Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Nü Çizim Atölyesi

Canlı Model Çizimleriyle Yeteneklerinizi Geliştirin!

Gerçekçi Çizimler İçin Anatomi Bilgisi Şart…

Beden çizimleri ve anatomik desen çalışmaları zayıf noktanızsa nü çizim atölyesi ile yeteneklerinizi geliştirin, eksiklerinizi kapatın, kusursuz bir çizim tekniğine sahip olun.

Nü çizim atölyesi programımızda başta anatomik desen bilgisi edinebilmenize destek oluyor, insan anatomisini yakından tanıyarak çizimlerinize yansıtmanıza olanak veriyor, sonraki kompozisyonlarınızda yer vereceğiniz figür anatomilerini doğru şekilde çalışmalarınıza yerleştirmeniz için deneyim kazanmanızı sağlıyoruz.

Nü çizim kursu programımızı, günlük hayatın bunaltıcı etkilerinden sıyrılıp yeni bir hobiyle can bulmak isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

Güzel sanatlara giriş yetenek sınavlarının sonuçlarına göre; nü çizim eğitimi alan bireylerin yetenek sınavlarında figür ve insanlı kompozisyon çalışmalarını daha iyi çizebildiği görülmüştür.

nü çizim atölyesi

Tüm Nü Çizim Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Nü çizim workshop programı ile kendinizi başarılı bir çizer olma yolunda hissedecek, altyapınızı sağlamlaştıracaksınız. 1 gün 3 saat süren programımızla kas, kemik ve yağ yapılarının nasıl çizildiğini öğrenecek, nü çizim uygulamaları yaparak el becerilerinizi ortaya koyacaksınız. Vücuttaki oran-orantıyı öğrenecek, gölgelendirmelerin düşüş açılarını fark edecek, iyi bir nü çizimi için olması gerekenleri kendi bileceksiniz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Nü Çizim Atölyesi Resim Akademi

Nü çizim tekniğine hakim olmak, figür detayları ve figürlü kompozisyonlarla ilgili bilgi edinmek, el becerilerinizi sınırsızca geliştirmek için Avrupa standartlarında düzenlenmiş, uygulama ağırlıklı Türkiye’nin en güncel nü çizim kursu programlarıyla öğrenme hızınızı dikkate alan bir eğitimden yararlanın!

nü çizim atölyesi eğitmenleri

Ünlü Çizim Eğitmenleri

Türkiye'nin usta ressamları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severler için idol, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden nü çizim eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
nü çizim kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Nü çizim dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
nü çizim atölyesi sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzda aldığınız eğitimi belgeleyen, özgeçmişinizde yer verebileceğiniz kurum onaylı nü çizim kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında nü çizim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden nü çizim dersi alarak suça ortak olmayın!

nü çizim eğitimi

Yetenek Sınavlarına Hazır Mısınız?

Resim tutkunuzu güzel sanatlar bölümlerine taşımak istiyor, ancak yetenek sınavları yaklaştıkça endişeye kapılmaktan kendinizi alamıyor musunuz?

Usta çizerlerden işinizin püf noktasını öğrenmek ve çizimlerinizdeki zayıf noktaları güçlendirmek istemez misiniz? Nü çizim atölyesi derslerimize katılın, eğitmenlerimizin ve konuk sanatçılarımızın tavsiyeleriyle anatomi çizimlerinizdeki eksiklerinizi giderin, yetenek sınavlarına kendinizden emin bir şekilde girin!

Resim Akademi ile tanışın, hayallerinize giden yolda hiçbir engel önünüzde duramasın… Nü çizim kursları ile kendinizi geliştirin, özgüven kazanın!

Çizimlerinizi Profesyoneller Yönlendirsin!

Tekniğinizi geliştirirken usta isimlerden tavsiye almak atacağınız adımların doğru olduğuna inanmanızı sağlar! Yanlış tavsiyelerle vakit kaybetmeyin!

Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi bünyesinde nü çizim atölyesi programımıza katılın, canlı model eşliğinde çizimlerinizi yapın, çalışmalarınızı alanında usta eğitmenler ve başarılarıyla öne çıkan sanatçılar yorumlasın, eksiklerinizi erkenden fark ederek üzerine gidin. Kendinize ve tutkularınıza yatırım yapmaktan vazgeçmeyin…

Vakit kaybetmeden hemen harekete geçin, nü çizim dersleri ile yeteneklerinizin Resim Akademi’de ortaya çıkmasını sağlayın!

nü çizim eğitimleri
nü çizim dersi

Yeni Teknikler Öğrenin!

Nü çizim atölyesi derslerimizde yalnızca yetenek sınavları için çalışmalar yapmıyor, kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyoruz!

Yeteneklerinizi geliştirmenin sınırı olmadığını unutmayın! Nü çizim kursu ile anatomik desen yapısı hakkında bilgi edinin, insan bedeni çizimlerinde karşılaştığınız zorlukları eğitmenlerimizin ve usta ressamların tavsiyeleriyle aşın, çizim tekniklerinizi geliştirin, yeni teknikler öğrenin! Geleceğin en iyi çizerlerden biri olma yolunda adım atın!

Unutmayın! Başarılı bir sanatçı olmak için doğru eğitimleri almalı, altyapınızın sağlamlığından emin olmalısınız…

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Figür çizim yeteneklerinizi geliştirmek, nü çizim tekniklerini öğrenmek ve figürlü kompozisyonları en ince ayrıntılarına kadar çizebilmenin en temel adımlarından birini atmak için gelin, beklentilerinizi belirleyelim, sizin için en doğru ve geliştirici nü çizim dersleri eğitim programını planlayalım; siz de yeteneklerinizi ortaya koymaya başlayın…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun nü çizim eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre nü çizim eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan nü çizim dersleri veriyoruz.

nü çizim kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi nü çizim dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Online Danışmanlık

Öğrencilerimizin sorularına her platformdan yanıt veriyor, nü çizim eğitimi sürecinde ve sonrasında akıllarına takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Nü çizim kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sanatın Kalbinde Nü Çizim Tekniğini Öğrenip Yeteneklerinizi Açığa Çıkarmanız İçin Nü Çizim Atölyesi En İyi Fırsat!

En etkili ve doğru nü çizim tekniklerini öğrenerek yeteneklerinizi ortaya koymak için doğru yerdesiniz! Çizim yeteneklerinizi çok daha fazla artırarak başarılı nü çizimleri yapmanıza destek olacak kaliteli ve aynı zamanda da eğlence dolu bir eğitime ihtiyacınız varsa Resim Akademi’nin nü çizim atölyesi sizi bekliyor…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi nü çizim atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik nü çizim eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
nü çizim kursu

Sınırsızca Gelişin!

Uzman eğitmenler eşliğinde, nü çizim tekniklerinin detaylarını öğrenin, yeteneklerinizi sınırsızca ortaya koymanın keyfini yaşayın!

Kayıt Ol »

El ve Göz Becerileriniz Gelişsin!

Kendinizi işin uzmanlarına bırakmak ister misiniz? Öyleyse sizin için hazırladığımız kaliteli programlarımız için Resim Akademi’ye gelin, gelişime başlayın!

meb ruhsatlı nü çizim atölyesi

MEB Ruhsatlı Nü Çizim Atölyesi

Bir eğitim kurumu olarak nü çizim atölyesi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

MEB’e bağlı bir nü çizim kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, oldukça eğlenceli eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğitimlerimizi teorik ağırlıklı değil, uygulamalı olarak veriyor, öğrencilerimizin isteklerini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ilerliyoruz. Nü çizim eğitimi süreci boyunca etkinliklerimizi ve atölyelerimizi tamamen Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına göre düzenliyoruz. Nü çizim dersi alarak çizim yetenekleri sınırsızca gelişen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Nü çizim dersi için katılım sağlarken özellikle yasal olmayan ortamlara dahil olmamalı, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Avrupa standartlarında hazırladığımız programlarımızla; kaliteli, konforlu ve güvenli eğitim ortamlarımızla nü çizim dersleri veriyoruz.

