Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Graffiti Kursu

Sanatınızı Sokaklara Taşıyın!

Hayal Gücünüz Sokaklara Taşsın... – Özel Graffiti Eğitimi Resim Akademi

Tuval yerine duvarları kullanmaya ne dersiniz? Tüm şehir benim tuvalimdir diyorsanız özel graffiti kursumuza göz atın!

“Duvarların dili olsa da konuşsa” mı diyorsunuz? O halde yeteneklerinizi gösterin ve duvarları konuşturun! Sanatla özgürleşerek çevreyi de sanatınıza ortak etmek, renklerle dans gösterinizi sokaklarda yapmak istiyorsanız bu tutkunuzu açığa çıkaracak bir eğitim için doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi’de size göre düzenlenmiş, harekete geçirici bir özel graffiti kursu sizi bekliyor!

Graffiti sanatını detaylarıyla öğrenebileceğiniz, Hip Hop kültürünü keşfedebileceğiniz eğitici ve özgürlükleri açığa çıkarıcı bir eğitime merhaba deyin…

Sınırlara hapsolmamak için yeni bir dil keşfetmek, kendinizi ifade etmenin çeşitli yollarından birine hakim olmak için özel graffiti eğitimleri almalısınız!

özel graffiti kursu

Tüm Özel Graffiti Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 24 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Kendinizi sınırlandırmadan, özgürce sanat yapabilmeniz için düzenlediğimiz özel graffiti kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 8 haftalık ve toplamda 24 saatlik bir programla özel graffiti dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte graffiti yeteneklerinizi pratik etmenizi; basit graffiti egzersizlerinden üç boyutlu çalışmaya, gölgelendirme tekniklerinden dinamizm ve harekete kadar tüm graffiti konularına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Graffiti Kursu Resim Akademi

Özgürlük ruhuna erişmek, sınırları aşmak ve yepyeni bir sanat yolculuğuna çıkmak ister misiniz? Sokak sanatını icra etmek, gerçekleştirmeyi en çok istediğiniz hayallerinizden biriyse Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar gözetilerek hazırlanmış Türkiye’nin en iyi özel graffiti kursu programlarıyla tanışın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

özel graffiti kursu eğitmenleri

Ünlü Graffiti Eğitmenleri

Türkiye'nin usta sanatçıları arasında yer alan, kariyerleriyle sanat severler için idol, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel graffiti eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel graffiti kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel graffiti dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel graffiti kursu sertifika

Graffiti Kursu Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı özel graffiti kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel graffiti eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel graffiti dersi alarak suça ortak olmayın!

özel graffiti eğitimi

Hayatınızda Yeni Kapılar Açın!

Hayal gücünüze kapı aralayan en eğlenceli etkinlikler neler mi olabilir? Graffiti yapmaya ve yetenek kazanmaya ne dersiniz?

Özel graffiti dersleri ile bambaşka dünyalara erişecek, Hip Hop kültürünü öğrenmeye başlayacaksınız. Böylece yeteneklerinizin sınırları olmadığını öğrenecek, sokakları renklendirmek için yeni bir ritim bulacaksınız. Resim Akademi’nin geliştirici özel graffiti kursları ile kendinize bir iyilik yapın ve kendiizi sanatla ifade etmeye başlayın!

Özel graffiti kursu almak istiyorsanız sizin için en uygun eğitim programını belirleyebilmemiz için beklentilerinizi eğitim danışmanlarımızla paylaşın!

Tarzınızı Yansıtın!

Sokaklar atölyeniz, duvarlar tuvaliniz olsun istiyorsanız profesyonel bir gelişim ve harika eğitimler için Resim Akademi’de buluşalım!

Yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın ortaya çıkmasını istiyor, sınırlarınızı merak ediyorsanız en iyi fırsat özel graffiti eğitimleri olacak! Çalışma ya da okul stresini üzerinden atmak isteyen herkes için ilaç gibi gelecek özel graffiti kursu eğitimleri ile kendi tarzınızı ifade edebilme gücü kazanacaksınız! Hayatınızı bambaşka bir yöne taşıyacak, eğitmeninizle birlikte eğlenerek öğreneceksiniz…

Özgür ruhunuzu ortaya koyan, kurallardan uzaklaştırarak nefes almanızı sağlayan ve renk cümbüşü yaratan özel graffiti kursları ile rahatladığınızı hissedeceksiniz!

özel graffiti eğitimleri
özel graffiti dersi

Sanatın İfade Gücünü Azımsamayın!

Politik bir duruşu rengarenk duvarlarla yansıtmak istemez misiniz? Sizin için graffiti sanatını tüm detaylarıyla öğrenebileceğiniz bir dünya yaratıyoruz!

Renklerin ahengini yakalamak ve el becerilerinizi geliştirmek için tercih edebileceğiniz özel graffiti dersi programımızın içeriğinde aynı zamanda Hip Hop kültürüne de yer veriyor, graffitinin politik yönünü tüm detaylarıyla aktarıyoruz. İlginizi çeken bir eğitim programıyla sanatı öğrenecek, özgürlüklerle dolu bir yeteneği açığa çıkaracaksınız!

Söylemek istediklerinizi boyalarınızla ifade edecek, renklerin sınırsız bir anlatı ortaya koyabileceğini keşfedeceksiniz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Renkli ve özgür bir sanata var mısınız? Kendinize sanatsal beceriler armağan etmek, yeteneğinizi geliştirmek ve ruhunuzu doyurmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en çok yakışan özel graffiti kursu programını belirleyelim, ilginize göre düzenlenmiş özel graffiti eğitimi almaya başlayın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel graffiti eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel graffiti eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel graffiti dersleri veriyoruz.

özel graffiti kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel graffiti dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel graffiti kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel graffiti dersi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Eğlenceli Bir Ortamda, Uygulamalı Özel Graffiti Kursları ile Tutkunuzu Sokaklara Taşıyın!

Kendinize olan güveninizi sanatla kazanabileceğiniz, çekingenliğinizi alıp götürecek, deneyimli eğitmeninize dilediğiniz soruyu sorabileceğiniz keyifli bir eğitime hazır mısınız? Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve uygulama yaparken eğlenmek için Resim Akademi’nin özel graffiti kursları ile kendinize yepyeni bir deneyim kazandırın!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel graffiti kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel graffiti eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel graffiti eğitimleri

Boyanızı Püskürtün!

Tekniği teoride öğrenmekle kalmayın, elinize spreyinizi alıp uygulamaya başlayın; eğitiminizin kalitesini ortaya koyacağınız çizgiler kullanın.

Kayıt Ol »

Sanatın Sınırsızlığını Gösterin!

Meziyetlerinizi göstermeniz için kağıda ya da tuvale ihtiyacınız yok! Etrafta merak uyandıran graffiti çalışmalarını duvarlara yapın, beğeni toplayın!

meb ruhsatlı özel graffiti kursu

MEB Ruhsatlı Özel Graffiti Kursu

Bir eğitim kurumu olarak özel graffiti kursu eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak, yasal yollarla sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel graffiti kursu olarak kursiyerlerimize MEB standartlarında bir içerikle eğitim sunuyoruz. Özel graffiti eğitimleri için öğrenci konforunu sağlayacağımız çalışma alanları, acil çıkış kapıları, deprem dayanıklılık raporu, yeterli ekipman gibi konulara özen gösteriyoruz. Güvenilir bir binada en özel eğitimleri Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun olarak düzenliyoruz.

Teoride bir eğitimden ziyade, birebir uygulamalı eğitimlerimizle öğrencilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde programlar oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz programlarda MEB gerekliliklerine bağlı kalıyor, tüm etkinliklerimizi de bu düzende oluşturuyoruz.

