Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu

Başarılarınız Sizin Yerinize Konuşsun!

Yeteneklerinizi Sunmayı Öğrenin, Hayallerinizi Gerçekleştirin… Resim Akademi Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu

Geleceğinizi dünyanın en iyi sanat okullarında şekillendirmek, yeteneklerinizle dünyaya açılmak mı istiyorsunuz?

Resim Akademi yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile yalnızca yeteneklerinizi geliştirmekle kalmayacak, yeteneklerinizi nasıl sunmanız gerektiğini de öğrenecek, dünyaca ünlü sanat okulları ve sanat merkezlerinin yetenek sınavlarında, mülakatlarında becerileriniz ve özgeçmişinizle fark yaratacaksınız!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursları ile sanat yolculuğunuza sağlam adımlarla çıkacak, hayallerinizi gerçekleştirmek için hazır olacaksınız!

Avrupa’nın başarılı sanat okullarının önemli bir bölümünde öğrenci alımı için yetenek sınavı yapmak yerine başvuranların portfolyoları incelenir.

yurt dışı portfolyo tasarım kursu

Tüm Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 6 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 4 haftalık bir eğitim olup dijital portfolyo tasarım yazılımlarının kullanımı, mülakat teknikleri, beden dili kullanımı, taslak çalışmaları ve portfolyo araştırmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Resim Akademi

Yeteneklerinizle geleceğinizi şekillendirmek için dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almak, kariyerinizi yalnızca yurt içiyle sınırlı tutmamak mı istiyorsunuz? Ailemizin bir parçası olun, uzman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış yurt dışı portfolyo tasarım dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, hedeflerinize, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi alın!

yurt dışı portfolyo tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
yurt dışı portfolyo tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
yurt dışı portfolyo tasarım kursu sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı yurt dışı portfolyo tasarım kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında yurt dışı portfolyo tasarım kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yurt dışı portfolyo tasarım eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

portfolyo tasarım eğitimleri

Başarılarınızı Doğru Anlatın!

Güzel sanatlardaki yeteneklerinizi bir adım öteye taşıyarak ülke içi ile sınırlı kalmamak mı istiyorsunuz?

Sanatınızda gerçekten gelecek vadeden ve yetenekleriyle büyük başarılar elde edebilecek bir potansiyele sahip olduğunuzu yurt dışında başvuracağınız okul ve kurumlara göstermek, dünyanın en iyi sanat okullarında eğitim almak istiyorsanız yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi programımıza kesinlikle göz atmalısınız!

Geçmişinizi anlatmayı yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi ile öğrenin, başarılı bir gelecek için ilk adımı atın.

Tutkularınızın Peşini Bırakmayın!

Resim ve sanata olan tutkunuz çocukluğunuzdan bu yana hayatınıza anlam katan en önemli şeyse ve bunu geleceğe taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Resim Akademi olarak başarılı bir sanatçı olmanın yolunun yalnızca sanata dair teknik becerilerinizi geliştirmekten geçmediğinin, başarılarınızı ve kendinizi iyi ifade edebilmenizin, network oluşturmanızın ve kendinizi anlatmanızın da en az bu kadar önemli olduğunun farkındayız!

Sanatın sizin için yeni bir gelecek yaratmasını istiyorsanız yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile yeteneklerinizi sunmayı öğrenin!

portfolyo tasarım dersi
portfolyo tasarım dersleri

Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Vakit Kaybetmeyin!

Dünyanın en iyi okullarında, en iyi sanatçılarından eğitim almak istiyorsanız vakit kaybetmemeli, hemen harekete geçmelisiniz!

Sanata olan bağlılığınızı, kendinizi geliştirmek için harcadığınız çabayı ve bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz projeleri en iyi şekilde ifade edebilmek ve hayalini kurduğunuz okulun yetenek sınavlarından istediğiniz başarılı sonucu alabilmek için yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile hikayenizi doğru anlatın!

Kendinizi başarılarınızla ifade etme becerinizi yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi ile geliştirin, geçmiş başarılarınız geleceğiniz için size yardımcı olsun.

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ülke içiyle sınırlı kalmadan kariyerinize yön vermek ve sanatın geleceğinizi şekillendirmesini sağlamak istiyorsanız istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun yurt dışı portfolyo tasarım kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan yurt dışı portfolyo tasarım dersleri veriyoruz.

portfolyo tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi yurt dışı portfolyo tasarım dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, yurt dışı portfolyo tasarım kursu sonrası imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursları ile Sınırların Hayallerinize Engel Olmasına İzin Vermeyin!

