Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Animasyon – Çizgi Film Kursu

Yepyeni Çizgi Film Kahramanları Yaratın!

Eğlenceli ve Eğitici Bir Özel Animasyon-Çizgi Film Eğitimi Alın!

Tom, Jerry, Bugs Bunny, Mickey Mouse ve Tweety… Küçükken en çok hayranlık duyduğunuz çizgi film karakteri hangisiydi? Peki siz, şimdiki çocuklar için yepyeni bir kahraman yaratmaya ne dersiniz?

Çocukken hepimizi ekranların başına kilitleyen birbirinden eğlenceli ve renkli çizgi film dünyasına, bu kez tasarımcı olarak girmeye hazır olun! Tamamen size ve beklentilerinize özel olarak planlanan özel animasyon-çizgi film kursları ile siz de karakter tasarlama, video oluşturma ve animasyon destekli anlatım yapma gibi konularda uzman olun!

Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de yeni bir kariyere merhaba deyin, sizin gibi sanatsever ve yaratıcı insanlarla bir araya gelin!

Her yıl özel animasyon - çizgi film eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel animasyon çizgi film kursu

Tüm Özel Animasyon Çizgi Film Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 50 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel animasyon – çizgi film kursu programıyla sizlere 20 hafta 50 saatlik kapsamlı bir eğitim veriyor, kariyeriniz için sağlam temelleri oluşturmanızı sağlıyoruz. İlk olarak Adobe Animate programını tanıtıyor, ardından özel animasyon ve çizgi filmlerde kullanılan araçların kullanımını öğreniyoruz. Yaratıcılığımızı konuşturuyor ve çok sevilen karakterler yaratmak üzere ekranın başına geçiyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Animasyon - Çizgi Film Kursu Resim Akademi

Çizgi film ve animasyonları izlerken zihninizde sürekli yepyeni ve birbirinden ilgi çekici karakterler mi dönüyor? Her çıkan animasyonu izlerken heyecanlanıyor, yeteneklerinizi çocuklarla buluşturmanın zamanını mı bekliyorsunuz? Öyleyse hemen Resim Akademi’ye gelin, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel animasyon - çizgi film kursuna katılın!

özel animasyon çizgi film kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel animasyon - çizgi film eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel animasyon çizgi film kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel animasyon - çizgi film dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel animasyon çizgi film kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı özel animasyon - çizgi film sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel animasyon - çizgi film eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel animasyon çizgi film eğitimi

Keşke Daha Eğlenceli Bir İşim Olsaydı Diyenler…

Sıkıcı evrak işleri, bitmek bilmeyen hesaplar, yığınla biriken iş yazışmaları ve toplantılar size göre değil mi? Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz, eğlenceli bir iş mi arıyorsunuz?

Tüm gününüzü birbirinden keyifli çizgi film karakterleriyle geçireceğinizi söylesek ne dersiniz? Yanlış duymadınız, özel animasyon-çizgi film kursunda, sevimli karakterler yaratmayı, animasyonlar ve çizgi filmler için birbirinden komik tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz! Özel animasyon-çizgi film kursunu bitirdikten sonra en önemli yapım şirketleri ve televizyonlarla anlaşacak yetkinliğe gelecek, kariyerinizi yeni baştan yaratacaksınız!

Üretkenliğinizin aktif olacağı bir çalışma ortamında, çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde kariyer planlarınızı sürdüreceksiniz!

Başarmak İçin Desteğe İhtiyacı Olanlar…

Keşfedilmeyi bekleyen yetenekleriniz mi var? Öyleyse Resim Akademi’nin deneyimli eğitmenlerinden özel animasyon-çizgi film eğitim alın, siz de fark edilin!

En büyük hayalim, yepyeni animasyon karakterlerine hayat vermek, hem çocukların hem de büyüklerin uzun yıllar unutamayacağı yapımların altına imzamı atmak diyorsanız siz de aradığınız tüm teknik desteği özel animasyon-çizgi film kursumuzdan alın, sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapın! İsterseniz konsol oyunlarına tasarım yapın isterseniz de televizyonlar için yeni karakterler tasarlayın!

