Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Hayal Gücümüzü Dünyaya İşliyoruz!

Hayata Sanatla Renk Katmayı Öğrenin…

Yaratıcılığınızı dünyayı güzelleştirmek için kullanmak, yaşam ve çalışma alanlarını sanatla süslemek istemez misiniz? Özel seramik ve cam tasarım kursu programımıza göz atın…

Özel seramik ve cam tasarım kursu ile hayal gücünüzün sınırlarını görecek, imgesel tasarım çalışmaları yaparak kendinizi sanatla ifade etmeyi öğrenecek, eğlenceli uygulamalarla sanatınızın sırlarınızı keşfedeceksiniz! Türkiye’nin en iyi resim okulu Resim Akademi’de hayatınızı değiştirecek ayrıcalıklı bir eğitim programına hazır olun!

Özel seramik ve cam tasarım kursu programımızı el becerilerini geliştirmek, yeteneklerini profesyonel seviyeye taşımak ve hobisini mesleği haline getirmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık!

Her yıl özel seramik ve cam tasarım eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel seramik ve cam tasarım kursu

Tüm Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 30 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel seramik ve cam tasarım kursu programıyla sizlere 12 hafta 30 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Seramik ve cam tasarım sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde çizim ve tasarım becerilerimizi geliştiriyor, farklı boya türleriyle sanatımızı icra etmeyi öğreniyoruz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Resim Akademi

Sağlık, konaklama endüstrisi, mimari mekanlar ve ev dekorasyonunda kullanılan seramik ve camların tasarımcısı neden siz olmayasınız? Siz de bu tarz sanatsal konularda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel seramik ve cam tasarım kursuna gelin!

özel seramik ve cam tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta tasarımcıları arasında yer alan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden özel seramik ve cam tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel seramik ve cam tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel seramik ve cam tasarım dersleri ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
özel seramik ve cam tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanmanızı sağlayacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen, kurum onaylı sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel seramik ve cam tasarım eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel seramik ve cam tasarım eğitimi

Hayatınızda Bir Değişiklik Yapmaya Ne Dersiniz?

İş ve ev arasında devam eden monoton yaşam döngüsünden sıkıldınız mı? Kendinize hiç zaman ayıramıyor oluşunuz, belki de sizi rahatsız etmeye başlamıştır ne dersiniz? Aslında tüm bunlardan kurtulmanın bir yolu var!

Hayatınıza yeni bir renk katmak, yeni bir hobi edinmek, kendinize daha fazla vakit ayırmak mı istiyorsunuz? Aklınızda mesleğinizi değiştirmek ya da hobinizi, meslek haline getirmek mi var? Ya da üniversitelerin tasarım bölümleri için mi hazırlanıyorsunuz? Özel seramik ve cam tasarım kursları size aradığınız her şeyi sunuyor!

Gerçek bir sanat merkezinde kendinize sanatın büyüleyici aynasında yeniden bakanın, potansiyelinizi keşfedin, hayatınızı değiştirin…

Zihninizi Dağıtmanın Tam Zamanı!

Sürekli yoğun bir temponun içerisinde, sinir ve stresle bir arada, kendinizi yıprattığınızı fark ettiyseniz keyifli bir hobi kursu ile rahatlamanın zamanı çoktan gelmiş demektir.

Üstelik bu eğitim, tamamen size özel olarak planlanıyor ve işlerinizi asla aksatmıyor! Boş vakitlerinizde sanatsal faaliyetler içerisinde bulunarak sizleri sakinleştiriyor ve günlük yaşamınız için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonunuzu sağlıyor. İster yalnızca yeni bir hobi edinin, isterseniz özel seramik ve cam tasarım kursu ile yeni bir kariyere yelken açın.

Size özel olarak planlanan gün ve saatte, beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış özel seramik ve cam tasarım kursları ile sanata ve kendinize vakit ayırın!

özel seramik ve cam tasarım eğitimleri
özel seramik ve cam tasarım dersi

Sanatsız Bir Yaşamı Asla Düşünmeyin!

Hayat yalnızca sıkıcı iş toplantılarından, günlük sorumluluklardan, projelerden, ödevlerden ve sınavlardan ibaret değil!

Sanat, size kendinizi iyi hissettirecek, kültürel ve kişisel olarak gelişmenizi sağlayacak önemli bir güç. Hayal gücünüzü genişleten, yaratıcılığınızı artıran ve dünyayı daha iyi anlamlandırmanızı sağlayan bir faktör de aynı zamanda! Peki, siz hayatınızda sanata dair neler yapıyorsunuz? Bu konuda yaşamınızda önemli eksiklikler olduğunu fark ediyorsanız hemen Resim Akademi’ye gelin!