Başarılarınızın sizi en iyi şekilde anlatmasını sağlayarak sanatla dolu bir geleceğe merhaba demek istemez misiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun yurt dışı portfolyo hazırlık eğitimi planını yapalım!

resim akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
resim akademi yurt dışı portfolyo tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
portfolyo tasarım kursu

Hayallerinize Ulaşın!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile yeteneklerinizi hayallerinizin okulunda şekillendirmek için ilk adımı atın, hedeflerinize ulaşın!

Kayıt Ol »

Başarılarınız Sizi Anlatsın!

Özgeçmişinizi kusursuz bir şekilde hazırlayarak yurt dışındaki kurumların ve sanat okullarının dikkatini çekmek için yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi alın!

meb ruhsatlı yurt dışı portfolyo tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu

Resim Akademi olarak yurt dışı portfolyo tasarım kursu programlarımızı MEB ruhsatlı eğitim merkezimizde düzenliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Standartlar Yönergesi ile belirtilen acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu, sosyal alanlar ve diğer tüm hususlara hassasiyet göstererek öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanının en iyilerinden yurt dışı portfolyo tasarım eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin beklenti, ihtiyaç ve hedeflerine göre planladığımız yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi programlarımızı edinecekleri bilgilerin yalnızca teoride kalmaması, pratiğe dönüştürülebilir ve kalıcı kazanımlar olması için atölye çalışmaları ve etkinlikler organize etmekteyiz.

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu programımız boyunca eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte öğrencilerimizin gelişimlerini adım adım takip etmekte, eğitsel ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit etmekte, öğrenemedikleri konuların veya kaçırdıkları derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Eğitimi

Öğrenci odaklı hazırladığımız yurt dışı portfolyo tasarım kursu programlarımızda teorik anlatımlar yerine tamamen pratiğe ve uygulamaya dayalı bir eğitim metodunu benimsiyoruz.

Görsel ve işitsel yeni nesil teknolojilerle donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı yurt dışı portfolyo tasarım dersi anlatımları, yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, çizim becerilerinizi ve görsel algınızı güçlendirmeye yönelik ev ödevleri, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Öğrencilerimizin el yatkınlıklarını, görsel okur yazarlıklarını, bilgiyi pratiğe dönüştürebilme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan atölye çalışmaları ve sergiler düzenliyor; yurt dışı portfolyo tasarım kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı desteğimizle öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Türkiye’nin en iyi yurt dışı portfolyo tasarım kursu olarak öğrencilerimizi yalnızca yetenek sınavlarına hazırlamakla yetinmiyor, akademik ve mesleki kariyerlerine güçlü bir başlangıç yapabilmek için ihtiyaç duydukları kazanımları edinmelerini sağlıyoruz.

uygulamalı yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi
portfolyo tasarım kursları

Uluslararası Standartta Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan yurt dışı portfolyo tasarım kursu programımızda öğrencilerimizin öğrenme hızına, ilgi alanlarına, hedeflerine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, yurt dışı portfolyo tasarım kursu sınıflarımızın ve atölyelerimizin konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Yurt dışı portfolyo tasarım dersi içeriklerimizi eğitsel ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda sürekli yeniliyor, dünyanın en iyi sanat okullarının başvuru ve kayıt süreçleri hakkında öğrencilerimizi bilgilendirerek yollarını aydınlatıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, yurt dışı portfolyo tasarım kursu sırasında ve sonrasında eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği ile yanlarında oluyoruz.

Yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi süresince bilgi ve becerilerinizi, el yatkınlıklarınızı, sanata olan ilginizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve gösterdiğiniz gelişime göre ek eğitimler planlıyor, potansiyelinizi açığa çıkararak geleceğin başarılı sanatçılarından biri haline gelmeniz için sizi destekliyoruz.

Türkiye’nin önde gelen eğitmenleri ve sanatçıları ile birlikte hem dünyanın en başarılı sanat okullarına kabul edilmek için portfolyonuzu şekillendirmeyi öğreneceğiniz hem de kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacağınız bir yurt dışı portfolyo tasarım kursu sizi bekliyor.

portfolyo tasarım eğitimi
portfolyo tasarım eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi sonrası kendini geliştirmeyi sürdürmek ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Resim Akademi olarak yurt dışı portfolyo tasarım kursu süresince sağladığımız tüm olanakların yanı sıra öğrencilerimizin yetenekli oldukları alanda gelişim gösterebilmeleri ve mesleki becerilerini bir adım daha ileri taşıyabilmeleri için yönlendirmeler yapıyor, akıllarına takılan soruları yanıtlıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden her zaman yararlanmalarına imkan tanıyoruz.

Yeteneğini daha da geliştirmek isteyen veya sanatın farklı yönleriyle tanışmak isteyen öğrencilerimize hobi kursları, teknik eğitimlerimiz ve workshop programlarımız hakkında bilgi veriyoruz.

