Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Modaya Yön Veren Siz Olun!

Bu Yılın Modasını Siz Belirleyin...

Hayal gücünüz kariyerinizi şekillendirecek kadar geniş mi? Peki, özel moda ve tekstil tasarımı kursu ile modaya yön veren bir tasarımcı olmaya ne dersiniz?

Özel moda ve tekstil tasarım kursları ile yeteneklerinizi profesyonel düzeye taşıyacak, hayal gücünüzle kariyeriniz için ihtiyacınız olan mesleki birikime sahip olacaksınız! Eğlenceli olduğu kadar doyurucu bir özel moda ve tekstil tasarım kurs programına hazır olun! Türkiye’nin en iyi sanat okulunda modanın ve tasarımın dinamiklerini öğrenin...

Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımızı çizim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak, iş dünyasına adım atmak ve üniversitelerin moda tasarım bölümlerine hazırlanmak isteyen tasarım meraklılarına özel olarak planladık!

Her yıl özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel moda tasarımı ve tekstil kursu

Tüm Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 60 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımızda sizlere 24 hafta 60 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınızın tümünde yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Temel çizim ve tasarım dersleriyle başladığımız derslerimizde özel moda ve tekstil tasarımı için gerekli araç ve yazılımlar, obje tasarımı, geometrik alanlar, koleksiyon oluşturma, projelendirme, renk ve biçim ilişkileri, üç boyutlu tasarım gibi pek çok konuya odaklanıyor, mesleğiniz için gerekli tüm becerileri kazanımlarınız arasına eklemenize olanak tanıyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Resim Akademi

Moda konusunda seçkin bir zevkiniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Çok gizli moda sırlarınız var ve özel çizimler yaptığınız bir defteriniz mi var? Öyleyse sizi, hayallerinizdeki mesleğe kavuşturacak eğitim için Resim Akademi’ye gelin. Uygulama ağırlıklı, ilgi alanlarınız ve becerileriniz esas alınarak düzenlenen özel moda ve tekstil tasarımı eğitimlerine katılın!

özel moda ve tekstil tasarımı kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel moda ve tekstil tasarımı kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel moda ve tekstil tasarımı kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı özel moda ve tekstil tasarımı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi

Hayatınıza Yeni Bir Boyut Kazandırın!

Çocukluğunuzdan beri çizim yapmayı seviyor, kendinizi resim yaparken mutlu hissediyorsanız özel moda ve tekstil tasarımı kursu tam size göre!

Tutkularınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz! Resim Akademi’nin alanında uzman eğitmenleriyle birlikte moda ve tasarım konusundaki bilgi ve becerilerinizi geliştirebileceğiniz, yaşamınıza yeni bir soluk getirebileceğiniz ve sonrasında daha mutlu olacağınız bir işi yapabileceğiniz özel moda ve tekstil tasarım kursuna katılın, geleceğin en başarılı, yıldız tasarımcısı siz olun!

Zanaatınızda uzman olmak, mükemmel seviyeye ulaşmak ve yepyeni kariyer planları yapmak için özel moda ve tekstil tasarım eğitimlerine katılın!

İş Hayatınızda Birtakım Değişiklikler Olsun İstemez misiniz?

İşinizden mi sıkıldınız? Uzun zamandır sevmediğiniz bir işte kendinizi hapis kalmış gibi mi hissediyorsunuz? Değişimin zamanı geldi!

Yaşamın sıkıcılığından sıyrılamıyor musunuz? Bu durum giderek daha stresli ve mutsuz hissetmenize mi neden oluyor? Hayattaki amacınızı mı kaybettiniz? Hiç endişelenmeyin, bir çözüm var! Resim Akademi’de ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış özel moda ve tekstil tasarımı kursları ile kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en aktif sanat okulundan eğlenceli aktiviteler ve uygulamalarla yeteneklerinizi keşfedecek, hayata baştan başlayacaksınız!

