Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Ebru Kursu

Geleneksel Sanatlara Keyifli Bir Adım Atın!

Hayal Gücünün Arkaik Dünyasını Birlikte Keşfedelim! Resim Akademi Özel Ebru Kursu

Fırçanız gibi siz de hayal gücünüzü takip edin ve kendinize özel bir dünya yaratın! Özel ebru kursu ile yaratıcılığınızı ve içinizdeki sanatçıyı açığa çıkarın!

Resim Akademi olarak klasik sanatlara ilgi duyan ve inceliklerini keşfetmek isteyen sanatseverler için uygulama ağırlıklı bir özel ebru eğitimi hazırladık ve mükemmel çalışmalara imza atmak için sabır ve emekle hayal güçlerini yoğurmalarına imkan sağlayan keyifli ve yaratıcılığı teşvik eden bir atmosfer yarattık!

Siz de bu keyifli atmosferin bir parçası olmak ve özel ebru dersi ile hem klasik sanatları hem de kendinizi keşfetmeye başlamak istemez misiniz?

Sanat gözlerimize inanamamıza yarar. - Kari Kraus

özel ebru kursu

Tüm Özel Ebru Sanatı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel ebru kursu haftada 1 gün 1,5 saatten 12 haftalık bir program olup ebru sanatının tarihi, ebru türleri, geleneksel ve ebru sanatından örnekler, ebru sanatında üsluplar, basit ebru egzersizleri, ebru malzemeleri ve kullanımları, motif uygulamaları, renk geçişleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Özel Ebru Kursu Resim Akademi

Monoton bir yaşam döngüsünün sizi daha fazla sıkmasına ve gerçek kişiliğinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin! Ailemizin bir parçası olun, uzman resim eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel ebru dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve beklentilerinize göre şekillenen, tamamen size özel bir ebru eğitimi alın!

özel ebru kursu eğitmenleri

Ünlü Ebru Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ünlü eğitmenlerden özel ebru eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel ebru kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel ebru kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel ebru kursu sertifika

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel ebru sanatı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında resim eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel ebru dersi alarak suça ortak olmayın!

özel ebru eğitimi

Sanatla Taze Bir Soluk Alın!

Sınavlara çalışmaktan, iş yaşamının bitmeyen teslim tarihlerinden ve mesailerinden artık sıkıldınız mı?

Kendinizi biraz olsun dinlendirmek, yenilemek ve hayata pozitif bakabilmek için size keyif verecek yeni bir deneyime ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Özel ebru kursu ile sanatın huzur dolu dünyasına yolculuk etmeye ve yeni anlamlarla tanışmaya ne dersiniz? Resim Akademi ile tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Özel ebru eğitimi ile yaşamın tüm stresini geride bırakmanızı sağlayacak, sadece size ait keyifli saatleriniz olacak!

Klasik Dünyanın Dehlizlerini Keşfe Çıkın!

Geleneksel el sanatlarının büyülü dünyasına her zaman büyük bir ilginiz vardı ancak bu ilgiyi gerçek bir hobiye dönüştürmek için zaman bulamıyor muydunuz?

Resim Akademi’de özel ebru kursları ile sanata olan tutkunuzu takviminize uyduruyor, size özel çözümler yaratıyor, boş zamanlarınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz ve sanat sevginize hayatınızda daha fazla yer açabilmeniz için ekstra hassasiyet gösteriyoruz.

Bugünün yorgunluğunu ve kaygılarını geride bırakarak özel ebru kursu ile arkaik bir dünyanın güzelliklerini keşfe çıkıyoruz.

özel ebru eğitimleri
özel ebru dersi

Yeni Bir Motivasyon Kaynağınız Olsun!

Kendinizi giderek daha yorgun hissediyor, kaldığınız yerden devam edebilmeniz için gereken enerjiyi bulamıyorsanız doğru adrestesiniz!

Araştırmalara göre sanatla uğraşmak için vakit ayıran, özellikle el sanatlarına yönelik hobiler edinen insanlar günlük rutinlerine çok daha motive olmuş ve enerjisi yüksek bir şekilde dönebiliyorlar. Siz de özel ebru kursu ile motivasyonunuzu ve enerji kaynağınızı yenilemeye, yaşama daha pozitif bakmaya hazır mısınız?

