Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel İç Mimarlık Kursu

Yeni Bir Kariyere Merhaba Deyin!

Dokunuşunuzla Mekanlara Hayat Verin! – Özel İç Mimarlık Eğitimi Resim Akademi

Yaşam ve çalışma alanlarını dokunuşunuzla yeni baştan yaratmak, estetik anlayışınızı mimari mekanlara taşımak istiyorsanız özel iç mimarlık kurslarımıza göz atın!

Çizim ve projelendirme becerilerinizi profesyonel düzeye taşımak, mimari çizim programlarını öğrenerek kendinizi iş hayatına hazırlamak için aradığınız kurs Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de! Üstelik özel iç mimarlık eğitimi süreci ve sonrasında imaj ve PR çalışmalarıyla kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlıyoruz!

Özel iç mimarlık kursu programımızı çizim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak ve iş dünyasına giriş yapmak için hazırlanmak isteyen çizerlere özel olarak hazırladık!

Her yıl özel iç mimarlık eğitimi alan öğrenciler güzel sanatlar yetenek sınavlarında yüksek başarı elde ediyor.

özel iç mimarlık kursu

Tüm Özel İç Mimarlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Hayatınızı şekillendirirken kariyerinizde yeni fırsatlar yaratmak için düzenlediğimiz özel iç mimarlık kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 40 haftalık ve toplamda 80 saatlik bir programla özel iç mimarlık dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte temel çizim ve tasarım dersleri veriyor, mimari çizimler için gerekli araç ve yazılımlar, obje tasarımı, geometrik alanlar, organik ve inorganik yapılar, projelendirme, renk ve biçim ilişkileri, üç boyutlu tasarım gibi pek çok konuya odaklanmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel İç Mimarlık Kursu Resim Akademi

Çizim becerilerinizi geliştirmek, iç mimarlık alanının dinamiklerine hakim olmak, yetenek sınavlarında başarı kazanmak istemez misiniz? Tutkunu olduğunuz alanı profesyonel kariyer haline getirmek ve geleceğinize bir ışık yakmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel iç mimarlık kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

özel iç mimarlık kursu eğitmenleri

Ünlü İç Mimarlık Eğitmenleri

Türkiye'nin usta iç mimarları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel iç mimarlık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel iç mimarlık kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel iç mimarlık dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel iç mimarlık kursu sertifika

İç Mimarlık Kursu Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı iç mimarlık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel iç mimarlık eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel iç mimarlık dersi alarak suça ortak olmayın!

özel iç mimarlık eğitimi

Deneyimlerinizi Geliştirin!

İç mimarlık alanında kendinizi geliştirip çalışmalarınıza hız vermek istiyorsanız yeni deneyimler kazanmaya ne dersiniz?

Özel iç mimarlık kursu ile sevdiğiniz alanın en iyisi olabilirsiniz! Kendinizi geliştirebilmeniz için Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi ile yepyeni bir deneyim ve uzmanlık kazanın! Vakit kaybetmeden çalışmalarınıza başlayın, ilgi alanlarınıza yönelik çalışmalarla alanınızda ilerleme kaydeden bir özel iç mimarlık eğitimi programının içerisinde yer alın, profesyonel eğitmenlerle çalışmaya başlayın!

İşinize değer katmak, elinizi yatkınlaştırmak ve kendinizi göstermek istiyorsanız özel iç mimarlık dersleri almalısınız!

Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın!

Özel iç mimarlık kursları ile yeteneklerinizi ortaya koymak ister misiniz? Öyleyse gelin, en iyi çizimleri yapabilmeyi, teknik yeterlilik sağlamayı ve çok daha fazlasını öğrenin!

El becerilerinizi geliştiren, teknik bilginizi çoğaltan, yeteneklerinizi ortaya koyan bir eğitimle en iyi eğitim yolculuğuna çıkacak, kendinizi bambaşka bir dünyanın içerisinde bulacağınız bir maceraya katılacaksınız! Sıkıcı ve zorlayıcı eğitimlerden uzakta, tamamen eğlenceli ve birebir özel iç mimarlık dersleri, aradığınızın en iyisini vermek için sizlerle…

Sınırlarınızı aşacak, kendinizle yarışacaksınız! Dopdolu bir eğitim içeriğiyle kendinizden beklemediğiniz performansı sergileyecek, yeni bir alana hakim olacaksınız!