Özel graffiti eğitimi alırken yasal olmayan kurumlarla vakit kaybetmeyin ve can güvenliğinizi tehlikeye atmayın! MEB ruhsatlı Resim Akademi’de hayallerinize kavuşmak için güvenli eğitimlerden yararlanın!

Uygulamalı Özel Graffiti Eğitimi

Kendinizi graffiti dalında geliştirmek istiyorsanız özel graffiti kursları tam size göre! Uygulamalı özel graffiti eğitimleri ile yepyeni bir hobinin kapılarını aralayın!

Yeteneklerinizi ortaya koyabilmenizi sağlayacak bir eğitim ortamında, uygun sanat materyalleriyle, eğitmeniniz eşliğinde öğrenip eğlenebileceğiniz bir eğitim mi hayal ediyorsunuz? Resim Akademi olarak öğrencilerimize tam da böyle derslikler sunuyoruz. Uygulama ağırlıklı bir eğitim modeli geliştiriyoruz. Siz sadece sprey boyalarınızı elinize alıyorsunuz ve hayal dünyanızı resmetmeye başlıyorsunuz…

Özel graffiti eğitimi süreci boyunca çeşitli aktiviteler ve atölye çalışmaları düzenliyoruz. Özel graffiti dersleri alarak hayata yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşan ve becerileri gelişen öğrenciler yetiştiriyoruz. Teoride kalmayan, tamamen pratik edebileceğiniz şekilde geliştirilmiş bir özel graffiti kursu planlıyor, el yatkınlığı, hız ve görsel algılama yeteneği kazandıran çalışmalar için yol gösteriyoruz.

Özel graffiti eğitimi ile kendi sınırlarınızı zorlayacak, keyif ve uygulama dolu bir programdan yararlanacaksınız!

uygulamalı özel graffiti eğitimleri
özel graffiti eğitimi

Uluslararası Standartta Özel Graffiti Eğitimi

Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden, güncelliği ön planda tutarak, Avrupa standartlarına erişmiş bir özel graffiti kursu programı hazırlıyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, dopdolu ve kaliteli bir eğitimi 15 yıllık deneyimimizle vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz 400’ün üzerinde öğrencimizden olumlu yorumlar alıyor, programlarımızı tüm öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre düzenlemeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerini, donanımlarını, öğrenme hızlarını analiz ederek planlama yapıyoruz.

Özel graffiti eğitimi içeriklerimizin zengin, öğretici ve eğlenceli olmasına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin konforlu eğitim ortamlarında, yeterli araç ve gereçle, teknolojik imkanlarla eğitim almalarına olanak sağlıyoruz.

Hem yeni ve dikkat çekici bir hobi hem de yetenek geliştirici bir eğitim arıyorsanız özel graffiti eğitimi alabilir, sürprizlerle dolu bir programdan yararlanabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel graffiti eğitimleri ile kendini kanıtlayan öğrencilerimizin yeteneklerinin harcanmasına izin vermiyor, atmaları gereken daha büyük adımları destekliyoruz!

Öğrencilerimizin özel graffiti eğitimi boyunca yanlarında oluyor, sergiledikleri performansı değerlendiriyor, sprey boya kullanımına dair yeteneklerini gözlemliyoruz. İleride başarılı sanatçılar olmalarını desteklediğimiz öğrencilerimizin eksik noktaları varsa bunları birebir eğitimlerle tamamlıyoruz.

Yeteneklerini geliştirmek isteyen veya güzel sanatlara hazırlanan öğrencilerimize işin tekniğini öğrenebilecekleri diğer eğitimlerden ve hazırlık kurslarımızdan bahsediyoruz. Hobi olarak katıldıkları kurslarla bile meslek edinebileceklerini anlatıyor, yönlendirmelerimizi yapıyoruz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitim içerikleriyle kendilerini geliştirmelerini, geleceklerini doğru bir alanla desteklemelerini sağlıyoruz.