Resim Akademi’de herkese uygun bir eğitim mutlaka var! Yeteneklerinizi geliştirmek, kariyerinize doğru bir başlangıç yapmak ya da altın bir bilezik sahibi olmak isteyin, amacınız ne olursa olsun Resim Akademi her zaman yanınızda!

özel animasyon çizgi film eğitimleri
özel animasyon çizgi film dersi

Yaşım Kaç Olursa Olsun Çizgi Film Tutkum Değişmez Diyenler…

Tıpkı çocukluğunuzdaki gibi tüm çizgi film ve animasyonları kaçırmadan takip mi ediyorsunuz? Her yeni karakteri tanıyor ve biliyor, “Ben olsaydım şu şekilde yapardım…” mı diyorsunuz?

Öyleyse söz sırası sizde! Resim Akademi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi! Hemen özel animasyon-çizgi film eğitimlerine katılın, en büyük tutkunuz olan çizgi filmlerin ve animasyonların izleyicisi değil, yaratıcısı olun! Yeni nesle ve içindeki çocuk hiç büyümeyenlere özel eğlenceli ve capcanlı çizgiler oluşturun!

Üretkenliğinizi her daim aktif tutabileceğiniz, insanlar tarafından sevilen karakterlerin ardındaki isim olabileceğiniz en keyifli özel animasyon-çizgi film kursunu kaçırmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Bilgili ve deneyimli eğitmenler, ferah atölyeler, geniş ekipman havuzu, son teknoloji sınıflar ve capcanlı bir atmosfer! Nerede mi? Elbette Resim Akademi’de! Gelin, hem nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, resim atölyelerimizi, Sanat Cafe’mizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün hem de bir çayımızı/kahvemizi için.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel animasyon - çizgi film eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel animasyon - çizgi film eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel animasyon - çizgi film dersleri veriyoruz.

özel animasyon çizgi film kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel animasyon - çizgi film dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştirerek onları iş dünyasına hazırlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel animasyon - çizgi film kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Animasyon-Çizgi Film Kursları ile Siz de Kariyeriniz İçin Çok Daha Eğlenceli Planlar Yapın!

Mesleğim eğlenceli ve aktif olmalı diyenlerden misiniz? Durağan, sıkıcı ve monoton işler, size göre değilse özel animasyon-çizgi film kurslarına gelin, eğitiminizi alın ve rengarenk bir dünyaya ilk adımınızı atın! Yeteneklerinizi yönlendirecek, gelişiminizi destekleyecek ve size çok daha hareketli bir iş ortamı oluşturacak özel animasyon-çizgi film eğitimlerini kaçırmayın!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel animasyon çizgi film kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel animasyon - çizgi film eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel animasyon çizgi film dersleri

Eğlenceli Bir İşiniz Olsun!

Çizgi film ve animasyon karakterleri, rengarenk bir dünya, cıvıl cıvıl tasarımlar, enerji dolu atmosfer… Bu iş ortamından daha keyiflisi yok!

Kayıt Ol »

Yeni Beceriler Kazanın!

Özel animasyon-çizgi film kursunu bitirdikten sonra isterseniz oyun yaratıcısı olun isterseniz de en çok izlenen animasyonlara imza atın!

meb ruhsatlı özel animasyon çizgi film kursu

MEB Ruhsatlı Özel Animasyon - Çizgi Film Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel animasyon - çizgi film kursu veren firmaların aksine öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel animasyon - çizgi film kursu olarak öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor; derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuda Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel animasyon-çizgi film kursları veriyoruz.

Resim Akademi olarak kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyor, özel animasyon - çizgi film eğitimleri alarak uzmanlaşmak isteyenlere destek oluyoruz.

Uygulamalı Özel Animasyon - Çizgi Film Kursu

Sub Zero, Goro, Robo Cop, Rampart gibi konsol oyunlarındaki en sevilen karakterlerden bir yenisinin yaratıcısı olmak ve kariyerini bu yönde şekillendirmek isteyenler için uygulama ağırlıklı özel animasyon-çizgi film eğitimi veriyoruz.