özel iç mimarlık eğitimleri
özel iç mimarlık dersi

Kariyerinize Yön Verin!

Yepyeni bir yol, hayalinizdeki meslek ve azim… Resim Akademi rehberliğinde siz de deneyimlerinizi farklılaştırın, kendiniz için en iyisini isteyin!

Potansiyelinizi en iyi haliyle kullanarak işinizi doğru yapmak istiyorsanız, aynı zamanda yeteneklerinizle şaşırtmayı ve çalışma azminizle kendini ortaya koymayı amaçlıyorsanız Resim Akademi’de beklediğinizden çok daha fazlasını içeren bir özel iç mimarlık kursu sizi bekliyor... Sektördeki deneyimleriyle size yol gösterecek eğitmenler, kaliteli bir özel iç mimarlık dersi programıyla kendinizi göstermenizin tam zamanı!

Kariyerinize birebir eğitimle yön vermek, özel bir ilgiyle bilgilerinizi ikiye katlamak istiyorsanız size göre düzenlenen etkili bir programa dahil olun!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyer yolculuğunuz için yön belirlemeye ne dersiniz? Özgüveninizi geliştirecek, deneyimlerinizi artıracak ve yeteneklerinizi ön plana çıkaracak bir özel iç mimarlık kursu arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel iç mimarlık dersi programını belirleyelim, kendinizi ve yönünüzü tayin edebileceğiniz bir iç mimarlık eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel iç mimarlık eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel iç mimarlık dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel iç mimarlık dersleri veriyoruz.

özel iç mimarlık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel iç mimarlık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel iç mimarlık kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Başarılardan Başarılara Koşan Bir İç Mimar Olun! Özel İç Mimarlık Kursları İle Deneyim ve Yetenek Kazanacaksınız!

İçinizdeki sese kulak verin, sizin için en iyi olanı o seçecek! İstediğiniz iyi bir iç mimar olmak ve yeteneklerinizi ön plana çıkarmaksa, uygulamaya ağırlık veren ve gelişiminizi sınırsızca ortaya koyacak bir eğitim için Resim Akademi’nin özel iç mimarlık kursu programlarına katılın, en güncel ve yeni uygulamaları öğrenmeye başlayın!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel iç mimarlık kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel iç mimarlık eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel iç mimarlık dersleri

Başarı Kazanın!

Saygı uyandıran bir iç mimar olarak anılmak istiyorsanız özel iç mimarlık eğitimi ile yeteneklerinizi gözler önüne serin, başarıyı elde edin!

Kayıt Ol »

Yeni Kariyer Edinin!

Geleceğini için sağlam adımlar atabileceğiniz bir özel iç mimarlık eğitimi ile hedeflerinizi on ikiden vurun, gelecek hayallerinizi ertelemeyin!

meb ruhsatlı özel iç mimarlık kursu

MEB Ruhsatlı Özel İç Mimarlık Kursu

Özel iç mimarlık kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak, yasal yollarla sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel iç mimarlık kursu olarak kursiyerlerimize MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın önemsediği tüm detayları yapılandırıyoruz. Acil çıkış kapılarımızı, deprem dayanıklılık raporumuzu, ferah ve hoş dersliklerimizi, eğitim materyallerimizi eksiksiz bir şekilde standartlar doğrultusunda düzenliyoruz.

Teoride bir eğitimden ziyade, birebir uygulamalı eğitimlerimizle öğrencilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde programlar oluşturuyoruz. Özel iç mimarlık eğitimi süreci boyunca çeşitli aktiviteler ve atölye çalışmaları yapıyoruz. Özel iç mimarlık dersleri alarak hayata yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşan ve yetenekler geliştiren öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel iç mimarlık eğitimi alırken yasal olmayan yerleri hayatınızdan çıkarın, MEB ruhsatı bulunan Resim Akademi’yi tercih etmenin güvenli hissini yaşayın. Rahat, kalite dolu ve güvenilir eğitim ortamımızda özel iç mimarlık eğitimleri veriyoruz.