özel graffiti dersleri
özel graffiti dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel graffiti eğitimleri bittikten sonra da sizi yalnız bırakmıyor, sürekli öğrenme ve gelişme arzunuzu destekleyecek fırsatlar yaratıyoruz!

Eğlenerek öğrenmenin zevkli yanlarını ortaya koyuyor, öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimizden yararlanma fırsatını kaçırmanızı istemiyoruz. Sanattan ayrılmayı düşünmeyen, yeni hobiler isteyen, farklı teknikler öğrenerek gelişim sağlamak isteyen kursiyerlerimiz için eğitimleri sonrasında alabilecekleri diğer kurslarımız hakkında detaylar veriyoruz.

Özel graffiti kursları dışında birbirinden farklı ve öğretici özel eğitimlerimizi öneriyor; daha profesyonel çalışmalara öncülük etmek için teknik ve kurumsal eğitimler hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca grupla birlikte alabileceğiniz hobi kursları ve workshoplarla kaliteli bir destek sunuyoruz.

Boş vakitlerinizi sanata ayırmanız ve hobilerinizi geliştirmeniz için en iyi eğitimleri sunuyor, özel graffiti kursları sonunda da yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Öğrenci Yorumları

Yeniliğe Teslim Olun!

Açık havada, birbirinden eğlenceli tekniklerle modern bir sanat dalını öğrenmeye ne dersiniz?

Zamanınızı İyi Değerlendirin!

Boş vakitlerinizde özel graffiti kursları ile farklı bir keşif gerçekleştirin.

Haydi Sokağa!

Boyalarınızı kaptığınız gibi kendinizi sokağa atın ve öğrendiklerinizi uygulamaya başlayın!

özel graffiti kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Eğitim vermeye başladığımız günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize özel graffiti dersleri verdik, işin teknik ve pratik yönlerini aktardık.

Ferah atölyelerimizde, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel graffiti eğitimini sunduk. Özel graffiti derslerinde Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırlayarak sanat duyarlılığı kazandırdık.

Birey odaklı bir programla size özel olarak düzenlenen özel graffiti kursları programlarına katılın, neşe saçmaya başlayın!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Sanata dair birçok eğitime Resim Akademi’de katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi geliştirmek için birbirinden değerli eğitimlerden yararlanın!

Özel graffiti kursları ile sokakları tuval niyetine kullanmayı pratik ederken farklı alanlara da yönelmek istiyorsanız birbirinden özel hobi eğitimleri ve bunlara ek olarak uzmanlık geliştirebileceğiniz teknik eğitimleri inceleyebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Özel graffiti eğitimi dışında alabileceğiniz eğlenceli hobi kursları, 14 farklı branşta verdiğimiz teknik eğitimler, kurumsal ve güzel sanatlara hazırlık kursları ile profesyonelleşmenizi sağlıyoruz.

Çocuk, genç ya da yetişkin kurslarımızın geliştirici ve sanat dolu eğitimlerinden yararlanmanız için sizi de Resim Akademi’ye bekliyoruz.

graffiti dersleri
sosyal etkinlikler özel graffiti kursu

Sosyal Etkinlikler

İçerisinden sanat taşan bir ortamda çeşitli etkinliklerle eğlenerek ve öğrenerek sosyalleşen her yaştan insanı görmek isterseniz yönünüzü Resim Akademi’ye doğru çevirin!

Özel graffiti kursu programından yararlanan öğrencilerimiz için eğitimleri dışında da sosyalleşebilecekleri etkinlikler sunuyoruz. Böylece deneyimli eğitmenleriyle ve diğer kursiyerlerle kaliteli vakit geçirebilecekleri alanlarda bulunuyorlar, öğrenmenin sınırsız olduğunu keşfediyorlar. Playstation, bowling, satranç turnuvalarına katılabilen öğrenciler aynı zamanda alanında ünlü isimlerle bir araya geldikleri organizasyonlara da katılabiliyorlar.

