Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Karikatür Kursu

Sanatın Gülen Yüzüyle Tanışın!

Hayata Gülmeyi Resimle Öğrenin… Resim Akademi Özel Karikatür Kursu

Mizah yeteneğinizi çizgilerle şekillendirmek, hayatı çizimlerinizle daha neşeli hale getirmek istemez misiniz? O halde özel karikatür kursları ile neşeli bir dünyada yerinizi alın!

Hayata yaratıcılıkla ve farklı bakış açılarıyla yaklaşmanızı sağlayacak, mizahi yönünüzü güçlendirecek ve gülümsemeyi hatırlatacak özel karikatür eğitimi programımızla kişiliğinizin en eğlenceli yönlerini keşfedin! Karikatür sanatının sevilen isimleriyle buluşabileceğiniz etkinliklerimizle ve profesyonel eğitmenlerden oluşan kadromuzla size özel bir karikatür eğitimi sunmak için biz hazırız, peki siz de hazır mısınız?

Hayatınızda bir eğlence arıyor, becerilerinizi geliştirecek doğru hamleyi yapmak istiyorsanız özel karikatür kursu programımızdan yararlanabilir, mizahı hayatınıza çekebilirsiniz.

Yapılan çalışmalara göre özel karikatür eğitimi zihni açıyor, yaratıcılık becerilerini artırıyor ve hayata olumlu bir bakış açısıyla yaklaşılmasına fırsat veriyor.

özel karikatür kursu

Tüm Özel Karikatür Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Görsel algınızın ve el yeteneğinizin gelişmesi için düzenlediğimiz özel karikatür kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 12 haftalık ve toplamda 24 saatlik bir programla özel karikatür dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte karikatür yeteneklerinizi pratik etmenizi; hiciv, mizah, figür çizimi, anatomi bilgisi, komikleştirme, renklendirme konularına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Karikatür Kursu Resim Akademi

Karikatür okumayı seviyorsanız, ünlü karikatüristler arasından hayranlık duyduğunuz sanatçılar varsa, bir gün karikatür çizmeyi öğrenmek en büyük hayalleriniz arasındaysa Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel karikatür kursu programlarıyla tanışın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

özel karikatür kursu eğitmenleri

Ünlü Karikatür Eğitmenleri

Türkiye'nin usta karikatüristleri arasında yer alan, kariyerleriyle idol olan, alanının en iyileri arasında bulunan eğitmenlerden özel karikatür eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel karikatür kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel karikatür dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel karikatür kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Sanat yolculuğunuzdaki başarılarınızı ve uzmanlığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz referans niteliğinde kurum onaylı özel karikatür kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel karikatür eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel karikatür dersi alarak suça ortak olmayın!

özel karikatür eğitimi

Gülümsemenizi Serbest Bırakın!

Hayatın sorumlulukları omzunuzda bir yük olarak mı birikiyor? Bu durum sizi mutsuz etmeye başladıysa daha fazla gülümsemeye ne dersiniz?

Stresli, gülmeyi unuttuğunuz bir yaşam döngüsüne hapsolmuş gibi hissediyorsanız kendinize alan açmanızın vakti geldi de geçiyor bile… Gülümsemenizi unutmaya başlamadan, Resim Akademi’nin özel karikatür eğitimi programlarından yararlanmaya başlayın, birebir eğitmeninizle en iyi karikatürleri kağıda dökün!

Güldürürken düşündüren, yüzünüzde güller açtıran ve resim tutkunuzu yansıtan en iyi özel karikatür eğitimleri ile bambaşka biri gibi hissetmeye başlayın!

Farklı Bir Hobi Arıyorsanız…

Herkesin yaptığı ve artık monotonlaşmış, fikri bile iyi hisler uyandırmayan hobilerden sıkıldıysanız, yeni hobinizi bulduk! Özel karikatür kursu ile değişimi başlatın!

Yeteneklerinizi açığa çıkarmak istiyor fakat bunu yaparken çevrenizde insan kalabalığı olmasını istemiyorsanız özel karikatür dersleri birebir özel eğitmen eşliğinde gerçekleştiriliyor ve deneyimlerinizi rahatça ortaya koymanıza fırsat yaratıyor… Alacağınız özel karikatür eğitimleri ile kendinizi geliştirin, öğrendiklerinizi tam bir donanımla çevrenizdekilere de gösterin!

