Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Beyoğlu

Duygusal Gelişiminizi Destekleyin! – Resim Dersi Beyoğlu

Duygularınızı, sanat eserleri aracılığıyla açığa çıkarmak ve keyifli bir hobi edinmek ister misiniz? Bir sanatçı için duygularını ifade etmenin en kolay ve güzel yolu, resim yapmaktır. Peki, siz hissettiklerinizi, inandıklarınızı ve düşündüklerinizi, fırçanızdan yansıyan renklerle göstermeye ne dersiniz? Cevabınız evetse sizi Beyoğlu resim kurslarına davet ediyoruz.

Beyoğlu resim eğitiminde, hayata karşı daha iyimser bakmayı, gerçekte ne olduğunuzu ve nasıl hissettiğinizi keşfetmenizi sağlar. Tasvirleriniz, ne kadar yaratıcı olduğunuzu, renklerin sizin için ne anlam ifade ettiğini fark etmenizi destekler. Siz de resmin tüm bu faydalarını deneyimlemek istiyorsanız Beyoğlu resim derslerine katılın; hem eğlenceli hem de faydalı bir hobi edinmenin ayrıcalıklarını yaşayın.

Boş Zamanlarınızı Keyifle Geçirin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Beyoğlu’nda değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Beyoğlu resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Beyoğlu resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuklarınız Resim Yaparken Kendini Keşfetsin! – Beyoğlu Çocuk Resim Kursu

Çocuk gelişiminde oyunun önemi, herkes tarafından bilinen bir gerçek. Özgür oldukları, kurallarını kendileri belirledikleri ve sınırsızca düşündükleri bir oyun, onların hem bilişsel hem ruhsal hem de sosyal olarak gelişimleri açısından çok önemli. Bu oyunlardan bir tanesi de sanatın en güzel dallarından biri olan resim! Gelin, Beyoğlu çocuk resim kurslarında çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü birlikte geliştirelim!

Oyun oynayan her çocuk, kendini o oyunun başrolü hisseder! Renklerin ve çizgilerin başrolü olarak da imgelemeyi, zihnindekileri kağıda yansıtmayı, gerçek yaşamla uyumlu olacak şekilde renklendirmeyi ve betimlemeyi öğrenir. İşte, tüm bu faydalar, çocuğun ilerleyen dönemlerde başarıyı daha kolay şekilde yaşamasını sağlar. Siz de çocuğunuzun Beyoğlu resim eğitimlerine katılmasını ve gelişimini desteklemesini istiyorsanız hemen Resim Akademi’yi ziyaret edin!

Resim Sanatından Bir Meditasyon Gibi Yararlanın! – Resim Kursları Beyoğlu

Sizlere sabrı, yaratıcılığı, hayal gücünü ve dinginliği benimseten resim sanatının aslında ne kadar rahatlatıcı ve keyifli bir hobi olduğunu biliyor musunuz? Beyoğlu resim kurslarında tuvalinizin başına geçecek, hayallerinizi kağıda yansıtmak için renkler belirleyecek ve içinizden geldiği gibi resimler yapacaksınız! Beyoğlu resim derslerinde, hem dinlenecek hem de resmin büyüsüne kapılacaksınız!

Beyoğlu resim kursundan alacağınız resim dersleri, sizi çoğu zaman derinlemesine düşünmeye, tasvir etmeye ve sesinizi duyurmaya teşvik eder. Hiçbir sınırlamaya bağlı kalmadan yalnızca kendinizi özgür hissedeceğiniz şekilde çizimler yapmanızı sağlar. Siz de resmin gücüne güvenin, Beyoğlu resim derslerinde hayal dünyanızı genişletin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Beyoğlu Resim Akademi

Çocuğunuzun geleceğini emanet edebileceğiniz güvenilir bir resim kursu bulmak istiyorsanız Milli Eğitim Bakanlığından onayı olmayan, danışmanlık ve kurs adı altında hayallerinizle oynamaya çalışan kurumlara izin vermeyin!

Resim Akademi, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak Beyoğlu resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Beyoğlu resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan ekipman yeterliliğine, yangın merdiveninden acil çıkış kapılarına kadar tüm konulara özen göstermektedir.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Beyoğlu

Beyoğlu resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile cv’nizin etkisini artırmaya ne dersiniz? Özellikle sanatsal mesleklerde kariyer planları yapanlar, güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesinde okumayı hedefleyenlerin akademik başarısı için oldukça önemli olan MEB onaylı resim kursu sertifikası için hemen Beyoğlu resim kurslarına gelin!

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Beyoğlu Resim Akademi

Beyoğlu resim kurslarında; alanında uzman, bilgili ve deneyimli sanatçılardan, karikatüristlerden, ressamlardan, ebru ustalarından, akademisyenlerden, tasarımcılardan, heykeltıraşlardan ve stilistlerden eğitim alın, yıllarını mesleğine adamış isimlerle birlikte kaliteli bir eğitim kurumunda gelişiminizi destekleyin. Gelişim göstermek istediğiniz noktalarda eğitmenlerimizin deneyimine başvurun.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Beyoğlu

Beyoğlu resim kursu olarak öğrencilerimize, Türkiye’nin en kapsamlı ve kaliteli resim eğitimini verebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı standartları ile birlikte Avrupa standartlarını da sunuyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarının resim eğitimlerinde uygulanan müfredatı, Beyoğlu resim derslerimize uyarlıyor, öğrencilerimizin verimli bir eğitim almasını sağlıyoruz. 