Resim Akademi’nin özel seramik ve cam tasarım kursunda, usta eğitmenlerden sizleri mental olarak rahatlatacak ve sanatla buluşmanızı sağlayacak eğitimler alın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaşamınızda köklü bir yeniliğe gitme kararı aldınız ve ilk değişikliğinizi faydalı bir hobi edinmek olarak mı belirlediniz? Öyleyse size güzel bir haberimiz var! Resim Akademi’nin keyifli atmosferini yakından görün, hem alacağınız özel seramik ve cam tasarım kursunun detaylarını öğrenin hem de bir kahvemizi için…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel seramik ve cam tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel seramik ve cam tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel seramik ve cam tasarım dersleri veriyoruz.

özel seramik ve cam tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel seramik ve cam tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştirerek sizi sanat dünyasıyla buluşturuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel seramik ve cam tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursları ile Sanatınızın Sırlarını Öğrenin, Tutkunuzdan Vazgeçmeyin!

Seramik yapımını ve cam tasarımını büyük bir ilgi ve hayranlıkla izliyor, siz de o sanatçılar gibi güzel eserler mi yaratmak istiyorsunuz? Hem dekoratif bir aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz hem de bu yeteneğinizi geliştirerek önemli kazançlar elde edebileceğiniz özel seramik ve cam tasarım kurslarında her şey, tamamen size odaklanıyor ve size göre planlanıyor!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi özel seramik ve cam kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel seramik ve cam tasarım eğitimi programını belirleyelim, ders planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel seramik ve cam tasarım dersleri

Yeni Bir Hobi Edinin!

Zaman zaman stresli dönemleriniz olabilir. Bu tempodan kurtulmanızın en iyi yolu, özel seramik ve cam tasarım kursu ile rahatlamak, hemen deneyin!

Kayıt Ol »

Ellerinizle Harikalar Yaratın!

Bir avuç çamurdan mükemmel sanat eserleri yaratın, hem yetenekleriniz hem de yaratıcı zekanızla herkesi kendinize hayran bırakın!

meb ruhsatlı özel seramik ve cam tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Özel seramik ve cam tasarım eğitimleri dahil olmak üzere verdiğimiz tüm eğitimlerde kalitemizi, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarıyla gösteriyor; kaçak ve merdiven altı kurumların öğrencilerin geleceğiyle oynamasına karşı çıkıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel seramik ve cam tasarım kursu olarak bireysel eğitimlere katılan her bir öğrencimizin alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almasını sağlıyor; güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde özel seramik ve cam tasarım dersleri veriyoruz.

Bireysel olarak verdiğimiz tüm eğitimler gibi özel seramik ve cam tasarım kurslarında da Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun dersler işliyor, eğitimlerimizi kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel olarak planlıyoruz.

Resim Akademi ailesi olarak kalitemizi, konforumuzu, ekipman çeşitliliğimizi ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyor, özel seramik ve cam tasarım kurslarına katılarak keyifli bir hobi edinmek isteyen kursiyerlerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Uygulamalı Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu

Her günü birbirinin aynısı olanlar ve yaşamında farklılığa ihtiyaç duyanlar için tamamen uygulama ağırlıklı bir özel seramik ve cam tasarım dersi veriyoruz.

Teorik eğitimin özellikle söz konusu sanat dallarında olduğu kalıcı olmadığını biliyor, bu yüzden başta özel seramik ve cam tasarım kursu olmak üzere tüm eğitimlerimizi pratik olarak veriyoruz. Atölyelerimizde özel seramik ve cam tasarım eğitimi alan öğrencilerimize; temel çizim teknikleri, cama desen hazırlama, çizgi ve ton çalışmaları, işleme teknikleri ve özel tasarımlar gibi konularda uygulamalı dersler işliyoruz.

Öğrencilerimizin her biri için derslerin keyifli geçmesini sağlıyor, onlara eğlenceli ve sanat dolu bir atmosfer sağlıyoruz!

uygulamalı özel seramik ve cam tasarım kursu
özel seramik ve cam tasarım kursları

Uluslararası Özel Seramik ve Cam Tasarım Eğitimleri Standardı

Özel seramik ve cam tasarım eğitimlerine katılan her öğrencimizin öğrenme hızının, becerisinin ve gelişiminin farklı olduğunu biliyor, bu amaçla standart bir eğitim programı uygulamak yerine kişiye özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel seramik ve cam tasarım eğitiminde kursiyerlerimizin öğrenme hızını, bilgisini ve becerisini göz ardı etmiyor, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz özel seramik ve cam tasarım kursumuzda, Milli Eğitim Bakanlığının sunmuş olduğu kriterlere ek olarak uluslararası standartları da gözetiyoruz.

