Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Güçlü Bir Hayal Gücü İle Sağlam Bir Kariyer!

Tasarımlarınızla Ön Plana Çıkmaya Hazırlanın!

Gerçek bir tasarımcı gözüne sahip olmak için adımlar atmanızın tam zamanı! Yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacak rüya gibi bir eğitime katılın!

Profesyonel seviyede bir yetenek, tasarımsal bakış açısı ve doğru tekniklerle tasarlama isteği kazanmak hayallerinizi süsleyen bir serüvense; özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceksiniz! Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de yaratıcılık kazanacak, dijital çizim programlarına hakim olacak, yepyeni bir mesleğin kapılarını aralayacaksınız!

Yetenek sınavlarının en başarılı öğrencileri, iş dünyasının vazgeçilmez tasarımcıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile kendinizi ödüllendirin!

Üretimden tüketime ilerleyen bir ürün yolculuğunun hazırlığını kendi ellerinizle yapabileceğiniz özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile sektörün aranan ismi olabilirsiniz!

özel endüstri ürünleri tasarımı kursu

Tüm Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Deneyimlerinizi çoğaltmanız, alanla ilgili bilgi ve beceri kazanmanız için özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 24 haftalık ve toplamda 60 saatlik bir programla özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte temel çizim ve tasarım dersleri veriyor, tasarım programlarını öğretiyor, üç boyutlu tasarım becerileri kazandırıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Resim Akademi

Tasarım ve teknolojinin iç içe geçtiği bir alanda yaratıcılığınızı sergilemek istemez misiniz? Mesleki bir altyapı oluşturarak deneyimlerinizi artırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, Türkiye’nin en güncel ve en çok tercih edilen özel endüstri ürünleri tasarımı dersi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre deneyim kazandıran eğitimlerden yararlanın!

özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel endüstri ürünleri tasarımı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel endüstri ürünleri kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun!

Hem kağıt üzerinde hem de dijitalde çizim yapmanın eğlenceli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Küçüklüğünüzden beri çizime olan yeteneklerinizle mi konuşuluyorsunuz? Bu bölüm tam size göre!

Yetenek, deha ve istek gerektiren bir alanda ilerlemenizi sağlayacak, sevdiğiniz bir işi yapmanın özgüveniyle emek verme isteğinizi artıracak bir özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile geleceğinizi doğru bir yol üzerinden kurgulayın! Çizim yeteneklerinizi eğitmeninizin önünde ortaya koyun, destek alarak ilerleyin; tasarımın gücüyle kendinize yepyeni bir alan yaratın!

İş, okul ve sosyal yaşamınızda pozitif bir birey olmak, sevdiğiniz çalışmaları yapabilmek için tek çare tutkularınızı açığa çıkaran özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri olacak!

İşinizi Mi Değiştireceksiniz?

Mesleğiniz artık yetersiz geliyorsa, uzun zamandır ilgi duyduğunuz alanlara yönelmek istiyorsanız hemen şimdi adımlarınızı atın!

Yaşarken kendinizi bunalmış ve sıkışmış hissediyorsanız, yepyeni bir mesleğe adım atarak kendinizi geliştirmenin hayallerini kuruyorsanız özel endüstri ürünleri tasarımı dersi alabilir, birebir eğitimlerle bu alanda nasıl kariyer sahibi olacağınızı öğrenerek ilerleyebilirsiniz. Resim Akademi’nin özel endüstri ürünleri tasarımı kursları ile yeteneklerinizi açığa çıkarın, sektöre adım atmak için kendinize olan güveninizi yapılandırın!

Becerilerinizi ortaya çıkaran, gelişiminize hız veren eğitimlerle kariyerinizi yapılandırmanız için fırsatlar yaratıyoruz!

özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri
özel endüstri ürünleri tasarımı dersi

Güzel Sanatlara Yerleşin!

Adımlarınızı güçlü atmak ister misiniz? Resim Akademi eşliğinde özel endüstri ürünleri tasarımı kursu alarak güzel sanatların yetenek sınavlarını aşacak, sevdiğiniz mesleğe bir adım yaklaşacaksınız!

Beklentilerinize, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza kısacası her şeyiyle size göre hazırlanmış özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile akademik yaşamınız için engelsiz bir yol açacaksınız! Alanında profesyonel çalışmalara imza atmış eğitmenlerinizle ve özel derslerinizle güzel sanatlarda endüstri ürünleri tasarımı bölümüne yerleşebilecek, derslerinizi bilgi birikiminizle geçebileceksiniz!

