Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Yağlı Boya Kursu

Fırçanızla Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Kendi Renklerinizi Resim Akademi Özel Yağlı Boya Kursu ile Keşfetmeye Başlayın!

Fırçanızın küçük dokunuşları ile harikalar yaratmak, sanatın güzellikleri ile dünyanızı renklendirmek için doğru adrestesiniz!

Özel yağlı boya kursu ile sadece size özel bir deneyimin keyfini çıkaracak, yaşamınıza yeni bir hobi katacak, el becerilerinizi ve görsel algınızı geliştirirken bir yandan da mükemmel bir sonuç almak için sabretmek ve beklemek gerektiğini, ince ve küçük dokunuşların başarı için ne kadar önemli olduğunu öğreneceksiniz!

Siz de sanatla birlikte kendinizi ve hayatı daha yakından tanımak istiyorsanız hemen özel yağlı boya dersi programımıza göz atın!

Özel yağlı boya kursları ile günlük yaşamın getirdiği stresten uzaklaşacak, hayata daha pozitif bakmaya başlayacaksınız.

özel yağlı boya kursu

Tüm Özel Yağlı Boya Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel yağlı boya kursu haftada 1 gün 1,5 saatten 12 haftalık bir program olup yağlı boya çizim egzersizleri, renk grupları, yağlı boya malzemeleri ve kullanımları, tuval kullanımı, fırça türleri ve kullanımları, boya kullanımı, fırça ve tuval temizliği gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Özel Yağlı Boya Kursu Resim Akademi

Kendi renklerinizle büyüleyici tablolar yaratmak ve çalışmalarınızı arkadaşlarınıza hediye etmek istemez misiniz? Ailemizin bir parçası olun, uzman resim eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel yağlı boya dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve beklentilerinize göre şekillenen, tamamen size özel bir yağlı boya eğitimi alın!

özel yağlı boya kursu eğitmenleri

Ünlü Yağlı Boya Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ünlü ressamlardan özel yağlı boya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel yağlı boya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel yağlı boya kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel yağlı boya kursu sertifika

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel yağlı boya kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında resim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel yağlı boya eğitimi

Yorgunluğunuzu Sanatla Atın!

Hepimizin yaşamı zaman zaman sınavlar, çalışma hayatının koşulları ve günlük telaşlarla yorucu bir hal alabiliyor.

Ancak uzmanlar özel yağlı boya kursu gibi sanata yönelik aktivitelerin bu tür zorlu zamanlardan çıkmakta, stresle mücadele etmede ve yaşam enerjinizi yenileyerek günlük rutininize daha motivasyonu yüksek bir şekilde dönmenizi sağlamakta oldukça etkili ve başarılı olduğunun altını çiziyor!

Siz de özel yağlı boya kursları ile sanatın dinlendirici etkisinden yararlanarak yaşama daha pozitif bakmak istemez misiniz?

İçinizdeki Sanatçıyı Açığa Çıkarın!

Bugüne kadar yeteneklerinizi akademik veya mesleki kariyer planlarınızın arkasına attıysanız özel yağlı boya eğitimi ile kendinize vakit ayırmanızın tam zamanı!

İçinizdeki sanatçıyı keşfetmek için işinizden, okulunuzdan, sosyal yaşantınızdan taviz vermek zorunda değilsiniz! Size ve takviminize göre planladığımız özel yağlı boya dersleri ile siz bize değil, biz size uyalım, yaşamınızın diğer hiçbir boyutunu aksatmadan sanata zaman ayırma fırsatı bulun!

Yeter ki yaşamınızda sanata yer açmak isteyin, Resim Akademi’de sizin için her zaman bir çözüm bulabileceğimizden eminiz!

özel yağlı boya dersi
özel yağlı boya eğitimleri

Yağlı Boya Tekniğinin İnceliklerini Öğrenin!

İster keyifli bir hobi arıyor isterseniz de sanatınızda ustalaşmayı hedefliyor olun, özel yağlı boya kursları beklentilerinize yanıt verecek!

