Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Dijital İllüstrasyon Kursu

Dijital Dünyayı Tasarımlarınızla Taçlandırın!

Çizim ve Tasarım Yeteneğinizle Geleceğinize Yön Verin! - Resim Akademi Özel Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Her alanda gerekliliği ön plana çıkan bir beceriyi kendinize kazandırmak istemez misiniz? Dijital dünyanın içinde tasarımlarınızla yer almanıza olanak tanıyacağınız bir fırsat sizi bekliyor!

İllüstrasyon dünyasının keyif dolu çalışmalarını siz de tasarlamak istiyorsanız özel dijital illüstrasyon kursları ile yeteneklerinizi geliştirecek, teknolojiyi tasarımla birlikte anmaya başlayacaksınız. Dijital illüstrasyon programlarını kullanmayı öğreneceksiniz, el ve görsel algılama becerilerinizi geliştirerek çalışmalarınıza tasarımsal bir bakışla yaklaşacaksınız.

Resim Akademi dijital illüstrasyon kursu ile yeteneklerinizi doğru şekilde kullanmayı bilecek, tasarımsal süreçlerin nasıl yürüdüğü konusuna hakim olacaksınız!

Araştırmalara göre dijital illüstrasyon eğitimi alan kişilerin bilgisayar destekli tasarım ve benzeri alanlarda daha başarılı oldukları ve kariyerlerinde ilerledikleri görülmüştür.

özel dijital illüstrasyon kursu

Tüm Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Birebir eğitmenler eşliğinde alabileceğiniz özel dijital illüstrasyon eğitimleri 24 haftalık ve toplamda 60 saatlik bir eğitim programıdır. Özel dijital illüstrasyon kursu programımızla birlikte Adobe Illustrator arayüzü ve kullanımını öğretiyor, çizim egzersizleri yaptırıyor, tasarım yapmanın inceliklerini öğretiyor, projeler hazırlamanızı sağlıyor ve mesleki becerilerinizi artırıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Resim Akademi

Çizim ve tasarım becerilerinizi geliştirmek, tutkunuzda profesyonel ilerleme kaydetmek, eğlenceli bir sanat ve eğitim kurumunda ileriye dönük hedefler belirlemek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak hazırlanmış Türkiye’nin en iyi özel dijital illüstrasyon kursu programlarıyla yeteneklerinizi ortaya koyacak eğitimler alın!

özel dijital illüstrasyon kursu eğitmenleri

Ünlü İllüstrasyon Eğitmenleri

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel dijital illüstrasyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel dijital illüstrasyon kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel dijital illüstrasyon dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel dijital illüstrasyon kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı özel dijital illüstrasyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel dijital illüstrasyon eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel dijital illüstrasyon eğitimleri

Yeni Bir Kariyere Ne Dersiniz?

Sektörünüzü değiştirmek istiyor, özel dijital illüstrasyon eğitimi alarak tasarımcı olmak istiyorsanız en doğru adres Resim Akademi!

Hiç bilmediğiniz bir alanda yeni baştan başlamak mı istiyorsunuz? Zorlu yolculuğunuzu kolaylaştıracak eğitimlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Öyleyse özel dijital illüstrasyon kursu almak için Resim Akademi’yi ziyaret edebilir, tamamen ilgi alanlarınıza yönelik geliştirilen bir programa dahil olabilir, kariyeriniz için yepyeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Özel dijital illüstrasyon eğitimleri ile kendinizi geliştirmek ve sınırlarınızı zorlamak istiyorsanız iyi bir eğitim ortamından yararlanmalı, yanlış tercihlere dikkat etmelisiniz!

Gelişiminizi Hep Sürdürün!

Halihazırda illüstrasyon çalışmaları yapıyor olsanız bile tüm tekniklere hakim olmadığınızı mı hissediyorsunuz?

