdap Tekniği
 • Kaydırma Tekniği
 • Dutch Pour Tekniği
 • Swipe Spatül Tekniği
 • Uygulama Sonrası Kurutma
 • Cilalama
Pouring efekt medium atölyesi derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer atölyelerimiz, hobi kursları ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Pouring Efekt Medium Atölyesi Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sanatla yaşamlarını renklendirmek, güncel ve pratik teknikler keşfederek hayal gücünü tuvale aktarmak isteyenler için düzenlediğimiz Pouring Efekt Medium atölyesi ile 300’ün üzerinde öğrenciye eğitim verdik ve %99 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de Resim Akademi’nin mutlu öğrencileri arasına katılmaya hazır mısınız?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Pouring Efekt Medium Atölyesi Programı

Siz de sanatın güzelliklerini yaşamınıza taşıyarak günlük yaşamın tekdüzeliğinden bir günlüğüne sıyrılmak istemez misiniz? O halde Resim Akademi Pouring Efekt Medium atölyesi ile tanışmanızın tam zamanı!

Pouring Efekt Medium workshop programı 1 gün 3 bölümlük bir eğitim olup renk tonlarını ayırt etme, renk karışımları elde etme, ışık ve gölgelendirme, renk geçişleri, Pouring Efekt Medium malzemelerinin kullanımı, fırça kullanım teknikleri, açık ve koyu tonlar, suyun yoğunluğu ve saydamlığı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Pouring Efekt Medium atölyesi programımızı yeni bir hobi edinmek, resim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel düzeye taşımak ve sanatla sosyalleşmek isteyenler için özel olarak hazırladık!

“Eğer içinizden bir ses resim yapamayacağını söylüyorsa, mutlaka resim yapın ve sesin kaybolduğunu göreceksiniz.” – Vincent Van Gogh

pouring efekt medium dersleri

Pouring Efekt Medium Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Pouring Efekt Medium atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı Pouring Efekt Medium atölyesi sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı Pouring Efekt Medium atölyesi sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Pouring Efekt Medium atölyesi eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel ve plastik sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, ressamlarından, tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve sanatçılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak Pouring Efekt Medium eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Pouring Efekt Medium kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Pouring Efekt Medium kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, Pouring Efekt Medium kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi Pouring Efekt Medium kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Pouring Efekt Medium kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Pouring Efekt Medium kursu Florya, Pouring Efekt Medium kursu Bahçelievler, Pouring Efekt Medium kursu Ataköy, Pouring Efekt Medium kursu Yeşilköy, Pouring Efekt Medium kursu Zeytinburnu, Pouring Efekt Medium kursu Avcılar olarak hizmet veren Pouring Efekt Medium kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Pouring Efekt Medium kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Pouring Efekt Medium kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
pouring efekt medium atölyesi fiyatları

Pouring Efekt Medium Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Pouring Efekt Medium Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Pouring Efekt Medium atölyesi ile resim sanatının farklı bir yönünü öğrenen ve boş zamanlarına keyifli bir hobiyle değer katan öğrencilerimiz Resim Akademi’nin farklı kurs ve workshop programlarından yararlanmaya devam ediyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız Pouring Efekt Medium atölyesi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Pouring Efekt Medium Atölyelerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Pouring Efekt Medium workshop programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Pouring Efekt Medium atölyesi ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi Pouring Efekt Medium kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Pouring Efekt Medium workshop programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Pouring Efekt Medium atölyesi ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

146

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 730 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77