Uygulamalı Nü Çizim Eğitimi

Tüm anatomiyi çizebilmek, figürlü kompozisyonlar kurabilmek istiyorsanız nü çizim workshop programları tam size göre!

Kaliteli dersliklerde, tüm sanat malzemelerine erişebileceğiniz, aynı zamanda da sosyalleşerek eğlenebileceğiniz bir eğitim ortamı mı hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak öğrencilerimize aradıkları eğitim ortamını sunuyor, onların tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uygulamalı eğitimlerle ve farklı etkinliklerle yeteneklerini geliştirebilmeleri için desteğimizi sürdürüyoruz. Nü çizimlerini daha iyi bir hale getirebilmeleri ve gelişim gösterebilmeleri için uzman eğitmenlerimizle yol göstererek deneyimlerini artırmalarını sağlıyoruz.

Nü çizim tekniklerini teoride öğrenmek oldukça yetersiz kalacaktır. İşte bu yüzden modelden çizim yaptırarak öğrencilerimizin çizim yeteneklerini ortaya çıkaran çalışmalar gerçekleştiriyor, yeteneklerini ortaya koyuyoruz.

Uygulama olmadan nü çizim atölyesi eğitiminin alınamayacağını bilmeli, siz de bol pratikle ve uzman eğitmenlerle destek sağlayan eğitimimize dahil olmalısınız.

uygulamalı nü çizim eğitimi
nü çizim eğitimleri

Uluslararası Standartta Nü Çizim Atölyesi

Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını gözeterek, güncelliğe önem vererek, Avrupa standartlarında bir nü çizim kursu programı meydana getiriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle veriyor, öğrencilerimizin deneyimlerini artırıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 600’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı herkesin ihtiyaçlarına göre düzenlememiz sebebiyle takdir kazanıyoruz. Tüm öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek eğitimlerimizi ortaya koyuyoruz.

Nü çizim eğitimi içeriklerimizin zengin ve öğretici olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, uygun teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak tanıyoruz. Eğitim binamızın fiziki ve sosyal alanlarını da aynı titizlikle geliştiriyoruz.

Yeteneklerinizi profesyonelce artırmak, eğlenceli vakit geçirmek ya da merak ettiğiniz tekniği öğrenebileceğiniz bir eğitim arıyorsanız nü çizim eğitimi ile kendinizi gösterebilirsiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Nü çizim eğitimleri bittikten sonra da öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyor, öğrenmeye ve gelişmeye istekliyseniz desteklerimizi sunuyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin ve sosyalleşerek kazanım elde etmenin olumlu yanlarını ortaya koyuyor, siz değerli öğrencilerimize tam destek sağlıyoruz. Resim sanatını doğru yöntemlerle ortaya koymak isteyen, yeteneği ve tekniğini harmanlamak isteyen, farklı teknikler öğrenerek yeteneklerini artırmaya hevesli kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer atölyelerimiz hakkında da detayları paylaşıyoruz.

Nü çizim atölyesi dışında büst çizim atölyesi, natürmort çizim atölyesi, akrilik kursu, sulu boya kursu, heykel tasarım atölyesi gibi birbirinden farklı ve eğlenceli eğitimlerimizi öneriyor; hobi kurslarımızla deneyimlerinizi çoğaltmanızı sağlıyor, daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz.

Resme ve sanata dair gelişim göstermek isteyen, gelecek hedeflerini doğru yöntemlerle belirlemeyi arzulayan öğrencilerimizi sınırsızca geliştiren eğitimler düzenliyoruz.

nü çizim dersi

Öğrenci Yorumları

Çizimin En Teknik Yönlerini Öğrenin!

Canlı modelden nü çalışmalar yaparak çizimde nü tekniğini öğrenecek, yetenek kazanacaksınız!

İster Hobi, İster Profesyonellik!

El becerilerinizi ve nü çizim tekniklerinizi geliştirerek resim yeteneklerinizle dilediğiniz yöne ilerleyin!

Kaliteli Bir Zaman Yaratın!

Kendiniz için yapmak istediklerinizi ortaya koymanın tam zamanı! Vaktinizi iyi eğitimle doldurun!

nü çizim atölyesi mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen kişilere nü atölyesi ile teknik ve pratik yönler aktardık.