Hiciv yeteneklerinizi, mizahınızı ve el becerilerinizi geliştirecek bir özel karikatür kursu ile hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz!

özel karikatür eğitimleri
özel karikatür dersi

Yeteneğinizi Konuşturun!

Mizahınızı ortaya çıkarmaya ve yeteneklerinizi harekete geçirmeye ne dersiniz? Özel karikatür kursları ile başarabilirsiniz!

Başarılı eserlere imza atan ünlü karikatüristlerin başta zorlanmadığını mı düşünüyorsunuz? Yeni bir deneyim her zaman zorlayıcı olabilir. İşte bu yüzden özel karikatür eğitimi alarak içinizdeki yeteneği dışarı çıkarmalı, sevilen bir karikatürist olma yolunda adımlar atmaya başlamalısınız. İster sadece eğlenmeyi amaçlayın isterseniz profesyonel olmak isteyin; Resim Akademi ailesine katılarak mizahınızı serbest bırakın!

Becerilerinizi ortaya çıkarmak için Resim Akademi doğru adres! Öyleyse gelin, çizgilerinizin önünü açalım, en iyi karikatür denemelerinizi yapmaya başlayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gülümsemenizi ortaya çıkaracak en keyifli özel karikatür kursu ile kendinize bir armağan vermeye ne dersiniz? Hayatınıza mizah katacak, yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü geliştirecek, profesyonel eğitmenlerinizden çok fazla bilgi öğrenebileceğiniz özel karikatür eğitimi için gelin, öğrenme hızınıza ve beklentilerinize göre düzenlenmiş bir programdan yararlanın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel karikatür eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel karikatür dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel karikatür dersleri veriyoruz.

özel karikatür kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel karikatür dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel karikatür kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel karikatür kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Mizah Yapmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı! Size Özel Karikatür Eğitimi İçin Resim Akademi’ye!

Yeteneklerinizle büyülemek, enerjinizi yükseltmek, gülümsemeyi hatırlamak isterseniz, sizin için en keyifli eğitimi veriyoruz! Yaratıcılığınızı artırmak, karikatür tutkunuzu gözler önüne serecek yeteneğinizin temellerini atmak için özel karikatür kursları ile sanat yolculuğunuza yön verin, karikatürü hayatınızın içine dahil edin…

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel karikatür kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel karikatür eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Kaleminizi Konuşturun!

Karikatür alanında ustalaşmak ve profesyonel yetenekler sergilemek istiyorsanız özel karikatür eğitimleri ile hedeflerinize ulaşın!

Kayıt Ol »

Komik ve Düşündürücü Olun!

Mizahınızı büyük bir hicivle ortaya koymak isterseniz özel karikatür kursları ile becerilerinizi geliştirin, etkileyici içerikler oluşturmaya başlayın!

meb ruhsatlı özel karikatür kursu

MEB Ruhsatlı Özel Karikatür Kursu

Bir eğitim kurumu olarak özel karikatür kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı eğitim kurumumuzda, yasal yollarla veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel karikatür kursu olarak öğrencilerimize tamamen MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlarımıza, deprem dayanıklılık raporlarımızdan eğitim materyallerimize kadar her konuda MEB standartlarına uygun bir eğitim programı düzenliyoruz. Güvenli bir eğitim binasında, keyif dolu eğitimlerimize katılabilir, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir eğitimden geçebilirsiniz.

Teoride bir eğitimden ziyade, uygulamalı eğitimlerimizle öğrencilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde programlar oluşturuyoruz. Özel karikatür eğitimi süreci boyunca yıl sonu resim sergileri, müze ve resim sergisi gezileri, atölye çalışmaları düzenliyoruz. Özel karikatür dersleri ile hayatın akışını sanata ve mizaha çeviren öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel karikatür eğitimi alırken özellikle yasal olmayan yerlerden uzak durmalı, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşamalısınız. Rahat, kalite dolu ve güvenilir eğitim ortamımızda özel karikatür eğitimleri veriyoruz.

Uygulamalı Özel Karikatür Eğitimi

Mizahla dolu bir hobiye sahip olmak istiyorsanız özel karikatür kursları tam size göre! Uygulamalı özel karikatür eğitimleri ile yepyeni bir çizgi dünyasına giriş yapın!