Görsel tasarım yeteneklerinize güveniyor, çalışmalarınızı yeniliklerle güncellemek istiyorsanız özel dijital illüstrasyon kursu ile kendinizi bir adım ileriye taşımalısınız! En güncel bilgilerle severek alacağınız özel dijital illüstrasyon dersleri sayesinde sektörünüzün başarılı illüstratörü ve tasarımcısı olacaksınız!

Deneyimlerinizi, yeteneğinizi ve bilginizi bir araya getirin, tasarım alanında aranan bir isim haline gelin!

özel dijital illüstrasyon eğitimi
özel dijital illüstrasyon dersi

Dijital Süreçleri Yürütmeyi Öğrenin!

Tasarımcılar arasında ön plana çıkmak istiyorsanız dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olun, gelişime adapte olun!

Hangi mecrada nasıl tasarımlar yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Kendinizi her alanda geliştirmeniz için fırsat sunuyoruz! Özel dijital illüstrasyon eğitimi ile programların dilinden anlayın, her mecraya özel tasarımlar üretmeyi öğrenin, sizden isteneni müşterilerinize veya patronunuza nasıl verebileceğinizi detaylarıyla bilin!

Tasarlamak isteyin, öğrenmeyi amaçlayın ve harekete geçin! Resim Akademi’nin en iyi dijital illüstrasyon kursu ile kendinizi sınırsızca geliştirin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

İşimde başarılara imza atmalıyım, deneyimlerimi geliştirmeliyim diyor, dijital illüstrasyon alanında ilerlemek istiyorsanız, gelin, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirleyerek size özel dijital illüstrasyon kursu programını yapılandıralım, muhteşem eğitimlerle kendinizi geliştirmeye başlayın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel dijital illüstrasyon eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel dijital illüstrasyon eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel dijital illüstrasyon dersleri veriyoruz.

özel dijital illüstrasyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel dijital illüstrasyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel dijital illüstrasyon kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Usta Tasarımcılardan Uygulamalı Özel Dijital İllüstrasyon Kursları ile Tutkunuzu Mesleğiniz Haline Getirin!

Dijitalin en çok dikkat çeken tasarımlarını siz oluşturmak istemez misiniz? İyi bir illüstrasyon tasarımcısı olmak, tasarım süreçlerine hakim olmak istiyorsanız Resim Akademi olarak sunduğumuz uygulamalı özel dijital illüstrasyon kursu programlarımızdan yararlanarak yeteneklerinizi ortaya koyun!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel dijital illüstrasyon kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel dijital illüstrasyon eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel dijital illüstrasyon dersleri

Dijitalde Tasarlayın!

Türkiye'nin en iyi özel dijital illüstrasyon eğitimi ile dijitalde tasarım yapabilmeyi öğrenin, illüstrasyon programlarına tüm detaylarıyla hakim olun!

Kayıt Ol »

Kendinizi İspatlayın!

Başarılı bir tasarımcı olduğunuzu herkese göstermek ister misiniz? Öyleyse yeteneklerinizi parlatabileceğiniz bir eğitime dahil olmanın tadını çıkarın!

meb ruhsatlı özel dijital illüstrasyon kursu

MEB Ruhsatlı Özel Dijital İllüstrasyon Kursu

Özel dijital illüstrasyon kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak, yasal yollarla sunuyor, güvenliğinizi düşünüyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel dijital illüstrasyon kursu olarak kursiyerlerimize MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Öğrencilerimiz için konforlu ve yeterli büyüklükte eğitim ortamları ve sınıflar belirliyor; acil çıkışlarımızı, deprem dayanıklılık raporumuzu, yangın merdivenimizi, yeterli eğitim materyallerimizi tamamen standartlara göre düzenliyoruz.