özel moda ve tekstil tasarımı eğitimleri
özel moda ve tekstil tasarımı dersi

Mesleğiniz Sizi Tatmin Etmiyor mu?

En büyük hayaliniz, moda tasarımcısı olmak mıydı? Halihazırda hiç de sevmediğiniz ve memnun olmadığınız bir iş yapıyorsanız Resim Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirmenin şimdi tam zamanı!

Yaşamın sıkıcılığından sıyrılabileceğiniz, işinize büyük bir hevesle gideceğiniz ve kendiniz için yepyeni bir yaşam döngüsü başlatabileceğiniz özel moda ve tekstil tasarımı kursları ile hayatınızı, hayallerinize göre şekillendireceksiniz! Tamamen size, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre tasarlanan kurslarla kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulacaksınız.

Türkiye’nin en aktif sanat okulundan eğlenceli aktiviteler ve uygulamalarla yeteneklerinizi keşfedecek, hayata baştan başlayacaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Eğer doğru bir eğitim alırsanız oldukça yaratıcı ve üretken bir moda tasarımcısı olacağınıza mı inanıyorsunuz? Sizi moda endüstrisine en iyi şekilde hazırlayacak Resim Akademi’nin özel moda ve tekstil tasarımı kurslarına katılmaya ne dersiniz? Bu fikir kulağınıza hoş geldiyse hem özel moda ve tekstil tasarımı eğitimimiz hakkında bilgi alın hem de kurumumuzda bir kahvemizi için!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel moda ve tekstil tasarımı dersleri veriyoruz.

özel moda ve tekstil tasarımı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel moda ve tekstil tasarımı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel moda ve tekstil tasarımı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursları ile İlham Veren Tasarımlara İmzanızı Atın!

Tekstil ve moda tasarımı konusunda son derece heyecanlı ve yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız var olan potansiyelinizi, Resim Akademi’de başarılı bir eğitimle buluşturarak deneyim kazanın! Moda endüstrisine sağlam temellerle atılıp kısa sürede ülkenin en ünlü modacılarından biri olun. Haydi, gelin ve sizi profesyonelliğe taşıyacak özel moda ve tekstil eğitimleri hakkında bilgi alın.

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
özel moda tekstil tasarım eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşın.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
moda tasarım kursu

İlham Verin!

Moda tasarım konusundaki yeteneklerinizi, özel moda ve tekstil tasarımı kursuyla açığa çıkarın, birbirinden yaratıcı tasarımlar yapın!

Kayıt Ol »

Amacınızı Bulun!

Eskimiş kıyafetlerinizi kesip biçip yeni tasarımlar mı yapıyorsunuz? Doğru bir kurumda, başarılı bir eğitim alın, kendinize hedefler belirleyin!

meb ruhsatlı moda ve tekstil tasarımı kursu

MEB Ruhsatlı Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Zengin tasarım fikirlerine sahip olan ve moda alanında önemli kazanımlar sağlamak isteyen öğrencilerimizin hayallerini ve vaktini çalmıyor, kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel moda ve tekstil tasarımı kursu olarak ekipman ve eğitim gereçlerinden acil çıkışlara, derslik büyüklüklerimizden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuda öğrencilerimizin güvenliğine, huzuruna ve doğru bir eğitim almasına önem veriyoruz.

Özel moda ve tekstil tasarımı kursumuzu MEB standartlarının tamamına uygun bir şekilde, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle birlikte sunuyoruz.

MEB ruhsatlı olmayan merdiven altı kurumların karşısında durarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor; imkanlarımızı ve eğitimlerimizi geliştirmeye, öğrencilerimize her daim en iyisini vermeye devam ediyoruz.

Uygulamalı Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Trendleri takip eden, moda ve tekstil tasarımı konusunda dinamik ve heyecan verici projeleri olan herkese, uygulama ağırlıklı özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi veriyoruz.