Atölyelerimizde özel animasyon ve çizgi film yaratabilmeniz için her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi yaparak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz. Kursiyerlerimizin öğrendiklerini ve yeteneklerini geliştirebilmeleri için atölye çalışmaları, sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Özel animasyon - çizgi film kursunda öğrencimizin ihtiyacı olan tüm deneyime sahip olabilmesi için Adobe Animate programının kullanımını detaylı bir şekilde işliyor; şekil çizimi, karakter yaratma uygulamaları, hareketli grafik tasarım ve MovieClip üretimi gibi konularda pratik dersler işliyoruz.

Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendiği özel animasyon - çizgi film eğitimi sistemimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve bu sayede onları, gelecek planlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz.

uygulamalı özel animasyon çizgi film kursu
özel animasyon çizgi film dersi

Uluslararası Animasyon - Çizgi Film Eğitimi Standardı

Özel animasyon - çizgi film eğitimlerine katılan her öğrencimizin geçmiş birikimlerinin, öğrenme hızlarının, becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel animasyon - çizgi film eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve gelecek planlarını göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz animasyon - çizgi film kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda özel animasyon - çizgi film eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Tamamen size odaklanılmış bir eğitim programında, kariyer hedeflerinize ulaşabilmeniz, hayalinizdeki meslek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri kazanabilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Gelecek planlarını başarılı bir animasyon sanatçısı olmak üzere kuranlar ve en büyük hayali çizgi film ve animasyon karakterleri yaratmak olan öğrencilerimizin, özel animasyon-çizgi film eğitimlerinde öğrendiği bilgileri, iş hayatına uyarlaması konusunda destekliyoruz.

Resim Akademi olarak sadece animasyon - çizgi film kursu süresince değil; mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Tasarımlarıyla fark yaratmak isteyen kursiyelerimize özel animasyon-çizgi film kursu dışında da teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Keyif aldığınız bir işte çalışabilmeniz, gelecekte en ünlü çizgi filmlerin ve animasyonların yaratıcısı olabilmeniz için arkanızda Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

özel animasyon çizgi film dersleri

Öğrenci Yorumları

Yeni İş Fırsatlarını Yakala!

Özel animasyon-çizgi film kursunda yeteneklerini geliştir, en ünlü medya şirketlerinde işin hazır olsun!

Eğlenceli Bir İşin Olsun!

Animasyon sanatçısı olun, sıkıcı ve monoton değil; eğlenceli, hareketli ve capcanlı bir işiniz olsun!

Özgeçmişinizi Güçlendirin!

Animasyon sanatçılığı için iş görüşmelerine özel animasyon-çizgi film kursu sertifikanızla gidin!

özel animasyon çizgi film kursu mezunları

100 Mezun Öğrenci

Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize animasyon sanatçılığının tüm teknik detaylarını aktardık ve kariyer planlarını güçlendirmeleri için ilk adımları birlikte attık.

Tam donanımlı animasyon - çizgi film kursu atölyelerimiz, bilgi ve başarıya önem veren eğitim anlayışımız ve 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel animasyon - çizgi film eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel animasyon - çizgi film eğitimi verdik ve onlar için yepyeni bir kariyer yolculuğu başlattık!

Tamamen bireylerin öğrenmesine odaklanarak oluşturulan özel animasyon-çizgi film eğitim programlarına katılmak isterseniz Resim Akademi’ye gelin.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Resim Akademi’de elbette yalnızca özel animasyon-çizgi film dersi yok! Aynı zamanda kendinizi sosyal, kültürel ve teknik olarak geliştirebileceğiniz diğer eğitimler de var!

İsterseniz mesleki becerilerinizi geliştirin isterseniz de yeni bir hobi edinin! Resim Akademi’de dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimler; destekleyici workshoplara ve hobi amaçlı olarak sulu boya, yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama ve taş boyama gibi kurslar da var!

