Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Bu Yılın Modasını Siz Belirleyin!

Tasarımlarınızla Modaya Yön Verin... Resim Akademi Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Tasarımlarınızı hayata taşımak, modaya yön veren bir tasarımcı olmak, çizim yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü kariyeriniz haline getirmek için aradığınız fırsat!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daha fazla vakit kaybetmeden harekete geçin ve Resim Akademi ile tanışın! Moda ve tekstil tasarım kursları ile yeteneklerinizi profesyonel düzeye taşıyacak, hayal gücünüzle kariyerinize yön vermek için ihtiyacınız olan mesleki birikime sahip olacaksınız!

Eğlenceli olduğu kadar doyurucu bir kurs programına, Türkiye’nin en iyi sanat okulunda modanın ve tasarımın dinamiklerini öğrenmeye hazır olun!

“Moda çok önemli. Yaşamı arttırıcı ve zevk veren her şey gibi, iyi yapılmaya değer.” – Vivienne Westwood

moda ve tekstil tasarımı kursu

Tüm Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Moda ve tekstil tasarımı kursu programı haftada 1 gün 1,5 saatten 24 haftalık bir program olup tasarım ve çizim egzersizleri, renk ve biçim, moda tasarımında tüketici algısı, hazır giyimde sık kullanılan teknikler, giyim endüstrisinin konuları, modanın tarihi gelişimi gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Resim Akademi

Tutkunuzu gerçekten keyif alacağınız bir kariyer haline getirmeye ne dersiniz? Eğer geleceğin başarılı modacılarından biri olmayı hayal ediyorsanız uzman moda ve tekstil tasarımı eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış moda ve tekstil tasarımı dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir moda ve tekstil tasarımı eğitimi alın!

moda ve tekstil tasarımı kursu eğitmenleri

Ünlü Moda Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı modacıları arasında yer alan ünlü isimlerden moda ve tekstil tasarımı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
moda ve tekstil tasarımı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Moda ve tekstil tasarımı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilere herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında moda ve tekstil tasarımı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden moda ve tekstil tasarımı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

moda ve tekstil tasarımı eğitimi

Tüketici Algısını Yönetmeyi Öğrenin!

Tasarım demek, hele ki söz konusu moda olduğunda insanların algılarını ve beğenilerini yönetebilmek demektir!

Siz de moda ve tekstil tasarımı kursu ile moda dünyasının dinamiklerini ve hazır giyim endüstrisinin temellerini işin mutfağından öğrenin, insanların beğenilerine hitap eden yenilikçi ve albenili tasarımlarla hazır giyim sektöründe aranan bir isim haline gelin!

Moda ve tekstil tasarımı kursları ile kendinize yatırım yapın, zirveye olan yolculuğunuza Resim Akademi ile başlayın!

Yeteneklerinizle Geleceğinizi Şekillendirin!

Hayaliniz her zaman sevdiğiniz bir işi kariyeriniz haline getirmek olmuşsa moda ve tekstil tasarımı eğitimi ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İster üniversitelerin moda ve tasarım bölümlerine isterseniz de mesleğe ilk adımlarınızı atmaya hazırlanıyor olun, moda ve tekstil tasarım kursu alarak moda tasarımcılığının tekniklerini, moda dünyasının ihtiyaçlarını ve moda tarihini yakından tanıyabilir, hayallerinize ulaşmanız için tam anlamıyla hazır hale gelebilirsiniz.

Geleceğinize ve kariyerinize hayal gücünüz karar versin istiyorsanız moda ve tekstil tasarımı kursu tam size göre!

moda ve tekstil tasarımı eğitimleri
moda ve tekstil tasarımı dersi

Eksiklerinizi Gidererek Özgüven Kazanın!

Moda ve tekstil tasarımı eğitimleri yalnızca iş dünyasına yeni adım atmak isteyenler için değil, uzun yıllardır bu sektörde veya başka bir meslekte çalışıyor olsanız da eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz!