Haftaya çok daha mutlu başlamanızı sağlayacak özel ebru kursları ile kendiniz için zaman ayırın, mutluluğunuz yüzünüze ve tüm hayatınıza yansısın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Büyüleyici bir dünyanın sokaklarını adım adım dolaşmak, size özel bir deneyimle sanatın gizli hazinelerini keşfetmek istemez misiniz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel ebru dersi programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir özel ebru eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel ebru eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel ebru dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel ebru dersleri veriyoruz.

özel ebru kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel ebru dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel ebru sanatı kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel ebru eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Ebru Kursları ile Sanatın Güzelliklerini Günlük Yaşamınıza Taşıyın!

Klasik sanatların ruh halinizi iyileştiren terapi etkisiyle tanışmanın ve hayatınıza renk katmanın tam zamanı! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun özel ebru eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel ebru kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel ebru eğitimi programını belirleyelim, resim sanatının büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel ebru dersleri

Ruhunuzu İyileştirin!

Özel ebru kursları ile ruhunuzu ve yaşam enerjinizi tazeleyecek bir hobi edinin, kendinize zaman ayırarak mutluluğunuzu arttırın!

Kayıt Ol »

Stresi Geride Bırakın!

Günlük hayatın stres dolu yoğunluğunu haftada bir gün olsun arkanızda bırakın, özel ebru kursu ile yeni haftaya yepyeni bir insan olarak başlayın!

meb ruhsatlı özel ebru kursu

MEB Ruhsatlı Özel Ebru Kursu

Resim Akademi olarak özel ebru kursu programlarımızı MEB onaylı ve ruhsatlı eğitim ve sanat merkezimizde düzenliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden özel ebru eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre planladığımız özel ebru eğitimi programlarımızı edineceğiniz bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi gezisi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Özel ebru kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi tespit etmekte, öğrenmekte zorlandığınız konuların veya kaçırdığınız derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Özel Ebru Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız özel ebru kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı resim dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, motif oluşturma ve boyama tekniğinizi güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman ebru eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve ebru sergileri düzenliyor; özel ebru dersi sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle sürekli yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en aktif özel ebru kursu olarak unutulmaz bir deneyim yaşadığınızdan emin oluyor, yenilikçi ve beklentilerinize yanıt veren bir eğitim metodu ile öğrenirken güzel vakit geçirmenize imkan veriyoruz.

uygulamalı özel ebru eğitimi
özel ebru kursu

Uluslararası Standartta Özel Ebru Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel ebru eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz özel ebru kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel ebru eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, resim kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel ebru kursları ile sizlere nitelikli bir eğitim sunmak adına programlarımızı sürekli güncelliyor, Avrupa’nın en iyi sanat okullarının uygulamalarını ve müfredatını yakından takip ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Resim sanatına yeteneği olan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, özel ebru kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Özel ebru eğitimi süresince bilgi ve becerilerinizi, el yatkınlığınızı, sanata olan ilginizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve gösterdiğiniz gelişime göre ek eğitimler planlıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle reklam ve PR desteği sunuyor, başarılı bir sanatçı olarak geleceğe hazırlanmanızı sağlıyoruz!

Türkiye’nin önde gelen ressamları, resim eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem keyif alacağınız hem de yeni beceriler edineceğiniz bir özel ebru sanatı kursu düzenliyoruz.

özel ebru dersi
özel ebru dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Özel ebru eğitimi sonrası resim sanatına gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak özel ebru dersi süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve hobilerini bir adım daha ileri götürebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Resme olan yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya farklı hobiler edinmek isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırarak boş zamanlarınıza değer katmanız, sıradanlıktan kurtulmanız ve kendinizi keşfetmeniz için özel ebru kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Özel Ebru Kursu Yorumları

El Becerilerine Yatkınlığınız Mı Var?

Resim sanatına olan yeteneklerinizi geliştirmek, hayal gücünüzü genişletmek mi istiyorsunuz?

Keyifli Bir Hobi Mi Arıyorsunuz?

Hayatınıza mutluluk katacak, stresten kurtulmanızı sağlayacak bir hobiye ihtiyacınız mı var?

Özel Ebru Kursları ile Tanışmanızın Tam Zamanı!

Sanatın farklı yönlerini özel ebru kursu ile keşfedin, hem yeteneklerinize zaman ayırın hem yeni bir hobiniz olsun.

özel ebru kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize resim sanatının teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Özel ebru dersleri için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel ebru kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel ebru dersleri verdik.

