Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Üniversite Proje Destek

Akademik Başarı Resim Akademi’den Geçer!

Tekniğinizi Geliştirin, Öğrencilik Yıllarınızda Yeteneğinizi Kanıtlayın! Resim Akademi Üniversite Proje Destek Programı

Sanat yolculuğunuzda zirveye ulaşmak istiyorsunuz ancak hazırlayacağınız projeler için kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız mı var? Üniversite proje destek programımıza göz atın!

Üniversite proje destek programı ile çizim tekniğinizi geliştirecek, daha öğrencilik yıllarınızda yeteneklerinizi kanıtlayacak, kusursuz çizimlerle başarılı bir kariyer için ilk adımlarınızı atacaksınız! Güzel sanatlar fakültelerinde öğrenciyseniz derslerinize takviye olarak üniversite proje destek kurslarımızdan yararlanın!

Daha kariyerinizin başındayken üniversite proje destek kursu ile bir adım öne geçin, sanat kariyerinize avantajlı başlayın!

Üniversite proje destek kursları yalnızca tamamlamanız gereken projeleri başarıyla sunmanız için değil, aynı zamanda eksiklerinizi tamamlayarak kariyerinize sağlam adımlarla başlamanız için de önemlidir.

üniversite proje destek

Tüm Üniversite Proje Destek Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
16 Hafta 40 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Üniversite proje destek programı; haftada 1 gün 2,5 saatten oluşan bir eğitim olup temel çizim becerileri, teknik resim kuralları ve işaretleri, perspektif kuralları, geometrik çizim uygulamaları, mimari çizim uygulamaları gibi konuları eğitim aldığınız bölüme göre barındıran bir içeriğe sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Üniversite Proje Destek Kursu Resim Akademi

Çizim ve tasarım becerilerinizi geliştirmek, tutkunuzu profesyonel kariyeriniz haline getirmek, gerçek bir sanat merkezinde geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız ailemizin bir parçası olun, uzman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış üniversite proje destek dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, hedeflerinize, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir üniversite proje destek eğitimi alın!

üniversite proje destek eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden üniversite proje destek eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
üniversite proje destek programı

%100 Öğrenme Garantisi

Üniversite proje destek kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
üniversite proje destek sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı üniversite proje destek kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında üniversite proje destek kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların üniversite proje destek eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden üniversite proje destek eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

üniversite proje destek kursu

Kendinizi Geliştirmek Mi İstiyorsunuz?

Güzel sanatlar fakültelerinde eğitim alıyor, ancak okulda gördüğünüz eğitimin yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz? Kendinizi geliştirerek daha okul yıllarınızda başarılı projelerle öne çıkmak mı istiyorsunuz?

İşinizde umut vadeden bir yetenek olduğunuzu göstermek, başarılı projelere imza atmak, sektöre girmeden önce üniversite yıllarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için üniversite proje destek programımıza göz atın! Üniversite yıllarınızı gerçek bir fırsata dönüştürün, alanınızın en iyilerinden biri olun!

Gerçek bir sanat merkezinden üniversite proje destek programı almanın ayrıcalığını yaşayacak, kariyerinize bir adım önde başlayacaksınız…

İşin Tekniğini Öğrenin!

Üniversite proje destek programı ile yalnızca üniversite projelerinizi tamamlamakla kalmayacak, sanatınızı kusursuz bir şekilde ifade etmeyi öğreneceksiniz.

Duygulara hayat veren, insanları harekete geçiren bir ressam ve tasarımcı olarak resim sanatının inceliklerini görecek, üniversite proje destek dersleri ile anlatım tarzınızı güçlendirecek, tekniğinizi geliştirecek, işinizde en iyi olmak için Türkiye’nin en iyi sanat okulu Resim Akademi ile birlikte dev bir adım atacaksınız...

Unutmayın! Başarılı bir sanatçı olmak için doğru eğitimleri almalı, altyapınızın sağlamlığından emin olmalısınız...