“Resim, kelimeleri olmayan bir şiirdir.”

Horace

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Beyoğlu

Resim dersi Beyoğlu’nda; karakalemden animasyon-çizgi film kursuna, ebrudan heykele, taş boyamadan akriliğe kursuna kadar her eğitimimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek adına Beyoğlu resim derslerimizi kapsamlı ve pratik ağırlıklı olarak sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Beyoğlu Resim Akademi

Karikatürist, ressam, grafik tasarımcı, ebru ustası ya da gravür sanatçısı olarak adını duyurmak isteyen kursiyerlerimize Beyoğlu resim kursunda aldıkları eğitimden sonra eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlanmayı planlayan, Beyoğlu resim derslerinde edindiği bilgi ve deneyimleri, profesyonel yaşamında nasıl değerlendireceğini bilemeyen öğrencilerimize profesyonel bir yardım sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Beyoğlu resim kurslarındaki tüm eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, Beyoğlu resim kursunun yeterli gelmediğini düşünen öğrencilerimize hiçbir ücret talep etmeden kurs tekrarı hakkı tanıyoruz. Herhangi bir gerekçe ile Beyoğlu resim eğitimine katılamayan kursiyerlerimize, katılamadıkların günün/haftanın telafisini yapıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Beyoğlu Resim Akademi

Hobi kurslarımıza İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan ve vaktinizin çoğunu trafikte geçirmenize neden olacak kurumlar yerine, her ilçeden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Resim Akademi Beyoğlu resim eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – En İyi Resim Kursu Beyoğlu

Yaşamınızda değişiklikler yapmaya mı karar verdiniz? Öyleyse sizleri Resim Akademi’ye davet ediyor; tuvallerinizin başına geçmenizi bekliyoruz! Beyoğlu resim kursuna gelin, öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği eğitimlere göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Beyoğlu Resim Akademi

  • Çocuğum 10 yaşında ve karikatür çizmeye çok meraklı. Bu konuda eğitim veren nadir kurumlardan birisiniz. Çocuklara yönelik eğitiminiz var mı?

Elbette. Karikatür sanatı ile yakından ilgilenen ve mizah yeteneğine güvenen minikler için Çocuk Karikatür Kursumuz bulunmaktadır.

  • Resim üzerine master yapmayı planlıyorum ama portfolyomu nasıl hazırlayacağımı bilemiyorum. Ne yapabilirim?

Resim Akademi bünyesinde yer alan Master Başvurusu İçin Portfolyo Hazırlama Kursuna katılarak yeteneklerinizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz ve başarılarınızı ispat edebileceğiniz bir portfolyo hazırlamanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

  • Hobi kurslarında sınıflarınızı kaç kişi olarak düzenliyorsunuz?

Resim, akrilik, sulu boya, karakalem ve ebru gibi hobi kurslarımızı 12’şer kişi olacak şekilde planlıyoruz. Birebir eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için de Özel Hobi Kursu alma imkanı sunuyoruz.

Beyoğlu Resim Kursu Fiyatları

Beyoğlu resim kursu fiyat bilgisi için ilk olarak öğrencilerimizin bilgi seviyesi, öğrenme hızı, grup/bireysel ders tercihi gibi kriterlerini sorguluyor; eğitim danışmanlarımızla birlikte Beyoğlu resim eğitimlerine hobi amaçlı mı yoksa akademik kariyerinizi güçlendirme amaçlı mı katıldığınızı anlıyoruz. Bu aşamadan sonra Beyoğlu resim derslerine katılmayı isteyen öğrencilerimize eğitim programları oluşturuyoruz.

Dolayısıyla Beyoğlu resim kursu ücretleri, size özel olarak oluşturulan eğitim programlarına, seçtiğiniz kursa ve katılmak istediğiniz ders sayısına göre değişiklik gösteriyor. Beyoğlu resim kursu fiyatları ile ilgili daha net bir bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edip beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve gelişim göstermek istediğiniz alanları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sanat Terapisinin Önemini Keşfedin! – En İyi Resim Kursu Beyoğlu

Sanat terapisinin ne olduğunu daha önce duymuş muydunuz? Psikolojide önemli bir yeri bulunan ve stresle baş etmede başarılı bir çözüm olan sanat terapisi, kişinin günlük stresini, kaygısını ve olumsuz yaşanmışlıkları geride bırakmak veya etkisini azaltmak amacıyla hayal dünyasını bir araç olarak kullanmasıdır. Yani, Beyoğlu resim kursunda dilerseniz kendinizi psikolojik açıdan daha rahat hissedebileceğiniz etkili bir yöntem de keşfedebilirsiniz!

İç dünyanızı ve bilinçaltına gönderdiklerinizi ifade etmek çoğu zaman güç olabilir, işte tam da bu gibi durumlarda onları resmetmek, renklerle ve çizgilerle ifade etmek çok daha kolay olur. Siz de gelin, Beyoğlu resim eğitiminde içinizdeki tüm kötü duyguları, sizi üzen ve yaralayan tüm hisleri, tuvalinizde bırakın…

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77