Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Grafik Tasarım Kursu

Çizim Yeteneğinizi Güçlendirin!

Özel Yetenekler Geliştirin! - Özel Grafik Tasarım Kursu Resim Akademi

Konsol oyunu tasarlamadan dijital pazarlamaya, dijital yayın oluşturmadan tasarım yazılımı oluşturmaya kadar pek çok konuda deneyim kazanacağınız özel grafik tasarım kursu ile tamamen size özel olarak hazırlanmış bir eğitim almak ister misiniz?

Özel grafik tasarım dersi sayesinde çizim becerilerinizi geliştirecek, hayalinizdeki yaratıcı işi kuracak ve belki de dünyayı kasıp kavuracak bir video oyununun ardındaki isim olacaksınız! Hedeflerinize sizi kısa ve etkili bir yoldan ulaştıracak, grafik tasarım konusunda uygulamalı olarak tecrübe kazanmanızı sağlayacak özel grafik tasarım kursuna katılın; hayal gücünüzü tasarımlarınıza ve çizgilerinize yansıtın!

Tüm bunlara ek olarak özel grafik Adobe Photoshop, InDesign ve Illustrator gibi grafik tasarım programlarını detaylıca öğrenin!

Her yıl özel grafik tasarım eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel grafik tasarım kursu

Tüm Özel Grafik Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel grafik tasarım kursu programımızda sizlere 24 hafta 60 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınızın tümünde yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Özel grafik tasarımın temellerini öğrenerek başlayacağımız derslerimizde Adobe XD, InDesign, Illustrator ve Photoshop gibi yazılımları kullanarak projeler hazırlıyor, kazanımlarınızı pekiştiriyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Grafik Tasarım Kursu Resim Akademi

Kitap ve dergi gibi basılı yayınlarda ya da web siteleri ve bilgisayar oyunları gibi dijital yayınlarda görsel tasarımlar mı yapmak istiyorsunuz? Öyleyse geleceğinizi şekillendirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel grafik tasarım kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre tam kapsamlı özel grafik tasarım dersleri alın!

özel grafik tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel grafik tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel grafik tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel grafik tasarım dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel grafik tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel grafik tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel grafik tasarım dersi alarak suça ortak olmayın!

özel grafik tasarım eğitimi

İlgi Çekici Grafikler Oluşturun!

Çalıştığınız marka için ya da kişisel web siteniz için merak uyandırıcı ve dikkat çekici tasarımlar yapmaya ne dersiniz?

Özel grafik tasarım dersi ile ilk olarak web sitelerinin gereksinimlerini tanımlamayı öğrenecek; ardından illüstrasyonlar, logolar, fotoğraflar ve grafikler kurgulayacaksınız. Doğru mesaj veren, konuyla bütünleşen görseller üretecek, yaratıcılığınızı konuşturarak gereksinimleri projelere dönüştürmeyi öğreneceksiniz.

Proje planlaması yapmayı, taslak hazırlamayı ve grafikleri çeşitli ortamlarda test etmeyi öğrenecek, özel grafik tasarım dersi ile tamamen şahsınıza özel bir eğitim alacaksınız.

Dijital Çizimi Öğrenin!

Hala projeleri tasarlarken el ile mi çizim yapıyorsunuz? Öyleyse tamamen size özel olarak planlanan grafik tasarım kursu ile dijital çizimin püf noktalarını öğrenin!

Web sitelerin, ürün ambalajlarının, sergilerin, kitap kapaklarının ve dergilerin görsel yaratıcısı siz olun! Unutmayın, tasarımcılıkta amaç, hedef kitleye ilham vermek ve onların ilgisini çekmeyi başarmak. Bunun için yaratıcılığa ihtiyacınız olduğu kadar grafik tasarım yapmanın inceliklerini bilmeye de gereksiniminiz var!

Öyleyse ne duruyorsunuz? Hemen Resim Akademi’nin özel grafik tasarım kursuna gelin, eğitmeninizle birlikte size, eksiklerinize ve gelişim göstermeniz gereken alanlara göre eğitim programı hazırlayın!