Birebir ve uygulamalı eğitimlerimizle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Özel dijital illüstrasyon eğitimi süreci boyunca yarar sağlayıcı aktiviteler ve eğitim programları ile yol gösteriyoruz. Özel dijital illüstrasyon dersleri alarak deneyimlerini çoğaltan öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel dijital illüstrasyon eğitimi almak istiyorsanız başvuracağınız kurumun ruhsatını sorgulamalı, merdiven altı kurumlara uğramamalısınız. Resim Akademi olarak MEB ruhsatlı eğitim binamızda güvenilir koşullarda özel dijital illüstrasyon eğitimleri sunuyoruz.

Uygulamalı Özel Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Tasarım yeteneklerinizi geliştirebilmenizi sağlayacak, geleceğiniz için doğru adımları atmanıza destek olacak uygulamalı özel dijital illüstrasyon kursları Resim Akademi’de…

Yeni nesil teknolojilere ve uygun dijital tasarım programlarımıza yer verdiğimiz bir eğitim kurumunda, uygun materyallerle ve profesyonel eğitmenlerle en iyi uygulamalı özel dijital illüstrasyon eğitimi ile gelişim göstermek isterseniz doğru yerdesiniz. Resim akademi olarak uygulama ağırlıklı bir eğitim modeli geliştirerek gelecek hedeflerinizi sınırsızca destekliyoruz.

Tüm teorik bilgileri pratik bilgilerle harmanlıyor, ortaya en yararlı ve uygulamalı özel dijital illüstrasyon eğitimi programını çıkarıyoruz. Bol bol pratiği teşvik ederek deneyim kazandırıyoruz. Tasarımsal becerilerinizi özel dijital illüstrasyon kursu uygulamalarımızla ortaya çıkarıyor, hızınızı ve görsel deneyimlerinizi yükseltecek yol göstericiniz oluyoruz.

Uygulamalarla yeteneklerinizi geliştirmek, dijitalde tasarımlarınızla var olmak, becerilerinizi ortaya koymak istiyorsanız özel dijital illüstrasyon eğitimi alarak kendinizi geliştirin!

uygulamalı özel dijital illüstrasyon kursu
özel dijital illüstrasyon dersleri

Uluslararası Standartta Özel Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Bireysel farklılıklarınızı ele alan ve aynı zamanda güncelliğe önem veren; Avrupa standartlarında bir özel dijital illüstrasyon kursu programı düzenliyoruz!

Uygulamalarla dopdolu geçen, uluslararası standartlara uygun bir eğitimi verirken 15 yıllık deneyimimizi ortaya koyuyor, öğrencilerimizi memnun etmenin gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 700’ün üzerinde kursiyerimizden tam not alıyor, programlarımızı oluştururken her bir öğrencimizin bireysel ihtiyacını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca öğrenci seviyelerini, donanımlarını, öğrenme kapasite ve hızlarını analiz ediyor, programlarımızı da bu yönde şekillendiriyoruz.

Özel dijital illüstrasyon eğitimi içeriklerimizin zengin, öğretici, yetenek geliştirici, mesleki deneyim kazandırabilecek düzeyde olmasına dikkat ediyor, öğrencilerimizin hem konforlu ortam hem de yeterli araç-gereç desteği bulmalarına destek oluyoruz.

Mesleki deneyim kazandıracak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir eğitim arıyorsanız özel dijital illüstrasyon eğitimi alabilir, kendinizi sınırsızca geliştirebilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel dijital illüstrasyon eğitimleri ile kendini kanıtlayan öğrencilerimizin yeteneklerinin harcanmasına izin vermiyor, atmaları gereken daha büyük adımları destekliyoruz!

Öğrencilerimizin özel dijital illüstrasyon eğitimi boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, başarılarının önünü açmak için yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Mesleki açıdan bilgiler edinmelerini sağlıyor, eksik kaldıkları noktalar varsa birebir eğitimlerimizle tamamlamalarına destek oluyoruz.