Size özel planlanan; ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir özel ebru eğitimi alarak ailemizin yeni üyelerinden biri olun, keyifli bir hobiniz olsun!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Özel ebru kursları ile yetinmek istemeyen öğrencilerimize farklı hobiler ve aktivitelerle tanışabilecekleri sanat kursları sunuyoruz!

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerle yanınızdayız. Başta özel ebru kursu olmak üzere öğrencilerimize hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrencilerimiz için güzel sanatlara hazırlık kursu programları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de ayrıcalıklarla dolu Resim Akademi dünyasının tadını sonuna kadar çıkarın, özel ebru dersi sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun yeni kurslarımıza göz atın!

özel ebru dersleri
sosyal etkinlikler özel ebru kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi özel ebru kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir programı sizlerle buluşturuyor, eğlenceli uygulamalar, etkinlikler ve sürpriz organizasyonlarla dolu bir özel ebru eğitimi sunuyoruz!

Özel ebru sanatı kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızda öğrenim gören öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek keyifli bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en aktif özel ebru kursu olarak öğrencilerimizin resim ve görsel sanatlarda ün kazanmış, ülkemizin dünya çapında başarılı sanatçılarıyla tanışmasına imkan veriyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel ebru dersi ile her anınıza değer katmaya hassasiyet gösteriyor, boş zamanlarınızı gerçekten nitelikli ve keyifli özel ebru dersleri ile geçirmenizi sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Özel ebru eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel ebru eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sanat dünyasından pek çok isimle tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca workshop ve sergi çalışmaları yaparak resim sanatına ilgi duyan öğrencilerimize büyüleyici bir sanat atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor, özel ebru kursları ile gerçek bir sanat merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel ebru workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ressamları, resim eğitmenleri ve sanatçıları ile keyifli workshoplar düzenliyor, resim sanatının ustaları ile tanışacağınız fırsatlar yaratarak gelişiminize katkı sunuyoruz.

Usta sanatçıların sadece çalışmalarına göz atmakla kalmıyor, keyifli workshop etkinlikleri düzenliyor, birlikte çalışmanın ve resim yapmanın püf noktalarını öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz. Çalışmaları ve verdiği eğitimlerle ün kazanmış, yurt içi ve yurt dışında başarıları ile bilinen ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden butik özel ebru eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını görsel sanatlara adamış başarılı sanatçılardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, resim yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel ebru kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Ebru Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yalnızca kendiniz için yapacağınız bir aktivite arıyor, geleneksel el sanatları ile huzurlu saatler geçirmek istiyorsanız detaylı özel ebru eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman resim eğitmenlerinden özel ebru kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel ebru dersi programının sizlere kazandıracakları;
 • Hayal gücünüz gelişecek.
 • Görsel farkındalığınız artacak.
 • Yeni beceriler edineceksiniz.
 • Klasik sanatları tanıyacaksınız.
 • Size mutluluk veren bir hobiniz olacak.
 • Yaşama sanatın penceresinden bakacaksınız.
 • Motivasyonunuz artacak.
 • Eleştirel düşünme becerisi kazanacaksınız.
 • Stresten uzaklaşacaksınız.
 • Özgüven kazanacaksınız.

Yolculuğumuza ebru sanatı hakkında genel bilgimizi gözden geçirerek başlıyoruz. 1. Ay Özel Ebru Kursu Programı:
 • Ebru Nedir?
 • Ebru Sanatının Kökenleri
 • Ebru Sanatının Geçmiş ve Yaşayan Ustaları
 • Ebru Sanatında Kullanılan Malzemeler
 • Tekne
 • Kıvam Artırıcılar
 • Öd, Boyalar, Ebru Fırçaları, Kağıt
 • Kıvam Arttırıcıların Ayarlanması
 • Ebru Sanatında Renk ve Renk Geçişleri
 • Ebru Boyama Çeşitlerine Giriş
Özel ebru dersleri ile sanatın en iyi örneklerini inceleyecek, çalışmalarınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Ebru türlerini öğrenerek programımıza devam ediyor, ilk çalışmalarımızı yapmaya başlıyoruz. 2. Ay Özel Ebru Kursu Programı:
 • Ebru Çeşitleri
 • Battal Ebru
 • Zemin Battal
 • Tarz-ı Kadim
 • Somaki Battal
 • Serpmeli Battal
 • Mustafa Düzgünman Usulü
 • Ethem Efendi Usulü
 • Gelgit Ebru
 • Şal Ebrusu
 • Taraklı Ebru
 • Ebru Sanatında Sık Kullanılan Çiçekler
 • Çiçek Tasvirinde Renklerin Ayarlanması
Geleneksel ve günümüz ebru sanatının inceliklerini uygulamalar yaparak öğrenecek, kendi üslubunuzu yaratacaksınız.