Eğer uzun zamandır fırçalarınızı, boyalarınızı ve tuvalinizi bir kenara kaldırdıysanız artık çıkarmanızın zamanı geldi! Daha fazla vakit kaybetmeden özel yağlı boya kursu programımızla tanışın, sanatın büyüleyici dehlizlerinde dilediğinizce dolaşmaya başlayın, hayal gücünüzü işin tekniğini öğrenerek geliştirin!

Resim Akademi’de özel yağlı boya dersleri ile sanat tutkunuzu alevlendirecek bir kurs programı sizi bekliyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kendiniz için bir şeyler yapamamaya zamanınız olmaması artık bir bahane değil! Resim Akademi olarak zaman endişesinden kurtularak sanatla tanışmanıza fırsat yarattık. Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel yağlı boya kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir özel yağlı boya eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel yağlı boya eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel yağlı boya eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel yağlı boya dersleri veriyoruz.

özel yağlı boya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel yağlı boya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel yağlı boya kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel yağlı boya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Yağlı Boya Kursları ile Yaşamınızda Yeni Renklere Yer Açın!

Yağlı boya tekniğini öğrenerek resimle hayatınıza yeni renkler katmak mı istiyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun özel yağlı boya eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel yağlı boya kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel yağlı boya eğitimi programını belirleyelim, resim sanatının büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel yağlı boya dersleri

Yeni Bir Aktiviteyle Tanışın!

Keyifli bir hobi edinmek için özel yağlı boya dersi alın, size mutluluk veren, boş zamanlarınıza değer katan keyifli bir hobiniz olsun!

Kayıt Ol »

Tutkunuza Zaman Ayırın!

İş ve okul koşturmacalarının resim sanatına olan ilginizi yok etmesine izin vermeyin, özel yağlı boya eğitimi ile yetenekleriniz ve tutkunuz için harekete geçin!

meb ruhsatlı özel yağlı boya kursu

MEB Ruhsatlı Özel Yağlı Boya Kursu

Resim Akademi olarak özel yağlı boya kursu programlarımızı MEB onaylı ve ruhsatlı eğitim ve sanat merkezimizde düzenliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden özel yağlı boya eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız özel yağlı boya eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi gezisi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Özel yağlı boya dersi programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi tespit etmekte, öğrenmekte zorlandığınız konuların veya kaçırdığınız derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Özel Yağlı Boya Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız özel yağlı boya kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı resim dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, yağlı boya tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenliyor; özel yağlı boya dersi sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle sürekli yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif özel yağlı boya kursu olarak unutulmaz bir deneyim yaşadığınızdan emin oluyor, yenilikçi ve beklentilerinize yanıt veren bir eğitim metodu ile öğrenirken güzel vakit geçirmenize imkan veriyoruz.

uygulamalı özel yağlı boya kursu
özel yağlı boya dersleri

Uluslararası Standartta Özel Yağlı Boya Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel yağlı boya eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz özel yağlı boya kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel yağlı boya eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, resim kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel yağlı boya kursları ile sizlere nitelikli bir eğitim sunmak adına programlarımızı sürekli güncelliyor, Avrupa’nın en iyi sanat okullarının uygulamalarını ve müfredatını yakından takip ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Resim sanatına yeteneği olan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, özel yağlı boya kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Özel yağlı boya eğitimi süresince bilgi ve becerilerinizi, el yatkınlığınızı, sanata olan ilginizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve gösterdiğiniz gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir sanatçı olarak geleceğe hazırlanmanızı sağlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen ressamları, resim eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de yeni beceriler edineceğiniz bir özel yağlı boya kursu düzenliyoruz.

yağlı boya kursu
yağlı boya kursları

Eğitim Sonrası Destek

Özel yağlı boya eğitimi sonrası resim sanatına gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak özel yağlı boya kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Resme olan yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için özel yağlı boya dersi sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Özel Yağlı Boya Kursu Yorumları

Kendinize Güven Kazanın!

Yetenekleriniz uzun süredir gizli kaldığı için kendinize olan inancınızı kaybetmeye mi başladınız?

Sanatla Duygularınızı İfade Edin!

Özel yağlı boya kursları ile kendinizi sanatla iyileştirin, özgüveninizi tazeleyin, kendinizi anlatın!

Yaşamın Tekdüzeliğinden Kurtulun!

