Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Kariyerinize Hayal Gücünüz Yön Versin! Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Fiyatları İndirimlerini Kaçırmayın!

Profesyonel bir tasarımcı olarak kariyerinizi hayal gücünüzle şekillendirmek istemez misiniz? Endüstriyel ürün tasarımı kursu programlarımızda eğlenirken öğrenecek, üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı bölümlerine hazırlanacak, iş dünyasına kendinizden emin bir başlangıç yapmak için ihtiyacınız olan kazanımları edineceksiniz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu ücretleri ve kampanyalarını kaçırmayın...

Endüstri ürünleri tasarımı kursu programımızda sizlere 24 hafta 60 saatlik unutulmaz bir deneyim sunuyor, mesleki hayatınızın tümünde yararlanabileceğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Temel çizim ve tasarım dersleriyle başladığımız derslerimizde özel endüstriyel tasarım için gerekli araç ve yazılımlar, obje tasarımı, geometrik alanlar, organik ve inorganik yapılar, projelendirme, renk ve biçim ilişkileri, üç boyutlu tasarım gibi pek çok konuya odaklanıyor, mesleğiniz için gerekli tüm becerileri kazanımlarınız arasına eklemenize olanak tanıyoruz. Erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanmak için daha fazla beklemeyin, %50 indirimli endüstri ürünleri tasarımı kursu ile sanatınızı mesleğiniz haline getirin.

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitimle yeteneklerinizi şekillendirecek, başarılı bir tasarımcı olmak için hazırlanacak, Türkiye’nin en iyi sanat okulunda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi Resim Akademi – Eğitim Ciddi Kurumların İşidir!

Endüstri ürünleri tasarımı kursları ile yalnızca doyurucu bir teknik sanat eğitimi alacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Uluslararası standartlarda, ünlü sanat okullarının müfredatları göz önüne alarak düzenlenen endüstri ürünleri tasarımı kursu programımızı ayrıca atölye çalışmaları, tasarım atölyelerine yapacağımız geziler, sosyal ve kültürel etkinliklerle de zenginleştiriyor, bizimle geçirdiğiniz her dakikadan keyif aldığınızdan emin oluyoruz...

Endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Resim Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğiticilerden öğrencilerin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı gibi olanaklarla sanata gönül veren herkesin yanında olmaya devam ediyoruz! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, görsel sanatlara kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen endüstri ürünleri tasarımı eğitmenleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, eğitim danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz endüstri ürünleri tasarımı eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-135]

Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu Fiyatları Nasıl Belirleniyor? Resim Akademi'de Endüstri ürünleri tasarımı Kursu Ücret Kriterleri Ne?

Resim Akademi olarak endüstri ürünleri tasarımı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve endüstri ürünleri tasarımı eğitimi beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Eğitmenlerinden Ders Alın! Hem De %50 İndirim Fırsatıyla

Eğitmen kadromuz; resim, dijital tasarım, teknik resim, heykelcilik, endüstri ürünleri, seramik ve cam tasarım gibi farklı alanlarda deneyimli, Türkiye'nin ünlü ressamları, tasarımcıları, karikatüristleri, illüstratörleri, animatörleri, iç mimarları ve stilistlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, resim ve sanatın farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, resim atölyelerinin ve dijital resim sanatının bilinen simalarından kurulu bir ekibe sahibiz. Türkiye’nin alanında en iyi eğitmenlerini size özel eğitim programlarıyla ve uygun endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları ile sizlerle buluşturuyoruz.

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve sanattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik endüstri ürünleri tasarımı eğitimini belirleyelim, hayatınız boyunca yararlanacağınız bilgiler ve kazanımlarla dolu bir endüstri ürünleri tasarımı kursu programıyla sizi geleceğe hazırlayalım. Unutmayın, her yıl endüstri ürünleri tasarımı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun endüstri ürünleri tasarımı eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı endüstri ürünleri tasarımı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77