Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Resim Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin! Çocuk Resim Kursu Fiyatları ile Hediyenizi Ekonomik Hale Getirin!

Çocuklarınızın yeni bir hobi edinmelerini istiyor ya da yeteneklerini erken yaşta şekillendirmeyi hedefliyorsanız aradığınız fırsat Resim Akademi’de! Çocuk resim kursu ile kendilerini keşfetmelerine fırsat verin, çocuklarınız sanat sevgisiyle büyüsün! Çocuk resim kursu fiyatları %50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor.

40 hafta 160 saatlik çocuk resim kursu fiyatları; erken kayıt yaptırmanız halinde bütçe dostu fırsatlara sahip! Bugüne kadar 13400’ün üzerinde kursiyere resim eğitimi veren ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, uluslararası standartlarda çocuklar için resim eğitimi metodumuzda teori ve pratiği bir araya getiren uygulama ağırlıklı bir yaklaşım benimsiyor, telafi dersler, resim sergileri, müze gezileri ve keyifli etkinliklerle çocuklarınıza gerçek bir sanat atmosferini deneyimleme şansı sunuyoruz. Hem de ekonomik çocuk resim kursu fiyatları ile...

Sanatın büyülü dünyasını keşfetmesini istiyorsanız çocuk resim kursu fiyat fırsatlarımızdan yararlanın! Çocuklarınız içlerindeki sanat sevgisi ve resim tutkusunu keşfetsin. Hep birlikte geleceğe sanatı seven, özgür düşünen, özgüvenli ve yetenekli çocuklar yetiştirelim.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Okulu: Resim Akademi – Eğitimin Tek Adresi

Çocuk resim dersi fiyatları araştırmanızı yaparken öncelikle kurumun deneyimi ve kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. 

Bir kurumun eğitim verebilmesi için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetiminden geçmesi gerekir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmayan ruhsatsız kurumlar kaçak veya bir diğer tabirle merdiven altı eğitim kurumlarıdır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen standartlara uymayan bu tür kurumlarda çocuklarınızın geleceğinin hiçe sayıldığını gözden kaçırmayın! Bu tür merdiven altı eğitim kurumları öğrencilerinin vakitlerini ve paralarını boş yere harcamakta, hayallerini çalmaktadır. Yalan reklamlar ve yanlış bilgilerle sanatsever aileleri tuzağına düşürmeyi hedefleyen bu tür kurumlara kanmayın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak, çocuğunuzun geleceğiyle kumar oynamak istemiyorsanız resim eğitimi alacağınız kurumu seçerken dikkatli davranın! Eğitim alacağınız kurumun standartlarını kontrol edin, kurum yöneticilerine sorular sorun ve MEB ruhsatı olmamasına rağmen eğitim kurumu olduğunu iddia eden kurumlardan uzak durun! Çocuk resim kursu fiyatları uygun diye kalitesiz eğitim merkezlerini seçmeyin.

Resim Akademi olarak MEB onaylı bir kurum olmamızın yanı sıra eğitim müfredatımız, eğitim yaptığımız bina ve derslikler, acil çıkışlar, ekipmanlar ve buna benzer tüm konularda Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne uygun eğitimler veriyoruz. Öğrencilerimizin güvenli ve aynı zamanda keyifli bir ortamda etkili bir eğitim aldıklarından emin oluyor, Türkiye'nin en iyi sanat okuluna yakışır bir şekilde hareket ediyoruz. Sanatsever aileleri, çocukları için resim kursu almayı planladıkları kurumu ziyaret etmeleri ve derslikler, uygulama sınıfları, bahçe ve kafe gibi olanakları kendi gözleriyle görmeleri konusunda uyarıyor, MEB ruhsatı olmayan kurumlardan eğitim alarak suça ortak olmamaları gerektiğinin altını çiziyoruz. Çocuk resim kursu ücretleri öncesinde alacağınız eğitimin kalitesinden emin olmanızı sağlıyoruz. 

[widget-135]

Çocuk Resim Kursu Fiyatları Nasıl Belirleniyor? Resim Akademi'de Çocuk resim Kursu Ücret Kriterleri Ne?

Resim Akademi olarak çocuk resim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, çocuk resim eğitimi beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Çocuk resim kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Çocuk resim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Çocuğunuzun seviyesinin ve ihtiyaçlarının belirlenerek beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve çocuk resim kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sanatla Büyüyen Çocuklar… Resim Akademi'nin Çocuk Resim Kursu Fiyatları Kaçmaz!

Kendini daha iyi ifade edebilen, özgüveni gelişmiş, yeteneklerinin farkında, sanatı seven, eleştirel düşünme becerilerine sahip çocuklar yetiştirmekte sanatın büyük bir role sahip olduğunu göz ardı etmeyin! Çocuk resim kursu fiyatları ve kampanyaları ile onların hayatlarına büyük bir etkisi olacak resim eğitimleriyle tanışmalarını sağlayın.

Eğer çocuklarınızı sanatla yetiştirmek, geleceklerini sanatın ışığıyla erkenden aydınlatmak istiyorsanız gelin bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuklarınızın ilgi alanlarına, yeteneklerine ve beklentilerinize en uygun eğitimi planlayarak geleceklerini birlikte şekillendirelim. Çocuk resim kursu ücretleri hakkında bilgi verelim.

Unutmayın, eğitim ciddi kurumların işidir ve paket çocuk resim kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle ilgi alanlarının, becerilerinin ve bilgi seviyesinin ölçülmesi, ardından da buna uygun bir planlama yapılarak ihtiyaçlarına en uygun eğitimin belirlenmesi gerekir. Her yıl eğitim almaya öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de sizin çocuğunuz olmasın! Çocuk resim kursu fiyatları önceliğiniz olmasın, kalite arayın...

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77