üniversite proje destek kursları
üniversite proje destek eğitimi

Zirveye Ulaşmak İçin Kendinizi Kanıtlayın!

Hayaliniz zirvede olmaksa çok çalışmalı, kendinizi sürekli geliştirmeli, her projenizde yeteneklerinizi konuşturmalısınız.

Beklentilerinize, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza kısacası her şeyiyle size göre düzenlenen bir üniversite proje destek programı ile potansiyelinizi açığa çıkaracaksınız! Sektörün en deneyimli sanatçılarıyla görüşecek, akademisyenlerden fikir alacak, daha önce sizinle aynı yollardan geçmiş insanlardan tavsiyeler alma fırsatı yakalayacaksınız.

Resim Akademi üniversite proje destek kursları ile hayalleriniz için harekete geçin, hedeflerinizi daha kısa sürede gerçekleştirin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yeteneklerinizi daha eğitiminizi tamamlamadan göstermek ve şimdiden başarılarla dolu bir özgeçmişe sahip olmak için gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun üniversite proje destek kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir üniversite proje destek eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun üniversite proje destek eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre üniversite proje destek eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan üniversite proje destek dersleri veriyoruz.

üniversite proje destek kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi üniversite proje destek dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, üniversite proje destek kursu sonrası imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Üniversite proje destek kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Üniversite Proje Destek Programı ile Erkenden Başarılarla Dolu Bir Özgeçmiş Yaratın!

Sanat kariyerinize hızlı başlamak ve akademik yolculuğunuzu hızlıca mesleki bir avantaja dönüştürmek mi istiyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun yurt dışı portfolyo hazırlık eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi üniversite proje destek

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik üniversite proje destek programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
üniversite proje destek eğitimleri

Başarılarınıza Yenilerini Ekleyin!

Erken yaşta başarılı projelerinizle adınızdan söz ettirin, üniversite proje destek programı ile kariyeriniz için sağlam bir altyapı oluşturun.

Kayıt Ol »

Zirve İçin Şimdiden Hazırlanın!

Sanat ve mesleki kariyerinizi zirveye taşımak için üniversite proje destek eğitimi ile yeni kazanımlar edinin, geleceğin başarılı sanatçıları arasına adınızı yazdırmaya hazırlanın!

meb ruhsatlı üniversite proje destek kursu

MEB Ruhsatlı Üniversite Proje Destek Kursu

Resim Akademi olarak üniversite proje destek kursu programlarımızı MEB ruhsatlı eğitim merkezimizde düzenliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden üniversite proje destek eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin beklenti, ihtiyaç ve hedeflerine göre planladığımız üniversite proje destek eğitimi programlarımızı edinecekleri bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve etkinlikler organize etmekteyiz.

Üniversite proje destek kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Üniversite Proje Destek Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız üniversite proje destek kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı üniversite proje destek dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, becerilerinizi ve görsel algınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin yeteneklerini, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve sergiler düzenliyor; üniversite proje destek kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en iyi üniversite proje destek kursu olarak öğrencilerimizi yalnızca okul başarılarına odaklanmıyor, kariyerlerine güçlü bir başlangıç yapabilmek için ihtiyaç duydukları kazanımları edinmelerini sağlıyoruz.

üniversite proje destek dersi
üniversite proje destek dersleri

Uluslararası Standartta Üniversite Proje Destek Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan üniversite proje destek eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan üniversite proje destek kursu programımızda öğrencilerimizin öğrenme hızına, ilgi alanlarına, hedeflerine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, üniversite proje destek eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, üniversite proje destek kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Üniversite proje destek dersi içeriklerimizi eğitsel ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda sürekli yeniliyor, mesleğinize yönelik yenilikleri takip ederek projelerinizin sektörün ve sanat dünyasının gündemine ve ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde geliştirilmesine destek oluyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, üniversite proje destek kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Üniversite proje destek eğitimi süresince bilgi ve becerilerinizi, el yatkınlıklarınızı, sanata olan ilginizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve gösterdiğiniz gelişime göre ek eğitimler planlıyor, potansiyelinizi açığa çıkararak geleceğin başarılı sanatçılarından biri haline gelmeniz için sizi destekliyoruz.