Sıkıcı bir yaşam döngüsünden özel yağlı boya eğitimi ile kurtulun, günlük rutininize heyecan katın!

özel yağlı boya kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize resim sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Özel yağlı boya dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel yağlı boya kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel yağlı boya dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir özel yağlı boya eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Özel yağlı boya kursları ile yetinmek istemeyen öğrencilerimize farklı hobiler ve aktivitelerle tanışabilecekleri sanat kursları sunuyoruz!

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta özel yağlı boya dersi olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, özel yağlı boya kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

özel yağlı boya dersleri
sosyal etkinlikler özel yağlı boya kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi özel yağlı boya kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir özel yağlı boya eğitimi sunuyoruz!

Özel yağlı boya dersi öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızda öğrenim gören öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek keyifli bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif özel yağlı boya kursu olarak öğrencilerimizin resim ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel yağlı boya dersi ile her anınıza değer katmaya hassasiyet gösteriyor, boş zamanlarınızı gerçekten nitelikli ve keyifli özel yağlı boya dersleri ile geçirmenizi sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Özel yağlı boya eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel yağlı boya eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sanat dünyasından pek çok isimle tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak resim sanatına ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, özel yağlı boya kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel yağlı boya kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ressamları, resim eğitmenleri ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, resim sanatının ustaları ile tanışacağınız fırsatlar yaratarak gelişiminize katkı sunuyoruz.

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve resim yapmanın püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik özel yağlı boya eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, resim yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel yağlı boya kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Yağlı Boya Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yeteneklerinizi geliştirmek ve farklı yönlerinizi keşfetmek, yaratıcılığınızı açığa çıkaracak bir sanat eğitimi almak istiyorsanız detaylı özel yağlı boya eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman resim eğitmenlerinden özel yağlı boya kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel yağlı boya dersi programının sizlere kazandıracakları;
 • Yeni bir boyama tekniği öğreneceksiniz.
 • Tuvalle çalışmada deneyim kazanacaksınız.
 • Malzemelerinizi yakından tanıyacaksınız.
 • Görsel algınızı geliştireceksiniz.
 • Kendinize güven kazanacaksınız.
 • Yeteneklerinizi keşfedeceksiniz.
 • Hayal gücünüz genişleyecek.
 • Eleştirel düşünmeyi öğreneceksiniz.
 • Kendinizi ruhsal olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Hayal gücümüzü tuvale aktarmak için önce resim sanatını ve malzemelerimizi tanıyoruz. 1. Ay Özel Yağlı Boya Kursu Programı:
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir?
 • Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Resim Sanatında Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Renk Oluşumu
 • Renk Grupları (Ana Renkler, Ara Renkler)
 • Sıcak ve Soğuk Renkler
 • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
 • İlk ay özel yağlı boya dersleri ile yeteneklerimizi resim sanatının kurallarıyla bir araya getiriyor, tekniğimizi geliştirmek için ilk adımı atıyoruz.

  Özel yağlı boya eğitimleri ile 2. ayımızda renklere hakimiyetimizi arttırıyoruz. 2. Ay Özel Yağlı Boya Dersi Programı:
  • Tonlar
  • Derinlik
  • Hava – Çizgi ve Kuşbakışı Perspektif
  • Kompozisyon Çeşitleri
  • Açık ve Koyu Alanlar
  • Yağlı Boya Tekniği
  • Yağlı Boyada Yoğunluk
  • Yağlı Boyanın Kapatıcı Özelliği
  • Yağlı Boya Tekniğinde Gerekli Malzemeler
  • Yağlı Boya Türleri
  • Yağlı Boya Fırçaları ve Kullanımı
  Özel yağlı boya dersleri ile artık hayal gücümüzü renklerle ifade edecek, yaratıcılığımızı konuşturmaya başlayacağız.