özel grafik tasarım dersi
özel grafik tasarım eğitimleri

Tasarım Teknolojilerine Hakim Olun!

Üniversite eğitiminizden sonra kendinizi mesleğinizle ilgili ne kadar geliştirdiğinizi düşünüyorsunuz? Yoksa yalnızca okulda öğrendiğiniz teorik bilginin yeterli olacağına mı inanıyorsunuz?

Sizlere kanıtlanmış bir grafik tasarım deneyimi sunan özel grafik tasarım kursları ile siz de tasarım yazılımlarına ve teknolojilerine aşina olacak, profesyonel yaşamınız için önemli beceriler edineceksiniz. Projelerin son teslim tarihlerine uyabilmek için sistemli çalışmayı öğreneceksiniz. Tasarım ve renklendirme konusunda doğal ve yaratıcı gözlere sahip olacaksınız.

En önemli pazarlama araçlarından biri olan grafik tasarımla ilgili deneyim kazanacak, özel grafik tasarım dersleri ile portfoyünüzü genişleteceksiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Grafik tasarımcı mı olmak istiyorsunuz? Öyleyse size mesleğinizle ilgili pratik ve deneyim kazandıracak ve tamamen size özel olarak programlanacak özel grafik tasarım kurslarına katılmaya ne dersiniz? Gelin, hem nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, resim atölyelerimizi, Sanat Cafe’mizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün hem de bir çayımızı/kahvemizi için.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel grafik tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel grafik tasarım dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel grafik tasarım dersleri veriyoruz.

özel grafik tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel grafik tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel grafik tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Önemli Projelere İmza Atmış Tasarımcılardan Özel Grafik Tasarım Kursu Alma Fırsatını Kaçırmayın!

Grafik tasarım konusunda çok fazla deneyiminiz yok mu? İş görüşmelerine eliniz boş gitmemek ve dolu bir portfolyo hazırlamak için özel grafik tasarım kurslarına katılmak ister misiniz? Üstelik bu eğitim, tamamen size odaklanıyor ve eksiklerinize, gelişmek istediğiniz konulara göre planlanıyor!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel grafik tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel grafik tasarım eğitim programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel grafik tasarım kursları

Kişisel Gelişiminizi Destekleyin!

Yalnızca üniversitede aldığınız eğitim, iyi bir grafik tasarımcısı olmanıza yetmez! Özel grafik tasarım dersi alın, mesleki açıdan gelişin!

Kayıt Ol »

Özgün Projeler Yaratın!

Grafik tasarımcı olarak başarıya ulaşmanızın ilk yolu, yaratıcı olmanız… Özel grafik tasarım kursuna gelin, üretkenliğinizi artırın!

meb ruhsatlı özel grafik tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Özel Grafik Tasarım Kursu

Vermiş olduğumuz özel eğitimlerde kalitemizi, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarıyla gösteriyor; kaçak ve merdiven altı kurumların öğrencilerin geleceğiyle oynamasına karşı çıkıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel grafik tasarım kursu olarak bireysel eğitimlere katılan her bir öğrencimizin alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almasını sağlıyor; güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde özel grafik tasarım dersleri veriyoruz.

Bireysel olarak verdiğimiz tüm eğitimler gibi özel grafik tasarım kurslarında da Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun dersler işliyor, eğitimlerimizi kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel olarak planlıyoruz.

Resim Akademi ailesi olarak kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyor, özel grafik tasarım kurslarına katılarak hem kişisel hem mesleki gelişimini sağlamak isteyen öğrencilerimize destek oluyoruz.

Uygulamalı Özel Grafik Tasarım Eğitimi

Üniversitede grafik tasarım bölümünü okuduktan sonra herhangi bir pratik tecrübesi bulunmadığı için sektörde tutunmakta zorlanan, deneyim kazanmak isteyen ya da işinde bir numara olmayı hedefleyenler için tamamen uygulama ağırlıklı bir özel grafik tasarım dersi veriyoruz.

Teorik eğitimin akılda kalıcılığının ve iş dünyasına uyarlanabilirliğinin ne kadar az olduğunu biliyor, bu amaçla başta özel grafik tasarım kursu olmak üzere tüm bireysel eğitimlerimizi pratik olarak veriyoruz.