Uygulamalı Özel İç Mimarlık Eğitimi

Gelişiminize iç mimarlık alanında katkı sağlamak, birebir özel ilgiyle eğitimlere katılmak istiyorsanız uygulamalı özel iç mimarlık kursları tam size göre!

Yeni nesil teknolojilere yer verdiğimiz bir eğitim ortamında, uygun materyallerle ve deneyimli eğitmenlerle en iyi uygulamalı özel iç mimarlık eğitimi ile karşılaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da böyle bir ortam sunuyoruz. Uygulama ağırlıklı bir eğitim modeli geliştiriyor, gelecek hedeflerinizi sınırlandırmadan destekliyoruz.

Eğitimlerimizin teoride kalmasına izin vermiyor, bol pratiği öneriyoruz. Çizim becerilerinizi özel iç mimarlık kursu uygulamalarımızla geliştiriyor, hızınızı ve görsel deneyimlerinizi yükseltecek yol göstericiniz oluyoruz.

Özel iç mimarlık eğitimi ile mesleki bir altyapı oluşturacak, keyif ve uygulama dolu bir programın içerisinde yer alacaksınız!

uygulamalı özel iç mimarlık eğitimi
özel iç mimarlık dersleri

Uluslararası Standartta Özel İç Mimarlık Eğitimi

Hem güncel hem de bireysel farklılıklarınızı gözeten, Avrupa standartlarına erişen bir özel iç mimarlık kursu programı düzenliyoruz!

Uygulamalarla dopdolu geçen, uluslararası standartlara uygun bir eğitimi verirken 15 yıllık deneyimimizi ortaya koyuyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 800’ün üzerinde öğrencimizden tam not alıyor, programlarımızı tüm öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını baz alarak hazırlamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek planlamamızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Özel iç mimarlık eğitimi içeriklerimizin zengin, öğretici ve mesleki deneyim kazandırabilecek düzeyde olmasına dikkat ediyor, öğrencilerimizin hem konfor hem de yeterli araç-gereç desteği bulmalarına destek oluyoruz.

Mesleki deneyim kazandıracak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir eğitim arıyorsanız özel iç mimarlık eğitimi alabilir, sürprizlerle dolu bir programdan yararlanabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel iç mimarlık eğitimleri ile kendini kanıtlayan öğrencilerimizin yeteneklerinin harcanmasına izin vermiyor, atmaları gereken daha büyük adımları destekliyoruz!

Öğrencilerimizin özel iç mimarlık eğitimi boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, başarılarının önünü açmak için yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Mesleki açıdan öğrenmeleri gereken ne varsa aktarıyor, eksik noktalarını birebir eğitimlerimizle tamamlamalarını sağlıyoruz.

Yeteneklerini geliştirmek isteyen veya güzel sanatlara hazırlanan öğrencilerimize işin tekniğini öğrenebilecekleri diğer eğitimlerden ve hazırlık kurslarımızdan bahsediyoruz. Hobi olarak katıldıkları kurslarla bile meslek edinebileceklerini anlatıyor, yönlendirmelerimizi yapıyoruz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitim içerikleriyle kendilerini geliştirmelerini, geleceklerini en iyi şekilde kurgulamalarını istiyoruz.

özel iç mimarlık dersi
özel iç mimarlık kursları

Eğitim Sonrası Destek

Özel iç mimarlık eğitimleri bittikten sonra da sizi yalnız bırakmıyor, sürekli öğrenme ve gelişme arzunuzu destekleyecek fırsatlar yaratıyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin zevkli yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya kariyer yönlendirmeleriyle de devam ediyoruz. Öte yandan sanattan ayrılmayı düşünmeyen, yeni hobiler isteyen, farklı teknikler öğrenerek gelişim sağlamak isteyen kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detaylar veriyoruz.

Özel iç mimarlık kursları dışında birbirinden farklı ve öğretici özel eğitimlerimizi öneriyor; farklı alanlarda profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca grupla birlikte alabileceğiniz hobi kursları ve workshoplarla kaliteli bir destek sunuyoruz.

Saygınlıklarla dolu bir kariyer ve eğlenceli hobiler için en iyi eğitimleri sunuyor, özel iç mimarlık kursları sonunda da yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Öğrenci Yorumları

Hayallerinize Yön Verin!

Güzel sanatlar sınavlarında da başarı elde etmek ister misiniz?