Yeteneklerinizi ortaya koyabilmenizi sağlayacak bir eğitim ortamında, uygun sanat materyalleriyle, eğitmeniniz eşliğinde öğrenip eğlenebileceğiniz bir eğitim mi hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da böyle derslikler sunuyoruz. Uygulama ağırlıklı bir eğitim modeli geliştiriyoruz.

Teoride kalmayan, tamamen pratik edebileceğiniz şekilde geliştirilmiş bir özel karikatür kursu planlıyor, el becerilerinizi geliştirebilmenizi sağlayacak çalışmalar için yol gösteriyoruz.

Uygulama olmadan özel karikatür eğitimini alamayacağınızı bilmeli, bol pratikle destek sağlayan eğitim programımızla tanışmalısınız!

uygulamalı özel karikatür eğitimi
özel karikatür kursu

Uluslararası Standartta Özel Karikatür Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarına erişmiş bir özel karikatür kursu programı hazırlıyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 600’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı tüm kursiyerlerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre düzenlemeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek planlama yapıyoruz.

Özel karikatür eğitimi içeriklerimizin zengin öğretici ve eğlenceli olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu dersliklerde, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz.

Eğlenceli bir hobi ya da merak ettiğiniz tekniği öğrenebileceğiniz bir eğitim arıyorsanız özel karikatür eğitimi alabilir, çalışmalarınızın mizahını ortaya koyabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel karikatür eğitimleri ile yaratıcı bir dünyanın kapılarını aralamanıza destek oluyor, gelecekte yeteneklerinizi nasıl kullanabileceğinizin yol göstericisi oluyoruz.

Öğrencilerimizin özel karikatür eğitimi boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, mizah yeteneklerini gözlemliyoruz. İleride başarılı birer karikatürist olmalarını desteklediğimiz öğrencilerimizin eksik noktaları varsa bunları birebir eğitimlerle tamamlıyoruz.

Geleceğin başarılı sanatçıları olmak isteyen veya güzel sanatlara hazırlanan öğrencilerimize işin tekniğini öğrenebilecekleri diğer eğitimlerden ve hazırlık kurslarımızdan bahsediyoruz. Hobi olarak katıldıkları kurslarla bile meslek edinebileceklerini anlatıyor, yönlendirmelerimizi yapıyoruz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitim içerikleriyle kendilerini geliştirmelerini, geleceklerini doğru bir alanla desteklemelerini sağlıyoruz.

özel karikatür dersleri
özel karikatür dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel karikatür eğitimleri bittikten sonra da sizi yalnız bırakmıyor, sürekli öğrenme ve gelişme arzunuzu destekleyecek fırsatlar yaratıyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin zevkli yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizden yararlanma fırsatını kaçırmanızı istemiyoruz. Sanattan ayrılmayı düşünmeyen, yeni hobiler isteyen, farklı teknikler öğrenerek gelişim sağlamak isteyen kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detaylar veriyoruz.

Özel karikatür kursları dışında birbirinden farklı ve öğretici özel eğitimlerimizi öneriyor; daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca grupla birlikte alabileceğiniz hobi kursları ve workshoplarla kaliteli bir destek sunuyoruz.

Kendinize kattıklarınız artsın diye en iyi eğitimlerimizi öneriyor, herkesi en güncel eğitimlerle dolup taşan Resim Akademi’ye bekliyoruz.

Öğrenci Yorumları

Karikatürist Olmak İster Misiniz?

Yeteneğiniz var, tekniği kaçırıyorsanız en özel karikatür dersleri ile tekniği öğrenin ve hayallerinizi gerçekleştirin!

Hem Eğlenceli Hem de Eleştirel!

Karikatürlerinizle güldürürken düşündürecek, hayata keyif katacaksınız!

Kahkahanın Gücü Adına!

Kendi yeteneklerinizle mutluluk hormonlarınızı harekete geçirmeye hazır mısınız?

özel karikatür kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize karikatür sanatının inceliklerini, teknik ve pratik yönlerini aktardık.

Ferah atölyelerimizde, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel karikatür eğitimini sunduk. 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz ile karikatür derslerinde Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırlayarak sanat duyarlılığı kazandırdık.