Atölyelerimizde özel grafik tasarım dersi alan öğrencilerimize; temel çizim teknikleri, nesne ve obje çizimleri, örnek şablonlarla uygulama, tasarımda kompozisyon oluşturma ve marka tasarımı yapma gibi pek çok konuda detaylı ve uygulamalı anlatım gerçekleştiriyoruz.

Öğrencilerimizin her biri için derslerin keyifli geçmesini sağlıyor, onlara hem eğitici hem de öğretici bir ortam sunuyoruz.

uygulamalı özel grafik tasarım kursu
özel grafik tasarım kursları

Uluslararası Özel Grafik Tasarım Eğitimleri Standardı

Özel grafik tasarım eğitimlerine katılan her öğrencimizin geçmiş birikimlerinin, öğrenme hızlarının, becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla standart bir eğitim programı uygulamak yerine kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel grafik tasarım eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve becerisini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz özel grafik tasarım kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda özel grafik tasarım eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Mesleki bilgi birikimi ve tecrübe açısından en iyiye ulaşabilmeniz, en iyi iş fırsatlarını yakalayabilmeniz ve kişisel gelişiminizi destekleyebilmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Başarılı bir grafik tasarımcı, tasarım uzmanı, animasyon sanatçısı ya da görsel sanatlar uzmanı olmak isteyen öğrencilerimize, özel grafik tasarım kursundan sonra da kendisini geliştirebilmesi için destekleyici eğitimler öneriyoruz.

Teknik resim ve güzel sanatlara hazırlık eğitimleri gibi öğrencimizi tam manasıyla donanımlı hale getirecek, içindeki potansiyeli açığa çıkarmasını sağlayacak konularda eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyor; uzmanlaşmak istediği branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkabilmeleri, geleceklerini sağlam temeller üzerine oturtabilmeleri için kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

özel grafik tasarım dersleri
özel grafik tasarım dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel grafik tasarım kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, özel grafik tasarım eğitimi süresince edindiği bilgileri nasıl kullanması gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize, portfolyolarını etkili bir şekilde yönetebilmelerinin sırrını aktarıyoruz.

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Beceri ve başarılarıyla fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize özel grafik tasarım eğitimleri dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara ve hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Keyif aldığınız bir işte çalışabilmeniz, işinizde iddialı ve titiz çalışan biri olarak tanınabilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Başarılı Projelerin Ardındaki İsim Siz Olun!

Özel grafik tasarım derslerinde kazandığınız becerileri iş hayatınıza taşıyın, başarının sırrını keşfedin!

Güzel Kazançlar Sağlayın!

Özgün tasarımlara imza atan ve kendini devamlı olarak geliştiren bir tasarımcı olun, daha çok kazanın!

Yeni Beceriler Kazanın!

Dijital dünyanın bitmek bilmeyen değişimlerine özel grafik tasarım kursu ile ayak uydurun!

özel grafik tasarım kursu mezunları

900 Mezun Öğrenci

Bugüne dek gelişimin sonu olmadığına inanan 900’den fazla öğrenciye özel grafik tasarım eğitimi verdik ve işlerinde çok daha başarılı olmalarını sağladık.

Uygulamalı ve kişisel ihtiyaçlara göre planladığımız özel grafik tasarım derslerinde, Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırladık. Öğrencilerimiz için her türlü ayrıntının üzerinde titizlikle durduk ve gelecek planları için onlarla birlikte yola çıktık.

Yaratıcı ve başarılı dijital çizimler yapmalarını, önemli projelerde yer almalarını ve büyük markalarla çalışmalarını sağladık.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Okuldu, işti, hayat telaşıydı derken kendinize pek fazla zaman ayıramadığınızı fark ettiyseniz yaşamınızın bu en güzel dönemlerini çok geç olmadan yakalamaya bakın!