Yeteneklerinizi Geliştirin!

Özel iç mimarlık eğitimi alarak en iyi teknik çizimi siz yapın, geleceğiniz için önemli bir adım atın!

Kararlı Adımlarla Yeni Bir Mesleğe Yürüyün!

Yeni bir kariyer planlaması ile bambaşka bir yolda en kararlı adımlarınızla yürümeye başlayın!

özel iç mimarlık kursu mezunları

800+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize özel iç mimarlık dersleri verdik, işin teknik ve pratik yönlerini aktardık.

Ferah atölyelerimizde, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel iç mimarlık eğitimini sunduk. Özel iç mimarlık derslerinde Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırlayarak sanat duyarlılığı kazandırdık.

Birey odaklı eğitim programlarıyla size özel olarak düzenlenen özel iç mimarlık kursları programlarına katılın, çizim ve teknik bilgilerinizi sınırsızca artırın!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Yetenek geliştiren ve mesleki bilgilerle donatan birçok eğitime Resim Akademi’de katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Gelişim için siz de katılın!

Özel iç mimarlık kursları ile teknik çizimleri pratik ederken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Özel iç mimarlık eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi sağlıyoruz.

Çocuk, genç ya da yetişkin kurslarımızın geliştirici ve sanat dolu eğitimlerinden yararlanmanız için sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

özel iç mimarlık dersleri
sosyal etkinlikler özel iç mimarlık kursu

Sosyal Etkinlikler

İçerisinden sanat taşan bir ortamda çeşitli etkinliklerle eğlenerek ve öğrenerek sosyalleşen her yaştan insanı görmek isterseniz yönünüzü Resim Akademi’ye doğru çevirin!

Özel iç mimarlık kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve diğer kursiyerlerle kaliteli vakit geçirebilecekleri alanlarda bulunuyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlara da katılabiliyorlar.

Özel iç mimarlık eğitimi ile gelişim sağlarken geriye kalan zamanlarınızda sosyal ortamlarda bulunmak istiyorsanız Resim Akademi’nin büyüleyici dünyasına bekliyoruz!

Sanat Cafe

Özel iç mimarlık dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanat ve resim yeteneklerini iyi bir eğitimle ortaya koymak isteyen kursiyerlerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri mükemmel alanlar yaratıyoruz. Özel iç mimarlık eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanatla iç içe olduğunu görecek, özel iç mimarlık dersi ile sınırsız bir sanat özgürlüğünün tadını çıkarırken aralarda çayınızı veya kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

bakırköy sanat cafe
özel iç mimarlık kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin önde gelen iç mimarlarını, sanatçılarını ve tasarımcılarını kurumumuzda ağırlıyor, doğru kanaldan bilgiler edinmeniz için fırsat yaratıyoruz!

Birbirinden değerli iç mimarların ve sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’ye gelmeye ne dersiniz? Hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle eşsiz uygulamalara dahil olabileceksiniz. Çalışmalarıyla ülke ve dünya çapında adını duyurmuş başarılı tasarımcılardan iç mimarlık hakkında merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, işi ustasından öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Alanının en başarılı isimlerinin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel iç mimarlık eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel İç Mimarlık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Mesleki açıdan gelişmek, teknik çizim yeteneği kazanmak ve hayallerinizi gerçek kılmak istiyorsanız detaylı ve özel iç mimarlık eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak hoş bir eğitim ve sanat ortamında profesyonel eğitmenlerden özel iç mimarlık dersi alın! Özel iç mimarlık kursu programımızı inceleyin ve yeteneklerinizi geliştirmeye başlayın!

Özel iç mimarlık kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Yeni bir kariyer hedefi edinebileceksiniz.
 • İç mimarlık mesleğine adım atmak için hazırlığınızı yapacaksınız.
 • Birebir eğitimlerden yararlanarak eğitmenlerinizin tecrübelerinden yararlanacaksınız.
 • Üniversitelerin iç mimarlık bölümü yetenek sınavlarına hazırlanacaksınız.
 • Teknik resim kurallarına uygun tasarımlar yapabileceksiniz.
 • 3 boyutlu tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz.
 • El ve odaklanma becerileriniz gelişecek.
 • İç mimarlık için gereken yazılımları kullanabileceksiniz.
 • Kendinize olan güveniniz artacak.
 • Uzmanlık edineceksiniz ve mesleki saygınlık kazanabileceksiniz.