Yeteneklerini geliştirmek isteyen veya güzel sanatlara hazırlanan öğrencilerimize işin tekniğini öğrenebilecekleri diğer eğitimlerden ve hazırlık kurslarımızdan bahsediyoruz. Ayrıca eğitimleri sonrası nerelerde çalışabileceklerini aktarıyor, kariyer hedeflerine destek olacak birikimler kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitim içerikleriyle gelişimlerini destekliyor, en iyi tasarım ajanslarında çalışmalaını destekliyoruz.

özel dijital illüstrasyon dersi
özel dijital illüstrasyon dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Özel dijital illüstrasyon eğitimleri bittikten sonra da desteğimizi sürdürüyor, gelişiminize hangi alanlarda devam etmek istiyorsanız ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz!

Eğitimlerimizle öğrencilerimize destek sağlamaya devam ediyor, alanları için donanımlarını çoğaltıyoruz. Öte yandan sanattan ayrılmayı düşünmeyen, yeni hobiler isteyen, farklı teknikler öğrenerek gelişim sağlamak isteyen öğrencilerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detaylar veriyoruz.

Özel dijital illüstrasyon kursları dışında birbirinden farklı ve öğretici özel eğitimlerimizi öneriyor; farklı alanlarda profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca grupla birlikte alabileceğiniz hobi kursları ve workshoplarla kaliteli bir destek sunuyoruz.

İyi bir tasarımcı olmak, kariyerinizde bir yeniliğe sahip olmak için özel dijital illüstrasyon kursları ve daha fazla eğitim için Resim Akademi’yi tercih edin!

Öğrenci Yorumları

Tanınan Bir Tasarımcı Olun!

Adınızı illüstrasyon tasarım dünyasına altın harflerle yazdırmak ister misiniz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en iyi sanat okulu ile rakiplerinizin önüne geçmenin yollarını öğrenin!

Sertifikanızla Etkileyin!

Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak, özgeçmişinizde en özel yeri bulacak sertifikanızı alın!

özel dijital illüstrasyon kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız ilk günden bu yana gerek ülkemizin çeşitli illerinden gerekse dünyadaki farklı ülkelerden gelen öğrencilerimize özel dijital illüstrasyon kursu ile dersler verdik.

Tam donanımlı özel dijital illüstrasyon eğitimi merkezimizde, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını geri plana atmadan eğitimler düzenledik; ferah resim atölyeleri ve derslikler, uygun araç-gereçler kullandık. Profesyonel çalışmalarıyla adını duyuran eğitmenlerimizle tamamen uygulamaya dayalı özel dijital illüstrasyon eğitimi sunduk.

Türkiye’nin en güncel özel dijital illüstrasyon eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelen binlerce öğrencimize özel dijital illüstrasyon dersi vererek mesleki becerilere sahip olmalarını destekledik..

Kariyer ve başarı anlamında geliştiren özel dijital illüstrasyon kursu programları öğrencilerimiz tarafından çok seviliyor, aynı zamanda da talep görüyor.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Tamamen gelişiminize odaklanan eğitimleri Resim Akademi’de alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için bir adım atmanız yeterli!

Özel dijital illüstrasyon kursları ile el becerilerinizi geliştiren çizimleri ve yaratıcı tasarımları pratik ederken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Özel dijital illüstrasyon eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi ve dilediğiniz alanda ilerlemenizi sağlıyoruz.

Yeterliliğinizle adınızdan söz ettirmek, tasarımlarınızla konuşulmak istiyorsanız sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

dijital illüstrasyon dersleri
sosyal etkinlikler özel dijital illüstrasyon kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat dolu vakitler geçirebileceğiniz bir ortamda eğlenceli aktivitelerle, öğrenerek sosyalleşen her yaştan insanı görmek isterseniz Resim Akademi’ye bakmanız yeterli!

Özel dijital illüstrasyon kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için sadece eğitim vermiyor, sosyallik geliştirebilecekleri aktiviteler de düzenliyoruz. Katılmak isteyen öğrencilerimiz bu aktivitelerle aşırı eğleniyorlar. Deneyimli eğitmenleriyle bir araya geliyorlar, diğer kursiyerlerle kaynaşıyorlar. Playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılan öğrencilerimiz aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlarda da bulunuyorlar.