Sanat yolculuklarında adından söz ettirmek, bilgi ve birikimleriyle saygı uyandırmak, başarılarıyla kariyer hedeflerini birer birer gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin yurt dışı portfolyo tasarım kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanında oluyoruz.

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Yorumları

Hayalleriniz İçin Harekete Geçin!

Dünyanın en iyi okullarında, en ünlü sanatçılardan nitelikli bir sanat eğitimi almak istemez misiniz?

Geçmişinizi Anlatmayı Öğrenin!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile kendinizi ve başarılarınızı doğru anlatmayı öğrenin.

Hedeflediğiniz Akademik Kariyere Sahip Olun!

Yurt dışındaki sanat okullarının başvuru ve kayıt süreçleri hakkında bilgi sahibi olun, hayallerinizin okulunda eğitim alın.

portfolyo tasarım

300+ Portfolyo Tasarımı

Resim Akademi olarak 15 yıldır yetenekleriyle fark yaratmak isteyen gençlerimize başarılarını anlatmanın yeni yollarını aktardığımız yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi ile hayallerinin okulunda eğitim almalarını sağladık.

Yurt dışı portfolyo tasarım kursları için özel olarak hazırlanan tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz ve deneyimle günceli bir araya getirerek geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yurt dışı portfolyo tasarım kursları ile geleceğin sanat dünyası için yeni yetenekler yetiştirdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanızın tam zamanı!

20+ Branşta Hobi Kursları ve Teknik Eğitimler

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu sonrasında yeteneklerini geliştirmeye devam etmek ve sanatın farklı alanlarında deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimiz için çok sayıda kurs programımız var!

Keyifli bir hobi edinecekleri, yeteneklerini keşfedecekleri ve kendilerine değer katacakları eğitimlerle öğrencilerimizin yanınızdayız. Başta yurt dışı portfolyo tasarım kursu olmak üzere öğrencilerimize görsel sanatların farklı alanında eğitimler veriyor, hayatlarına renk katacakları hobi kursları, mesleki kazanımlar edinebilecekleri teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık kursları ve kurumsal eğitimlerimizle iş dünyasına, okullara ve günlük yaşamın her noktasına sanatın güzelliklerini taşıyoruz!

Siz de gerçek bir sanat merkezinin ayrıcalıklı atmosferinde potansiyelinizi açığa çıkarmak istiyorsanız, yurt dışı portfolyo tasarım kursu beraberinde veya sonrasında diğer kurslarımıza göz atabilirsiniz.

yurt dışı portfolyo tasarım kursları
sosyal etkinlikler yurt dışı portfolyo tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Resim Akademi yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz etkinliklerle dolu bir yurt dışı portfolyo tasarım dersi sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi yurt dışı portfolyo tasarım kursu olarak öğrencilerimizin resim başta olmak üzere farklı görsel sanatların farklı alanlarında ün kazanmış sanatçılarla tanışmalarını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve kültürel aktivitelerle resim tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Yurt dışı portfolyo tasarım kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; resim sergileri, müze gezileri ve atölyeler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Yurt dışı portfolyo tasarım kursları ile sizleri hayalinizdeki okul için hazırlarken bir yandan da gelişiminize katkıda bulunuyor, özgüvenli, eleştirel düşünmeyi bilen, yaratıcı bireyler olarak geleceğe hazır olmanızı sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni arkadaşlar edinebilecekleri, hayata karıştıklarını hissedebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak resim ve görsel sanatlar dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Resim Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
portfolyo tasarım kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların farklı alanlarından duayenlerle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminize çok yönlü destek sağlıyoruz!

Usta sanatçıların eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik yurt dışı portfolyo tasarım eğitimleri düzenliyoruz. Çalışmaları ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden sanatınızın püf noktalarını öğrenebileceğiniz butik yurt dışı portfolyo tasarım eğitimleri almanıza fırsat yaratıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından yurt dışı portfolyo tasarım kursları almalarını sağlayarak yaşamları boyunca yararlanacakları bilgiler edinmelerine imkan veriyoruz!

Resim Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursları ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Resim Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Detaylı Eğitim Programı

Sanatınıza olan bağlılığınızı ülke dışına taşımak ve kariyerinizi dünya çapında bir sanatçı olarak şekillendirmek istiyorsanız detaylı yurt dışı portfolyo tasarım kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi alın!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursunun size kazandıracakları;
 • Dünyanın en iyi sanat okullarında eğitim alabileceksiniz.
 • Dünyanın en iyi sanat okullarının başvuru ve kayıt süreçleri hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Akademik ve mesleki kariyerinize avantajlı başlayacaksınız.
 • Sanatsal duyarlığınız gelişecek.
 • Özgeçmişinizi güçlendireceksiniz.
 • Yaratıcılığınız gelişecek.
 • Kariyer hedeflerinize daha kısa sürede ulaşacaksınız.

