Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Artvin Resim Kursu 2025'te Açılıyor!

Resim Akademi Resim Kursu Artvin - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2025'te Resim Akademi Resim Kursu Artvin Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Resim Eğitimlerimizi İstanbul'da Veriyoruz...

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler, atölye çalışmaları, resim sergileri, müze gezisi organizasyonları ve öğretici içeriklerle 15 yılı aşkın deneyime sahip bir sanat ve resim okulu olarak deneyimlerimizi güncel bilgiyle sentezleyerek öğrencilerimize aktarıyor, Türkiye’nin en iyi Resim Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Sulu Boya Kursu, Yağlı Boya Kursu, İç Mimarlık Kursu, Heykel Kursu programlarını Artvin resim kursu olarak sanatseverlerle buluşturuyoruz. Hobi kurslarımızla hayatlarına renk katmak isteyen öğrencilerimize keyifli bir deneyim vadediyor, mesleki ve teknik eğitimlerimizle sanatla geleceğini şekillendirmek isteyenlere yeni fırsatlar yaratıyor, kurumsal eğitimlerimizle sanatın yaşam enerjisini yenileyen renklerini iş hayatını taşıyoruz! Yoğun talepler üzerine Artvin resim kursu merkezimizi 2025 yılında hayata geçirmeyi planlıyor, şimdilik biz size gelemesek de sizleri İstanbul’da Bakırköy’de bulunan eğitim merkezimizde ağırlıyoruz. Sosyal ve kültürel aktiviteler, resim sergileri ve müze gezisi organizasyonları, duayenlerle workshoplar ve usta sanatçılarla söyleşiler düzenleyerek Resim Akademi Artvin resim kursu yolculuğumuzu keyifli bir maceraya dönüştürüyoruz. Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda Artvin’de görüşmek üzere!

İlgi Alanlarınıza En Uygun Sanat ve Resim Kursunu Seçin! – Artvin Resim Kursu Resim Akademi

Türkiye’nin en kapsamlı resim kursu Artvin Resim Akademi’de herkes için bir eğitim var! Yaşamın tekdüzeliğinden sıkılanlar için hobi kurslarımız, yeteneklerini geliştirmek isteyenler teknik eğitimlerimiz, akademik kariyerlerine sanatla yön vermek isteyenler için güzel sanatlara hazırlık kurslarımız, iş dünyasında sanatın motive edici güzelliklerinden yararlanmayı düşünenler için kurumsal eğitimlerimiz ve workshop programlarımızla Artvin resim kursu Resim Akademi olarak sizlere büyülü bir dünyayı keşfetme fırsatı sunuyoruz.

Artvin Resim Kursu Franchise Ol!

artvin resim kursu
artvin resim kursları
artvin en iyi resim kursu
artvin resim kursu fiyatları
artvin resim kursu tavsiye
resim kursu artvin

Türkiye’nin En Kapsamlı Resim Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrendiklerinizi pekiştirmenizi sağlayan etkinlikler, resim sanatını daha yakından tanıyacağınız sergi ve müze gezileri, duayen ressamlardan alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, eğlenceli aktiviteler ve resim kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile sanata gönül veren herkesin yanındayız!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, eğitimlerimizi teorik anlatımdan uzaklaştırarak tamamen işitsel ve görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Kaçırdığınız derslerin telafisi, atölye çalışmaları, kurs boyunca yaptığınız çalışmaları sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz resim sergileri ile Artvin resim kursu olarak her zaman yanınızdayız! Yetişkinler ve çocuklar için resim kursu programlarımız, teknik ve kurumsal eğitimlerimiz, MEB sertifikalı resim kursu programlarımız, iç mimarlık kursu, heykel kursu, yağlı boya kursu, sulu boya kursu, ebru kursu, grafik tasarım kursu, dijital illüstrasyon kursu programlarımızla ilgi alanlarınıza özel görsel sanatlar eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi sanat ve resim eğitimlerini almanın ayrıcalığını yaşayın! Artvin resim kursu ile tanışın...

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
13400+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Artvin’daki öğrencilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Artvin’da 2025 yılı içerisinde Resim Akademi şubesi açmayı planlamaktayız. 2025 yılına kadar resim eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz ise İstanbul Bakırköy’de bulunan kurs merkezimizde eğitim alabilirler. Öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home iş birliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar, online kurslarımızdan yararlanarak ev ve iş ortamlarında eğitim alabilirler. Artvin resim kursu çok yakında sizlerle.

Artvin resim kursu Resim Akademi olarak resim kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken Yetişkin, Genç ve Çocuk Resim Kursu, Yağlı Boya Kursu, Sulu Boya Kursu, Ebru Kursu, Teknik Resim Kursu, İç Mimarlık Kursu, Heykel Kursu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu, Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu, Dijital İllüstrasyon Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu eğitimlerine, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan resim eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı atölye çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Artvin resim kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Artvin resim kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun resim eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Artvin resim kursu Resim Akademi eğitmen kadromuz; hobi ve teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık, kurumsal eğitimler, dijital tasarım, teknik resim, heykelcilik, seramik ve cam tasarım gibi farklı alanlarda deneyimli, Türkiye'nin ünlü ressamları, tasarımcıları, karikatüristleri, illüstratörleri, animatörleri ve modacılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, resim ve sanatın farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, resim atölyelerinin ve dijital resim sanatının bilinen simalarından kurulu bir ekibe sahibiz.

Artvin resim kursu Resim Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. MEB Sertifikalı Resim Kursu programımızın sonunda MEB onaylı sertifika verirken Karakalem Kursu, Suluboya Kursu, Yağlıboya Kursu, Akrilik Kursu, Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Desen Kursu, Gravür Kursu, Karikatür Kursu, Minyatür Kursu, Grafitti Kursu, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Dijital İllüstrasyon, Teknik Resim, Grafik Tasarım, Heykel, Seramik ve Cam Tasarım, Geleneksel Türk El Sanatları, Animasyon – Çizgi Film, Mimari Perspektif, Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım, Resim İş Öğretmenliği, Dijital Çizim Kursları, Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Resim Akademi Artvin resim kursu eğitimlerini bitiren kursiyerlerimize diğer kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Resim Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz. Türkiye’nin önde gelen ressamları, tasarımcıları, karikatüristleri, illüstratörleri ve firmalarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin eğitim sonunda da yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitimini Planla

resim akademi iletişim
Artvin Resim Kursu 2025'te Açılıyor!
2025'e Kadar Sadece İstanbul'da Eğitim Veriyoruz! +90 (850) 532 18 77