Türkiye’nin önde gelen eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem dünyanın en başarılı sanat okullarına kabul edilmek için portfolyonuzu şekillendirmeyi öğreneceğiniz hem de kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacağınız bir üniversite proje destek kursu sizi bekliyor.

üniversite proje destek eğitimi
üniversite proje destek

Eğitim Sonrası Destek

Üniversite proje destek eğitimi sonrası kendini geliştirmeyi sürdürmek ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak üniversite proje destek kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve mesleki becerilerini bir adım daha ileri taşıyabilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya sanatın farklı yönleriyle tanışmak isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Sanat yolculuklarında adından söz ettirmek, bilgi ve birikimleriyle saygı uyandırmak, başarılarıyla kariyer hedeflerini birer birer gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin üniversite proje destek kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanında oluyoruz.

Üniversite Proje Destek Programı Yorumları

Kendinize Güveniniz Tam Değil Mi?

Güzel sanatlar fakültesi ödevleriniz ve projelerinizde mükemmeli yakalamakta zorlanıyor musunuz?

Üniversite Proje Destek Programımıza Katılın!

Resim Akademi üniversite proje destek kursları ile işin ustalarından püf noktalar öğrenin!

Eksiklerinizi Giderin, Başarılarla Dolu Bir Geleceğe Hazırlanın!

Yeteneklerinizi üniversite proje destek programı ile geliştirin, hiçbir eksiğiniz kalmadığından emin olun!

üniversite proje destek

500+ Mezun Öğrenci

Resim Akademi olarak 15 yıldır yetenekleriyle fark yaratmak isteyen gençlerimize destek olduğumuz üniversite proje destek eğitimi ile erken yaşta güçlü bir özgeçmişe sahip olmalarını sağladık.

Üniversite proje destek kursları için özel olarak hazırlanan tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz ve deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel üniversite proje destek kursları ile geleceğin sanat dünyası için yeni yetenekler yetiştirdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir üniversite proje destek eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanızın tam zamanı!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Üniversite proje destek kursu sonrasında yeteneklerini geliştirmeye devam etmek ve sanatın farklı alanlarında deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimiz için çok sayıda kurs programımız var!

Keyifli bir hobi edinecekleri, yeteneklerini keşfedecekleri ve kendilerine değer katacakları eğitimlerle öğrencilerimizin yanınızdayız. Başta üniversite proje destek kursu olmak üzere öğrencilerimize görsel sanatların farklı alanında eğitimler veriyor, hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de gerçek bir sanat merkezinin ayrıcalıklı atmosferinde potansiyelinizi açığa çıkarmak istiyorsanız, üniversite proje destek kursu beraberinde veya sonrasında diğer kurslarımıza göz atabilirsiniz.

üniversite proje destek dersleri
sosyal etkinlikler üniversite proje destek

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi üniversite proje destek kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz etkinliklerle dolu bir üniversite proje destek dersi sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi üniversite proje destek kursu olarak öğrencilerimizin resim başta olmak üzere farklı görsel sanatların farklı alanlarında ün kazanmış sanatçılarla tanışmalarını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve kültürel aktivitelerle resim tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Üniversite proje destek kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; resim sergileri, müze gezileri ve atölyeler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Üniversite proje destek kursları ile sizleri hayalinizdeki okul için hazırlarken bir yandan da gelişiminize katkıda bulunuyor, özgüvenli, eleştirel düşünmeyi bilen, yaratıcı bireyler olarak geleceğe hazır olmanızı sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Üniversite proje destek eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece üniversite proje destek eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak resim ve görsel sanatlar dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
üniversite proje destek workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların farklı alanlarından duayenlerle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminize çok yönlü destek sağlıyoruz!