Farklı teknikler öğrenmeyi sürdürerek yolculuğumuzu sürdürüyor, becerilerimizi her geçen gün bir adım ileri taşıyoruz. 3. Ay Özel Ebru Kursu Programı:
 • Bülbülyuvası Tekniği
 • Kumlu ve Kılçıklı Ebru
 • Hafif Ebru
 • Çift Baskılı Ebru
 • Hatip Ebrusu
 • Yazılı Ebru
 • Zeminsiz Çiçekli Ebru Çalışmaları
 • Ebru Desen Denemeleri
 • Dalgalı Ebru
 • Ebrunun Kumaşa Uygulanışı
 • Ebrunun Seramiğe Uygulanışı
 • Uygulamada Sık Karşılaşılan Güçlükler ve Çözümleri
Özel ebru eğitimi programımızı 3 ay sonunda tamamlıyor, çalışmalarınızı usta sanatçılar ve eğitmenlerimizle yorumlayarak maceramızın sonuna geliyoruz.

Özel Ebru Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Klasik sanatlara ilgi duyan ve öğrenmek isteyen, yaşamlarına mutluluk katan bir hobi edinmeyi arzulayan tüm sanatseverler için özel ebru eğitimleri vererek bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 öğrenci memnuniyeti sağladık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Özel Ebru Kursu Programı

Günlerinizin yalnızca mesai, okul ve günlük telaşlar arasında koşturarak geçmesini istememek hakkınız! Siz de özel ebru kursu ile kendinize özel bir alan yaratmak ve sanatın dünyasında huzur bulmak istemez misiniz?

Özel ebru kursu haftada 1 gün 1,5 saatten 12 haftalık bir program olup ebru sanatının tarihi, ebru türleri, geleneksel ve ebru sanatından örnekler, ebru sanatında üsluplar, basit ebru egzersizleri, ebru malzemeleri ve kullanımları, motif uygulamaları, renk geçişleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Özel ebru dersi programımızı gündelik yaşamın sıkıcılığından kurtulmak, yeteneklerini keşfetmek ve hayatında sanata yer ayırmak isteyenler için özel olarak hazırladık!

Sanatın amacı, günlük yaşamın bulaşan tozlarını ruhumuzdan temizlemektir. - Pablo Picasso

özel ebru kursları

Özel Ebru Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel ebru dersi programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı özel ebru kursu sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel ebru kursu sertifikası aldığınız eğitimi belgeleyen, Türkiye ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca MEB onaylı sertifikalarımız hakkında detaylı bilgi almak için de eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak özel ebru sanatı kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Resim kursu eğitmen kadromuz; resim başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü resim eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Resim Akademi olarak özel ebru eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel ebru kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Resim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel ebru kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Resim Akademi özel ebru kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan resim kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel ebru kursu Florya, özel ebru kursu Bahçelievler, özel ebru kursu Ataköy, özel ebru kursu Yeşilköy, özel ebru kursu Zeytinburnu, özel ebru kursu Avcılar olarak hizmet veren özel ebru kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel ebru kursu programımız tüm yetişkinler için uygundur. Daha genç öğrencilerimiz için genç ve çocuk özel ebru kursu programlarımıza göz atabilirsiniz. Özel ebru kursu sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve seviyelerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle boş vakitlerinize değer katacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel ebru kursu fiyatları

Özel Ebru Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Ebru Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Geleneksel el sanatlarının zenginliklerini günlük rutinlerini güzelleştirmek için öğrenmek isteyen özel ebru dersi öğrencilerimiz Resim Akademi ayrıcalıklarından yararlanmaya devam ediyor. Siz de yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni eğitimler keşfetmek istiyorsanız özel ebru kursu sonrasında en çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın!

Özel Ebru Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel ebru derslerimizi işlediğimiz eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel ebru kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel ebru kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel ebru kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Özel ebru kursları ile yaşamlarına yeni bir hobi katan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

167

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 835 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77