Özel dijital illüstrasyon eğitimi ile gelişim sağlarken geri kalan zamanlarınızda sosyal ortamlarda bulunmak istiyorsanız Resim Akademi’nin büyüleyici dünyasına bekliyoruz!

Sanat Cafe

Özel dijital illüstrasyon dersi alırken, ders aralarında dinlenebileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik ederek keyifli vakitler geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanat, resim ve teknik yeterliliklerini iyi bir eğitimle ortaya koymak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyallik kazanabilecekleri hoş alanlar oluşturuyoruz. Özel dijital illüstrasyon eğitimi dışında kalan zamanlarda bulunabileceğiniz Sanat Cafe’de herhangi bir etkinlik düzenlendiğinde etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme imkanına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanatla iç içe olduğunu görecek, özel dijital illüstrasyon kursu ile sınırsız bir sanat özgürlüğünün tadını çıkarırken, aralarda çayınızı veya kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

bakırköy sanat cafe
özel dijital illüstrasyon workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin önde gelen illüstratörlerini, tasarımcılarını, ressamları, sanatçıları kurumumuzda ağırlıyoruz ve merak ettiklerinizi doğru kanaldan öğrenmenizi destekliyoruz!

Birbirinden değerli illüstrasyon tasarımcılarının ve sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’ye gelmeye ne dersiniz? Hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle eşsiz uygulamalara dahil olabileceksiniz. Çalışmalarıyla başarılarını kanıtlamış tasarımcılardan endüstri ürünleri tasarımı hakkında detayları öğrenecek, bilgilerinizi güncelleyeceksiniz.

Alanının usta isimlerinin deneyimlerini dinlemek, etkileyici deneyimler yaşayarak gelişim göstermek için workshoplarımızda yerinizi alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel dijital illüstrasyon eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yeteneklerinizi konuşturmayı öğrenip sektörün aranan illüstratörü olma hayalleriniz mi var? Büyük firmalarda, reklam ajanslarında ya da bu sektörde serbest zamanlı olarak yer almak mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için özel dijital illüstrasyon kursu eğitim programımızı inceleyebilir, kaliteli bir eğitimin nasıl olması gerektiğini bilerek Resim Akademi dijital illüstrasyon kursları için katılım sağlayabilirsiniz.

Dijital illüstrasyon dersi programının size kazandıracakları;
 • Güncel tasarım ve illüstrasyon programlarını kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Başarılı bir tasarımcı olarak kariyerinizde önemli bir adım atacaksınız.
 • Eksik bilgilerinizi gidererek kariyerinizi ileri taşıyacaksınız.
 • Deneyimli illüstrasyon eğitmenlerinden eğitim alarak işin püf noktalarını öğreneceksiniz.
 • Meslektaşlarınızla tanışacak, networkünüzü oluşturmaya başlayacaksınız.
 • Üniversitelerin grafik tasarım bölümleri için hazırlanacaksınız.
 • Kendinize daha fazla güveneceksiniz.
 • Dijital pazarlama ve reklamcılık sektöründe çalışabilecek yeterliliğe sahip olacaksınız.
 • Görsel algınızı güçlendireceksiniz.
 • Hedef kitlenize uygun tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz.
 • Ürettiğiniz görsellerin etki gücünü arttıracaksınız.

Tasarım programlarını tanıyarak derslerimize başlıyor, keyifli deneyimler ediniyoruz. Özel dijital illüstrasyon kursu programımızın ilk ayında Adobe Illustrator’u kullanmayı öğreneceğiz! 1. Ay Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Adobe Illustrator Programına Giriş
 • Program Kurulumu
 • Birden Fazla Çalışma Yüzeyi
 • Panel İçinde Görünümün Düzenlenmesi
 • Hizalama Özelliği
 • Akıllı Kılavuzlar
 • Çalışma Alanını Tanıma
 • Tools Paneli ve Araç Setleri
 • Panellerle Çalışma
 • Çalışma Alanını Kaydetme
 • Çalışma Alanını Sıfırlama
Her gün kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyor, özel dijital illüstrasyon kursları ile günümüzün dünyasına ayak uyduruyoruz!