Usta sanatçıların eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik üniversite proje destek eğitimleri düzenliyoruz. Çalışmaları ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden sanatınızın püf noktalarını öğrenebileceğiniz butik üniversite proje destek eğitimleri almanıza fırsat yaratıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından üniversite proje destek kursları almalarını sağlayarak yaşamları boyunca yararlanacakları bilgiler edinmelerine imkan veriyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Üniversite proje destek kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Üniversite Proje Destek Detaylı Eğitim Programı

Kendinizi geliştirerek fakülte yıllarınızda bile başarılarınızla adınızdan söz ettirmek istemez misiniz? O halde detaylı üniversite proje destek programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden üniversite proje destek eğitimi alın!

Üniversite proje destek kursunun size kazandıracakları;
 • Güzel sanatlar fakültesindeki ödev ve projelerinizle dikkat çekeceksiniz.
 • Akademik başarınızı arttıracaksınız.
 • Daha fakülte yıllarınızda adınızdan söz ettireceksiniz.
 • Yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi geliştireceksiniz.
 • Proje hazırlama esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Özgeçmişinize yeni başarılar ekleyeceksiniz.
 • Mesleki kariyerinize daha hızlı bir giriş yapacaksınız.
 • Hedeflerinizi daha kısa sürede gerçekleştirme şansınız olacak.

İşe önce temel mimari çizimlerle başlıyor, geometrik formlarla çalışmayı öğrenerek üniversite proje destek eğitimi yolculuğumuza hazırlanıyoruz! 1. Ay Üniversite Proje Destek Kursu Programı:
 • Geometrik Formların Anlatımı
 • Geometrik Formların Çizimi
 • Geometrik Kompozisyon Çalışmaları
 • Tek ve Çift Kaçışlı Perspektif Çizimleri
 • Ön Bakışlı Perspektif Çizimi
 • Geometrik Obje Çizimi
 • Geometrik Objelerin Kompozisyonu
 • Tek Kaçışlı Basit Mekan Çizimi
 • Çift Kaçışlı Basit Mekan Çizimi
İlk ay üniversite proje destek dersleri ile okulda öğrendiklerinizin üzerine koyacak, işin püf noktalarını kavrayacaksınız.

Gelin biraz da çizimlerimizi kusursuzlaştıralım. Üniversite proje destek kursu programımız teknik resim çalışmalarıyla devam ediyor! 2. Ay Üniversite Proje Destek Kursu Programı:
 • Teknik Resim Araç Gereçleri ve Kullanımı
 • Teknik Resim Kağıtları
 • Teknik Resim Terimleri
 • Teknik Resimde Yazı ve Rakam Standartları
 • Temel İzdüşüm Düzlemleri ve Bölgeler
 • Objelerin İzdüşümleri
 • Görünüş Çeşitleri
 • Kesit Görünüşler
 • Kesit Alma Kuralları
 • Ölçülendirme Elemanları
 • Ölçülendirme Sistemleri
 • Ölçülendirme Çeşitleri
Her geçen gün becerilerimizi geliştiriyor, üniversite proje destek programı ile akademik başarı için ihtiyacımız olan kazanımlarla birlikte özgüvenimizi de artırıyoruz.

Perspektif çizimlerinizi güçlendirmeye ne dersiniz? Üniversite proje destek kursu programımızda bu ay, perspektife odaklanacağız! 3. Ay Üniversite Proje Destek Kursu Programı:
 • Çizim Geometrilerinin Ölçülendirilmesi
 • Boyut Toleransları
 • Şekil ve Konum Toleransları
 • Kroki Çizimleri
 • Aksonometrik ve Eğik Perspektifler
 • Konik Perspektif
 • Yapım Resimleri
 • Tek Kaçma Noktalı Perspektif
 • İki Kaçma Noktalı Perspektif
 • Üç Kaçma Noktalı Perspektif
 • Plan Çizimi Uygulamaları
 • Kesit Uygulamaları
3 boyutlu çizim egzersizleriyle kendinizi hızlı bir biçimde geliştirecek, okul hayatınızdaki başarılarla dikkat çekmeye başlayacaksınız!

