Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yetişkinlere Özel Resim Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Boş Zamanlarınızı Sanata Ayırın! Yetişkinlere Özel Resim Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek, çocukluğunuzdan bu yana tutkunuz olan resim sanatındaki yeteneklerinizi geliştirmek, boş zamanlarınızı sanata ayırarak hayatınıza yeni bir renk katmak mı istiyorsunuz? Gündelik hayata mola verin, erken kayıt yetişkinlere özel resim kursu fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için resim kursu programımıza hemen kaydolun!

40 hafta 80 saatlik resim kursu ile size unutulmaz bir deneyimi erken kayıtta %50 indirimle sunuyor, 13400’ün üzerinde kursiyer mezun ettiğimiz Avrupa standartlarında eğitim programlarımızla bireyselleştirilmiş, uygulama ağırlıklı bir kurs programı hazırlıyoruz. Aynı zamanda indirimli resim kursu fiyatları ile ders telafi imkanlarımız, resim sergileri, müze gezileri ve diğer keyifli organizasyonlarımızdan da yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Resim kursu programımızı gündelik yaşamın sıkıcılığından kurtulmak, keyifli vakit geçirmek, yeni bir hobi edinmek ve resim yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat severler için özel olarak hazırladık! Eğer siz de potansiyelinizi açığa çıkarmak ve içinizdeki ressamı keşfetmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin. %50 indirimli resim kursu fiyat kampanyası için erken kayıt avantajlarımızdan yararlanın.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi Resim Akademi – Eğitim Ciddi Kurumların İşidir!

Resim Akademi olarak sizlere yalnızca uluslararası standartlarda bir eğitim vermekle kalmıyor, yetişkinler için resim kursu programımızın her dakikasında eğlendiğinizden de emin oluyoruz. Türkiye’nin en aktif sanat okulu olarak kurs süresi boyunca müze gezileri ve resim sergileri başta olmak üzere birçok sosyal ve sanatsal etkinlik gerçekleştiriyor, keyifli organizasyonlarla kursiyerlerimizin hem birbirleriyle kaynaşmasını sağlıyor hem de gerçek bir sanat atmosferinin tadını çıkarmalarına olanak tanıyoruz. Resim kursu ücretleri için uygun seçenekler de sunuyoruz. 

Resim kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Resim Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğiticilerden öğrencilerin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, kurs sonrası yeteneklerinizi doğru yönde geliştirmek için eğitim danışmanlığı gibi olanaklarla sanata gönül veren herkesin yanında olmaya devam ediyoruz! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, görsel sanatlara kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen resim eğitmenleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, eğitim danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Resim kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz resim ve sanat eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla resim kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-135]

Resim Kursu Fiyatları Nasıl Belirleniyor? Resim Akademi'de Resim Kursu Ücret Kriterleri Ne?

Resim Akademi olarak resim eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak, uzmanlaşmak istedikleri branşa ve resim eğitimi beklentilerine yönelik çalışmalarla oluşturuyoruz. Resim kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin öğrenme hızlarını, yaşlarını, yeteneklerini, öğrenim dillerini, eğitsel ihtiyaçlarını baz alarak planlıyoruz. Resim kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimlerin özel ya da grup olarak mı alınmak istendiğine göre değişiyor. Seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek beklentilerinize en uygun eğitim programının planlanması ve resim kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Eğitmenlerinden Ders Alın! Hem De %50 İndirim Fırsatıyla!

Eğitmen kadromuz; resim, çizim, karikatür, dijital tasarım, teknik resim, heykelcilik, seramik ve cam tasarım gibi farklı alanlarda deneyimli, Türkiye'nin ünlü ressamları, tasarımcıları, karikatüristleri, illüstratörleri, animatörleri, iç mimarları ve stilistlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, resim ve sanatın farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, resim atölyelerinin ve dijital resim sanatının bilinen simalarından kurulu bir ekibe sahibiz. Türkiye’nin alanında en iyi eğitmenlerini size özel eğitim programlarıyla sizlerle buluşturuyoruz. Hem de resim kursu ücretleri indirimiyle...

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve sanattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik yetişkinler için resim kursu programını belirleyelim, her dakikasından keyif alacağınız bir resim kursu ile hayatınıza renk katalım. Unutmayın, her yıl resim eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın, resim kursu fiyatları maliyetleriyle karşılaşmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket yetişkinler için resim kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun resim eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde yetişkinler için resim kursu fiyat teklifleri veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı resim kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77