Özel grafik tasarım kursunu bitirdikten sonra dilerseniz sulu boya, yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama ve taş boyama gibi diğer hobi eğitimlerine katılabilir ya da dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimler ve workshoplar ile yeteneklerinizi yönlendirmeye devam edebilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da özel grafik tasarım dersi ile beraber güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla daha fazla deneyim kazanabilir, dilediğiniz gibi keyifli vakit geçirebilirsiniz.

grafik tasarım dersleri
sosyal etkinlikler özel grafik tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

Resim Akademi’de öğrencilerimizi yalnızca grafik tasarım konusunda eğitmiyoruz, aynı zamanda onların kursumuzda keyifli vakit geçirmesini de istiyoruz!

Öğrencilerimizin teknik eğitim aldığı özel grafik tasarım kursunda en ünlü markalarla iş birliği yapan grafik tasarımcıları, tasarım uzmanlarını ve görsel sanatlar uzmanlarını kurumumuzda ağırlıyor, keyifli seminerler ve workshoplar düzenliyoruz. Öğrencimizin merak duygusunun gelişebilmesi için sektörüyle ilgili olarak etkinlikler organize ediyoruz.

Özel grafik tasarım dersi öğrencilerimizin, diğer kurslara katılım sağlayan arkadaşlarıyla ve eğitmenleriyle kaynaşabilmesi için bowling ve satranç turnuvaları düzenliyoruz.

Sanat Cafe

Özel grafik tasarım eğitimi alırken, ders aralarında dinlenebileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik ederek keyifli vakitler geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Özel grafik tasarım eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin her köşesinde sanatı bulabilirsiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için gerekli olan her şey kurumumuzda!

bakırköy sanat cafe
özel grafik tasarım kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en başarılı grafik tasarımcılarını, tasarım uzmanlarını ve bilgisayar mühendislerini sizinle buluşturuyor, kendinizi geliştirebilmeniz için önemli avantajlar sunacak workshoplar düzenliyoruz.

Projeleriyle adını herkese duyurmuş ve başarısını ispat etmiş kişilerden grafik tasarımcılığın olmazsa olmazlarını öğreniyor, tasarımda uzmanlaşmanın yolunuzu keşfetmenizi sağlıyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri, işin ehlinden alıyor; genel kazanımlarınızı artırıyoruz.

Yıllarını bu işe adamış, unutulmaz projelerde büyük markalarla çalışmış isimlerden önemli bilgiler öğreniyor, size her açıdan faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel grafik tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Grafik Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

“Grafik tasarım eğitimi aldım ama bu konuda yeteri kadar iyi değilim.” diyorsanız pratik açıdan eksikliğiniz olabilir. Hemen Resim Akademi’nin tamamen size özel olarak programlanacak özel grafik tasarım eğitimlerine katılın; en iyi iş fırsatlarını yakalayın! Gelin, özel grafik tasarım kursu programımızı yakından inceleyin ve erken kayıt avantajlarından yararlanın!

Özel grafik tasarım eğitimlerinin size sağlayacağı faydalar şu şekildedir;
 • Müşterilerinizden gelen taleplere daha yaratıcı çözümler üretirsiniz.
 • Birden fazla üst düzey tasarım fikri oluşturur, sektörü herkesten önce yakalarsınız.
 • Özel grafik tasarım kursu sertifikasına sahip olarak özgeçmişinizi güçlendirirsiniz.
 • Uzman olduktan sonra junior grafik tasarımcıları geliştirmeye başlar, kişisel birikimlerinizi başkalarına aktarır ve faydalı olursunuz.
 • Yaratıcı ve özgün çalışan bir grafik tasarımcı olarak güzel kazançlar sağlarsınız.
 • Herhangi bir kuruma bağlı olmadan bireysel projeler gerçekleştirme şansına sahip olursunuz.
 • Kariyerinizi en iyi şekilde inşa edersiniz.

İşe önce grafik sanatları yakından tanıyarak başlıyoruz. Özel grafik tasarım kursu programımızın ilk ayında temellerimizi sağlam inşa ediyoruz. Özel grafik tasarım kursu programımızın 1. ayında;
 • Grafik Sanatların Tanımı
 • Temel Çizim Teknikleri
 • Çizgi ve Doku Çalışmaları
 • Işık ve Gölgelendirme Çalışmaları
 • Tonalite ve Armoni
 • Oran ve Ölçekleme
 • Perspektif ve Kompozisyon
 • Nesne ve Obje Çizimleri
 • Figür Çizimleri
 • Tors ve Büst Çizimleri
Özel grafik tasarım eğitimi ile tasarımcılık becerilerimizi geliştiriyor, sağlam adımlarla zirveye doğru ilerliyoruz.