Resim Akademi’nin dolu dolu eğitim içeriğinden yararlanarak özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alın, teknik bilginiz ve yeteneğiniz ön plana çıksın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Daha profesyonel, daha yetenekli ve donanım sahibi olmalıyım diyor, endüstri ürünleri tasarımı alanında ilerlemek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve aynı zamanda özel endüstri ürünleri tasarımı dersi programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi için harekete geçin!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel endüstri ürünleri tasarımı dersi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri veriyoruz.

özel endüstri ürünleri tasarımı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Başarılı Bir Tasarımcı Olmak İçin Adımlar Atın, Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursları ile Sanatınızı Mesleğe Dönüştürün!

En ilgi çekici ve kullanışlı tasarımları siz yapın! İstediğiniz iyi bir endüstri ürünleri tasarımcısı olmak ve yeteneklerinizi ön plana çıkarmaksa, uygulamaya ağırlık veren ve gelişiminizi sınırsızca ortaya koyacak bir eğitim için Resim Akademi’nin özel endüstri ürünleri tasarımı kursu programlarına katılın, en güncel ve yeni uygulamaları öğrenmeye başlayın!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
özel endüstri ürünleri tasarımı kursları

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel endüstri ürünleri tasarımı dersi

Programları Öğrenin!

Türkiye'nin en iyi özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile teknik çizim yeteneklerinizi geliştirecek programları öğrenin ve alanınızın en iyisi olun!

Kayıt Ol »

En Güzel Tasarımları Yapın!

El becerilerinizi ve yaratıcı bakış açınızı geliştirebileceğiniz özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile büyüleyici tasarımları ortaya koyun!

meb ruhsatlı endüstri ürünleri tasarımı kursu

MEB Ruhsatlı Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak, yasal yollarla sunuyoruz.

MEB standartlarını eğitim kurumumuzda uyguluyor, özel endüstri ürünleri tasarımı kursu olarak öğrencilerimizin güvenliğini sonuna kadar sağlıyoruz. Eğitim materyallerimiz her zaman tam, sınıf büyüklüklerimiz öğrencilerimize göre, acil çıkış kapılarımız, depreme dayanıklılık raporumuz ve güvenliğiniz için ne gerekiyorsa hepsi tam ve kurumumuz ruhsatlıdır. Her konuda standartlara bağlı bir kurum olarak güvenli, kaliteli ve keyif dolu bir eğitim binasında derslerimizi düzenliyoruz.

Eğitimlerimizin teoride kalmaması için çalışmalar gerçekleştiriyor, birebir ve uygulamalı eğitimlerimizle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi süreci boyunca yarar sağlayıcı aktiviteler ve eğitim programları ile yol gösteriyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri alarak deneyimlerini çoğaltan öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi için yasal olmayan, merdiven altı kurumlardan uzak durmalı, Resim Akademi’nin güvenilir ortamına adım atmalısınız.

Uygulamalı Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi

Çizim ve görsel algılama yeteneklerinizi geliştirecek, el becerisi ve tasarımsal bir yön kazandıracak uygulamalı özel endüstri ürünleri tasarımı dersi Resim Akademi’de…

Yeni nesil teknolojilere yer verdiğimiz bir eğitim ortamında, uygun materyallerle ve profesyonel eğitmenlerle en iyi uygulamalı özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile gelişim göstermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da böyle bir ortam sunuyoruz. Uygulama ağırlıklı bir eğitim modeli ortaya koyuyor, gelecek hedeflerinizi sınırlandırmadan desteğimizi sağlıyoruz..

Eğitimlerimizin teoride kalmasına izin vermiyor, bol pratiği öneriyoruz. Çizim becerilerinizi özel endüstri ürünleri tasarımı kursu uygulamalarımızla geliştiriyor, hızınızı ve görsel deneyimlerinizi yükseltecek en önemli detayları sizinle paylaşıyoruz.

Uygulamalarla yeteneklerinizi geliştirmek, teorik bilgilerinizi artırmak ve el becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alın, altyapınızı oluşturun!

uygulamalı özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi
özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri

Uluslararası Standartta Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi

Bireysel farklılıklarınızı ele alan ve aynı zamanda güncelliğe önem veren; Avrupa standartlarında bir özel endüstri ürünleri tasarımı kursu programı düzenliyoruz!

Uygulamalarla dopdolu geçen, uluslararası standartlara uygun bir eğitimi verirken 15 yıllık deneyimimizi ortaya koyuyor, öğrencilerimizi memnun etmenin gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 300’ün üzerinde kursiyerimizden tam not alıyor, programlarımızı oluştururken her bir öğrencimizin bireysel ihtiyacını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca öğrenci seviyelerini, donanımlarını, öğrenme kapasite ve hızlarını analiz ediyor, programlarımızı da bu yönde şekillendiriyoruz.