Sırada CAD yazılımları var! Üniversite proje destek programı ile çizimlerimizi bilgisayar üzerinde yapmayı öğreneceğiz. 4. Ay Üniversite Proje Destek Kursu Programı:
 • Bilgisayar Destekli Tasarım
 • Grafik İşleme
 • Adobe Photoshop ve Illustrator Çalışmaları
 • CAD Yazılımlarında Uuygulamalar
 • 2 ve 3 Boyutlu Objelerin Sanal Ortamda Tasarlanması
 • Temel Deformasyon Komutları
 • 2 Boyutlu Nesnelerin 3 Boyuta Dönüştürülmesi
 • Teknik Tasarım Oluşturma
Üniversite proje destek derslerimizin sonuna gelirken sanatını geliştirmek ve kariyerinde büyük adımlar atmak isteyen kursiyerlerimize teknik eğitimlerimiz ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı seçeneklerimizle destek olmayı sürdürüyoruz!

Üniversite Proje Destek Kursu Programı - 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Geleceğine sanatla yön vermek ve başarılı bir akademik kariyerle sanat yolculuklarına güçlü adımlarla başlamak güzel sanatlar ve mimarlık fakülteleri öğrencilerine verdiğimiz üniversite proje destek kursları ile bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun ettik ve %98 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de gurur duyduğumuz başarılı öğrencilerimiz arasında yerinizi almak istemez misiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? - Üniversite Proje Destek Kursu Programı

Akademik özgeçmişinizi kayda değer başarılarla zenginleştirerek geleceğinize şimdiden yatırım yapmak ve daha öğrencilik yıllarınızda başarılarınızın sizi zirveye taşımasını sağlamak istiyorsanız üniversite proje destek programı tam size göre!

Üniversite proje destek programı; haftada 1 gün 2,5 saatten oluşan bir eğitim olup temel çizim becerileri, teknik resim kuralları ve işaretleri, perspektif kuralları, geometrik çizim uygulamaları, mimari çizim uygulamaları gibi konuları eğitim aldığınız bölüme göre barındıran bir içeriğe sahiptir.

Üniversite proje destek programımızı Güzel Sanatlar Fakültelerinde okuyan öğrencilerin projelerin ve derslerine takviye eğitimler sağlamak için özel olarak hazırladık!

Üniversite proje destek programı ile akademik projelerinde uzman desteği alan öğrenciler iş hayatına atıldıklarında çok daha kolay uyum sağlamaktadır.

üniversite proje destek

Üniversite Proje Destek Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak tüm kurslarımızda sertifika vermekteyiz. Üniversite proje destek kursunu başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimiz üniversite proje destek kursu sertifikası alma hakkına sahiptir.

Üniversite proje destek derslerine katılamayan öğrencilerimiz için farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini sunuyoruz.

Üniversite proje destek dersleri veren eğitmenlerimizin tamamı, güzel sanatlar, grafik tasarım, mimarlık ve görsel tasarım bölümlerinde eğitim almış; sanatın farklı alanlarında çeşitli eserler bırakmış isimlerdir.

Resim Akademi olarak portfolyo tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, portfolyo tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Portfolyo tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Portfolyo tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi portfolyo tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Güzel sanatlar ve mimarlık fakültelerinde eğitim alan ve üniversite proje veya ödevlerinde desteğe ihtiyaç duyan herkes yaş sınırlaması olmaksızın üniversite proje destek kurslarına katılabilmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
üniversite proje destek fiyatları

Üniversite Proje Destek Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Üniversite Proje Destek Programına Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Üniversite proje destek programı ile başarılarına yenilerini ekleyen ve gelecek için şimdiden hazırlanan öğrencilerimiz Resim Akademi ile yolculuklarına devam ediyor. Siz de üniversite proje destek kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Üniversite Proje Destek Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Üniversite proje destek derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Üniversite proje destek kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi üniversite proje destek kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Üniversite proje destek kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Üniversite proje destek kursu ile geleceğini şekillendiren yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

155

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 775 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77