Artık kalem kağıtla çalışmayı bırakıyor, bilgisayarımızın başına geçiyoruz. Özel grafik tasarım kursu programımızın 2. ayında tasarım programlarını yakından tanıyacağız! 2. ay özel grafik tasarım kursu programımızda;
 • Vektörel ve Raster Grafiklerin Farkı
 • Grid Kavramı ve Çalışma Alanı
 • Tasarımda İmaj ve Yazının Uyumu
 • Temel Renkler ve Karışımlar
 • Renklerin Yoğunluğu
 • Renk Pikselleri ve Hacim Kavramı
 • Geometrik Şekillerin İzdüşümleri
 • Vektörel ve Raster Çizim Egzersizleri
Özel grafik tasarımın diline yavaş yavaş alışırken kullandığımız yazılımların arayüzlerini de öğrenmeyi ihmal etmiyoruz!

Kendi projelerimizi yapmanın zamanı gelmedi mi? 3. ay özel grafik tasarım dersleri ile kendi projelerimizi yürütmeyi deneyecek, araç setimizi kullanmayı öğreneceğiz. Özel grafik tasarım kursu programımızın 3. ayında;
 • Adobe InDesign ve Illustrator’de Katmanlar
 • Katmanlarla Çalışma
 • Katman Menüsü ve Özellikleri
 • Fırça Kullanımı, Fırçayla Çizim Egzersizleri
 • Desen ve Resim Fırçalarıyla Uygulamalar
 • Akıllı Kılavuzlar ve Cetveller
 • Dışarıdan Fırça Yükleme
 • Fırça Seti Oluşturma
Özel grafik tasarım dersleri ile 3 ayı tamamlarken tasarımlarınıza kendi stilinizi katmaya başlayacak, özgün bir tarz oluşturacaksınız!

Henüz özel grafik tasarımın tüm sırlarını öğrenmedik! Özel grafik tasarım eğitimi programımıza yeni araçlarla devam ediyoruz. Özel grafik tasarım kursu 4. ay programımızda;
 • Örnek Şablonlarla Uygulamalar
 • Özel Çalışma Alanları
 • Yeni Kontrol Paleti Oluşturma
 • Shape Aracı
 • Yeni Araç Kutusu Oluşturma
 • Objelerle Çalışma
 • Type Stilleri ile Çalışma
 • Kalem Aracı ile İşaretleme
 • Gelişmiş Kalem Aracını Kullanmak
 • Objelerin Kopyasını Kullanma
 • Eğri Oluşturma
 • Gradient Uygulama
 • Gradient Palet
Her geçen gün dijital ortamda çalışmanın mantığını daha iyi kavrayacak, kariyerinize özel grafik tasarım yazılımlarının tüm detaylarını bilerek bir adım önde başlayacaksınız.

Özel grafik tasarım kursu yolculuğumuzu yeni projelerle sürdürüyor, karşılaştığımız problemlere çözüm üretmeyi öğreniyoruz. Özel grafik tasarım kursu programımızın 5. ayında;
 • Filtre Kullanımı
 • Blend Kullanımı
 • Shape Komutları
 • Efektler
 • Akıllı Nesneler ve İşlevleri
 • Camera Raw Filtresi
 • Tasarımda Yazı ve Renk Uyumu
 • Orantı Kuralları Üzerine Çalışmalar
 • Renklerle Kompozisyon Oluşturma
 • Logo Çalışmaları
 • Baskı Çalışmaları
Özel grafik tasarım dersleri ile kusursuz bir tasarımın sırlarını öğrenecek, yaratıcılığınızı iş dünyasının beklentilerine göre şekillendireceksiniz.