Siz de ilgi alanınıza ve hayallerinize en uygun eğitimlere katılın, eğlenceli ve dopdolu vakit geçirmenin ayrıcalığını yaşayın!

animasyon çizgi film dersleri
sosyal etkinlikler özel animasyon çizgi film kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat temelli olan mesleklerin eğitimi, elbette sanat dolu bir ortamda verilir! Öğrencilerimize özel animasyon - çizgi film kursunda yalnızca hareketli tasarım yapmayı öğretmiyor, aynı zamanda da farklı kurslara katılan kişilerle sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin özel animasyon - çizgi film kursu dışında da eğitmenleri ve diğer kurslardaki arkadaşlarıyla kaynaşacağı satranç, playstation ve bowling turnuvaları düzenliyor; öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için en başarılı animasyon sanatçılarını, oyun tasarımcılarını ve grafik tasarımcıları tanıyacakları network organizasyonları düzenliyoruz.

Öğrencimizin merak duygusunun gelişebilmesi için çeşitli etkinlikler organize ediyor, keyifli bir atmosferde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz.

Mesleklerine dair önemli püf noktaları öğrenirken mutlu olacakları, yoğun ve yorucu okul-iş tempolarında kendilerine vakit ayıracakları huzurlu ve eğlenceli bir atmosfer yaratıyoruz.

Sanat Cafe

Adına yakışır şekilde sanatla dolu olan Sanat Cafe’mizde özel animasyon - çizgi film kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, kursumuzu öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli bir hale getiriyoruz.

Sadece özel animasyon - çizgi film eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında öğrencilerimizin sosyalleşebileceği, ortak hayalleri bulunan kişilerle bir araya gelebileceği ve gelecek planları hakkında sohbetler edebileceği bir ortam hazırlıyor, Sanat Cafe’de keyif kahvelerini yudumlarken dinlenmelerini sağlıyoruz.

Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyor, Resim Akademi’de sizler için eğlenceli bir ortam oluşturuyoruz!

bakırköy sanat cafe
özel animasyon çizgi film workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en ünlü animasyon sanatçıları, yönetmenleri, görsel efekt uzmanları, görsel tasarım uzmanları ve oyun yaratıcıları ile birbirinden verimli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirebilmeniz ve usta isimlerden tüyolar alabilmeniz için önemli fırsatlar oluşturuyoruz.

En çok sevilen çizgi film ve animasyon karakterlerinin yaratıcılarından animasyon çalışmalarıyla ilgili dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenleri öğreniyor, tasarımda en iyi olmanın yolunu keşfetmenizi sağlıyoruz. Sektörünüzle ilgili en önemli püf noktaları, öğrenmenizi sağlıyor; çok daha donanımlı olabilmeniz için çalışıyoruz.

Yıllarını grafik tasarıma, animasyona ve çizgi filmlere adamış ünlü isimlerden hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, işin mutfağına giriyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Animasyon - çizgi film eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölyeçalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Animasyon – Çizgi Film Kursu Detaylı Eğitim Programı

Özel animasyon-çizgi film eğitimlerine katılarak ilk başta Adobe Animate programını öğrenecek, hareketli grafik tasarım yapmayı, karakter riglemeyi, efekt kullanmayı, sahneleme ve zamanlamayı kavrayacak; en iyi animasyon ve çizgi filmlerdeki karakterlerden çok daha iyisini yapabilecek seviyeye geleceksiniz! Siz de Resim Akademi’nin özel animasyon-çizgi film eğitimlerine katılın, yeteneklerinizi mesleğinizle buluşturun!

Özel animasyon-çizgi film eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • Tasarımsal becerilerinizi artıracak,
 • Görsel algınızı güçlendirecek,
 • Keyifli ve üretken bir meslek için yeterliliğe sahip olacak,
 • Herkes tarafından çok sevilen karakterlerin ardındaki isim olacak,
 • Odaklanma, düşünme, karar verme ve planlama gibi becerilerinizi geliştirecek,
 • Özel efektler uzmanı, animasyon sanatçısı, görsel efekt uzmanı ve render uzmanı gibi pek çok iş kolunda başvuru yapabilecek,
 • Özgeçmişinizi güçlendireceksiniz.