Eğitmenlerimizin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine, eğitim salonlarımızın konforundan araç gereç donanımına kadar her noktaya dikkat ediyoruz. Keyif dolu bir ortamda özel seramik ve cam tasarım eğitimi alabilmeniz için en iyi şartları sunmaya özen gösteriyoruz.

Hoşça vakit geçirebilmeniz, sanatsal faaliyetlerle uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini fark etmemeniz ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için Resim Akademi, sizin tam da aradığınız kurs!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Hobi olarak başladığı özel seramik ve cam tasarım kursunu bitirdikten sonra yaşamından sanatı eksik edemeyeceğini anlayan tüm öğrencilerimiz için destekleyici eğitimler öneriyoruz.

Teknik resim ve güzel sanatlara hazırlık eğitimleri gibi öğrencimizi tam manasıyla donanımlı hale getirecek, içindeki potansiyeli açığa çıkarmasını sağlayacak konularda eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyor; uzmanlaşmak istediği branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Sevdikleri işi yapmaları, yaşamlarını stresten uzak ve daha huzurlu bir şekilde geçirmeleri için kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

özel seramik ve cam tasarım dersleri
özel seramik ve cam tasarım dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel seramik ve cam tasarım kursundan sonra da hem akademik hem profesyonel olarak yönlendirmeye ihtiyaç duyan öğrencilerimize, rehberlik yapıyoruz!

Mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Becerileri ve yarattığı eserlerle öne çıkmak isteyen kursiyerlerimize özel seramik ve cam tasarım eğitimleri dışında teknik eğitimlerden güzel sanatlara ve hazırlık kurslarına kadar farklı kurslarla da destek olmayı sürdürüyoruz.

Keyif aldığınız bir işte çalışabilmeniz, hobinizi mesleğiniz haline dönüştürebilmeniz için Resim Akademi ailesi olarak destek veriyoruz.

Öğrenci Yorumları

Sanatsal Bakış Açısı Kazanın!

Özel seramik ve cam tasarım kursuna gelin, sanatla iç içe bir yaşam sürün!

Hobinizi Mesleğinize Dönüştürün!

Vakit geçirmek için başladığınız cam ve seramik tasarımı, mesleğiniz olsun!

Yeni Beceriler Kazanın!

Hayran olduğunuz cam ve seramik sanatçıları gibi yetenekleriniz olsun!

özel seramik ve cam tasarım kursu mezunları

200 Mezun Öğrenci

Bugüne dek gelişimin sonu olmadığına inanan 200’den fazla öğrenciye özel seramik ve cam tasarım eğitimi verdik ve hobi olarak başladıkları bu sanatı, meslekleri haline dönüştürdük!

Uygulamalı ve kişisel ihtiyaçlara göre planladığımız özel seramik ve cam tasarım derslerinde, Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciyi ağırladık. Öğrencilerimiz için her türlü ayrıntının üzerinde titizlikle durduk ve gelecek planları için onlarla birlikte yola çıktık.

Birbirinden yaratıcı sanat harikaları yaratmaları ve kendilerini mental olarak daha iyi hissetmeleri için keyifli ve capcanlı özel seramik ve cam tasarım kursu atmosferi yarattık.

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Okuldu, işti, hayat telaşıydı derken kendinize pek fazla zaman ayıramadığınızı fark ettiyseniz çok geç olmadan yaşamınıza yeni bir düzen getirmenizi önerebiliriz.

Özel seramik ve cam tasarım kursunu bitirdikten sonra dilerseniz dijital illüstrasyon, iç mimarlık, grafik tasarım, heykel ve dijital çizim kursları gibi teknik eğitimlere katılabilir dilerseniz de sulu boya, yağlı boya, akrilik, karakalem, ebru, ahşap boyama ve taş boyama gibi hobi eğitimleri ile hoşça vakit geçirmeye devam edebilirsiniz.

Sanatın farklı dallarına ilgi duyuyorsanız da özel seramik ve cam tasarım kursumuzda bunların yanı sıra güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitim programlarımızla geleceğinizi daha iyi şekilde planlayabilirsiniz.

seramik ve cam tasarım dersleri
sosyal etkinlikler özel seramik ve cam tasarım atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Resim Akademi’de öğrencilerimizi yalnızca seramikçilik ve cam tasarımı konusunda eğitmiyoruz, aynı zamanda onların kursumuzda keyifli vakit geçirmesini de istiyoruz!