Yurt dışı portfolyo tasarım dersleri ile öncelikle başvuru ve kayıt süreçlerini öğrenecek, kendimizi ve başarılarımızı nasıl sunmamız gerektiğine göz atacağız. 1. – 2. Hafta Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Programı:
 • Kişisel Sunum Nedir?
 • Kişisel Sunum Teknikleri
 • Monogram Tasarımı
 • Özgeçmiş Hazırlama
 • Niyet Mektubu Hazırlama
 • Mülakat Teknikleri
 • Beden Dili Kullanımı
 • Sosyal Projelerin Özgeçmişte Önemi
 • Yarışma ve Sergi Katılımlarının Önemi
Portfolyonuzda başvuracağınız kuruma hitap eden yönlerinizi öne çıkarmayı öğrenecek, kabul edilme şansınızı arttıracaksınız.

3. haftadan itibaren tasarım tekniklerine geçiyor, portfolyomuzu alanımızla uyumlu hale getiriyoruz. 3. – 4. Hafta Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Programı:
 • Portfolyo Tasarımına Giriş
 • Portfolyo Türleri
 • Dijital Portfolyo Tasarım Yazılımları
 • Dijital Portfolyo Ortamları
 • Adobe InDesign
 • Illustrator ve Photoshop’ta Portfolyo Hazırlama
 • Dijital Portfolyo Tasarım Süreçleri
 • Kişisel Portfolyo Hazırlama Teknikleri
 • Portfolyo İçin Araştırma Yapma
 • Taslak Çalışmaları
Yurt dışı portfolyo tasarım eğitimleri ile öğrencilerimizi hayallerinin okulu için hazırlıyor, başarılı olmaları için onlara kariyerleri boyunca destek olmayı sürdürüyoruz.

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Programı - 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Hayallerini gerçekleştirmek için tutkuyla çabalayan sanatseverlere destek olmak üzere hazırladığımız yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrencimizin hedefledikleri sanat okullarında eğitim almalarına destek olduk ve %98 katılımcı memnuniyeti sağladık. Siz de gurur duyduğumuz başarılı öğrencilerimiz arasında yerinizi almak istemez misiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Programı

Sanat tutkunuzu ve yeteneklerinizi dünyanın en iyi sanat okullarında eğitim alarak şekillendirmek, geleceğinize sağlam adımlarla ilerlemek ve kariyerinize avantajlı başlamak istemez misiniz? O halde yurt dışı portfolyo tasarım kursu tam size göre!

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 4 haftalık bir eğitim olup dijital portfolyo tasarım yazılımlarının kullanımı, mülakat teknikleri, beden dili kullanımı, taslak çalışmaları ve portfolyo araştırmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu programımızı Güzel Sanatlar Fakültelerinde öğrenci olan ve yurt dışındaki üniversitelerin master programlarına katılmak isteyen sanat sever gençler için hazırladık!

Yurt dışı portfolyo tasarım eğitimi ile dünyanın en iyi sanat okullarında ve seçkin sanat merkezlerinde akademik eğitim alma şansınızı arttırabilirsiniz.

portfolyo tasarım eğitimi

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Resim Akademi olarak tüm kurslarımızda sertifika vermekteyiz. Yurt dışı portfolyo tasarım kursunu başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimiz yurt dışı portfolyo tasarım kursu sertifikası alma hakkına sahiptir.

Yurt dışı portfolyo tasarım derslerine katılamayan öğrencilerimiz için farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini sunuyoruz.

Yurt dışı portfolyo tasarım dersleri veren eğitmenlerimizin tamamı, güzel sanatlar, grafik tasarım, mimarlık ve görsel tasarım bölümlerinde eğitim almış; sanatın farklı alanlarında çeşitli eserler bırakmış isimlerdir.

Resim Akademi olarak portfolyo tasarım eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, portfolyo tasarım kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Portfolyo tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Portfolyo tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim Akademi portfolyo tasarım kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Resim Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sanat eğitimine yurt dışında devam etmek ve başvuru sürecine hazırlanmak isteyen herkes, yaş sınırlaması olmaksızın yurt dışı portfolyo tasarım kurslarına katılabilmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

resim akademi iletişim
yurt dışı portfolyo tasarım fiyatları

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Olun

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yeteneklerini ve başarılarını nasıl en iyi şekilde sunabileceklerini yurt dışı portfolyo tasarım ile öğrenen öğrencilerimiz Resim Akademi ile yolculuklarına devam ediyor. Siz de yurt dışı portfolyo tasarım kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Yurt Dışı Portfolyo Tasarım Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yurt dışı portfolyo tasarım derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Resim Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Resim Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, atölye performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu ve resim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Resim Akademi yurt dışı portfolyo tasarım kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Yurt dışı portfolyo tasarım kursu ile geleceğini şekillendiren yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

212

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.060 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77