Atölyelerimizde moda konusundaki becerilerinizi geliştirebilmeniz ve daha iyi hale gelebilmeniz için her türlü teknolojik ve teknik ekipmanı bulundurmaya özen gösteriyor, derslerimizi yaparak öğrenme metoduna uygun bir şekilde işliyoruz.

Özel moda ve tekstil tasarımı kursunda; hazır giyimde sık kullanılan tasarım teknikleri, fonksiyonel figür uygulamaları, hareket derinliği, özgün silüet çizimleri ve trend alıştırmaları gibi pek çok konuyu pratik ağırlıklı olarak işliyoruz.

Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendiği özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi sistemimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve bu sayede onları, her geçen gün yenilenen moda sektörüne daha iyi hazırlıyoruz.

moda tasarım eğitimi
özel moda ve tekstil tasarımı

Uluslararası Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Eğitimi Standardı

Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, el becerilerinin ve gelişimlerinin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla tamamen kişiye özel moda ve tekstil tasarımı eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel moda ve tekstil tasarımı eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve yeteneğini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz özel moda ve tekstil tasarımı kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Özel moda ve tekstil tasarımı eğitiminde; öğrencimizi dünya çapında ünlü moda okullarının ders müfredatlarında verilen bilgilerle destekliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çizim konusunda doğal bir yeteneğe sahip olan ve bu yeteneklerine yenilerini de eklemeyi planlayanlar için özel moda ve tekstil tasarım kurslarından sonra da destekleyici eğitimler öneriyoruz.

Teknik resim ve güzel sanatlara hazırlık eğitimleri gibi öğrencimizi tam manasıyla donanımlı hale getirecek, içindeki modacıyı ve tasarım aşığını açığa çıkarmasını sağlayacak konularda eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyor; uzmanlaşmak istediği branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Üniversiteye hazırlandıkları süreçte kendilerini daha donanımlı hissedebilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, rekabetçi moda piyasasında başarılı olabilmeleri için rehberlik ediyoruz.

özel moda ve tekstil tasarım eğitimi
özel moda tekstil tasarımı kursu

Eğitim Sonrası Destek

Özel moda ve tekstil tasarımı kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan, moda endüstrisi ile ilgili merak ettikleri olan öğrencilerimize destek oluyoruz.

Resim Akademi olarak sadece özel moda ve tekstil tasarımı kursu süresince değil; mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Zengin tasarımları ile fark yaratmak isteyen kursiyerlerimize özel moda ve tekstil tasarımı kursu dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Ülke hatta dünya çapında ün salan modacı ve tasarımcılardan biri olabilmeniz için Resim Akademi ailesinin desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Moda Tasarımında Çığır Açın!

Özel moda ve tekstil tasarımı derslerinde öğrendiğiniz bilgileri kullanın, ünlü bir modacı olun!

Stil Yaratın!

Olağanüstü tasarımlar yapın, geçmişten günümüze moda piyasasının altını üstüne getirin!

Sektörünüzü Yenileyin!

Sıra dışı çizgiler ve özgün tasarımlar benim işim diyorsanız moda endüstrisine yeni heyecanlar katın!

özel moda ve tekstil tasarımı kursu mezunları

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize modanın, tekstil tasarımının ve stil yaratmanın teknik ve pratik yönlerini aktardık.

Tam donanımlı özel moda ve tekstil tasarımı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz ve bilgili eğitmenlerimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre planlanan özel moda ve tekstil tasarımı kurslarında klişelerden uzak, özgün tasarımlar yapmanın sırrını paylaştık.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Moda tutkunuzu ve portföyünüzü geliştirebileceğiniz özel moda ve tekstil eğitimleri ile her zaman yanınızdayız.