Önce Adobe Animate’i yakından tanıyacağız! İlk ay özel animasyon – çizgi film dersleri programımızın ara yüzünü ve araçlarını öğreniyoruz! 1. ay özel animasyon – çizgi film dersi programımızda;
 • Özel Animasyon ve Çizgi Film Hakkında Genel Bilgiler
 • Adobe Animate’e Giriş
 • Adobe Animate Arayüzü
 • Menü Kullanımı ve Yeni Dosya Açma
 • Katmanlar ile Çalışma
 • Temel Geometrik Şekillerin Çizimi
 • Pen ve Silgi Aracının Kullanımı
 • Düz Çizgi ve Boya Kovasının İşlevleri
 • Kopyalama ve Hizalama
Bir aylık özel animasyon – çizgi film eğitimi ile Adobe Animate arayüzünü anlayacak, temel işlevleri kolaylıkla yapabilir hale geleceğiz!

Adobe Animate derslerimiz devam ediyor! Özel animasyon kursları ile yeni araç setleri ve özellikleri öğrenmeyi sürdürüyoruz. Özel animasyon – çizgi film kursu programımızın 2. ayında;
 • Grid Kullanımı
 • Kılavuzlar ve Cetveller
 • Ölçeklendirme
 • Zaman Çizelgesi Kullanımı
 • Keyframe Kavramı
 • Zaman Çizelgesi Uygulamaları
 • Onion Skin ve Multiple Frame
 • Hareketli Grafik Tasarım
 • Shape Tween Uygulamaları
 • Şekil Özel Animasyon Egzersizleri
 • Shape Hints Uygulamaları
 • MovieClip Üretimi
Her geçen gün bilgilerimize yenilerini ekleyecek, çizgi film kursları ile çizim ve kurguyu bir araya getireceğiz!

Artık biraz da fizik öğrenmenin zamanı gelmedi mi? Özel animasyon – çizgi film eğitimi ile çizgi film evreninde fizik kurallarına göz atacağız! 3 ve 4. Ay özel animasyon – çizgi film kursu programımızda;
 • İvme ve Hız Kontrolü
 • Düz ve Doğrusal Hareket
 • Çizgi Filmlerde Perspektif
 • Katı Nesnelerde Düşme
 • Elastik Nesnelerde Düşme
 • Serbest Düşme ve Elastik Sekme
 • Adobe Animate’in Hazır Fizik Hareketleri
 • Trace ve Swap Fonksiyonları
Çizgi film evreninin fizik kurallarını kavrıyor, hayal gücümüzle farklı kurallara sahip dünyalar yaratıyoruz!

Özel animasyon kursu yolculuğumuzun son ayında karakter tasarımına odaklanacak, kendi özgün stilimizi bulmaya çalışacağız! 5. ay özel animasyon – çizgi film kursu derslerimiz arasında;
 • Çizimler Arası Derinlik
 • Karakter Tasarımı
 • Eklem Noktalarının Tasarımı
 • Karakter Tasarımında Mimikler
 • Karakter Çizme Uygulamaları
 • Yürüme Döngüsü
 • Kemik Aracı Kullanımı
 • Karakter Rigleme
 • Otomatik Karakter Rigleme
 • Ağız ve Dudak Senkronizasyonu
 • Sahneleme ve Zamanlama
 • Efekt Kullanımı
Özel animasyon - çizgi film eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Özel Animasyon – Çizgi Film Kursu Programı - 100’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Özel animasyon – çizgi film kursu programıyla sizlere 20 hafta 50 saatlik kapsamlı bir eğitim veriyor, kariyeriniz için sağlam temelleri oluşturmanızı sağlıyoruz. İlk olarak Adobe Animate programını tanıtıyor, ardından özel animasyon ve çizgi filmlerde kullanılan araçların kullanımını öğreniyoruz. Yaratıcılığımızı konuşturuyor ve çok sevilen karakterler yaratmak üzere ekranın başına geçiyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Animasyon - Çizgi Film Kursu Programı

Animasyon ve çizgi film oluşturmakla ilgili genel bilgiler öğrenmekle başlayacak olan özel animasyon - çizgi film eğitimi serüveniniz, efekt kullanımından senkronizasyonu sağlamaya, sahnelemeden karakter tasarımına kadar pek çok konuya ulaşacak.