Öğrencilerimizin özel seramik ve cam tasarım kursunda en ünlü cam sanatçıları ve seramik sanatçılarıyla buluşmasını sağlıyor; farklı el sanatları ile tanışabilmeleri için etkinlik ve organizasyonlar düzenliyoruz. Organiz ettiğimiz workshoplarda, birbirinden yetenekli sanatçılarla sanata dair keyifli sohbetler ediyoruz.

Özel seramik ve cam tasarım kursu öğrencilerimizin, diğer kurslara katılım sağlayan arkadaşlarıyla ve eğitmenleriyle kaynaşabilmesi için bowling ve satranç turnuvaları düzenliyoruz.

Sanat Cafe

Özel seramik ve cam tasarım kursu aralarında ve sonrasında rahatça soluklanabileceğiniz, sanat sohbetlerine eşlik edebileceğiniz Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Sanatın içine bir yolculuğa çıkmak isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda sosyalleşebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz. Özel seramik ve cam tasarım eğitimi dışında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilme, eğitmenlerle iletişim ve sohbet kurabilme, sosyalleşerek vakit geçirmenin tadını çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Resim Akademi’nin her köşesinde sanatı bulabilirsiniz! Eğlenirken, öğrenirken ve dinlenirken keyif almanız için gerekli olan her şey kurumumuzda!

bakırköy sanat cafe
seramik ve cam tasarım workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en başarılı seramik sanatçılarını ve cam tasarımcılarını, çömlekçiliğin usta isimlerini ve ünlü sanatçıları sizinle buluşturuyor, kendinizi geliştirebilmeniz için önemli avantajlar sunacak workshoplar düzenliyoruz.

Ortaya çıkardığı eserler ve yaratıcı tasarımları ile üne kavuşmuş isimlerden çömlekçiliğe, seramikçiliğe ve cam üflemeciliğine ilişkin püf noktaları öğreniyor, el sanatlarında uzmanlaşmanın yolunu keşfetmenizi sağlıyoruz. İşin ehilleriyle bir araya geliyor ve kişisel gelişiminizi destekliyoruz.

Yıllarını bu işe adamış, sanata ve sanatçıya değer veren ünlü isimler gibi kendinize bir yol çizebilmeniz için desteklerimizi sürdürüyoruz.

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel seramik ve cam tasarım eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Özel seramik ve cam tasarım kurslarına katılmak ve el becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız hemen Resim Akademi’ye gelin, tamamen size özel olarak programlanan özel seramik ve cam tasarım eğitimleri ile geleneksel el sanatlarındaki hünerlerinizi sergileyin! Hem eğitim programımızı inceleyin hem de erken kayıt avantajlarından yararlanın!

Özel seramik ve cam tasarım dersi almanız;
 • Yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlar,
 • El-göz koordinasyonunuzu geliştirir,
 • Görsel algınızı iyileştirir,
 • Odaklanmayı geliştirir, konsantrasyon süresini uzatır,
 • El ve bilek gibi organlarınıza güç kazandırır,
 • Keyifli ve faydalı bir hobi edinmenizi sağlar,
 • Özel seramik ve cam tasarım kursu sertifikanız, özgeçmişinizde sizi çok daha sosyal biri olarak gösterir,
 • Ürettiğiniz sanat eserlerini, satıp ekstra gelir sağlama fırsatı sunar.

Özel seramik ve cam tasarım kursu programımıza öncelikle temel çizim ve tasarım bilgilerimizi gözden geçirerek başlıyoruz. 1. ay özel seramik ve cam tasarım kursu programımızda;
 • Temel Sanat Eğitimi
 • Tasarımın Temel İlkeleri
 • Mesleki Tasarım
 • Tasarımda Kompozisyon Kuralları
 • Temel Çizim Teknikleri
 • Çizgi ve Ton Çalışmaları
 • Geometrik Form Çalışmaları
 • Nesne Çizimleri
 • İmgesel Kompozisyonlar
 • Renkli Kalem Egzersizleri
 • Üç Boyutlu Tasarım
Artık teorik bilgilerimizi gerçek dünyaya taşımaya hazırız! Özel seramik ve cam tasarım kursları ile keyifli uygulamalar bizi bekliyor.

2. ay özel seramik ve cam tasarım kursu programımızda süsleme sanatının inceliklerini öğreniyor, keyifli uygulamalarla kazanımlarımızı kalıcı hale getiriyoruz. Özel seramik ve cam tasarım dersi programımızın 2. ayında;
 • Seramik Şekillendirme Yöntemleri
 • Alçı Şekillendirme
 • Parçalı Model ve Kalıp
 • Dekor Uygulamalarına Giriş
 • Dik Formlarda Uygulamalar
 • Cam Yüzey Aşındırma Teknikleri
 • Cam Füzyon ve Vitray
 • Cama Desen Hazırlama
 • Camı Alevle Şekillendirme
 • Cam Dekor Teknikleri
Özel seramik ve cam tasarım dersleri ile geçen 2 ayın sonrasında özgüven kazanacak, hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşıyamaya başlayacaksınız!