Sıra geldi kendi tasarımlarınızı yapmaya… El becerilerinizi geliştirmek ve deneyim kazanmak adına özel dijital illüstrasyon eğitimi 2. ayında uygulamalar yapmaya başlıyoruz. 2. Ay Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Programı:
 • Çizimin Görüntüsünü Değiştirme
 • Birden Fazla Çalışma Yüzeyi Arasında Gezinme
 • Navigatör Paneli
 • Fırçalarla Çalışma
 • Blob Fırça Kullanımı
 • Blob Fırça Aracıyla Çizim Egzersizleri
 • Blob Fırça ve Silgi Aracıyla Düzenleme
 • Desen ve Resim Fırçalarıyla Uygulamalar
 • Fırça Rengini Değiştirme
 • Fırçaların Renk Özelliklerini Değiştirme
 • Saçılma Fırçalarıyla Egzersizler
Özel dijital illüstrasyon dersleri ile geçen 2 ayın sonunda basit tasarımlarınızı dijitalde yapmak sizin için çok daha pratik hale gelecek!

Adobe Illustrator’un tüm detaylarını henüz öğrenmedik! Özel dijital illüstrasyon dersi yolculuğumuzu yeni araçlarla sürdürüyoruz.
 • Örnek Şablonlarla Uygulamalar
 • Özel Çalışma Alanları
 • Yeni Kontrol Paleti Oluşturma
 • Shape Aracı
 • Yeni Araç Kutusu Oluşturma
 • Objelerle Çalışma
 • Type Stilleri ile Çalışma
 • Kalem Aracı ile İşaretleme
 • Gelişmiş Kalem Aracını Kullanmak
 • Objelerin Kopyasını Kullanma
 • Eğri Oluşturma
 • Gradient Uygulama
 • Gradient Palet
Özel dijital illüstrasyon dersleri ile yolculuğumuzu yarılarken artık tasarımlarınıza kendi yorumunuzu katmaya başlayacaksınız!

Çizimle tasarladığınız çalışmaları dijitale aktarmayı biliyor musunuz? 4. ay özel dijital illüstrasyon dersleri ile içe aktardığımız dosyalar üzerinde çalışmayı öğreniyoruz.
 • İçe Aktarma
 • Path Type Yaratmak
 • Links Paleti
 • Objeleri Hizalama
 • Spot Renklerin Kullanımı
 • Text Yazma
 • Çıktı Alma
 • Karakter Paleti
 • Paragraf Paleti
 • Renk Örnekleri Paleti
 • CMYK ve RGB Renklerin Farkları
 • Sembol Paleti
 • Sprey İşlemleri Uygulama
 • Katmanları Gruplama
 • PDF Çıktısı Alma
Her geçen gün Adobe Illustrator’u kullanmakta ustalaşacak, kariyerinize illüstrasyon yazılımlarını tüm detaylarıyla bilerek başlayacaksınız.

Özel dijital illüstrasyon eğitimi ile 5. ayımızda Adobe Bridge’i tanıyacak, tasarımlarımızda örnek presetlerden yararlanacağız.
 • Adobe Bridge’e Giriş
 • Adobe Bridge’i Özelleştirme
 • Asset’lere Metadata ve Kelime Uygulama
 • Metadataları Düzenleme ve Kaydetme
 • Dosyalarda Arama Yapma
 • Shape Komutları
 • Compound Path Yaratma
 • Offset Path Yaratma
 • Efektler ve Filtreler
 • Pathfinder ile Shape Yaratma
Sanal ortamda tasarımlarınızı kusursuzlaştırmak nasıl bir his? Özel dijital illüstrasyon dersi ile deneyim kazanacak, rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz.