Eğer iş değiştirmek ve kariyerinize yeni bir yön vermek istiyor veya moda sektöründeki birikiminizi arttırarak mesleğinizin en iyilerinden biri haline gelmeyi hedefliyorsanız moda ve tekstil tasarımı kursları ile birikiminizi genişleterek kendinize olan güveninizi ve inancınızı arttırmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız veya hedefleriniz ne olursa olsun! Resim Akademi ile tanışın, tam da sizin aradığınız moda ve tekstil tasarımı kursunu sizin için planlayalım…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyer yolculuğunuza hız kazandırmak, mesleğinize gerçek bir özgüvenle başlamanızı sağlayacak bir moda ve tekstil tasarımı kursu arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun moda ve tekstil tasarımı kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir moda ve tekstil tasarımı eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun moda ve tekstil tasarımı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre moda ve tekstil tasarımı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan moda ve tekstil tasarımı dersleri veriyoruz.

moda ve tekstil tasarımı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi moda ve tekstil tasarımı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Moda ve tekstil tasarımı kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Moda ve tekstil tasarımı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kariyerinize Yön Vermek İçin Moda ve Tekstil Tasarımı Kursları ile Erkenden Harekete Geçin!

Çocukluğunuzdan beri tutkunuz olan çizim becerilerinizi profesyonel bir kariyere dönüştürmeye ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun moda ve tekstil tasarımı eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi moda ve tekstil tasarımı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik moda ve tekstil tasarımı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
moda ve tekstil tasarımı kursları

Hayal Gücünüzü Yansıtın!

Moda dünyasının dinamiklerini moda ve tekstil tasarımı kursları ile öğrenerek yaratıcılığınızı konuşturmanın püf noktalarını keşfedin!

Kayıt Ol »

Tasarımlarınızla Zirveye Tırmanın!

Moda ve tekstil tasarımı eğitimi alarak kendi tasarım stilinizi oluşturmaya başlayın, imzanızı taşıyan tasarımlarla sektörde fark yaratın!

meb ruhsatlı moda ve tekstil tasarımı kursu

MEB Ruhsatlı Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Resim Akademi moda ve tekstil tasarımı kursu merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir moda ve tekstil tasarımı kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden moda ve tekstil tasarımı eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız moda ve tekstil tasarımı eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, uygulamaya dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve moda tasarımcılığına yönelik pratiklerle pekiştirmekteyiz.

Moda ve tekstil tasarımı kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Moda ve Tekstil Tasarımı Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız moda ve tekstil tasarımı kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı moda ve tekstil tasarımı dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, çizim ve tasarım tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman moda ve tekstil tasarımı eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el becerilerini, görsel okur yazarlıklarını, bilgisayar destekli tasarım alanındaki deneyimlerini, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme kabiliyetlerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve workshop programları düzenliyor; moda ve tekstil tasarımı kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en iyi moda ve tekstil tasarımı kursu olarak öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunan, hedeflerine ulaşmalarını destekleyen bir moda ve tekstil tasarımı eğitimi ile yaşamlarına değer katıyoruz.

uygulamalı moda ve tekstil tasarımı eğitimi
moda ve tekstil tasarımı eğitimleri

Uluslararası Standartta Moda ve Tekstil Tasarımı Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan moda ve tekstil tasarımı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz moda ve tekstil tasarımı kursu programımızda öğrenme hızınıza, hedeflerinize, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, moda ve tekstil tasarımı eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, moda ve tekstil tasarımı kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Moda ve tekstil tasarımı dersi içeriklerimizi sektörün akademik ve mesleki anlamda yeniliklerini yakından takip ederek güncelliyor, öğrencilerimize en iyi moda ve tekstil tasarımı kursu deneyimini sunmak için Avrupa’nın en başarılı güzel sanatlar ve mimarlık okullarının yenilikçi metotlarını kendi yöntemlerimize entegre ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, moda ve tekstil tasarımı kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Moda ve tekstil tasarımı eğitimi süresince öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, el yatkınlıklarını, mesleki birikimlerini ve ilgilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve gösterdikleri gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir moda tasarımcısı olarak onları geleceğe hazırlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen moda ve tekstil tasarımı eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de kendinize yatırım yapabileceğiniz bir moda ve tekstil tasarımı kursu düzenliyoruz.

moda ve tekstil tasarımı dersi
moda ve tekstil tasarımı dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Moda ve tekstil tasarımı eğitimi sonrası kendini geliştirmeyi sürdürmek ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak moda ve tekstil tasarımı kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve mesleki becerilerini bir adım daha ileri taşıyabilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya sanatın farklı yönleriyle tanışmak isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Mesleki yolculuklarında adından söz ettirmek, bilgi ve birikimleriyle saygı uyandırmak, başarılarıyla kariyer hedeflerini birer birer gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin moda ve tekstil tasarımı kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanında oluyoruz.