Tam donanımlı nü çizim kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz ve deneyimli eğitmen kadromuzla uluslararası düzeyde ve tamamen uygulamaya dayalı ve modelden nü çizim eğitimi veriyor, programlarımızı hazırlarken öğrencilerimizi bireysel olarak değerlendiriyoruz.

Türkiye’nin en güncel nü çizim eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize nü çizim dersi vererek sanat duyarlılığı kazandırdık.

Yetenekleri öne çıkaran nü çizim atölyesi programları öğrencilerimiz tarafından çok seviliyor, aynı zamanda da talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Çizim ve sanat üzerine geliştirilen birçok atölyeye Resim Akademi’de dahil olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Nü çizim kursu dışında büst, natürmort, portre, akrilik, yağlı boya, kuru boya, cam tasarım, taş boyama, karakalem, karakter tasarımı, linol baskı gibi farklı alanlardan birçok workshop eğitimine ek olarak dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel, dijital çizim kursları gibi konulara yönelik 14 teknik eğitim ve bunların yanı sıra 14 farklı alanda hobi kursu, güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla sanatınıza yön veriyor, eğlenceli ve bir o kadar da geliştirici bir sistem belirliyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana resim ve sanat hakkında keyif dolu içerikler sunuyor, herkese istediği ölçüde resim ve tasarım eğitimleri veriyoruz.

nü çizim dersleri
sosyal etkinlikler nü çizim atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Çeşitli etkinliklerin gerçekleştiği sanat dolu bir ortamda eğlenerek ve öğrenerek bir araya gelen her yaştan öğrenci görmek isterseniz Resim Akademi’ye doğru yönelin!

Nü çizim kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece profesyonel eğitmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye devam ediyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Sınıf arkadaşlarıyla playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlardan da yararlanabiliyorlar.

Nü çizim eğitimi alırken gönlünüzce eğlenmeye devam etmek istiyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine siz de davetlisiniz.

Sanat Cafe

Nü çizim dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Nü çizim eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanata verdiği değeri her karışında göreceksiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için tüm detayları düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
nü çizim workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü çizerlerini, ressamlarını, heykeltıraşlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, bilmeniz gereken tüm detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Nü çizimin eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel ve plastik sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Nü çizim atölyesi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin workshop çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Nü Çizim Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Nü çizim atölyesi ile siz de kendinize yetenek kazandırmak ister misiniz? O halde figür detaylarını öğrenebileceğiniz, kumaş kıvrımları olmadan bir cildin, kemiklerin ve kas yapılarının belirgin özelliklerini inceleyebileceğiniz, canlı modele karşı çizim yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz nü çizim kursları detaylı programımıza bir göz atın!

İki bölümden oluşan nü çizim eğitimi programının size kazandıracakları;
 • Nü çizim tekniğini öğreneceksiniz.
 • Birebir ölçü alma tekniğini öğreneceksiniz.
 • Figürlerin vücut oranların ayarlayabilme becerisi kazanacaksınız.
 • El becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Resimde tonlama ve desen çalışmalarına hâkim olacaksınız.
 • Odaklanma yetenekleri kazanacaksınız.
 • Güzel sanatlar fakültelerine yerleşebilmek için donanım kazanacaksınız.
 • Sosyalleşebileceğiniz bir etkinlikte yer alacaksınız.
 • Boş zamanınız için geliştirici bir eğitim bulacaksınız.

Nü çizim atölyesi derslerimize öncelikle anatomik çizimin temelleriyle başlıyor, çizimlerimizi canlı model eşliğinde gerçekleştiriyoruz. 1. Bölüm Nü Çizim Atölyesi Programı:
 • İnsan Bedeni Çizimlerinde Temel Bilgiler
 • Nokta ve Çizgi Egzersizleri
 • Tasarı İlkeleri
 • Form Tasarı İlkelerine Göre Çizim
 • Resimde Açık ve Koyu Tonların Kullanımı
 • Işık ve Gölge Çalışmaları
 • Nü Çizimde Kompozisyon
 • Anatomik Desen Bilgisi
Nü çizim dersleri ile anatomi bilginiz gelişecek, ışık ve gölgenin etkisini öğrenecek, beden çizimlerinde giderek ustalaştığınızı fark edeceksiniz.