Birey odaklı karikatür eğitimi programlarıyla size özel olarak düzenlenen özel karikatür kursları programlarına katılın, neşe saçmaya başlayın!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Resim Akademi’den birçok sanat eğitimini alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli hobi, güzel sanatlara hazırlık ve teknik eğitimlerden yararlanın!

Özel karikatür kursları ile mizahla çıktığınız sanat yolculuğunu farklı alanlarla sürdürmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, deneyimlerinizi artırabilirsiniz. Özel karikatür eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli ve özel kurslar arasında özel ebru, yağlı boya, illüstrasyon, karakalem, graffiti, gibi eğitimler yer alıyor. Ayrıca 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitim, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi sağlıyoruz.

Çocuk, genç ya da yetişkin kurslarımızın geliştirici ve sanat dolu eğitimlerinden yararlanmanız için sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

karikatür dersleri
sosyal etkinlikler özel karikatür kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat dolu bir ortamda, dopdolu aktivitelerle eğlenerek ve öğrenerek sosyalleşen öğrencileri görmek isterseniz başınızı Resim Akademi’ye doğru çevirin!

Özel karikatür kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve diğer kursiyerlerle kaliteli vakit geçirebilecekleri alanlarda bulunuyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlara da katılabiliyorlar.

Özel karikatür eğitimi alırken gönlünüzce eğlenebileceğiniz ortamlar arıyorsanız Resim Akademi’nin bu hoş atmosferine davetlisiniz.

Sanat Cafe

Özel karikatür dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Özel karikatür eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin her köşesinde sanatı bulabilirsiniz! Özel karikatür kursu ile deneyim kazanıp mizah yaratırken sosyalleşmeyi de ihmal etmeyeceksiniz!

bakırköy sanat cafe
özel karikatür workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü çizerlerini, ressamlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, öğrenmek istediğiniz detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın tam zamanı! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın tadını çıkaracaksınız. Karikatür sanatının eşsiz özelliklerini keşfetmek için atölyelerimizde merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, keyifli atmosferimize dahil olabilirsiniz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış ünlü isimlerin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımıza katılın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel karikatür eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Özel Karikatür Kursu Programı Detaylı Eğitim Programı

Özel karikatür dersleri alarak mizahınıza yetenek katmayı, hiciv yapmayı, çizginizle var olmayı ve yeteneklerinizi kullanarak muhteşem çalışmalar ortaya koymayı öğrenmek ister misiniz? O halde unutulmaz bir özel karikatür kursu programına hazır olun, eğitim programımızı inceleyerek eğitim danışmanlarımızdan bilgi alın!

Özel karikatür kursu programının size kazandıracakları;
 • Stres atacaksınız.
 • Eleştirel düşünmeyi öğreneceksiniz.
 • Sorular geliştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Mizahi yönünüzü açığa çıkaracaksınız.
 • El becerileriniz gelişecek.
 • Hayata karşı farklı bakış açıları geliştirebileceksiniz.
 • Duygu ve düşüncelerinizi yazılı olarak ifade etmeyi kavrayacaksınız.
 • Sanat duyarlılığı kazanacaksınız.

3 aylık özel karikatür dersi programımızın ilk bölümünde çizim yeteneklerimize odaklanıyor, temel bilgilerimizi gözden geçiriyoruz. 1. Ay Özel Karikatür Kursu Programı:
 • Karikatür Nedir?
 • Karikatürün Tarihçesi
 • Resim ve Mizah İlişkisi
 • Karikatür Çiziminde Kullanılan Malzemeler
 • Çizgi Çalışmaları
 • Geometrik Şekillerle Alıştırmalar
 • Karikatürde Basit Figür Çizim Egzersizleri
 • Basit Kafa Çizim Egzersizleri
 • Karikatürde Kare Kullanımı
Özel karikatür eğitimi yolculuğumuzun ilk ayından itibaren kendinize daha çok güvenmeye başlayacak, çizimlerinizde işin tekniğini bildiğinizi belli ediyor hale geleceksiniz.