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Yorumları

Yeteneklerinizi Geliştirin!

Çizime olan yeteneğinizi etkileyici bir kariyere dönüştürmek, hedeflediğiniz başarılara ulaşmak için ilk adımı atmaya hazır mısınız?

Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Moda ve tekstil tasarımı kursu ile moda sektörünün ihtiyaçlarına yanıt veren, hayal gücü geniş bir tasarımcı olmaya hazırlanın!

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

Tutkunuzu mesleğiniz haline getirin, moda ve tekstil tasarımı eğitimleri ile şimdiden zirvedeki yerinizi ayırtın!

moda ve tekstil tasarımı kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize moda ve tekstil tasarımı mesleğinin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Moda ve tekstil tasarımı dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı moda ve tekstil tasarımı kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel moda ve tekstil tasarımı eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye moda ve tekstil tasarımı dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, hedeflerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir moda ve tekstil tasarımı eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, kariyer yolculuğunuza sağlam adımlarla devam edin!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Güzel sanatlara olan ilgilerini meslekleri ve moda ve tekstil tasarımı kursları ile sınırlı tutmayan öğrencilerimizi diğer kurslarımızla tanıştırıyor, Resim Akademi olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendinize değer katacağınız, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve keyifli bir hobi edineceğiniz eğitimlerle yanınızdayız. Başta moda ve tekstil tasarımı kursu olmak üzere öğrencilerimize mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları, hayatlarına renk katacakları hobi kursları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, moda ve tekstil tasarımı kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

moda ve tekstil tasarımı dersleri
sosyal etkinlikler moda ve tekstil tasarımı kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi moda ve tekstil tasarımı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir moda ve tekstil tasarımı dersi sunuyoruz!

Moda ve tekstil tasarımı kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif moda ve tekstil tasarımı kursu olarak öğrencilerimizin mesleklerinin en iyileriyle birlikte tasarım ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı modacıları ve sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile profesyonellerle bir araya geliyoruz.

Moda ve tekstil tasarımı dersleri ile geçirdiğiniz her ana değer katmaya özen gösteriyor, mesleki birikiminizi arttırmanın yanı sıra güzel vakit geçirmenizi sağlamayı da ihmal etmiyoruz!

Sanat Cafe

Moda ve tekstil tasarımı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, keyifli sohbet ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece moda ve tekstil tasarımı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, moda ve tekstil tasarımı kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
moda ve tekstil tasarımı workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı modacıları, deneyimli sanatçıları ve tasarımcıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebileceğiniz sürpriz fırsatlar yaratıyoruz!

Usta isimlerin sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve başarılarının püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü iş insanları, sanatçılar ve eğitmenlerden butik moda ve tekstil tasarımı eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mesleğine adamış başarılı modacılardan kariyeriniz boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler ediniyor, işi ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Moda ve tekstil tasarımı kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Sevdiğiniz işi yaparak kariyerinizi sizin için keyifli bir maceraya dönüştürmek istemez miydiniz? Yanıtınız evetse detaylı moda ve tekstil tasarımı eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman moda ve tekstil tasarımı eğitmenlerinden moda ve tekstil tasarımı kursu alma şansını kaçırmayın!

Moda ve tekstil tasarımı kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Moda sektörüne giriş yapmak için güçlü bir hazırlık yapacaksınız.
 • Üniversitelerin moda ve tekstil tasarımı bölümlerine hazırlanacaksınız.
 • Mesleki eksiklerinizi gidererek gelişim kaydedeceksiniz.
 • Çizimlerinizde teknik resim kurallarını kolaylıkla uygulayabileceksiniz.
 • 2 ve 3 boyutlu tasarımlar yapabileceksiniz.
 • Tasarım için gereken bilgisayar programlarını kullanabileceksiniz.
 • Gelecekteki meslektaşlarınızla tanışarak şimdiden networkünüzü kuracaksınız.
 • Kendinize daha fazla güven kazanacaksınız.
 • Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