Nü çizim atölyesi programımızın ikinci bölümünde tekniğimizin üzerinde duracak, hayalimizdeki figürlü kompozisyonu çizebilmenin tekniklerini görecek, çizimlerimizi kusursuzlaştırmayı deneyeceğiz.
 • Geometrik Form Çizimleri
 • Klasik Nü Çizimlerinde Geometrik Formlar
 • Anatomi Çizimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Oran ve Orantı
 • Parça Bütün İlişkisi
 • Artistik Anatomi
 • Figürlü İmgesel Kompozisyon Uygulamaları
Nü çizim atölyesi programımızı doyurucu bilgilerle tamamlarken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer atölyelerimiz, hobi kurslarımız ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Nü Çizim Atölyesi Programı - 300'ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Nü çizim tekniklerine hakim olmak, insan anatomisini öğrenmek, kumaştan önce deri üzerine düşen ışık ve gölge kavramlarını anlamlandırmak için pratiklere başlayın! Nü çizim kursları ile yeteneklerinizi göstermeye, mezun ve mutlu öğrencilerimizin izinden gitmeye hazır mısınız?

Nü Çizim Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Nü Çizim Atölyesi Programı

İnsan anatomisinin en ince detaylarını öğrenmek, nü çizim tekniklerini pratik etmek istiyorsanız gelişiminizi destekleyecek bir program içeriğine hazır olun!

Nü çizim workshop programı ile kendinizi başarılı bir çizer olma yolunda hissedecek, altyapınızı sağlamlaştıracaksınız. 1 gün 3 saat süren programımızla kas, kemik ve yağ yapılarının nasıl çizildiğini öğrenecek, nü çizim uygulamaları yaparak el becerilerinizi ortaya koyacaksınız. Vücuttaki oran-orantıyı öğrenecek, gölgelendirmelerin düşüş açılarını fark edecek, iyi bir nü çizimi için olması gerekenleri kendi bileceksiniz.

En sevdiğiniz hobiyle deneyimlerinizi katlamak, karakalem ve renkli çizim tekniklerinin eşsiz güzelliklerini fark etmek için sizi de nü çizim eğitimlerine davet ediyoruz.

İçten gelen duyguları her zaman kasların hareketliliğiyle vermeye çalıştım… Yaşam olmadan sanat da olmaz. - Auguste Rodin

nü çizim dersleri

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Nü çizim atölyesi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı nü çizim atölyesi sertifikası, eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları nü çizim dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Nü çizim atölyesi eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, çizerlerinden, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak nü çizim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Nü çizim atölyesi sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Nü çizim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve nü çizim kursu ücretleri için eğitim koordinatörlerimizle görüşebilirsiniz.

Resim Akademi nü çizim atölyesi merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza gelebilir, eğitiminizi alabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Nü çizim dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Nü çizim kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Nü çizim eğitimi alarak el becerilerinizin geliştiğini görecek, figür detaylarını çizmeyi öğreneceksiniz. Güzel sanatlara hazırlanıyorsanız yetenek sınavından figür ve kompozisyon çizerek geçmeyi başarabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
nü çizim kursu fiyatları

Nü Çizim Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Nü Çizim Atölyemize Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Nü çizimine ve figüre dair her detayı bilmek, obje ışık ve gölgelendirmelerine hâkim olmak, çizimin diğer tekniklerini de öğrenmek isteyen öğrencilerimiz Resim Akademi’den eğitim alıyorlar. Siz de diğer öğrencilerimizin nü çizim atölyesi sonrasında severek aldıkları diğer eğitimleri incelemek istemez misiniz? İşte öğrencilerimizin en çok tercih ettiği diğer eğitimler…

Nü Çizim Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Nü çizim kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Nü çizim kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi nü çizim kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Nü çizim kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Nü çizim kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

250

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.250 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77