Özel graffiti eğitimi alırken diğer zamanlarda sosyalleşebileceğiniz alanlara ihtiyaç duyuyorsanız Resim Akademi’nin eğlenceli ve eğitici dünyasına bekliyoruz.

Sanat Cafe

Özel graffiti dersi aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanat ve resim yeteneklerini iyi bir eğitimle ortaya koymak isteyen kursiyerlerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri mükemmel alanlar yaratıyoruz. Özel graffiti eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin sanatla iç içe olduğunu görecek, özel graffiti dersi ile sınırsız bir sanat özgürlüğünün tadını çıkarırken aralarda çayınızı veya kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

bakırköy sanat cafe
özel graffiti workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin önde gelen çizerlerini, ressamlarını, sanatçılarını ve sanat eleştirmenlerini kurumumuzda ağırlıyor, sanatınızla ilgili detayları doğru kanaldan edinmenizi sağlıyoruz.

Birbirinden değerli sanatçıların workshop eğitimlerini kaçırmamanız adına Resim Akademi’de buluşmamızın vakti geldi! Böylelikle hem alanında usta isimlerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini dinleme şansına erişebilecek hem de workshop etkinlikleriyle sanatın içine dalabileceksiniz. Bir fikrin duvara yansıtılmasını önemseyen sanatınız hakkında merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilir, eğlencenin içine profesyonellerle adım atabilirsiniz!

Alanının en başarılı isimlerinin deneyimlerini dinlemek, merak ettiklerinizi öğrenmek için workshoplarımızda yer alın!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel graffiti eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin eğlenceli dünyasına siz de ortak olun!

Özel Graffiti Kursu Detaylı Eğitim Programı

Eğlenceli bir sokak sanatını özel graffiti kursu alarak ortaya koymaya ne dersiniz? Yeteneklerinizle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakmadan önce detaylı özel graffiti eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak hoş bir sanat ortamında profesyonel graffiti eğitmenlerinden özel graffiti kursu almaya başlayın!

Özel graffiti kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Görsel farkındalığınız gelişecek.
 • Modern sanat dallarından birini tanıyacaksınız.
 • Yepyeni bir hobi geliştireceksiniz.
 • Sanatla yaşam arasında kuvvetli bir ilişki kuracaksınız.
 • Stres seviyelerinizi düzenleyecek bir eğitim alacaksınız.
 • Özgüven kazanacaksınız.
 • Hip Hop kültürünün görsel yönünü keşfedeceksiniz.
 • Problemlere çözme becerisi edinirsiniz.
 • Eleştirel bakış açısı kazanırsınız.

Özel graffiti kursu programımızın ilk ayında sokak sanatının temellerini öğrenecek, Hip Hop kültürüyle tanışacağız! 1. Ay Özel Graffiti Kursu Programı:
 • Graffiti Nedir?
 • Graffitinin Tarihçesi
 • Görsel Sanatlarda Aktivizm
 • Sokak Sanatı ve Hip Hop
 • Graffitinin Hip Hop Kültüründeki Yeri ve Önemi
 • Graffitinin Temellerine Giriş
 • Graffiti İçin Kullanılan Malzemeler
 • Sprey Boyalar ve Özellikleri
 • Graffitide Harfler
 • Graffitide Köprüler
 • Graffitide Askılar
 • Graffitide Işık ve Gölgelendirme
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
Özel graffiti dersleri ile geçen ilk ayın sonunda Hip Hop kültürünü yakından tanıyacak, kendi taginizi atmaya başlayacaksınız!

2. ay özel graffiti dersleri ile tekniğimizi geliştirecek, kendi graffiti stilimizi bulmaya çalışacağız. Spreylerinizi hazırlayın! 2. Ay Özel Graffiti Kursu Programı:
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
 • Kontrast ve Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri ve Flow
 • Çizim Teknikleri
 • Makro ve Mikro Çerçeveler
 • Pacing ve Slicing Teknikleri
 • İleri Harf Çalışmaları
 • Boşlukların Kullanımı
 • Çerçeveleme
 • Üç Boyutluluk ve Gölgelendirme
 • Graffitide Dinamizm ve Hareket
Özel graffiti eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer hobi kursları ve teknik eğitimlerimizde ağırlıyoruz.