Son ayımızda özel dijital illüstrasyon dersleri ile gerçek bir tasarımcı haline gelecek, hayal gücümüzü dijital ortama aktaracağız!
 • Tracing İmajlar ile Çalışmalar
 • Otomatik Tracing
 • Tracing Objeleri Path’e Dönüştürme
 • Live Paint Uygulama
 • Clipping Maskeler
 • Efekt Yaratma ve Düzenleme
 • Blend Uygulaması
 • Grafik Stili Paylaşma
 • Dönüştürülmüş Renklerle Çalışma
 • Renk Grupları Oluşturma
 • Resme Renk Atma
Özel dijital illüstrasyon eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Yeni bir deneyim, etkileyici dersler, dijital illüstrasyon programlarının temellerini sağlam atabileceğiniz bir kurs… Siz de özel dijital illüstrasyon kursları ile tüm bu deneyimi yaşayarak iyi bir illüstratör olabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Tasarımsal bilginizi ve becerilerinizi geliştirebileceğiniz özel dijital illüstrasyon eğitimleri ile gelişime başlayabilirsiniz!

Özel Dijital İllüstrasyon Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Programı

Tasarımsal bakış açınıza güveniyor musunuz? Ünlü illüstratörlerin tasarımlarını soluksuz bir şekilde takip mi ediyorsunuz? Öyleyse bu birikiminizi özel dijital illüstrasyon kursu ile pratik etmenizin zamanı gelmiş demektir!

Birebir eğitmenler eşliğinde alabileceğiniz özel dijital illüstrasyon eğitimleri 24 haftalık ve toplamda 60 saatlik bir eğitim programıdır. Özel dijital illüstrasyon kursu programımızla birlikte Adobe Illustrator arayüzü ve kullanımını öğretiyor, çizim egzersizleri yaptırıyor, tasarım yapmanın inceliklerini öğretiyor, projeler hazırlamanızı sağlıyor ve mesleki becerilerinizi artırıyoruz.

Özel dijital illüstrasyon kursu sonunda tasarımsal beceriler edinecek, yeteneklerinizin sınırlarını zorlayacak, iyi bir illüstratör olmak için neler yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Özel dijital illüstrasyon kursu sayesinde dijital grafik tasarım ve illüstrasyon yeteneği kazanacak, sektörde başarılı illüstrasyonlarınızla yer alabileceksiniz.

özel dijital illüstrasyon kursları

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Özel dijital illüstrasyon kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı dijital illüstrasyon kursu sertifikası eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Elbette. Resim Akademi olarak özel dijital illüstrasyon kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Özel dijital illüstrasyon kursu eğitmen kadromuz; dijital illüstrasyon ve resim alanlarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından, sanatçılarından, çizerlerinden veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak özel dijital illüstrasyon tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Özel dijital illüstrasyon kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Özel dijital illüstrasyon kursu fiyatları ise öğrencilerimizin eğitim sürelerine, gün ve saatlerine göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve özel dijital illüstrasyon kursu ücretleri için eğitim koordinatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Resim Akademi özel dijital illüstrasyon kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel dijital illüstrasyon kursu fiyatları

Özel Dijital İllüstrasyon Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Dijital İllüstrasyon Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Tasarım ve yepyeni formlar yaratma, vektörel çalışmalarınızla ön plana çıkma konusunda isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel dijital illüstrasyon dersi sonrasında gelişiminize devam edebilir, diğer eğitim programlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Öğrencilerimizin özel dijital illüstratör kursu sonrasında aldıkları diğer eğitimleri de inceleyin, eksikliklerinizi tamamlayın!

Özel Dijital İllüstrasyon Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel dijital illüstrasyon kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel dijital illüstrasyon kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel dijital illüstrasyon kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel dijital illüstrasyon kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Özel dijital illüstrasyon kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

155

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 775 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77