Yolculuğumuza yeni teknikler öğrenerek devam ediyoruz. Özel karikatür eğitimi programımızın 2. ayında yeni uygulama ve egzersizler bizi bekliyor. 2. Ay Özel Karikatür Kursu Programı:
 • Karikatürde Kafa Çizimi
 • Karikatürde Figür Çizimi
 • Mimikler ve Beden Dili
 • Örnek Karikatürlerin Analizi
 • Örnek Egzersizler
 • El Çizim Teknikleri
 • Ayak Çizim Teknikleri
 • Çizim Duygusunu Ortaya Çıkarma
 • Reel Çizim ve Karikatürize Çizim Arasındaki Farklar
Özel karikatür dersleri ile 2. ayı doldururken kendi mizahınızı karikatür karelerine sığdırmayı öğrenecek, çarpıcı çizimlerle esprilerinizi güçlendireceksiniz!

Özel karikatür kursları ile son ayımızda tekniğimizi geliştiriyor, bolca pratik yaparak kazanımlarımızı kalıcı hale getiriyoruz. 3. Ay Özel Karikatür Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Perspektif Bilgisi
 • Oran ve Orantı
 • Kompozisyon ve Bakış Açısı
 • Desen ve Sayfa Tasarımı
 • Karakter Yaratma
 • Farklı Durumlar İçin Yüz İfadeleri
 • Karakterleri Karikatürize Etme
 • Hareketleri Komikleştirme
 • Çinileme
 • Renklendirme
Özel karikatür eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer hobi kursları ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Özel Karikatür Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Yeteneklerinizi karikatürle göstermek ve hicvinizi ifade etmek istiyorsanız, nasıl başarılı bir karikatürist olacağınızı bilmiyorsanız özel karikatür kursları ile kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz. Karikatür dergilerini okumayı bırakıp kendiniz için özel bir çizim yeteneği geliştirmek için neler yapmanız gerektiğini biliyor, en iyi özel karikatür kursu eğitimini almanızı sağlıyoruz.

Özel Karikatür Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Karikatür Kursu Programı

Kaliteli bir sanat okulunda özel karikatür eğitimleri ile harikalar yaratmanın zevkini yaşamak isteyen öğrencilerimiz için kaliteli bir program hazırladık. Kapsamlı bir özel karikatür dersi ile deneyim geliştirin!

Görsel algınızın ve el yeteneğinizin gelişmesi için düzenlediğimiz özel karikatür kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 12 haftalık ve toplamda 24 saatlik bir programla özel karikatür dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte karikatür yeteneklerinizi pratik etmenizi; hiciv, mizah, figür çizimi, anatomi bilgisi, komikleştirme, renklendirme konularına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Özgüveninizi sınırsızca geliştirecek, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, profesyonelliğe doğru kapılar aralayacak özel karikatür eğitimleri için Resim Akademi’ye bekliyoruz.

“Hakkında söyleyecek kelime bulamadığım, başka hiçbir şekilde ifade edemeyeceğim şeyleri, renkler ve şekiller ile ifade edebileceğimi farkettim.” - Georgia O’Keeffe

özel karikatür eğitimi

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Özel karikatür kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı karikatür kursu sertifikası eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları özel karikatür dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Özel karikatür dersi eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, çizerlerinden, tasarımcılarından, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak özel karikatür eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Özel karikatür kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Özel karikatür kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve özel karikatür dersi ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi özel karikatür kursu eğitimlerimizi verdiğimiz merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel karikatür dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Özel karikatür kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor ve her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Özel karikatür dersleri alarak hayal gücünüzün geliştiğini, yaratıcılığınızın arttığını, mizah yeteneği kazandığınızı görebilirsiniz. Hiciv sanatını öğrenir, tatlı eleştirileri nasıl karikatürize edebileceğinizi öğrenirsiniz. Büyük bir konsantrasyon becerisi edinerek tüm hayatınıza etki eden bir beceri kazanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel karikatür kursu fiyatları

Özel Karikatür Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Karikatür Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Karikatür sevginizi bir adım ileri taşımak istemez misiniz? Özel karikatür kursu ile yeteneklerini ortaya koyan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. İşin tekniğini öğrenmek, el becerilerinizi güçlendirmek ve herkesi kendinize hayran bırakmak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atabilirsiniz…

Özel Karikatür Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel karikatür kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel karikatür kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel karikatür kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel karikatür kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Özel karikatür kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

195

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 975 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77