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi içeriklerimizin zengin, öğretici ve mesleki deneyim kazandırabilecek düzeyde olmasına dikkat ediyor, öğrencilerimizin hem konfor hem de yeterli araç-gereç desteği bulmalarına destek oluyoruz.

Mesleki deneyim kazandıracak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir eğitim arıyorsanız özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alabilir, sınırlarınızı aşabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile kendini kanıtlayan öğrencilerimizin yeteneklerinin harcanmasına izin vermiyor, atmaları gereken daha büyük adımları destekliyoruz!

Öğrencilerimizin özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, başarılarının önünü açmak için yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Mesleki açıdan bilgiler edinmelerini sağlıyor, eksik kaldıkları noktalar varsa birebir eğitimlerimizle tamamlamalarına destek oluyoruz.

Yeteneklerini geliştirmek isteyen veya güzel sanatlara hazırlanan öğrencilerimize işin tekniğini öğrenebilecekleri diğer eğitimlerden ve hazırlık kurslarımızdan bahsediyoruz. Ayrıca eğitimleri sonrası nerelerde çalışabileceklerini aktarıyor, kariyer hedeflerine destek olacak birikimler kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitim içerikleriyle kendilerini geliştirmelerini, geleceklerini en iyi şekilde kurgulamalarını istiyoruz.

özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri
özel endüstri ürünleri tasarımı kursu

Eğitim Sonrası Destek

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri bittikten sonra da desteğimizi sürdürüyor, gelişiminize hangi alanlarda devam etmek istiyorsanız ihtiyaçlarınıza özel özümler sunuyoruz!

Eğitimlerimizle öğrencilerimize destek sağlamaya devam ediyor, alanları için donanımlarını çoğaltıyoruz. Öte yandan sanattan ayrılmayı düşünmeyen, yeni hobiler isteyen, farklı teknikler öğrenerek gelişim sağlamak isteyen öğrencilerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detaylar veriyoruz.

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursları dışında birbirinden farklı ve öğretici özel eğitimlerimizi öneriyor; farklı alanlarda profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca grupla birlikte alabileceğiniz hobi kursları ve workshoplarla kaliteli bir destek sunuyoruz.

İyi bir endüstri ürünleri tasarımcısı olmak, kariyer yolculuğunuzu başarıyla tamamlamak istiyorsanız özel endüstri ürünleri tasarımı kursları ve daha fazla eğitim için Resim Akademi’yi tercih edin!

Öğrenci Yorumları

Tasarım Yeteneklerinizi Geliştirin!

Elinize kalemi alacak, en güzel teknik detayları siz resmedeceksiniz!

Güzel Sanatlardan Başarıyla Mezun Olun!

Akademik başarılarınızı gözler önüne serecek, işinizi ortaya koyacaksınız!

Başarılı Projelere İmza Atın!

Türkiye’nin en tanınan endüstri ürünleri tasarımcısı olmak sizin elinizde!

özel endüstri ürünleri kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana ülkemizden ya da dünya üzerindeki birçok farklı ülkeden gelen kişilere özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile teknik ve pratik kazanım sağladık.

Tam donanımlı özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi merkezimizde profesyonel eğitmenlerimizle ve en güzel atölyelerimizde, uluslararası düzeyde geliştirdiğimiz uygulamaya dayalı dersler veriyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi için programlarımızı yapılandırırken öğrencilerimizi tek tek bireysel olarak değerlendirerek herkesin kendi öğrenme hızını ve ihtiyacını belirliyor, mutluluk sağlıyoruz.

Türkiye’nin en güncel özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize özel endüstri ürünleri tasarımı dersi vererek mesleki ve teknik becerilere sahip olmalarını sağladık.

Kariyer ve başarı anlamında geliştiren özel endüstri ürünleri tasarımı kursu programları öğrencilerimiz tarafından çok seviliyor, aynı zamanda da talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Teknik konulara ve yetenek geliştiren çalışmalara Resim Akademi ile hakim olabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursları ile el becerilerinizi geliştiren çizimleri pratik ederken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi ve dilediğiniz alanda ilerlemenizi sağlıyoruz.

Yeterliliğinizle adınızdan söz ettirmek, başarılar elde etmek istiyorsanız sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

endüstri ürünleri tasarımı dersleri
sosyal etkinlikler özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri

Sosyal Etkinlikler

Sanat dolu vakitler geçirebileceğiniz bir ortamda eğlenceli aktivitelerle, öğrenerek sosyalleşen her yaştan insanı görmek isterseniz Resim Akademi’ye bakmanız yeterli!