Özel animasyon-çizgi film eğitimi; toplamda 5 aylık bir süreçte verilmektedir. Özel animasyon – çizgi film dersinde; Grid Kullanımı, Karakter Çizme Uygulamaları, Katmanlar ile Çalışma, Hareketli Grafik Tasarım, Onion Skin ve Multiple Frame gibi konular detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

Animasyon ve çizgi film yapımına tam anlamıyla hakim olabileceğiniz özel animasyon-çizgi film kurslarında sektöre hızlı bir giriş yapabilmeniz ve istediğiniz başarıyı kısa sürede sağlayabilmeniz için tüm eğitimler özel olarak hazırlanmaktadır.

“Animasyonla, her şeyi çizebileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz için ve karakterlerin istediğinizi yapmasını sağlayabileceğiniz için sınırlar ve kurallarla çok gevşek olma eğilimi vardır.” - Matt Groening(The Simpsons’ın Yaratıcısı)

özel animasyon çizgi film dersleri

Animasyon - Çizgi Film Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak hem teknik hem hobi kurslarını tamamlayan tüm öğrencilerimize kurum onaylı sertifika veriyoruz. Özel animasyon - çizgi film kursunu başarıyla tamamlayan herkes, sertifika alma hakkına sahiptir.

MEB sertifikalı özel animasyon - çizgi film kursu olarak herhangi bir gerekçe ile özel animasyon - çizgi film derslerine katılamayan öğrencimiz için farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini yapıyoruz.

Özel animasyon - çizgi film eğitimi veren eğitmenlerimizin tamamı, grafik tasarım ve görsel efekt tasarımı bölümlerinde eğitim almış; dizi, film ve reklam gibi projeler deneyim kazanmış, sanatın farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış isimlerdir.

Resim Akademi olarak animasyon - çizgi film eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, animasyon - çizgi film kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Animasyon - çizgi film kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Animasyon - çizgi film kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi animasyon - çizgi film kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

18 yaşını geçmiş tüm gençler, animasyon - çizgi film kursunda eğitim alabilir. 18 yaş altındaki öğrencilerimiz ise animasyon - çizgi film kursuna katılabilir.

Öncelikle özel animasyon - çizgi film dersleri ile becerilerinizi profesyonel dünyaya göre şekillendirebileceğiniz bireysel bir eğitim alacaksınız. Eğitmenlerinizin gelişim göstermeniz gereken konularda sizinle birebir olarak ilgilenme şansını yakalayacaksınız. Eğer halihazırda bir öğrenciyseniz sektöre daha hızlı giriş yapacak, rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Özel animasyon-çizgi film kursunda yeteneklerinizi geliştirecek, tasarım ve çizim yazılımlarını öğreneceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel animasyon çizgi film kursu fiyatları

Özel Animasyon - Çizgi Film Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Animasyon - Çizgi Film Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel animasyon-çizgi film eğitimlerinden sonra da mesleğinize tam donanımlı bir şekilde hazırlanmak ister misiniz? Öyleyse diğer kursiyerlerimizin özel animasyon-çizgi film kurslarından sonra katıldığı eğitimlere göz atın, siz de gelişiminizin önünü kesmeyin!

Özel Animasyon - Çizgi Film Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel animasyon - çizgi film kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel animasyon - çizgi film kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel animasyon - çizgi film kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel animasyon - çizgi film kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

100+

Mezun Öğrenci

Özel animasyon - çizgi film kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

406

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.030 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77