Özel moda ve tekstil tasarımı kursları dışında çocuk, genç ve yetişkinlere özel hobi atölyeleri, sulu boya, yağlı boya, akrilik, ebru, ahşap boyama gibi farklı alanlardan hobi eğitimine ek olarak dijital illüstrasyon, karakter tasarımı, animasyon-çizgi film, grafik tasarım, heykel, dijital çizim kursları gibi konulara yönelik teknik eğitimler, workshoplar, konservatuvara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla farklı hedefleri olan tüm kursiyerlerimize destek oluyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana resim ve sanat sevgisini aşılıyor, hayallerinize giden yolu birlikte inşa ediyoruz.

moda ve tekstil tasarımı dersleri
sosyal etkinlikler özel moda ve tekstil tasarımı kursu

Sosyal Etkinlikler

Resim Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyal, keyifli ve capcanlı bir özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi yaratıyoruz.

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslara katılan arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; resim sanatının duayenleriyle seminerler, resim sergisi ve müze gezileri, sanatseverlerle usta sanatçıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyor; öğrencilerimizin hem dinlenmesini hem öğrenmesini hem de eğlenmesini sağlıyoruz.

Moda endüstrisine en donanımlı şekilde girmenizi sağlarken aynı zamanda da huzurlu ve eğlenceli bir atmosferde vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Sanatın en güzel hallerini yansıtan Sanat Cafe’mizde özel moda ve tekstil tasarımı kursu ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçiriyor, özel moda ve tekstil tasarımı derslerini öğrencilerimiz için olabildiğince keyifli hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin yalnızca moda endüstrisini tanıdıkları ve tekstil tasarımı hakkındaki detayları öğrendikleri bir kurum olmanın dışında kişisel gelişimlerini destekledikleri, keyif kahvelerini yudumladıkları, keyifli vakit geçirdikleri bir ortam haline dönüştürüyoruz.

Sanat dolu bir ortamda, modaya nasıl yön verebileceğinizi öğrenmenizi sağlıyor; sizi, önemini hiçbir zaman yitirmeyen bir endüstriye hazırlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
moda tekstil tasarımı workshop

Duayenlerden Workshoplar

En ünlü modacılar, tasarımcılar, terziler ve tekstilcilerle bir araya geliyor, eğitimlerimizin içeriğini daha da geliştirebilmek adına keyifli workshoplar düzenliyoruz.

Moda sektörüyle ilgili bilinmeyenleri öğrenebilmeniz, usta isimlerden pratik bilgiler alabilmeniz için önemli fırsatlar oluşturuyor, ayrıntılara değiniyoruz.

Öğrencilerimizin, profesyonel isimlerden ve tasarımlarından ilham almalarını sağlıyor, kariyerinizi şekillendirebilmeniz için çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz.

En ünlü hazır giyim markalarının tasarımcılarıyla buluşuyor, tasarımda başarıya ulaşmanın yolunu keşfetmenizi sağlıyoruz. Yıllarını en ünlü isimlere giyim tasarımları yapmakla geçiren ustalardan hayatın her alanında kullanılabilecek bilgiler ediniyor, genel kazanımlarınızı artırıyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Moda tasarımı yapmayı yaşamı için bir tutku haline getiren, üniversitede moda tasarımı okumayı planlayan ya da en büyük hayali tekstil tasarımcılığı olanlara, kapsamlı ve dopdolu bir özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi veriyoruz. Siz de özel moda ve tekstil tasarımı kurslarının detaylı eğitim programını inceleyin, erken kayıt avantajını yakalayın.

Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimlerine katıldıktan sonra;
 • Çizim yeteneğinizi geliştirecek,
 • Çok yönlü düşünmeyi öğrenecek,
 • Özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmaya başlayacak,
 • Farklı tasarım tekniklerini öğrenecek,
 • Moda endüstrisine yeni bir soluk getirecek,
 • En ünlü markalarla iş birliği yapabilecek,
 • Görsel algılama becerilerinizi geliştireceksiniz.