  Özel yağlı boya dersi programımızın son ayında fırçamızın kullanımında ustalaşmak için keyifli egzersizler yapacağız. 3. Ay Özel Yağlı Boya Kursu Programı:
  • Terebentin ve İncelticiler
  • Spatula ve Palet
  • Vernik
  • Fırça Temizliği
  • Boyama Öncesi Renk Hazırlama
  • Tuvale Astar Atma
  • Tuvalin Gerginliğini Sağlama
  • Zımparalama
  • Geniş Alanlarda Fırça Seçimi
  • Dar Alanlarda Fırça Seçimi
  • Açık Alanlarda Işık ve Koyu Alanlarda Gölge Kullanımı
  • Renk ve Derinlik Uyumu
  • Mat – Yarı Mat ve Parlak Vernik Kullanımı
  Özel yağlı boya kursu programımızın sonuna geliyor, sizi diğer kurs programlarımız ve Resim Akademi’nin olanakları hakkında bilgilendirerek maceramızı tamamlıyoruz.

  Özel Yağlı Boya Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

  Yaratıcılığının sınırlarını keşfetmek ve yaşama sanatın penceresinden bakmaya başlayarak ayrıntılardaki güzellikleri fark etmek isteyen tüm sanatseverler için özel yağlı boya eğitimleri vererek bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 öğrenci memnuniyeti sağladık.

  Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Özel Yağlı Boya Kursu Programı

  Yaşamınızın yalnızca iş veya okuldan ibaret bir rutine dönüşmesi sizi yoruyor mu? Enerjinizi yenileyecek ve ruhunuzu dinlendirecek bir aktiviteye mi ihtiyacınız var? O halde özel yağlı boya kursu ile tanışın!

  Özel yağlı boya dersi haftada 1 gün 1,5 saatten 12 haftalık bir program olup yağlı boya çizim egzersizleri, renk grupları, yağlı boya malzemeleri ve kullanımları, tuval kullanımı, fırça türleri ve kullanımları, boya kullanımı, fırça ve tuval temizliği gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

  Özel yağlı boya kursu programımızı gündelik yaşamın sıkıcılığından kurtulmak, keyifli vakit geçirmek, yeni bir hobi edinmek ve resim yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

  “Eğer içinizden bir ses resim yapamayacağını söylüyorsa, mutlaka resim yapın ve sesin kaybolduğunu göreceksiniz.” – Vincent Van Gogh

  özel yağlı boya kursu

  Özel Yağlı boya Kursu Sıkça Sorulan Sorular

  Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel yağlı boya dersi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı özel yağlı boya kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel yağlı boya kursu sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifikalarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  Elbette. Resim Akademi olarak özel yağlı boya resim kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

  Yağlı boya resim kursu eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü resim eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

  Resim Akademi olarak özel yağlı boya eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel yağlı boya kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Resim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel yağlı boya kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi özel yağlı boya kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan resim kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel yağlı boya kursu Florya, özel yağlı boya kursu Bahçelievler, özel yağlı boya kursu Ataköy, özel yağlı boya kursu Yeşilköy, özel yağlı boya kursu Zeytinburnu, özel yağlı boya kursu Avcılar olarak hizmet veren özel yağlı boya kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

  Özel yağlı boya dersi programımız tüm yetişkinler için uygundur. Daha genç öğrencilerimiz için genç ve çocuk özel yağlı boya kursu programlarımıza göz atabilirsiniz. Özel yağlı boya kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

  Eğitim Danışmanına Sor

  resim akademi iletişim
  Görsel ALT Başlığı

  Özel Yağlı Boya Kursu

  Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

  Hemen Kayıt Olun

  Özel Yağlı Boya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

  Özel yağlı boya kursları ile yaşamlarında yeni ve renkli bir boyuta portal açan öğrencilerimiz Resim Akademi ayrıcalıklarından yararlanmaya devam ediyor. Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız özel yağlı boya dersi sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

  Özel Yağlı Boya Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

  Özel yağlı boya derslerimizi işlediğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

  Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

  Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

  Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

  Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  15+

  Yıllık Deneyim

  Özel yağlı boya kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

  6+

  Kurs Merkezi

  İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel yağlı boya kursu şubeleri.

  %98

  Öğrenci Memnuniyeti

  Özel yağlı boya kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

  200+

  Mezun Öğrenci

  Özel yağlı boya kursları ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

  Öğrenci Yorumları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  159

  kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

  Bu kursu toplam 795 kişi satın aldı.
  Bilgi Al
  Bilgi Al +90 (850) 532 18 77