Özel iç mimarlık kursu programımızın ilk ayında temel tasarım becerilerimizi gözden geçirecek, yanlış bildiklerimizi doğrularıyla değiştireceğiz. 1. Ay Özel İç Mimarlık Kursu Programı:
 • Temel Tasarım
 • Çizgi Egzersizleri
 • Hacim, Kitle ve Yüzey Kavramları
 • Geometrik Şekil Çalışmaları
 • Obje Strüktürlerini Görsel Olarak Algılama
 • Geometrik Alan Çalışmaları
 • Renk ve Biçim İlişkileri
 • Karakalem ve Monokrom Çalışmaları
 • İzdüşüm Yöntemleri
 • Üç Boyutlu Tasarıma Giriş
Sıfırdan zirveye bir yolculuğa hazır olun! Özel iç mimarlık eğitimi ile 10 ayda kendimizi profesyonel dünyaya hazırlayacağız!

Derslerimize tasarım çalışmalarıyla devam ediyor, özel iç mimarlık eğitimi ile kariyerimiz için dev adımlar atıyoruz! 2. ve 3. Ay Özel İç Mimarlık Kursu Programı:
 • İzdüşüm Çizimleri
 • İzdüşüm Düzlemlerinin Analizi
 • Üç Boyutlu Obje Analizi
 • Mimaride Plan, Kesit ve Görünüş
 • Ölçek ve Ölçülendirme
 • Objelerin Ölçülendirilmesi
 • Ölçülendirme Esasları
 • Ölçülendirme Uygulamaları
 • Tasarım Teknikleri
 • 2 Boyutlu Eskizler
 • 3 Boyutlu Eskizler
 • 3 Boyutlu Grafik Anlatımlar
Her geçen gün kazanımlarımız arasına yenilerini ekleyecek, özel iç mimarlık dersleri ile tasarımlarımızı gerçek dünyaya taşımayı öğreneceğiz!

Hayal gücünüzün sınırlarını keşfetmeye ne dersiniz? Özel iç mimarlık eğitimi yolculuğumuzu yarılarken problem çözme becerilerimizi geliştiriyoruz! 4. ve 5. Ay Özel İç Mimarlık Kursu Programı:
 • İç Mekan Elemanları
 • İç Mekan Türleri
 • İç Mekan Tasarım Yöntemleri
 • Mimaride Konum ve Değer
 • Mimaride Ölçü ve Yön
 • Mimaride Doku ve Renk
 • Şekil – Zemin İlişkisi
 • Mimaride Perspektif
 • İki Kaçma Noktalı Perspektif
 • Üç Kaçma Noktalı Perspektif
 • Işık ve Gölge Kontrastları
 • Uzaklık ve Yakınlık Ayrıntıları
Özel iç mimarlık dersleri ile henüz yolculuğumuzun yarısındayken bile gelişiminize şaşıracak, kendinize daha fazla güven duyacaksınız!

Çalışmalarımızı sanal ortama taşıyoruz! Özel iç mimarlık kursları ile mesleğimizin gereklerini öğreniyor, becerilerimizi her gün bir adım ileri taşıyoruz. 6. ve 7. Ay Özel İç Mimarlık Kursu Programı:
 • Aksonotmetrik Perspektif
 • Konik Perspektif
 • Yapı Bilgisi
 • Maket Uygulamaları
 • Yapı Alt Sistemleri
 • Taşıyıcı Sistem Bileşenleri
 • Yığma ve İskelet Sistemler
 • Bilgisayar Destekli Tasarım
 • CAD Yazılımları
 • CAD Yazılımlarında 2 Boyutlu Çizim
 • CAD Yazılımlarında Ölçülendirme
 • Mekansal Tasarımların Sanal Ortamda Yaratımı
Özel iç mimarlık eğitimi ile çizim becerilerimizi sanal ortamda da gösteriyor, mimari yazılımlarını kullanmayı öğreniyoruz.