Gelin önce moda dünyasını daha yakından tanıyalım! Özel moda ve tekstil tasarımı kursu yolculuğumuza moda sektörünü analiz ederek başlıyoruz! Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi 1. ay programımızda;
 • Moda Kavramı
 • Moda Sektörüne Genel Bakış
 • Hazır Giyim Markaları
 • Hazır Giyimde Sık Kullanılan Tasarım Teknikleri
 • Giyim Endüstrisinin Yapısı
 • Koleksiyon Oluşturmaya Giriş
 • Trend Araştırmaları
 • Temel Tasarım Egzersizleri
 • Renk ve Biçim İlişkileri
 • Hikaye Panosu ve Renk Panosu Oluşturma Çalıştırmaları
Özel moda ve tekstil tasarımı denince akla gelen ilk isim olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Dolu dolu özel moda ve tekstil tasarımı dersleri bizi bekliyor!

Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımızın 2. ayında moda tarihinden örnekleri inceleyecek, farklı giyim kültürlerine göz atacağız! 2. ay özel moda ve tekstil eğitimi programımızda;
 • Modanın Tarihsel Gelişimi
 • Antik Dünyada Giyim
 • Modern Dünyada Giyim
 • Giyim ve Sosyal Kimlik
 • Giyim Endüstrisinin Globalleşmesi
 • Modern Modada Trendler
 • Moda Döngüsü
 • Trend ve Stil Analizi
 • Trend Oluşumunda Alt Kültürlerin Etkisi
 • Modada Esin Kaynakları
 • Moda Başkentleri ve Stilleri
Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri dersleri ile geçen 2 ayın sonunda moda dünyasının dinamiklerini kavrayacak, kariyerimizi sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz!

Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımız tüm hızıyla sürüyor. Artık çizim tekniğimizi geliştiriyor, trendi biz belirliyoruz! Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi programımızın 3 ve 4. ayında;
 • Yön ve Çizgi Çalışmaları
 • Hareketli Figür Uygulamaları
 • Fonksiyonel Figür Uygulamaları
 • Hareket Derinliği
 • Çizgi ve Leke Değerleri
 • Vücut Detay Çizimleri
 • Modelden El ve Ayak Çizimleri
 • El Ayak Duruş Stillerine Göre Çizim Çalışmaları
 • Modelden Portre Çizimleri
 • Özgün Silüet Çizimleri
 • Figür İnceltme – Uzatma ve Haraketlendirme Çalışmaları
Fenomen bir tasarımcı olmaya hazırlanın! Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri ile sizi geleceğe hazırlıyoruz!

Artık tekstil dünyasında kullanılan teknolojileri tanımanın zamanı geldi! Özel moda ve tekstil tasarımı kursu yolculuğumuz daha zorlu uygulamalarla devam ediyor. Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri ile bu ay;
 • Özgün Silüet Çizimleri
 • Eskiz Çizim Çalışmaları
 • Taslak Defteri Hazırlama
 • Tekstil Teknolojisini Tanıma
 • Doğal ve Sentetik Lifler
 • Kumaş Türleri
 • Boya – Baskı ve Apare İşlemleri
 • Kalıp Teknikleri
 • Giyimde Ölçülendirme
 • Temel Kalıp Bilgisi
 • Temel Etek Kalıpı Hazırlama
 • Temel Etek Şablon Çizimi
 • Serileme
 • Kendi tasarımlarınıza hayat vermek nasıl bir his? Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri ile kariyerinize başlamadan deneyim kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