Özel grafik tasarım kursları ile son ayımızda teknik kazanımlarımızın yanına sektörel bilgiler de ekliyor, mesleki anlamda son hazırlıklarımızı yapıyoruz. 6. ay özel grafik tasarım kursu derslerimiz arasında;
 • Grafik Tasarımda Trendler
 • Grafik Tasarımda Kompozisyon Oluşturma
 • Kurumsal Kimlik İnşası
 • Marka Tasarımları
 • Dijital Medya ve Baskı Tasarımları Arasındaki Farklar
 • 2 Boyut ve 3 Boyut Kavramları
 • Tasarımda 3 Boyutluluk
Özel grafik tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Özel Grafik Tasarım Kursu Programı - 900’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Özel grafik tasarım kursu programımızda sizlere 24 hafta 60 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınızın tümünde yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Özel grafik tasarımın temellerini öğrenerek başlayacağımız derslerimizde Adobe XD, InDesign, Illustrator ve Photoshop gibi yazılımları kullanarak projeler hazırlıyor, kazanımlarınızı pekiştiriyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Grafik Tasarım Kursu Programı

Proje yönetimi, görsel tasarım ve dizgi gibi beceriler kazanabileceğiniz özel grafik tasarım kursunda, iş hayatında ihtiyaç duyduğunuz pratiği ve tecrübeyi edinebileceksiniz. Müşterilerinize yaratıcı ve özgün projeler sunabilecek, geniş bir beceriye sahip olacaksınız.

Özel grafik tasarım eğitimi; 6 aylık bir süreç olacak şekilde planlanmaktadır. Özel grafik tasarım kursunda; kurumsal kimlik inşası, marka tasarımları, grafik tasarımda trendler, baskı ve logo çalışmaları gibi konular üzerinde durulmakta ve detaylı bir eğitim verilmektedir.

Özel grafik tasarım eğitimleri; öğrencimizin kendisini profesyonel yaşamda çok daha donanımlı ve yetkin hissedebilmesi için özenle hazırlanmaktadır.

“Duyguları iletmek için müzisyenlerin müziği, şairlerin sözcükleri, dansçıların hareketleri, tasarımcıların ise imgeleri…” -Grafik tasarımcı Pablo Solomon

özel grafik tasarım eğitimi

Özel Grafik Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak özel grafik tasarım kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı özel grafik tasarım kursu sertifikası veriyoruz. MEB onaylı sertifikalarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

MEB sertifikalı bir kurs olarak özel grafik tasarım eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencimiz için ortak bir şekilde belirlediğimiz program dahilinde telafi ders işliyoruz.

Özel grafik tasarım dersi veren eğitmenlerimizin tamamı, grafik tasarım alanında bilgi ve deneyim sahibi, akademisyenlik yapan, bilgisayar teknolojilerine tamamıyla hakim kişilerdir.

Resim Akademi olarak özel grafik tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, özel grafik tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel grafik tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel grafik tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi özel grafik tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Hayır. Özel olarak grafik tasarım dersi almak isteyen her yaştan öğrencimiz, derslerimize katılabilir.

Özel grafik tasarım eğitimleri, tamamen size odaklanmış bir şekilde işleneceği için anlamadığınız ya da tekrar edilmesini istediğiniz konuları dilediğiniz şekilde işlersiniz. Ayrıca pratik ağırlıklı özel grafik tasarım eğitimlerine katıldığınız için uygulama yaptığınız esnada, eğitmeninizin sizinle birebir ilgilenmesi fırsatını yakalarsınız.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel grafik tasarım kursu fiyatları

Özel Grafik Tasarım Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Grafik Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Tasarım yeteneklerini kaliteli bir eğitimle güçlendirmek ve özel sektöre ayrıcalıklı bir şekilde hazırlanmak ister misiniz? Öyleyse kişisel gelişimine sizin gibi özel grafik tasarım kursuyla başlayıp ardından devam eden öğrencilerimizin katıldığı diğer eğitimlere göz atın, gelişimin sonu olmadığını fark edin!

Özel Grafik Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel grafik tasarım kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel grafik tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel grafik tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel grafik tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

900+

Mezun Öğrenci

Özel grafik tasarım kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

192

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 960 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77