Sona yaklaştığımız özel iç mimarlık eğitimi programımızda kendi stilimizi bulacak, kariyerimiz için ilk adımlarımızı atmaya hazır hale geleceğiz! 8. ve 9. Ay Özel İç Mimarlık Kursu Programı:
 • Bilgisayar Destekli Tasarım
 • Üç Boyutlu Objelerin Sanal Ortamda Tasarlanması
 • Fiziksel Dönüştürücüler
 • Temel Deformasyon Komutları
 • İki Boyutlu Objelerin Üç Boyutlu Objelere Dönüştürülmesi
 • Simülasyon
 • Sanal Ortamda Işık ve Renk Bilgisi
 • Gerçekçi Tasarım Oluşturma
Güncel bir eğitimle mesleğinizi en iyi şekilde öğrenme istemez misiniz? Özel iç mimarlık dersleri ile sizleri geleceğe hazırlıyoruz.

Özel iç mimarlık kursu programımızın son ayında çağdaş mimariye göz atacak, becerilerimizin üzerine kendi stilimizi ekleyeceğiz! 10. Ay Özel İç Mimarlık Dersi Programı:
 • Chicago Okulu
 • Bauhaus, Werkbund, 50 ve 60’larda Modern Mimari
 • Brütalizm
 • Neo-Rasyonalizm
 • Mühendislik Modernizmi
 • Strüktüralizm
 • Sayısal Mimarlık
 • Görsel Sunum Teknikleri
 • Tesisat Bilgisi
 • Isıtma ve Havalandırma Sistemleri
 • Mobilya Tasarımı
 • Grafik ve Modelleme
 • Çevre Tasarımı
 • Yapım Yönetim Ekonomisi
 • Yapı Üretimindeki Teknolojiler
Özel iç mimarlık eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Özel İç Mimarlık Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Teknik çizim ve görsel algı yeteneklerinizi geliştirmek istiyor, işin tekniğine hakim olacağınız eğitim programı arıyorsanız özel iç mimarlık kursları ile gelişime hazır olun! Hedeflerinizi belirleyin ve sizin için sunduğumuz en iyi özel iç mimarlık kursu eğitimini almak için Resim Akademi’ye gelin!

Özel İç Mimarlık Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel İç Mimarlık Kursu Programı

İyi bir eğitim merkezinde özel iç mimarlık eğitimleri ile tüm deneyimlerini geliştirmek ve mesleki becerilerini artırmak isteyen öğrencilerimiz için kaliteli bir program hazırladık.

Hayatınızı şekillendirirken kariyerinizde yeni fırsatlar yaratmak için düzenlediğimiz özel iç mimarlık kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 40 haftalık ve toplamda 80 saatlik bir programla özel iç mimarlık dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte temel çizim ve tasarım dersleri veriyor, mimari çizimler için gerekli araç ve yazılımlar, obje tasarımı, geometrik alanlar, organik ve inorganik yapılar, projelendirme, renk ve biçim ilişkileri, üç boyutlu tasarım gibi pek çok konuya odaklanmanızı sağlıyoruz.

Özel iç mimarlık eğitimleri ile teknik çizim becerilerinizi güçlendirecek, güzel sanatlar hedeflerinizi gerçekleştirecek, geleceğinize kaliteli eğitimlerle yön vereceksiniz.

Özel iç mimarlık kursu sayesinde akademik bir başarı elde etmek, kariyer yapmak ve el becerisi kazanmak mümkün!

özel iç mimarlık kursları

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Özel iç mimarlık kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı iç mimarlık kursu sertifikası eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak özel iç mimarlık kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Özel iç mimarlık kursu eğitmen kadromuz; iç mimarlık, tasarım ve resim alanlarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından, iç mimarlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor

Resim Akademi olarak özel iç mimarlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Özel iç mimarlık kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Özel iç mimarlık kursu fiyatları ise öğrencilerimizin eğitim sürelerine, gün ve saatlerine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve özel iç mimarlık kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi özel iç mimarlık kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel iç mimarlık dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Özel iç mimarlık kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor, her öğrencinin verimli bir eğitim alması bekleniyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel iç mimarlık kursu fiyatları

Özel İç Mimarlık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel İç Mimarlık Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Özel İç Mimarlık Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel iç mimarlık kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel iç mimarlık kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel iç mimarlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel iç mimarlık kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Özel iç mimarlık kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

155

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 775 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77