Özel Graffiti Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Çizim yeteneklerinizi sokak sanatıyla ortaya koymak istiyor, graffiti çalışmalarının tekniğini bilmiyorsanız özel graffiti kursları ile kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz. Harekete geçmeye karar verip sprey boyalarınızı elinize aldığınızda, en iyi özel graffiti kursu eğitimini sizin için sunuyoruz!

Özel Graffiti Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Graffiti Kursu Programı

Kaliteli bir sanat okulunda özel graffiti eğitimleri ile harikalar yaratmanın zevkini yaşamak isteyen öğrencilerimiz için kaliteli bir program hazırladık. Kapsamlı bir özel graffiti kursu ile deneyim geliştirin!

Kendinizi sınırlandırmadan, özgürce sanat yapabilmeniz için düzenlediğimiz özel graffiti kursu eğitim programımızı yaşınıza, seviyenize, ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz ve eğitimin süresini bu beklentilere göre düzenleyerek 8 haftalık ve toplamda 24 saatlik bir programla özel graffiti dersleri veriyoruz. Uygulama ağırlıklı eğitim programıyla birlikte graffiti yeteneklerinizi pratik etmenizi; basit graffiti egzersizlerinden üç boyutlu çalışmaya, gölgelendirme tekniklerinden dinamizm ve harekete kadar tüm graffiti konularına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Modern bir sanat dalının ruhunuza iyi geldiğini keşfedecek, deneyimlerinizi çoğaltacak, özel graffiti eğitimleri ile kendinize ve sanatınıza değer katacaksınız!

“Hakkında söyleyecek kelime bulamadığım, başka hiçbir şekilde ifade edemeyeceğim şeyleri, renkler ve şekiller ile ifade edebileceğimi farkettim.” - Georgia O’Keeffe

özel graffiti kursları

Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi eğitimlerimizin tümünde sertifika veriyor, öğrencilerimizin yetkinliklerini belgeliyoruz. Özel graffiti kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı graffiti kursu sertifikası eğitiminizi belgeler niteliktedir. Ayrıca MEB onaylı sertifika programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki, Resim Akademi’den alınan eğitimlerde tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Dersini kaçıran öğrencilerimizin katılım sağlayamadıkları özel graffiti dersini farklı sınıf veya şubemizde telafi etmelerini sağlıyoruz.

Özel graffiti kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında uzmanlıklara sahip, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından, çizerlerinden, tasarımcılarından, ressamlarından veya akademisyenlerinden oluşuyor.

Resim Akademi olarak özel graffiti eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, ilerlemelerini izleyerek, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve eğitimden beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Özel graffiti kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Özel graffiti kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına göre değişiyor. Beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve özel graffiti kursu ücretleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resim Akademi özel graffiti kursu eğitimlerimizi verdiğimiz merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Resim Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel graffiti dersi almak isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir. Dolayısıyla yaş sınırı bulunmuyor. Özel graffiti kursları yaş gruplarına ve seviyelere göre planlanarak açılıyor, her öğrencinin verimli bir eğitim alması sağlanıyor.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel graffiti kursu fiyatları

Özel Graffiti Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Graffiti Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sokakların sanatla donatılmasına karşı büyük bir ilgi mi duyuyorsunuz? Sizin gibi birçok öğrenci de bu ilgileri sonucunda özel graffiti eğitimi aldı ve diğer eğitimlerimizden de yararlanmayı sürdürdü! El becerilerinizi artırmak, sanata yatkınlık kazanmak ve gelişim göstermek isterseniz, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kursları inceleyebilirsiniz!

Özel Graffiti Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Graffiti kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel graffiti kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel graffiti kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel graffiti kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Özel graffiti kursu programlarıyla yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

144

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 720 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77