  Stüdyo uygulamalarına geçmeye ne dersiniz? Özel moda ve tekstil tasarımı kursları ile profesyonel dünyaya tam anlamıyla hazır olacaksınız! Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımızın son ayında;
  • Stüdyo Uygulama Çalışmaları
  • Çizgi Kalitesi
  • Ton ve Şekil Farkındalığı
  • Renk Teorisi
  • Portfolyo Hazırlama Çalışmaları
  • Beden Kalıbı Çalışmaları
  • Pens Kaydırma
  • Yaka Çalışmaları
  • Kapanma Payları
  • Pens ve Kup Dikişleri
  • Kol ve Manşetler
  • Yaka ve Pat Dikişleri
  • Photoshop Uygulamaları
  • Teknik Çizimleri Renklendirme
  • Illustrator Uygulamaları
  • Katmanların Uygulanması
  • Metin Araçları ile Çalışma
  • Resim Modları
  • Filtreleme
  • Vektörel ve Piksel Çalışmalar
  Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu programımızda sizlere 24 hafta 60 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınızın tümünde yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Temel çizim ve tasarım dersleriyle başladığımız derslerimizde özel moda ve tekstil tasarımı için gerekli araç ve yazılımlar, obje tasarımı, geometrik alanlar, koleksiyon oluşturma, projelendirme, renk ve biçim ilişkileri, üç boyutlu tasarım gibi pek çok konuya odaklanıyor, mesleğiniz için gerekli tüm becerileri kazanımlarınız arasına eklemenize olanak tanıyoruz.

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Programı - 150’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu ile yeteneklerini, eskiz defterlerinde saklı tutmayı bıracak ve uzman eğitmenlerle birlikte gelişiminizi destekleyeceksiniz.

  Özel moda ve tekstil tasarımı dersleri; toplamda 6 ay olarak planlanmaktadır. Özel moda ve tekstil tasarımı dersinde; Kalıp Teknikleri, Giyimde Ölçülendirme, Temel Kalıp Bilgisi, Yön ve Çizgi Çalışmaları, Hareketli Figür Uygulamaları, Eskiz Çizim Çalışmaları ve Taslak Defteri Hazırlama gibi konular üzerinde durulmaktadır.

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu, öğrencilerin sektörde temellerini sağlam atmış biri olarak tanınmaları, önemli hazır giyim markaları ile iş birliği yapmaları ve işlerinde iddialı olmaları hazırlanmaktadır.

  "İyi bir kıyafet yaratmanın anahtarı kendin olmaktır. Trendlere boyun eğme! Modanın sana hükmetmesine izin verme, sadece kim olduğuna, giyim tarzın ve yaşama biçiminle neyi ifade etmek istediğine karar ver!" -Gianni Versace

  özel moda ve tekstil tasarımı kursu

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifika veriyoruz.

  MEB sertifikalı bir kurs olarak özel moda ve tekstil tasarımı eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencimiz için ortak bir şekilde belirlediğimiz program dahilinde telafi ders işliyoruz.

  Özel moda ve tekstil tasarımı eğitimlerini; alanında bilgi ve deneyim sahibi güzel sanatlar bölümü mezunu, akademisyen, sanatçı ve ressamlar vermektedir.

  Resim Akademi olarak özel moda ve tekstil tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, özel moda ve tekstil tasarımı kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel moda ve tekstil tasarımı kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel moda ve tekstil tasarımı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alması gerektiğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

  Resim Akademi özel moda ve tekstil tasarımı kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursumuzda yaş sınırı yoktur. Kariyer planlarını moda sektörü üzerine yapan herkes katılabilir.

  Eğitim Danışmanına Sor

  resim akademi iletişim
  özel moda ve tekstil tasarımı kursu fiyatları

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Fırsatı!

  Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

  Hemen Kayıt Olun

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

  Tasarım tutkunuzu bir adım ileri taşımak istemez misiniz? Moda sektöründeki becerilerinizi geliştirdikten sonra öğrencilerimizin eğitim aldığı diğer kurslara göz atmaya ne dersiniz? Siz de gelişiminize ara vermeyin!

  Özel Moda ve Tekstil Tasarımı Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

  Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

  Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

  Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

  Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  15+

  Yıllık Deneyim

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

  6+

  Kurs Merkezi

  İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel moda ve tekstil tasarımı kursu şubeleri.

  %98

  Öğrenci Memnuniyeti

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

  150+

  Mezun Öğrenci

  Özel moda ve tekstil tasarımı kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

  Öğrenci Yorumları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  136

  kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

  Bu kursu toplam 680 kişi satın aldı.
  Bilgi Al
  Bilgi Al +90 (850) 532 18 77