Gelin önce moda dünyasını daha yakından tanıyalım! Moda ve tekstil tasarımı kursu yolculuğumuza moda sektörünü analiz ederek başlıyoruz! 1. Ay Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı:
 • Moda Kavramı
 • Moda Sektörüne Genel Bakış
 • Hazır Giyim Markaları
 • Hazır Giyimde Sık Kullanılan Tasarım Teknikleri
 • Giyim Endüstrisinin Yapısı
 • Koleksiyon Oluşturmaya Giriş
 • Trend Araştırmaları
 • Temel Tasarım Egzersizleri
 • Renk ve Biçim İlişkileri
 • Hikaye Panosu ve Renk Panosu Oluşturma Çalıştırmaları
Moda ve tekstil tasarımı denince akla gelen ilk isim olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Dolu dolu moda ve tekstil tasarımı dersleri bizi bekliyor!

Moda ve tekstil tasarımı kursu programımızın 2. ayında moda tarihinden örnekleri inceleyecek, farklı giyim kültürlerine göz atacağız! 2. Ay Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı:
 • Modanın Tarihsel Gelişimi
 • Antik Dünyada Giyim
 • Modern Dünyada Giyim
 • Giyim ve Sosyal Kimlik
 • Giyim Endüstrisinin Globalleşmesi
 • Modern Modada Trendler
 • Moda Döngüsü
 • Trend ve Stil Analizi
 • Trend Oluşumunda Alt Kültürlerin Etkisi
 • Modada Esin Kaynakları
 • Moda Başkentleri ve Stilleri
Moda ve tekstil tasarımı dersleri dersleri ile geçen 2 ayın sonunda moda dünyasının dinamiklerini kavrayacak, kariyerimizi sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz!

Moda ve tekstil tasarımı kursu programımız tüm hızıyla sürüyor. Artık çizim tekniğimizi geliştiriyor, trendi biz belirliyoruz! 3. – 4. Ay Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı:
 • Yön ve Çizgi Çalışmaları
 • Hareketli Figür Uygulamaları
 • Fonksiyonel Figür Uygulamaları
 • Hareket Derinliği
 • Çizgi ve Leke Değerleri
 • Vücut Detay Çizimleri
 • Modelden El ve Ayak Çizimleri
 • El Ayak Duruş Stillerine Göre Çizim Çalışmaları
 • Modelden Portre Çizimleri
 • Özgün Silüet Çizimleri
 • Figür İnceltme – Uzatma ve Haraketlendirme Çalışmaları
Fenomen bir tasarımcı olmaya uzak değilsiniz! Moda ve tekstil tasarımı dersleri ile sizi geleceğe hazırlıyoruz!

Artık tekstil dünyasında kullanılan teknolojileri tanımanın zamanı geldi! Moda ve tekstil tasarımı kursu yolculuğumuz daha zorlu uygulamalarla devam ediyor. 5. Ay Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı:
 • Özgün Silüet Çizimleri
 • Eskiz Çizim Çalışmaları
 • Taslak Defteri Hazırlama
 • Tekstil Teknolojisini Tanıma
 • Doğal ve Sentetik Lifler
 • Kumaş Türleri
 • Boya, Baskı ve Apare İşlemleri
 • Kalıp Teknikleri
 • Giyimde Ölçülendirme
 • Temel Kalıp Bilgisi
 • Temel Etek Kalıbı Hazırlama
 • Temel Etek Şablon Çizimi
 • Serileme
Kendi tasarımlarınıza hayat vermek nasıl bir his? Moda ve tekstil tasarımı dersleri ile kariyerinize başlamadan deneyim kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Stüdyo uygulamalarına geçmeye ne dersiniz? Moda ve tekstil tasarımı kursları ile profesyonel dünyaya tam anlamıyla hazır olacaksınız! 6. Ay Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı:
 • Stüdyo Uygulama Çalışmaları
 • Çizgi Kalitesi
 • Ton ve Şekil Farkındalığı
 • Renk Teorisi
 • Portfolyo Hazırlama Çalışmaları
 • Beden Kalıbı Çalışmaları
 • Pens Kaydırma
 • Yaka Çalışmaları
 • Kapanma Payları
 • Pens ve Kup Dikişleri
 • Kol ve Manşetler
 • Yaka ve Pat Dikişleri
 • Photoshop Uygulamaları
 • Teknik Çizimleri Renklendirme
 • Illustrator Uygulamaları
 • Katmanların Uygulanması
 • Metin Araçları ile Çalışma
 • Resim Modları
 • Filtreleme
 • Vektörel ve Piksel Çalışmalar
6. ay itibariyle moda ve tekstil tasarımı eğitimi programımızı tamamlıyor, mezunlarımıza kariyer hedeflerine ulaşmaları ve kendilerini geliştirmeleri için eğitim sonrasında da desteğimizi sürdürüyoruz.