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve diğer kursiyerlerle kaliteli vakit geçirebilecekleri alanlarda bulunuyorlar, sosyalleşebiliyorlar. Playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılmak isteyen öğrenciler için fırsat sunarken aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlar da düzenliyoruz!

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile gelişim sağlarken geriye kalan zamanlarınızda sosyal ortamlarda bulunmak istiyorsanız Resim Akademi’nin büyüleyici dünyasına bekliyoruz!

Sanat Cafe

Özel endüstri ürünleri tasarımı dersi aralarında ve sonrasında dinlenebileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanat, resim ve teknik yeterliliklerini iyi bir eğitimle ortaya koymak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyallik kazanabilecekleri hoş alanlar oluşturuyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi dışında kalan zamanlarda bulunabileceğiniz Sanat Cafe’de herhangi bir etkinlik düzenlendiğinde etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme imkanına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanatla iç içe olduğunu görecek, özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile sınırsız bir sanat özgürlüğünün tadını çıkarırken, aralarda çayınızı veya kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

bakırköy sanat cafe
özel endüstri ürünleri workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin önde gelen endüstri ürünleri tasarımcılarını, ressamları, sanatçıları kurumumuzda ağırlıyoruz ve merak ettiklerinizi doğru kanaldan öğrenmenizi sağlıyoruz!

Birbirinden değerli endüstri ürünleri tasarımcılarının ve sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’ye gelmeye ne dersiniz? Hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle eşsiz uygulamalara dahil olabileceksiniz. Çalışmalarıyla başarılarını kanıtlamış tasarımcılardan endüstri ürünleri tasarımı hakkında detayları öğrenecek, bilgilerinizi güncelleyeceksiniz.

Alanının usta isimlerinin deneyimlerini dinlemek, etkileyici deneyimler yaşayarak gelişim göstermek için workshoplarımızda yerinizi alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kendinizi yeteneklerinizle sektörün öncü firmalarında çalışırken mi hayal ediyorsunuz? Sektörde isim yapmak, endüstri ürünleri tasarımcısı olarak anılmak mı istiyorsunuz? Öyleyse özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi alarak kendinizi geliştirmek için ilk adımı atmalı, yeteneklerinizi ön plana çıkarmalısınız. Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu için geliştirdiğimiz eğitim programımızı inceleyin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Özel endüstri ürünleri kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Mesleğinize güçlü bir adımla başlama şansınız olacak.
 • Üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı bölümlerine hazırlanacaksınız.
 • Kariyerinizde ilerleyeceksiniz.
 • Kariyer değişikliği yapma ve endüstri ürünleri tasarımcısı olma şansı yakalayacaksınız.
 • Teknik resim kurallarını öğreneceksiniz.
 • CAD yazılımlarını ve bilgisayar destekli tasarımı öğreneceksiniz.
 • 3 boyutlu tasarım bilgisi edineceksiniz.
 • Özgeçmişinize endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikasına yer ayırabileceksiniz.
 • Yeteneklerinizle etkileyebileceksiniz ve özgüveniniz gelişecek.

Tasarımın temelleriyle programımıza başlıyor, özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile altyapınızı sağlam kurgulamanızı sağlıyoruz.! 1. Ay Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Temel Tasarım
 • Çizgi Egzersizleri
 • Hacim, Kütle ve Yüzey Kavramları
 • Geometrik Şekil Çalışmaları
 • Obje Strüktürlerini Görsel Olarak Algılama
 • Geometrik Alan Çalışmaları
 • Renk ve Biçim İlişkileri
 • Karakalem ve Monokrom Çalışmaları
 • İzdüşüm Yöntemleri
 • Üç Boyutlu Tasarıma Giriş
Teknik kavramlar sonrasında uygulamaya geçeceğinizden endişeniz olmasın! Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile 6 ayda yeteneklerinizi yaparak ve yaşayarak deneyeceksiniz.

Tasarım, algı demektir. Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi ile 2. ayımızda tasarımda tüketici algısını inceleyecek, başarılı bir tasarımcı olmak için yeteneklerimizi şekillendireceğiz. 2. ve 3. Ay Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Algılamada Gestalt İlkeleri
 • Ürün Tasarımında Tüketici Algısı
 • Tasarımda Oran ve Denge
 • Hiyerarşi ve Bütünlük
 • Etki Noktası
 • 2 ve 3 Boyutlu Tasarım
 • Temel Matematik
 • Temel Geometri
 • Analitik Geometri
 • Çizim ve Anlatım Teknikleri
 • Tasarımla Öyküleme
Usta bir tasarımcı olmaya hazır mısınız? Özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile sektörde aranan bir isim haline geleceksiniz.