Özel seramik ve cam tasarım kursu programımızın son ayında yeni teknikler öğreniyor, özgün çalışmalar ortaya koymayı deniyoruz. Son ay özel seramik ve cam tasarım kursu derslerimiz arasında;
 • Sulu Boya ve Kolaj Çalışmaları
 • Model ve Kalıp Bilgisi
 • Seramik ve Cam Tasarımında Türk Motifleri
 • Elek Baskı
 • Camda Isıl İşlem
 • Yalıtımlı Camlarda Kaplama
 • Talaşlı İşleme Teknikleri
 • El Dekorları
 • Çağdaş Form Uygulamaları
 • Çamur Tornası Uygulamaları
 • Özgün Tasarım Çalışmaları
Özel seramik ve cam tasarım eğitimi derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize diğer teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı - 200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Özel seramik ve cam tasarım kursu programıyla sizlere 12 hafta 30 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Seramik ve cam tasarım sanatının temelleriyle başladığımız derslerimizde çizim ve tasarım becerilerimizi geliştiriyor, farklı boya türleriyle sanatımızı icra etmeyi öğreniyoruz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Programı

Hayranlıkla izlediğiniz cam ve seramik sanatçıları gibi beceriler kazanabileceğiniz özel seramik ve cam tasarım kursunda, sizi fazlasıyla strese sokan iş hayatından ve günlük yaşamın temposundan uzaklaşacaksınız.

Özel seramik ve cam tasarım eğitimi; toplamda 3 aylık bir program dahilinde verilmektedir. Özel seramik ve cam tasarım kursunda; dekor uygulamaları, nesne çizimleri, mesleki çizim, çizgi ve ton çalışmaları, renkli kalem egzersizleri ve ton çalışmaları gibi pek çok konu üzerinde, detaylı bir şekilde durulmaktadır.

Özel seramik ve cam tasarım eğitimleri; öğrencimizin kendisini sosyal yaşamda çok daha aktif, enerjik ve motive olmuş hissedebilmesi için özenle hazırlanmaktadır.

“Sanat, el işçiliği değildir; sanatçının tecrübe ettiği duyguların aktırımıdır.” - Lev Tolstoy

seramik ve cam tasarım kursları

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Özel seramik ve cam tasarım kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı sertifika veriyoruz.

MEB sertifikalı bir kurs olarak özel seramik ve cam tasarım eğitimlerine herhangi bir gerekçe ile katılamayan öğrencimiz için ortak bir şekilde belirlediğimiz program dahilinde telafi ders işliyoruz.

Özel seramik derslerini; el sanatları konusunda bilgi ve beceri sahibi, güzel sanatlar bölümü mezunu, seramik ve cam sanatçıları vermektedir.

Resim Akademi olarak özel seramik ve cam tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, özel seramik ve cam tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel seramik ve cam tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel seramik ve cam tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi özel seramik ve cam tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel seramik ve cam tasarım kursumuzda, geleneksel el sanatlarına ilgi duyan tüm öğrencilerimiz katılım sağlayabilir.

Yeteneklerinizi eğitmeninizle birebir şekilde geliştirmenizi sağlayan özel seramik ve cam tasarım kursları, eksik kalan ve geliştirmeniz gereken noktalarda anında müdahale imkanı sunmaktadır. Ayrıca, özel seramik ve cam tasarım kursları, tamamen sizin isteğinize göre planlanmaktadır. Bunun haricinde özel seramik ve cam tasarım eğitiminin, çok yönlü düşünme, yaratıcılığı artırma gibi avantajları da bulunmaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
özel seramik ve cam tasarım kursu fiyatları

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Olun

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

El becerilerinizi geliştirmek ve geleneksel el sanatlarında ustalaşmak ister misiniz? Öyleyse öğrencilerimizin özel seramik ve cam tasarım kursundan sonra katılım sağladıkları diğer teknik ve hobi eğitimlerine göz atın, siz de ayrıcalıklı eğitim fırsatını kaçırmayın!

Özel Seramik ve Cam Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel seramik ve cam tasarım kursu derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel seramik ve cam tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi özel seramik ve cam tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel seramik ve cam tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Özel seramik ve cam tasarım kursu ile yeni bir kariyere merhaba diyen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

248

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.240 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77