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Hayallerinin mesleğine kavuşabilmek için erkenden hazırlanmaya başlayan gençler ve mesleğini değiştirerek yeni bir kariyere merhaba demeyi planlayan yetişkinler için düzenlediğimiz moda ve tekstil tasarımı kursları ile bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 katılımcı memnuniyeti sağladık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı

Üniversitelerin moda ve tekstil tasarımı bölümleri için mi hazırlanıyorsunuz? Yoksa üniversiteden yeni mezun oldunuz, mesleğe ilk adımlarınızı atmak üzeresiniz ama kendinizi hazır hissetmiyor musunuz? Mesleki eksiklerinizi gidererek kariyeriniz için yeni fırsatlar yaratmak mı istiyorsunuz?

Moda ve tekstil tasarımı kursu programı haftada 1 gün 1,5 saatten 24 haftalık bir program olup tasarım ve çizim egzersizleri, renk ve biçim, moda tasarımında tüketici algısı, hazır giyimde sık kullanılan teknikler, giyim endüstrisinin konuları, modanın tarihi gelişimi gibi konuları içeren bir eğitimdir.

Moda ve tekstil tasarımı kursu programımızı çizim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak, moda sektörüne adım atmak ve üniversitelerin moda tasarım bölümlerine hazırlanmak isteyen tasarım meraklılarına özel olarak hazırladık!

Moda ve tekstil tasarımı kursu ile akademik açıdan bu alanda eğitim almasanız bile kariyerinize yeni bir yön verebilir, hayallerinizin mesleğini yapmak için ilk adımı atabilirsiniz.

moda ve tekstil tasarımı dersleri

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Moda ve tekstil tasarımı kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak moda ve tekstil tasarımı kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Moda ve tekstil tasarımı kursu eğitmen kadromuz; güzel sanatların başta moda ve tekstil tasarımı olmak üzere farklı alanlarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü moda ve tekstil tasarımı eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, güzel sanatların çeşitli alanlarına yönelik kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak moda ve tekstil tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Moda ve tekstil tasarımı kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Moda ve tekstil tasarımı kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, moda ve tekstil tasarımı kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi moda ve tekstil tasarımı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan moda ve tekstil tasarımı kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Moda ve tekstil tasarımı kursu Florya, moda ve tekstil tasarımı kursu Bahçelievler, moda ve tekstil tasarımı kursu Ataköy, moda ve tekstil tasarımı kursu Yeşilköy, moda ve tekstil tasarımı kursu Zeytinburnu, moda ve tekstil tasarımı kursu Avcılar olarak hizmet veren moda ve tekstil tasarımı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Moda ve tekstil tasarımı kursu programımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Moda ve tekstil tasarımı kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Moda ve tekstil tasarımı kursu; moda dünyasının dinamiklerini ve hazır giyim endüstrisinin yapısını kavrayarak mesleğe adım atmak isteyenler için hazırlanan bir teknik eğitim programıdır. Moda ve tekstil tasarımı kursları ile kariyerinize yön verebilir, mesleki eksiklerinizi gidererek alanınızda daha fazla öne çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra üniversitelerin moda ve tekstil tasarımı bölümlerine moda ve tekstil tasarımı eğitimleri ile hazırlanabilir, akademik ve mesleki kariyerinize güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
moda ve tekstil tasarımı kursu fiyatları

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Resim Akademi ile tanışarak kariyerlerine yeni baştan yön veren öğrencilerimiz resim sanatının farklı yönleriyle tanışmaya devam ediyor! Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız moda ve tekstil tasarımı kursu sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Moda ve Tekstil Tasarımı Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Moda ve tekstil tasarımı kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Moda ve tekstil tasarımı kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi moda ve tekstil tasarımı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Moda ve tekstil tasarımı kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Moda ve tekstil tasarımı kursları ile kariyerlerinde sağlam adımlarla ilerleyen yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

222

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.110 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77