Hayal gücümüzün sınırlarını test ediyoruz! Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile hem tüketicileri hem de markaları etkilemeyi öğreneceğiz! 4. Ay Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Sunum ve Renklendirme Teknikleri
 • Görsel Sunum Teknikleri
 • Ürün Tasarımında Elementler
 • Ürün Tasarım Yöntemleri
 • Ürün Tasarımında Konum ve Değer
 • Ürün Tasarımında Doku ve Renk
 • Şekil – Zemin İlişkisi
 • Uzaklık ve Yakınlık Ayrıntıları
 • Işık ve Gölge Kontrastları
Özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile renkleri hayal gücünüzün aynası gibi kullanacak, yaratıcılığınızı konuşturmaya başlayacaksınız!

Biraz da tekniğimizi geliştirelim! Özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri ile bu 5. ayımızda teknik çizim ve perspektif çalışacağız. 5. Ay Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Geometrik Formların Çizimleri
 • 2 ve 3 Boyutlu Çalışmalar
 • Üç Boyutlu Geometrik Formların Çizimleri
 • Kavalyer ve Aksonometrik Perspektifler
 • Plan – Kesit ve Görünüm İlişkisi
 • Artistik Perspektif
 • Modellemeye Giriş
 • Sanal ve Gerçek Modelleme Teknikleri
Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile özgüveniniz her geçen gün artacak! Bırakın, tasarımlarınıza hayal gücünüz şekil versin!

Gerçek bir tasarımcı olmak istiyorsanız tasarım yazılımlarını kullanmayı bilmelisiniz! Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu yolculuğumuzun son ayını bilgisayar destekli tasarıma ayırıyoruz. 6. Ay Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı:
 • Bilgisayar Destekli Tasarım
 • Grafik İşleme
 • Adobe Photoshop ve Illustrator Çalışmaları
 • CAD Yazılımlarında Uygulamalar
 • 2 ve 3 Boyutlu Objelerin Sanal Ortamda Tasarlanması
 • Temel Deformasyon Komutları
 • Sanal Ortamda Işık ve Renk Bilgisi
 • Gerçekçi Tasarım Oluşturma
Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi sonrasında yeterliliğiniz yüksek ölçüde artmış olacak, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilecek, yeni kazanımlar elde edeceksiniz.

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Endüstriyel ürünlerinin üretimi öncesinde tasarımının gerçekleştirilmesi için kahramanlara ihtiyacımız var! Siz de yetenekleriyle ön plana çıkan bir endüstri ürünleri tasarımcısı olmak isterseniz teknik bilgi edineceğiniz, çizim becerilerinizi geliştireceğiniz, kariyerinize yön verebileceğiniz özel endüstri ürünleri tasarımı kursları ile gelişime başlayın!

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Programı

Kaliteli bir eğitim merkezinde özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri alarak kendi sınırlarınızı zorlamak ve teknik beceriler edinmek istemez misiniz? Sizin için iyi bir program hazırladık.

Deneyimlerinizi çoğaltmanız, alanla ilgili bilgi ve beceri kazanmanız için özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 24 haftalık ve toplamda 60 saatlik bir programla özel endüstri ürünleri tasarımı dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte temel çizim ve tasarım dersleri veriyor, tasarım programlarını öğretiyor, üç boyutlu tasarım becerileri kazandırıyoruz.

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri ile becerilerinizi artıracak, güzel sanatlar hedeflerinizi gerçekleştirecek, gelecek hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri sayesinde teknik ve uygulamalı bir eğitimle kendinizi geliştirebilecek, birebir ilgiyle eğitmenlerinizin desteğini hissedebileceksiniz!

özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu sertifikası eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak özel endüstri ürünleri tasarımı kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitmen kadromuz; endüstri ürünleri tasarımı ve resim alanlarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından, endüstri ürünleri tasarımcılarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak özel endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları ise öğrencilerimizin eğitim sürelerine, gün ve saatlerine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi özel özel endüstri ürünleri tasarımı kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel endüstri ürünleri tasarımı dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Özel endüstri ürünleri tasarımı kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor, her öğrencinin verimli bir eğitim alması bekleniyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yepyeni bir deneyimin eğlenceli yolculuğuna çıkmak istemez misiniz? Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atarak kendiniz için iyi bir armağan verin!

Özel Endüstri Ürünleri Tasarımı Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel endüstri ürünleri tasarımı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Özel endüstri ürünleri tasarımı kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

123

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 615 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77